6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy

23.09.2012   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha94.30 2 94.26 0 94.26 75
2.1/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.93.29 2 94.20 4 95.291.03/1,175
3.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha94.74 4 91.98 6 97.983.72/3,975
4.1/DSROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha98.84 0 100.72 2 98.844.58/4,975
5.2/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava106.40 2 100.13 0 100.135.87/6,268
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.100.64 2 101.94 0 101.947.68/8,162
7.3/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha101.61 2 101.78 2 103.619.35/9,962
8.2/U23FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.108.49 10 102.19 2 104.199.93/10,557
9.2/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja107.68 4 102.53 2 104.5310.27/10,957
10.1/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha106.37 0 107.58 6 106.3712.11/12,857
11.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov106.46 0 104.53 2 106.4612.20/12,953
12.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK111.53 0 106.56 0 106.5612.30/13,049
13. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja102.57 4 112.99 8 106.5712.31/13,146
14.3/U23ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy106.79 0 0.00 999 106.7912.53/13,343
15.4/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha107.77 2 105.46 2 107.4613.20/14,040
16.2/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy114.76 2 106.07 2 108.0713.81/14,737
17.4/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.106.48 2 107.54 6 108.4814.22/15,135
18.5/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha108.71 0 122.66 10 108.7114.45/15,333
19.3/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc115.38 2 105.06 4 109.0614.80/15,731
20.5/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB109.19 4 109.07 0 109.0714.81/15,729
21.6/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.114.24 4 109.76 0 109.7615.50/16,427
22.6/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.107.94 2 110.02 0 109.9415.68/16,625
23. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.108.07 2 109.42 6 110.0715.81/16,823
24. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.80 8 110.28 0 110.2816.02/17,021
25.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov111.62 8 109.01 2 111.0116.75/17,819
26.7/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB104.08 52 103.69 8 111.6917.43/18,517
27.7/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov111.07 2 110.90 12 113.0718.81/20,015
28.8/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB113.79 54 109.40 4 113.4019.14/20,314
29.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.119.29 6 112.89 2 114.8920.63/21,913
30. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa130.19 50 113.45 2 115.4521.19/22,512
31.8/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.113.54 8 109.97 8 117.9723.71/25,211
32.9/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK118.69 8 120.57 0 120.5726.31/27,910
33.3/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc140.62 6 122.66 2 124.6630.40/32,39
34. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn117.44 8 119.68 14 125.4431.18/33,18
35. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 118.02 8 126.0231.76/33,77
36.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha141.79 56 116.59 14 130.5936.33/38,56
37.5/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB126.02 6 151.95 6 132.0237.76/40,15
38.4/U23KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha120.82 14 153.18 10 134.8240.56/43,04
39.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK132.83 2 167.85 56 134.8340.57/43,03
40.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa131.32 6 177.83 8 137.3243.06/45,72
41.6/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha129.03 154 145.24 2 147.2452.98/56,21
42.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník149.01 6 139.41 10 149.4155.15/58,50
43.2/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice147.24 10 135.85 52 157.2462.98/66,80
44.10/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov148.20 10 144.89 60 158.2063.94/67,80
45.4/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná183.17 60 149.03 14 163.0368.77/73,00
46.7/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.170.37 6 156.57 64 176.3782.11/87,10
47.11/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK137.20 62 139.09 108 199.20104.94/111,30
48.3/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn162.04 106 156.74 56 212.74118.48/125,70
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl