vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Morava 2015

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 3 UP Olomouc 3/3 176
2.Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 3/3 167
3.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 162
4.Košík Michal 1995 133058 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 117
5.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 112
6.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 5/9 110
7.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 104
8.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 93
9.Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 92
10.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 3/3 88
11.Martinka Tomáš 1993 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 86
12.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 3/3 85
13.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 84
14.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 5/6 71
15.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 5/7 67
16.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 3/3 57
17.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3 Vodní sporty Desná 5/10 51
18.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 49
19.Hošek Ondřej 1995 103020 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 45
20.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 44
Rouča Samuel 2002 129002 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 44
22.Šotola Karel 1997 116049 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 43
23.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 40
24.Tichý Štěpán 2000 119200 3 UP Olomouc 3/3 35
25.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/12 33
26.Svítil Vladan 1974 185006 3 KK Postřelmov 2/2 29
Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 29
Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1/1 29
29.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 5/9 24
30.Petřík Jaroslav 1985 135025 3 Vodní sporty Zábřeh 4/4 22
31.Satke Adam 1994 103041 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 21
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 21
33.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 2/2 20
Škorňa Adam 2000 132009 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 20
35.Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/12 19
Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž 2/2 19
Blanář Jindřich 1993 112021 VK Kroměříž 2/2 19
38.Plachý Roman 1969 112026 3 VK Kroměříž 4/4 16
Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 16
40.Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice 1/1 15
41.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 14
42.Ivánek Roman 2002 133063 3 SK Veselí nad Moravou 5/5 12
43.Křenek Jakub 1999 132058 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 10
Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 4/4 10
45.Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 2/2 9
46.Přikryl Lubor 1965 125042 3 VSK Rájec-Jestřebí 3/3 6
Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 2/2 6
Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 6
49.Hopjan Pavel 1978 185001 3 KK Postřelmov 1/1 5
50.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 4/4 4
51.Daněk Dominik 1998 129015 3 TJ Šumperk z.s. 3/3 1
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 4/4 1
53.Vogel Zdeněk 1973 129011 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 4/4 0
Šmíd Jan 2002 118014 VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 5/7 0
Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 1/1 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 1/1 0
Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 1/1 0
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 1/1 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 5/5 0
Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 1/1 0
Kohoutek Jaroslav 1963 128010 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 92
2.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 88
3.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 5/10 57
4.Beková Kateřina 2002 121008 3 KK Opava 5/7 48
Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 48
Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 48
7.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 5/8 41
8.Foltysová Sabina 1996 009182 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 29
9.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 28
10.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/9 14
Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 14
12.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 7
13.Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 3/3 6
Žandová Věra 1990 135035 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 6
Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 5/5 6
16.Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 5
17.Horová Klára 1998 121038 KK Opava 2/2 2
Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 1/1 2
Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 2/2 2
20.Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 5/9 0
Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 3/3 0
Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 5/5 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 1/1 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Foltysová Denisa
Šindler Marek
1993
1992
012026
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 74
Satková Gabriela
Satková Martina
2001
1998
103016
103007
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 74
3.Kašpar Albert
Rohan Lukáš
1998
1995
012033
009068
1 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 46
Chaloupka Václav
Foltysová Sabina
1998
1996
119117
009182
UP Olomouc
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 46
5.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
5/8 42
Walter Jakub
Kristek Václav
1998
1996
129014
119213
2 TJ Šumperk z.s.
UP Olomouc
3/3 42
7.Hradec Matěj
Kratochvíl Martin
2003
2003
119142
119139
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 34
Novotný Petr
Janů Filip
2000
2002
119097
119159
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 34
9.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
3/3 25
10.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 24
11.Kneblová Tereza
Rudorfer Martin
2003
2003
119053
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 20
Haislar Ondřej
Bednárek Jan
1996
1983
135043
135001
3 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 20
13.Martinka Tomáš
Martinka Antonín
1993
1993
103002
112028
3 Kanoe Klub Spoj Brno
VK Kroměříž
4/4 19
14.Novotný Petr
Vrublovský Jan
2000
1999
119097
119122
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 15
Košík Ivo
Košíková Denisa
1969
2002
133026
133047
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
3/3 15
16.Rouča Samuel
Rašner Martin
2002
1980
129002
129025
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 14
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 14
18.Hricová Adéla
Chaloupka Václav
1999
1998
119158
119117
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 11
19.Pomajbíková Kristýna
Gabrlík Tomáš
1999
2000
119078
119116
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 8
Doležalová Lucie
Heinzová Bára
2003
2003
119157
119145
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 8
21.Přikryl Matěj
Přikryl Lubor
1999
1965
125041
125042
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
1/1 7
Hošek Ondřej
Košík Michal
1995
1995
103020
133058
3 Kanoe Klub Spoj Brno
SK Veselí nad Moravou
2/2 7
Látal Filip
Švarc Adam
2001
2001
119086
119172
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 7
24.Heinzová Bára
Rudorfer Martin
2003
2003
119145
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 6
Mráka Tomáš
Fiala Jakub
2001
2001
119153
119018
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 6
Urban Michal
Urban Daniel
2004
2001
129024
129021
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
3/3 6
Ivánek Roman
Košík Michal
2002
1995
133063
133058
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 6
28.Doležalová Lucie
Kneblová Tereza
2003
2003
119157
119053
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 5
29.Bednárek Jan
Žandová Věra
1983
1990
135001
135035
3 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 4
Šilhánek Miroslav
Konečný Daniel
1998
1997
112031
112001
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 4
Beková Kateřina
Mrázková Mária
2002
1996
121008
121037
3 KK Opava
KK Opava
1/1 4
Kolářová Marika
Hala Jiří
2000
2002
119081
119143
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 4
33.Hala Jiří
Procházka Vojtěch
2002
2002
119143
119124
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 3
Ligurská Blanka
Ligurský Ivo
1994
1990
112049
112046
VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 3
Tůmová Natálie
Košíková Denisa
2002
2002
133068
133047
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 3
Kratochvíl Martin
Procházka Vojtěch
2003
2002
119139
119124
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 3
Čevora Lukáš
Netušil Erik
1988
1988
112023
112027
VK Kroměříž
VK Kroměříž
1/1 3
Šmoldas Michal
Plachtová Alexandra
1998
1998
116061
024030
3 TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 3
39.Látal Filip
Ludwig Hubert
2001
1999
119086
119155
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 2
Hradec Matěj
Mráka Jan
2003
2004
119142
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 2
Vavrla Adam
Mrázek Jakub
2000
2004
121063
121103
KK Opava
KK Opava
2/2 2
42.Horová Klára
Mrázek Jakub
1998
2004
121038
121103
3 KK Opava
KK Opava
1/1 1
Pavelka Marek
Strnad Ondřej
2004
2004
128013
128016
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
3/3 1
44.Vavrla Dušan
Vavrla Adam
1969
2000
118001
121063
VK Tzunami Ostrava
KK Opava
2/2 0
Hrušková Klára
Kloboučková Ivana
2001
2003
121026
121009
KK Opava
KK Opava
1/1 0
Kökörčin Matěj
Rutar Martin
2003
2003
128008
128014
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
1/1 0
Hřebíčková Hanna
Rutarová Kateřina
2006
2005
128004
128015
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
1/1 0
Rousek Tomáš
Rousek David
1997
2010
121032
121057
1 KK Opava
KK Opava
2/2 0
Hricová Adéla
Hricová Klára
1999
1999
119158
119090
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Mráka Jan
Kosík Dan
2004
2004
119154
119173
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Dimovová Barbora
Dimovová Viktorie
2000
2000
116082
116081
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Říha Martin
MOLÁČKOVÁ Marcela
1992
1993
009152
000000
Univerzitní sportovní klub Praha
USK Pha
2/2 0
Rousková Martina
Rousková Hana
1998
1998
121039
121043
KK Opava
KK Opava
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kapounek Lukáš
Kapounek Lukáš
2007
2007
112013
112013
VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 0
Fišnar Jakub
Fišnar Jakub
2007
2007
135017
135017
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 0
Kratochvílová Adéla
Kratochvílová Adéla
2007
2007
119176
119176
