Šrámek Michal, 1982

TJ DUKLA Praharegistrační číslo: 012068
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 2/VM 47.4051,3
41
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 66. 2/VM 55.6555,9
21
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom    
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 15. 2/VM 15.8915,1
41
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 20. 5/VM 20.3021,4
109
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 8. 1/VM 10.109,8
56
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 15. 2/VM 11.7012,4
120
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 5. 1/VM 16.3019,8
19
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 12. 3/VM 8.8010,5
50
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 2. 1/VM 10.0012,0
36
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 24. 3/VM 16.3019,6
26
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
3.   9.627,1NKZ
68
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   3.803,2NKZ
68
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   0.731,5ČP/OČ/OM
57/118/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   2.164,5ČP/OČ/OM
53/94/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 36. 2/VM 25.5229,8
15
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 56. 2/VM 20.7425,1
141
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
TOMEK Lukáš
12.   84.3812,5ČP/OČ/OM
33/30/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
TOMEK Lukáš
11.   57.078,6ČP/OČ/OM
35/42/0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 4/VM 26.7027,5NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 89. 4/VM 35.3338,0NKZ
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   1.332,8ČP/OČ/OM
57/112/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP/OČ/OM
75/136/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   3.426,5ČP/OČ/OM
62/90/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 72. 3/VM 3960.358.869,8ČP/OČ/OM
0/35/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
6.   3.246,6ČP/OČ/OM
49/74/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 66. 3/VM 3959.938.786,2ČP/OČ/OM
0/42/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   2.334,7ČP/OČ/OM
57/86/0
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 27. 5/VM 25.1530,9
22
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 32. 5/VM 13.4117,1
342
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 18. 3/VM 16.3219,9
76
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 31. 4/VM 17.1723,5
337
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 41. 5/VM 18.1018,7
106
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13. 4/VM 13.3012,5
46
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 24. 4/VM 14.5015,5
170
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13. 2/VM 12.5012,1
67
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
7.   30.2426,1NKZ
68
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   18.4915,9NKZ
75
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
0
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 46. 6/VM 70.9577,5
5
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 53. 10/VM 23.5930,8
180
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
9.   86.9666,9ČP
40
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   19.3314,6ČP
57
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
8.   68.7352,9ČP
43
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
5.   24.1623,2ČP
53
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom    
0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 8. 4/VM 13.4313,2
65
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 22. 7/VM 11.9912,4
104
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 59. 7/VM 70.9891,4
26
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 27. 5/VM 15.6424,3
123
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 45. 6/VM 25.4831,1
96
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 38. 5/VM 17.1426,1
99
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   16.6816,6NKZ
75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   28.9529,3NKZ
75
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   4.953,6NKZ
75
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2M slalom
GOTVALD Robert
3.   35.8321,1NKZ
62
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   7.085,7NKZ
75
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   5.604,6NKZ
75
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C2M slalom
GOTVALD Robert
10.   266.23249,6ČP
37
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C2M slalom
GOTVALD Robert
8.   35.7335,4ČP
43
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 33. 3/VM 163.8828,7-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
SLANINA Vladimír
17. 1/VM 138.3324,8-
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   5.915,1NKZ
68
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom     NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   34.1024,2NKZ
62
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 47. 7/VM 123.08111,0NKZ
0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   1.172,3ČP/OČ/OM
57/91/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   2.565,3ČP/OČ/OM
57/104/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 26. 3/VM 28.7527,6NKZ
21
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   15.0411,3NKZ
68
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 34. 2/VM 48.1347,7NKZ
10
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
6.   22.1615,9NKZ
57
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   2.014,4ČP/OČ/OM
62/91/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP/OČ/OM
75/103/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 3/VM 117.6421,3ČP/OČ/OM
17/3/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
10.   74.6713,7ČP/OČ/OM
37/21/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 22. 4/VM 12.4217,8ČP/OČ/OM
14/3/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
9.   5.738,5ČP/OČ/OM
40/32/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
TOMEK Lukáš
8.   98.0010,7ČP/OČ/OM
43/18/0
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 14. 4/VM 15.6019,9
15
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 17. 4/VM 13.2519,0
23
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 16. 4/VM 16.8821,4
10
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 18. 4/VM 19.1527,5
20
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 6. 1/VM 16.1018,5
10
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 14. 2/VM 11.7014,0
80
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 5. 1/VM 14.5018,5
15
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 18. 1/VM 15.1019,7
69
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 46.   115.02120,2ČP/NKZ
0/10
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 37.   59.3558,7ČP/NKZ
0/25
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 40.   8.5416,8ČP/OČ/OM
0/1/0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP/OČ/OM
60/69/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 29.   9.7419,0ČP/OČ/OM
7/5/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP/OČ/OM
60/81/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   52.866,5ČP/OČ/OM
38/66/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   ČP
38
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom    
0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
LERCH Eduard
   
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 9.   11.1010,3
94
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
LERCH Eduard
3.   4.904,0
34
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
LERCH Eduard
2.   5.015,4
18
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 5.   4.025,1
68
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
LERCH Eduard
2.   13.2415,2
22
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 10.   8.7011,1
54
19.06.2016 31. ročník Křivoklátských slalomů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 1.  
22
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 28.   22.2625,8NKZ
14
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 32.   23.7428,1NKZ
11
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 9.   7.2915,4ČP/OČ/OM
25/116/0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SLANINA Vladimír
4.   1.934,1ČP/OČ/OM
42/105/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SLANINA Vladimír
    ČP/OČ/OM
53/123/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SLANINA Vladimír
5.   ČP/OČ/OM
38/64/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SLANINA Vladimír
6.   1.472,1ČP/OČ/OM
34/52/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SLANINA Vladimír
3.   67.905,9ČP/OČ/OM
47/54/0
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 2.   1.702,0
21
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
4.   5.606,0
14
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 13.   9.3012,1
86
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 1.  
28
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
2.   0.400,4
17
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 18.   12.6015,3
53
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
2.   78.306,9
34
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
3.   45.904,0
47
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 38.   86.2388,0NKZ
6
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 39.   55.5152,6NKZ
6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   2.845,6ČP/OČ/OM
38/81/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.941,9ČP/OČ/OM
53/117/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   2.482,2ČP/OČ/OM
53/67/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   49.346,0ČP/OČ/OM
38/49/0
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
18.   60.2858,2ČP
8
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
18.   118.03110,5ČP
8
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 4.   5.114,9
54
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
ZÁSTĚROVÁ Anna
3.   8.556,8
16
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 7.   9.839,7
48
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
ZÁSTĚROVÁ Anna
3.   8.716,4
12
11.07.2015 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 3.   84.1018,0
17
05.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 4.   3.804,2
20
05.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
LERCH Eduard
2.   1.601,6
13
04.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 4.   2.902,9
21
04.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
LERCH Eduard
2.   4.604,1
13
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28.   30.6431,1NKZ
17
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 22.   14.1313,3NKZ
29
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   0.891,9ČP/OČ/OM
42/105/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.200,4ČP/OČ/OM
53/130/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   3.104,5ČP/OČ/OM
42/92/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   34.003,7ČP/OČ/OM
47/60/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   37.605,3ČP/OČ/OM
38/60/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   101.308,9ČP/OČ/OM
38/42/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   101.508,8ČP/OČ/OM
38/42/0
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 3.   4.505,2
25
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
3.   8.308,7
11
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom    
0
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 3.   7.508,6
32
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
3.   10.8011,4
11
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 32.   24.4033,1
43
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
1.  
21
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
1.  
21
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom    
0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 8.   10.209,2
61
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 16.   13.0012,4
110
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
    NKZ
0
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 38.   61.2167,8NKZ
9
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
16.   39.6438,0NKZ
22
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1M slalom 34.   35.0937,5NKZ
14
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   3.753,4ČP/OČ/OM
42/79/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   24.633,0ČP/OČ/OM
47/90/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 26.   12.4323,9ČP/OČ/OM
0/10/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.040,1ČP/OČ/OM
53/122/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 26.   13.3825,9ČP/OČ/OM
0/4/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.330,7ČP/OČ/OM
53/122/0
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   3.504,1
47
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 3.   5.807,1
66
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   3.303,7
51
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 7.   7.408,9
71
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 37.   21.6123,2NKZ
8
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 34.   27.3931,6NKZ
17
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
10.   20.1118,8NKZ
38
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 29.   32.2137,8NKZ
17
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
10.   29.9127,2NKZ
38
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP/OČ/OM
60/105/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.731,2ČP/OČ/OM
53/93/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   2.953,7ČP/OČ/OM
42/106/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
TOMEK Lukáš
6.   90.098,7ČP/OČ/OM
34/34/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 13.   163.7017,2ČP/OČ/OM
16/37/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 12.   152.5015,9ČP/OČ/OM
18/30/0
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, C1M slalom 6.   4.304,8
31
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, C2M slalom
LHOTA Zbyšek
3.   15.3015,7
29
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, K1M slalom 10.   11.5014,3
94
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 4.   1.501,7
39
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
LHOTA Zbyšek
2.   1.701,7
25
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 10.   10.4013,5
91
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
2.   11.601,1
30
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M slalom
VESELÝ Petr
   
