vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2017

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rak Tomáš 1989 012029 MT DUKLA Brandýs 5/8 674
2.Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 5/12 672
3.Bohatý Karel 2001 061003 2+ SK Třebechovice 5/12 601
4.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 5/14 591
5.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/12 558
6.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/11 553
7.Buchtel Martin 1982 034033 2 TJ SK Hubertus KV 5/9 552
8.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/16 517
Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 5/10 517
10.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 5/18 509
11.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 496
12.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 449
13.Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 443
14.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 433
15.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 429
16.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 426
17.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 425
18.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 5/26 423
19.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 5/10 422
20.Suchý Matěj 1986 012009 2 DUKLA Brandýs 4/4 420
21.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 5/7 419
22.Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 408
23.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/4 404
24.Kremr Patrik 1972 009108 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 402
25.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 401
26.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 395
27.Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/4 387
28.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 5/6 384
29.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 378
30.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 368
31.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 363
32.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 356
33.Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 355
34.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/12 353
35.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 352
Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/26 352
37.Ježek Stanislav 1976 009035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 347
38.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 346
39.Habich Karel 1994 030031 2 VS Tábor 5/10 338
40.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 333
41.Lacina Richard 1967 059022 2 TJ Semily 5/10 326
42.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 314
43.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 5/24 306
44.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 5/6 305
45.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 299
46.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 297
Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 297
48.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 288
49.Vácha Viktor 1985 017056 2 KK Rakovník 5/8 281
50.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 5/16 273
51.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 4/4 272
52.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 269
Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 269
54.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 5/8 264
55.Hojda Jakub 1993 066001 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 258
56.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 254
57.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 2/2 253
58.Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 5/6 246
59.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 241
60.Habich Tomáš 1997 030061 2 VS Tábor 5/10 232
61.Kubeš Vladimír 1961 030011 2 VS Tábor 5/22 227
62.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 221
63.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 5/21 219
64.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 209
Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 209
Rašner Karel 1976 185011 2 KK Postřelmov 2/2 209
67.Krofta Dominik 1993 030047 2 VS Tábor 5/14 207
68.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/16 206
69.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 200
70.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/6 199
71.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 198
72.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/4 197
73.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 191
74.Kuna Alois 1960 023059 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 181
75.Krofta Zdeněk 1959 030045 2 VS Tábor 5/22 180
76.Sehnal Štěpán 1985 009178 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 179
77.Vaněk Matěj 2004 030044 3+ VS Tábor 5/24 171
78.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 4/4 161
79.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 160
80.Keš Miroslav 1967 018001 3+ Kotva Veselí nad Lužnicí 5/14 159
81.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 5/10 158
82.Krejčí Jakub 2002 023054 3+ SK VS Č. Budějovice 5/6 156
83.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 154
84.Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/12 142
85.Řežábek Martin 1973 097022 3+ Raft klub Trója 5/8 137
86.Lhota Kryštof 2002 009106 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 136
87.Kopička Ondřej 1989 007008 3+ Technika Praha 2/2 133
88.Janoušek Viktor 2003 009125 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 128
89.Čihovský Šimon 2003 023069 3+ SK VS Č. Budějovice 5/16 126
Brtek Tomáš 1981 013001 3 KK Beroun 5/6 126
91.Hartl Jakub 2004 066024 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 124
92.Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice 2/2 121
93.Rouča Samuel 2002 129002 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 119
Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 119
Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 2/2 119
96.Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 2/2 117
97.Volák Jaroslav 1990 048068 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 116
Pešek Michal 1992 014029 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 116
99.Jiras Filip 2005 009130 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 113
Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 5/9 113
101.Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 2/2 112
102.David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 4/4 111
103.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/12 105
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 3/3 105
105.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 104
106.Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 103
Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 2/2 103
108.Válek Michal 1974 030022 3+ VS Tábor 5/20 99
109.Potužák Jan 1988 042032 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 98
110.Čekal Josef 1970 048003 3+ TJ Ohře Klášterec 5/6 97
Karlovský Jiří 1965 045010 3+ KVS Hradec Králové 2/2 97
112.Moštěk Ondřej 1982 060042 2 Loko Trutnov 2/2 94
113.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 91
114.Šerý Michal 1971 088003 3 C.K. Rožátov 5/6 90
115.Lacina Jakub 2003 059021 3 TJ Semily 4/4 88
116.Heger Jonáš 2006 045021 3 KVS Hradec Králové 5/12 87
117.Škranc Jiří 1965 077007 3+ Kotva Bráník 5/6 84
118.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 83
119.Klíma Vojtěch 2002 024033 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 82
120.Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 5/10 81
121.Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/20 74
Drábek Matyáš 2005 045022 3 KVS Hradec Králové 5/8 74
Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 2/2 74
Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 2/2 74
125.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 5/14 73
126.Vlčnovský Vilém 1994 023149 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 70
127.Kubát Jiří 1959 036007 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 69
128.Mulač Oldřich 1961 034020 3+ TJ SK Hubertus KV 5/8 68
129.Cuc Michal 1977 007007 3+ Technika Praha 4/4 66
130.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 65
131.Míl Pavel 1967 060038 3+ Loko Trutnov 5/14 62
Indruch Matěj 2006 045012 3 KVS Hradec Králové 5/10 62
133.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 59
Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 59
135.Kuneš Daniel 2003 066020 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 57
136.Pšenička Václav 2001 017022 3 KK Rakovník 5/12 54
137.Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 53
138.Rudorfer Martin 2003 119094 3+ UP Olomouc 2/2 52
139.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 3/3 51
140.Vadlejch Jan 1989 023027 3+ SK VS Č. Budějovice 5/12 49
Skořepa Vojtěch 1999 024015 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 49
Kočí Martin 1991 048081 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 49
143.Kudrna Josef 2004 011014 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 47
Vrba Vojtěch 1994 055010 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 47
145.Polívka Karel 1978 055034 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 46
146.Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 45
147.Doskočil Eduard 1983 053010 3 TJ Dvůr Králové 2/2 42
148.Slavík Vojtěch 2005 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 41
Mrázek Jakub 2004 121103 3 KK Opava 2/2 41
150.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 38
151.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 37
Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 37
153.Kolář Vojtěch 2002 009027 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 35
Červenka Jaroslav 1964 034003 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 35
Ladýř Karel 1972 045013 3+ KVS Hradec Králové 2/2 35
156.Bolehovský Jiří 1974 060026 3+ Loko Trutnov 2/2 34
Nedvídek František 1944 053011 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 34
Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 2/2 34
159.Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 2/2 33
160.Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 2/2 31
161.Kruťa Kryštof 2000 043013 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 30
162.Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 29
Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník 2/2 29
164.Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 27
165.Merenus Jan 1983 043035 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 25
Novák Matyáš 2005 119076 3+ UP Olomouc 3/3 25
Turner Karel 2004 033002 VS Blovice 4/4 25
168.Matěják Petr 1973 048010 TJ Ohře Klášterec 2/2 24
169.Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 2/2 23
170.Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 22
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 22
172.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 4/4 20
173.Válek Michal 2006 030025 3 VS Tábor 5/18 19
Prüher Vojtěch 2006 023071 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 19
Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 19
176.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 18
Trač Matyáš 2004 121050 3 KK Opava 2/2 18
178.Pátek Vítězslav 2003 135046 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 17
179.Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník 2/2 16
180.Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 5/6 15
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 15
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 15
183.Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 14
Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 2/2 14
185.Rolenc Ondřej 1991 057071 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 13
