vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2012

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 5/24 685
2.Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 5/21 663
3.Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 590
4.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/18 540
5.Slanina Vladimír 1994 052028 3 TJ Loko Žatec 5/18 477
Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 5/6 477
7.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/16 463
8.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 5/13 349
9.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 323
10.Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice 5/6 302
11.Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 260
12.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/24 176
13.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 5/9 173
14.Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec 4/4 120
15.Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 115
16.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 5/11 102
17.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/10 96
18.Veselý Petr 1976 108045 3 VS Dolní Kounice 1/1 94
19.Vala Vladimír 1963 030006 3 VS Tábor 5/6 88
20.Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 5/10 78
21.Klement Adam 1996 064034 SKK Vysoké Mýto 5/5 75
22.Mornštejn Roman 1969 001128 3 Bohemians Praha 3/3 58
23.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 55
24.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 5/6 54
25.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 46
26.Habich Karel 1994 030031 2 VS Tábor 5/6 44
27.Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 43
28.Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 5/12 42
Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 42
30.Baroň Petr 1991 077017 Kotva Bráník 5/10 37
31.Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 3/3 34
32.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 27
Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 27
34.Zapletal Štěpán 1993 116064 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 26
35.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 5/6 24
Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 4/4 24
37.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/18 22
Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 22
39.Saiko Tomáš 1986 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 21
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 21
41.Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha 2/2 18
42.Hron Jiří 1951 017008 3 KK Rakovník 1/1 17
43.Kubeš Vladimír 1961 030011 3 VS Tábor 4/4 16
Urban Radek 1972 129038 TJ Šumperk 1/1 16
45.Žniva Marek 1995 132036 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 15
46.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 14
Lacina Richard 1967 059022 2 TJ Semily 1/1 14
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 2/2 14
49.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 13
Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 13
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/5 13
Míka Jaroslav 1976 093004 RK Týn 2/2 13
53.Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 12
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 12
Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 12
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 12
Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 12
Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 2/2 12
59.Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc 1/1 11
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/5 11
61.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 1/1 10
62.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 1/1 9
63.Suchý Jaroslav 1978 057078 TJ Syntesia Pardubice 1/1 8
Buriánek Karel 1965 059002 3 TJ Semily 1/1 8
65.Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor 5/6 7
Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 1/1 7
67.Švadlena Martin 1987 024003 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 6
68.Junek Matyáš 1997 064001 SKK Vysoké Mýto 5/5 5
69.Kotěra Tomáš 1970 057023 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 4
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 1/1 4
Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
73.Měšťan Pavel 1970 076005 TJ Jiskra Bechyně 2/2 3
Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 2/2 3
Kutlvašr Pavel 1977 064029 SKK Vysoké Mýto 4/4 3
76.Musil Filip 1992 024025 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 2
Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav 1/1 2
Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1/1 2
79.Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor 5/6 1
Rašner Martin 1980 128025 Vodní sporty Desná 1/1 1
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 1
Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 2/2 1
83.Měšťan Zdeněk 1971 076006 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Eybert Jan 1952 030060 VS Tábor 2/2 0
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 4/4 0
Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 5/8 0
Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Pavlík Radek 1992 108033 3 VS Dolní Kounice 5/12 0
Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Tomek Lukáš 1987 009100 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Veber Jan 1971 024045 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Hudeček Vojtěch 1993 116023 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kutlvašr Petr 1977 064030 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 2/2 0
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 1/1 0
Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Souček Miloš 1973 052032 TJ Loko Žatec 1/1 0
Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Šimko Ondřej 1997 063053 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Starý Tadeáš 1998 132061 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 1/1 0
Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 5/7 107
2.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 88
3.Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 5/8 45
4.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 26
5.Beránková Barbora 1992 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 25
6.Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav 5/6 23
Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 2/2 23
8.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 15
9.Paloudová Anežka 1999 024017 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 8
10.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 6
