Slalom: Oblastní žebříček Morava 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 113
2.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/7 94
3.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/5 58
Mrůzek Jakub 1995 121073 2 KK Opava 4/4 58
5.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 57
6.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3+ Vodní sporty Desná 4/4 44
Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 1/1 44
8.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 1/1 40
9.Malý Vojtěch 2006 119191 3+ UP Olomouc 5/7 38
10.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 1/1 36
11.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 34
12.Kristek Václav 1996 119213 3+ UP Olomouc 2/2 33
13.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 1/1 32
14.Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 5/7 30
15.Vavrla Adam 2000 121063 3+ KK Opava 2/2 29
16.Brokeš Marek 2003 129038 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 28
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 28
18.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/7 25
19.Šmoldas Michal 1998 116061 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 24
20.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 5/7 21
21.Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 5/5 20
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 1/1 20
23.Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 5/5 18
24.Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc 1/1 16
25.Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 15
26.Mrázek Jakub 2004 121103 3+ KK Opava 2/2 12
27.Pátek Vítězslav 2003 135046 3+ Vodní sporty Zábřeh 1/1 10
28.Malý Pavel 1954 135045 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 9
Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 9
30.Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 5
31.Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 5/5 1
32.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 2/2 0
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 0
Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Jiras Filip 2005 009130 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Slavík Vojtěch 2005 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Jinek Hugo 2005 009146 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Barančík Šimon 2007 116087 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Minárová Aneta 2001 118015 2 VK Tzunami Ostrava 5/5 71
2.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 5/5 52
3.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 3/3 48
4.Dobešová Eva 2004 108054 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 42
5.Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 5/5 40
6.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 1/1 38
7.Minárová Natálie 2001 118016 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 37
8.Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 30
Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 1/1 30
10.Kudělásková Monika 2003 118014 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 29
11.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 3/3 28
12.Fabianová Anna 2007 118017 3 VK Tzunami Ostrava 5/5 26
13.Daňková Anna 2004 129007 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 22
Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 5/5 22
Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 1/1 22
16.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 5/7 21
Mrázková Klára 2006 121035 3 KK Opava 4/4 21
18.Retková Marie 2003 119215 3 UP Olomouc 3/3 12
19.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 5/5 10
20.Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 1/1 9
21.Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/5 8
22.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 6
23.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/5 2
24.Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2/2 1
25.Morenová Adriana 2004 009096 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Novosadová Kristina 2004 024024 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Samková Olga 2005 061039 3 SK Třebechovice 2/2 0
Erlová Natálie 2006 009019 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 5/5 0
Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 3/3 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 54
2.Holínek Svatopluk
Walter Jakub
2001
1998
129016
129014
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 23
3.Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 15
4.Šotek Adam
Urban Jaroslav
2005
2004
119118
119205
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 11
5.Malý Vojtěch
Svoboda Ondřej
2006
2006
119191
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 10
6.Hric Ondřej
Kosík Dan
2004
2004
119092
119173
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 9
7.Šotek Adam
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119118
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 7
8.Stratil Filip
Geprt David
2006
2005
116086
116098
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 6
9.Jaroš Michael
Pomajbík Filip
2006
2006
119171
119187
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 5
10.Vitoul Tomáš
Šmakal Petr
2003
2003
116107
116088
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 2
Vodák Norbert
Papula Jan
2004
2005
116097
116094
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 2
Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 2
13.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Jiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
009130
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Pechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
009149
009136
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Raděj Tomáš
Ručka Vítězslav
2002
2002
188001
188008
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Ježek Ondřej
Čížek Matěj
2001
2001
188006
188003