186.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 11
Pechač Jonáš 2004 009149 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 11
Vrba Pavel 1973 066013 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 11
189.Šimák Jakub 2004 023050 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 10
Uhlík Jan 1978 052039 3 TJ Loko Žatec 4/4 10
Tatíček Miroslav 1985 057049 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 10
Olšan Vítek 1986 039070 3 TJ Loko Plzeň 2/2 10
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 10
194.Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 9
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 9
196.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 8
197.Vavrla Adam 2000 121063 3 KK Opava 4/4 7
Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 3/3 7
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 7
200.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2/2 6
201.Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 2/2 5
202.Plašil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 5/9 4
Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 5/12 4
Švadlena Václav 1985 024032 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 4
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 3/3 4
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 4
208.Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 2/2 2
Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Veselý Ondřej 1983 057060 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
211.Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 1
Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 3/3 1
Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
215.Marek Tomáš 1998 027014 3 Otava Strakonice 5/6 0
Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Sýkora Jaroslav 1961 034024 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Čmejrek Cyril 2004 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Putzer Hynek 2003 023099 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 2/2 0
Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Bican Jakub 1980 023004 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 4/4 0
Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 2/2 0
Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 2/2 0
Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2/2 0
Svoboda Adam 2006 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 3/3 96
2.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 93
3.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/12 85
Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 85
5.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 82
6.Freislebenová Patricia 2003 009142 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 81
7.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 76
8.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 3/3 72
9.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 69
10.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 68
11.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 3/3 64
12.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 63
13.Novosadová Kristina 2004 024024 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 58
Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 58
15.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 5/6 56
16.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 55
17.Karlíková Barbora 2002 012069 3+ DUKLA Brandýs 5/10 49
18.Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 5/10 47
Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/18 47
20.Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 45
21.Galušková Antonie 2001 042031 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 44
22.Capalini Nicola 2002 012052 3+ DUKLA Brandýs 5/12 37
23.Erlová Natálie 2006 009019 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 36
24.Morenová Adriana 2004 009096 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 35
25.Nesnídalová Lucie 2002 052020 3+ TJ Loko Žatec 4/4 34
Doležalová Bára 2005 119127 3+ UP Olomouc 3/3 34
27.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 29
28.Mílová Terezie 1998 060037 3+ Loko Trutnov 5/16 27
Beranová Hana 2003 009112 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 27
30.Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 3/3 25
31.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 2/2 24
32.Součková Lucie 2004 045024 3 KVS Hradec Králové 5/8 22
33.Štěpánková Petra 2001 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 21
Haucková Gabriela 2002 045006 3 KVS Hradec Králové 4/4 21
35.Hrdličková Sára 2003 014015 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 20
Keprtová Markéta 2001 045028 3 KVS Hradec Králové 4/4 20
Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 3/3 20
38.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 2/2 19
39.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 17
40.Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 16
Šindelářová Tereza 2004 030046 3 VS Tábor 5/12 16
42.Švehlová Kateřina 2005 023017 3 SK VS Č. Budějovice 5/12 14
43.Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 3/3 10
44.Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 3/3 9
45.Červenková Amélie 2005 009138 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 8
46.Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 7
47.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 3/3 4
Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 4
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 1/1 4
51.Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 3/3 3
52.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 1
Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 1/1 1
Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 2/2 1
57.Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 2/2 0
Retková Marie 2003 119215 UP Olomouc 2/2 0
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 4/4 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Jandíková Martina 1983 057077 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zíková Andrea 2004 030062 VS Tábor 1/1 0
Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Háša Michal
Martin Václav
1981
1971
076013
001027
2 TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
5/6 222
Bouzek Filip
Wendl Miloslav
1992
1978
042024
066011
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 222
3.Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
007041
095002
2 Technika Praha
Sport Zbraslav
5/8 221
4.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 186
5.Habich Karel
Habich Bohumil
1994
1991
030031
030003
2 VS Tábor
VS Tábor
5/10 164
6.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
5/10 160
7.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/5 148
8.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/16 147
9.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/14 142
10.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5/6 134
Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/8 134
12.Galušková Antonie
Kuna Václav
2001
1998
042031
023151
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
SK VS Č. Budějovice
2/2 110
13.Novosad Lukáš
Novosad Jonáš
1976
2006
024001
024049
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 94
14.Heger Tomáš
Heger Vojtěch
1998
2000
012014
012019
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 90
15.Novosad Lukáš
Novosad Jonáš
1993
2006
119042
024049
2 UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 86
16.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
036026
036020
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/8 84
Rezek Tomáš
Stanovský Vojtěch
2001
2002
023162
023042
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 84
18.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/12 76
19.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 73
20.Venc Štěpán
Capalini Daniel
2004
2005
012066
012061
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5/8 72
21.Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
2/2 70
22.Cubr Filip
Pohanka Vít
2000
2000
038008
036019
2 TJ ČSAD Plzeň
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 68
23.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 65
Houska Jan
Frencl Josef
2001
2002
009123
009134
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 65
25.Nedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
053011
060002
2 TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
4/4 61
26.Hilgert Luboš
Rak Tomáš
1986
1989
012001
012029
3 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 59
27.Rašner Karel
Svítil Vladan
2004
1974
185007
185006
KK Postřelmov
KK Postřelmov
2/2 58
28.Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
030019
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 54
Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 54
30.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/11 52
31.Mareš Jakub
Vejnar Samuel
2003
2005
024055
024042
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 50
32.Vozka Aleš
Potužák Jan
1989
1988
042029
042032
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 47
33.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 42
Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 42
35.Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 38
36.Jiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
009130
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 35
37.Válek Michal
Vaněk Matěj
2006
2004
030025
030044
3 VS Tábor
VS Tábor
5/14 34
Fuchs Jakub
Fuchs Matouš
1999
2002
046017
046042
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 34
39.Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
3 KK Rakovník
KK Rakovník
5/8 31
40.Šrámek Jiří
Kubát Jiří
1966
1984
036026
077002
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kotva Bráník
2/2 30
Hanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
061041
061025
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
4/4 30
Abraham Tomáš
Abraham Tomáš
1969
1992
010003
010013
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 30
43.Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/6 29
44.Mašek Jan
Vojtová Veronika
1978
1990
009033
009013
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 25
45.Vejvoda Vojtěch
Heger Kryštof
1999
1992
017042
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 24
46.Majer Kryštof
Příhoda Lukáš
2001
2001
009121
009084
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/5 22
Pohanka Vít
Kuna Václav
2000
1998
036019
023151
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
SK VS Č. Budějovice
1/1 22
48.Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
048068
048069
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 21
Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
2/2 21
50.Merenus Jan
Šedivý Jakub
1983
1994
043035
043029
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 19
Bízek Marek
Kudrna Josef
2005
2004
011026
011014
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/8 19
52.Stolín David
Moštěk Ondřej
1978
1982
060033
060042
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 18
Indruch Matěj
Heger Jonáš
2006
2006
045012
045021
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 18
54.Kotovská Karolina
Kašpar Martin
1970
1967
001021
008010
1 Bohemians Praha
SK Žižkov
2/2 17
55.Nesnídalová Lucie
Bohatý Karel
2002
2001
052020
061003
3 TJ Loko Žatec
SK Třebechovice
2/2 16
56.Erlová Natálie
Morenová Adriana
2006
2004
009019
009096
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 15
57.Vejvoda Vojtěch
Cubr Filip
1999
2000
017042
038008
2 KK Rakovník
TJ ČSAD Plzeň
2/2 13
Kuneš Daniel
Wendl Samuel
2003
2003
066020
066018
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 13
Samková Olga
Kliščová Barbora
2005
2002
061039
061042
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 13