11.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 5
12.Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
13.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 1/1 2
Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 2
15.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Sůsová Kristýna 1984 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Mrázková Mária 1996 121037 3 KK Opava 2/2 0
Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/6 604
2.Šťastný Jan
Rolenc Ondřej
1970
1991
057047
057071
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/10 603
3.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
5/12 591
4.Veselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
108045
001128
3 VS Dolní Kounice
Bohemians Praha
5/12 583
5.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/12 508
6.Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/16 495
7.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/16 474
8.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/14 395
9.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/14 344
10.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 261
11.Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
5/11 207
12.Šálek Marek
Říha Jan
1986
1987
001040
089010
Bohemians Praha
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 134
13.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/11 111
14.Fusek Radomír
Šrámek Michal
1990
1982
132040
043008
2 TJ Valašské Meziříčí
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 104
15.Krejčí Karel
Pischek Jan
1972
1977
023053
057011
2 SK VS Č. Budějovice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 101
16.Junek Matyáš
Klement Adam
1997
1996
064001
064034
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/9 63
17.Janů Petr
Saiko Tomáš
1987
1986
024037
024040
SK Vltava Č. Krumlov
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/11 50
18.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 47
19.Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
001112
001016
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/10 43
20.Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/12 30
21.Martin Václav
Lula Jiří
1971
1974
001027
001024
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 26
22.Švadlena Václav
Švadlena Martin
1985
1987
024032
024003
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/5 25
23.Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/7 23
24.Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 18
25.Haleš Antonín
Vaněček Tomáš
1992
1986
024012
024038
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 16
Irain Jiří
Irain Jiří
1955
1981
089013
089015
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 16
27.Srba Mikuláš
Šramčík Daniel
1964
1975
051012
051015
TJ Chemička Ústí nad Labem
TJ Chemička Ústí nad Labem
5/5 12
28.Háša Michal
Woldřich Pavel
1981
1981
076013
080001
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Sokol Písek
2/2 10
Janko Jan
Šilar Jakub
1986
1987
064005
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 10
30.Lerner Luděk
Kliment David
1960
1978
089011
089012
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
5/6 7
Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 7
32.Souček Miloš
Slanina Vladimír
1973
1969
052032
052035
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
1/1 6
Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
4/4 6
34.Schneiderová Lucie
Sůsová Kristýna
1988
1984
024024
024029
SK Vltava Č. Krumlov
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 5
Palouda Tomáš
Koudelka Tomáš
1969
1964
024021
024027
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 5
36.Uncajtík Lukáš
Kejklíček Tomáš
1984
1980
057059
057069
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 4
Dundová Iva
Beránková Barbora
1995
1992
024060
024041
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 4
Habich Tomáš
Habich Bohumil
1997
1961
030061
030002
VS Tábor
VS Tábor
1/1 4
39.Kužela Petr
Kolský Karel
1970
1969
044017
044016
TJ Kablo Děčín
TJ Kablo Děčín
5/6 3
Procházka Pavel
Míka Jaroslav
1976
1976
093006
093004
RK Týn
RK Týn
1/1 3
Skořepa Vojtěch
Klíma Jan
1999
1998
024015
024006
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 3
Musil Filip
Peška Libor
1992
1987
024025
024039
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 3
Venc Alexandr
Koubík Ondřej
1999
1999
012053
001056
DUKLA Brandýs
Bohemians Praha
5/5 3
Starý Tadeáš
Křenek Jakub
1998
1999
132061
132058
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 3
45.Marková Eva
Sosvorová Lucie
1988
1984
097023
089007
Raft klub Trója
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 2
46.Bauerová Lenka
Krumlová Anna
1984
1983
097017
089006
Raft klub Trója
KV Viking Ml.Boleslav
3/3 1
47.Pražan Milan
Šenk Marek
1981
1974
097010
011020
2 Raft klub Trója
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0
Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
132036
119213
3 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
5/8 0
Hudeček Vojtěch
Hořínek Jaroslav
1993
1963
116023
116009
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/9 0
Hřib Roman
Režňák Ladislav
1967
1966
103013
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
5/10 0
Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 0
Pavlík Radek
Božek Radim
1992
1992
108033
119010
VS Dolní Kounice
UP Olomouc
2/2 0
Kaminský Jan
Mořkovský Samuel
1999
1999
009017
132017
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
1/1 0
Hendrych Tomáš
Dřevojánek Dalibor
2000
2001
132020
132062
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
1/1 0
Rašner Karel
Hořínek Jaroslav
1976
1963
185011
116009
3 KK Postřelmov
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Bauerová Lenka
Krumlová Anna
1984
1983
097017
089006
Raft klub Trója
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0
Jakešová Kristýna
Veber Jan
1984
1971
024042
024045
SK Vltava Č. Krumlov
SK Vltava Č. Krumlov
2/2 0
Johanides Milan
Fohl Ondřej
1975
1979
014008
014028
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Procházka Martin
Kysela František
1978
1980
089001
089008
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 5/14 998
2.Lagner Václav 1988 001043 3 Bohemians Praha 5/15 973
3.Křišťan Filip 1992 063021 3 SK Týniště nad Orlicí 5/10 836
4.Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs 5/9 832
5.Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 5/16 784
6.Zieris Matyáš 1995 001103 2 Bohemians Praha 5/14 723
7.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/19 720
8.Stefan Tomáš 1995 001129 2 Bohemians Praha 5/17 676
9.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/12 580
10.Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek 5/5 527