30
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 11.   13.3014,9OM
44
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 19.   16.9020,0OM
63
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 11.   13.0113,8OM
52
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 12.   11.8013,1OM
104
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   1.741,5ČP/OČ/OM
42/55/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP
60
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.971,7ČP/OČ/OM
0/0/0
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko C1M slalom 2.   0.400,4
25
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 5.   13.6015,9
72
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom 1.  
30
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 4.   10.7012,6
74
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   6.107,5
45
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
POSPÍCHAL Radek
1.  
30
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 8.   9.1012,1
62
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 4.   1.602,1
54
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
POSPÍCHAL Radek
1.  
39
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 8.   7.8011,0
93
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 28.   35.8938,9NKZ
14
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 38.   99.53107,6NKZ
4
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   0.611,0ČP/OČ/OM
47/68/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   0.891,4ČP/OČ/OM
47/62/0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   2.222,4ČP/OČ/OM
53/98/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
7.   142.6012,5ČP/OČ/OM
31/25/0
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1M slalom 4.   12.0015,2
29
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
2.   0.200,2
6
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1M slalom 4.   7.609,3
25
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
2.   4.704,3
6
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Tomek Lukáš
2.   5.000,4
77
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Tomek Lukáš
5.   39.303,5
46
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 11.   129.6011,9
16
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 11.   136.2012,6
16
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 30.   21.1922,5NKZ
12
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 42.   79.5776,7NKZ
0
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   15.661,9ČP/OČ/OM
53/36/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   1.120,5ČP/OČ/OM
47/48/0
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné C1M slalom 44.   101.1295,6-
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné C2M slalom
TOMEK Lukáš
17.   31.2626,5-
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné K1M slalom 66.   90.9792,8-
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 16.   15.0713,1ČP/OČ/OM
10/37/0
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŠRÁMEK Michal
8.   10.118,8ČP/OČ/OM
28/49/42
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 20.   17.1315,1ČP/OČ/OM
6/18/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŠRÁMEK Michal
6.   4.694,1ČP/OČ/OM
34/55/54
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 1.  
52
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 6.   8.107,9
63
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 2.   2.502,2
68
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 5.   5.805,4
91
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 1.  
16
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
CHRISTOV Ivan
1.  
14
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 1.  
22
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
CHRISTOV Ivan
1.  
13
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP/OČ/OM
60/135/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.   ČP/OČ/OM
60/134/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   4.263,0ČP/OČ/OM
42/116/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   62.005,6ČP/OČ/OM
38/62/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
TOMEK Lukáš
7.   67.605,9ČP/OČ/OM
31/40/0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
1.  
61
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
3.   10.600,9
36
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
3.   15.401,4
45
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
3.   6.600,6
45
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 27.   17.5018,0OM
50
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŘÍHA Martin
    OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŘÍHA Martin
5.   6.405,5OM
38
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 17.   13.3013,9OM
104
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice C1M slalom 19.   15.5916,1NKZ
27
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 26.   22.5322,9NKZ
17
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 11.   26.3711,7ČP/OČ/OM
20/36/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 12.   121.3414,4ČP/OČ/OM
18/18/0
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C1M slalom 3.   6.206,6
104
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C2M slalom
Šedivý Jakub
1.  
31
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C2M slalom
Šedivý Jakub
4.   10.209,9
22
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C1M slalom 4.   5.505,7
112
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 5.   9.5011,1
65
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   7.6010,1
70
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 15.   19.8814,1ČP/OČ/OM
12/40/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
13.   16.6511,7ČP/OČ/OM
16/26/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 18.   23.2016,2ČP/OČ/OM
8/41/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   1.641,1ČP/OČ/OM
53/128/0
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1M slalom 2.   1.801,6OM
35
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 2.   0.600,5OM
36
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 8.   17.928,0ČP/OČ/OM
28/38/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 7.   109.8910,2ČP/OČ/OM
31/25/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 13.   179.3014,6ČP/OČ/OM
16/44/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 13.   179.3014,6ČP/OČ/OM
16/44/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   4.242,5ČP/OČ/OM
42/67/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
TOMEK Lukáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
6.   59.005,0ČP/OČ/OM
34/49/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 11.   13.0311,6ČP/OČ/OM
20/36/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
7.   87.307,3ČP/OČ/OM
31/37/0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
6.   2.302,2-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
ŠEDIVÝ Jakub
2.   8.007,5-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
4.   1.401,3-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
ŠEDIVÝ Jakub
3.   7.907,1-
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 26.   36.1431,9-
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
LHOTA Zbyšek
11.   26.3920,1-
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 42.   88.7784,8-
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
LHOTA Zbyšek
6.   11.099,2-
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 30.   73.8161,9-
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
    -
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 34.   89.6977,4-
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
    -
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom
neděle, 22.8.2010
6.   14.4016,1-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 17.   16.8018,7-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
Šedivý Jakub
1.   -
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 8.   11.4011,0-
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C1M slalom
sobota 7.8.2010
2.   3.803,1-
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice K1M slalom
sobota 7.8.2010
28.   25.8023,8-
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C2M slalom
sobota 7.8.2010
ŠEDIVÝ Jakub
2.   14.8011,5-
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C1M slalom
neděle 8.8.2010
2.   1.100,9-
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice K1M slalom
neděle 8.8.2010
22.   22.2022,4-
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C2M slalom
neděle 8.8.2010
/ŠEDIVÝ Jakub
2.   14.0011,6-
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C1M slalom
sobota 3.7.2010
3.   7.709,7-
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C2M slalom
sobota 3.7.2010
ŠEDIVÝ Jakub
1.   -
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C1M slalom
neděle 4.7.2010
3.   5.206,7-
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C2M slalom
neděle 4.7.2010
ŠEDIVÝ Jakub
1.   -
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 6.   4.915,4-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
1.   -
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12.   9.9010,5-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
6.   10.7910,1-
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C1M slalom
sobota 5.6.2010
24.   28.1726,8-
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C1M slalom
neděle 6.6.2010
17.   22.1621,0-
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy C1M slalom
sobota 22.5.2010
7.   17.3415,1-
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy C1M slalom
neděle 23.5.2010
11.   14.4914,0-
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
sobota 10.4.2010
2.   4.104,6-
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
sobota 10.4.2010
CHRISTOV Ivan
1.   -
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 10.4.2010
7.   10.1012,2-
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
neděle 11.4.2010
2.   3.603,6-
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
neděle 11.4.2010
CHRISTOV Ivan
1.   -
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 11.4.2010
6.   12.0013,1-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
sobota, 5.NKZ
8.   10.068,6-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota, 5.NKZ
CHRISTOV Ivan
3.   8.026,3-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
neděle, 6.NKZ
24.   20.5519,0-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle, 6.NKZ
CHRISTOV Ivan
9.   25.3822,3-
30.08.2009 Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009 pod lipenskou přehradou C1M slalom 19.   21.5619,8-
30.08.2009 Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009 pod lipenskou přehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
15.   37.4632,1-
29.08.2009 7. Český pohár ve vodním slalomu pod lipenskou přehradou C1M slalom 30.   389.54350,4-
29.08.2009 7. Český pohár ve vodním slalomu pod lipenskou přehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
16.   127.64112,1-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom
sobota
15.   15.8415,7-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
3.   8.057,0-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom
neděle
10.   10.319,8-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
3.   8.316,5-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C2M slalom
neděle
Christov Ivan
2.   7.207,0-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C2M slalom
neděle
Christov Ivan
1.   -
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
kvalifikace
CHRISTOV Ivan
10.   31.4325,4-
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
kvalifikace
27.   26.0923,6-
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
semifinále
CHRISTOV Ivan
7.   47.4033,3-
