vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2013

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 603
2.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 5/8 519
3.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 419
4.Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 398
Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 398
6.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 379
7.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/14 377
8.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 5/5 364
9.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 5/10 360
10.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 5/5 359
11.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 330
12.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 5/8 319
13.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 309
14.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 300
15.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 2/2 270
16.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 262
17.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 258
18.Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 4/4 246
19.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 243
20.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 2/2 234
21.Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 222
22.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 191
23.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 183
Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/16 183
25.Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 4/4 177
26.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 4/4 171
27.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 5/8 169
28.Matula Roman 1996 049062 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 168
29.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 162
Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 162
31.Choutka Jan 1995 045015 2 KVS Hradec Králové 2/2 158
32.Pexa Jakub 1994 009037 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 156
33.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 154
34.David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 4/4 150
35.Táborský Pavel 1972 066004 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 149
36.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/6 146
Havlíček Jan 1982 009021 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 146
38.Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 145
39.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 144
Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 144
41.Volák Jaroslav 1990 048068 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 138
42.Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 2/2 135
43.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/8 134
44.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 128
Hrobský Milan 1983 097014 1 Raft klub Trója 1/1 128
46.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 125
Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 2/2 125
48.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/15 122
49.Johanides Milan 1975 014008 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 118
Novotný Jan 1998 119105 2 UP Olomouc 2/2 118
51.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 110
52.Hrádek Petr 1987 080006 2 TJ Sokol Písek 5/7 105
Tomek Lukáš 1987 009100 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 105
54.Kopička Ondřej 1989 007008 2 Technika Praha 2/2 101
Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 4/4 101
Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 101
57.Jícha Dušan 1982 080008 3 TJ Sokol Písek 5/6 95
Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 4/4 95
59.Milyan Dušan 1973 052014 3 TJ Loko Žatec 2/2 94
60.Přikryl Matěj 1999 125041 3 VSK Rájec-Jestřebí 5/8 93
61.Boček Zdeněk 1975 023006 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 91
62.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 86
Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 4/4 86
64.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 5/8 83
65.Zapletal Vojtěch 1998 001112 3 Bohemians Praha 2/2 82
66.Habich Bohumil 1991 030003 3 VS Tábor 2/2 81
Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov 1/1 81
68.Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 79
69.Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/16 77
70.Krofta Dominik 1993 030047 3 VS Tábor 5/14 75
71.Cepek Matěj 1998 023035 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 74
72.Sehnal Štěpán 1985 009178 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 73
73.Sýkora Jaroslav 1961 034024 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 72
74.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 71
75.Horal Martin 1957 046050 3 Delfín Jablonec 5/10 70
76.Kubeš Vladimír 1961 030011 3 VS Tábor 5/7 69
Hauck Marek 1977 045035 3 KVS Hradec Králové 4/4 69
78.Abraham Tomáš 1992 010013 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 68
79.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 67
80.Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 5/14 66
Karlovský Jiří 1965 045010 3 KVS Hradec Králové 2/2 66
82.Renčín Tomáš 1961 055022 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 3/3 63
83.Hradílek Václav 1982 009014 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 62
Prskavec Jiří 1993 009162 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 62
85.Šerý Michal 1971 088003 3 C.K. Rožátov 5/6 61
Habich Karel 1994 030031 3 VS Tábor 2/2 61
Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 61
Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 61
Ladýř Karel 1972 045013 3 KVS Hradec Králové 1/1 61
90.Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 59
91.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2/2 58
92.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/10 57
93.Šťastný Jan 1970 057047 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 54
94.Keš Miroslav 1967 026020 3 SK Domeček Soběslav 5/8 53
95.Moštěk Ondřej 1982 060042 3 Loko Trutnov 2/2 52
96.Kočí Martin 1991 048081 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 51
97.Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 5/6 49
98.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 4/4 47
99.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 46
100.Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 1/1 45
101.Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 4/4 44
Buriánek Karel 1965 059002 3 TJ Semily 5/8 44
103.Pohanka Vít 2000 036019 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 41
Matějka Michael 1997 009077 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 41
105.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/10 40
106.Šesták Karel 1971 071126 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 39
107.Machuta Zdeněk 1964 014054 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 38
108.Machek Radek 1980 060029 3 Loko Trutnov 4/4 37
Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 37
110.Škranc Jiří 1965 077007 3 Kotva Bráník 2/2 36
111.Prchlík Jiří 1978 078005 3 Lužnice Tábor 4/4 35
112.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 34
113.Vala Vladimír 1963 030006 3 VS Tábor 2/2 33
114.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 3/3 32
115.Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 31
Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 31
Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 2/2 31
118.Šeba Patrik 1992 014027 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 30
