vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2013

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 2+ UP Olomouc 5/8 367
2.Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 339
3.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/20 301
4.Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice 5/10 289
5.Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 5/9 281
6.Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 273
7.Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 258
8.Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 195
9.Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 165
10.Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov 5/6 148
11.Veselý Petr 1976 108045 3 VS Dolní Kounice 4/4 137
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 4/4 137
13.Zapletal Štěpán 1993 116064 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 108
14.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 107
15.Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 5/7 100
16.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 5/20 92
17.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 81
Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 81
19.Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 5/5 59
20.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 58
21.Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 4/4 53
22.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 52
23.Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 49
Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 3/3 49
25.Plhák Petr 1984 116030 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 29
26.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 27
27.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 17
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/8 17
29.Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 16
30.Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc 5/5 15
31.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 3/3 12
32.Novotný Jan 1998 119105 2 UP Olomouc 5/6 10
33.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 9
34.Dimov Keno 1965 116005 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 6
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 2/2 6
36.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 5
37.Škorňa Adam 2000 132009 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 4
Hudeček Vojtěch 1993 116023 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 4
39.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 3
40.Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 3/3 2
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
42.Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 1
43.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 5/11 0
Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5/10 0
Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 0
Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice 5/9 0
Šťastný Jan 1970 057047 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 0
Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 5/7 0
Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Chaloupka Václav 1998 119117 2+ UP Olomouc 2/2 0
Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav 1/1 0
Jonáš Jaroslav 1997 024049 SK Vltava Č. Krumlov 1/1 0
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 1/1 0
Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 57
2.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 12
3.Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 11
4.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 10
5.Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
6.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 6
7.Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 1/1 4
8.Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 1/1 3
Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
10.Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí 1/1 1
11.Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 5/5 0
Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav 3/3 0
Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 1/1 0
Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 1/1 0
Součková Karolína 1999 119096 UP Olomouc 1/1 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 1/1 0
Fialová Veronika 1998 119070 2+ UP Olomouc 1/1 0
Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
5/8 291
2.Mornštejn Roman
Veselý Petr
1969
1976
001128
108045
Bohemians Praha
VS Dolní Kounice
5/13 269
3.Rašner Karel
Malý Vojtěch
1976
1986
185011
009098
KK Postřelmov
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 173
4.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 126
5.Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
132036
119213
TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
5/6 120
6.Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/9 99
7.Hřib Roman
Režňák Ladislav
1967
1966
103013
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
5/8 51
8.Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
001112
001016
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/10 50
9.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/14 48
10.Rašner Karel
Veselý Petr
1976
1976
185011
108045
KK Postřelmov
VS Dolní Kounice
1/1 28
11.Hořínek Jaroslav
Hudeček Vojtěch
1963
1993
116009
116023
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 15
Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 15
13.Kuča Jakub
Šotola Karel
1998
1997
116062
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/11 12
Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 12
15.Koudelka Tomáš
Palouda Tomáš
1964
1969
024027
024021
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 10
16.Neubert Adam
Olejník Jan
1997
1996
119002
133059
3 UP Olomouc
SK Veselí nad Moravou
1/1 8
17.Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 7
Novotný Jan
Chaloupka Václav
1998
1998
119105
119117
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 7
19.Kubů Petr
Vogel Zdeněk
1976
1973
119011
129011
3 UP Olomouc
TJ Šumperk z.s.
1/1 6
20.Koubík Ondřej
Zapletal Mikuláš
1999
2000
001056
001113
Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 5
Ženka Martin
Ruffer Matěj
2000
1999
057081
057005
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 5
22.Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
4/4 3
23.Knobloch Tomáš
Šamánek Pavel
1974
1972
103021
103038
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 2
Šamánek Pavel
Režňák Ladislav
1972
1966
103038
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 2
Koblížek Daniel
Bouček Stanislav
2000
1999
060040
057090
Loko Trutnov
TJ Syntesia Pardubice
2/2 2
26.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
Technika Praha
DUKLA Brandýs
5/8 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1994
052035
052028
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/8 0
Baustein Daniel
Baustein David
1973
1976
052002
052001
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/5 0
Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/11 0
Pischek Jan
Pešta Jan
1977
1981
057011
078014
TJ Syntesia Pardubice
Lužnice Tábor
2/2 0
Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/10 0
Kužela Petr
Kolský Karel
1970
1969
044017
044016
TJ Kablo Děčín
TJ Kablo Děčín
4/4 0
Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 0
Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 0
Mořkovský Samuel
Křenek Jakub
1999
1999
132017
132058
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 0
Zapletal Mikuláš
Janoušek Tomáš
2000
2000
001113
001059
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
1/1 0
Hajzlerová Petra
Lernerová Tereza
1982
1984
089004
089005
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
1/1 0
Nachtigal Richard
Čáň Libor
2000
1999
132022
132008
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Hála Richard
Šrámek Jonatan
1992
1994
119150
119054
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
1/1 0
Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Slovák Tomáš
Slepica Karel
1979
1988
119079
119071
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Hořínek Jaroslav
Břečka Jan
1963
1958
116009
133002
TJ Vodní Sporty Litovel
SK Veselí nad Moravou
1/1 0
Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
1/1 0
Knebel Robert
Mrůzek Kamil
1971
1977
119035
012007
UP Olomouc
DUKLA Brandýs
1/1 0
Neubert Adam
Chaloupka Václav
1997
1998
119002
119117
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Šedivý Václav
Filipi Robert
1966
1964
043022
043009
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1/1 0
Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
064042
064037
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Jelínek Filip
Jelínek Šimon
1996
1994
001016
001018
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
2 Technika Praha
Technika Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc 5/14 733
2.Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc 5/14 661
3.Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc 5/11 619
4.Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc 5/13 605
5.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/13 504
6.Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc 5/11 475
7.Olejník Jan 1996 133059 2 SK Veselí nad Moravou 5/18 465
8.Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 5/16 422
9.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/16 397
10.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/20 364
11.Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 5/13 353
12.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 5/9 348
