vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2015

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 5/20 451
2.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 5/10 418
3.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/16 364
4.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 350
5.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/18 342
6.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/16 335
7.Heger Vojtěch 2000 012019 2+ DUKLA Brandýs 4/4 333
8.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 317
9.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 315
10.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/4 299
11.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 5/14 298
12.Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 5/8 282
13.Novosad Lukáš 1976 024001 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 269
14.Buchtel Martin 1982 034033 2 TJ SK Hubertus KV 5/9 253
15.Pollert Jaroslav 1971 009060 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 250
16.Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/14 242
17.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 221
Karlovský Ondřej 1991 012022 3 DUKLA Brandýs 2/2 221
19.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 205
20.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 203
21.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 193
22.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 5/6 191
23.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 5/6 184
24.Tomek Lukáš 1987 009100 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 181
Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 2/2 181
26.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 180
27.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 178
28.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 168
Wendl Denis 2000 066016 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 168
30.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 166
31.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 165
32.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 162
Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 4/4 162
34.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 161
Rašner Karel 1976 185011 2 KK Postřelmov 2/2 161
36.Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 4/4 160
Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 160
38.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 159
39.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 5/10 153
40.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 146
41.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 2/2 145
42.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/8 143
43.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 5/6 140
44.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 139
45.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 137
46.Šrogl Michal 1972 097006 3 Raft klub Trója 4/4 133
47.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/14 131
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 131
Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 131
50.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/4 130
51.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 5/6 126
Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 126
53.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 2/2 124
54.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 121
55.Táborský Pavel 1972 066004 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 119
56.Svítil Vladan 1974 185006 3 KK Postřelmov 2/2 117
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 117
Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 2/2 117
59.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 4/4 114
60.Hrádek Petr 1987 080006 2 TJ Sokol Písek 4/4 113
Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 113
Mašek Jan 1978 009033 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 113
63.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 112
64.Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 3/3 111
65.Cepek Matěj 1998 023035 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 110
66.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 109
Kubeš Vladimír 1961 030011 2 VS Tábor 5/14 109
68.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 5/15 108
69.Krofta Dominik 1993 030047 3 VS Tábor 5/10 105
70.Bárta Jan 2000 014043 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 103
Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 103
72.Lerch Eduard 2002 049044 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 102
73.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 101
74.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 100
75.Vlček Ladislav 1985 012027 3 DUKLA Brandýs 2/2 97
76.Kubát Jiří 1959 036007 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 95
77.Kubát Zdeněk 1991 036024 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 92
78.Král Adam 2003 009114 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 88
79.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 83
80.Škranc Jiří 1965 077007 3 Kotva Bráník 2/2 79
81.Leskovjan Martin 1986 007016 3 Technika Praha 4/4 78
82.Potužák Jan 1988 042032 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 77
David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 2/2 77
84.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 73
85.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/20 72
Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/5 72
Rejman Zbyšek 1992 045014 3 KVS Hradec Králové 2/2 72
88.Machuta Zdeněk 1964 014054 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 71
89.Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/14 70
90.Říha Matyáš 2003 009117 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 69
91.Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 68
92.Majer Kryštof 2001 009121 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 67
93.Buriánek Karel 1965 059002 3 TJ Semily 5/6 62
Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 62
95.Moštěk Ondřej 1982 060042 3 Loko Trutnov 2/2 61
Rouča Samuel 2002 129002 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 61
Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 61
98.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 60
Škorňa Adam 2000 132009 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 60
100.Chod David 1982 033014 2+ VS Blovice 2/2 58
101.Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 56
Rejman Petr 2001 045016 3 KVS Hradec Králové 5/10 56
Karlovský Jiří 1965 045010 3 KVS Hradec Králové 2/2 56
104.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/6 54
105.Žížala Josef 1999 009085 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 53
106.Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 52
107.Milyan Dušan 1973 052014 2 TJ Loko Žatec 2/2 51
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 51
109.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 50
Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 50
111.Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 49
112.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 47
113.Houska Jan 2001 009123 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 46
Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 2/2 46
115.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 1/1 44
Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 2/2 44
117.Keš Miroslav 1967 018001 3 Kotva Veselí nad Lužnicí 4/4 43
118.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 42
119.Hajský Stanislav 1969 059016 3 TJ Semily 2/2 41
120.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 40
121.Kopička Ondřej 1989 007008 3 Technika Praha 2/2 39
122.Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 36
Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 3/3 36
Ladýř Karel 1972 045013 3 KVS Hradec Králové 2/2 36
125.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 35
Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 5/14 35
127.Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 34
128.Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 33
Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 2/2 33
130.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 2/2 31
Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/8 31
Šerý Michal 1971 088003 3 C.K. Rožátov 5/10 31
133.Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 30
134.Renčín Tomáš 1961 055022 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 29
Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 2/2 29
136.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 27
Vaněček Tomáš 1986 024038 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 27
138.Koláček Petr 2001 012070 3 DUKLA Brandýs 4/4 26
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 26
Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 26
141.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 25
142.Válek Michal 1974 030022 3 VS Tábor 5/10 24
Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 24
Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/6 24
Bouzek Filip 1992 042024 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 24
146.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 4/4 23