119.Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/10 29
120.Kolovrátek Lukáš 1978 035019 3 TJ Slavia K. Vary 3/3 28
121.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 27
Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 5/16 27
Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 5/8 27
124.Holý Jiří 1957 017007 3 KK Rakovník 5/9 26
Matěják Petr 1973 048010 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 26
Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 1/1 26
Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec 1/1 26
128.Pořádek Milan 1986 023087 SK VS Č. Budějovice 1/1 23
129.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 1/1 22
Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/7 22
Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 22
Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 2/2 22
133.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 21
134.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 19
Bárta Jan 2000 009184 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 19
Navara Vladimír 1963 039018 3 TJ Loko Plzeň 2/2 19
137.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 18
Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 1/1 18
Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 18
140.Lerch David 1972 048025 3 TJ Ohře Klášterec 5/5 17
Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 1/1 17
Zapletal Mikuláš 2000 001113 3 Bohemians Praha 2/2 17
Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 17
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 17
Kubát Jiří 1959 036007 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 17
146.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 15
Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 15
148.Bareš Antonín 1998 050003 3 SK Štětí 4/4 14
Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 1/1 14
150.Ptašnik Vladislav 1963 042033 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 12
151.Dvořák Václav 1966 030005 3 VS Tábor 2/2 11
Doskočil Eduard 1983 053010 TJ Dvůr Králové 2/2 11
Kozohorský Vojtěch 1991 065022 3 TJ Permon Roztoky 2/2 11
154.Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 10
Pokorný Ondřej 1985 082016 2 KVS Písek 3/3 10
Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha 1/1 10
157.Vítek David 1974 071008 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 9
Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 3/3 9
159.Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 3/3 8
Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 2/2 8
161.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 7
Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 2/2 7
163.Albrecht Miroslav 1974 060008 3 Loko Trutnov 1/1 5
Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 4/4 5
Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 5/7 5
Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 2/2 5
167.Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2/2 4
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Bican Jakub 1980 023004 SK VS Č. Budějovice 1/1 4
Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov 1/1 4
171.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 4/4 3
Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2/2 3
Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 1/1 3
Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 1/1 3
175.Chrápek Ondřej 1989 048078 TJ Ohře Klášterec 2/2 2
176.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 2/2 1
Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Rejman Petr 2001 045016 2 KVS Hradec Králové 5/6 1
Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 1
Kašpar Čeněk 2000 008041 SK Žižkov 2/2 1
Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor 1/1 1
183.Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 1/1 0
Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor 2/2 0
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor 4/4 0
Rozkošný Luboš 1968 063037 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Jaroš Jakub 1986 017003 KK Rakovník 2/2 0
Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 2/2 0
Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 2/2 0
Eliáš Ondřej 2000 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 2/2 0
Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí 2/2 0
Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 4/4 0
Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 2/2 0
Doubek Matyáš 1999 008042 SK Žižkov 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 83
2.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 5/9 74
3.Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 52
4.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 42
5.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 3/3 29
6.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 2/2 28
7.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/6 27
8.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 5/5 26
9.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 24
Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 24
11.Čekalová Bára 1998 023011 1 SK VS Č. Budějovice 2/2 18
Koblencová Anna 1997 014030 MT TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 18
13.Krejčová Kristýna 1991 014040 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 17
14.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 15
15.Bačáková Radka 1983 009101 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 12
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/9 12
17.Dušková Kateřina 1998 009070 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 9
18.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 4/4 8
Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 3/3 8
20.Galušková Antonie 2001 042031 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 6
Vojtová Veronika 1990 009013 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
22.Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/9 4
Sehnalová Marie 1981 009092 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 4
24.Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 3
25.Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 2
27.Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 5/6 0
Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 2/2 0
Šestáková Haucková Kateřina 1976 071007 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 97
Hák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
060002
053011
2 Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
5/8 97
3.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 92
4.Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
4/4 91
5.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/14 89
6.Vlčnovský Vilém
Weber Oldřich
1994
1987
023149
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/5 83
7.Žížala Josef
Heger Vojtěch
1999
2000
009085
012019
2 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
2/2 82
8.Holý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
017007
042019
2 KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/6 80
9.Stránský Dominik
Špalek Matěj
1999
2000
010026
010099
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
5/6 74
Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 74
11.Veselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
036020
036026
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/12 71
12.Šrámek Michal
Pospíchal Radek
1982
1994
043008
023039
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK VS Č. Budějovice
2/2 69
13.Příhoda Matouš
