Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 255
2.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/6 235
3.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 199
4.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 193
5.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/6 185
6.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/10 177
7.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/10 118
8.Rubint Martin 1990 112030 2 VK Kroměříž 4/4 79
9.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 69
10.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 50
11.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 48
12.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 45
13.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 2/2 44
14.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 40
15.Švéda Daniel 2002 132004 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 39
16.Salaj František 2004 116095 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 31
17.Pavlík Radek 1992 108033 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 24
18.Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 22
19.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 18
20.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 13
21.Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 10
22.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 8
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 8
24.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 7
25.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 5/8 1
26.Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 5/8 0
Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 4/4 0
Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 2/2 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
1.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 166
2.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 5/8 120
3.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 95
4.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 44
5.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 42
6.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 26
7.Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 5/6 9
8.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 5/8 0
Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 1/1 0
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
5/6 259
2.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
5/6 222
3.Šotola Karel
Šmoldas Michal
1997
1998
116049
116061
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/6 151
4.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
1 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
5/6 83
Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/6 83
Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/8 83
7.Matula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
105016
001061
2 TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
2/2 48
8.Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 28
9.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 27
10.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
4/4 24
11.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 2
12.Řezník Vít
Walter David
2001
2001
129017
129013
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
5/8 0
Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
1.Slepica Karel 1988 119071 2 UP Olomouc 5/8 626
Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/6 626
3.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 616
4.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/10 493
5.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/10 442
6.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/10 434
7.Knebel Robert 1971 119035 2 UP Olomouc 5/10 392
8.Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 5/6 374
9.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/10 341
10.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 318
11.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 4/4 271
12.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/12 267
13.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/10 263
14.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/6 255
15.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 245
16.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 228
17.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 5/6 223
18.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/6 216
19.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 2/2 210
20.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/6 207
21.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 199
22.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/6 184
23.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/10 174
24.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 150
25.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/8 145
26.Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/8 123
27.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 5/6 119
28.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 103
29.Štybnar Vojtěch 2005 119197 3 UP Olomouc 5/8 92
30.Bernat Pavel 2004 103019 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 87
Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 2/2 87
32.Brokeš Marek 2003 129038 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 79
33.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 78
34.Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 5/8 76
35.Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 5/8 66
36.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 58
37.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/8 56
Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 4/4 56
39.Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 4/4 55
40.Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 5/8 54
41.Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 52
42.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 5/8 47
43.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 2/2 43
44.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 5/8 42
45.Babíček Šimon 1977 116026 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 38
46.Viragh Tomáš 2004 063062 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 36
47.Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 33
Stratil Michal 1973 116027 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 33
49.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 2/2 29
50.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/8 20
51.Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 5/8 19
52.Krejčíř Dominik 1996 103032 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 16
Střecha Jan 2001 108042 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 16
54.Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/8 12
Syslo Jiří 2003 119217 3 UP Olomouc 5/8 12
56.Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 4/4 11
57.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 4/4 5
Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 4/4 5
59.Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 5/8 4
60.Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 2
61.Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 4/4 0
Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 2/2 0
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
1.Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 5/10 408
2.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 364
3.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 335
4.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 235
5.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/6 211
6.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 169
7.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 164
8.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 4/4 157
9.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 151
10.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/8 144
11.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 132
12.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 127
13.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 5/6 118
14.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 5/8 104
Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 104
16.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 95
17.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/8 76
18.Daňková Anna 2004 129007 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 74
19.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/4 72
20.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/8 51
21.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 47
22.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/8 46
23.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 44
24.Novosadová Eliška 2005 119206 2 UP Olomouc 5/8 40
25.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 5/8 32
26.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 4/4 26
27.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 23
Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 23
29.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 5/8 21
30.Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 17
31.Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 16
32.Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 15
33.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 12
34.Jordánová Pavlína 1992 103064 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 8
35.Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 5/8 3
Vrbová Marie 2007 119198 UP Olomouc 4/4 3
37.Kuskevych Anastasia 2004 108014 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 0
Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 4/4 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 2/2 0
Paloudová Anežka 1999 024017 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Bayerová Barbora 1998 001124 1 Bohemians Praha 2/2 0
Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 2/2 0
Typ závodu