vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Morava 2017

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/7 202
2.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 146
3.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 118
4.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 113
5.Daněk Aleš 1979 119013 2 UP Olomouc 2/2 110
6.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 108
7.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 3/3 103
Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 5/5 103
9.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/9 97
10.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 91
11.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 2/2 89
12.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/11 88
13.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 85
14.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 84
Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 84
16.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 3/3 77
17.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/9 76
18.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
19.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 66
20.Rouča Samuel 2002 129002 3+ TJ Šumperk z.s. 5/7 64
Ulitzka Oliver 2002 121003 3+ KK Opava 2/2 64
22.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 60
Ivánek Roman 2002 133063 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 60
24.Kristek Václav 1996 119213 3+ UP Olomouc 2/2 52
25.Mrázek Jakub 2004 121103 3+ KK Opava 5/6 51
26.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 49
27.Malý Vojtěch 1986 009098 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 48
28.Pátek Vítězslav 2003 135046 3+ Vodní sporty Zábřeh 5/7 47
29.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 2/2 46
Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 46
Břečka Jan 1958 133002 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 46
Matějíček Vojtěch 2002 103036 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 46
33.Veselý Petr 1976 108045 3+ VS Dolní Kounice 2/2 44
34.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3+ Vodní sporty Desná 5/8 42
Šmoldas Michal 1998 116061 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 42
36.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 38
37.Jiras Filip 2005 009130 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 37
38.Hala Jiří 2002 119143 3+ UP Olomouc 3/3 36
Janoušek Viktor 2003 009125 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 36
40.Vavrla Adam 2000 121063 3+ KK Opava 5/8 35
Hartl Jakub 2004 066024 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 35
42.Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 2/2 33
43.Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 5/6 32
Hořínek Jaroslav 1963 116009 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 32
45.Martinka Tomáš 1993 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 30
46.Kuneš Daniel 2003 066020 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 29
47.Přikryl Matěj 1999 125041 3+ VSK Rájec-Jestřebí 2/2 28
48.Novotný Petr 2000 119097 1 UP Olomouc 1/1 27
Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 27
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 27
51.Wendl Samuel 2003 066018 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 25
52.Petřík Jaroslav 1985 135025 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 24
53.Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 2/2 23
54.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 3/3 21
55.Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 2/2 17
56.Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 16
Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 16
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 2/2 16
59.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/11 14
Brokeš Marek 2003 129038 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 14
61.Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 13
Holínek Svatopluk 2001 129016 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 13
63.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/9 11
64.Slavík Vojtěch 2005 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 10
65.Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 5/13 7
Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc 1/1 7
Novák Daniel 1971 108022 VS Dolní Kounice 2/2 7
68.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 5/11 6
Válek Michal 2006 030025 3 VS Tábor 2/2 6
70.Vácha Ondřej 2001 129010 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 5
71.Petřík Jaroslav 1955 135026 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 4
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 4
Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 4/4 4
74.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
75.Pechač Jonáš 2004 009149 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 2
77.Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 5/5 0
Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jinek Hugo 2005 009146 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 1/1 0
Štefánek Samuel 2005 133011 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Jagoš Martin 2003 133019 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Stabla Matyáš 2001 118008 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Horák Jaroslav 1965 133050 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/5 168
2.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 5/6 136
3.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 5/6 120
Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 5/7 120
5.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 114
6.Štěpánková Petra 2001 129028 2+ TJ Šumperk z.s. 5/7 90
7.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/7 74
8.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 5/8 62
9.Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 5/6 47
10.Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 5/12 46
11.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 5/9 40
Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 5/7 40
13.Minárová Aneta 2001 118015 3+ VK Tzunami Ostrava 5/8 39
14.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 35
15.Dobešová Eva 2004 108054 3+ VS Dolní Kounice 5/11 31
16.Minárová Natálie 2001 118016 3+ VK Tzunami Ostrava 5/8 30
17.Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 25
18.Novosadová Kristina 2004 024024 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 24
19.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 22
Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 2/2 22
21.Střechová Ela 2005 108041 3+ VS Dolní Kounice 5/11 18
22.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 17
23.Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 16
Kudělásková Monika 2003 118014 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 16
25.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 15
Švehlová Kateřina 2005 023017 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 15
Fialová Veronika 1998 119070 3 UP Olomouc 2/2 15
28.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 12
29.Jordánová Pavlína 1992 103064 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 11
30.Hrdličková Sára 2003 014015 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 10
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
32.Daňková Anna 2004 129007 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 9
33.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 5/11 7
34.Morenová Adriana 2004 009096 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 4
35.Erlová Natálie 2006 009019 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
36.Retková Marie 2003 119215 UP Olomouc 5/10 1
37.Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 5/5 0
Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 2/2 0
Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 4/4 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 2/2 0
Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rudorfer Martin
Hala Jiří
2003
2002
119094
119143
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 49
2.Bárta Jan
Kaminský Jan
2000
1999
009184
009017
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 46
3.Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/11 43
4.Urban Daniel
Rouča Samuel
2001
2002
129021
129002
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 38
5.Capalini Daniel
Venc Štěpán
2005
2004
012061
012066
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 32
6.Martinka Antonín
Martinka Tomáš
1993
1993
112028
103002
2 VK Kroměříž
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 30
7.Vavrla Adam
Mrázek Jakub
2000
2004
121063
121103
2 KK Opava
KK Opava
5/6 28
8.Kneblová Tereza
Doležalová Lucie
2003
2003
119053
119157
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 26
9.Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 24
10.Walter Jakub
Kristek Václav
1998
1996
129014
119213
2 TJ Šumperk z.s.
UP Olomouc
2/2 22
11.Urban Jaroslav
Kratochvíl Lukáš
2004
2005
119205
119045
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 21
12.Kratochvíl Lukáš
Hradec Matěj
2005
2003
119045
119142
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 20
Walter Jakub
Novotný Jan
1998
1998
129014
119105
2 TJ Šumperk z.s.
UP Olomouc
2/2 20
14.Hradec Matěj
Novák Matyáš
2003
2005
119142
119076
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 18
Satke Adam
Matějíček Vojtěch
1994
2002
103041
103036
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 18
Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 18
17.Kneblová Klára
Heinzová Bára
2005
2003
119064
119145
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 16
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 16
19.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 14
Holínek Svatopluk
Rouča Samuel
2001
2002
129016
129002
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 14
Kneblová Klára
Doležalová Bára
2005
2005
119064
119127
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 14
22.Malý Vojtěch
Střílka Richard
2006
2006
119191
119180
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 12
23.Hric Michal
Hric Vítězslav
1973
1974
119024
119025
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 11
Jiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
009130
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 11
25.Jinek Hugo
Čmejrek Cyril
2005
2004
009146
009140
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 9
Hric Ondřej
Kosík Dan
2004
2004
119092
119173
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 9
27.Kratochvíl Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119139
119142
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 7
28.Kökörčin Matěj
Strnad Ondřej
2003
2004
128008
128016
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
4/4 6
Janů Filip
Janů Veronika
2002
2005
119159
119137
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 6
Hansgutová Monika
Urban Jaroslav
2005
2004
119207
119205
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 6
Urban Daniel
Vácha Marek
2001
2003
129021
129037