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Drastich Pavel
Vyroubal Jakub
2002
2002
188004
188007
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Retková Anna
Retková Marie
2005
2003
119005
119215
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Novák Tobiáš
Novák Tobiáš
2008
2008
119182
119182
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Marousková Tereza
Marousková Tereza
2009
2009
119177
119177
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Kočířová Valentýna
Kočířová Valentýna
2008
2008
119208
119208
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Kratochvíl Jakub
Kratochvíl Jakub
2009
2009
119175
119175
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Fabian František
Fabian František
2009
2009
118018
118018
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
1/1 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Janů Veronika
Novák Matyáš
2005
2005
119137
119076
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 24
Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 24
3.Doležalová Lucie
Rudorfer Martin
2003
2003
119157
119094
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 20
4.Urban Michal
Daňková Anna
2004
2004
129024
129007
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 19
5.Vavrla Dušan
Minárová Natálie
1969
2001
118001
118016
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
4/4 17
6.Kneblová Klára
Kratochvíl Lukáš
2005
2005
119064
119045
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 16
7.Minárová Aneta
Kudělásková Monika
2001
2003
118015
118014
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
4/4 10
8.Doležalová Bára
Hala Jiří
2005
2002
119127
119143
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 8
9.Fabianová Anna
Vavrla Adam
2007
2000
118017
121063
2 VK Tzunami Ostrava
KK Opava
2/2 5
10.Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 4
Hric Vítězslav
Najmanová Kateřina
1974
1984
119025
119099
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 4
12.Vrbová Marie
Retek Václav
2007
2007
119198
119189
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 3
13.Kratochvílová Adéla
Retek Toman
2007
2007
119176
119188
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 2
14.Hřebíčková Hanna
Rutarová Kateřina
2006
2005
128004
128015
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 1
Retková Anna
Retková Marie
2005
2003
119005
119215
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
16.Červenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
009138
009133
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Fišnar Jakub
Žandová Tereza
2007
2006
135017
135021
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 0
Raděj Tomáš
Ručková Adéla
2002
2004
188001
188009
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Dopitová Daniela
Syslo Jiří
2002
2003
119216
119217
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Srpová Lada
Fabianová Anna
2006
2007
118024
118017
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 0
Kovář Filip
Šefčíková Anastázie
2006
2004
121017
121006
KK Opava
KK Opava
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/7 421
2.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 5/5 333
3.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 3/3 302
4.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 293
5.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 281
6.Tomeček Petr 1978 133031 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 253
7.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 238
8.Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 233
9.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 229
10.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 198
11.Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/7 194
12.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/7 185
13.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/7 168
14.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 163
15.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 2/2 162
16.Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 158
17.Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 4/4 149
18.Štybnar Vojtěch 2005 119197 3+ UP Olomouc 5/7 146
19.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 143
20.Volek Martin 1982 132027 3+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 130
21.Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 5/7 126
22.Brokeš Marek 2003 129038 3+ TJ Šumperk z.s. 3/3 121
23.Olšár Petr 2003 118003 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 120
24.Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 115
25.Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 5/7 113
26.Heřmanský Jan 2005 129039 3+ TJ Šumperk z.s. 5/5 111
27.Plachý Vojtěch 2001 112045 3+ VK Kroměříž 2/2 110
28.Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 107
Čamek Petr 1977 116004 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 107
30.Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 5/5 102
31.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 5/7 100
32.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 1/1 96
33.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 3/3 93
34.Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 5/5 92
35.Kökörčin Matěj 2003 128008 3+ Vodní sporty Desná 4/4 91
36.Boháč Robert 1989 118051 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 90
Hrabec Bohumil 1960 112014 3+ VK Kroměříž 2/2 90
38.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 1/1 88
39.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 87
40.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/7 86
41.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3+ VS Lipník nad Bečvou 4/4 84
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 1/1 84
43.Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 3/3 83
Chuděj Zdeněk 1975 115004 3 VS Lipník nad Bečvou 2/2 83
45.Vácha Marek 2003 129037 3+ TJ Šumperk z.s. 3/3 82
46.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 1/1 80
