vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Historie procházení

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2014

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/14 699
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/12 632
3.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 628
4.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 563
5.Kejklíček Tomáš 1980 057069 1 TJ Syntesia Pardubice 5/12 476
6.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/15 463
7.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 412
8.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/12 403
9.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 401
10.Jílek Jan 1993 064038 1 SKK Vysoké Mýto 5/11 243
11.Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 185
12.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 155
13.Jelínek Šimon 1994 001018 1 Bohemians Praha 5/10 142
14.Klíma Jan 1998 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/22 130
15.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/12 111
16.Jirka David 1985 024031 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 100
17.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 81
18.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 77
19.Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 5/8 75
20.Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 3/3 69
21.Vaněček Tomáš 1986 024038 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 56
Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 56
23.Vala Vladimír 1963 030006 2 VS Tábor 2/2 48
24.Irain Jiří 1981 089015 2 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 40
25.Peška Libor 1987 024039 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 38
Kozderka Pavel 1985 062017 3 TJ Turnov 5/6 38
27.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/12 37
28.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 36
29.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 5/17 34
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 5/8 34
31.Švadlena Martin 1987 024003 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 31
32.Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 5/16 27
Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 5/7 27
34.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 1/1 24
35.Janů Petr 1987 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov 4/4 22
Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/10 22
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 2/2 22
38.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 21
39.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/15 20
40.Rašner Karel 1976 185011 2 KK Postřelmov 3/3 19
41.Míka Jaroslav 1976 093004 3 RK Týn 2/2 18
42.Chod David 1982 033014 VS Blovice 2/2 17
43.Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 5/5 16
Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 16
45.Weber Oldřich 1987 023133 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 14
46.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 13
47.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 12
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 12
49.Hejhal Luděk 1996 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 11
Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 1/1 11
Šimánek Robert 1973 081018 3 SK Jihlava 2/2 11
52.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 9
Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 3/3 9
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 9
Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 9
56.Válek Michal 1974 030022 3 VS Tábor 4/4 8
Novosad Lukáš 1993 119042 3 UP Olomouc 4/4 8
58.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 7
60.Musil Filip 1992 024025 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 6
Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno 3/3 6
Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice 2/2 6
Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 1/1 6
64.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/9 5
Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 1/1 5
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 5
67.Sušeň Daniel 1999 116083 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 4
Říha Jan 1996 061024 3 SK Třebechovice 3/3 4
69.Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 5/7 3
Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov 1/1 3
Souček Miloš 1973 052032 TJ Loko Žatec 1/1 3
Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 1/1 3
73.Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 5/5 2
Jonáš Jaroslav 1997 024049 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 2
Bohatý Karel 1974 061002 SK Třebechovice 2/2 2
76.Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 5/9 1
Kotěra Martin 1970 057022 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Zlámal Antonín 1999 024062 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 1
Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 1/1 1
80.Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor 5/6 0
Bauerová Lenka 1984 097017 Raft klub Trója 1/1 0
Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Pavlík Radek 1992 108033 1 VS Dolní Kounice 5/8 0
Bukna Lukáš 1987 116053 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Malach Tobiáš 1989 105019 1 TJ Tesla Brno 5/10 0
Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Čamek Petr 1977 116004 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 0
Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kristek Aleš 1992 132052 1 TJ Valašské Meziříčí 5/6 0
Fusek Radomír 1990 132040 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0
Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 78
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 48
3.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 34
4.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 21
5.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 18
6.Paďourová Klára 1994 039013 2 TJ Loko Plzeň 2/2 10
7.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 8
Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 8
9.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 7
10.Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 2/2 4
11.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 3
12.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 1/1 2
13.Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
Bauerová Lenka 1984 097017 Raft klub Trója 2/2 1
Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 1/1 1
Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 1/1 1
17.Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 5/5 0
Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 548
2.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/11 450
3.Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 431
4.Jirka David
Švadlena Václav
1985
1985
024031
024032
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/14 409