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Špičková Klára
Špičková Klára
2005
2005
135024
135024
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 0
Šotek Adam
Šotek Adam
2005
2005
119118
119118
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Hřebíčková Hanna
Hřebíčková Hanna
2006
2006
128004
128004
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 0
Jaroš Michael
Jaroš Michael
2006
2006
119171
119171
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Dziadek Marek
Dziadek Marek
2005
2005
103017
103017
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 0
Žandová Tereza
Žandová Tereza
2006
2006
135021
135021
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 0
Malý Vojtěch
Malý Vojtěch
2006
2006
119191
119191
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Špička Karel
Špička Karel
2007
2007
135027
135027
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 0
Geprtová Martina
Geprtová Martina
2007
2007
116099
116099
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Svoboda Ondřej
Svoboda Ondřej
2006
2006
119190
119190
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Weiser Kryštof
Weiser Kryštof
2007
2007
116090
116090
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Pomajbík Filip
Pomajbík Filip
2006
2006
119187
119187
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Retek Václav
Retek Václav
2007
2007
119189
119189
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Retek Toman
Retek Toman
2007
2007
119188
119188
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Čamek David
Čamek David
2006
2006
116084
116084
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Geprt David
Geprt David
2005
2005
116098
116098
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Stratil Filip
Stratil Filip
2006
2006
116086
116086
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Matějíčková Anežka
Matějíčková Anežka
2005
2005
103030
103030
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 0
Mrázková Klára
Mrázková Klára
2006
2006
121035
121035
KK Opava
KK Opava
2/2 0
Střílka Richard
Střílka Richard
2006
2006
119180
119180
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Rutarová Kateřina
Rutarová Kateřina
2005
2005
128015
128015
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 0
Papula Jan
Papula Jan
2005
2005
116094
116094
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Sobotka Adam
Sobotka Adam
2005
2005
103001
103001
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 0
Střechová Ela
Střechová Ela
2005
2005
108041
108041
VS Dolní Kounice
VS Dolní Kounice
2/2 0
Jiras Filip
Jiras Filip
2005
2005
009130
009130
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Retková Anna
Retková Anna
2005
2005
119005
119005
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Janů Veronika
Janů Veronika
2005
2005
119137
119137
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Doležalová Bára
Doležalová Bára
2005
2005
119127
119127
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kratochvíl Lukáš
Kratochvíl Lukáš
2005
2005
119045
119045
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Novák Matyáš
Novák Matyáš
2005
2005
119076
119076
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kneblová Klára
Kneblová Klára
2005
2005
119064
119064
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kosíková Julie
Kosíková Julie
2007
2007
119174
119174
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Bednář Matěj
Bednář Matěj
2005
2005
116089
116089
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kabrhel Václav 1983 119060 1 UP Olomouc 5/5 527
2.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/7 466
3.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 430
4.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 5/8 426
5.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/5 356
6.Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 2/2 355
7.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 343
8.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 316
9.Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 2/2 311
10.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 4/4 306
11.Balarin Lukáš 1998 121055 2+ KK Opava 2/2 303
12.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/4 300
13.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 2/2 291
14.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/6 277
15.Rohan Lukáš 1995 009068 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 275
16.Ivánek Roman 2002 133063 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 273
17.Bahenský Matouš 1994 121010 1 KK Opava 2/2 263
18.Řezáč Jan 1989 119120 2 UP Olomouc 2/2 255
19.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 238
20.Krejčíř Dominik 1996 103032 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 223
21.Haislar Ondřej 1996 135043 2 Vodní sporty Zábřeh 5/6 222
22.Svoboda Zdeněk 1970 115001 2 VS Lipník nad Bečvou 5/9 210
23.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 5/6 209
24.Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 3/3 205
25.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 5/7 204
26.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/9 192
27.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 2/2 182
28.Bergmann Ondřej 2000 103026 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 181
29.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 3/3 175
30.Maikranz Petr 1967 118034 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 171
Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 171
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 171
33.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/14 167
34.Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 5/6 159
Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 2/2 159
36.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 2/2 158
37.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 150
38.Polinskyi Igor 1990 112015 3 VK Kroměříž 5/5 136
39.Střecha Martin 1972 108035 3 VS Dolní Kounice 5/8 130
Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 130
41.Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 5/7 127
42.Vácha Ondřej 2001 129010 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 126
43.Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 5/12 125
Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/12 125
45.Surma Tadeáš 2001 129026 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 123
46.Hájek Roman 1963 118032 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 121
47.Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 5/9 120
48.Holínek Svatopluk 2001 129016 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 116
49.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 115
50.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 112
51.Ulitzka Oliver 2002 121003 3 KK Opava 5/7 109
52.Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 2/2 105
53.Šilhánek Miroslav 1998 112031 2 VK Kroměříž 4/4 104
54.Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 5/7 103
55.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 4/4 102
56.Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 5/6 101
57.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 4/4 99
58.Snopek Vladimír 2001 112009 3 VK Kroměříž 5/11 96
59.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 95
60.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 83
61.Hendrych Tomáš 2000 132020 3 TJ Valašské Meziříčí 3/3 75
62.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 5/10 71
63.Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 68
Košík Ivo 1969 133026 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 68
65.Řezník Vít 2001 129017 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 67
66.Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 2/2 66
67.Bergmann Bořivoj 2003 103042 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 63
68.Novák Ondřej 1992 112048 3 VK Kroměříž 2/2 59
Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 3/3 59
70.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 5/9 55
Pultera Zbyněk 1958 129022 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 55
72.Souček Tomáš 2003 119012 3 UP Olomouc 5/7 53
73.Švub Jakub 1996 128028 2 Vodní sporty Desná 4/4 52
74.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 2/2 48
Vavrla Adam 2000 121063 3 KK Opava 5/11 48
76.Mrázek Jakub 2004 121103 3 KK Opava 5/9 44
Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 2/2 44
78.Ludwig Hubert 1999 119155 3 UP Olomouc 3/3 39
Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 2/2 39
80.Crhonek Jan 2002 135014 3 Vodní sporty Zábřeh 5/11 34
81.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 32
82.Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 5/9 31
83.Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 30
84.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1/1 28
85.Pavelka Marek 2004 128013 3 Vodní sporty Desná 5/11 27
Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 3/3 27
87.Kozumplík Matouš 1986 133004 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 24
88.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 4/4 23
89.Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 2/2 21
90.Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 5/9 20
Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 20
92.Švarc Adam 2001 119172 UP Olomouc 5/6 16
93.Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 5/10 14
Měrka Vladimír 1998 129030 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 14
95.Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 2/2 13
96.Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 11
97.Kubů Daniel 2001 108046 VS Dolní Kounice 5/5 10
98.Marek Matyáš 2003 061025 3 SK Třebechovice 2/2 8
Loník Matěj 2001 119021 3 UP Olomouc 1/1 8
100.Heinrich Daniel 2001 118006 VK Tzunami Ostrava 5/7 7
Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 5/6 7
Netušil Erik 1988 112027 VK Kroměříž 1/1 7
Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 7
104.Hanuš Jiří 2002 061041 3 SK Třebechovice 2/2 6
105.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 5/9 5
106.Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 5/11 3
107.Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 5/7 1
Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 5/7 1
109.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 3/3 0
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 3/3 0
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 3/3 0
Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2/2 0
Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 2/2 0
Heinich Bruno 2002 118007 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 5/5 0
Šimov Lukáš 2006 119178 UP Olomouc 2/2 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 3/3 0
Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2/2 0
Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Konvičný jiří 2001 118008 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 1/1 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 3/3 0
Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Král Matěj 2002 185004 KK Postřelmov 1/1 0
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 4/4 0
Fuchs Marek 2002 108044 VS Dolní Kounice 5/10 0
Knirsch Tomáš 2003 128009 Vodní sporty Desná 5/5 0
Ivan Martin 2004 133006 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kaláček Pavel 2004 112044 VK Kroměříž 2/2 0