Merenus Jan 1983 043035 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 23
Šedivý Vít 2004 023135 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 23
Říha Jan 1996 061024 3 SK Třebechovice 2/2 23
150.Martinů Lukáš 1987 030050 3 VS Tábor 4/4 22
Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 4/4 22
Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 1/1 22
Klimuškin Pavel 1964 077003 3 Kotva Bráník 2/2 22
Šupolík Luboš 1992 014025 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 22
155.Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 5/6 21
Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 4/4 21
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 21
Janda Zbyněk 1974 034011 TJ SK Hubertus KV 1/1 21
159.Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 19
Němec Aleš 1976 047015 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 19
Krechler Miroslav 1952 081009 3 SK Jihlava 2/2 19
Sýkora Jaroslav 1961 034024 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 19
163.Venc Štěpán 2004 012066 3 DUKLA Brandýs 5/10 18
164.Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 17
Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 17
Soukal Jan 1970 002018 3 Ekonom Praha 2/2 17
Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 17
168.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 16
Holý Jiří 1957 017007 3 KK Rakovník 5/8 16
170.Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 4/4 14
171.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 13
Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 13
Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 13
174.Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs 1/1 12
Kašpar Čeněk 2000 008041 3 SK Žižkov 4/4 12
176.Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 10
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 2/2 10
178.Albrecht Miroslav 1974 060008 3 Loko Trutnov 2/2 9
Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 5/6 9
180.Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 4/4 8
Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 4/4 8
Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice 2/2 8
183.Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 7
Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 2/2 7
185.Lerch David 1972 048025 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 6
Panenka Petr 1947 097004 Raft klub Trója 2/2 6
Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 2/2 6
188.Kádrle Martin 1990 060034 Loko Trutnov 2/2 5
Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 4/4 5
Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 5/6 5
Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň 2/2 5
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 5
193.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 5/18 4
Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 2/2 4
Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 4
196.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 3
Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 1/1 3
Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 2/2 3
199.Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 4/4 2
200.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 5/6 1
Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1
Beranová Hana 2003 009112 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
203.Jech René 1970 043036 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 2/2 0
Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 0
Machek Radek 1980 060029 3 Loko Trutnov 1/1 0
Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Hořejší Štěpán 1999 001091 Bohemians Praha 2/2 0
Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor 2/2 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Větrovský Tomáš 2005 095003 Sport Zbraslav 5/12 0
Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 0
Hartl Jan 2005 066031 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 4/4 0
Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník 2/2 0
Smetánka Kilián 2005 034001 TJ SK Hubertus KV 1/1 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šesták Jan 1976 023082 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 2/2 0
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 2/2 0
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 2/2 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2/2 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 2/2 0
Otiepka Martin 2001 047006 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Král Matěj 2002 185004 KK Postřelmov 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 2/2 0
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 83
2.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 58
3.Beková Kateřina 2002 121008 3 KK Opava 5/6 48
4.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 39
5.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 37
Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 5/6 37
7.Paloudová Anežka 1999 024017 2+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 35
8.Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 5/12 34
9.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 32
10.Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 28
11.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/14 25
12.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/6 24
13.Galušková Antonie 2001 042031 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 23
14.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/8 22
15.Vojtová Veronika 1990 009013 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 20
16.Růžičková Kateřina 2003 009120 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 19
17.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 4/4 16
18.Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 11
Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 11
20.Vaňková Klára 2001 030043 3 VS Tábor 5/6 10
21.Kvapilová Gabriela 1978 035004 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 9
22.Beranová Hana 2003 009112 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 8
23.Černá Lucie 1977 047013 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 7
Bačáková Radka 1983 009101 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 7
25.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 5/6 5
26.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 4
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 2/2 4
28.Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 4/4 3
29.Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 2
Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 5/8 2
Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 2
32.Šmejkalová Šárka 1984 023117 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 1
Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 5/6 1
Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1
35.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 1/1 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 2/2 0
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 2/2 0
Štibrányi Kateřina 2000 011044 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 1/1 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Větrovský Jiří
Jindrák Petr
1966
1969
095002
007041
2 Sport Zbraslav
Technika Praha
5/6 183
2.Stránský Dominik
Špalek Matěj
1999
2000
010026
010099
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
5/9 155
3.Veselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
036020
036026
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/13 109
4.Heger Vojtěch
Heger Tomáš
2000
1998
012019
012014
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 99
5.Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
4/4 98
6.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
5/8 90
7.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 88
8.Horal Martin
Slavík František
1957
1957
046050
008029
2 Delfín Jablonec
SK Žižkov
5/9 86
9.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
5/6 85
Boček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
023006
078014
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
4/4 85
11.Habich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
030002
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/8 79
12.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 76
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 76
14.Wendl Miloslav
Zárubová Michaela
1978
1986
066011
045023
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
KVS Hradec Králové
2/2 74
Bouzek Filip
Bouzek Ondřej
1992
1991
042024
042036
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 74
16.Háša Michal
Weber Oldřich
1981
1987
076013
023133
1 TJ Jiskra Bechyně
SK VS Č. Budějovice
2/2 73
17.Šenk Marek
Stejskal Ondřej
1974
1975
011020
011001
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4/4 69
18.Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
076013
076003
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 68
19.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
5/6 67
20.Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
3/3 66
Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 66
22.Říha Jan
Pavlík Pavel
1996
1998
061024
061014
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/6 63