5.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 Bohemians Praha
UP Olomouc
5/12 354
6.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/4 334
7.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 281
8.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/10 220
Šťastný Jan
Rolenc Jan
1970
1965
057047
057072
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 220
10.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/7 157
11.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/8 136
12.Šťastný Michal
Jelínek Šimon
1965
1994
001038
001018
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 100
13.Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 80
14.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/6 64
15.Rašner Karel
Malý Vojtěch
1976
1986
185011
009098
2 KK Postřelmov
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 46
16.Šrámek Michal
Veselý Petr
1982
1976
043008
108045
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
VS Dolní Kounice
2/2 42
17.Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 41
18.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/15 40
19.Junek Matyáš
Hejhal Luděk
1997
1996
064001
064039
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/6 32
20.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
2/2 30
21.Šťastný Jan
Uncajtík Lukáš
1970
1984
057047
057059
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 27
Kejklíček Tomáš
Rolenc Ondřej
1980
1991
057069
057071
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 27
23.Slanina Vladimír
Mornštejn Roman
1969
1969
052035
001128
1 TJ Loko Žatec
Bohemians Praha
2/2 26
24.Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
129014
024015
3 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 24
25.Rašner Karel
Veselý Petr
1976
1976
185011
108045
MT KK Postřelmov
VS Dolní Kounice
1/1 21
26.Kaminský Jan
Křenek Jakub
1999
1999
009017
132058
2 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
5/8 17
Novák Martin
Študlar Patrik
1991
1999
024043
024061
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 17
28.Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
064042
064037
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 16
29.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/9 14
30.Paták Jan
Kuča Jakub
1997
1998
116073
116062
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/6 11
31.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 10
Šilar Jakub
Jílek Jan
1987
1993
064033
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 10
Pazourek Jan
Háša Michal
1973
1981
076003
076013
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 10
Jelínek Šimon
Herda Jan
1994
1974
001018
001012
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 10
35.Slanina Vladimír
Souček Miloš
1969
1973
052035
052032
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
1/1 9
36.Švagr Rostislav
Veniger Jan
2000
2000
063058
064042
3 SK Týniště nad Orlicí
SKK Vysoké Mýto
5/5 8
Irain Jiří
Kysela František
1955
1980
089013
089008
3 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 8
Jůva Marek
Šilar Jakub
1989
1987
105050
064033
3 TJ Tesla Brno
SKK Vysoké Mýto
2/2 8
39.Ruffer Matěj
Novák Kuba
1999
2001
057005
057013
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 7
Ruffer Matěj
Sušeň Daniel
1999
1999
057005
116083
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 7
41.Procházka Pavel
Míka Jaroslav
1976
1976
093006
093004
3 RK Týn
RK Týn
4/4 5
Boček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
023006
078014
3 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
2/2 5
43.Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
3 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
3/3 4
44.Saiko Tomáš
Janů Petr
1986
1987
024040
024037
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov
4/4 3
Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/9 3
Koblížek Daniel
Veselý František
2000
2000
060040
060055
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
3/3 3
Švadlena Martin
Janů Petr
1987
1987
024003
024037
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov
2/2 3
Gabrlík Tomáš
Fiala Jakub
2000
2001
119116
119018
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 3
49.Háša Michal
Woldřich Pavel
1981
1981
076013
080001
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Sokol Písek
4/4 2
Lerner Luděk
Kliment David
1960
1978
089011
089012
3 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 2
Walter David
Skořepa Vojtěch
2001
1999
129013
024015
3 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
52.Študlar Patrik
Zlámal Antonín
1999
1999
024061
024062
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov
5/6 1
Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 1
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
Technika Praha
Technika Praha
1/1 1
Uncajtík Lukáš
Landsmanová Lucie
1984
2002
057059
057006
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Peška Libor
Bauerová Lenka
1987
1984
024039
097017
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Raft klub Trója
2/2 1
Lernerová Tereza
Hajzlerová Petra
1984
1982
089005
089004
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 1
Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
59.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/10 0
Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/10 0
Matula Zdeněk
Malach Tobiáš
1955
1989
105016
105019
1 TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/10 0
Hála Richard
Šrámek Jonatan
1992
1994
119150
119054
1 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 0
Olejník Jan
Neubert Adam
1996
1997
133059
119002
3 SK Veselí nad Moravou
UP Olomouc
2/2 0
Bukna Lukáš
Šmoldas Michal
1987
1998
116053
116061
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Šotola Karel
Kuča Jakub
1997
1998
116049
116062
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Kristek Aleš
Fusek Radomír
1992
1990
132052
132040
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 0
Kytka Tomáš
Kyzlík Milan
1999
1999
043023
049018
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 0
Procházka Vojtěch
Hala Jiří
2002
2002
119124
119143
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/11 669
2.Stefan Tomáš 1995 001129 1 Bohemians Praha 5/14 551
3.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/11 539
4.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/12 498
5.Odvárko Michael 1979 012058 1 DUKLA Brandýs 4/4 414
6.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 383
7.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/11 358
8.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/16 348
9.Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/18 321
10.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/6 283
11.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/8 277
12.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 262
13.Pazourek Jan 1973 076003 2 TJ Jiskra Bechyně 5/11 220
14.Herda Jan 1974 001012 2 Bohemians Praha 4/4 192
15.Klein Pavel 1976 093027 2 RK Týn 5/8 189