Lhota Matyáš
1998
1999
009082
009081
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 66
14.Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
009100
023133
2 Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 58
15.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 56
16.Větrovský Jiří
Jindrák Petr
1966
1969
095002
007041
2 Sport Zbraslav
Technika Praha
5/6 55
17.Šedivý Jakub
Myšák Albert
1994
1994
043029
043016
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 54
18.Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
076013
076003
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 52
Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
5/8 52
Maceček Dušan
Filipi Robert
1962
1964
034019
043009
2 TJ SK Hubertus KV
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/5 52
21.Habich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
030002
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 51
22.Buchnar Vladimír
Doležal Tomáš
1976
1976
008005
014061
2 SK Žižkov
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 50
23.Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 49
Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
011020
011009
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 49
25.Cepek Marek
Pospíchal Radek
1994
1994
009005
023039
1 USK Praha
SK VS Č. Budějovice
4/4 48
26.Martin Václav
Boček Zdeněk
1971
1975
001027
023006
2 Bohemians Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 45
27.Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
2 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 44
28.Vlčnovský Vilém
Sehnal Štěpán
1994
1985
023149
009178
2 SK VS Č. Budějovice
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 42
Měchura Jiří
Jeremiaš Jan
1987
1985
061020
061008
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 42
30.Pospíšilová Jitka
Bouzek Filip
1989
1992
030019
042024
3 VS Tábor
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/6 41
31.Vala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
030006
030009
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 38
Jirka David
Švadlena Václav
1985
1985
024031
024032
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 38
33.Benhák Jiří
Hák Jiří
1956
1952
046031
060002
2 Delfín Jablonec
Loko Trutnov
2/2 37
34.Říha Jan
Pavlík Pavel
1996
1998
061024
061014
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/10 36
35.Horal Martin
Slavík František
1957
1957
046050
008029
3 Delfín Jablonec
SK Žižkov
2/2 34
36.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
4/4 32
37.Šrámek Michal
Veselý Petr
1982
1976
043008
108045
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
VS Dolní Kounice
1/1 30
38.Zach Richard
Kolovrátek Lukáš
1979
1978
035020
035019
3 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
3/3 29
39.Rejhová Martina
Renčín Tomáš
1976
1961
055025
055022
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
3/3 26
Krejčí Karel
Boček Zdeněk
1972
1975
023053
023006
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 26
41.Kuna Václav
Koudelka Václav
1998
1997
023151
017043
3 SK VS Č. Budějovice
KK Rakovník
4/4 24
42.Benhák Jiří
Benháková Anna
1956
1993
046031
046064
2 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 23
43.Paraniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
023076
023059
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/10 22
Lepík Filip
Mulač Oldřich
1976
1961
034017
034020
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
3/3 22
Slanina Vladimír
Mornštejn Roman
1969
1969
052035
001128
TJ Loko Žatec
Bohemians Praha
1/1 22
46.Eliáš Ondřej
Lhota Matyáš
2000
1999
009012
009081
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 21
Prskavec Jiří
Vojtová Veronika
1993
1990
009162
009013
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 21
48.Kubů Petr
Kubů Jiří
1976
1981
119011
064011
3 UP Olomouc
SKK Vysoké Mýto
2/2 20
Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3/3 20
Borská Alena
Wendl Miloslav
1976
1978
001067
066011
3 Bohemians Praha
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 20
51.Filipi Robert
Filipi Viktorie
1964
2002
043009
043015
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/10 19
Wallisch Vít
Lhota Matyáš
1999
1999
009052
009081
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 19
Tůma Martin
Neugebauer Roman
1972
1965
034026
014096
TJ SK Hubertus KV
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 19
Radil Jiří
Dvořák Vít
1968
1971
092009
099012
3 KVS Praha 4
USK Praha - Happy Life
2/2 19
55.Novák Martin
Dundová Iva
1991
1995
024043
024060
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 18
Kučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
035006
035012
3 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
5/5 18
Winter Jan
Winter Eduard
1982
1956
046040
046026
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 18
58.Valenta Josef
Pechlát Hynek
1973
1971
042034
042019
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 17
Kuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
023151
023035
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 17
60.Šesták Karel
Šesták Jan
1971
2003
071126
071010
TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.
TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.
5/6 16
Abraham Jiří
Špalek Vojtěch
1977
1996
010001
010100
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 16
62.Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 15
Wallisch Vít
Beran Václav
1999
2000
009052
009058
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 15
Sahula Martin
Abraham Tomáš
1968
1992
010104
010013
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 15
65.Raška Jan
Pexa Jakub
1995
1994
009026
009037
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 14
Procházka Pavel
Míka Jaroslav
1976
1976
093006
093004
RK Týn
RK Týn
1/1 14
67.Šrámek Michal
Fišerová Tereza
1982
1998
043008
012067
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
DUKLA Brandýs
2/2 12
Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
1/1 12
69.Příhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
009084
009106
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/12 11
Horal Vojtěch
Wendl Denis
2002
2000
046079
066016
3 Delfín Jablonec
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 11
71.Habich Karel
Válek Michal
1994
1974
030031
030022
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 10
Suchánek Daniel
Šilar Jakub
1993
1987
064021
064033
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 10
Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 10
Červenka Jaroslav
Sýkora Jaroslav
1964
1961
034003
034024
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 10
Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
023087
007007
SK VS Č. Budějovice
Technika Praha
1/1 10
76.Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 9
Troch Petr
Nedvídek František
1971
1944
053021
053011
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 9
Habich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
030002
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 9
79.Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 8
80.Pšenička Václav
Vejvoda Vojtěch
2001
1999
017022
017042
3 KK Rakovník
KK Rakovník
5/10 6
Dvořák Tomáš
Dvořák Miroslav
1968
1966
061005
061006
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 6
Fleisigová Alžběta
Fleisig Daniel
1990
1988
065021
065065
3 TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
3/3 6
83.Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 5
Lhota Matyáš
Petřík Matouš
1999
1997
009081
009030
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
