vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2017

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/14 340
2.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 334
3.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/20 281
4.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/18 279
5.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 184
6.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 179
Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/21 179
8.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 173
9.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/18 155
10.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 125
11.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 118
12.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 4/4 104
13.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 102
14.Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s. 5/16 86
15.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/15 72
16.Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 71
17.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 5/12 60
18.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 54
19.Král Matěj 2002 185004 2 KK Postřelmov 5/10 50
20.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 47
21.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/13 46
22.Klíma Jan 1998 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 45
23.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/14 42
24.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 32
25.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/19 30
26.Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 27
27.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 5/6 25
28.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 5/7 24
29.Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1/1 23
30.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/10 22
31.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 20
32.Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 19
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 1/1 19
34.Smilek Jiří 2003 132005 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 17
35.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/8 11
Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 2/2 11
37.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 1/1 10
38.Jílek Jan 1993 064038 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 9
Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 9
40.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 5/13 8
41.Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 7
Košík Michal 1995 133058 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 7
43.Rašner Martin 1980 129025 TJ Šumperk z.s. 1/1 6
44.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 1/1 5
45.Macík Martin 1990 108026 VS Dolní Kounice 2/2 4
46.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 3
Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 3
48.Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 5/9 2
Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 5/5 2
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 2
51.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/12 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/11 0
Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 4/4 0
Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav 1/1 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jirka David 1985 024031 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Chod David 1982 033014 3 VS Blovice 4/4 0
Šrámek Michal 1982 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Mornštejn Roman 1969 001128 3 Bohemians Praha 2/2 0
Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 1/1 0
Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 4/4 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 1/1 0
Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 4/4 0
Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 3/3 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 3/3 0
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 3/3 0
Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Zubalík Martin 2002 133010 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Duchet Gwendal 1997 057076 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 187
2.Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 184
3.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/20 160
4.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/14 117
5.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/16 76
6.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 69
7.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/15 54
8.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 45
9.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 44
10.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/12 33
11.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 27
12.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/6 15
13.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 2/2 12
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 12
15.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 4/4 7
Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 2/2 7
17.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 6
18.Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 4/4 4
19.Štěpánková Petra 2001 129028 TJ Šumperk z.s. 1/1 3
Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 1/1 3
21.Retková Marie 2003 119215 3 UP Olomouc 4/4 2
22.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 4/4 1
23.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 5/10 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Mašínová Marie 1997 024063 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 5/5 0
Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 5/5 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/16 362
2.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
5/12 323
3.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
1 TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
5/12 227
4.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/19 223
5.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/18 185
6.Ruffer Matěj
Walter Jakub
1999
1998
057005
129014
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
5/18 158
7.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
5/16 142
8.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/16 125
9.Hendrych Tomáš
Skořepa Vojtěch
2000
1999
132020
024015
1 TJ Valašské Meziříčí
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 82
10.Chlouba Luboš
Matula Zdeněk
1959
1955
001061
105016
2 Bohemians Praha
TJ Tesla Brno
5/6 79
11.Zapletal Mikuláš
Kyzlík Milan
2000
1999
001113
049018
1 Bohemians Praha
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 69
12.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/16 56
13.Ženka Martin
Ženka Ondra
2000
2000
057081
057080
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 29
14.Vejnar Samuel
Mareš Jakub
2005
2003
024042
024055
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/5 27
15.Hala Jiří
Janů Filip
2002
2002
119143
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 25
16.Klein Pavel
Ondřich Václav
2001
2001
024053
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 23
17.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/6 20
18.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
3/3 18
19.Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 17
20.Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 15
Kirchner David
Novák Filip
2002
2002
001114
001030
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 15
22.Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 12
23.Papula Jan
Geprt David
2005
2005
116094
116098
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 8
24.Němec Radek
Fencl Jáchym
2004
2003
057036
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 6
25.Walter David
Řezník Vít
2001
2001
129013
129017
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 5
26.Hala Jiří
Rudorfer Martin
2002
2003
119143
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 4
Bouček Stanislav
Veselý Ondřej
1999
2004
057090
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 4
Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 4
29.Kristek Václav
Horová Klára
1996
1998
119213
119058
MT UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
Jaroš Michael
Pomajbík Filip
2006
2006
119171
119187
UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 2
Šotek Adam
Retková Anna
2005
2005
119118
119005
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 2
Báčová Michaela
Štibrányi Kateřina
1998
2000
011023
011044
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 2
33.Walter David
Urban Daniel
2001
2001
129013
129021
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 1
Břečka Jan
Matula Zdeněk
1958
1955
133002
105016
2 SK Veselí nad Moravou
TJ Tesla Brno
2/2 1
Šmakal Petr
Vodák Norbert
2003
2004
116088
116097
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 1
Štybnar Vojtěch
Svoboda Ondřej
2005
2006
119197
119190
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 1
37.Mráka Jan
Kosík Dan
2004
2004
119154
119173
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
1 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
5/12 0
Jirka David
Švadlena Václav
1985
1985
024031
024032
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/12 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/12 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/8 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 0
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/8 0
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
Technika Praha
Technika Praha
4/4 0
Čapáková Eliška
Mašínová Marie
1995
1997
116072
024063
TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Střílková Jana
Retková Marie
2004
2003
119181
119215
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Doležalová Bára
Janů Veronika
2005
2005
119127
119137
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Novosadová Eliška
Hansgutová Monika
2005
2005
119206
119207
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Střílka Richard
Malý Vojtěch
2006
2006
119180
119191
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 0
Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/5 0
Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Šotek Adam
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119118
119197
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Šťastný Matěj
Plášil Hynek
2005
2006
057075
057086
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 0
Stratil Filip
Salaj František
2006
2004
116086
116095
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 0
Škorňa Adam
Křenek Jakub
2000
1999
132009
132058
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Jiřík Matěj
Veselý Ondřej
2005
2004
057025
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Stanovský Jakub
Tesařová Hana
2004
2004
023048
023085
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 0
Šilar Jakub
Jílek Jan
1987
1993
064033
064038
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
3 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/22 722
2.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/24 672
3.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 5/20 637
4.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/26 530
5.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/22 504
6.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 5/18 472
Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/18 472
8.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/20 462
9.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/14 430
10.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/24 388
11.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/22 341
12.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/23 338
13.Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 5/12 316
14.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 5/12 306
15.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/24 289
16.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 268
17.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/16 267
18.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/16 266
19.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/16 261
20.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/20 254
21.Slepica Karel 1988 119071 2 UP Olomouc 4/4 247
22.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/17 239
23.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/12 221
24.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 5/10 206
25.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/23 184
26.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/20 181
27.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/10 178
28.Tůma Jan 1979 133024 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 176
29.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/12 170
30.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/24 163
31.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/18 156
32.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 142
33.Veselý František 2000 060055 2 Loko Trutnov 5/12 126
34.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 114
35.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 3/3 113
36.Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/14 111
37.Plachý Vojtěch 2001 112045 2 VK Kroměříž 5/14 109
38.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 108
39.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/7 103
40.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/11 101
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 101
42.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 3/3 95
43.Novák Filip 2002 001030 3 Bohemians Praha 4/4 94
44.Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 5/10 91
45.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 5/10 87
Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 3/3 87
47.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 81
48.Holínek Svatopluk 2001 129016 3 TJ Šumperk z.s. 3/3 79
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 5/9 79
50.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 2/2 77
51.Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 5/9 76
Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 2/2 76
53.Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 5/14 72
54.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/10 64
55.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 5/9 63
56.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 58
57.Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 57
Furiš Eduard 2004 024071 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 57
59.Skalický Aleš 2002 057092 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 54
60.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/10 52
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 52
62.Štybnar Vojtěch 2005 119197 3 UP Olomouc 5/14 50
63.Trač Matyáš 2004 121050 3 KK Opava 3/3 49
Hynek Pavel 2003 059012 3 TJ Semily 2/2 49
65.Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 45
66.Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 43
Valášek Jan 2005 011042 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 43
68.Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 40
69.Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 5/9 39
Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 39
71.Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 5/7 38
72.Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 5/10 37
73.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 36
Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 36
75.Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 2/2 35
