vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Žebříček Český Pohár 2015

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 8/12 460
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 8/12 416
3.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 399
4.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 391
5.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 8/10 339
6.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 301
7.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 8/10 231
8.Jílek Jan 1993 064038 1 SKK Vysoké Mýto 8/12 214
9.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 8/12 190
10.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 180
11.Klíma Jan 1998 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 166
12.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/8 165
13.Kejklíček Tomáš 1980 057069 1 TJ Syntesia Pardubice 7/8 161
14.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 155
15.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 116
16.Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 6/6 113
17.Jirka David 1985 024031 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 107
18.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 94
19.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 6/6 60
20.Pavlík Radek 1992 108033 1 VS Dolní Kounice 7/8 59
21.Malach Tobiáš 1989 105019 1 TJ Tesla Brno 7/8 57
22.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 6/7 48
23.Vaněček Tomáš 1986 024038 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 38
24.Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 6/7 36
25.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 6/7 30
26.Bukna Lukáš 1987 116053 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 22
27.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 6/7 19
28.Cuc Michal 1977 007007 3 Technika Praha 2/2 17
29.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 15
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 15
31.Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 2/2 14
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 14
33.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 13
34.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 12
35.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 10
36.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 2/2 9
37.Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 5/6 6
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 2/2 6
39.Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 2/2 3
40.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 332
2.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 6/6 269
3.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 237
4.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 220
5.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 190
6.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 177
7.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 168
8.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 162
9.Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2/2 31
10.Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 Bohemians Praha
UP Olomouc
8/12 426
2.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
7/8 413
3.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
8/12 362
4.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
8/10 344
5.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
8/12 314
6.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
8/10 253
7.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
8/12 249
8.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
7/9 225
9.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
8/10 221
10.Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6/8 189
11.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 181
12.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
6/7 179
13.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 143
14.Haleš Antonín
Hála Richard
1992
1992
024012
119150
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
UP Olomouc
4/4 119
15.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
8/10 118
16.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
3 Technika Praha
Technika Praha
6/6 114
17.Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
1 TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
8/10 106
18.Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 76
19.Ženka Martin
Ženka Ondra
2000
2000
057081
057080
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6/7 74
Ruffer Matěj
Walter Jakub
1999
1998
057005
129014
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
5/6 74
21.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 63
22.Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
5/5 60
23.Veniger Jan
Švagr Rostislav
2000
2000
064042
063058
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
5/6 42
24.Koblížek Daniel
Veselý František
2000
2000
060040
060055
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 38
25.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
2/2 31
26.Kejklíček Tomáš
Jílek Jan
1980
1993
057069
064038
1 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
1/1 22
27.Čapáková Eliška
Valíková Radka
1995
1991
116072
057074
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Syntesia Pardubice
4/4 13
28.Papula Martin
Šilhánek Miroslav
1999
1998
116078
112031
2 TJ Vodní Sporty Litovel
VK Kroměříž
2/2 10

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 8/12 572
2.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 8/12 567
3.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 8/8 535
4.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 8/10 437
5.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 8/12 417
6.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 8/10 405
7.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 8/10 397
8.Novák Ondřej 1992 112048 1 VK Kroměříž 8/12 359
9.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 7/8 316
10.Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 6/8 298
11.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 8/12 278
12.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 6/6 275
13.Krejčíř Dominik 1996 103032 1 Kanoe Klub Spoj Brno 8/10 254
14.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 8/10 253
15.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 8/10 236
16.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 8/12 231
17.Olejník Jan 1996 133059 1 SK Veselí nad Moravou 4/4 179
18.Kubů Petr 1976 119011 1 UP Olomouc 7/9 176
19.Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 4/4 152
20.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8/10 136
21.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 135
22.Papula Martin 1999 116078 2 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 133
23.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 4/4 132
24.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 6/8 130
25.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 122
26.Zástěra Tomáš 1964 080002 2 TJ Sokol Písek 4/4 116
27.Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 7/9 107
28.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 7/9 102
29.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 8/10 101
30.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 6/8 100
31.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 7/7 97
32.Odvárko Michael 1979 012058 1 DUKLA Brandýs 2/2 82
33.Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 76
34.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 6/7 69
35.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 68
36.Kočan Michal 1977 001058 2 Bohemians Praha 6/6 67
37.Ligurský Ivo 1990 112046 2 VK Kroměříž 6/8 59
38.Ludwig Hubert 1999 119155 2 UP Olomouc 6/8 54
39.Knebel Robert 1971 119035 1 UP Olomouc 1/1 49
40.Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 2/2 42
Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 7/8 42
42.Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 41
43.Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 34
44.Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/5 32
45.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 31
46.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 4/4 25
47.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 2/2 23
48.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 17
49.Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 6/7 8
50.Švarc Adam 2001 119172 3 UP Olomouc 5/5 7
51.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 6
52.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 2
53.Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 2/2 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 2/2 0
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 2/2 0
Šindelář Jan 2002 039050 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 460
2.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 376
3.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 317
4.Zástěrová Anna 1989 080011 MT TJ Sokol Písek 7/8 304
5.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 8/12 285
6.Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 6/8 273
7.Dimovová Barbora 2000 116082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 259
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/11 259
9.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 258
10.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 7/8 253
11.Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 8/12 221
12.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 7/9 209
13.Brožová Tereza 1996 121047 1 KK Opava 4/4 165
14.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 8/12 161
15.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/7 110
Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 8/12 110
17.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 104
18.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/9 60
19.Huňková Nikola 1998 132054 1 TJ Valašské Meziříčí 4/4 54
20.Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 2/2 45
21.Sováková Lenka 1993 119169 2 UP Olomouc 4/4 40
22.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 4/4 34
23.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 33
24.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 2/2 20
25.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 2/2 13
26.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3