Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2018   zobrazit i MT a 1.VT skrýt MT a 1.VT

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/4 286
1.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 4/4 280
Novotný Petr 2000 119097 1 UP Olomouc 4/4 279
Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/4 258
Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 4/4 225
2.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 223
Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 220
Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 219
Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 218
3.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 210
Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 4/4 200
4.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 196
5.Lerch Eduard 2002 012072 2+ DUKLA Brandýs 4/4 182
6.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 168
7.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 159
8.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 4/4 157
9.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 156
10.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 143
Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 143
Chaloupka Václav 1998 009147 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 2/2 143
11.Malý Vojtěch 1986 009098 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 141
Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 136
12.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/4 129
13.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 102
14.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 4/4 96
15.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 2/2 94
16.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 93
17.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/4 87
18.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 85
19.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 82
20.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 80
21.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 4/4 77
22.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 4/4 71
23.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 2/2 64
24.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 63
25.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 4/4 60
26.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 4/4 53
27.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs 2/2 49
28.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 2/2 46
29.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 4/4 38
30.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/4 36
31.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 28
32.Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 4/4 26
33.Kučera Tomáš 1970 097021 2 Raft klub Trója 4/4 24
34.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 23
35.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 21
36.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 19
Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 2/2 19
38.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 16
39.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 14
40.Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 9
Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 9
42.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 3
Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 3
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/4 3
45.Janoušek Viktor 2003 009125 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 2
46.Kuneš Daniel 2003 066020 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 1
47.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 4/4 0
Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 4/4 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 0
Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 300
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 300
1.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 287
Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 282
2.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 273
Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 244
3.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/4 232
4.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 231
5.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/4 172
6.Capalini Nicola 2002 012052 3+ DUKLA Brandýs 4/4 171
7.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 152
Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 152
9.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 151
10.Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 150
Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
Jančová Monika 1992 012047 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
11.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 144
12.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 143
13.Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 4/4 132
Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 130
14.Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 4/4 125
15.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 4/4 118
16.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 110
17.Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 2/2 89
Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
18.Minárová Aneta 2001 118015 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 52
19.Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
012068
043047
2 DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 287
Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 278
Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 261
2.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 249
3.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 143
4.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 130
5.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 125
Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 115
6.Janoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
009125
009154
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 114
7.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 106

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 286
2.Bohatý Karel
Karlíková Barbora
2001
2002
012053
012069
3 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 260
3.Rudorfer Martin
Doležalová Lucie
2003
2003
119094
119157
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 245
4.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 244
5.Pospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
030019
023006
2 VS Tábor
SK VS Č. Budějovice
4/4 225
Jáně Jakub
Fišerová Tereza
1990
1998
012023
012067
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 75
Wendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
066018
023085
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
4/4 57

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 287
Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 279
Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 4/4 269
1.Zajíc Ondřej 1990 049047 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 264
2.Zeman Vojtěch 2000 009102 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 235
Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 211
3.Maslaňák Tomáš 1990 012002 2+ DUKLA Brandýs 4/4 200
Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 200
Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 4/4 188
5.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 185
6.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 184
Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 4/4 183
7.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 170
8.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 161
9.Kořínek Vilém 1999 009064 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 159
Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 150
Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
10.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/4 137
Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 130
Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
11.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 4/4 116
12.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/4 111
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 2/2 108
13.Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 2/2 106
14.Petříček Vojtěch 1994 052072 2 TJ Loko Žatec 4/4 97
Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 90
Bílý Petr 1981 009006 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 88
15.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 4/4 87
16.Špalek Matěj 2000 010099 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 75
Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 75
18.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2+ Bohemians Praha 2/2 74
Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 74
20.Mrůzek David 1976 012010 3+ DUKLA Brandýs 4/4 68
21.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/4 66
22.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 65
23.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 4/4 63
24.Rubín Daniel 1975 012032 3+ DUKLA Brandýs 4/4 58
25.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 4/4 57
26.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 52
27.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 47
28.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 40
29.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/4 38
30.Raška Tomáš 2001 009080 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 37
31.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 4/4 33
32.Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 28
33.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 24
34.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 22
35.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 21
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 21
37.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 19
38.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 16
39.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 15
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/4 15
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 4/4 15
42.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/4 14
43.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 13
44.Raška Jan 1995 009026 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 12
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 12
46.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 4/4 11
47.Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 10
48.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 8
49.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 6
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 6
51.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 4
Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 4
53.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 3
Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 3
55.Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 2
Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 4/4 2
57.Vácha Marek 2003 129037 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Putzer Hynek 2003 023099 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Adášek Alois 2002 010111 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 4/4 0
Čepička Ladislav 2003 038014 2 TJ ČSAD Plzeň 2/2 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Juda Mikuláš 2003 010109 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 2/2 0
Novák Filip 2002 001030 2 Bohemians Praha 4/4 0
Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Novotný David 2005 023029 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Strnad Ondřej 2004 128016 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 4/4 0
Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 4/4 0
Komárek Jakub 2005 023037 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 4/4 0
Stehno Petr 2003 009154 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Brokeš Marek 2003 129038 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Korbelář David 1999 039006 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/4 0
Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Švejd Jan 2004 042022 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Marek Kryštof 2006 049067 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 4/4 0
Hanuš Jiří 2002 061041 2 SK Třebechovice 4/4 0
Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 3+ UP Olomouc 4/4 0
Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 2/2 0
Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 4/4 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 2/2 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 4/4 0
Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 0
Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 0
Jakl Vincent 2001 009009 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/4 0
Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 4/4 0
Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 2/2 0
Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 2/2 0
Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 2/2 0
Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 2/2 0
Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Körner Adam 2004 011061 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 293
1.Beková Kateřina 2002 012038 2+ DUKLA Brandýs 4/4 287
2.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 264
Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 261
Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 243
Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 4/4 240
3.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 4/4 235
4.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 211
5.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 197
6.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 193
7.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 179
8.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/4 166
9.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 158
Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
10.Karlíková Barbora 2002 012069 2+ DUKLA Brandýs 4/4 143
Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
11.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 4/4 118
12.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 114
13.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 102
14.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/4 99
15.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 92
16.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 90
17.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 88
18.Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 82
19.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 76
Hilgertová Štěpánka 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
20.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 66
21.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 62
Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 2/2 62
22.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 4/4 59
23.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 4/4 54
24.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 4/4 50
25.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 44
26.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 39
Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 39
28.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 2/2 36
29.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 32
Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 32
31.Minárová Natálie 2001 118016 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 31
32.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 28
33.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 4/4 27
34.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 23
35.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 22
36.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 20
Mrázková Mária 1996 121037 2 KK Opava 2/2 20
38.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 16
Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 4/4 16
40.Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 10
41.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 8
42.Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 5
43.Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 3
44.Retková Marie 2003 119215 3+ UP Olomouc 4/4 2
Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 2
46.Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 3+ UP Olomouc 2/2 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/4 0
Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 4/4 0
Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 4/4 0
Hansgutová Monika 2005 119207 3+ UP Olomouc 4/4 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 2/2 0
Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
61.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Typ závodu