Sjezd: Žebříček Český Pohár 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 4/5 293
2.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 249
3.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 4/5 248
4.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/5 232
5.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 4/5 206
6.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 4/5 190
7.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 166
8.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 4/5 160
9.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 4/5 158
10.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 157
11.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 153
12.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 3/3 152
13.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 138
14.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 115
15.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 70
16.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 69
Pavlík Radek 1992 108033 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/5 69
18.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 68
19.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 3/3 63
20.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 62
21.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 2/2 54
22.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 3/3 51
23.Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 3/3 50
24.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 3/3 44
25.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 3/3 42
26.Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 36
27.Salaj František 2004 116095 2 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 33
28.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 32
29.Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 1/1 31
30.Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 27
31.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 2/2 23
Hajský Stanislav 1969 059016 3 TJ Semily 1/1 23
33.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 21
34.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 19
35.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 3/3 13
Švéda Daniel 2002 132004 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 13
37.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 12
Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 1/1 12
39.Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 11
40.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 8
41.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 7
Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
43.Smilek Jiří 2003 132005 3 TJ Valašské Meziříčí 3/3 6
44.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 2/2 4
45.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
46.Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 1
47.Šrámek Michal 1982 012068 3 DUKLA Brandýs 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/4 286
2.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 269
3.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 241
4.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 3/3 171
5.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 166
6.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 159
7.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 3/3 144
8.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 130
9.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 121
10.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 107
11.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 103
12.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 3/3 99
13.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 93
14.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 3/3 86
15.Bayerová Barbora 1998 001124 Bohemians Praha 2/2 43
16.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 40
17.Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 1/1 25
18.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 1/1 23

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
1 SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
4/5 293
2.Veselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
108045
103047
MT TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
4/5 286
3.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
Bohemians Praha
4/5 245
4.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/5 244
5.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/5 201
6.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1994
052035
052028
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 177
7.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/5 172
8.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
4/5 149
9.Matula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
105016
001061
2 TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
4/5 142
10.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
3/4 133
11.Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
060040
063058
2 Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
3/3 113
12.Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 110
13.Kratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
119139
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 101
14.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 99
15.Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 89
Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
3/3 89
17.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 80
18.Vejnar Samuel
Mareš Jakub
2005
2003
024042
024055
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 75
19.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
3/3 69
20.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 62
21.Šmakal Petr
Vitoul Tomáš
2003
2003
116088
116107
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 55
22.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1969
052035
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
1/1 46
23.Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 42
24.Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 36
25.Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
129014
024015
1 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 31
26.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
Technika Praha
Technika Praha
1/1 23
27.Walter David
Řezník Vít
2001
2001
129013
129017
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 17
28.Suchánek Daniel
Haleš Antonín
1993
1992
064021
024012
MT SKK Vysoké Mýto
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 4/5 278
2.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 4/5 262
3.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/5 254
4.Slepica Karel 1988 119071 2 UP Olomouc 4/5 241
5.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 4/5 224
6.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 4/5 221
7.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 4/5 208
8.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 4/5 156
9.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 4/5 144
10.Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/5 142
11.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 4/5 134
12.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 4/5 133
13.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/5 127
14.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/5 108
15.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 4/5 100
16.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/5 97
17.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/5 96
18.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 4/5 87
19.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 3/3 71
20.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 4/5 68
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 2/2 68
22.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 3/3 66
Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/5 66
24.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 4/5 64
25.Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 4/5 63
26.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 4/5 42
27.Knebel Robert 1971 119035 2 UP Olomouc 3/3 40
28.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 3/3 36
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/5 36
30.Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 3/3 33
31.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/5 31
32.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 1/1 29
33.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 4/5 28
34.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 3/3 24
35.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/5 22
36.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/5 18
37.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 3/3 16
38.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 11
39.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 3/3 10
40.Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 2/2 9
41.Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 8
42.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 3/3 7
43.Novák Filip 2002 001030 2 Bohemians Praha 3/3 6
44.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 3/3 5
45.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 3/3 3
46.Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 1
47.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 3/3 0
Nedvěd Matěj 2001 001123 2 Bohemians Praha 2/2 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 3/3 0
Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 3/3 0
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 2/2 0
Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 3/3 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 3/3 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2/2 0
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 3/3 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 3/3 0
Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 2/2 0
Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Plachý Vojtěch 2001 112045 2 VK Kroměříž 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 3/3 0
Smítka Petr 1963 020001 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 1/1 0
Střecha Jan 2001 108042 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 1/1 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 1/1 0
Stehlík Alexander 2002 060065 3 Loko Trutnov 1/1 0
Panzer Martin 2007 039033 3 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Furiš Eduard 2004 024071 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Davídek Tomáš 1985 024047 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/5 300
2.Paloudová Anežka 1999 024017 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 272
3.Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 4/5 238
4.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 4/5 234
5.Bayerová Barbora 1998 001124 1 Bohemians Praha 4/5 208
6.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 4/5 206
7.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 181
8.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/5 167
9.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 4/5 155
10.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 153
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/5 127
12.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/5 126
13.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 118
14.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 3/3 113
15.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 4/5 103
16.Paďourová Klára 1994 039013 1 TJ Loko Plzeň 2/2 96
17.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 3/3 79
18.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 3/3 73
19.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 72
20.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 69
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 3/3 69
22.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 3/3 59
23.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 46
24.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 3/3 40
25.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 4/5 38
26.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 3/3 32
27.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 3/3 25
Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 3/3 25
29.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 3/3 24
30.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 3/3 19
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 19
32.Tykalová Jana 1968 048072 1 TJ Ohře Klášterec 2/2 16
33.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 14
34.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 2/2 13
35.Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 1/1 11
36.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 1/1 10
37.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 3/3 9
38.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 1/1 4
39.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 1/1 3
40.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 1/1 1
41.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Veverková Zdenka 1977 039037 3 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Typ závodu