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
semifinále
30.   89.2074,0-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
17.   15.5815,6-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
sobota
21.   28.4726,4-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle
45.   24.8226,4-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
neděle
8.   11.3211,0-
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C1M slalom
sobota
4.   8.8010,0-
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
1.   -
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C1M slalom
neděle
4.   10.9010,9-
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
1.   -
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře C1M slalom
sobota
1.   -
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1M slalom
sobota
4.   9.7013,2-
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře C1M slalom
neděle
1.   -
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1M slalom
neděle
4.   3.905,2-
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
sobota
5.   5.826,6-
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
2.   6.677,0-
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
sobota
8.   7.8710,0-
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
neděle
    -
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
    -
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
neděle
    -
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C1M slalom
sobota
15.   13.4012,8-
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
6.   12.8711,3-
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C1M slalom
neděle
26.   24.6425,1-
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
6.   12.9712,1-
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
sobota
5.   7.308,0-
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
sobota
13.   10.9012,8-
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
neděle
3.   6.206,3-
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
neděle
15.   14.0015,4-
17.05.2009 6. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C1M slalom 11.   26.6423,3-
17.05.2009 6. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Christov Ivan
15.   -
16.05.2009 5. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C1M slalom 28.   -
16.05.2009 5. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Christov Ivan
13.   69.5157,2-
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy C1M slalom
sobota
4.   11.9511,7-
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy K1M slalom
sobota
21.   20.6121,5-
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy C1M slalom
neděle
9.   21.0221,6-
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy C2M slalom
neděle
ŠUPOLÍK Pavel
5.   48.8539,1-
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy K1M slalom
neděle
15.   16.7218,8-
03.05.2009 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 27.   39.6341,6-
03.05.2009 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Christov Ivan
18.   72.1971,6-
02.05.2009 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 22.   29.5431,6-
02.05.2009 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Christov Ivan
17.   78.7280,1-
26.04.2009 2. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C1M slalom 31.   80.4179,5-
26.04.2009 2. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C2M slalom
CHRISTOV Ivan
12.   26.0523,9-
25.04.2009 1. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C1M slalom 28.   -
25.04.2009 1. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C2M slalom
CHRISTOV Ivan
14.   27.7124,2-
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
sobota
1.   -
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota
2.   0.901,0-
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
1.   -
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
neděle
2.   6.006,9-
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
1.   -
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle
2.   1.001,1-
07.09.2008 MČR ve slalomu pod lipenskou přehradou C1M slalom 27.   248.64116,9-
06.09.2008 9. ČP ve slalomu pod lipenskou přehradou C1M slalom 29.   290.72139,0-
09.08.2008
10.08.2008
Wave 2008 ICF Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
kvalifikace
29.   69.7630,8-
09.08.2008
10.08.2008
Wave 2008 ICF Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
kvalifikace
ČVANČARA Václav
11.   89.1134,2-
09.08.2008
10.08.2008
Wave 2008 ICF Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
s+f
    -
08.06.2008 8. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 19.   75.8433,1-
07.06.2008 7. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 33.   125.1070,1-
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 13.   31.3713,8NKZ
40
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 84.   NKZ
0
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 14.   50.5324,3NKZ
37
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 53.   NKZ
0
18.05.2008 6. ČP ve slalomu Labe C1M slalom 22.   71.7030,8-
17.05.2008 5. ČP ve slalomu Labe C1M slalom 29.   276.46128,1-
04.05.2008 2.NKZ, 2.ČP juniorů USD Opava C1M slalom 32.   NKZ
7
03.05.2008 1.NKZ, 1.ČP juniorů USD Opava C1M slalom 14.   30.3414,1NKZ
35
20.04.2008 4. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 37.   237.11127,2-
20.04.2008 4. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom 21.   123.1858,9-
19.04.2008 3. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 31.   70.2237,7-
19.04.2008 3. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom
PIVOŇKA Zdeněk
13.   60.3630,1-
13.04.2008 2. ČP ve slalomu USD Veltrusy C1M slalom 30.   60.2834,2-
13.04.2008 2. ČP ve slalomu USD Veltrusy C2M slalom
PIVOŇKA Zdeněk
17.   70.0236,9-
12.04.2008 1. ČP ve slalomu USD Veltrusy C1M slalom 35.   145.3686,5-
12.04.2008 1. ČP ve slalomu USD Veltrusy C2M slalom
PIVOŇKA Zdeněk
13.   53.7129,0-
02.09.2007 .Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou C1M slalom 25.   157.8575,1ČP
13
01.09.2007 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou C1M slalom 32.   234.94117,2ČP
6
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
sobota
20.   112.2552,7-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
sobota
POLLERT Jaroslav
3.   38.5313,3-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
neděle
22.   193.5186,7-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
neděle
POLLERT Jaroslav
1.   -
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C1M slalom 34.   57.4232,1-
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
22.   -
23.06.2007 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C1M slalom 30.   61.2230,7ČP
6
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy C1M slalom 42.   230.27126,0NKZ
8
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Pivoňka Zdeněk
10.   56.7628,6NKZ
60
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy C1M slalom 25.   48.7425,5NKZ
31
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Pivoňka Zdeněk
12.   32.6415,8NKZ
60
27.05.2007 4.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod RD USD Trnávka C1M slalom     ČP
2
26.05.2007 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod RD USD Trnávka C1M slalom 21.   109.4455,1ČP
15
13.05.2007 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu USD Troja C1M slalom 22.   68.1033,4NKZ
25
13.05.2007 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
12.   57.2225,3NKZ
42
12.05.2007 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu USD Troja C1M slalom 22.   68.0532,7NKZ
29
12.05.2007 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
8.   50.8322,3NKZ
60
03.09.2006 MČR ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Lhota Zbyšek
18.   116.2947,5ČP
10
02.09.2006 7.ČP ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Lhota Zbyšek
    ČP
0
14.05.2006 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
8.   50.1122,7ČP
28
13.05.2006 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
16.   62.8731,6ČP
10
07.05.2006 4.Český pohár ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Lhota Zbyšek
14.   141.7671,4ČP
14
06.05.2006 3.Český pohár ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Lhota Zbyšek
16.   151.5879,2ČP
10
04.09.2005 8. ČP ve slalomu Lipno, pod přehradou C1M slalom     ČP
0
04.09.2005 8. ČP ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Kašpar Jan
    ČP
0
03.09.2005 7. ČP a MČR ve slalomu Lipno, pod přehradou C1M slalom     ČP
6
03.09.2005 7. ČP a MČR ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Kašpar Jan
11.   170.7473,1ČP
20
05.06.2005 6. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 36.   67.6832,5ČP
0
05.06.2005 6. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom
Kašpar Jan
7.   33.8716,2ČP
31
04.06.2005 5. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 36.   67.6832,5ČP
0
04.06.2005 5. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom
Kašpar Jan
9.   52.0123,6ČP
25
29.05.2005 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 37.   276.31140,3ČP
0
29.05.2005 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Kašpar Jan
7.   54.9627,4ČP
31
28.05.2005 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 38.   256.74127,3ČP
0
28.05.2005 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Kašpar Jan
13.   81.9539,2ČP
16
15.05.2005 2. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C1M slalom 16.   70.9235,2ČP
25
15.05.2005 2. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jan
9.   109.2452,5ČP
25
14.05.2005 1. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C1M slalom 28.   154.4074,9ČP
8
14.05.2005 1. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jan
9.   44.8420,8ČP
25
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šrámek MichalTJ DUKLA Praha K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 1 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Šrámek MichalTJ Dukla Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 1 05.04.22 aktualizace z registru ČSK
Šrámek MichalTJ Dukla Praha K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Dukla Praha K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 1 17.05.21 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 1 08.04.21 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 10.08.20 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 3   C2: 1 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 2   C1:   C2: 1 K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 3+   C1:   C2: 1 K1:   C1:   C2: 30.04.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1:   C1:   C2: 1 K1:   C1:   C2: 17.04.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Šrámek MichalSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 1 06.03.18 updated from RVP
Šrámek MichalSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Šrámek MichalSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 29.03.17 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 23.02.17 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: MT 23.11.16 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: MT 07.04.16 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: MT 02.11.15 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 28.10.14 updated from RVP
Šrámek MichalSKK Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 01.03.14 updated from RVP
Šrámek MichalSKK Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 04.01.14 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 19.12.13 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 07.08.13 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 1 16.07.13 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 01.08.10 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|193|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 5/5 152
67.K1M 5/7 346