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 6
32.Doležalová Bára
Janů Veronika
2005
2005
119127
119137
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 5
Zach Radovan
Štercl Dominik
2005
2005
011055
011043
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 5
Bízek Marek
Kudrna Josef
2005
2004
011026
011014
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 5
Blanář Jindřich
Chrenka Vojtěch
1993
1991
112021
112024
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 5
Dziadek Marek
Sobotka Adam
2005
2005
103017
103001
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
4/4 5
37.Loun Matěj
Urban Michal
2004
2004
129040
129024
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 4
Retková Marie
Retková Anna
2003
2005
119215
119005
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 4
Šotek Adam
Svoboda Ondřej
2005
2006
119118
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 4
40.Pavelka Marek
Strnad Ondřej
2004
2004
128013
128016
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 3
Hřebíčková Hanna
Rutarová Kateřina
2006
2005
128004
128015
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
4/4 3
Štybnar Vojtěch
Svoboda Ondřej
2005
2006
119197
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 3
43.Šotek Adam
Retková Anna
2005
2005
119118
119005
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 2
Fencl Jáchym
Němec Radek
2003
2004
057087
057036
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 2
Hansgutová Monika
Střílková Jana
2005
2004
119207
119181
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
46.Jaroš Michael
Pomajbík Filip
2006
2006
119171
119187
UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 1
Crhonek Jan
Pátek Vítězslav
2002
2003
135014
135046
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
1/1 1
Bergmann Bořivoj
Bergmann Ondřej
2003
2000
103042
103026
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 1
Kloboučková Ivana
Hrušková Klára
2003
2001
121009
121026
2 KK Opava
KK Opava
2/2 1
50.Kratochvíl Martin
Hala Jiří
2003
2002
119139
119143
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Novosadová Eliška
Hansgutová Monika
2005
2005
119206
119207
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Střílková Jana
Retková Marie
2004
2003
119181
119215
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Najmanová Kateřina
Doležalová Bára
1984
2005
119099
119127
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Fišnar Jakub
Žandová Tereza
2007
2006
135017
135021
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
1/1 0
Šťastný Matěj
Plášil Hynek
2005
2006
057075
057086
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Pechač Jonáš
Jahoda Jakub
2004
2004
009149
009144
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Novosadová Eliška
Šotek Adam
2005
2005
119206
119118
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Vavrla Dušan
Minárová Natálie
1969
2001
118001
118016
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 0
Pešek Tibor
Ivan Martin
2000
2004
133065
133006
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 0
Svoboda Ondřej
Jaroš Michael
2006
2006
119190
119171
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Novák Tobiáš
Novák Tobiáš
2008
2008
119182
119182
UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Retek Toman
Retek Toman
2007
2007
119188
119188
UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Retek Václav
Retek Václav
2007
2007
119189
119189
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Fabianová Anna
Fabianová Anna
2007
2007
118017
118017
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
4/4 0
Vrbová Marie
Vrbová Marie
2007
2007
119198
119198
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Weiser Kryštof
Weiser Kryštof
2007
2007
116090
116090
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Malá Magdaléna
Malá Magdaléna
2007
2007
119192
119192
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Marousková Tereza
Marousková Tereza
2009
2009
119177
119177
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kratochvílová Adéla
Kratochvílová Adéla
2007
2007
119176
119176
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Stloukalová Aneta
Stloukalová Aneta
2007
2007
119196
119196
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kratochvíl Jakub
Kratochvíl Jakub
2009
2009
119175
119175
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hricová Klára
Novotný Petr
1999
2000
119090
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 48
Beková Kateřina
Kašpar Albert
2002
1998
012038
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 48
3.Horová Klára
Kristek Václav
1998
1996
119058
119213
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 36
4.Walter Jakub
Němcová Marie
1998
2000
129014
103024
2 TJ Šumperk z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 28
5.Kloboučková Ivana
Mrázek Jakub
2003
2004
121009
121103
2 KK Opava
KK Opava
2/2 20
Retková Anna
Hradec Matěj
2005
2003
119005
119142
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 20
7.Doležalová Lucie
Kratochvíl Martin
2003
2003
119157
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 18
8.Retková Marie
Kratochvíl Martin
2003
2003
119215
119139
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 16
9.Vavrla Adam
Mrázková Klára
2000
2006
121063
121035
2 KK Opava
KK Opava
2/2 12
Janů Filip
Janů Veronika
2002
2005
119159
119137
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 12
11.Ivánek Roman
Košíková Denisa
2002
2002
133063
133047
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 10
12.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 8
13.Šmoldas Michal
Plachtová Alexandra