47.Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 76
48.Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 4/4 75
49.Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 73
50.Petr David 1987 115003 3 VS Lipník nad Bečvou 2/2 72
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 1/1 72
52.Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 68
53.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/5 66
Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 5/5 66
55.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 1/1 64
56.Bláha Vojtěch 2006 118021 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 60
57.Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/7 59
58.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 1/1 56
59.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/7 50
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/5 50
61.Strnad Ondřej 2004 128016 3+ Vodní sporty Desná 4/4 48
62.Šiška Ondřej 2004 112018 2 VK Kroměříž 2/2 45
63.Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 2/2 43
64.Pultera Zbyněk 1958 129022 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 41
65.Rolenc Jakub 2004 133025 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 40
Němec Lukáš 1985 119047 2 UP Olomouc 1/1 40
67.Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 38
Kovář Filip 2006 121017 3 KK Opava 5/6 38
69.Fišnar Jakub 2007 135017 3 Vodní sporty Zábřeh 5/5 33
Rouča Jaroslav 1970 129034 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 33
71.Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 1/1 25
72.Vícha Lubomír 1982 115005 3 VS Lipník nad Bečvou 2/2 24
Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 1/1 24
74.Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 1/1 23
75.Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 22
76.Střecha Jan 2001 108042 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 21
77.Stratil Michal 1973 116027 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 17
Syslo Jiří 2003 119217 3 UP Olomouc 3/3 17
79.Zeman Šimon 2004 133127 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 15
Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 15
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 15
82.Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 1/1 13
83.Bernat Pavel 2004 103019 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 12
84.Štolfa Filip 2006 118029 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 10
85.Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 1/1 9
86.Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 5/5 6
Ježek Ondřej 2001 188006 Raft team H2O Jeseník 1/1 6
88.Rifler Petr 2004 135056 Vodní sporty Zábřeh 3/3 4
Ručka Vítězslav 2002 188008 Raft team H2O Jeseník 1/1 4
Todorov Oliver 2006 119210 3 UP Olomouc 1/1 4
91.Zeman Jakub 2007 133017 SK Veselí nad Moravou 4/4 2
Drastich Pavel 2002 188004 Raft team H2O Jeseník 1/1 2
93.Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 1
Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 1
95.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 0
Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 2/2 0
Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Pollert Jan 2005 009129 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Jinek Hugo 2005 009146 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 3+ Bohemians Praha 2/2 0
Marek Kryštof 2006 049067 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kopeček Michal 2007 030034 3+ VS Tábor 2/2 0
Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Štercl Dominik 2005 011043 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 2/2 0
Brambora Ondřej 2005 014077 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Svoboda Martin 2005 052034 3+ TJ Loko Žatec 2/2 0
Panzer Martin 2007 039033 3+ TJ Loko Plzeň 2/2 0
Švejd Jáchym 2007 042025 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Bohatý Oto 2007 061038 3+ SK Třebechovice 2/2 0
Novotný David 2005 023029 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Komárek Jakub 2005 023037 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Černík Štěpán 2006 009036 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Slavík Vojtěch 2005 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Strasser Marek 2004 052025 3+ TJ Loko Žatec 2/2 0
Chochola Ondřej 2004 014078 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Burger Jáchym 2006 009050 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 2/2 0
Voneš Jakub 2007 011065 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hadraba Martin 2005 009074 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kutek Michal 2006 009073 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Venc Ondřej 2007 011022 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pištora Michal 2005 049029 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Císařovský Adam 2005 009076 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Klimeš Vít 2007 014034 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Štádlík Jiří 2005 049016 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Enrigue Rendó 2005 009003 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Bandas Matěj 2006 011069 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kárník Tadeáš 2006 009029 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pelikán Václav 2005 001111 3 Bohemians Praha 2/2 0
Petříček Adam 2007 052026 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 5/6 0
Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 4/4 0
Strejc Václav 2005 023044 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Polášek Martin 2005 133034 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Vyroubal Jakub 2002 188007 Raft team H2O Jeseník 1/1 0
Čížek Matěj 2001 188003 Raft team H2O Jeseník 1/1 0
Vaculík Daniel 2004 119223 UP Olomouc 3/3 0
Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/5 135
2.Minárová Natálie 2001 118016 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 126