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C2M
Gotvald Robert
2/2 136
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 1/1 15
278.K1M 1/1 141
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C2M
Tomek Lukáš
7/7 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C2M
Tomek Lukáš
5/7 502
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
103.C1M 2/2 98
97.K1M 2/2 679
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C2M
Tomek Lukáš
4/4 168
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C2M
Tomek Lukáš
4/4 250
44.K1M 2/2 77
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
4/4 0
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Gotvald Robert
4/4 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C2M
Gotvald Robert
2/2 143
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1M 5/6 183
101.K1M 5/10 683

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C2M
Gotvald Robert
2/2 80
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C2M
Gotvald Robert
4/6 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/4 31
1.C2M
Gotvald Robert
4/4 255
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 83
269.K1M 2/2 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.C1M 2/2 31
4.C2M
Tomek Lukáš
7/10 371
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 2/2 6
4.C2M
Tomek Lukáš
5/10 421
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/10 0

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 266
17.C2M
Lerch Eduard
4/4 74
44.C2M
Fišerová Tereza
2/2 31
215.K1M 2/2 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 2/2 25
5.C2M
Slanina Vladimír
5/5 214
7.C2M
Tomek Lukáš
4/4 196
54.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 2/2 116
3.C2M
Slanina Vladimír
5/5 398
9.C2M
Tomek Lukáš
3/3 216
115.K1M 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/5 0
 C2M
Tomek Lukáš
3/3 0
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Šedivý Jakub
2/2 16
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 58
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 180
48.C2M
Zástěrová Anna
2/2 28
51.C2M
Lerch Eduard
2/2 26
57.C2M
Šedivý Jakub
2/2 22
300.K1M 2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
3.C2M
Tomek Lukáš
8/12 362
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
1.C2M
Tomek Lukáš
5/12 525
14.C2M
Slanina Vladimír
2/2 81
88.K1M 1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.C1M 4/5 57
12.C2M
Šedivý Jakub
4/4 98
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/6 229
33.C2M
Lhota Zbyšek
2/2 54
74.K1M 5/6 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 34
2.C2M
Tomek Lukáš
6/8 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 4/4 81
1.C2M
Tomek Lukáš
5/8 548
16.C2M
Veselý Petr
2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/6 183
12.C2M
Pospíchal Radek
2/2 69
37.C2M
Veselý Petr
1/1 30
67.C2M
Fišerová Tereza
2/2 12
81.K1M 4/4 301
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 96
31.K1M 2/2 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C2M
Tomek Lukáš
8/9 280
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 2/2 32
5.C2M
Tomek Lukáš
5/10 360
19.C2M
Veselý Petr
1/1 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 2/2 12
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 4/4 158
45.C2M
Christov Ivan
2/2 27
191.K1M 2/2 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 2/2 16
5.C2M
Tomek Lukáš
8/8 331
22.C2M
Fusek Radomír
2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 2/2 55
5.C2M
Tomek Lukáš
5/12 508
14.C2M
Fusek Radomír
2/2 104
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
8.C2M
Fusek Radomír
2/2 96
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 2/2 44
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 4/4 351
20.C2M
Šedivý Jakub
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 71
11.C2M
Říha Martin
2/2 38
42.K1M 2/2 154

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820162015
C2M812-24
C1M--47-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202018201720162015201420132012
C2M912-4732422
K1M-50--54----
C1M--5049274025-35

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021201920182017201620152014201320122011
C2M6601--12---
K1M92---------
C1M---38303027375031

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017201620152014201320122011
C1M371561037511820262923639
K1M67278971012692153007481191-
C2M-----445733674520

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202018201720162015201420132012
C2M45-4914161914
K1M-44--11588---
C1M--85622078172123

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20132011
C1M1414
K1M3142
C2M-11

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202018201720162015201420132012
C2M3447-423220383427
K1M-135--110----
C1M--4762535247-71
Fotky nenalezeny.
0|193|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 5/5 152
67.K1M 5/7 346

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C2M
Gotvald Robert
2/2 136
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 1/1 15
278.K1M 1/1 141
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C2M
Tomek Lukáš
7/7 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C2M
Tomek Lukáš
5/7 502
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
103.C1M 2/2 98
97.K1M 2/2 679
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C2M
Tomek Lukáš
4/4 168
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C2M
Tomek Lukáš
4/4 250
44.K1M 2/2 77
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
4/4 0
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Gotvald Robert
4/4 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C2M
Gotvald Robert
2/2 143
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1M 5/6 183
101.K1M 5/10 683

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C2M
Gotvald Robert
2/2 80
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C2M
Gotvald Robert
4/6 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/4 31
1.C2M
Gotvald Robert
4/4 255
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 83
269.K1M 2/2 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.C1M 2/2 31
4.C2M
Tomek Lukáš
7/10 371
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 2/2 6
4.C2M
Tomek Lukáš
5/10 421
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/10 0