16.Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 172
17.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/12 160
18.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/11 151
19.Uhlík František 1975 076007 2 TJ Jiskra Bechyně 5/9 149
20.Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 5/17 142
21.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 2/2 138
22.Krejčíř Dominik 1996 103032 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 132
23.Olejník Jan 1996 133059 1 SK Veselí nad Moravou 5/12 120
24.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/7 118
25.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 116
26.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 5/17 93
27.Vyhnálek Jan 1996 064037 2 SKK Vysoké Mýto 5/11 89
28.Kočan Michal 1977 001058 2 Bohemians Praha 4/4 88
29.Stefan Petr 1992 001070 2 Bohemians Praha 4/4 85
30.Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 2/2 84
31.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/22 83
32.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/8 82
33.Papula Martin 1999 116078 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 80
34.Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 4/4 77
35.Křišťan Martin 1964 063020 2 SK Týniště nad Orlicí 5/6 76
36.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 73
Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 5/12 73
38.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 71
Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/14 71
40.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 4/4 70
41.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 5/5 66
42.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 2/2 64
43.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 63
44.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 59
45.Kresl Ladislav 1972 024008 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 56
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/5 56
47.Macášek Tomáš 1992 012035 3 DUKLA Brandýs 5/6 52
48.Behuň Tomáš 1996 119049 2 UP Olomouc 5/6 51
49.Klein Pavel 2001 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 50
50.Říha Zdeněk 1987 061023 3 SK Třebechovice 4/4 48
51.Kubů Petr 1976 119011 1 UP Olomouc 5/12 47
Taišl Filip 1976 042020 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 47
53.Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/10 44
54.Měchura Jiří 1954 061019 3 SK Třebechovice 3/3 42
55.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 40
56.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 39
57.Bohatý Karel 2001 061003 3 SK Třebechovice 4/4 38
58.Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/9 37
59.Chod David 1982 033014 3 VS Blovice 5/5 36
60.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 4/4 35
61.Báča Milan 1973 011021 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 34
62.Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 32
63.Pešek Tibor 2000 133065 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 31
Míka Jan 1984 001025 3 Bohemians Praha 2/2 31
65.Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 30
Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 5/8 30
67.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/17 29
Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 29
69.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 4/4 27
Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 1/1 27
71.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 26
Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 5/5 26
Švagr Zdeněk 1968 063057 3 SK Týniště nad Orlicí 5/9 26
Kobera Jiří 1961 093030 3 RK Týn 2/2 26
75.Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 5/5 25
76.Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 24
Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/7 24
Zvolánek Jan 1995 023040 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 24
Bárta Jan 2000 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 24
80.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 23
Vrbata Jaroslav 1975 057084 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 23
Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/17 23
Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1/1 23
84.Boček Zdeněk 1975 023006 3 SK VS Č. Budějovice 5/5 22
Kodet Marcel 1965 052008 3 TJ Loko Žatec 3/3 22
86.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/7 20
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/12 20
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/6 20
89.Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 19
90.Polívka Jan 1986 033005 3 VS Blovice 5/6 18
91.Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 5/5 17
92.Švarc Adam 2001 119172 3 UP Olomouc 3/3 16
Tichý Štěpán 2000 119200 3 UP Olomouc 1/1 16
94.Novotný Tomáš 1978 057031 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 15
Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/6 15
Mayer Roman 1971 076009 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 15
97.Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 5/5 14
98.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 12
Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 1/1 12
Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 12
101.Šulc Karel 2000 011017 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 10
Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 10
103.Svoboda Martin 1964 052021 TJ Loko Žatec 1/1 9
Frišman Marek 1997 055003 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 9
105.Junek Matyáš 1997 064001 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 8
Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 3/3 8
107.Zeman Ondřej 1985 001013 Bohemians Praha 1/1 7
Šesták Karel 1971 071126 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 1/1 7
109.Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 1/1 6
Diviš Jiří 1960 089018 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 6
111.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/5 5
Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 5/5 5
Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 5/5 5
Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/5 5
Koudelková Petra 1969 024046 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 5
Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 2/2 5
117.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 4
Křišťanová Michaela 1994 063018 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 4
119.Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2/2 3
Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 4/4 3
Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 4/4 3
Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4/4 3
123.Doskočil Eduard 1983 053010 TJ Dvůr Králové 1/1 2
124.Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 5/6 1
Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 1/1 1
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 1/1 1
Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 1/1 1
Vacková Michala 1975 053015 TJ Dvůr Králové 2/2 1
Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 4/4 1
Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 1
132.Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 5/7 0
Souček Ondřej 1967 119031 2 UP Olomouc 1/1 0
Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/9 0
Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 5/10 0
Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 5/10 0
Knebel Robert 1971 119035 1 UP Olomouc 5/8 0
Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 5/10 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/6 0
Novák Ondřej 1992 112048 1 VK Kroměříž 5/10 0
Konečný Daniel 1997 112001 2 VK Kroměříž 5/8 0
Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 5/8 0
Tůma Jan 1979 133024 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Mathai Robert 1969 919137 3 UP Oloumouc 2/2 0
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 4/4 0
Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 5/5 0
Smeykal Karel 2002 024045 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 1/1 0
Herman Pavel 1986 027004 Otava Strakonice 1/1 0
Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Zlámal Antonín 1999 024062 SK Vltava Č. Krumlov 1/1 0
Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Pechman Štěpán 1999 049048 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Lacinová Karolína 1999 059023 3 TJ Semily 1/1 0
Špryňar Jakub 2002 063060 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Dvořák Miroslav 1966 061006 SK Třebechovice 4/4 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 2/2 0
Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 0
Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 2/2 0
Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 2/2 0
PECHÁČEK Aleš 2002 026030 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Čamek Petr 1977 116004 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 2/2 0
Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Damborský Libor 1982 112005 2 VK Kroměříž 2/2 0
Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 1/1 0
Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 1/1 0
Zubalík Martin 2002 133010 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 1/1 0
Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 5/8 410
2.Zástěrová Anna 1989 080011 MT TJ Sokol Písek 5/10 340
3.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 334
4.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/7 294
5.Polívková Hana 1989 033016 1 VS Blovice 5/16 194
6.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 167
7.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 136
8.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 130
9.Háková Jitka 1980 001005 1 Bohemians Praha 5/7 128
10.Mrůzková Michala 1979 001072 2 Bohemians Praha 1/1 102
11.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/8 98
12.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/7 94
13.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 2/2 74
Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 2/2 74
15.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 67
16.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 64
17.Brožová Tereza 1996 121047 1 KK Opava 5/8 58
18.Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 3/3 53
19.Dundová Iva 1995 024060 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 44
20.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/10 42
21.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 40
22.Motyčková Sára 2001 133067 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 38
23.Koberová Magdaléna 2000 093031 2 RK Týn 2/2 34
24.Dimovová Barbora 2000 116082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 33
Čajková Kristýna 2002 133048 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 33
26.Mačkalová Haidi 1998 024051 2 SK Vltava Č. Krumlov 5/7 31
Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 2/2 31
28.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 29
29.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 27
30.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 21
31.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 5/7 19
Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 19
33.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 2/2 18
34.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 4/4 17
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 4/4 17
Štibrányi Kateřina 2000 011044 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 17
37.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 2/2 16
38.Fialová Veronika 1998 119070 3 UP Olomouc 2/2 15
39.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 12
Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 5/5 12
Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/7 12
Frydrichová Hana 1978 001004 3 Bohemians Praha 2/2 12
43.Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 11
Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/9 11
Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 2/2 11
46.Kolihová Hana 2003 026018 3 SK Domeček Soběslav 5/6 10
Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 10
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 10
Šedivá Kateřina 1989 043021 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 10
50.ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 026017 3 SK Domeček Soběslav 4/4 6
Koudelková Veronika 1998 024020 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 6
Koudelková Petra 1969 024046 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 6
Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 6
Pulkrábková Stanislava 1978 112042 VK Kroměříž 1/1 6
Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/5 6
Křišťanová Michaela 1994 063018 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 6
Lacinová Karolína 1999 059023 3 TJ Semily 2/2 6
Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 6
59.Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 5/6 4
60.Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 5/5 2
Polívková Markéta 1968 033021 VS Blovice 1/1 2
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 3/3 2
63.BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 026001 SK Domeček Soběslav 4/4 1
Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 3/3 1
Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 5/5 1
Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 2/2 1
67.Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Vacková Michala 1975 053015 TJ Dvůr Králové 3/3 0
Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 0
Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 5/10 0
Sováková Lenka 1993 119169 2 UP Olomouc 5/6 0
Huňková Nikola 1998 132054 1 TJ Valašské Meziříčí 5/8 0
Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/6 0
Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 3/3 0
Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3