60.Kuna Alois
Paraniak Jan
1960
1951
023059
023076
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 12
61.Čvančara Václav
Hammer Ivan
1980
1981
043020
043057
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 11
Paloudová Karolína
Paloudová Anežka
2000
1999
024034
024017
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 11
Houšková Kateřina
Bednářová Anna
2003
2002
043014
043006
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 11
64.Vrzalová Veronika
Kubát Zdeněk
1991
1991
039012
036024
3 TJ Loko Plzeň
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 10
Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 10
Kruťa Kryštof
Pavlík Pavel
2000
1998
043013
061014
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Třebechovice
4/4 10
67.Komárek Jakub
Pípal Zbyněk
2005
2003
023037
023041
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/10 9
Putzer Hynek
Šedivý Jan
2003
2003
023099
023134
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 9
Habich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
030002
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 9
70.Mulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
034020
034017
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
4/4 8
71.Zach Radovan
Štercl Dominik
2005
2005
011055
011043
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 7
Čmejrek Cyril
Jinek Hugo
2004
2005
009140
009146
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 7
Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
060040
063058
Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
2/2 7
Kremrová Adéla
Freislebenová Patricia
2005
2003
009034
009142
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 7
75.Kubeš Vladimír
Habich Bohumil
1961
1961
030011
030002
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 6
Doležalová Viktorie
Kofroňová Zuzana
2001
2002
010110
010009
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 6
Němec Aleš
Wendl Miloslav
1976
1978
047015
066011
2 TJ DNT VS Kadaň
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 6
78.Mrázková Mária
Rousek Tomáš
1996
1997
121037
121032
2 KK Opava
KK Opava
1/1 5
Saidl František
Jinek Hugo
2006
2005
009153
009146
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Med Kryštof
Čmejrek Cyril
2002
2004
009002
009140
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Jirka David
Švadlena Václav
1985
1985
024031
024032
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 5
Saiko Tomáš
Jindrák Petr
1986
1969
024040
007041
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Technika Praha
2/2 5
Papula Jan
Geprt David
2005
2005
116094
116098
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 5
84.Boček Zdeněk
Bočková Bára
1975
2003
023006
023068
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 4
Beran Václav
Beranová Hana
2000
2003
009058
009112
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 4
Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 4
Štybnar Vojtěch
Svoboda Ondřej
2005
2006
119197
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 4
Kratochvílová Tereza
Paloudová Anežka
2003
1999
024009
024017
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
Němec Radek
Fencl Jáchym
2004
2003
057036
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 4
Doskočil Eduard
Kutlvašr Petr
1983
1977
053010
064030
TJ Dvůr Králové
SKK Vysoké Mýto
2/2 4
91.Son Yunmi
Gotvald Robert
1985
1990
043034
009047
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
Kolářová Markéta
Kolář Vojtěch
2005
2002
009023
009027
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
Nováková Karolína
Strasserová Bára
2002
2001
052036
052011
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 3
Svobodová Jana
Galuška Vladislav
1977
1965
066003
042016
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 3
Novák Filip
Martin Václav
2002
2002
001030
001074
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 3
Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 3
Novák Filip
Kirchner David
2002
2002
001030
001114
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 3
98.Veselý Matěj
Hain Přemysl
1978
1977
053024
053028
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 2
Červenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
009138
009133
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Červenková Vanessa
Ondruš Mikuláš
2003
2003
009139
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Budák David
Manas Adam
2003
2004
047010
047012
TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
5/8 2
Stratil Filip
Salaj František
2006
2004
116086
116095
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 2
103.Fleisigová Alžběta
Fleisig Daniel
1990
1988
065021
065065
TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
2/2 1
Háša Michal
Jícha Dušan
1981
1982
076013
080008
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Sokol Písek
2/2 1
Galuška Zdeněk
Švejd Jan
2004
2004
042035
042022
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 1
Hlobil Josef
Müller Ondřej
2001
2002
062003
062014
TJ Turnov
TJ Turnov
2/2 1
Šmakal Petr
Vodák Norbert
2003
2004
116088
116097
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 1
Horák David
Císařovský Petr
1976
1977
091008
091010
Klub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
4/4 1
109.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Bolehovský Jiří
Jezvina Václav
1974
1973
060026
060028
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 0
Tesařová Hana
Švehlová Kateřina
2004
2005
023085
023017
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Vala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
030006
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Fencl Jáchym
Plašil Hynek
2003
2006
057087
057086
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Šťastný Matěj
Němec Radek
2005
2004
057075
057036
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Strasser Marek
Svoboda Martin
2004
2005
052025
052034
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 0
Švejd Jáchym
Švejd Jan
2007
2004
042025
042022
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Pechač Jonáš
Jahoda Jakub
2004
2004
009149
009144
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Vaňková Štěpánka
Vaňková Michaela
2007
2000
116105
116080
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Klein Pavel
Ondřich Václav
2001
2001
024053
024072
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Manová Štěpánka
Bauerová Markéta
1999
2001
024052
024058
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Jaroš Michael
Pomajbík Filip
2006
2006
119171
119187
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Boček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
023006
078014
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
2/2 0
Martin Václav
Martin Jakub
2002
2009
001074
001107
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Indruch Tomáš
Indruch Tomáš
1976
2008
045001
045002
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0
Kopeček Radomír
Krofta Zdeněk
1965
1959
030078
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Štěpánek Matouš
Štěpánek Ondřej
2008
1979
010113
012017
3 SK VS Karbo Benátky
DUKLA Brandýs
2/2 0
Šťastný Matěj
Plašil Hynek
2005
2006
057075
057086
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 0
Štybnar Vojtěch
Šotek Adam
2005
2005
119197
119118
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Švéda Daniel
Kolařík David
2002
2004
132004
132039
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
1/1 0
Bohatý Karel
Bohatý Oto
2001
2007
061003
061038
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Babouček Antonín
Slavík Vojtěch
2007
2005
009069
009151
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Červenková Amélie
Růžičková Kateřina
2005
2003
009138
009120
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Adášek Alois
Juda Mikuláš
2002
2003
010111
010109
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0
Stehlík Alexander
Míl Jakub
2002
2003
060065
060051
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Jindráková Anna
Jindráková Eliška
2005
2007
007010
007011
Technika Praha
Technika Praha
2/2 0
Foltín Marek
Foltín Šimon
1973
2006
011010
011049
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Šindelářová Tereza
Márová Zuzana
2004
2001
030046
030037
3 VS Tábor
VS Tábor
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Štěpánková Petra
Daňková Anna
2001
2004
129028
129007
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 0
Švehlová Kateřina
Tesařová Hana
2005
2004
023017
023085
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Šindelářová Tereza
Vaňková Klára
2004
2001
030046
030043
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Erlová Natálie
Bačáková Radka
2006
1983
009019
009101
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Sedláková Magdalena
Morenová Adriana
2005
2004
009099
009096
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Sadílková Lucie
Bundová Simona
2002
2004
057040
057008
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Vorlová Darina
Konvalinková Irena
1984
1977
057053
057042
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Houšková Kateřina
Bednářová Anna
2003
2002
043014
043006
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Doležalová Viktorie
Kofroňová Zuzana
2001
2002
010110
010009
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
030019
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
5/10 71
2.Boček Zdeněk
Bočková Bára
1975
2003
023006
023068
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/14 60
3.Grossmannová Zdenka
Zapletal Vojtěch
1965
1998
001117
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 44
4.Pospíšilová Jitka
Weber Oldřich
1989
1987
030019
023133
1 VS Tábor
SK VS Č. Budějovice
2/2 28
5.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 22
Jindrák Petr
Pavelková Irena
1969
1974
007041
009059
2 Technika Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 22
7.Martin Václav
Polesná Jitka
1971
1990
001027
039058
2 Bohemians Praha
TJ Loko Plzeň
2/2 20
Vrbová Alexandra
Kuna Václav
2000
1998
066009
023151
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
2/2 20
9.Keprtová Markéta
Souček Marek
2001
1999
045028
045017
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 17
10.Švehlová Kateřina
Šedivý Vít
2005
2004
023017
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/8 16
Pechlát Hynek
Pechlátová Nikola
1971
2004
042019
042041
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 16
12.Ondruš Mikuláš
Červenková Vanessa
2003
2003
009127
009139
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 15
Polesná Jitka
Wendl Miloslav
1990
1978
039058
066011
2 TJ Loko Plzeň
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 15
14.Rašner Karel
Peterková Hana
1976
1987
185011
185005
KK Postřelmov
KK Postřelmov
2/2 14
15.Přikrylová Ema
Přikryl Matěj
2003
1999
125043
125041
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 12
Hochheim Kristýna
Martin Václav
1991
1971
001033
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 12
17.Tesařová Hana
Stanovský Jakub
2004
2004
023085
023048
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 11
18.Vorel Zdeněk
Vorlová Darina
1974
1984
057044
057053
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 10
Zárubová Michaela
Indruch Tomáš
1986
1976
045023
045001
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 10
20.Mašek Jan
Vojtová Veronika
1978
1990
009033
009013
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 8
Šindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
030046
030025
3 VS Tábor
VS Tábor
5/10 8
Součková Lucie
Drábek Matyáš
2004
2005
045024
045022
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 8
23.Štěpánková Jůlie
Štěpánek Ondřej
2006
1979
010114
012017
3 SK VS Karbo Benátky
DUKLA Brandýs
2/2 7
24.Vrzalová Veronika
Kubát Zdeněk
1991
1991
039012
036024
3 TJ Loko Plzeň
Kanoistický klub Klatovy z.s.
