vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Český Pohár 2016

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 443
2.Rak Tomáš 1989 012029 MT DUKLA Brandýs 6/8 396
3.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 381
4.Ježek Stanislav 1976 009035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 350
5.Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 6/8 326
6.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 324
7.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 310
8.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 6/8 286
9.Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 6/6 263
10.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 241
11.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 237
12.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 222
Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 6/8 222
14.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 6/8 186
15.Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 6/8 178
16.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 168
Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 6/8 168
18.Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 6/8 166
19.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 158
20.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 132
21.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 125
22.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 4/4 117
23.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 6/8 113
24.Pešek Michal 1992 014029 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 94
25.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 93
26.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 6/8 91
27.Novotný Petr 2000 119097 2+ UP Olomouc 6/8 76
28.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 6/8 72
29.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 64
30.Bohatý Karel 2001 061003 2+ SK Třebechovice 6/8 53
31.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 6/8 43
32.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 42
33.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 6/8 35
34.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 29
35.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 6/8 23
Matula Roman 1996 049062 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/6 23
37.Cepek Matěj 1998 023035 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 18
38.Pospíchal Radek 1994 023039 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 11
39.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 6/6 7
40.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 2/2 0
Lerch Eduard 2002 049044 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vladař Marek 1981 184002 3+ Regent Team 2/2 0
Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kopička Ondřej 1989 007008 3+ Technika Praha 2/2 0
Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 2/2 0
Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 2/2 0
Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 2/2 0
Říha Matyáš 2003 009117 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 0
Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 327
2.Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 6/8 315
3.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 313
4.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/8 286
5.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 6/8 244
6.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 239
7.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 229
8.Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 168
9.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/6 164
10.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 6/8 154
11.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 151
12.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 120
13.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 6/8 115
14.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 4/4 70
15.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 58
16.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 41
17.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 346
2.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 320
3.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 307
4.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 254
5.Heger Vojtěch
Heger Tomáš
2000
1998
012019
012014
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 250
6.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 222
7.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
1 UP Olomouc
UP Olomouc
6/8 207
8.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 167
9.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
6/8 159
10.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
6/8 158
11.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 146
12.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
6/6 142
13.Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 136
14.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
6/6 128
15.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
6/8 122
16.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
6/6 100
17.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
6/8 97
18.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
6/8 87
19.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 67
20.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 34
21.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 10
22.Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Majer Kryštof
Houska Jan
2001
2001
009121
009123
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vondra Jan 1988 012037 * DUKLA Brandýs 2/2 0
Busta Jan 1989 009001 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Foukal Pavel 1987 012044 * DUKLA Brandýs 4/4 0
Vašina Jiří 1994 009183 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Gorecký Petr 1981 014042 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bahenský Matouš 1994 121010 * KK Opava 1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 403
2.Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 401
3.Hradílek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 399
4.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 6/8 344
5.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 6/8 343
6.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 329
7.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 6/8 263
8.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 6/8 253
9.Prskavec Jiří 1993 009162 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 240
10.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 235
11.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 229
12.Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 225
13.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 211
14.Kořínek Vilém 1999 009064 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 210
15.Pechlát Hynek 1995 009040 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 202
16.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 6/8 195
17.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 176
18.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 6/8 174
19.Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 6/8 168
20.Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 158
21.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 6/8 135
22.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 125
23.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 122
24.Bárta Jan 2000 014043 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 121
25.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 6/8 120
26.Krejčí Jakub 2002 023054 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 108
27.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 101
28.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 6/8 81
29.Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 79
30.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 6/8 63
31.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 62
32.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 6/8 50
33.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 6/8 42
34.Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 39
35.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 6/8 34
36.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 4/4 32
37.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 6/6 31
38.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 6/8 28
39.Peterka Adam 1996 017027 2+ KK Rakovník 6/8 24
Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 6/8 24
41.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/6 22
42.Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 20
43.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 6/6 7
Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 7
45.Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 6/6 6
46.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 2
47.Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 1
Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 6/8 1
49.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 6/6 0
Vašina Jiří 1994 009183 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 2/2 0
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 0
Kořínek Filip 1995 009028 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 2/2 0
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 0
Řejha Jiří 1981 014048 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 2/2 0
Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 2/2 0
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Raška Tomáš 2001 009080 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 2/2 0
Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 2/2 0
Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 2/2 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 2/2 0
Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Jakl Vincent 2001 009009 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 0
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 0
Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Fiala Jakub 2001 119018 3+ UP Olomouc 2/2 0
Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 2/2 0
Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 2/2 0
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 2/2 0
Capalini Daniel 2005 012061 3+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 2/2 0
Tesař Vojtěch 2002 023077 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 429
2.Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 410
3.Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 6/8 395
4.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 362
5.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 6/8 300
6.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 296
7.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 6/7 286
8.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 6/8 276
9.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 257
10.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 251
11.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 244
12.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 240
13.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 232
14.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 6/8 226
15.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 191
16.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 166
17.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 6/8 162
18.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 135
19.Beková Kateřina 2002 121008 2+ KK Opava 6/8 132
20.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 127
21.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2+ TJ Loko Žatec 6/8 126
22.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 124
23.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2+ SK Stonava 6/8 108
24.Hricová Adéla 1999 119158 2+ UP Olomouc 6/8 79
25.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/6 77
26.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 6/8 67
27.Klementová Sylvie 1994 052082 2 TJ Loko Žatec 6/8 63
28.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 57
29.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 6/8 55
30.Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 46
31.Hrivíková Eva 1993 808179 2 USK Praha 4/4 45
32.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 42
33.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 6/8 35
34.Foltysová Denisa 1993 012026 2 DUKLA Brandýs 4/4 34
35.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 5/5 28
36.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 4
37.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 2/2 0
Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 2/2 0
Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Beranová Hana 2003 009112 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 2/2 0
Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 0
Štěpánková Petra 2001 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Karlíková Barbora 2002 012069 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Koudelková Eliška 2001 011033 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3