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 266
17.C2M
Lerch Eduard
4/4 74
44.C2M
Fišerová Tereza
2/2 31
215.K1M 2/2 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 2/2 25
5.C2M
Slanina Vladimír
5/5 214
7.C2M
Tomek Lukáš
4/4 196
54.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 2/2 116
3.C2M
Slanina Vladimír
5/5 398
9.C2M
Tomek Lukáš
3/3 216
115.K1M 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/5 0
 C2M
Tomek Lukáš
3/3 0
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Šedivý Jakub
2/2 16
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 58
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 180
48.C2M
Zástěrová Anna
2/2 28
51.C2M
Lerch Eduard
2/2 26
57.C2M
Šedivý Jakub
2/2 22
300.K1M 2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
3.C2M
Tomek Lukáš
8/12 362
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
1.C2M
Tomek Lukáš
5/12 525
14.C2M
Slanina Vladimír
2/2 81
88.K1M 1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.C1M 4/5 57
12.C2M
Šedivý Jakub
4/4 98
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/6 229
33.C2M
Lhota Zbyšek
2/2 54
74.K1M 5/6 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 34
2.C2M
Tomek Lukáš
6/8 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 4/4 81
1.C2M
Tomek Lukáš
5/8 548
16.C2M
Veselý Petr
2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/6 183
12.C2M
Pospíchal Radek
2/2 69
37.C2M
Veselý Petr
1/1 30
67.C2M
Fišerová Tereza
2/2 12
81.K1M 4/4 301
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 96
31.K1M 2/2 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C2M
Tomek Lukáš
8/9 280
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 2/2 32
5.C2M
Tomek Lukáš
5/10 360
19.C2M
Veselý Petr
1/1 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 2/2 12
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 4/4 158
45.C2M
Christov Ivan
2/2 27
191.K1M 2/2 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 2/2 16
5.C2M
Tomek Lukáš
8/8 331
22.C2M
Fusek Radomír
2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 2/2 55
5.C2M
Tomek Lukáš
5/12 508
14.C2M
Fusek Radomír
2/2 104
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
8.C2M
Fusek Radomír
2/2 96
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 2/2 44
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 4/4 351
20.C2M
Šedivý Jakub
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 71
11.C2M
Říha Martin
2/2 38
42.K1M 2/2 154

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820162015
C2M812-24
C1M--47-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202018201720162015201420132012
C2M912-4732422
K1M-50--54----
C1M--5049274025-35

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021201920182017201620152014201320122011
C2M6601--12---
K1M92---------
C1M---38303027375031

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017201620152014201320122011
C1M371561037511820262923639
K1M67278971012692153007481191-
C2M-----445733674520

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202018201720162015201420132012
C2M45-4914161914
K1M-44--11588---
C1M--85622078172123

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20132011
C1M1414
K1M3142
C2M-11

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202018201720162015201420132012
C2M3447-423220383427
K1M-135--110----
C1M--4762535247-71

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
58 156 109 5 21 76 425
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár21.018.0962
C1M29.730.02830
C2M12.813.0932
NKZ22.219.0267
C1M28.228.02636
C2M6.16.0227
K1M77.082.0534
veřejné závody10.05.01181
C1M7.44.0483
C2M2.22.0145
K1M20.717.0453
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,062
C1M00,000,000,000,030
C2M00,000,000,000,032
NKZ00,069,034,5913,467
C1M00,000,000,000,036
C2M00,0622,2311,1933,327
K1M00,000,000,000,04
veřejné závody2614,42614,42111,67340,3181
C1M910,81113,31012,03036,183
C2M1737,81328,91022,24088,945
K1M00,023,811,935,753
Celkem268,43210,3247,78226,5310
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár11946583965,0
C1M5927244658,5
C2M6019343211,7
NKZ123326027118,9
C1M67183827710,4
C2M4813002724,2
K1M812215225,0
veřejné závody3412234711934,9
C1M16199066741,6
C2M8664882023,3
K1M9459663234,0
Celkem583101521713623,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
Vltava pod L
28.08.10
pod lipensko
29.08.09
Špindlerův M
17.05.09
Špindlerův M
16.05.09
USD Trnávka
03.05.09
USD Trnávka
02.05.09
USD Liptovsk
26.04.09
USD Liptovsk
25.04.09
pod lipensko
06.09.08
USD Trnávka
08.06.08
USD Trnávka
07.06.08
Labe
18.05.08
Labe
17.05.08
USD Troja
20.04.08
USD Troja
19.04.08
USD Veltrusy
13.04.08
USD Veltrusy
12.04.08
Lipno, pod p
02.09.07
Lipno, pod p
01.09.07
USD Troja
24.06.07
USD Troja
23.06.07
USD Trnávka
26.05.07
USD Troja
05.06.05
USD Troja
04.06.05
USD Trnávka
29.05.05
USD Trnávka
28.05.05
Labe pod Špi
15.05.05
Labe pod Špi
14.05.05
pořadí46.37.34.30.11.28.27.22.31.28.29.19.33.22.29.37.31.30.35.25.32.34.30.21.36.36.37.38.16.28.
odstup % *)120,258,777,4350,423,30,041,631,679,50,0139,033,170,130,8128,1127,237,734,286,575,1117,232,130,755,132,532,5140,3127,335,274,9
% poražených soupeřů *)11,829,45,79,464,33,621,236,46,33,617,648,65,930,03,4---11,821,68,129,413,910,821,639,47,97,92,72,616,715,6
pořadí200520072008200920102016celkem
průměr31.828.429.425.334.041.529.7
medián36303028343730
modus36212928343728
počet závodů65971230
průměrný odstup od vítěze % *)73,862,076,375,277,489,574,1
průměrné % poražených soupeřů *)8,923,016,320,75,720,616,9
počet jízd121018122357
lepší 1. jízda2
33,3%
3
60,0%
6
66,7%
5
71,4%
1
100,0%
1
50,0%
18
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
11,1%
3
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
8,8%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
pod lipensko
29.08.09
Špindlerův M
17.05.09
Špindlerův M
16.05.09
USD Trnávka
03.05.09
USD Trnávka
02.05.09
USD Liptovsk
26.04.09
USD Liptovsk
25.04.09
USD Troja
20.04.08
USD Troja
19.04.08
USD Veltrusy
13.04.08
USD Veltrusy
12.04.08
USD Troja
24.06.07
Lipno, pod p
03.09.06
USD Troja
14.05.06
USD Troja
13.05.06
USD Trnávka
07.05.06
USD Trnávka
06.05.06
Lipno, pod p
03.09.05
USD Troja
05.06.05
USD Troja
04.06.05
USD Trnávka
29.05.05
USD Trnávka
28.05.05
Labe pod Špi
15.05.05
Labe pod Špi
14.05.05
pořadí9.4.8.5.10.8.18.18.16.15.13.18.17.12.14.21.13.17.13.22.18.8.16.14.16.11.7.9.7.13.9.9.
odstup % *)66,914,652,923,2249,635,458,2110,5112,10,057,271,680,123,924,258,930,136,929,00,047,522,731,671,479,273,116,223,627,439,252,520,8
% poražených soupeřů *)---62,5---33,340,053,315,010,521,1---7,715,020,038,935,016,750,036,052,0---19,072,042,327,825,033,362,550,060,025,038,538,5
pořadí20052006200720082009201520182019celkem
průměr9.314.422.016.015.018.09.06.512.8
medián916221315188513
modus91622131218849
počet závodů7514722432
průměrný odstup od vítěze % *)36,150,50,038,752,784,4142,539,451,3
průměrné % poražených soupeřů *)44,037,20,038,719,712,846,724,031,3
počet jízd1410181344660
lepší 1. jízda1
14,3%
1
20,0%
0
0,0%
2
50,0%
4
57,1%
0
0,0%
2
100,0%
4
100,0%
14
43,8%
čistých jízd1
7,1%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
1,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 30
16.04.22
Vltava pod L
29.08.10
pod lipensko
30.08.09
pod lipensko
07.09.08
Lipno, pod p
02.09.07
pořadí15.30.19.27.25.
odstup % *)15,161,919,8116,975,1
% poražených soupeřů *)68,919,443,821,229,4
pořadí20072008200920102022celkem
průměr25.027.019.030.015.023.2
medián252719301525
modus252719301515
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)75,1116,919,861,915,157,8
průměrné % poražených soupeřů *)29,421,243,819,468,936,5
počet jízd2222210
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
10,0%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 53
12.05.18
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
pod lipensko
30.08.09
pořadí8.18.18.15.
odstup % *)35,458,2110,532,1
% poražených soupeřů *)53,315,010,526,3
pořadí200920152018celkem
průměr15.018.08.014.8
medián1518815
modus1518818
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)32,184,435,459,1
průměrné % poražených soupeřů *)26,312,853,326,3
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
USD Opava
04.05.08
USD Opava
03.05.08
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
USD Troja
13.05.07
USD Troja
12.05.07
pořadí47.26.34.46.37.28.32.38.39.28.22.38.34.37.34.29.28.38.30.42.19.26.26.42.17.24.24.8.26.15.13.14.32.14.42.25.22.22.
odstup %111,027,647,7120,258,725,828,188,052,631,113,367,837,523,231,637,838,9107,622,576,716,122,931,984,821,026,819,08,625,112,813,824,30,014,1126,025,533,432,7
% poražených soupeřů9,843,223,311,829,448,145,619,619,140,055,315,929,832,126,733,337,215,938,314,664,050,047,910,971,458,252,185,151,072,566,764,9---56,716,352,048,854,3
pořadí20072008200920102011201220132014201520162017celkem
průměr27.818.318.327.322.536.033.034.431.835.835.728.9
medián221415241930283428323428
modus22148171930283422282626
počet závodů4444222544338
průměrný odstup od vítěze %54,413,116,441,119,549,673,239,646,358,262,141,8
průměrné % poražených soupeřů42,947,165,247,157,026,526,627,633,533,725,439,8
počet jízd8778444987470
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
60,0%
1
25,0%
3
75,0%
1
33,3%
16
42,1%
čistých jízd1
12,5%
2
28,6%
0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
7
10,0%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 134
20.09.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
USD Troja
13.05.07
USD Troja
12.05.07
pořadí3.2.7.4.2.4.2.3.2.2.2.4.4.6.16.10.10.11.6.9.3.6.6.10.12.12.8.
odstup %7,13,226,115,916,629,33,621,15,74,65,124,211,315,938,018,827,220,19,222,36,312,111,328,615,825,322,3
% poražených soupeřů33,366,714,350,080,057,180,071,480,085,787,562,562,537,511,843,840,052,478,360,090,975,077,359,152,242,161,1
pořadí20072009201020142017201820192021celkem
průměr10.56.08.512.04.02.55.52.56.1
medián10661042426
modus12661042422
počet závodů4423462227
průměrný odstup od vítěze %23,013,014,728,014,113,521,05,216,6
průměrné % poražených soupeřů53,675,865,431,962,575,732,250,059,7
počet jízd8736893448
lepší 1. jízda1
25,0%
2
50,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
6
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
13
48,1%
čistých jízd1
12,5%
1
14,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
4,2%