85.Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 4
Kubát Zdeněk
Hamák Miloslav
1962
1951
036008
036005
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 4
Buchtel Martin
Veřtát David
1982
1982
034033
070017
TJ SK Hubertus KV
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2/2 4
Říhová Eva
Karlovský Marek
2000
1997
009078
045008
Univerzitní sportovní klub Praha
KVS Hradec Králové
2/2 4
Brebtová Tereza
Brebta Vladimír
2000
1972
046058
046002
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 4
Wendl Denis
Wendl Miloslav
2000
1978
066016
066011
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 4
91.Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
064042
064037
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 2
Šrámek Jaroslav
Minařík Miroslav
1957
1955
043068
017020
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
KK Rakovník
2/2 2
Míka Jan
Hrádek Petr
1984
1987
001025
080006
Bohemians Praha
TJ Sokol Písek
1/1 2
Vandasová Lenka
Janů Petr
1985
1987
026004
024037
SK Domeček Soběslav
SK Vltava Č. Krumlov
1/1 2
95.Raška Tomáš
Eliáš Ondřej
2001
2000
009080
009012
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 1
Lerch Eduard
Lerch Adam
2002
1998
012072
012031
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 1
Filipi Viktorie
Dvořáková Dominika
2002
2002
043015
001115
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Bohemians Praha
3/3 1
Tužová Julie
Vlčnovský Vilém
1985
1994
023049
023149
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 1
Galušková Antonie
Vrbová Alexandra
2001
2000
042031
066009
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 1
Klíma Jan
Klíma Vojtěch
1998
2002
024006
024033
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 1
Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
1/1 1
102.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
VS Tábor
VS Tábor
4/4 0
Prchlík Michal
Kotrba Tomáš
1981
1977
078006
078003
Lužnice Tábor
Lužnice Tábor
2/2 0
Vavera Jan
Filipi Viktorie
2000
2002
043013
043015
Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Šrámek Jaroslav
Mulač Oldřich
1957
1961
043068
034020
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ SK Hubertus KV
1/1 0
Jandáš Roman
Krejčí Antonín
1965
1955
047048
014039
TJ DNT VS Kadaň
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Pechlát Hynek
Mužíková Tereza
1995
1996
009040
000000
Univerzitní sportovní klub Praha
Su-hosté
1/1 0
Prüherová Alžběta
Jáša Radek
1996
1967
023153
023025
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 0
Hochheim Kristýna
Martin Václav
1991
1971
001033
001027
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Klíma Vojtěch
Skořepa Vojtěch
2002
1999
024033
024015
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Bačáková Radka
Pšeničková Jana
1983
1998
009101
017023
Univerzitní sportovní klub Praha
KK Rakovník
2/2 0
Vandas Bohuslav
Lagnerová Jana
1982
1959
026003
026010
SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
2/2 0
Klišč Zdeněk
Lacinová Karolína
1999
1999
061017
059023
SK Třebechovice
TJ Semily
3/3 0
Lhota Radim
Brychcí Petr
1982
1990
070085
070074
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2/2 0
Matěják Petr
Nováček Michal
1973
1977
048010
034025
TJ Ohře Klášterec
TJ SK Hubertus KV
2/2 0
Šorel Martin
Koláček Petr
2001
2001
012018
012070
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 0
Eliáš Ondřej
Zeman Vojtěch
2000
2000
009012
009102
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Bohatý Karel
Klišč Zdeněk
2001
1999
012053
061017
DUKLA Brandýs
SK Třebechovice
1/1 0
Zapletal Vojtěch
Bureš Jan
1998
1978
001112
042062
2 Bohemians Praha
Klub vodních sportů Sušice z.s.
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Antonie
Vrbová Alexandra
2001
2000
042031
066009
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 4
2.Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
3.Filipi Viktorie
Dvořáková Dominika
2002
2002
043015
001115
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Bohemians Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/8 1343
2.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 5/10 1336
3.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/12 1224
4.Mulač Viktor 1975 023028 2+ SK VS Č. Budějovice 5/14 1210
5.Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1175
6.Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 1169
7.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/7 1142
8.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 1141
9.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 5/12 1131
Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 1131
11.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 1087
12.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 5/10 962
13.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 5/14 885
14.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 5/8 865
15.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 5/7 864
16.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 833
17.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 5/16 822
18.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 811
19.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 781
20.Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 5/6 734
21.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/17 707
22.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 5/6 704
23.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 689
24.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/10 686
25.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 685
26.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/7 677
27.Lhota Zbyšek 1984 070003 1 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 5/9 673
28.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 658
29.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/9 647
30.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 637
31.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 635
32.Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 601
33.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 593
34.Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 591
Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 591
36.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 585
37.Neugebauer Roman 1965 014096 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 583
38.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/15 577
39.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/20 559
40.Maceček Dušan 1962 034019 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 552
41.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/5 549
42.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/20 547
43.Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 3/3 540
44.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 536
45.Žák Jiří 1986 121040 2 KK Opava 2/2 501
46.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 495
47.Šrámek Ondřej 1994 042014 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 485
48.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 478
49.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/6 476
50.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 2/2 472
51.Jordán František 1991 012020 2 DUKLA Brandýs 2/2 465
Suchý Ondřej 1979 012049 2 DUKLA Brandýs 2/2 465
53.Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 453
54.Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 5/8 448
55.Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 5/14 445
56.Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 5/8 442