11.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 5/12 524
12.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/14 500
13.Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 5/12 484
14.Kočan Michal 1977 001058 3 Bohemians Praha 5/17 469
15.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/15 371
16.Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/10 335
17.Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/6 320
18.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/13 275
19.Ulwer Jiří 1995 063050 3 SK Týniště nad Orlicí 5/18 264
20.Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/11 262
21.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 5/8 220
22.Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov 5/6 216
23.Dušek Jan 1988 063046 SK Týniště nad Orlicí 4/4 206
24.Voral David 2007 057010 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 200
25.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/15 197
26.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 3/3 185
27.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 5/6 177
28.Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 5/7 175
29.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 4/4 152
30.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 137
31.Klein Pavel 1976 093027 RK Týn 2/2 136
32.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 135
33.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 134
34.Kádrle Martin 1990 060034 Loko Trutnov 2/2 129
35.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 121
36.Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 4/4 116
37.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 114
38.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 108
39.Křišťan Martin 1964 063020 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 104
40.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 100
41.Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 96
Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 96
43.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 5/15 93
44.Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha 2/2 90
45.Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek 2/2 86
46.Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 2/2 81
47.Míka Jan 1984 001025 Bohemians Praha 5/6 80
Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 5/5 80
49.Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 5/5 76
50.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 72
Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 72
52.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/9 71
53.Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 5/5 70
54.Pechlát Hynek 1995 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 64
55.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 1/1 63
56.Mačkal Adam 1976 007001 Technika Praha 2/2 55
Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 5/15 55
58.Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav 5/5 52
Folkman Jan 1995 063060 3 SK Týniště nad Orlicí 5/8 52
60.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 48
61.Šimko Ondřej 1997 063053 3 SK Týniště nad Orlicí 5/8 45
62.Záruba Petr 1972 053025 TJ Dvůr Králové 2/2 44
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 44
64.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 43
65.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 4/4 40
66.Nedvídek Jan 1974 053012 3 TJ Dvůr Králové 4/4 38
67.Venc Alexandr 1999 012053 3 DUKLA Brandýs 5/11 34
68.Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 3/3 31
69.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 30
70.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 2/2 28
71.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 27
72.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/8 25
Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 25
Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 4/4 25
Pazourek Jan 1948 076002 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 25
76.Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 24
Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně 5/10 24
Bareš Antonín 1998 050003 3 SK Štětí 2/2 24
79.Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 1/1 22
Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 22
81.Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 21
Novák Vít 1968 030051 3 VS Tábor 2/2 21
83.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 1/1 20
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 2/2 20
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 4/4 20
86.Groger Matěj 2001 119125 UP Olomouc 1/1 19
87.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 17
88.Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 5/5 16
Pechman Vojtěch 1997 049049 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 16
90.Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 5/9 13
Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice 2/2 13
Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 3/3 13
93.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 1/1 12
94.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 1/1 11
95.Jícha Martin 1994 007009 2 Technika Praha 2/2 10
96.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/7 9
97.Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 8
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/5 8
Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 8
Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 1/1 8
Bárta Jan 2000 009184 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
102.Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 7
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4/4 7
104.Báča Jakub 1994 011019 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 6
Šťastný Jan 1970 057047 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
Binder Martin 1997 049014 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 6
107.Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 3/3 5
108.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 5/6 4
Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 3/3 4
Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 2/2 4
112.Nguyen Phuc Thinh 1998 057051 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 3
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 1/1 3
Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 4/4 3
116.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 1/1 2
Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 2
118.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 5/7 1
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Zigler Ladislav 1957 030023 VS Tábor 2/2 1
121.Hrdý Otakar 1999 001062 Bohemians Praha 5/6 0
