4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012

24.08.2012-26.08.2012   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
95.68 0 96.82 54 95.68 -
2. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
97.95 0 95.90 2 97.902.22/2,3-
3. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
97.14 2 95.96 2 97.962.28/2,4-
4. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
97.67 4 98.25 0 98.252.57/2,7-
5. KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
99.65 2 96.49 2 98.492.81/2,9-
6. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
95.89 4 96.68 2 98.683.00/3,1-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
100.06 2 96.94 2 98.943.26/3,4-
8. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
100.08 0 97.14 2 99.143.46/3,6-
9. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
99.43 4 99.62 0 99.623.94/4,1-
10. PRINDA Lukas
HAVLICEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
98.77 2 98.24 2 100.244.56/4,8-
11. PEREZ Jesus
MARZO Daniel
2000
2000
ESP
ESP
102.35 4 98.89 2 100.895.21/5,4-
12. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
101.18 0 96.75 56 101.185.50/5,7-
13. MENDEL Eric
FUNK Alexander
2000
2000
GER
GER
106.25 2 101.87 0 101.876.19/6,5-
14. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
103.38 0 103.15 2 103.387.70/8,0-
15. DAVIES Rhys
LISTER Matthew
2000
2000
GBR
GBR
103.16 2 101.44 2 103.447.76/8,1-
16. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
101.86 2 101.00 50 103.868.18/8,5-
17. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
104.28 4 102.41 2 104.418.73/9,1-
18. ROZMUS Karol
BENUS Matej
2000
2000
SVK
SVK
107.02 0 105.34 0 105.349.66/10,1-
19. WESTPHAL Mathias
JORK Paul
2000
2000
GER
GER
105.22 2 102.67 100 107.2211.54/12,1-
20. QUINN Thomas
TATCHELL George
2000
2000
GBR
GBR
102.07 8 102.27 6 108.2712.59/13,2-
21. WIERCIOCH Michal
MAJERCZAK Grzegorz
2000
2000
POL
POL
102.31 6 105.98 4 108.3112.63/13,2-
22. PRIGENT Yves
KERVELLA Loic
2000
2000
FRA
FRA
106.72 14 103.31 6 109.3113.63/14,2-
23. LORKE Tom
GERTH Max
2000
2000
GER
GER
111.94 4 108.41 2 110.4114.73/15,4-
24. HAYWARD Ben
SMEDLEY Cameron
2000
2000
CAN
CAN
109.62 4 118.97 12 113.6217.94/18,8-
25. KRAEHENBUEHL Simon
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
116.08 12 112.56 56 128.0832.40/33,9-
26. KULIKOV Aleksandr
ZINOVYEV Pavel
2000
2000
KAZ
KAZ
127.83 10 136.82 66 137.8342.15/44,1-
27. SKAKALA Juraj
GEWISLER Matus
2000
2000
SVK
SVK
107.51 54 117.67 102 161.5165.83/68,8-
28. GARMO Erik
OHRSTROM Isak
2000
2000
SWE
SWE
112.32 60 139.43 158 172.3276.64/80,1-
Oddíl