57.Kubát Jan 1982 036010 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 433
58.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/5 426
59.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 425
60.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 423
61.Štěpánek Ondřej 1979 012017 2 DUKLA Brandýs 4/4 415
62.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/5 403
63.Sajdl František 1970 052018 2 TJ Loko Žatec 4/4 401
64.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/6 392
65.Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 391
66.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/14 384
67.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 383
68.Myšák Albert 1994 043016 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 379
69.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 378
70.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 375
71.Kozohorský Vojtěch 1991 065022 2 TJ Permon Roztoky 5/6 368
72.Heger Mikuláš 1990 017036 2 KK Rakovník 2/2 364
73.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 359
74.Sofron Daniel 1995 038003 2 TJ ČSAD Plzeň 5/12 355
75.Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 5/14 353
76.Havlena Jan 1997 011014 2 KK Brandýs nad Labem 5/9 327
77.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 2/2 319
78.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/9 314
79.Bárta Jan 2000 009184 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 313
80.Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 5/18 311
81.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 301
82.Pohanka Jiří 1969 036018 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/14 297
83.Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2/2 278
84.Hamák Martin 1976 036004 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 274
85.Pechman Vojtěch 1997 049049 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 273
Heřmánek Antonín 1973 008014 2 SK Žižkov 5/7 273
87.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 264
88.Jacoš Pavel 1988 035023 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 260
89.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 256
90.Sahula Vojtěch 1997 010101 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 254
91.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 250
92.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 5/5 243
93.Dvořák Tomáš 1968 061005 2 SK Třebechovice 2/2 238
94.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 237
95.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 236
96.Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 233
97.Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 223
98.Šesták Karel 1971 071126 2 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 5/8 222
Martin Václav 1971 001027 2 Bohemians Praha 4/4 222
Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 2/2 222
101.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/13 219
Klišč Zdeněk 1999 061017 2 SK Třebechovice 5/16 219
103.Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 4/4 218
104.Kubát Jiří 1988 035024 3 TJ Slavia K. Vary 5/10 208
105.Jilma Martin 1989 078017 3 Lužnice Tábor 4/4 207
106.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 203
107.Kyrián Luděk 1978 023063 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 202
Heger Kryštof 1992 017037 3 KK Rakovník 2/2 202
109.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 199
Příhoda Tomáš 1970 099016 3 USK Praha - Happy Life 5/10 199
111.Říha Zdeněk 1987 061023 3 SK Třebechovice 2/2 198
112.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 196
113.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 190
Koshelev Sergey 1960 042040 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 190
Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 2/2 190
116.Raška Tomáš 2001 009080 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 188
117.Štětka Matěj 1996 023115 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 184
118.Sýkora Michal 1989 034041 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 183
Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 183
120.Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 5/5 180
121.Milyan David 2001 052003 3 TJ Loko Žatec 5/14 178
Blahník Vojtěch 1981 035002 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 178
123.Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 5/14 177
124.Abraham Jiří 1977 010001 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 174
125.Prchlík Michal 1981 078006 3 Lužnice Tábor 4/4 173
Báča Jakub 1994 011019 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 173
127.Šanda Petr 1973 019009 2 BS Vlašim 4/4 172
128.Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 171
129.Hajský Stanislav 1969 059016 3 TJ Semily 2/2 170
130.Šenk Marek 1974 011020 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 169
131.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 168
Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 168
133.Nesnídal Radek 2000 052027 3 TJ Loko Žatec 5/10 167
Matějka Michael 1997 009077 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 167
135.Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/18 164
Jindrák Petr 1969 007041 3 Technika Praha 5/6 164
Kubát Jiří 1984 077002 3 Kotva Bráník 3/3 164
138.Krč Ladislav 1999 012016 3 DUKLA Brandýs 5/11 163
Rezek Tomáš 2001 023162 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 163
140.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 162
141.Lhota Kryštof 2002 009106 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 160
Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/13 160
Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/15 160
144.Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 159
145.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 3 KK Rakovník 5/16 157
146.Jáša Filip 1997 023154 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 156
147.Tesař Robert 1972 023110 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 155
148.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 154
149.Novák Václav 1979 061032 3 SK Třebechovice 4/4 153
150.Winter Jan 1982 046040 3 Delfín Jablonec 4/4 151
151.Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 149
Johanides Milan 1975 014008 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 149
153.Machuta Zdeněk 1964 014054 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 148
154.Binder Martin 1997 049014 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 146
Milyán David 1974 052013 3 TJ Loko Žatec 4/4 146
Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem 2/2 146
157.Krejčí Jakub 2002 012054 3 DUKLA Brandýs 5/8 141
158.Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 4/4 140
159.Hamák Miloslav 1982 036028 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 138
160.Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 136
161.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 134
Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 5/6 134
163.Cubr Filip 2000 038008 3 TJ ČSAD Plzeň 5/14 132
164.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 5/5 130
Chod Ondřej 1984 033026 3 VS Blovice 3/3 130
166.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 128
167.Klement Maxim 2001 049019 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 124
168.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 5/6 122
Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 122
170.Winter Tomáš 1979 046034 3 Delfín Jablonec 4/4 121
171.Hřebíček Jakub 1999 011012 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 119