Černý Tomáš 1998 082022 KVS Písek 2/2 0
Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc 5/10 0
Knebel Robert 1971 119035 3 UP Olomouc 5/8 0
Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc 5/12 0
Hála Richard 1992 119150 3 UP Olomouc 5/10 0
Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc 5/8 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/10 0
Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 5/12 0
Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 5/12 0
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/12 0
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/10 0
Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 5/8 0
Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc 2/2 0
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/7 0
Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 5/6 0
Kubíček Tomáš 1996 119119 3 UP Olomouc 5/6 0
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vozáb Jaroslav 1976 057058 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Knebel David 1980 119051 UP Olomouc 2/2 0
Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 4/4 0
Damborský Libor 1982 112005 3 VK Kroměříž 2/2 0
Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc 5/6 0
Junek Jan 2002 064006 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Behuň Tomáš 1996 119049 UP Olomouc 4/4 0
Kojecký Marek 1998 119114 UP Olomouc 1/1 0
Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 1/1 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 1/1 0
Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Klement Maxim 2001 049019 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 2/2 0
Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 2/2 0
Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 2/2 0
Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 1/1 0
Kalina Vojtěch 2001 019026 3 BS Vlašim 1/1 0
Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Pelikán Šimon 1986 119129 UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 5/12 468
2.Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 5/10 463
3.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 5/14 364
4.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 5/11 349
5.Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 5/14 292
6.Svobodová Jana 1993 043010 2 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/13 220
7.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/20 135
8.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 124
9.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 5/11 106
10.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/11 104
11.Paďourová Zdislava 1990 064026 SKK Vysoké Mýto 4/4 95
12.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 5/5 90
13.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/5 71
14.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 68
15.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 3/3 53
16.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 51
17.Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí 5/16 49
Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 3/3 49
19.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 1/1 45
20.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 44
21.Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 37
22.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 32
Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 32
24.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 3/3 29
25.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/6 27
26.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 26
27.Šedivá Kateřina 1989 043021 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 24
28.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 1/1 21
Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 21
30.Koberová Ludmila 1997 093029 RK Týn 2/2 20
31.Veselá Linda 1980 007035 2+ Technika Praha 1/1 19
Vaňková Klára 2001 030043 3 VS Tábor 5/10 19
33.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 18
34.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/7 17
Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 17
Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 17
Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 1/1 17
38.Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 15
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/5 15
40.Ben Ali Alena 1969 030030 3 VS Tábor 5/5 14
Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 3/3 14
42.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 3/3 13
43.Dědičová Klára 1997 080014 TJ Sokol Písek 2/2 8
Motyčková Sára 2001 133067 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 8
45.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 7
46.Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 6
Koudelková Petra 1969 024046 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 6
48.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 5
49.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 4
50.Beránková Kateřina 1996 024064 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 3
Vacková Michala 1975 053015 3 TJ Dvůr Králové 4/4 3
52.Pechmanová Marie 2001 049006 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 2
53.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 1/1 1
Ivanová Tatiana 1986 060032 Loko Trutnov 4/4 1
Mulačová Marta 1986 097012 2 Raft klub Trója 1/1 1
56.Malá Kateřina 2000 027022 Otava Strakonice 2/2 0
Kneblová Pavla 1974 119091 3 UP Olomouc 5/6 0
Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 5/8 0
Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 5/10 0
Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 0
Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 5/6 0
Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/12 0
Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 5/10 0
Krausová Tereza 1993 119089 3 UP Olomouc 5/8 0
Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 5/8 0
Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/6 0
Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 0
Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Frydrichová Hana 1978 001004 Bohemians Praha 2/2 0
Vacíková Kateřina 1983 119017 UP Olomouc 4/4 0
Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Kašparová Barbora 1996 024030 SK Vltava Č. Krumlov 3/3 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 1/1 0
Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 2/2 0
Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 2/2 0
Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 1/1 0
BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 026001 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3