23.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 62
Nedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
053011
060002
2 TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
5/8 62
25.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 58
26.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/12 57
27.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 56
28.Bohatý Karel
Miller Jan
2001
1997
061003
062001
3 SK Třebechovice
TJ Turnov
2/2 54
29.Vala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
030006
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 52
30.Šorel Martin
Koláček Petr
2001
2001
012018
012070
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 47
31.Příhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
009084
009106
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 46
32.Potužák Jan
Vozka Aleš
1988
1989
042032
042029
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 42
Vaněk Jiří
Pospíchal Radek
1987
1994
014009
023039
1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
SK VS Č. Budějovice
2/2 42
Stránský Dominik
Abraham Tomáš
1999
1992
010026
010013
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
1/1 42
35.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 38
Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 38
Stanovský Vojtěch
Krejčí Jakub
2002
2002
023042
023054
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/8 38
38.Cepek Matěj
Weber Oldřich
1998
1987
023035
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 36
39.Majer Kryštof
Houska Jan
2001
2001
009121
009123
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/17 33
40.Paloudová Anežka
Švehla Zdeněk
1999
1976
024017
024023
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 32
Abraham Tomáš
Abraham Tomáš
1992
1969
010013
010003
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 32
42.Šilar Jakub
Hrnčíř Vojtěch
1987
2001
064033
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 31
43.Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 30
Kuna Alois
Paraniak Jan
1960
1951
023059
023076
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/7 30
Benhák Jiří
Škranc Jiří
1956
1965
046031
077007
2 Delfín Jablonec
Kotva Bráník
1/1 30
46.Pivoňka Zdeněk
Wendl Denis
1982
2000
066006
066016
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 29
Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 29
48.Šrámek Michal
Zástěrová Anna
1982
1989
043008
080011
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Sokol Písek
2/2 28
49.Vlček Ladislav
Zdráhal Jan
1985
1985
012027
012043
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 27
Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/8 27
51.Lerch Eduard
Šrámek Michal
2002
1982
049044
043008
2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 26
52.Panenka Petr
Krechler Miroslav
1947
1952
097004
081009
3 Raft klub Trója
SK Jihlava
2/2 25
Kuna Václav
Rezek Tomáš
1998
2001
023151
023162
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 25
54.Novosad Lukáš
Novosadová Kristina
1976
2004
024001
024024
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 24
55.Dundová Iva
Novák Martin
1995
1991
024060
024043
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 23
Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
030019
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 23
57.Šrámek Michal
Šedivý Jakub
1982
1994
043008
043029
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 22
Mulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
034020
034017
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
5/6 22
59.Kadlec Filip
Frencl Josef
2003
2002
009126
009134
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/17 21
Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 21
Malý Filip
Horal Vojtěch
2002
2002
027031
046079
3 Otava Strakonice
Delfín Jablonec
5/10 21
Součková Lucie
Jáně Jakub
2004
1990
045024
012023
MT KVS Hradec Králové
DUKLA Brandýs
2/2 21
63.Jindrák Petr
Lagnerová Jana
1969
1959
007041
026010
2 Technika Praha
SK Domeček Soběslav
1/1 20
64.Urbánek Matyáš
Říha Matyáš
2002
2003
009118
009117
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 19
Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 19
66.Šmejkalová Šárka
Pešta Jan
1984
1981
023117
078014
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
2/2 18
67.Martin Václav
Martin Václav
2002
1971
001074
001027
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 17
68.Galušková Antonie
Vrbová Alexandra
2001
2000
042031
066009
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 16
69.Venc Štěpán
Koláček Petr
2004
2001
012066
012070
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 14
70.Cubr Filip
Kraus Filip
2000
1997
038008
038017
3 TJ ČSAD Plzeň
TJ ČSAD Plzeň
2/2 12
Lagnerová Jana
Lagner Václav
1959
1988
026010
001043
3 SK Domeček Soběslav
Bohemians Praha
2/2 12
Koblížek Daniel
Souček Marek
2000
1999
060040
045017
Loko Trutnov
KVS Hradec Králové
2/2 12
Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
2 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
2/2 12
74.Veselý Matěj
Hain Přemysl
1978
1977
053024
053028
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 11
Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 11
Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 11
77.Hradec Matěj
Mráka Jan
2003
2004
119142
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 10
Vaněk Matěj
Vaňková Klára
2004
2001
030044
030043
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 10
79.Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
VS Tábor
VS Tábor
4/4 9
Pavlík Jiří
Bouček Stanislav
1964
1999
061021
057090
3 SK Třebechovice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 9
Wendl Samuel
Wendl Miloslav
2003
1978
066018
066011
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 9
82.Kuna Alois
Kuna Jan
1960
1990
023059
023061
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 8
Růžičková Kateřina
Houska Jan
2003
2001
009120
009123
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 8
Kozohorský Vojtěch
Jaroš Tomáš
1991
1987
065022
065001
3 TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
2/2 8
85.Šedivý Václav
Šrámek Jiří
1966
1966
043022
036026
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
1/1 7
Vejvoda Vojtěch
Koudelka Václav
1999
1997
017042
017043
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 7
Šulc Karel
Koláček Petr
2000
2001
011017
012070
2 KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
2/2 7
Veniger Jan
Hrnčíř Jakub
2000
2001
064042
064002
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 7
Fuchs Jakub
Fuchs Matouš
1999
2002
046017
046042
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 7
90.Čihovský Šimon
Tesař Vojtěch
2003
2002
023069
023077
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 6
Veverka Lukáš
Stránský Daniel
2002
2002
010008
010103
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 6
Stanovský Vojtěch
Stanovský Jakub
2002
2004
023042
023048
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 6
93.Kluganost Vít
Pecháček Michal
1977
1976
016007
016008
3 KV125-PRAHA-Vršovice
KV125-PRAHA-Vršovice
2/2 5
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
3 KK Rakovník
KK Rakovník
4/4 5
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 5
Škranc Antonín
Prüherová Alžběta
1996
1996
077008
023153
3 Kotva Bráník
SK VS Č. Budějovice
1/1 5
97.Šedivý Jan
Stanovský Jakub
2003
2004
023134
023048
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 4
Neugebauer Roman
Neugebauerová Anna Marie
1965
2002
187006
187005
SK Stonava
SK Stonava
2/2 4
99.Ondruš Mikuláš
Duřt Vojtěch
2003
2003
009127
009122
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/18 3
Hořejší Štěpán
Marek Hugo
1999
1999
001091
001101
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 3
Stanovský Vojtěch
Rezek Tomáš
2002
2001
023042
023162
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 3
Klement Maxim
Kyzlík Milan
2001
1999
049019
049018
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1/1 3
103.Beran Václav
Beranová Hana
2000
2003
009058
009112
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 2
Paloudová Karolína
Palouda Tomáš
2000
1969
024034
024021
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
Čihovský Šimon
Šedivý Jan
2003
2003
023069
023134
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 2
107.Houska Jan
Beran Václav
2001
2000
009123
009058
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 1
Poštulková Alžběta
Šedivá Kateřina
1999
2000
001096
001098
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 1
Jindrák Petr
Jindráková Eliška
1969
2007
007041
007011
2 Technika Praha
Technika Praha
3/3 1
Bočánková Jana
Lagnerová Jana
2003
1959
026019
026010
3 SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
1/1 1
Indruch Matěj
Šeps Miroslav
2006
1968
045012
045032
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 1
Kadlec Filip
Ondruš Mikuláš
2003
2003
009126
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 1
Růžičková Kateřina
Ondruš Mikuláš
2003
2003
009120
009127
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 1
114.Prokš Martin
Baroň Petr
1991
1991
077009
077017
Kotva Bráník
Kotva Bráník
2/2 0
Růžičková Kateřina
Kadlec Filip
2003
2003
009120
009126
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0
Manová Štěpánka
Klein Pavel
1999
2001
024052
024053
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Hátle Martin
Fiala Jakub
2002
2001
001077
001102
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Hořejší Václav
Šefců Marek
2000
2002
001081
001087
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Kuna Václav
Čekalová Lenka
1998
1979
023151
048063
2 SK VS Č. Budějovice
TJ Ohře Klášterec
2/2 0
Čekal Josef
Čekal Josef
1970
1970
048003
048003
TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 0
Šedivý Jan
Šedivý Vít
2003
2004
023134
023135
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Pollert Jan
Pollert Antonín
2005
2006
009129
009022
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Bláha Petr
Smolík Jan
2000
1997
039077
039004
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Popelka Petr
Zach Radovan
2005
2005
011047
011055
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Pípal Zbyněk
Šedivý Vít
2003
2004
023041
023135
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Marek Hugo
Fiala Jakub
1999
2001
001101
001102
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Machutová Iva
Hrdličková Sára
2003
2003
014019
014015
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 0
Dunovská Viktorie Mia
Hajduch Jaroslav
2003
2004
027002
027010
Otava Strakonice
Otava Strakonice
2/2 0
Ondruš Mario
Pollert Jáchym
2005
2004
009133
009136
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Klein Pavel
Študlar Patrik
2001
1999
024053
024061
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Pollert Jan
Ježek Stanislav
2005
1976
009129
009035
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Přikrylová Ema
Altman Marcella
2003
2004
125043
000000
2 VSK Rájec-Jestřebí
USA
2/2 0
Větrovský Tomáš
Ondruš Mario
2005
2005
095003
009133
Sport Zbraslav
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Maceček Dušan
Filipi Robert
1962
1964
034019
043009
TJ SK Hubertus KV
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Boček Zdeněk
Prchlík Jiří
1975
1978
023006
078005
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
2/2 0
Jiras Filip
Pollert Jan
2005
2005
009130
009129
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Bočánková Jana
Kleinová Štěpánka
2003
2005
026019
024059
SK Domeček Soběslav
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Větrovský Tomáš
Ondruš Mario
2005
2005
009016
009133
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Raška Tomáš
Wallisch Vít
2001
1999
009080
009052
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
2/2 0
Mílová Terezie
Míl Pavel
1998
1967
060037
060038
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Kliščová Barbora
Vávrová Aneta
2002
2000
061042
061040
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Capalini Daniel
Zach Radovan
2005
2005
012061
011055
DUKLA Brandýs
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Hanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
061041
061025
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Sahula Matěj
Kofroňová Zuzana
2003
2002
010102
010009
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0
Báča Jakub
Štibrányi Kateřina
1994
2000
011019
011044
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Fleisigová Alžběta
Fleisig Daniel
1990
1988
065021
065065
3 TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
2/2 0
Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 0
Klíma Martin
Furiš Eduard
2005
2004
024048
024071
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Novosadová Kristina
Kratochvílová Tereza
2004
2003
024024
024009
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Fiala Jakub
Šefců Marek
2001
2002
001102
001087
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Majer Kryštof
Jakl Vincent
2001
2001
009121
009009
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka
Švehla Zdeněk
1999
1976
024017
024023
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Šmejkalová Šárka
Pešta Jan
1984
1981
023117
078014
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
1/1 0
Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
1/1 0
Dundová Iva
Novák Martin
1995
1991
024060
024043
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Paloudová Karolína
Palouda Tomáš
2000
1969
024034
024021
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Neugebauer Roman
Neugebauerová Anna Marie
1965
2002
187006
187005
SK Stonava
SK Stonava
1/1 0
Jindrák Petr
Jindráková Eliška
1969
2007
007041
007011
2 Technika Praha
Technika Praha
1/1 0
Škranc Antonín
Prüherová Alžběta
1996
1996
077008
023153
3 Kotva Bráník
SK VS Č. Budějovice
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 5/18 1020
2.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 992
3.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 984
4.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 977
5.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 974
6.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 917
7.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 907
8.Bárta Jan 2000 014043 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 900
9.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 5/8 887
10.Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 884
11.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 883
12.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 5/6 853
13.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/9 818
14.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 5/18 807
15.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 778
16.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/12 760
17.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 748
18.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 5/14 747
19.Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 5/6 732
20.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/6 725
21.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 723
22.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 5/12 716
23.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 711
24.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/9 706
Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/4 706
26.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 704
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/12 704
28.Krejčí Jakub 2002 023054 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 701
29.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/6 697
30.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 692
31.Žížala Josef 1999 009085 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 691
32.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 5/28 658
33.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 653
34.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/12 649
35.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 625
36.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/14 620
37.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 619
38.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 5/6 617
39.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/16 605
40.Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 5/14 601
41.Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 4/4 598
42.Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 5/8 597
43.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 592
44.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 576
45.Raška Tomáš 2001 009080 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 569
46.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 5/6 551
47.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 5/5 544
48.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 542
49.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/6 528
50.Řáha Oldřich 1998 052005 2 TJ Loko Žatec 5/12 523
Sofron Daniel 1995 038003 2 TJ ČSAD Plzeň 5/10 523
52.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 518
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 5/10 518
54.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 513
55.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 511
56.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 505
57.Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 5/18 498
58.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 5/5 493
59.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 489
60.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 485
61.Maceček Dušan 1962 034019 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 484
62.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/8 483
63.Linhart Matyáš 2002 057034 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 480
64.Lerch Eduard 2002 049044 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 476
65.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 471
66.Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 469
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 469
68.Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 465
Matějka Michael 1997 009077 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 465
70.Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 463
71.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/19 460
72.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/8 459
73.Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/24 453
74.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 4/4 452
75.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 441
76.Prchlík Michal 1981 078006 2 Lužnice Tábor 5/6 436
77.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 5/18 435
Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 435
79.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 5/6 424
80.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/6 423
81.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 5/18 420
82.Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/27 411
83.Ornst Zdeněk 1990 012036 MT DUKLA Brandýs 4/4 407
84.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 406
85.Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/32 403
86.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 5/20 402
87.Tesař Robert 1972 023110 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 397
88.Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 393
89.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 387
90.Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 378
91.Hek Jan 1979 049013 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 371
Peterka Jáchym 1998 017028 2 KK Rakovník 5/8 371
93.Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 5/7 362
94.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 360
95.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 359
96.Čvančara Pavel 1971 039002 3 TJ Loko Plzeň 5/6 355
97.Jilma Martin 1989 078017 2 Lužnice Tábor 5/6 348
98.Suchý Ondřej 1979 012049 2 DUKLA Brandýs 2/2 345
99.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 5/26 344
100.Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 5/6 340
101.Martin Václav 1971 001027 3 Bohemians Praha 4/4 337
102.Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 5/6 335
103.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 333
104.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 2/2 329
105.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 327
106.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 4/4 320
107.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/4 317
108.Volf Jaroslav 1979 011039 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 312
109.Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 310
110.Horal Vojtěch 2002 046079 3 Delfín Jablonec 5/18 304
111.Šrámek Ondřej 1994 042014 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 301
112.Kabrhel Václav 1983 119060 1 UP Olomouc 2/2 300
113.Ivánek Roman 2002 133063 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 299
114.Jacoš Pavel 1988 035023 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 298
115.Šorel Martin 2001 012018 3 DUKLA Brandýs 5/12 288
116.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 285
117.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/12 282
118.Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 280
119.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/6 275
Kubát Zdeněk 1991 036024 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 275
121.Malý Filip 2002 027031 3 Otava Strakonice 5/16 269
122.Frišman Marek 1997 055003 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 266
123.Zvolánek Filip 1999 076014 2 TJ Jiskra Bechyně 5/6 265
124.Němec Aleš 1976 047015 3 TJ DNT VS Kadaň 5/14 264
125.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 263
Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/4 263
127.Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 5/12 262
128.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/12 261
Kubát Jan 1982 036010 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/5 261
Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 261
131.Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 5/6 259
132.Koláček Petr 2001 012070 3 DUKLA Brandýs 5/10 258
Jakl Vincent 2001 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 258
134.Sedlmaier Aleš 1980 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 256
Vaněk Matěj 2004 030044 3 VS Tábor 5/23 256
136.Rejman Petr 2001 045016 3 KVS Hradec Králové 5/10 253
137.Koshelev Sergey 1960 042040 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 249
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 5/6 249
139.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 5/8 248
140.Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/14 247
141.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 2/2 244
142.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/6 243
143.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 242
Abraham Jiří 1977 010001 3 SK VS Karbo Benátky 4/4 242
145.Procházka Miloš 1954 034036 2 TJ SK Hubertus KV 5/12 237
Kolář Jiří 1975 009167 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 237
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 2/2 237
148.Šulc Karel 2000 011017 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 234
Toncar Martin 1975 023113 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 234
150.Novák Jindřich 1964 014021 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 230
151.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 228
152.Kovář Zbyněk 1977 011002 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 225
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 2/2 225
154.Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/8 224
155.Myšák Albert 1994 043016 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 223
Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 2/2 223
157.Dvořák Tomáš 1968 061005 3 SK Třebechovice 2/2 221
158.Gotvald Robert 1990 009047 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 219
Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 5/6 219
160.Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 218
161.Heger Kryštof 1992 017037 3 KK Rakovník 2/2 212
162.Frencl Josef 2002 009134 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/27 209
163.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 208
164.Duřt Vojtěch 2003 009122 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/30 205
Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 5/6 205
166.Stránský Daniel 2002 010103 3 SK VS Karbo Benátky 5/26 204
Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 204
Venc Štěpán 2004 012066 3 DUKLA Brandýs 5/14 204
169.Chod Ondřej 1984 033026 3 VS Blovice 5/8 203
170.Jindrák Petr 1969 007041 3 Technika Praha 5/8 200
171.Šenk Marek 1974 011020 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 198
Báča Jakub 1994 011019 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 198
173.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 2/2 193
174.Holínek Svatopluk 2001 129016 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 190
175.Příhoda Tomáš 1970 009164 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 189
Tesař Vojtěch 2002 023077 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 189
177.Kubát Jiří 1988 035024 3 TJ Slavia K. Vary 5/10 184
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 184
179.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 182
180.Kubát Jiří 1984 077002 2 Kotva Bráník 3/3 178
181.Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 5/8 177
182.Surma Tadeáš 2001 129026 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 176
183.Sahula Martin 1968 010104 3 SK VS Karbo Benátky 5/20 175
184.Ondruš Mikuláš 2003 009127 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/34 172
185.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/20 167
Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 167
187.Letko Radek 1978 008037 3 SK Žižkov 5/12 163
Řezník Vít 2001 129017 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 163
189.Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 5/6 157
Horyna Lukáš 1980 060011 2 Loko Trutnov 2/2 157
191.Baroň Petr 1991 077017 3 Kotva Bráník 2/2 155
Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 5/8 155
193.Ulitzka Oliver 2002 121003 3 KK Opava 5/6 153
194.Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 5/6 151
195.Stanovský Jakub 2004 023048 3 SK VS Č. Budějovice 5/18 150
196.Dunovský Tomáš 1976 027009 3 Otava Strakonice 5/7 149
197.Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 147
198.Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 5/8 146
199.Blahník Vojtěch 1981 035002 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 145
200.Šindelář Jan 2002 039050 3 TJ Loko Plzeň 5/12 144
201.Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/14 143
Karlovský Marek 1997 045008 2 KVS Hradec Králové 2/2 143
203.Zeman Ondra 1995 077001 3 Kotva Bráník 2/2 139
Švejd Jan 2004 042022 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/19 139
205.Vácha Ondřej 2001 129010 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 138
206.Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 5/6 134
Pártl Mirek 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 134
Hrňák Jáchym 2004 014067 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 134
209.Semerád Adam 2004 049003 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 133
Klein Pavel 2001 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 133
Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 4/4 133
212.Kotrba Tomáš 1977 078003 3 Lužnice Tábor 5/8 132
Heger Mikuláš 1990 017036 2 KK Rakovník 2/2 132
214.Lagner Václav 1988 001043 3 Bohemians Praha 2/2 130
215.Kadlec Filip 2003 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 126