76.Fuchs Marek 2002 108044 3 VS Dolní Kounice 5/10 34
Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 34
78.Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 32
Hezina Jiří 2004 049068 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 32
80.Ligurský Ivo 1968 112019 3 VK Kroměříž 2/2 31
81.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 5/10 28
82.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 27
83.Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 25
84.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/14 24
85.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 5/14 23
86.Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 2/2 22
87.Viragh Tomáš 2004 063062 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 21
88.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 20
89.Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 1/1 18
90.Pavelka Marek 2004 128013 3 Vodní sporty Desná 5/8 14
Lapuník Milan 2001 062008 TJ Turnov 1/1 14
92.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/14 13
93.Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 3/3 10
94.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 9
Müller Ondřej 2002 062014 TJ Turnov 1/1 9
96.Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 8
97.Hrnčíř Jakub 2001 064002 2 SKK Vysoké Mýto 5/10 7
98.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 5/14 6
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 6
Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 6
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 3/3 6
102.Pelikán Václav 2005 001111 Bohemians Praha 3/3 5
Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 1/1 5
104.Kelnar Matěj 2004 119211 UP Olomouc 3/3 4
Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 4
106.Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 3
107.Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 5/6 1
Stehlík Alexander 2002 060065 Loko Trutnov 2/2 1
109.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 5/12 0
Hrůza Jan 2005 112016 VK Kroměříž 5/6 0
Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 5/7 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/12 0
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/12 0
Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 0
Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 0
Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 2/2 0
Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/8 0
Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1/1 0
Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Korbelář David 1999 039006 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 2/2 0
Svoboda Martin 1964 052021 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 2/2 0
Zástěra Tomáš 1964 080002 3 TJ Sokol Písek 2/2 0
Smítka Petr 1963 020001 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 3/3 0
Mácha Adam 2003 119212 UP Olomouc 1/1 0
Todorov Oliver 2006 119210 UP Olomouc 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 3/3 0
Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 1/1 0
Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 2/2 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 5/6 0
Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 3/3 0
Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Sum Boleslav 2003 112025 VK Kroměříž 1/1 0
Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Vácha Marek 2003 129037 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Brokeš Marek 2003 129038 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Dvořák Brutus 2006 116106 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Štefánek Samuel 2005 133011 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Morávek Pavel 2002 133018 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Jagoš Martin 2003 133019 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 596
2.Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 5/18 544
3.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 5/21 532
4.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/18 502
5.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/16 437
6.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/18 394
7.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/24 334
8.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/16 308
9.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 294
10.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/20 235
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/22 195
12.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/19 185
13.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 5/10 181
14.Kneblová Pavla 1974 119091 2 UP Olomouc 5/8 170
15.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 151
16.Paloudová Anežka 1999 024017 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 149
17.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/16 138
18.Beková Kateřina 2002 012038 2 DUKLA Brandýs 2/2 125
19.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 124
20.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/8 121
21.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 5/8 101
22.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/18 99
23.Paďourová Klára 1994 039013 1 TJ Loko Plzeň 5/9 91
24.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/12 69
25.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 3/3 68
26.Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 67
27.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/12 63
28.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 2/2 50
29.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 47
30.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 4/4 46
31.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/6 44
32.Heinzová Bára 2003 119145 2 UP Olomouc 5/7 42
33.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/14 40
34.Najmanová Kateřina 1984 119099 3 UP Olomouc 5/5 34
35.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/8 32
36.Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 5/14 31
Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 5/9 31
Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 2/2 31
39.Střechová Ela 2005 108041 3 VS Dolní Kounice 5/11 30
40.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 5/12 28
Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 28
42.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 27
43.Hansgutová Monika 2005 119207 3 UP Olomouc 5/14 26
44.Mašínová Marie 1997 024063 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 22
45.Mádrová Amálie 2003 039027 3 TJ Loko Plzeň 4/4 19
46.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 VS Dolní Kounice 4/4 16
47.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 12
Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/14 12
49.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 2/2 9
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 9
51.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 8
52.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
53.Šampalíková Klára 2004 039029 3 TJ Loko Plzeň 4/4 6
54.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 5/10 4
Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 5/5 4
56.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/9 3
57.Hrůzová Růžena 2000 112029 VK Kroměříž 2/2 2
Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 3/3 2
59.Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 5/8 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 5/8 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Tykalová Jana 1968 048072 1 TJ Ohře Klášterec 5/12 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Zástěrová Anna 1989 080011 3 TJ Sokol Písek 1/1 0
Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Andrlová Hana 1989 033016 3 VS Blovice 2/2 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Valíková Radka 1991 057074 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3