13.Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 5/9 255
14.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/16 212
15.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/9 184
16.Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 5/12 177
17.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/20 167
18.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 3/3 158
19.Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc 5/8 157
20.Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha 5/12 153
21.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 142
22.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 5/12 137
23.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/11 133
24.Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha 5/10 129
25.Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha 5/12 121
26.Smrček Ludvík 1998 116077 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 118
27.Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 5/5 114
28.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/13 101
Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc 2/2 101
30.Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 5/13 98
31.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 5/16 97
32.Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/11 88
33.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/10 87
34.Šišpera Petr 1979 134023 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 82
35.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 5/14 80
36.Papula Martin 1999 116078 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 76
37.Behuň Tomáš 1996 119049 3 UP Olomouc 5/7 73
38.Maté Zdeněk 1998 119028 3 UP Olomouc 5/13 68
39.Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 5/10 62
Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 62
Tomeček Petr 1978 134031 2 KK Veselí nad Moravou 2/2 62
42.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 4/4 60
43.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 51
44.Šilhánek Miroslav 1998 112031 3 VK Kroměříž 5/6 46
45.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 43
46.Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 5/7 42
47.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 40
48.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 2/2 39
49.Němec Jakub 1969 103039 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 36
50.Chabiča Martin 1995 133056 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 32
51.Pešek Tibor 2000 133065 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 30
52.Snopek Vladimír 2001 112009 3 VK Kroměříž 5/9 28
Lovecký Petr 1977 134017 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 28
54.Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 26
Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 3/3 26
56.Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 22
57.Gabrlík Tomáš 2000 119116 3 UP Olomouc 5/6 21
58.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 4/4 20
59.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 16
60.Jonáš Jaroslav 1997 024049 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 15
61.Žádník Vojtěch 1975 103048 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 14
Ludwig Hubert 1999 119155 UP Olomouc 5/5 14
63.Kuřina Jiří 1985 133014 SK Veselí nad Moravou 2/2 13
64.Jantač Vladimír 1971 103015 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 12
Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 4/4 12
66.Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
67.Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 5/9 9
68.Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 2/2 8
Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 4/4 8
Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 3/3 8
71.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 5/5 7
Janoušek Tomáš 2000 001059 3 Bohemians Praha 2/2 7
Groger Matěj 2001 119125 UP Olomouc 3/3 7
74.Sosnar Jakub 1994 103019 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 6
75.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 3/3 5
76.Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 2/2 4
77.Muzikant Ondřej 1994 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 3
78.Klement Maxim 2001 049019 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 2
79.Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 5/5 1
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 5/5 1
81.Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 5/10 0
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/11 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/11 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 5/11 0
Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs 2/2 0
Lagner Václav 1988 001043 Bohemians Praha 5/8 0
Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec 5/11 0
Míka Jan 1984 001025 3 Bohemians Praha 5/5 0
Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek 2/2 0
Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek 3/3 0
Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0
Pinkas Adam 1993 116059 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Hendrych Tomáš 2000 132020 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 3/3 0
Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 3/3 0
Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 3/3 0
Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 1/1 0
Bittner Marek 2003 119146 UP Olomouc 1/1 0
Hysek Ondřej 1998 119085 UP Olomouc 3/3 0
Cigánek Martin 2002 119160 UP Olomouc 1/1 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 1/1 0
Opletal Šimon 2001 119148 UP Olomouc 1/1 0
Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha 3/3 0
Ulwer Jiří 1995 063050 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Šimko Ondřej 1997 063053 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Göttlicher David 2001 121014 KK Opava 2/2 0
Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 2/2 0
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 1/1 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Linhart Stanislav 1983 033003 3 VS Blovice 1/1 0
Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/19 482
2.Brožová Tereza 1996 121047 2 KK Opava 5/15 459
3.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 375
4.Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 5/11 363
5.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 5/7 244
6.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 5/8 212
7.Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 5/20 191
8.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 5/7 153
9.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/16 141
10.Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 5/12 130
11.Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 5/9 127
12.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/13 121
13.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 5/7 118
14.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 114
15.Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 3/3 109
16.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 83
17.Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 75
Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 75
19.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/7 52
20.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 5/8 50
21.Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 47
22.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 43
23.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 41
24.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 31
25.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/9 30
26.Hricová Adéla 1999 119158 3 UP Olomouc 5/6 29
27.Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 27
28.Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 26
29.Motyčková Sára 2001 133067 2 SK Veselí nad Moravou 5/9 25
30.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 2/2 24
Dvořáková Dominika 2002 001115 3 Bohemians Praha 4/4 24
32.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 2/2 13
Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 13
34.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 4/4 11
35.Čajková Kristýna 2002 133048 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 7
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 3/3 7
37.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 4
Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 4
Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 4
Beková Kateřina 2002 121008 3 KK Opava 4/4 4
Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 4
42.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 3
43.Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 5/9 0
Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí 5/5 0
Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 5/10 0
Polívková Hana 1989 033016 VS Blovice 5/5 0
Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 5/7 0
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/11 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 5/5 0
Mrůzková Michala 1979 001072 Bohemians Praha 5/5 0
Svobodová Jana 1993 043010 3 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/7 0
Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 2/2 0
Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 5/5 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Čamková Jitka 1977 116039 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Střídová Lucie 2001 119162 UP Olomouc 2/2 0
Kratochvílová Michaela 1975 119048 3 UP Olomouc 1/1 0
Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3