216.Pípal Zbyněk 2003 023041 3 SK VS Č. Budějovice 5/22 125
Novák Václav 1979 061032 3 SK Třebechovice 4/4 125
Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 125
219.Šedivý Jan 2003 023134 3 SK VS Č. Budějovice 5/20 122
Vaněk Martin 1971 030049 3 VS Tábor 5/13 122
Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 4/4 122
222.Boch Pavel 1951 059006 3 TJ Semily 4/4 120
223.Sofron Tomáš 1999 038011 3 TJ ČSAD Plzeň 4/4 119
Mrázek Jakub 2004 121103 3 KK Opava 5/6 119
225.Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 118
226.Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 116
227.Kuna Jan 1990 023061 SK VS Č. Budějovice 1/1 115
Kloboučník Tomáš 1965 030027 3 VS Tábor 2/2 115
229.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 111
230.Pechman Štěpán 1999 049048 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 110
231.Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 4/4 108
232.Kovárník Lukáš 1977 014002 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 107
233.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 5/6 106
234.Pšenička Václav 2001 017022 3 KK Rakovník 5/22 101
235.Šedivý Vít 2004 023135 3 SK VS Č. Budějovice 5/20 100
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 100
Benda Libor 1966 049034 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 100
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 100
239.Fuchs Jakub 1999 046017 3 Delfín Jablonec 5/10 98
Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 98
241.Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 4/4 95
242.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 94
243.Marek Matyáš 2003 061025 3 SK Třebechovice 5/18 92
Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 92
245.Kratochvíl Jan-Dorian 2001 009132 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 91
Hrňák Vojtěch 2002 014068 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 91
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 91
248.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 5/13 90
249.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 5/9 89
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 5/6 89
Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Permon Roztoky 5/6 89
252.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 5/6 88
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 88
254.Zeman Jakub 2000 014032 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 84
Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 84
256.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 83
257.Veniger Jan 2000 064042 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 82
258.Hajduch Jaroslav 2004 027010 3 Otava Strakonice 5/16 80
259.Halík Ondřej 1999 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 79
260.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 78
Javůrek Jan 1987 061009 3 SK Třebechovice 2/2 78
262.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 75
Kovařík Richard 1959 027012 3 Otava Strakonice 4/4 75
264.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 5/8 74
265.Smolík Jan 1997 039004 3 TJ Loko Plzeň 5/8 73
266.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 71
267.Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 2/2 70
Novák Michal 2003 014033 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 70
Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 70
270.Kádrle Martin 1990 060034 3 Loko Trutnov 2/2 69
271.Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 68
272.Žatecký Jiří 1969 082008 3 KVS Písek 5/10 67
273.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 66
274.Kytka Tomáš 1999 043023 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/7 65
Sýkora Tomáš 1992 034030 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 65
276.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 64
Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 2/2 64
Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 2/2 64
279.Eliáš Ondřej 2000 009012 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 63
Bláha František 1997 055004 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 63
281.Pohanka Jiří 1969 036018 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 60
282.Hrádek Petr 1987 080006 3 TJ Sokol Písek 2/2 59
283.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 58
Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 58
285.Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 4/4 56
286.Fuchs Matouš 2002 046042 3 Delfín Jablonec 5/12 55
Čihovský Šimon 2003 023069 3 SK VS Č. Budějovice 5/12 55
288.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 54
289.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 2/2 50
Zeman Matěj 2002 014012 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 50
291.Winter Tomáš 1979 046034 3 Delfín Jablonec 2/2 49
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 3/3 49
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 4/4 49
294.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 48
295.Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 5/6 46
Kašák Filip 2003 014059 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 46
297.Kraus Václav 1961 038004 3 TJ ČSAD Plzeň 5/12 45
298.Kluganost Vít 1977 016007 3 KV125-PRAHA-Vršovice 2/2 44
Zajíc Jiří 1959 049021 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 44
300.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 43
Winter Jan 1982 046040 3 Delfín Jablonec 2/2 43
302.Korbelář David 1999 039006 3 TJ Loko Plzeň 5/6 41
Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 41
304.Juda Mikuláš 2003 010109 3 SK VS Karbo Benátky 5/16 40
305.Marek Pavel 1972 061037 3 SK Třebechovice 4/4 39
306.Hanuš Jiří 2002 061041 3 SK Třebechovice 5/10 38
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 38
308.Šumský Viktor 1973 042044 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 37
309.Princ Rudolf 1970 027006 3 Otava Strakonice 2/2 36
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 2/2 36
311.Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 2/2 35
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 35
313.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 2/2 34
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 3/3 34
Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 34
Felix Petr 1982 014041 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 34
317.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 33
Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 33
319.Marek Hugo 1999 001101 Bohemians Praha 4/4 32
Pultera Zbyněk 1958 129022 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 32
321.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 30
322.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 25
Turner Karel 2004 033002 VS Blovice 5/10 25
Lapuník Milan 2001 062008 TJ Turnov 2/2 25
325.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 5/6 24
326.Král Matěj 2002 185004 KK Postřelmov 5/6 23
Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 23
328.Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 5/16 22
Baudisch Adam 2001 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 22
330.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 4/4 21
331.Souček Tomáš 2003 119012 3 UP Olomouc 2/2 20
332.Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 19
Bergmann Bořivoj 2003 103042 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 19
334.Janoušek Viktor 2003 009125 USK Praha 4/4 18
335.Houška Jan 1999 043028 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 16
Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 16
337.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 2/2 15
Hopjan Pavel 2001 185009 KK Postřelmov 2/2 15
339.Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 5/10 14
Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 2/2 14
Stanovský Tomáš 1972 023052 SK VS Č. Budějovice 2/2 14
342.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 2/2 13
Matějka Jakub 1973 009111 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 13
Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 13
Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2/2 13
346.Bříza Václav 1962 036001 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 12
Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 5/8 12
Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 12
Stehno Petr 2003 009154 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 12
350.Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 4/4 11
351.Švarc Adam 2001 119172 UP Olomouc 4/4 10
352.Holec Jakub 2003 011060 KK Brandýs nad Labem 2/2 9
353.Otiepka Martin 2001 047006 TJ DNT VS Kadaň 5/16 8
Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 5/16 8
Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 4/4 8
Jahoda Martin 2001 009145 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 8
Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 2/2 8
358.Pecháček Michal 1976 016008 KV125-PRAHA-Vršovice 2/2 7
Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 7
360.Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 2/2 6
Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 5/8 6
362.Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 5/16 5
Lhoták Jáchym 2001 039011 TJ Loko Plzeň 4/4 5
364.Chalupský Petr 2002 023090 SK VS Č. Budějovice 5/8 3
Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2/2 3
366.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 5/12 2
367.Foltín Marek 1973 011010 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 1
Vinš Karel 1993 077004 Kotva Bráník 2/2 1
369.Prokš Martin 1991 077009 Kotva Bráník 2/2 0
Hrbáček Jan 1966 044011 TJ Kablo Děčín 2/2 0
Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 5/25 0
Toncar Miroslav 1943 023112 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 4/4 0
Beran Vojtěch 2005 009135 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 2/2 0
Hátle Martin 2002 001077 Bohemians Praha 2/2 0
Hořejší Václav 2000 001081 Bohemians Praha 2/2 0
Šefců Marek 2002 001087 Bohemians Praha 4/4 0
Fiala Jakub 2001 001102 Bohemians Praha 5/6 0
Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha 4/4 0
Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 5/14 0
Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Větrovský Tomáš 2005 095003 Sport Zbraslav 5/16 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 0
Smetánka Kilián 2005 009157 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Štercl Dominik 2005 011043 KK Brandýs nad Labem 5/10 0
Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 5/14 0
Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 5/14 0
Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 5/14 0
Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 4/4 0
Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 5/9 0
Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 0
Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 5/8 0
Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 5/6 0
Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 5/12 0
Milyán Viktor 2003 052006 TJ Loko Žatec 2/2 0
Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 4/4 0
Beran Richard 2007 030041 VS Tábor 4/4 0
Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Mužík Tomáš 1993 042043 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 5/10 0
Šefců Oskar 2000 001099 Bohemians Praha 2/2 0
Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 5/6 0
Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 5/6 0
Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 5/8 0
Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 5/6 0
Pankrác Karel 2003 047032 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 5/8 0
Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Novák Tomáš 2005 047024 TJ DNT VS Kadaň 5/12 0
Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Langová Jindřiška 2007 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Slavík Vojtěch 2005 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Dolanský Ondřej 2005 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 2/2 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2/2 0
Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Černý Šimon 2001 060062 Loko Trutnov 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 0
Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Vobořil Kryštof 2005 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 2/2 0
Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 4/4 0
Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 2/2 0
Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Jahoda Jakub 2004 009144 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 2/2 0
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 2/2 0
Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 2/2 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Špryňar Jakub 2002 063060 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 2/2 0
Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Tichý Jan 2000 062011 TJ Turnov 2/2 0
Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Benhák Jan 1988 046028 Delfín Jablonec 2/2 0
Janoušek Viktor 2003 009125 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kraml Jan 1984 027007 Otava Strakonice 2/2 0
Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 2/2 0
Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šrogl Michal 2006 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Strejc Václav 2005 023044 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kalousek Ondřej 2005 023034 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Hamák Martin 1976 036004 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 0
Hamák Miloslav 1982 036028 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 0
Čekal Josef 2007 048084 TJ Ohře Klášterec 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 5/16 382
2.Galušková Antonie 2001 042031 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 364
3.Dušková Kateřina 1998 009070 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 350
4.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 347
5.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 5/6 335
6.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 331
7.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 317
8.Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 5/16 314
9.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 299
Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/20 299
11.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 5/10 294
12.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/23 288
13.Blažková Tereza 2000 009072 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 285
14.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 5/6 267
15.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/12 262
16.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 257
17.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 249
18.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 247
19.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 234
20.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/14 222
21.Zástěrová Pavlína 1993 012012 2+ DUKLA Brandýs 4/4 221
22.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 216
Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 4/4 216
24.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 213
25.Žatecká Nikola 2002 014072 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 200
26.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 198
27.Kyzlíková Monika 2001 049025 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/24 184
Dvořáková Eliška 2001 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 184
29.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2 SK Stonava 4/4 183
30.Nováčková Michala 1984 010012 2 SK VS Karbo Benátky 5/8 181
31.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 175
32.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/14 174
33.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 171
34.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 165
35.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 161
36.Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 2 Otava Strakonice 5/16 146
37.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/10 143
38.Zárubová Michaela 1986 045023 2 KVS Hradec Králové 4/4 141
39.Brádková Alice 1988 049041 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 137
40.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/6 136
Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 136
42.Růžičková Kateřina 2003 009120 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/32 128
Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 2/2 128
44.Kofroňová Zuzana 2002 010009 3 SK VS Karbo Benátky 5/18 122
45.Bednářová Anna 2002 043006 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/20 118
Šprdlíková Kateřina 2001 042011 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 118
47.Ponížilová Miroslava 1988 010106 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 116
48.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 114
Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 114
50.Filipi Viktorie 2002 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 106
51.Polívková Hana 1989 033016 2+ VS Blovice 2/2 99
52.Cubrová Markéta 1997 038015 3 TJ ČSAD Plzeň 5/10 98
Kloboučková Ivana 2003 121009 3 KK Opava 5/6 98
54.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 5/6 96
55.Štibrányi Kateřina 2000 011044 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 95
Tunková Kristýna 1988 046043 2 Delfín Jablonec 2/2 95
Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 95
58.Beranová Hana 2003 009112 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 82
59.Šedivá Kateřina 1989 043021 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 80
60.Capalini Nicola 2002 012052 3 DUKLA Brandýs 5/16 79
61.Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 77
62.Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 74
63.Haucková Gabriela 2002 045006 3 KVS Hradec Králové 5/12 69
64.Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/20 67
65.Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 65
Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/8 65
67.Houšková Kateřina 2003 043014 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 64
Doležalová Viktorie 2001 010110 3 SK VS Karbo Benátky 5/18 64
69.Haucková Ilona 1978 045036 2 KVS Hradec Králové 5/6 61
Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 61
Pšeničková Jana 1998 017023 3 KK Rakovník 5/22 61
Chvostová Ivana 1983 027001 3 Otava Strakonice 2/2 61
73.Pollertová Ema 2003 009008 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 58
74.Dandová Anna 1988 010006 SK VS Karbo Benátky 3/3 57
Dziadková Zuzana 2002 103009 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 57
76.Pokorná Iva 1985 023084 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 52
Kotovská Karolina 1970 001021 Bohemians Praha 2/2 52
78.Řeháková Dana 1970 059045 3 TJ Semily 5/6 49
79.Karlíková Barbora 2002 012069 3 DUKLA Brandýs 5/14 48
80.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 4/4 47
81.Vanyšová Andrea 1987 052081 3 TJ Loko Žatec 2/2 45
82.Novosadová Kristina 2004 024024 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 44
83.Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 1/1 43
84.Keprtová Markéta 2001 045028 3 KVS Hradec Králové 2/2 41
85.Honzíková Lucie 2003 027013 3 Otava Strakonice 5/16 40
86.Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 39
87.Pajmová Jana 1984 047003 3 TJ DNT VS Kadaň 5/16 38
88.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 4/4 35
89.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 2/2 34
Forejtová Andrea 1988 024007 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 34
91.Veselá Jitka 1991 036022 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 32
Freislebenová Patricia 2003 009142 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 32
93.Bauerová Markéta 2001 024058 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 31
94.Businská Ema 2002 009137 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 30
95.Plašilová Drahomíra 1961 010033 3 SK VS Karbo Benátky 3/3 29
96.Beranová Eliška 1970 092007 3 KVS Praha 4 5/5 27
97.Hrdličková Sára 2003 014015 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 26
98.Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 25
99.Lepíková Markéta 1979 034007 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 22
100.Nováková Denisa 2003 014044 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 20
101.Mašková Alena 1976 009025 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 19
Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 19
103.Řízková Magdalena 1987 078020 3 Lužnice Tábor 5/6 18
104.Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/22 16
Koudelková Eliška 2001 011033 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 16
Kuhnová Anežka 1998 017001 3 KK Rakovník 2/2 16
107.Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 5/12 15
108.Hofmanová Šárka 2002 055009 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 14
109.Polívková Markéta 1968 033021 3 VS Blovice 5/7 13
110.Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 2/2 11
111.Galiszová Kateřina 1986 035038 TJ Slavia K. Vary 2/2 8
Roztočilová Dominika 2001 059046 TJ Semily 4/4 8
113.Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 6
114.Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 5/14 5
Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 5
Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 2/2 5
117.Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 2/2 4
Buriánková Anežka 1994 059011 3 TJ Semily 2/2 4
119.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 4/4 3
Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 4/4 3
Benháková Anna 1993 046064 3 Delfín Jablonec 4/4 3
122.Bolehovská Iva 1978 060004 Loko Trutnov 2/2 2
123.Panenková Alena 1952 097005 Raft klub Trója 2/2 1
124.Adamcová Dominika 1995 077006 3 Kotva Bráník 2/2 0
Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 5/14 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 5/10 0
Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 5/16 0
Šedivá Kateřina 2000 001098 Bohemians Praha 2/2 0
Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Poštulková Alžběta 1999 001096 Bohemians Praha 2/2 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 0
Langová Jindřiška 2007 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Milyanová Veronika 2004 052019 TJ Loko Žatec 2/2 0
Hušková Natálie 2006 052031 TJ Loko Žatec 4/4 0
Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 4/4 0
Hořejší Anna 2004 011041 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Beránková Kateřina 1996 024064 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 4/4 0
Žatecká Soňa 1976 082021 KVS Písek 4/4 0
Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Stejskalová Barbora 2003 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 2/2 0
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 2/2 0
Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 2/2 0
Vávrová Aneta 2000 061040 SK Třebechovice 2/2 0
Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Krejčová Vlasta 1966 065052 TJ Permon Roztoky 2/2 0
Bednářová Tereza 2006 011056 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Žatecká Taťána 2007 082004 KVS Písek 2/2 0
Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 2/2 0
Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Ondruš Mario 2005 009133 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 0
Pavelková Markéta 2005 010107 * SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Beran Vojtěch 2005 009135 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Pollert Jan 2005 009129 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Klíma Martin 2005 024048 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Větrovský Tomáš 2005 095003 * Sport Zbraslav 5/6 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 * SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Honzíková Eva 2005 027008 * Otava Strakonice 2/2 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Švejd Jáchym 2007 042025 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 * SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Válek Michal 2006 030025 * VS Tábor 5/6 0
Bočková Kateřina 2007 023007 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Saip Ondřej 2006 001073 * Bohemians Praha 5/8 0
Novák Matouš 2006 030024 * VS Tábor 4/4 0
Vejnar Samuel 2005 024042 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novák Tomáš 2005 047024 * TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Kotovský Kryštof 2007 001076 * Bohemians Praha 2/2 0
Kneblová Klára 2005 119064 * UP Olomouc 5/8 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 * UP Olomouc 5/8 0
Doležalová Bára 2005 119127 * UP Olomouc 5/8 0
Janů Veronika 2005 119137 * UP Olomouc 5/8 0
Beier Alva 2005 060054 * Loko Trutnov 5/6 0
Jiras Filip 2005 009130 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Brambora Ondřej 2005 014077 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Zach Radovan 2005 011055 * KK Brandýs nad Labem 5/8 0
Sedlařík Adam 2005 014073 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Mrázková Klára 2006 121035 * KK Opava 4/4 0
Novák Matyáš 2005 119076 * UP Olomouc 4/4 0
Heger Jonáš 2006 045021 * KVS Hradec Králové 4/4 0
Hluchý Vilém 2006 011045 * KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Capalini Daniel 2005 012061 * DUKLA Brandýs 5/6 0
Bízek Marek 2005 011026 * KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Pollert Antonín 2006 009022 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Semerád Jakub 2006 049008 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Veverka Čeněk 2007 039014 * TJ Loko Plzeň 4/4 0
Dziadek Marek 2005 103017 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Sobotka Adam 2005 103001 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 * UP Olomouc 2/2 0
Benda Jan 2005 049006 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hrňák Šimon 2007 014064 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Pechlát Adam 2007 042018 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Kratochvílová Kristýna 2006 024010 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Horáková Julie 2006 014010 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Pajma Lukáš 2008 047005 * TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Petříček Adam 2007 052026 * TJ Loko Žatec 2/2 0
Honzík Jáchym 2009 027052 * Otava Strakonice 2/2 0
Štercl Dominik 2005 011043 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Větrovský Tomáš 2005 009016 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Drábek Matyáš 2005 045022 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Bohatý Oto 2007 061038 * SK Třebechovice 2/2 0
Slavík Vojtěch 2005 009151 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Valášek Jan 2005 011042 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Voneš Jakub 2007 011065 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kopeček Michal 2007 030034 * VS Tábor 2/2 0
Trávníček Jan 2005 061043 * SK Třebechovice 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 * Loko Trutnov 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kuchař Antonín 2005 011057 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Beránek Tomáš 2006 063061 * SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Šrogl Michal 2006 009156 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Novotný Štěpán 2006 059024 * TJ Semily 2/2 0
Plašil Hynek 2006 057086 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Zimová Majdalena 2006 057089 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Marek Jan 2007 061031 * SK Třebechovice 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3