4/4 5
Pollert Jáchym
Červenková Amélie
2004
2005
009136
009138
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Freislebenová Patricia
Stehno Petr
2003
2003
009142
009154
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Janoušek Viktor
Růžičková Kateřina
2003
2003
009125
009120
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Kremrová Adéla
Černík Štěpán
2005
2006
009034
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
29.Mrázková Mária
Rousek Tomáš
1996
1997
121037
121032
2 KK Opava
KK Opava
1/1 4
Pazderková Jana
Kočí Martin
1992
1991
048082
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 4
Horáková Julie
Vaněk Jiří
2006
1987
014010
014009
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 4
32.Habich Tomáš
Hrdličková Sára
1997
2003
030061
014015
VS Tábor
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 3
Winter Eduard
Samešová Věra
1956
1955
046026
046018
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 3
34.Urban Jaroslav
Hansgutová Monika
2004
2005
119205
119207
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
Márová Zuzana
Vaněk Matěj
2001
2004
030037
030044
3 VS Tábor
VS Tábor
1/1 2
Červenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
009138
009133
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Závišková Zlata
Martin Václav
2002
2002
001105
001074
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 2
38.Hojdová Eliška
Kvapil Martin
2005
1976
066007
035009
Vodácký oddíl Horšovský Týn
TJ Slavia K. Vary
2/2 1
Bačáková Radka
Pšenička Václav
1983
2001
009101
017022
Univerzitní sportovní klub Praha
KK Rakovník
2/2 1
Outrata Jindřich
Konvalinková Irena
1970
1977
057033
057042
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Šťastný Jan
Šťastná Marta
1970
1973
057047
057056
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Kolářová Markéta
Kolář Vojtěch
2005
2002
009023
009027
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 1
43.Plachtová Alexandra
Šmoldas Michal
1998
1998
024030
116061
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Švehlová Rozárie
Šedivý Jan
2008
2003
023015
023134
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 0
Hojdová Markéta
Hojda Ladislav
2007
1973
066017
066002
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 0
Pospíchal Radek
POSPÍCHALOVÁ Simona
1994
0
023039
000000
1 SK VS Č. Budějovice
SKVSČB
2/2 0
Riantová Anna
Riant Martin
1978
1977
030066
030065
VS Tábor
VS Tábor
1/1 0
Voves Ladislav
Šrétrová Amálie
1985
2007
014003
014011
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Šenk Marek
Saifrtová Magdaléna
1974
2008
011020
011071
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Riantová Marie
Riant Martin
2006
1977
030068
030065
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
2/2 0
Plášilová Anežka
Skalický Aleš
2002
2002
057064
057092
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Jiřík Matěj
Bundová Simona
2005
2004
057025
057008
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Márová Lenka
Vaněk Martin
1975
1971
030036
030049
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Riantová Anežka
Kopeček Michal
2008
2007
030067
030034
VS Tábor
VS Tábor
1/1 0
Paloudová Anežka
Palouda Mikoláš
1999
2007
024017
024004
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Retek Toman 2007 119188 * UP Olomouc 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Vrbová Marie 2007 119198 * UP Olomouc 2/2 0
Malá Magdaléna 2007 119192 * UP Olomouc 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 * UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 5/6 1598
2.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 5/18 1465
3.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/9 1444
4.Krejčí Jakub 2002 023054 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 1380
5.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 5/16 1378
6.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 5/14 1365
7.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1361
8.Pechlát Hynek 1995 009040 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1304
9.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1245
10.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 5/18 1237
11.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 1134
12.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 1132
13.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 5/8 1121
14.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 1076
15.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/9 1071
16.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/12 1062
17.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 1054
18.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 1027
19.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 5/18 1023
20.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/10 1001
21.Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 984
22.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 977
23.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 5/22 966
24.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 963
25.Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 959
26.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 958
27.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 5/6 948
28.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/6 941
29.Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 5/18 934
30.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 5/18 932
Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 932
32.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 4/4 931
33.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/20 929
34.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/16 927
35.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/14 925
36.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 5/21 922
37.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/18 908
38.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 5/18 895
39.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/10 894
40.Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 5/18 881
41.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/18 846
42.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/8 830
43.Bárta Jan 2000 014043 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 819
44.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 812
45.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/26 808
46.Prchlík Michal 1981 078006 2 Lužnice Tábor 5/8 805
47.Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 796
48.Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 791
49.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 5/8 783
50.Vašina Jiří 1994 009183 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 777
51.Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 5/8 773
52.Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/18 767
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 767
54.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 5/22 757
55.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 751
56.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/25 748
57.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 744
58.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 5/20 729
59.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 5/6 727
60.Martin Václav 1971 001027 2 Bohemians Praha 5/10 723
61.Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 712
62.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 709
63.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/8 706
64.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 5/26 693
65.Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 692
66.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 5/12 691
67.Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 688
68.Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 684
69.Kořínek Vilém 1999 009064 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 683
70.Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 5/16 682
71.Gotvald Robert 1990 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 675
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 4/4 675
73.Jakl Vincent 2001 009009 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 671
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 4/4 671
75.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 670
76.Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 5/10 638
Peterka Adam 1996 017027 2+ KK Rakovník 2/2 638
78.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 634
Říha Zdeněk 1987 061023 3+ SK Třebechovice 4/4 634
80.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/10 628
81.Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 625
82.Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 618
83.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 614
84.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 603
85.Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 5/14 602
Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 2/2 602
87.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 595
88.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 591
89.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 2/2 568
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 568
91.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 563
92.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 559
93.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 557
94.Klement Maxim 2001 049019 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 552
95.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 550
96.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 548
97.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 534
98.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 531
99.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 5/15 528
Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 528
101.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 525
102.Tesař Robert 1972 023110 2 SK VS Č. Budějovice 5/9 521
Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 521
104.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/16 516
105.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/4 514
106.Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 5/16 509
107.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 506
108.Jindrák Petr 1969 007041 2 Technika Praha 5/10 505
109.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/8 500
110.Řáha Oldřich 1998 052005 2 TJ Loko Žatec 4/4 498
Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 498