172.Bareš Antonín 1998 050003 3 SK Štětí 5/8 118
Brychcí Petr 1990 070074 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 118
174.Letko Radek 1978 008037 3 SK Žižkov 5/13 117
Procházka Miloš 1954 034036 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 117
Horal Vojtěch 2002 046079 3 Delfín Jablonec 5/14 117
177.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 116
Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Permon Roztoky 5/10 116
Švejd Jakub 2001 042008 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 116
180.Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 2/2 113
181.Chládek Pavel 1987 049022 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 112
182.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 5/8 111
183.Pártl Mirek 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 110
Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 2/2 110
185.Horyna Lukáš 1980 060011 3 Loko Trutnov 2/2 109
186.Lerch Adam 1998 012031 3 DUKLA Brandýs 2/2 107
Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 4/4 107
Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 3/3 107
Cepek Marek 1994 009005 3 USK Praha 4/4 107
190.Sahula Martin 1968 010104 3 SK VS Karbo Benátky 5/22 106
191.Christov Ivan 1988 043043 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 105
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 105
193.Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 2/2 103
Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 4/4 103
195.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 4/4 102
196.Bříza Václav 1990 036023 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 101
197.Eliáš Ondřej 2000 009012 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 100
Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 100
199.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 96
200.Dvořák Vít 1971 099012 3 USK Praha - Happy Life 3/3 92
Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/5 92
202.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 3/3 91
203.Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 5/10 90
204.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 2/2 89
Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 89
Toncar Martin 1975 023113 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 89
207.Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 5/6 88
Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 5/7 88
Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 5/9 88
210.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/10 87
Souček Marek 1999 045017 3 KVS Hradec Králové 2/2 87
212.Holboj Ondřej 1990 023020 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 86
213.Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 5/10 85
214.Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 84
215.Lerch Eduard 2002 012072 3 DUKLA Brandýs 5/10 82
216.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 4/4 79
Sofron Tomáš 1999 038011 3 TJ ČSAD Plzeň 5/12 79
Halík Ondřej 1999 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 79
219.Řáha Oldřich 1998 052005 3 TJ Loko Žatec 5/10 78
220.Fleisig Daniel 1988 065065 3 TJ Permon Roztoky 5/6 77
221.Sýkora Tomáš 1992 034030 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 74
222.Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 73
223.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/6 71
Lhota David 1971 099001 3 USK Praha - Happy Life 5/9 71
225.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 70
Radil Jiří 1968 092009 3 KVS Praha 4 2/2 70
227.Kalina Vojtěch 2001 019026 3 BS Vlašim 5/14 69
Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 5/12 69
229.Zummer Dušan 1970 062015 3 TJ Turnov 2/2 66
Hrádek Petr 1987 080006 3 TJ Sokol Písek 2/2 66
231.Kraml Jan 1984 027007 3 Otava Strakonice 5/8 65
Stejskal Ondřej 1975 011001 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 65
233.Kovařík Richard 1959 027012 3 Otava Strakonice 5/6 63
234.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 60
Škranc Jiří 1965 077007 3 Kotva Bráník 2/2 60
236.Žatecký Jiří 1969 082008 3 KVS Písek 5/13 59
237.Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 58
238.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/6 57
239.Jáša Radek 1967 023025 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 56
240.Novák Kryštof 2006 027011 Otava Strakonice 1/1 53
Leitner Zdeněk 1998 034045 3 TJ SK Hubertus KV 5/7 53
Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha 1/1 53
243.Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 1/1 52
Stránský Daniel 2002 010103 3 SK VS Karbo Benátky 5/18 52
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 52
Bláha František 1997 055004 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 52
Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 52
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 52
249.Malý Filip 2002 027031 3 Otava Strakonice 5/8 51
Jícha Martin 1994 007009 2 Technika Praha 3/3 51
Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 51
Ptašnik Vladislav 1963 042033 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 51
253.Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 4/4 49
Vaněk Martin 1971 030049 3 VS Tábor 5/17 49
Javůrek Jan 1987 061009 SK Třebechovice 1/1 49
Kučera Gustav 1970 080004 TJ Sokol Písek 1/1 49
257.Staša Jeroným 2001 061028 3 SK Třebechovice 5/6 48
258.Jaroš Jakub 1986 017003 3 KK Rakovník 2/2 47
259.Holub Jan 1982 065067 3 TJ Permon Roztoky 3/3 46
Pazourek Jan 1948 076002 3 TJ Jiskra Bechyně 3/3 46
Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 46
262.Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 45
263.Linhart Stanislav 1983 033003 3 VS Blovice 2/2 44
264.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 43
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 2/2 43
266.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 4/4 42
Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 4/4 42
268.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 41
Herda Jan 1974 001012 Bohemians Praha 1/1 41
270.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 2/2 40
271.Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 5/8 39
Novák Jindřich 1964 014021 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 39
Míka Jan 1984 001025 3 Bohemians Praha 3/3 39
274.Jakl Vincent 2001 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 35
275.Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 5/6 34
276.Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 1/1 33
277.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 32
Scharfen Vojtěch 1987 060007 3 Loko Trutnov 2/2 32
Kovář Zbyněk 1977 011002 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 32
280.Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 2/2 30
281.Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 4/4 28
282.Foltín Marek 1973 011010 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 27
283.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 25
284.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 5/6 24
Veverka Lukáš 2002 010008 3 SK VS Karbo Benátky 5/16 24
Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 24
287.Boch Pavel 1951 059006 3 TJ Semily 2/2 23
Jarolímek Otta 1991 062019 3 TJ Turnov 4/4 23
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 23
290.Frišman Marek 1997 055003 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 21
291.Pešek Tibor 2000 133065 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 20
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 20
Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 20
294.Táborský Antonín 1999 066015 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 19
Lhota Štěpán 1990 070088 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 19
296.Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 2/2 18
Maňas Miroslav 1955 034044 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 18
298.Matějka Jakub 1973 009111 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 17
299.Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2/2 16
300.Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 1/1 15
Mužík Tomáš 1993 042043 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 15
302.Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 5/6 14
303.Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 1/1 13
304.Beneš Petr 1965 060012 Loko Trutnov 2/2 11
Musil Pavel 1964 046015 Delfín Jablonec 2/2 11
306.Marek Tomáš 1973 007025 Technika Praha 1/1 10
Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 10
Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 5/6 10
Kašpar Čeněk 2000 008041 SK Žižkov 2/2 10
310.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 2/2 8
Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně 1/1 8
312.Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 7
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Bříza Václav 1962 036001 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 7
315.Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 5
Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 1/1 5
318.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 1/1 4
319.Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 4/4 3
Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 3
Vavera Jan 2000 043013 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/8 3
Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 3
324.Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 2/2 2
Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 5/12 2
Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 5/8 2
Motal Jan 1971 053020 TJ Dvůr Králové 1/1 2
328.Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 1/1 1
Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 5/8 1
Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 2/2 1
Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 5/6 1
Piskač Kryštof 2002 009039 USK Praha 5/8 1
333.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 5/22 0
Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 0
Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 0
Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 5/5 0
Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 5/14 0
Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor 2/2 0
Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 0
Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 0
Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 5/16 0
Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 5/16 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 5/16 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 5/14 0
Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 5/16 0
Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 5/5 0
Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 5/10 0
Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4/4 0
Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 2/2 0
Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 5/10 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 3/3 0
Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Marek Tobiáš 2003 061030 SK Třebechovice 4/4 0
Větrovský Tomáš 2005 095003 Sport Zbraslav 2/2 0
Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 4/4 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 5/6 0
Jindráková Anna 2005 007010 Technika Praha 2/2 0
Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 5/6 0
Lána Matěj 2000 027005 Otava Strakonice 5/8 0
Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 0
Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Šereda Filip 2003 009128 USK Praha 5/6 0
Jakl Jáchym 2004 009124 USK Praha 5/8 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Göttlicher David 2001 121014 KK Opava 2/2 0
Švejd Radek 1975 042013 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Formánek Lukáš 1997 023016 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Zlámal Antonín 1999 024062 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 5/5 0
Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kodras Jan 2001 024057 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Princ Rudolf 1970 027006 Otava Strakonice 2/2 0
Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Pokorný Jaroslav 1986 082014 3 KVS Písek 2/2 0
Zeman Jakub 2000 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Zeman Matěj 2002 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 2/2 0
Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Víznerová Daniela 2003 047018 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 5/6 0
Veřtát David 1982 070017 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 0
Lhota Radim 1982 070085 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 0
Nosek Tomáš 1972 099019 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov 2/2 0
Uhlíř Jáchym 1999 011030 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Blaščík Marek 1993 065068 TJ Permon Roztoky 1/1 0
Houška Jan 1999 043028 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Pajma Martin 1983 047015 TJ DNT VS Kadaň 1/1 0
Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 2/2 0
Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Krulišová Helena 2004 043024 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2/2 0
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Dunovský Tomáš 1976 027009 Otava Strakonice 2/2 0
Jonáš Jaroslav 1997 024049 SK Vltava Č. Krumlov 1/1 0
Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 409
2.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 4/4 380
3.Bačáková Radka 1983 009101 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 375
4.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 5/8 360
5.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/17 348
6.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 5/5 345
7.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 339
8.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 321
9.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 306
10.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 267
11.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 252
12.Dušková Michala 2000 009105 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 251
13.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 5/12 239
14.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 2/2 225
15.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 204
16.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 189
17.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 4/4 187
18.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 183
19.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 5/10 176
20.Galušková Antonie 2001 042031 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 163
21.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 161
22.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 158
23.Fleisigová Alžběta 1990 065021 2 TJ Permon Roztoky 5/6 151
Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/20 151
25.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 5/8 130
26.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 126