Kategorie K1M

Šrámek Michalsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
pořadí82.89.84.53.
odstup %27,538,00,00,0
% poražených soupeřů15,68,315,340,9
pořadí20082021celkem
průměr68.585.577.0
medián538282
modus538253
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %0,032,716,4
průměrné % poražených soupeřů28,112,020,0
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 112
08.08.21
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 68
01.06.19
sl 31
27.04.19
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 144
19.06.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 85
05.07.15
sl 84
04.07.15
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 138
27.09.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
USD Veltrusy
21.08.10
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD Veltrusy
22.05.10
USD Veltrusy
22.05.10/2
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
Ohře, peřej
11.07.09
Ohře, peřej
11.07.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
USD Roztoky
20.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
USD Veltrusy
09.05.09
USD Veltrusy
09.05.09/2
Ploučnice ve
18.04.09
Ploučnice ve
18.04.09/2
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí15.8.5.2.36.27.18.13.13.46.8.17.14.18.16.6.5.9.5.10.1.2.1.4.7.4.4.3.3.8.3.3.6.4.2.1.3.4.4.4.1.2.1.1.3.4.5.3.6.8.2.2.3.3.6.12.11.7.2.2.10.15.8.21.4.4.1.1.5.3.5.9.4.2.1.22.20.
odstup %15,19,819,812,029,830,919,912,512,177,513,219,019,927,521,418,518,510,35,111,10,02,00,04,99,74,22,95,28,69,24,13,74,81,70,40,07,52,115,29,30,02,20,00,06,65,711,110,116,111,00,93,16,79,75,410,514,015,13,64,69,815,711,026,410,910,00,00,06,66,38,021,611,76,90,086,752,7
% poražených soupeřů68,982,984,696,431,449,071,781,884,013,583,348,440,946,931,861,571,486,788,676,9100,094,1100,092,986,483,384,289,590,087,592,993,878,388,093,3100,092,991,278,676,9100,098,1100,0100,096,895,491,595,870,687,991,791,790,591,788,979,261,576,095,295,567,954,881,647,491,291,2100,0100,087,196,293,070,487,595,0100,012,520,8
pořadí20072009201020112012201320142015201620172019202020212022celkem
průměr21.06.25.33.81.33.04.84.24.712.720.022.536.07.57.5
medián20433134421413183654
modus2012314341513183624
počet závodů215124465666421477
průměrný odstup od vítěze %69,79,78,48,40,65,74,75,94,720,828,825,429,814,211,9
průměrné % poražených soupeřů16,784,285,094,999,588,888,187,791,150,265,760,431,483,280,4
počet jízd430248812101211127328151
lepší 1. jízda1
50,0%
6
40,0%
5
41,7%
1
25,0%
2
50,0%
2
33,3%
2
40,0%
2
33,3%
4
66,7%
3
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
1
100,0%
1
25,0%
34
44,2%
čistých jízd0
0,0%
10
33,3%
9
37,5%
2
25,0%
4
50,0%
9
75,0%
6
60,0%
6
50,0%
5
45,5%
3
25,0%
3
42,9%
2
66,7%
0
0,0%
3
37,5%
62
41,1%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 85
05.07.15
sl 84
04.07.15
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Ohře, peřej
11.07.09
Ohře, peřej
11.07.09/2
USD Roztoky
20.06.09
USD Veltrusy
09.05.09
Ploučnice ve
18.04.09
Ploučnice ve
18.04.09/2
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí3.2.2.4.2.3.3.2.2.3.3.3.2.1.1.2.2.1.1.1.4.1.2.2.1.1.1.6.1.1.3.3.1.2.1.1.2.5.1.1.1.3.
odstup %4,05,415,26,00,46,86,41,64,18,711,415,71,70,00,00,24,30,00,00,09,90,011,611,50,00,00,010,10,00,06,57,00,07,00,00,07,039,10,00,00,013,3
% poražených soupeřů85,792,392,362,583,383,381,883,383,371,466,783,390,0100,0100,075,075,0100,0100,0100,080,0100,066,766,7100,0100,0100,080,8100,0100,075,077,8100,094,4100,0100,091,742,9100,0100,0100,033,3
pořadí200720092010201120122013201420152016celkem
průměr2.02.01.82.51.01.52.52.72.62.1
medián1111112322
modus1111112321
počet závodů210922426542
průměrný odstup od vítěze %6,66,73,74,90,01,18,76,56,25,1
průměrné % poražených soupeřů66,788,290,590,0100,087,586,778,383,286,2
počet jízd420164484111081
lepší 1. jízda0
0,0%
7
70,0%
3
33,3%
1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
2
33,3%
0
0,0%
17
40,5%
čistých jízd1
25,0%
5
25,0%
3
18,8%
2
50,0%
1
25,0%
1
12,5%
0
0,0%
3
27,3%
2
20,0%
18
22,2%