1998
1998
116061
024030
TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
14.Červenková Vanessa
Ondruš Mikuláš
2003
2003
009139
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Stanovský Jakub
Tesařová Hana
2004
2004
023048
023085
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 5
16.Dziadek Marek
Dziadková Zuzana
2005
2002
103017
103009
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 4
17.Vavrla Dušan
Minárová Natálie
1969
2001
118001
118016
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
3/3 3
Retek Toman
Retek Toman
2007
2007
119188
119188
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 3
Fiala Jakub
Fialová Veronika
2001
1998
119018
119070
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 3
20.Fabianová Anna
Fabianová Anna
2007
2007
118017
118017
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
1/1 2
Červenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
009138
009133
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Hrušková Klára
Trač Matyáš
2001
2004
121026
121050
3 KK Opava
KK Opava
2/2 2
23.Mrázek Jakub
Mrázková Klára
2004
2006
121103
121035
2 KK Opava
KK Opava
2/2 1
Retek Václav
Retek Václav
2007
2007
119189
119189
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
Kelnar Matěj
Dopitová Daniela
2004
2002
119211
119216
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
26.Stabla Matyáš
Minárová Aneta
2001
2001
118008
118015
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 0
Marousková Tereza
Marousková Tereza
2009
2009
119177
119177
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Malá Magdaléna
Malá Magdaléna
2007
2007
119192
119192
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Novák Tobiáš
Novák Tobiáš
2008
2008
119182
119182
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Hansgutová Monika
Urban Jaroslav
2005
2004
119207
119205
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Novosadová Eliška
Šotek Adam
2005
2005
119206
119118
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Gabrlík Tomáš
Kolářová Marika
2000
2000
119116
119081
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Pomajbík Filip
Novosadová Eliška
2006
2005
119187
119206
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 2/2 0
Malá Magdaléna 2007 119192 * UP Olomouc 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 2/2 0
Fabianová Anna 2007 118017 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 * UP Olomouc 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 * UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 5/9 589
2.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/9 577
3.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/7 556
4.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 5/7 541
5.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/6 527
6.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 492
7.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 472
8.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 470
9.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/5 467
10.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/9 461
11.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/10 428
12.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 425
13.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/5 389
14.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 384
15.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 5/5 367
16.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 5/8 366
17.Tomeček Petr 1978 134031 2 KK Veselí nad Moravou 5/8 358
18.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 346
19.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 342
20.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 5/7 318
21.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 315
22.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 300
23.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 274
24.Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 262
25.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/8 260
26.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/5 257
27.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 250
28.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 246
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 246
30.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/11 236
31.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 2/2 234
32.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/13 223
33.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 222
34.Maikranz Petr 1967 118034 2 VK Tzunami Ostrava 5/6 221
35.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 2/2 218
36.Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 214
37.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 210
38.Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/11 202
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 202
40.Němec Lukáš 1985 119047 2 UP Olomouc 2/2 190
41.Šiška Ondřej 2004 112018 2 VK Kroměříž 5/9 189
42.Janoušek Viktor 2003 009125 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 178
Plachý Vojtěch 2001 112045 3+ VK Kroměříž 5/6 178
Řezáč Jan 1989 119120 3+ UP Olomouc 2/2 178
45.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 2/2 170
Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 170
47.Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 5/8 169
48.Olšár Petr 2003 118003 3+ VK Tzunami Ostrava 5/8 165
49.Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 5/8 161
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 161
51.Brokeš Marek 2003 129038 3+ TJ Šumperk z.s. 5/10 160