Jordánová Pavlína 1992 103064 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 126
28.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/11 112
29.Forejtová Andrea 1988 024007 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 101
30.Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 2/2 95
31.Mulačová Marta 1986 097012 2 Raft klub Trója 5/12 91
32.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 90
33.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 89
34.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 87
35.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/6 77
36.Žatecká Nikola 2002 014072 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 76
Dvořáková Dominika 2002 001115 3 Bohemians Praha 5/11 76
38.Svobodová Jana 1993 043010 3 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 4/4 75
Strasserová Bára 2001 052011 3 TJ Loko Žatec 5/11 75
Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 75
41.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 74
42.Mašková Kateřina 1995 034031 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 72
43.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 3/3 71
44.Plašilová Drahomíra 1961 010033 3 SK VS Karbo Benátky 5/5 69
45.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 68
46.Králová Adéla 2001 009103 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 67
Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 67
48.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 66
49.Šedivá Kateřina 1989 043021 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 65
Dvořáková Eliška 2001 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 65
Vanyšová Andrea 1987 052081 3 TJ Loko Žatec 2/2 65
52.Lásko Eva 1984 053006 3 TJ Dvůr Králové 3/3 64
53.Říhová Magda 1970 009097 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 60
54.Šprdlíková Kateřina 2001 042011 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 59
55.Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/20 56
Buriánková Anežka 1994 059011 3 TJ Semily 5/8 56
Haucková Ilona 1978 045036 3 KVS Hradec Králové 4/4 56
Báčová Michaela 1998 011023 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 56
59.Benháková Anna 1993 046064 3 Delfín Jablonec 5/8 55
60.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 1/1 53
61.Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 52
Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/7 52
63.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 2/2 50
Kudějová Kristýna 1988 014053 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 50
65.Řeháková Dana 1970 059045 3 TJ Semily 5/6 48
Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 2/2 48
67.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/12 44
Beranová Eliška 1970 092007 3 KVS Praha 4 5/7 44
69.Vaňková Klára 2001 030043 3 VS Tábor 5/17 43
70.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 2/2 38
71.Vacková Michala 1975 053015 3 TJ Dvůr Králové 2/2 36
72.Petriláková Ludmila 1998 034034 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 32
Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 32
74.Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 4/4 31
75.Pšeničková Jana 1998 017023 3 KK Rakovník 5/16 29
Trefná Hana 1975 001045 3 Bohemians Praha 3/3 29
Beková Kateřina 2002 012038 3 DUKLA Brandýs 3/3 29
78.Galiszová Kateřina 1986 035038 3 TJ Slavia K. Vary 5/6 28
79.Veselá Jitka 1991 036022 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 26
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 3/3 26
81.Lepíková Markéta 1979 034007 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 22
Hylmarová Anna 2001 010007 3 SK VS Karbo Benátky 5/10 22
Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 2/2 22
84.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 2/2 21
85.Pajmová Sandra 2002 047009 3 TJ DNT VS Kadaň 5/18 20
86.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 18
87.Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 16
Hricová Adéla 1999 119158 3 UP Olomouc 2/2 16
Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 16
90.Pajmová Jana 1984 047003 3 TJ DNT VS Kadaň 5/16 15
Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 2/2 15
92.Hradilková Kristýna 1984 009023 USK Praha 1/1 12
Prüherová Alžběta 1996 023153 3 SK VS Č. Budějovice 1/1 12
Nováčková Michala 1984 010012 SK VS Karbo Benátky 1/1 12
95.Bednářová Anna 2002 043006 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 11
Hochheim Kristýna 1991 001033 3 Bohemians Praha 2/2 11
Špringerová Iva 1976 066022 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 11
98.Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 2/2 9
Lacinová Karolína 1999 059023 3 TJ Semily 5/6 9
Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 9
101.Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 8
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 8
Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 8
104.Maikranzová Kateřina 1990 007019 Technika Praha 2/2 7
Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 7
Tužová Julie 1985 023049 SK VS Č. Budějovice 4/4 7
107.Koudelková Petra 1969 024046 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 6
108.Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 5/8 5
Cubrová Markéta 1997 038015 TJ ČSAD Plzeň 5/10 5
Hrivíková Eva 1993 808179 2 USK Praha 1/1 5
111.Roztočilová Dominika 2001 059046 TJ Semily 2/2 4
Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2/2 4
113.Holubová Anna 1983 065066 TJ Permon Roztoky 1/1 3
Motyčková Sára 2001 133067 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 2/2 3
116.Jandová Zuzana 1999 042038 TJ KVS Sušice 2/2 2
Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 2/2 2
118.Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 2/2 1
Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 4/4 1
Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 2/2 1
121.Weislová Eliška 2002 009119 USK Praha 2/2 0
Chalupská Jana 2000 047004 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Honischová Barbora 1999 047014 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Ben Ali Alena 1969 030030 3 VS Tábor 2/2 0
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 5/14 0
Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Pražáková Nela 2003 030042 VS Tábor 5/6 0
Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 4/4 0
Pechová Veronika 1999 050023 SK Štětí 4/4 0
Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 4/4 0
Piskáčková Eliška 2001 050001 SK Štětí 4/4 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Sůsová Kristýna 1984 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 0
Téčová Julie 2000 010045 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Čajková Kristýna 2002 133048 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Malá Kateřina 2000 027022 Otava Strakonice 4/4 0
Víznerová Daniela 2003 047018 TJ DNT VS Kadaň 5/12 0
ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 026017 SK Domeček Soběslav 5/7 0
Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Mačkalová Haidi 1998 024051 SK Vltava Č. Krumlov 5/7 0
Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 026001 SK Domeček Soběslav 3/3 0
Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 0
Malá Anna 2004 082015 KVS Písek 2/2 0
Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Piskáčková Anežka 2000 050010 SK Štětí 2/2 0
Koudelková Eliška 2001 011033 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Koudelková Anna 2000 011034 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 2/2 0
Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3