3.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 4/4 113
4.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/7 102
5.Mrázková Mária 1996 121037 2 KK Opava 4/4 98
6.Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 5/6 95
7.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 3/3 91
8.Horová Klára 1998 119058 3+ UP Olomouc 5/5 87
9.Kudělásková Monika 2003 118014 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 86
10.Dobešová Eva 2004 108054 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 83
11.Fabianová Anna 2007 118017 3+ VK Tzunami Ostrava 5/7 78
12.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 4/4 74
13.Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 73
14.Minárová Aneta 2001 118015 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 71
15.Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 5/6 70
16.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 3/3 67
17.Hansgutová Monika 2005 119207 3+ UP Olomouc 5/5 66
18.Najmanová Kateřina 1984 119099 3+ UP Olomouc 5/5 64
19.Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 5/7 61
20.Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 60
21.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 5/7 49
22.Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 2/2 46
23.Žandová Tereza 2006 135021 3 Vodní sporty Zábřeh 5/5 43
24.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/8 39
Retková Marie 2003 119215 3+ UP Olomouc 3/3 39
26.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 1/1 38
27.Šefčíková Anastázie 2004 121006 3 KK Opava 5/6 36
28.Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 5/7 35
29.Rousková Martina 1998 121039 3 KK Opava 2/2 31
30.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 30
Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 1/1 30
32.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 1/1 26
33.Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/7 19
Hřebíčková Hanna 2006 128004 3 Vodní sporty Desná 4/4 19
35.Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 5/6 15
36.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/7 14
37.Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 5/6 13
38.Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 1/1 10
39.Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 9
40.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 4/4 8
41.Vojtěchová Barbora 2004 108034 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 1
42.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Morenová Adriana 2004 009096 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kolářová Markéta 2005 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Heková Natálie 2006 049063 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Hojdová Markéta 2007 066017 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Sedláková Magdalena 2005 009099 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bočková Kateřina 2007 023007 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Beerová Anežka 2007 049066 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Erlová Natálie 2006 009019 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Burgerová Ester 2004 009179 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Štěpánková Julie 2006 045033 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Motlová Andrea 2006 045016 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Štěpánková Stella 2006 045034 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Linhartová Nela 2007 119219 UP Olomouc 5/6 0
Kuskevych Anastasia 2004 108014 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 0
Chromá Nikol 2004 119224 UP Olomouc 5/5 0
Srpová Stela 2006 118011 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Konečná Eliška 2006 135053 Vodní sporty Zábřeh 3/3 0
Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 1/1 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rousek David 2010 121057 * KK Opava 3/3 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 5/5 0
Šeda Jaroslav 2008 121011 * KK Opava 4/4 0
Kovář Michal 2009 121022 * KK Opava 4/4 0
Konečný Matouš 2009 135054 * Vodní sporty Zábřeh 3/3 0
Kápka Lukáš 2009 118028 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Antl Tomáš 2008 121001 * KK Opava 4/4 0
Ambroz Michal 2008 118010 * VK Tzunami Ostrava 5/5 0
Šefčík Václav 2008 121033 * KK Opava 4/4 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 * TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Ježek Jakub 2008 103027 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 5/7 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 * TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 5/7 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 * UP Olomouc 5/5 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 4/4 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 * Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 4/4 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 5/5 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 5/5 0
Kubita Tomáš 2008 121016 * KK Opava 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 * SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 * UP Olomouc 3/3 0
Čamek Petr 2009 116085 * TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Heinzová Helena 2010 119220 * UP Olomouc 1/1 0
Osička Tadeáš 2008 108015 * TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Bílovská Monika 2009 115002 * VS Lipník nad Bečvou 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hanzel Jáchym 2008 039039 * TJ Loko Plzeň 2/2 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 2/2 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 2/2 0
Kubita Tomáš 2008 121016 * KK Opava 2/2 0
Antl Tomáš 2008 121001 * KK Opava 2/2 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 2/2 0
Šeda Jaroslav 2008 121011 * KK Opava 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 1/1 0
Šefčík Václav 2008 121033 * KK Opava 1/1 0
Typ závodu