Chrenka Vojtěch 1991 112024 VK Kroměříž 3/3 0
Hopjan Pavel 2001 185009 KK Postřelmov 1/1 0
Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s. 5/5 0
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Novák Daniel 1971 108022 VS Dolní Kounice 1/1 0
Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 4/4 0
Trač Matyáš 2004 121050 KK Opava 2/2 0
Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Dudek Ondřej 2001 129006 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 5/7 242
2.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 217
3.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2 SK Stonava 5/8 205
4.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 176
5.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 3/3 154
6.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/7 149
7.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 5/10 144
Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 144
9.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/13 137
10.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/7 129
11.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 111
12.Horová Klára 1998 121038 2 KK Opava 5/7 99
13.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 5/5 97
14.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 92
15.Ligurská Blanka 1994 112049 3 VK Kroměříž 5/6 91
16.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 73
Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 3/3 73
18.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/9 70
19.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 4/4 53
20.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 5/7 49
21.Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 46
22.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 45
23.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 44
Dziadková Zuzana 2002 103009 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 44
25.Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 5/6 41
26.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 5/9 32
27.Kloboučková Ivana 2003 121009 3 KK Opava 5/7 28
Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 2/2 28
29.Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 2/2 26
30.Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 4/4 23
Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 2/2 23
32.Kratochvílová Michaela 1975 119048 2 UP Olomouc 1/1 18
33.Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 5/10 15
Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 4/4 15
35.Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 14
36.Minárová Natálie 2001 118016 VK Tzunami Ostrava 5/9 9
Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 2/2 9
38.Minárová Aneta 2001 118015 VK Tzunami Ostrava 5/9 7
Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 7
40.Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
41.Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 5
Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 5
43.Nováková Svatava 1961 119046 UP Olomouc 3/3 4
44.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 3
45.Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 2
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 2
Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
48.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 5/13 1
49.Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 5/9 0
Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Daňková Veronika 2003 129004 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Charuzová Marcela 2003 185002 KK Postřelmov 1/1 0
Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 3/3 0
Vyskočil Viktor 2008 108039 VS Dolní Kounice 2/2 0
Rousková Hana 1998 121043 KK Opava 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Klára 2005 119064 * UP Olomouc 5/17 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 * UP Olomouc 5/16 0
Novák Matyáš 2005 119076 * UP Olomouc 5/16 0
Doležalová Bára 2005 119127 * UP Olomouc 5/15 0
Janů Veronika 2005 119137 * UP Olomouc 5/15 0
Retková Anna 2005 119005 * UP Olomouc 3/3 0
Šotek Adam 2005 119118 * UP Olomouc 5/5 0
Jaroš Michael 2006 119171 * UP Olomouc 5/9 0
Střílka Richard 2006 119180 * UP Olomouc 5/10 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 * UP Olomouc 3/3 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 * UP Olomouc 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 * UP Olomouc 5/8 0
Šimov Lukáš 2006 119178 * UP Olomouc 3/3 0
Pomajbík Filip 2006 119187 * UP Olomouc 5/9 0
Retek Toman 2007 119188 * UP Olomouc 5/6 0
Dziadek Marek 2005 103017 * Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Střechová Ela 2005 108041 * VS Dolní Kounice 5/8 0
Fabianová Anna 2007 118017 * VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 * Vodní sporty Desná 5/7 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 * Vodní sporty Desná 5/6 0
Mrázková Klára 2006 121035 * KK Opava 5/5 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 * Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Malý Vojtěch 2006 119191 * UP Olomouc 3/3 0
Papula Jan 2005 116094 * TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Rašner Jiří 2008 185008 * KK Postřelmov 1/1 0
Stratil Filip 2006 116086 * TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kapounek Lukáš 2007 112013 * VK Kroměříž 1/1 0
Hopjanová Natálie 2007 185010 * KK Postřelmov 1/1 0
Bednář Matěj 2005 116089 * TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Sobotka Adam 2005 103001 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Žandová Tereza 2006 135021 * Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Jiras Filip 2005 009130 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3