52.Postuwka Patrik 2003 118033 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 149
Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 149
54.Stehno Petr 2003 009154 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 145
Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 1/1 145
56.Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 5/9 144
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 144
58.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 3/3 143
Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
60.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 142
61.Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 5/13 141
62.Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 139
63.Pavelka Marek 2004 128013 3+ Vodní sporty Desná 5/10 138
64.Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 135
65.Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 5/5 131
66.Pollert Jan 2005 009129 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 130
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 130
68.Hrabec Bohumil 1960 112014 3+ VK Kroměříž 5/5 125
69.Vácha Marek 2003 129037 3+ TJ Šumperk z.s. 5/10 121
70.Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 120
71.Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 5/5 119
72.Štercl Dominik 2005 011043 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 118
73.Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 5/13 117
74.Šedivý Jan 2003 023134 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 116
Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 2/2 116
76.Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 115
Kökörčin Matěj 2003 128008 3+ Vodní sporty Desná 5/10 115
78.Boháč Robert 1989 118051 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 114
79.Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 2/2 113
Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 2/2 113
81.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 2/2 112
82.Jinek Hugo 2005 009146 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 107
83.Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 5/11 106
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 2/2 106
85.Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 105
Košík Ivo 1969 133026 3+ SK Veselí nad Moravou 2/2 105
87.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 5/11 104
Cardoselli Tomáš 2005 001106 3+ Bohemians Praha 2/2 104
89.Strnad Ondřej 2004 128016 3+ Vodní sporty Desná 5/10 102
90.Papula Jan 2005 116094 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 101
91.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3+ VS Lipník nad Bečvou 4/4 100
92.Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 99
Marek Kryštof 2006 049067 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 99
Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 99
95.Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 97
96.Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 96
97.Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 94
Fiala Jakub 2001 119018 3+ UP Olomouc 2/2 94
99.Slavík Vojtěch 2005 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 91
100.Kudrna Josef 2004 011014 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 90
101.Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 5/8 89
102.Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 88
103.Rouča Jaroslav 1970 129034 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 87
Štybnar Vojtěch 2005 119197 3 UP Olomouc 5/9 87
Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 2/2 87
106.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/8 86
107.Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 2/2 83
108.Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 80
Kašák Filip 2003 014059 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 80
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 2/2 80
Pultera Zbyněk 1958 129022 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 80
112.Hynek Pavel 2003 059012 3+ TJ Semily 2/2 78
Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 2/2 78
114.Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 5/5 77
115.Komárek Jakub 2005 023037 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 76
116.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 2/2 74
117.Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 3/3 73
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 2/2 73
119.Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 5/11 69
120.Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 61
121.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/9 57
122.Svoboda Martin 2005 052034 3+ TJ Loko Žatec 2/2 56
123.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/11 53
124.Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/12 51
125.Lovecký Petr 1977 134017 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 48
126.Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 47
127.Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 5/11 46
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/9 46
Veselý Petr 1976 108045 3 VS Dolní Kounice 2/2 46
130.Voráč Ondřej 1982 135038 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 41
131.Stabla Matyáš 2001 118008 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 40
Fuchs Matouš 2002 046042 3+ Delfín Jablonec 1/1 40
133.Körner Adam 2004 011061 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 39
134.Střecha Martin 1972 108035 3 VS Dolní Kounice 2/2 38
135.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 5/6 36
Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 36
Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 2/2 36
138.Pollert Antonín 2006 009022 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 35
139.Jahoda Jakub 2004 009144 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 34
Černík Štěpán 2006 009036 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 34
141.Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 2/2 33
142.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 32
143.Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 24
Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 1/1 24
145.Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 22
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 22
147.Šmoldas František 1975 135044 Vodní sporty Zábřeh 1/1 18
148.Todorov Oliver 2006 119210 3 UP Olomouc 5/8 16
149.Crhonek Jan 2002 135014 3+ Vodní sporty Zábřeh 1/1 15
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 15
151.Fuchs Marek 2002 108044 3 VS Dolní Kounice 5/5 14
152.Kovář Filip 2006 121017 3 KK Opava 5/8 12
Viragh Tomáš 2004 063062 3+ SK Týniště nad Orlicí 2/2 12
154.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 11
155.Bláha Vojtěch 2006 118021 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 9
156.Osička Jaroslav 1967 108024 VS Dolní Kounice 2/2 8
157.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 7
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Beránek Tomáš 2006 063061 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 7
160.Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
161.Kelnar Matěj 2004 119211 UP Olomouc 4/4 4
162.Pelikán Václav 2005 001111 3 Bohemians Praha 2/2 2
163.Zvolský Kristián 2006 009161 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 1
Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 2/2 1
166.Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 2/2 0
Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 5/5 0
Sum Boleslav 2003 112025 VK Kroměříž 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Novotný Ondřej 2005 049069 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Benda Jan 2005 049006 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Mazánek Vojtěch 2006 009110 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Dvořák Brutus 2006 116106 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Novák Václav 2005 030071 3 VS Tábor 2/2 0
Morávek Pavel 2002 133018 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Hrůza Jan 2005 112016 VK Kroměříž 2/2 0
Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Chalabala Šimon 2004 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Rifler Petr 2004 135056 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Zeman Šimon 2004 133127 SK Veselí nad Moravou 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 5/5 319
2.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 5/7 308
3.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 5/6 278
4.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 5/6 250
5.Štěpánková Petra 2001 129028 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 194
6.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 190
7.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 184
8.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/12 161
9.Beková Kateřina 2002 012038 2+ DUKLA Brandýs 2/2 134
10.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/7 133
11.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 5/5 125
12.Heinzová Bára 2003 119145 2 UP Olomouc 5/6 121
13.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 117
Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 117
15.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/6 106
16.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 101
Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 101
18.Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 89
19.Minárová Natálie 2001 118016 3+ VK Tzunami Ostrava 5/10 88
20.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 5/9 85
21.Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 5/7 82
22.Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 5/13 79
23.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 77
24.Dobešová Eva 2004 108054 3+ VS Dolní Kounice 5/11 75
25.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 73
26.Ligurská Blanka 1994 112049 3+ VK Kroměříž 2/2 70
27.Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 69
28.Horová Klára 1998 119058 3+ UP Olomouc 5/6 60
Kudělásková Monika 2003 118014 3+ VK Tzunami Ostrava 5/12 60
30.Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 5/8 55
31.Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 5/8 54
Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 5/11 54
33.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 53
34.Střechová Ela 2005 108041 3+ VS Dolní Kounice 5/11 49
Bednářová Markéta 2004 043005 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 49
36.Retková Marie 2003 119215 3+ UP Olomouc 5/13 48
Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 48
Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 48
39.Minárová Aneta 2001 118015 3+ VK Tzunami Ostrava 5/8 46
Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 46
41.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 44
42.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 41
43.Jordánová Pavlína 1992 103064 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 38
Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 2/2 38
45.Velešíková Petra 1986 119100 3 UP Olomouc 3/3 37
Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 37