Kategorie K1M

Šrámek Michalsl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 112
08.08.21
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 68
01.06.19
sl 31
27.04.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 8
11.04.15
sl 138
27.09.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
USD Roztoky
20.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
USD Veltrusy
09.05.09
USD Veltrusy
09.05.09/2
Ploučnice ve
18.04.09
Ploučnice ve
18.04.09/2
pořadí53.66.20.15.12.24.56.32.31.41.24.53.22.27.59.38.45.14.18.13.18.32.16.3.7.10.10.5.4.8.8.6.5.17.22.28.6.7.45.17.4.4.8.15.13.15.21.2.2.
odstup %51,355,921,412,410,519,625,117,123,518,715,530,812,424,391,426,131,114,019,712,115,333,112,47,18,914,313,515,912,612,111,07,95,418,722,423,813,112,226,415,65,213,210,015,412,818,821,51,11,0
% poražených soupeřů32,524,483,285,979,255,854,578,880,474,585,665,876,772,630,164,148,881,776,484,475,757,584,596,289,886,686,690,993,388,190,193,395,886,038,235,790,789,157,384,690,391,490,486,889,173,664,397,497,9
pořadí200920102012201320142015201620172019202020212022celkem
průměr13.316.05.56.39.232.015.516.038.631.556.031.720.8
medián131755103213143831562016
modus265810321314223156124
počet závodů115245122821649
průměrný odstup od vítěze %12,818,16,712,911,233,113,716,931,320,325,128,519,1
průměrné % poražených soupeřů83,967,994,690,688,757,580,179,164,879,654,560,276,1
počet jízd21848913414421088
lepší 1. jízda4
36,4%
4
80,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
60,0%
1
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
4
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
33,3%
24
49,0%
čistých jízd7
33,3%
1
12,5%
2
50,0%
4
50,0%
5
55,6%
0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
5
35,7%
1
25,0%
0
0,0%
2
20,0%
29
33,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl.Wave2012k
04.08.12
USD České Vr
01.08.09
USD České Vr
01.08.09/2
Vodácký areá
09.08.08
pořadí44.30.27.29.
odstup %95,674,023,630,8
% poražených soupeřů15,721,642,236,4
pořadí200820092012celkem
průměr29.028.544.032.5
medián29274429
modus29274427
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %30,848,895,656,0
průměrné % poražených soupeřů36,431,915,729,0
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl.Wave2012k
04.08.12
USD České Vr
01.08.09
USD České Vr
01.08.09/2
Vodácký areá
09.08.08
pořadí17.7.10.11.
odstup %26,533,325,434,2
% poražených soupeřů20,045,518,29,1
pořadí200820092012celkem
průměr11.08.517.011.3
medián1171710
modus117177
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %34,229,426,529,9
průměrné % poražených soupeřů9,131,920,023,2
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šrámek MichalHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí11.11.2.2.4.6.
odstup %14,913,81,60,51,32,2
% poražených soupeřů76,775,095,596,091,988,1
pořadí201020112013celkem
průměr5.02.011.06.0
medián42114
modus42112
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %1,81,114,45,7
průměrné % poražených soupeřů90,095,875,987,2
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
1
25,0%
7
58,3%

Kategorie C2M

Šrámek Michalřeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí5.3.2.
odstup %5,57,17,5
% poražených soupeřů83,390,596,0
pořadí20102011celkem
průměr2.55.03.3
medián253
modus252
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %7,35,56,7
průměrné % poražených soupeřů93,383,389,9
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

Šrámek MichalHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí19.12.27.17.
odstup %20,013,118,013,9
% poražených soupeřů80,489,366,781,8
pořadí20112013celkem
průměr22.015.518.8
medián171217
modus171212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,916,516,2
průměrné % poražených soupeřů74,384,979,6
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
66,7%
4
57,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí13.12.12.7.13.13.11.
odstup %17,215,914,410,214,614,611,6
% poražených soupeřů61,360,721,470,060,060,047,4
pořadí20112014celkem
průměr11.212.511.6
medián121212
modus131213
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %13,116,514,1
průměrné % poražených soupeřů51,861,054,4

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.11.4.5.8.1.5.5.6.3.5.3.5.5.5.3.6.2.7.2.5.7.6.7.
odstup %12,58,62,35,310,70,00,00,02,15,96,03,75,38,98,83,08,72,412,51,95,65,95,07,3
% poražených soupeřů54,258,378,677,822,2100,069,275,070,671,463,671,463,650,042,981,868,891,740,066,776,566,758,350,0
pořadí20112012201320142015201620172021celkem
průměr6.54.74.54.54.64.05.711.55.3
medián6523555115
modus6223554115
počet závodů2322553224
průměrný odstup od vítěze %6,24,57,45,86,61,66,110,65,5
průměrné % poražených soupeřů54,270,065,975,358,377,259,556,365,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí12.12.
odstup %15,914,4
% poražených soupeřů60,721,4
pořadí20112014celkem
průměr12.012.012.0
medián121212
modus121212
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,415,915,1
průměrné % poražených soupeřů21,460,741,1

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 92
27.06.21
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
pořadí12.5.3.
odstup %12,55,33,0
% poražených soupeřů54,277,881,8
pořadí201420172021celkem
průměr3.05.012.06.7
medián35125
modus35123
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %3,05,312,56,9
průměrné % poražených soupeřů81,877,854,271,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 41
30.04.17
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.13.12.11.11.12.7.13.13.11.
odstup %21,317,215,912,611,914,410,214,614,611,6
% poražených soupeřů26,961,360,728,628,621,470,060,060,047,4
pořadí2011201320142017celkem
průměr11.211.012.520.012.3
medián1211122012
modus1311122011
počet závodů522110
průměrný odstup od vítěze %13,112,216,521,314,4
průměrné % poražených soupeřů51,828,661,026,946,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl Bech SO
19.10.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.11.4.5.10.8.1.5.5.6.3.3.2.3.5.5.5.1.1.3.6.2.2.7.5.2.2.5.7.3.1.3.6.7.
odstup %12,58,62,35,313,710,70,00,00,02,15,94,06,93,75,38,98,80,00,03,08,71,12,412,53,50,41,95,65,90,90,01,45,07,3
% poražených soupeřů54,258,378,677,843,822,2100,069,275,070,671,487,592,371,463,650,042,9100,0100,081,868,888,991,740,055,690,066,776,566,775,0100,071,458,350,0
pořadí20112012201320142015201620172021celkem
průměr6.53.53.62.83.84.06.811.54.6
medián6321355115
modus6321554115
počet závodů2654654234
průměrný odstup od vítěze %6,22,64,02,96,31,68,010,64,7
průměrné % poražených soupeřů54,276,173,287,768,077,255,656,370,9