112.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 496
113.Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 489
114.Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 2/2 488
115.Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 469
116.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/15 465
117.Peterka Jáchym 1998 017028 2 KK Rakovník 4/4 463
118.Janoušek Viktor 2003 009125 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 456
119.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 454
120.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 452
Hilgert Luboš 1960 012011 2 DUKLA Brandýs 2/2 452
122.Kovář Zbyněk 1977 011002 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 448
123.Kudrna Josef 2004 011014 2 KK Brandýs nad Labem 5/28 441
124.Kyrián Luděk 1978 023063 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 439
125.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 433
126.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 5/16 429
127.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 5/18 426
128.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 425
129.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/22 423
130.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 414
131.Stehno Petr 2003 009154 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 413
132.Raška Tomáš 2001 009080 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 410
133.Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 5/32 404
134.Zach Radovan 2005 011055 3+ KK Brandýs nad Labem 5/28 403
135.Beneš Petr 1975 091001 2 Klub Larse Heletága 5/10 395
136.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 393
137.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 4/4 390
138.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/25 383
139.Sajdl František 1970 052018 3 TJ Loko Žatec 4/4 377
140.Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 5/30 376
141.Šedivý Jan 2003 023134 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 373
142.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 4/4 366
143.Jacoš Pavel 1988 035023 3+ TJ Slavia K. Vary 5/12 364
Abraham Tomáš 1969 010003 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 364
145.Klišč Zdeněk 1999 061017 3+ SK Třebechovice 5/8 359
146.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 358
147.Čepička Ladislav 2003 038014 2 TJ ČSAD Plzeň 5/16 355
148.Koshelev Sergey 1960 042040 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/16 353
149.Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 350
150.Neuwirth Josef 1961 034021 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 349
Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 349
152.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 348
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 348
154.Turner Karel 2004 033002 2 VS Blovice 5/28 347
155.Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 340
Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 5/16 340
157.Procházka Miloš 1954 034036 2 TJ SK Hubertus KV 5/10 330
158.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/18 329
159.Juda Mikuláš 2003 010109 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 327
160.Korbelář David 1999 039006 2 TJ Loko Plzeň 5/18 324
Kolář Jiří 1975 009167 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 324
162.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 3/3 321
163.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 3/3 310
164.Urbánek Matyáš 2002 009118 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 309
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 2/2 309
166.Zoubek Adam 2004 059050 3+ TJ Semily 5/18 304
167.Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 5/14 301
168.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 4/4 300
Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 2/2 300
170.Benda Libor 1966 049034 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/18 299
171.Pazourek Pavel 1976 076004 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 298
172.Kubát Jiří 1984 077002 3+ Kotva Bráník 4/4 297
173.Švejd Jan 2004 042022 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 292
174.Zvolánek Filip 1999 076014 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/6 290
175.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 289
176.Pollert Jan 2005 009129 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 287
177.Medřický Ludvík 1992 009043 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 286
178.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 285
179.Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 5/10 281
180.Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 5/28 279
181.Vyhnánek Jiří 1974 007034 3+ Technika Praha 5/6 278
182.Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 5/12 277
183.Říha Jan 1996 061024 3+ SK Třebechovice 4/4 275
184.Kruťa Kryštof 2000 043013 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/22 273
185.Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 5/12 272
Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 272
187.Hrňák Vojtěch 2002 014068 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 271
188.Hanuš Jiří 2002 061041 3+ SK Třebechovice 5/10 270
189.Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 5/20 269
190.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 4/4 268
191.Šrámek Jiří 1966 036026 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 264
Horyna Lukáš 1980 060011 2 Loko Trutnov 2/2 264
193.Benda Jan 2005 049006 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 261
Marek Kryštof 2006 049067 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/26 261
195.Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 2/2 259
196.Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/24 258
Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 5/22 258
198.Kubát Jiří 1988 035024 3+ TJ Slavia K. Vary 5/12 255
199.Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 5/8 253
200.Uhlík František 1975 076007 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/6 251
Novák Jindřich 1964 014021 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 251
202.Palouda Tomáš 1969 024021 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 250
203.Kloboučník Tomáš 1965 030027 3+ VS Tábor 4/4 247
204.Štibrányi David 2004 011068 3+ KK Brandýs nad Labem 5/15 246
Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 246
206.Táborský Pavel 1972 066004 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 245
207.Stach Daniel 1988 023094 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 243
208.Kuneš Daniel 2003 066020 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 239
209.Beran Jan 1969 092006 3+ KVS Praha 4 5/6 238
Prüher Jakub 1968 023088 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 238
211.Abraham Jiří 1977 010001 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 236
212.Jinek Hugo 2005 009146 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 235
213.Maceček Dušan 1962 034019 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 234
214.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 232
215.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/14 221
Cardoselli Tomáš 2005 001106 3+ Bohemians Praha 5/9 221
217.Koudelka Tomáš 2000 024036 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 220
218.Koblížek Daniel 2000 060040 3+ Loko Trutnov 2/2 218
219.Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 5/8 216
Dodal Jan 1953 001008 3+ Bohemians Praha 5/18 216
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 3/3 216
222.Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 5/16 213
223.Černík Štěpán 2006 009036 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 212
Jelínek Šimon 1994 001018 3+ Bohemians Praha 2/2 212
225.Pinkava Lukáš 1976 023016 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 209
226.Novák Filip 2002 001030 3+ Bohemians Praha 5/6 207
227.Kraus Václav 1961 038004 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/14 206
228.Kozderka Pavel 1985 062017 3+ TJ Turnov 2/2 204
229.Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 5/14 196
230.Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 195
231.Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 5/21 194
Stanovský Tomáš 1972 023052 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 194
Pártl Mirek 1954 024018 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 194
234.Krejčí Hynek 1978 065026 3+ TJ Permon Roztoky 5/9 191
235.Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 190
Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 190
Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 190
238.Kotrba Tomáš 1977 078003 3+ Lužnice Tábor 5/6 189
239.Koudelka Samson 2002 024011 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 188
Piskáček Jan 1966 050016 3+ SK Štětí 5/6 188
Stefan Tomáš 1995 001129 3+ Bohemians Praha 2/2 188
242.Svoboda Martin 2005 052034 3 TJ Loko Žatec 5/12 186
243.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 5/6 185
244.Ondřich Václav 2001 024072 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 183
245.Slavík Vojtěch 2005 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 181
Hynek Pavel 2003 059012 3+ TJ Semily 5/15 181
Fuchs Matouš 2002 046042 3+ Delfín Jablonec 5/8 181
Lepík Vlastimil 1950 034018 3+ TJ SK Hubertus KV 5/8 181
249.Strasser Marek 2004 052025 3+ TJ Loko Žatec 5/12 179
250.Indruch Matěj 2006 045012 3 KVS Hradec Králové 5/10 178
251.Adášek Alois 2002 010111 3 SK VS Karbo Benátky 5/16 177
252.Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 5/6 174
253.Šimák Jakub 2004 023050 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 170
Vondra Václav 1957 027020 3+ Otava Strakonice 5/8 170
255.Petříček Jakub 2000 052009 3+ TJ Loko Žatec 2/2 169
256.Adamec Jakub 1984 043024 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 167
257.Veniger Jan 2000 064042 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 166
258.Šedivý Václav 1966 043022 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 165
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 5/17 165
260.Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 4/4 164
261.Příhoda Tomáš 1970 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 162
Sahula Martin 1968 010104 3+ SK VS Karbo Benátky 5/5 162
263.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 2/2 160
264.Polívka Karel 1945 055021 3+ Sk VS Slávia Hradec Králové 5/12 157
265.Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 155
266.Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 2/2 154
267.Brambora Ondřej 2005 014077 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 153
Bízek Zdeněk 1971 011064 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 153
269.Šrámek Michal 1982 043008 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 149
270.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 4/4 148
271.Veselý František 2000 060055 3+ Loko Trutnov 2/2 147
272.Podraský Tomáš 1967 061022 SK Třebechovice 2/2 142
273.Žatecký Jiří 1969 082008 3+ KVS Písek 5/10 141
Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 141
275.Saidl František 2006 009153 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 140
276.Kozohorský Vojtěch 1991 065022 3 TJ Permon Roztoky 2/2 139
Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 5/16 139
278.Dunovský Tomáš 1976 027009 3 Otava Strakonice 4/4 138
279.Komárek Jakub 2005 023037 3 SK VS Č. Budějovice 5/22 136
280.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 1/1 135
281.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 3/3 134
282.Vaněk Martin 1971 030049 3+ VS Tábor 5/10 130
283.Hlobil Josef 2001 062003 3 TJ Turnov 4/4 128
Vodrážka Matěj 2004 059049 3 TJ Semily 4/4 128
285.Körner Adam 2004 011061 3 KK Brandýs nad Labem 5/18 127
286.Novák Matouš 2006 030024 3 VS Tábor 5/16 125
287.Chalupský Petr 2002 023090 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 123
Mráka Jan 2004 119154 3+ UP Olomouc 3/3 123
Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 2/2 123
290.Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 5/8 122
291.Putzer Pavel 1967 025033 3 SK Kaplice, z.s 5/6 121
Pohanka Jiří 1969 036018 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 121
293.Riant Martin 1977 030065 3 VS Tábor 5/14 120
294.Viragh Tomáš 2004 063062 3 SK Týniště nad Orlicí 5/7 119
295.Beran Vojtěch 2005 009135 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 115
Gábrlík Jakub 2004 119152 3+ UP Olomouc 3/3 115
Toncar Martin 1975 023113 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 115
298.Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 114
299.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 4/4 113
300.Kuchař Antonín 2005 011057 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 112
Novotný David 2005 023029 3 SK VS Č. Budějovice 5/18 112
Putzer Hynek 2003 023099 3 SK VS Č. Budějovice 5/18 112
Štercl Dominik 2005 011043 3+ KK Brandýs nad Labem 5/6 112
Prüher Vojtěch 2006 023071 3 SK VS Č. Budějovice 5/10 112
305.Špalek Vojtěch 1996 010100 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 111
306.Manas Adam 2004 047012 3 TJ DNT VS Kadaň 5/14 110
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 110
308.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 108
309.Budák David 2003 047010 3 TJ DNT VS Kadaň 5/14 107
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 107
Havránek Jakub 2002 049064 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 107
312.Fuchs Jakub 1999 046017 3 Delfín Jablonec 5/6 106
Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 106
Vácha Marek 2003 129037 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 106
315.Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 105
316.Cinko Radek 1993 057065 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 103
317.Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 5/11 102
Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 5/10 102
319.Sahula Vojtěch 1997 010101 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 100
320.Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 99
321.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 2/2 97
322.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 4/4 90
Olšár Petr 2003 118003 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 90
Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 90
325.Šrámek Ondřej 1994 042014 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 89
326.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/6 87
327.Burger Jáchym 2006 009050 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 84
Postuwka Patrik 2003 118033 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 84
329.Novák Václav 2005 030071 3 VS Tábor 5/12 79
Brokeš Marek 2003 129038 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 79
331.Jahoda Jakub 2004 009144 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 77
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 77
333.Pultera Zbyněk 1958 129022 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 71
334.Martin Václav 2002 001074 3 Bohemians Praha 5/10 70
335.Sopek Milan 2004 042010 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 69
Smetánka Kilián 2005 034001 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 69
337.Milyan Daniel 2006 052022 3 TJ Loko Žatec 5/12 68
Pollert Antonín 2006 009022 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 68
Báča Jakub 1994 011019 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 68
340.Müller Ondřej 2002 062014 3 TJ Turnov 4/4 67
341.Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 4/4 66
Lžičař David 2004 009046 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 66
Chod Ondřej 1984 033026 3 VS Blovice 4/4 66
344.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 2/2 65
345.Winter Tomáš 1979 046034 3 Delfín Jablonec 2/2 64
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 64
Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 2/2 64
348.Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 5/6 63
349.Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 62
350.Kovařík Richard 1959 027012 3+ Otava Strakonice 2/2 61
351.Novotný Ondřej 2005 049069 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/24 60
352.Kořínek Vojtěch 2004 046049 3 Delfín Jablonec 5/14 59
Vejvoda Ondřej 1980 024050 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 59
354.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 57
355.Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 3/3 56
356.Čapek Vojtěch 2002 030069 3 VS Tábor 5/8 55
Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 3/3 55
Kopička Ondřej 1989 007008 Technika Praha 2/2 55
359.Petr Lukáš 2004 011048 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 54
360.Jiras Filip 2005 009130 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 52
Kindl Ferdinand 2004 009039 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 52
Hrnčíř Jakub 2001 064002 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 52
Štybnar Vojtěch 2005 119197 3 UP Olomouc 3/3 52
364.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 5/8 51
Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 51
366.Černý Šimon 2001 060062 3 Loko Trutnov 4/4 50
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 50
368.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 48
Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 48
370.Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 47
Vácha Viktor 1985 017056 3 KK Rakovník 2/2 47
372.Med Kryštof 2002 009002 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 46
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 3/3 46
374.Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 4/4 45
375.Marek Lukáš 2000 027015 3 Otava Strakonice 5/8 44
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 44
Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 3/3 44
Rolenc Ondřej 1991 057071 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 44
379.Škop Jáchym 2005 027017 3 Otava Strakonice 5/8 43
380.Princ Rudolf 1970 027006 3 Otava Strakonice 2/2 42
381.Sedlařík Adam 2005 014073 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 40
Bican Jakub 1980 023004 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 40
383.Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 39
384.Rouča Jaroslav 1970 129034 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 38
385.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 37
Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 37
387.Novosad Jonáš 2006 024049 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 36
Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 5/12 36
389.Bašus Ondřej 1987 008838 SK Žižkov 2/2 35
390.Hadraba Martin 2005 009074 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 34
Hamák Lukáš 1985 042009 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 34
Beránek Tomáš 2006 063061 3 SK Týniště nad Orlicí 5/6 34
Šťastný Michal 1965 001038 Bohemians Praha 2/2 34
Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 2/2 34
395.Saip Ondřej 2006 001073 3 Bohemians Praha 5/18 33
396.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 2/2 32
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 32
Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 32
399.Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 4/4 31
400.Bandas Matěj 2006 011069 KK Brandýs nad Labem 5/6 29
Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 5/7 29
402.Fleisig Daniel 1988 065065 3 TJ Permon Roztoky 2/2 27
Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 2/2 27
404.Pelikán Václav 2005 001111 3 Bohemians Praha 5/6 25
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 25
406.Hrbáček Jan 1966 044011 3 TJ Kablo Děčín 2/2 23
Pokorný Ctibor 2005 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 23
Klein Pavel 2001 024053 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 23
Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 3/3 23
410.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 2/2 22
Tatíček Miroslav 1985 057049 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 22
412.Štádlík Jiří 2005 049016 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 20
413.Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 4/4 19
Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 19
Křišťan Martin 1964 063020 3+ SK Týniště nad Orlicí 2/2 19
416.Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 18
Chochola Ondřej 2004 014078 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 18
Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 18
419.Kutek Michal 2006 009073 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 16
Novotný Tomáš 1978 057031 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 16
421.Babor Stanislav 1958 024019 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
Šiška Ondřej 2004 112018 3+ VK Kroměříž 1/1 14
423.Císařovský Adam 2005 009076 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 13
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 3/3 13
425.Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 4/4 12
Strejc Václav 2005 023044 SK VS Č. Budějovice 5/10 12
427.Polák Jakub 1980 023127 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 11
428.Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 10
429.Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 9
Kovařík Vít 2003 011072 KK Brandýs nad Labem 4/4 9
431.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 8
Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 2/2 8
Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav 4/4 8
Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 1/1 8
435.Marek Pavel 1972 061037 3 SK Třebechovice 5/8 7
Egert Tomáš 2004 017003 3 KK Rakovník 4/4 7
437.Zvolský Kristián 2006 009161 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 6
438.Kvíčala Matyáš 2005 062022 TJ Turnov 4/4 5
Tun Marek 2003 059027 TJ Semily 2/2 5
440.Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 4
Mára Michal 2003 030056 VS Tábor 5/7 4
Volf Matěj 2003 030064 VS Tábor 4/4 4
443.Plašil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 4/4 3
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 2/2 3
Šustr Vojtěch 2006 014075 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 3
446.Kvíčala Čestmír 1970 062031 3 TJ Turnov 4/4 2
Holub Čeněk 2006 009086 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 2
Pištora Michal 2005 049029 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 2
449.Jeřábek Tomáš 2004 011073 KK Brandýs nad Labem 4/4 1
450.Jahoda Martin 2001 009145 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 0
Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 5/6 0
Venc Ondřej 2007 011022 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 2/2 0
Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Synek Přemysl 1965 052061 TJ Loko Žatec 2/2 0
Makovec Nikola 1978 030035 VS Tábor 2/2 0
Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 Bohemians Praha 2/2 0
Smetánka Vavřinec 2008 034005 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Kubát Jan 1982 036010 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 0
Kareš Samuel 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 0
Do Tony 2008 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 0
Krbec Ondřej 2004 066023 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 0
Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 5/8 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Vraný Matěj 2006 009087 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 5/6 0
Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 5/10 0
Čekal Josef 2007 048084 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 Bohemians Praha 2/2 0
Sakala Štěpán 2004 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Mazánek Vojtěch 2006 009110 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 5/8 0
Urbánek Šimon 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 5/6 0
Martin Jakub 2009 001107 Bohemians Praha 5/6 0
Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Pajma Lukáš 2008 047005 TJ DNT VS Kadaň 5/6 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 5/6 0
Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 0
Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 5/10 0
Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 5/6 0
Volf Marek 2007 030033 VS Tábor 5/10 0
Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 0
Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 5/10 0
Babouček Antonín 2007 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vovsová Hana 1986 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Maleček Matyáš 2002 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2/2 0
Stejskal Ondřej 1975 011001 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Benák David 2004 064001 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 5/7 0
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 5/5 0
Štádlík Jan 2007 049014 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Štembera Jakub 2004 078023 Lužnice Tábor 2/2 0
Štembera Dominik 2004 078022 Lužnice Tábor 2/2 0
Grossmann Lukáš 2008 039038 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Marek Jan 2007 061031 SK Třebechovice 2/2 0
Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 2/2 0
Jahna Ondřej 2005 061007 SK Třebechovice 2/2 0
Streit Adam 2002 060068 Loko Trutnov 2/2 0
Císařovský Petr 1977 091010 Klub Larse Heletága 4/4 0
Slabý Zdeněk 2004 030063 VS Tábor 2/2 0
Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2/2 0
Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Vlasák Jan 1986 061026 SK Třebechovice 2/2 0
Stehlík Alexander 2002 060065 Loko Trutnov 1/1 0
Hotový Václav 2006 023057 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kolář Jakub 2006 023058 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kopeček Jakub 2011 030012 VS Tábor 1/1 0
Hanuš Jakub 2007 017046 KK Rakovník 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 441
2.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 5/20 402
3.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/10 401
4.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 391
5.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 5/16 381
6.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 378
7.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/24 365
8.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 363
9.Karlíková Barbora 2002 012069 2 DUKLA Brandýs 5/18 361
10.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2+ TJ Loko Žatec 5/6 360
11.Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 4/4 347
12.Beranová Hana 2003 009112 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 336
13.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 5/20 324
14.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 5/26 323
15.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 4/4 314
16.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 310
17.Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 5/16 307
Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 307
19.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 5/6 305
20.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 299
21.Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 293
22.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 280
23.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/11 276
24.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 273
25.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/8 262
26.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 259
27.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/10 255
28.Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 5/8 254
29.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/28 241
30.Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 5/22 232
31.Tesařová Hana 2004 023085 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 222
32.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 218
33.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 5/10 217
34.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 5/20 213
35.Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 2 Otava Strakonice 5/14 208
36.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2+ SK Stonava 2/2 192
37.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 189
Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 3/3 189
39.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 188
40.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 187
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 187
Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 187
43.Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 186
Beková Kateřina 2002 121008 2+ KK Opava 4/4 186
45.Bednářová Anna 2002 043006 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 183
46.Červenková Amélie 2005 009138 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 173
47.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 3/3 169
48.Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/11 167
49.Štěpánková Petra 2001 129028 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 160
50.Pavelková Markéta 2005 010107 3+ SK VS Karbo Benátky 5/24 158
51.Haucková Ilona 1978 045036 2 KVS Hradec Králové 5/14 153
Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/22 153
53.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 144
54.Lagnerová Jana 1959 026010 3+ SK Domeček Soběslav 5/7 140
55.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 129
56.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 128
57.Kolihová Hana 2003 026018 3+ SK Domeček Soběslav 5/7 125
Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 3/3 125
59.Bednářová Markéta 2004 043005 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 122
60.Bočková Bára 2003 023068 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 121
61.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 120
62.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 3/3 117
63.Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 113
64.Polesná Jitka 1990 039058 3+ TJ Loko Plzeň 5/10 109
65.Borská Alena 1976 001067 3+ Bohemians Praha 5/8 108
66.Heková Natálie 2006 049063 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 106
67.Doležalová Viktorie 2001 010110 3+ SK VS Karbo Benátky 5/18 105
Štibrányi Kateřina 2000 011044 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 105
69.Bauerová Markéta 2001 024058 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 104
70.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 102
71.Pechlátová Nikola 2004 042041 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/18 97
72.Kolářová Markéta 2005 009023 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 94
73.Kremrová Adéla 2005 009034 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 93
74.Márová Zuzana 2001 030037 3+ VS Tábor 5/22 92
75.Šindelářová Tereza 2004 030046 3 VS Tábor 5/22 91
76.Nováková Karolína 2002 052036 3 TJ Loko Žatec 5/10 88
77.Morenová Adriana 2004 009096 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 86
78.Nováčková Michala 1984 010012 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 82
79.Lacinová Leona 1974 059008 3+ TJ Semily 4/4 78
Tůmová Veronika 2006 034027 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 78
Jančová Monika 1992 012047 3+ DUKLA Brandýs 2/2 78
82.Honzíková Lucie 2003 027013 3 Otava Strakonice 5/8 77
83.Erlová Natálie 2006 009019 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 69
Dandová Anna 1988 010006 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 69
Bašková Petra 1981 010040 3 SK VS Karbo Benátky 4/4 69
86.Šedivá Kateřina 1989 043021 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 68
87.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 2/2 65
88.Saifrtová Magdalena 2005 049009 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 64
89.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 3/3 62
90.Šampalíková Klára 2004 039029 3 TJ Loko Plzeň 5/14 57
91.Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 5/7 56
92.Buriánková Anežka 1994 059011 3 TJ Semily 4/4 55
93.Zelenková Barbora 2001 060058 3 Loko Trutnov 5/14 53
94.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 50
95.Antoniová Anežka 2003 052045 3 TJ Loko Žatec 5/6 49
Lepíková Markéta 1979 034007 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 49
Řeháková Dana 1970 059045 3+ TJ Semily 5/6 49
98.Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 48
99.Mádrová Amálie 2003 039027 3 TJ Loko Plzeň 5/14 46
100.Horáková Julie 2006 014010 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 45
Pajmová Jana 1984 047003 3 TJ DNT VS Kadaň 5/14 45
Kliščová Barbora 2002 061042 3+ SK Třebechovice 5/8 45
103.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 3/3 44
104.Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 43
Štěpánková Vanda 1978 012013 3 DUKLA Brandýs 2/2 43
106.Zárubová Michaela 1986 045023 3+ KVS Hradec Králové 2/2 42
107.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 5/8 40
108.Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 39
109.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 37
110.Cubrová Markéta 1997 038015 3+ TJ ČSAD Plzeň 2/2 36
111.Honzíková Eva 2005 027008 3 Otava Strakonice 5/8 34
112.Plašilová Drahomíra 1961 010033 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 32
Plavjaniková Petra 1975 010034 SK VS Karbo Benátky 2/2 32
114.Mrázková Klára 2006 121035 3 KK Opava 2/2 31
115.Daňková Anna 2004 129007 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 30
116.Fleisigová Alžběta 1990 065021 3 TJ Permon Roztoky 2/2 29
Retková Marie 2003 119215 3 UP Olomouc 3/3 29
118.Dobešová Eva 2004 108054 3+ VS Dolní Kounice 3/3 28
Forejtová Andrea 1988 024007 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 28
Hajduchová Adéla 1996 082003 3 KVS Písek 2/2 28
121.Kotovská Karolina 1970 001021 Bohemians Praha 2/2 27
Pšeničková Jana 1998 017023 3+ KK Rakovník 2/2 27
Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 27
124.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 4/4 25
125.Štěpánková Julie 2006 045033 3 KVS Hradec Králové 5/10 24
126.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 23
Hansgutová Monika 2005 119207 3 UP Olomouc 3/3 23
Mašková Kateřina 1995 034031 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 23
129.Lásko Eva 1984 053006 3 TJ Dvůr Králové 2/2 21
Štěpánková Stella 2006 045034 3 KVS Hradec Králové 5/10 21
131.Beranová Eliška 1970 092007 3 KVS Praha 4 5/6 19
Riantová Marie 2006 030068 3 VS Tábor 5/16 19
133.Střechová Ela 2005 108041 3+ VS Dolní Kounice 3/3 18
134.Daneková Jana 2002 034014 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 17
Říhová Magda 1970 009097 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 17
136.Turčinová Anna 2002 034013 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 16
137.Sedláková Magdalena 2005 009099 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 15
138.Hochheim Kristýna 1991 001033 3 Bohemians Praha 2/2 14
139.Šejvlová Lenka 1973 017002 3 KK Rakovník 2/2 13
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 13
141.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 3/3 12
142.Rousková Martina 1998 121039 3+ KK Opava 4/4 11
Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 3/3 11
144.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
Heinzová Bára 2003 119145 2 UP Olomouc 1/1 10
146.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 9
Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 9
148.Horáková Ela 2006 009109 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 8
Kuhnová Anežka 1998 017001 3+ KK Rakovník 2/2 8
Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 2/2 8
Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 2/2 8
152.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 2/2 4
Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 5/6 4
154.Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 3
Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 3
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 4/4 3
158.Pešková Nikola 2004 030076 3 VS Tábor 5/6 1
Zíková Andrea 2004 030062 VS Tábor 5/12 1
Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 5/8 1
Jindráková Anna 2005 007010 Technika Praha 2/2 1
Závišková Zlata 2002 001105 Bohemians Praha 2/2 1
163.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 0
Holubová Anna 1983 065066 TJ Permon Roztoky 2/2 0
Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 5/5 0
Vrzalová Veronika 1991 039012 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 1/1 0
Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Chocholová Veronika 2007 014079 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Šebelová Markéta 2008 014074 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Milotová Dora 2007 001120 Bohemians Praha 5/6 0
Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 5/6 0
Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 5/6 0
Šrétrová Štěpánka 2009 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 5/8 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 0
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 5/6 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Chvostová Ivana 1983 027001 3 Otava Strakonice 2/2 0
Šťastná Marta 1973 057056 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Piskáčková Lada 2004 050002 SK Štětí 2/2 0
Kvíčalová Barbora 2001 062021 TJ Turnov 2/2 0
Šimková Hana 1980 010037 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 2/2 0
Janská Tereza 2002 053007 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kloudová Kristýna 2009 027019 Otava Strakonice 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bohatý Oto 2007 061038 * SK Třebechovice 5/8 0
Babouček Antonín 2007 009069 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Beerová Anežka 2007 049066 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 0
Švejd Jáchym 2007 042025 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Bočková Kateřina 2007 023007 * SK VS Č. Budějovice 5/10 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 * SK VS Č. Budějovice 5/5 0
Kopeček Michal 2007 030034 * VS Tábor 5/13 0
Voneš Jakub 2007 011065 * KK Brandýs nad Labem 5/8 0
Martin Jakub 2009 001107 * Bohemians Praha 4/4 0
Velenovský Vojta 2008 030074 * VS Tábor 5/6 0
Synek Přemysl 2007 052060 * TJ Loko Žatec 5/6 0
Kočička Patrik 2007 030075 * VS Tábor 2/2 0
Petriková Barbora 2008 052046 * TJ Loko Žatec 5/6 0
Pechlát Adam 2007 042018 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 * TJ Loko Plzeň 5/8 0
Šrétrová Štěpánka 2009 014018 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Kvapil Matěj 2009 035017 * TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Honzík Jáchym 2009 027052 * Otava Strakonice 4/4 0
Šafařík Pavel 2008 024037 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Petříček Adam 2007 052026 * TJ Loko Žatec 5/10 0
Venc Ondřej 2007 011022 * KK Brandýs nad Labem 5/8 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Veverka Čeněk 2007 039014 * TJ Loko Plzeň 4/4 0
Hojdová Markéta 2007 066017 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Hauck Marek 2007 045019 * KVS Hradec Králové 5/10 0
Panzer Martin 2007 039033 * TJ Loko Plzeň 5/8 0
Beierová Běta 2008 060063 * Loko Trutnov 5/8 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 5/8 0
Lepíková Barbora 2008 034008 * TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Škop Jan 2007 027016 * Otava Strakonice 4/4 0
Uhlík Jan 2008 076028 * TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Volf Marek 2007 030033 * VS Tábor 4/4 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 * UP Olomouc 2/2 0
Krňávková Eliška 2008 135055 * Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Syrový Filip 2007 064026 * SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 * UP Olomouc 2/2 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 * UP Olomouc 2/2 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 * SK Třebechovice 5/6 0
Malá Magdaléna 2007 119192 * UP Olomouc 2/2 0
Vyskočil Viktor 2008 108039 * VS Dolní Kounice 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 2/2 0
Vrbová Marie 2007 119198 * UP Olomouc 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 * UP Olomouc 2/2 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Milotová Dora 2007 001120 * Bohemians Praha 2/2 0
Šebelová Markéta 2008 014074 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Smetánka Vavřinec 2008 034005 * TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Chocholová Veronika 2007 014079 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Sakalová Markéta 2007 014081 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Klimeš Vít 2007 014034 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Sakalová Magdaléna 2007 014082 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Riantová Anežka 2008 030067 * VS Tábor 5/6 0
Pollert Jonáš 2007 009113 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Štádlík Jan 2007 049014 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Pajma Lukáš 2008 047005 * TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Plas Tobiáš 2008 009093 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Petřík Marek 2008 009088 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Do Tony 2008 049026 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kareš Samuel 2009 049023 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Hrňák Matouš 2009 014093 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Urbánek Šimon 2008 009079 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hrňák Šimon 2007 014064 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Svoboda Šimon 2008 010112 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Fuchs Jáchym 2008 011060 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jindráková Eliška 2007 007011 * Technika Praha 2/2 0
Šíma David 2008 011076 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Vít Matyáš 2009 045027 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Pleštil Šimon 2007 059025 * TJ Semily 2/2 0
Kopeček Jakub 2011 030012 * VS Tábor 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3