47.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 33
48.Heková Natálie 2006 049063 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 32
Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 2/2 32
50.Fialová Veronika 1998 119070 3 UP Olomouc 2/2 31
51.Rousková Martina 1998 121039 3 KK Opava 4/4 29
Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 29
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 29
54.Hřebíčková Hanna 2006 128004 3 Vodní sporty Desná 5/12 28
55.Hansgutová Monika 2005 119207 3 UP Olomouc 5/13 26
56.Najmanová Kateřina 1984 119099 3 UP Olomouc 3/3 25
57.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 1/1 24
58.Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 21
59.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/13 18
60.Šindelářová Tereza 2004 030046 3+ VS Tábor 2/2 13
61.Erlová Natálie 2006 009019 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 12
62.Morenová Adriana 2004 009096 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
63.Žandová Tereza 2006 135021 3 Vodní sporty Zábřeh 5/7 7
64.Pešková Nikola 2004 030076 3 VS Tábor 2/2 5
Hrůzová Růžena 2000 112029 3 VK Kroměříž 2/2 5
66.Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 2
Šefčíková Anastázie 2004 121006 3 KK Opava 5/8 2
Matulíková Martina 1967 133021 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 2
69.Bittová Luisa 2006 121013 KK Opava 4/4 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 1/1 0
Dopitová Daniela 2002 119216 UP Olomouc 5/5 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Riantová Marie 2006 030068 3 VS Tábor 2/2 0
Saifrtová Magdalena 2005 049009 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 2/2 0
Šmoldasová Eliška 2003 135023 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Roučová Adéla 2006 129036 TJ Šumperk z.s. 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Retek Václav 2007 119189 * UP Olomouc 5/15 0
Fabianová Anna 2007 118017 * VK Tzunami Ostrava 5/15 0
Retek Toman 2007 119188 * UP Olomouc 5/17 0
Vrbová Marie 2007 119198 * UP Olomouc 5/8 0
Malá Magdaléna 2007 119192 * UP Olomouc 5/11 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 5/15 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 * UP Olomouc 5/10 0
Fišnar Jakub 2007 135017 * Vodní sporty Zábřeh 5/7 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 5/12 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 5/12 0
Tomeček Adam 2008 133015 * SK Veselí nad Moravou 5/12 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 5/9 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 5/15 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 * UP Olomouc 5/11 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 5/12 0
Kruželová Tereza 2007 121062 * KK Opava 5/12 0
Kubita Tomáš 2008 121016 * KK Opava 5/6 0
Jurajdová Veronika 2007 128007 * Vodní sporty Desná 5/10 0
Jurajdová Simona 2007 128006 * Vodní sporty Desná 5/10 0
Kovář Michal 2009 121022 * KK Opava 5/6 0
Gebauer Filip 2007 121014 * KK Opava 4/4 0
Zadrick Arden 2008 121064 * KK Opava 4/4 0
Šeda Jaroslav 2008 121011 * KK Opava 5/14 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 * Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 0
Baar Dominik 2007 121061 * KK Opava 4/4 0
Šečfčík Václav 2008 121033 * KK Opava 5/8 0
Kazík Martin 2007 133009 * SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Gavelčík Jáchým 2007 118009 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Čamek Petr 2009 116085 * TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Ambroz Michal 2008 118010 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Páleník Jan 2007 116093 * TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 * VK Tzunami Ostrava 5/6 0
Jemelková Markéta 2007 118019 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Weiser Kryštof 2007 116090 * TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 5/11 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 * UP Olomouc 5/11 0
Kosíková Julie 2007 119174 * UP Olomouc 1/1 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 * UP Olomouc 1/1 0
Konečný Matouš 2009 135054 * Vodní sporty Zábřeh 1/1 0
Konečná Eliška 2006 135053 * Vodní sporty Zábřeh 1/1 0
Vyskočil Viktor 2008 108039 * VS Dolní Kounice 4/4 0
Beierová Běta 2008 060063 * Loko Trutnov 2/2 0
Beerová Anežka 2007 049066 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Pollert Jonáš 2007 009113 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Petriková Barbora 2008 052046 * TJ Loko Žatec 2/2 0
Do Tony 2008 049026 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Venc Ondřej 2007 011022 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Hojdová Markéta 2007 066017 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Osička Tadeáš 2008 108015 * VS Dolní Kounice 5/5 0
Rousek David 2010 121057 * KK Opava 4/4 0
Brázda Šimon 2007 108078 * VS Dolní Kounice 5/5 0
Lovecká Kateřina 2008 133008 * SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Zeman Jakub 2007 133017 * SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Bílovská Monika 2009 115002 * VS Lipník nad Bečvou 5/6 0
Kunc Václav 2007 133012 * SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Dorničák Maxim 2007 103029 * Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Ježek Jakub 2008 103027 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Krňávková Eliška 2008 135055 * Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 * TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Stropek Tobiáš 2007 121007 * KK Opava 2/2 0
Linhartová Nela 2007 119219 * UP Olomouc 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3