Kategorie K1M

Šrámek Michalsj 117
28.08.16
sj 92
11.07.15
pořadí40.3.
odstup %16,818,0
% poražených soupeřů7,191,7
pořadí20152016celkem
průměr3.040.021.5
medián3403
modus3403
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %18,016,817,4
průměrné % poražených soupeřů91,77,149,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 41
30.04.17
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.13.12.12.7.13.13.11.
odstup %21,317,215,914,410,214,614,611,6
% poražených soupeřů26,961,360,721,470,060,060,047,4
pořadí201120142017celkem
průměr11.212.520.012.6
medián12122012
modus13122013
počet závodů5218
průměrný odstup od vítěze %13,116,521,315,0
průměrné % poražených soupeřů51,861,026,951,0

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.11.4.5.10.8.1.5.5.6.3.3.5.5.5.3.6.2.7.2.5.7.3.6.7.
odstup %12,58,62,35,313,710,70,00,00,02,15,93,75,38,98,83,08,72,412,51,95,65,90,65,07,3
% poražených soupeřů54,258,378,677,843,822,2100,069,275,070,671,471,463,650,042,981,868,891,740,066,776,566,771,458,350,0
pořadí20112012201320142015201620172021celkem
průměr6.54.34.54.54.54.06.811.55.4
medián6323555115
modus6223554115
počet závodů2422454225
průměrný odstup od vítěze %6,23,57,45,86,71,68,010,65,6
průměrné % poražených soupeřů54,270,365,975,357,077,255,656,364,8

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí22.9.26.26.16.20.11.15.18.8.
odstup %17,815,423,925,913,115,111,714,116,28,0
% poražených soupeřů27,669,221,926,546,434,547,451,746,973,1
pořadí20112012201420162017celkem
průměr13.018.026.09.022.017.1
medián11162692216
modus8162692226
počet závodů4221110
průměrný odstup od vítěze %12,514,124,915,417,816,1
průměrné % poražených soupeřů54,840,524,269,227,644,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.5.4.1.3.4.3.1.9.1.4.5.2.2.4.2.4.4.2.2.1.2.4.4.1.2.3.3.3.8.6.1.1.4.13.2.4.
odstup %1,54,52,80,06,54,74,40,08,50,04,15,61,92,21,90,44,53,40,10,70,01,23,71,50,01,71,01,40,58,84,10,00,03,011,71,12,5
% poražených soupeřů88,984,688,5100,084,688,087,5100,050,0100,084,278,994,490,084,295,282,475,095,095,5100,094,485,762,5100,095,783,383,371,446,264,3100,0100,084,233,395,072,7
pořadí201120122013201420152016201720202021celkem
průměr6.33.82.62.53.22.54.33.53.53.5
medián4332213343
modus2132211344
počet závodů36566232437
průměrný odstup od vítěze %5,12,71,11,52,72,04,35,62,22,7
průměrné % poražených soupeřů67,077,785,090,987,592,179,286,390,584,3

Kategorie K1M

Šrámek Michalsj 108
08.08.20
sj 116
27.08.16
pořadí66.29.
odstup %8.786,219,0
% poražených soupeřů35,631,7
pořadí20162020celkem
průměr29.066.047.5
medián296629
modus296629
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %19,08.786,24.402,6
průměrné % poražených soupeřů31,735,633,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí9.26.20.11.
odstup %15,425,915,111,7
% poražených soupeřů69,226,534,547,4
pořadí2011201220142016celkem
průměr11.020.026.09.016.5
medián112026911
modus11202699
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %11,715,125,915,417,0
průměrné % poražených soupeřů47,434,526,569,244,4

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 124
29.08.20
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí3.4.4.2.6.1.1.
odstup %6,54,13,40,74,10,00,0
% poražených soupeřů84,684,275,095,564,3100,0100,0
pořadí2012201420162020celkem
průměr2.73.04.03.03.0
medián12433
modus12431
počet závodů32117
průměrný odstup od vítěze %1,42,04,16,52,7
průměrné % poražených soupeřů88,185,384,284,686,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí22.9.26.26.16.20.11.15.18.8.
odstup %17,815,423,925,913,115,111,714,116,28,0
% poražených soupeřů27,669,221,926,546,434,547,451,746,973,1
pořadí20112012201420162017celkem
průměr13.018.026.09.022.017.1
medián11162692216
modus8162692226
počet závodů4221110
průměrný odstup od vítěze %12,514,124,915,417,816,1
průměrné % poražených soupeřů54,840,524,269,227,644,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.5.4.1.3.6.4.3.1.9.1.4.5.2.2.4.2.4.4.2.2.2.4.4.3.3.3.8.6.1.1.4.13.2.4.
odstup %1,54,52,80,06,56,64,74,40,08,50,04,15,61,92,21,90,44,53,40,10,71,23,71,51,01,40,58,84,10,00,03,011,71,12,5
% poražených soupeřů88,984,688,5100,084,680,088,087,5100,050,0100,084,278,994,490,084,295,282,475,095,095,594,485,762,583,383,371,446,264,3100,0100,084,233,395,072,7
pořadí201120122013201420152016201720202021celkem
průměr6.33.83.32.83.22.54.34.33.53.7
medián4332213444
modus2132211344
počet závodů36356233435
průměrný odstup od vítěze %5,12,71,31,82,72,04,35,92,23,0
průměrné % poražených soupeřů67,077,776,489,187,592,179,284,290,582,9

Kategorie K1M

Šrámek Michalsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 116
27.08.16
pořadí72.66.29.
odstup %8.869,88.786,219,0
% poražených soupeřů29,735,631,7
pořadí20162020celkem
průměr29.069.055.7
medián296666
modus296629
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %19,08.828,05.891,7
průměrné % poražených soupeřů31,732,732,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí22.9.26.26.16.20.11.15.18.8.
odstup %17,815,423,925,913,115,111,714,116,28,0
% poražených soupeřů27,669,221,926,546,434,547,451,746,973,1
pořadí20112012201420162017celkem
průměr13.018.026.09.022.017.1
medián11162692216
modus8162692226
počet závodů4221110
průměrný odstup od vítěze %12,514,124,915,417,816,1
průměrné % poražených soupeřů54,840,524,269,227,644,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.5.4.1.3.6.4.3.1.9.1.4.5.2.2.4.2.4.4.2.2.2.4.4.3.3.3.8.6.1.1.4.13.2.4.
odstup %1,54,52,80,06,56,64,74,40,08,50,04,15,61,92,21,90,44,53,40,10,71,23,71,51,01,40,58,84,10,00,03,011,71,12,5
% poražených soupeřů88,984,688,5100,084,680,088,087,5100,050,0100,084,278,994,490,084,295,282,475,095,095,594,485,762,583,383,371,446,264,3100,0100,084,233,395,072,7
pořadí201120122013201420152016201720202021celkem
průměr6.33.83.32.83.22.54.34.33.53.7
medián4332213444
modus2132211344
počet závodů36356233435
průměrný odstup od vítěze %5,12,71,31,82,72,04,35,92,23,0
průměrné % poražených soupeřů67,077,776,489,187,592,179,284,290,582,9

Kategorie K1M

Šrámek Michalsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 116
27.08.16
pořadí72.66.29.
odstup %8.869,88.786,219,0
% poražených soupeřů29,735,631,7
pořadí20162020celkem
průměr29.069.055.7
medián296666
modus296629
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %19,08.828,05.891,7
průměrné % poražených soupeřů31,732,732,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále