Vaculová Lucie, 2008

Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.registrační číslo: 011075
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+ C1: 2+ C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1W slalom 11. 3/DM 19.1318,2NKZ
75
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 10. 1/DM 9.019,3NKZ
62
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1W slalom 11. 3/DM 18.6617,0NKZ
68
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 15. 2/DM 10.5610,4NKZ
53
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1W sjezd 18. 3/DM -
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1W slalom 21. 3/DM 40.8436,4ČP
15
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 40. 5/DM 66.6363,7ČP
0
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1W slalom 18. 4/DM 38.3035,8ČP
21
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 21. 2/DM 18.5818,1ČP
15
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1W slalom 21. 3/DM 32.5732,1ČP
15
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1W slalom 20. 1/DM 15.0315,7ČP
17
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1W slalom 19. 3/DM 29.4527,6ČP
19
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1W slalom 27. 3/DM 17.3517,1ČP
9
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1W slalom 11. 1/DM 10.8411,9
123
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 14. 1/DM 10.4411,2
128
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom    
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 4. 2/DM 2.002,0OM
99
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
ŠRÁMEK Michal
2.   3.602,9OM
11
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 10. 5/DM 9.9010,3OM
73
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
ŠRÁMEK Michal
1.   OM
15
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 12. 6/DM 10.758,7NKZ
49
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 17. 8/DM 14.4812,8NKZ
31
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 21. 9/DM 50.9144,1NKZ
33
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 10. 5/DM 9.939,0NKZ
43
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1W slalom 14. 7/DM 19.0014,9-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1W slalom 13. 5/DM 11.369,8-
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 26. 6/DM 59.9751,4ČP
10
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 30. 6/DM 26.9823,3ČP
6
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 3/DM 15.5815,0
114
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 3/DM 12.6912,5
173
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 8. 4/DM 14.1712,4
102
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 2/DM 5.955,5
221
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
heat 1
43.   29.8829,3-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
heat 2
18.   16.6115,6-
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 2/DM 7.737,7
53
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 1. 1/DM
116
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 2/DM 9.9210,1
48
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/DM 0.430,5
128
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 17. 8/DM 28.4026,7NKZ
46
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 4/DM 14.9915,2NKZ
43
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 2/DM 12.1410,9NKZ
62
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 10. 2/DM 6.346,0NKZ
53
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 24. 9/DM 71.4074,3NKZ
27
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 19. 6/DM 15.7417,9NKZ
33
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 14. 5/DM 26.6924,9NKZ
53
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 14. 3/DM 12.3812,2NKZ
43
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 21. 2/DM 24.8124,4ČP
15
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 29. 5/DM 31.6628,4ČP
7
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 34. 8/DM 78.7673,3ČP
2
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 22. 2/DM 16.9216,5ČP
14
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 6. 2/DM 9.3510,6
97
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 8. 2/DM 12.0614,2
76
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 6. 2/DM 8.249,8
92
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 10. 2/DM 6.637,9
67
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 2. 1/ZS 5.974,9
48
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 2. 1/ZS 6.465,7
96
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 3. 1/ZS 0.990,8
48
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 2. 1/ZS 2.862,6
104
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 3/ZS 35.6432,4NKZ
33
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 4/ZS 16.8115,9NKZ
11
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 3/ZS 30.0025,7NKZ
31
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 16. 2/ZS 13.7612,8NKZ
31
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 24. 4/ZS 54.1053,3-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 13. 2/ZS 12.5313,0-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 17. 2/ZS 41.0336,2
4
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 12. 2/ZS 12.9712,2
145
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1W slalom 12. 2/ZS 38.6631,1
25
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 24. 3/ZS 34.8228,7
104
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 4. 4/ZS 4.3010,1-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 4. 3/ZS 5.0910,6-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 2. 2/ZS 4.674,5-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 3. 3/ZS 1.241,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2X slalom
UHLÍK Kryštof
3. 3/ZS 11.709,1-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 2. 2/ZS 4.194,3OČ/OM
20/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 4. 4/ZS 5.866,7OČ/OM
43/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 3. 3/ZS 12.7313,2OČ/OM
20/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 6. 5/ZS 9.249,9OČ/OM
40/0
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 3. 3/ZS 4.3610,2-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 4. 4/ZS 3.536,6-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 2. 2/ZS 2.672,6-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 3. 3/ZS 8.958,0-
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom    
0
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
0
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 2/ZS 2.492,5
8
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5. 1/ZS 5.696,4
64
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 19. 3/ZS 49.2748,4NKZ
37
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 26. 2/ZS 16.0016,4NKZ
13
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 23. 4/ZS 146.82143,2NKZ
29
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 16. 2/ZS 13.8714,1NKZ
29
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 19. 3/ZS 55.2861,2NKZ
40
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 25. 3/ZS 17.5819,5NKZ
17
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom     NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 24. 3/ZS 21.0419,2NKZ
19
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 1. 1/ZS
19
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 1. 1/ZS
74
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 1. 1/ZS
18
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 1. 1/ZS
73
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1W slalom 4. 4/ZS 19.4718,1OM/OČ
0/10
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 3. 2/ZS 5.815,6OM/OČ
0/40
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
UHLÍK Kryštof
3. 3/ZS 44.2032,3OM/OČ
0/5
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1W slalom 3. 3/ZS 14.3913,8OM/OČ
0/10
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 3. 3/ZS 3.013,0OM/OČ
0/40
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
UHLÍK Kryštof
4. 3/ZS 22.5117,2OM/OČ
0/5
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 13. 1/ZS 24.6723,6
118
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 21. 4/ZS 23.9821,3
88
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 2. 1/ZS 9.919,2
10
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 2. 1/ZS 6.806,6
55
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 17. 3/ZS 20.0323,8
55
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 29. 5/ZS 113.39131,1
5
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 25. 7/ZS 91.3392,8NKZ
17
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 30. 3/ZS 17.9819,1NKZ
9
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 26. 7/ZS 52.4453,6NKZ
17
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 47. 11/ZS 35.7738,4NKZ
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 8. 2/ZS 9.929,0
27
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 8. 2/ZS 9.659,9
108
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
NEKOLNÁ Žofie
9. 2/DM 23.4319,6
13
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 11. 3/ZS 13.2311,2
15
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 13. 2/ZS 9.558,7
102
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
NEKOLNÁ Žofie
10. 3/DM 20.0515,3
11
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 39. 7/ZS 32.5330,3NKZ
2
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 28. 5/ZS 30.0428,4NKZ
12
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
BOHATÝ Oto
6. 2/ZS 85.1869,5-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 19. 4/ZS 21.1221,6-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 8. 8/ZS 17.9038,2-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 10. 10/ZS 6.0711,3-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 7. 7/ZS 7.237,1-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 12. 12/ZS 11.4512,7-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
BOHATÝ Oto
2. 2/ZS 4.914,3-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 5. 5/ZS 8.107,8OČ/OM
16/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 2. 2/ZS 3.203,5OČ/OM
53/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
BOHATÝ Oto
4. 4/ZS 13.1711,1OČ/OM
7/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 10. 5/ZS 5.895,5
31
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 16. 4/ZS 10.6511,4
111
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 13. 5/ZS 10.9210,2
20
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 26. 5/ZS 13.2613,7
74
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 6. 6/ZS 9.127,7OČ/OM
7/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 3. 3/ZS 1.981,8OČ/OM
53/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BOHATÝ Oto
2. 2/ZS 5.944,4OČ/OM
15/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 6. 6/ZS 9.037,9OČ/OM
7/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 2. 2/ZS 0.030,0OČ/OM
54/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
BOHATÝ Oto
1. 1/ZS OČ/OM
20/0
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 11. 4/ZS 16.1817,0
7
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 17. 6/ZS 12.3614,0
88
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
BOHATÝ Oto
2. 1/ZS 0.910,8
37
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 14. 4/ZS 20.9722,2
6
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11. 2/ZS 6.597,6
116
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
BOHATÝ Oto
4. 2/ZS 7.827,5
26
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 28. 6/ZS 82.7173,7NKZ
15
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
BOHATÝ Oto
9. 4/ZS 100.0178,7NKZ
40
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 23. 5/ZS 42.8739,7NKZ
25
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
BOHATÝ Oto
4. 1/ZS 42.6034,7NKZ
57
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 16. 2/ZM 14.6412,4
11
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 18. 2/ZM 14.2013,3
41
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BOHATÝ Oto
4. 2/ZS 17.6714,3
32
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 14. 2/ZM 11.9410,2
13
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 29. 3/ZM 18.3217,0
28
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BOHATÝ Oto
2. 2/ZS 8.286,4
32
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 20.   3555.527.995,3-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2W sjezd
SAIFRTOVÁ Magdaléna
3. 1/ZM 6.6412,3-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 15. 5/ZM 33.8030,1-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 29. 8/ZM 36.0335,8-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
BOHATÝ Oto
2. 2/ZS 7.035,1-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 13. 2/ZM 20.6819,0
5
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 34. 4/ZM 23.4324,0
24
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BOHATÝ Oto
2. 1/ZS 17.1115,1
35
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 14. 2/ZM 27.1924,2
3
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 27. 3/ZM 19.0919,5
30
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BOHATÝ Oto
4. 2/ZS 15.8914,2
31
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 40. 4/ZM 67.2360,4
4
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 45. 5/ZM 141.22154,3
2
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 7. 1/ZM 15.9013,9
3
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 11. 2/ZM 10.309,3
30
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 8. 1/ZM 22.3019,1
3
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 14. 3/ZM 17.8016,4
24
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1W slalom    
0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1W slalom    
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 12. 4/ZM 17.1016,2OČ/OM
5/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 6/ZM 22.1723,7OČ/OM
22/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
BOHATÝ Oto
7. 7/ZS 12.419,5OČ/OM
4/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 17. 6/ZM 20.3620,3OČ/OM
3/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 21. 5/ZM 17.7619,7OČ/OM
22/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
BOHATÝ Oto
5. 5/ZS 5.985,1OČ/OM
5/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 19. 7/ZM 87.2976,1OM/OČ
0/1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 36. 9/ZM 37.7636,5OM/OČ
0/13
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BOHATÝ Oto
7. 7/ZS 29.1720,8OM/OČ
0/3
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 51. 7/ZM 78.2085,6
9
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 46. 4/ZM 32.4638,3
21
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 37. 9/ZM 35.3033,8
15
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 33. 8/ZM 27.7026,5
22
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 28. 12/ZM 14.8931,8-
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 62. 9/ZM 40.4038,7
8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 57. 7/ZM 37.3334,4
16
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 52. 9/ZM 59.9870,6
1
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 55. 8/ZM 89.71105,4
1
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 59. 14/ZM 58.8965,6
3
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠTERCL Vít
12. 1/U23 30.2924,6
1
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 66. 16/ZM 64.8478,8
1
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠTERCL Vít
13. 1/U23 44.0941,8
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 29. 6/PZZ 53.0036,6
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 30. 6/PZZ 62.4040,9
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vaculová LucieKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Vaculová LucieKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Vaculová LucieKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 17.08.21 updated from RVP
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.08.20 updated from RVP
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.08.20 updated from RVP
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Vaculová LucieKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.11.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1W FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1W HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
0|6073|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 4/4 70
26.K1W 4/4 41
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 2/2 143
4.K1W 2/2 115
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.K1W 4/4 251

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1W 5/6 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 210
6.K1W 4/6 182
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 4/4 317
7.K1W 5/8 735
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C2X
Šrámek Michal
2/2 26
15.K1W 2/2 172

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/6 141
13.K1W 4/6 96
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/15 161
37.C2X
Uhlík Kryštof
2/2 10
16.K1W 5/19 567
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Uhlík Kryštof
2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1W 4/4 74
8.C2X
Bohatý Oto
2/2 97
34.K1W 4/4 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 5/9 109
3.C2X
Bohatý Oto
5/5 105
23.C2X
Nekolná Žofie
2/2 24
19.K1W 5/9 525
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Bohatý Oto
3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/11 37
5.C2X
Bohatý Oto
5/7 135
55.K1W 5/13 153
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Bohatý Oto
3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2X
Štercl Vít
2/2 1
119.K1W 5/8 64

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1W21-
K1W2628

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1W131019
K1W461334
C2X---8

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
K1W97161955119-
C1W-9132025--
C2X--3723577-
PWK------65

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C2X2151423
K1W15674480
C1W-433144
Fotky nenalezeny.
0|6073|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 4/4 70
26.K1W 4/4 41
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 2/2 143
4.K1W 2/2 115
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.K1W 4/4 251

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1W 5/6 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 210
6.K1W 4/6 182
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 4/4 317
7.K1W 5/8 735
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C2X
Šrámek Michal
2/2 26
15.K1W 2/2 172

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/6 141
13.K1W 4/6 96
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/15 161
37.C2X
Uhlík Kryštof
2/2 10
16.K1W 5/19 567
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Uhlík Kryštof
2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1W 4/4 74
8.C2X
Bohatý Oto
2/2 97
34.K1W 4/4 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 5/9 109
3.C2X
Bohatý Oto
5/5 105
23.C2X
Nekolná Žofie
2/2 24
19.K1W 5/9 525
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Bohatý Oto
3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/11 37
5.C2X
Bohatý Oto
5/7 135
55.K1W 5/13 153
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Bohatý Oto
3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2X
Štercl Vít
2/2 1
119.K1W 5/8 64

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1W21-
K1W2628

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1W131019
K1W461334
C2X---8

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
K1W97161955119-
C1W-9132025--
C2X--3723577-
PWK------65

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C2X2151423
K1W15674480
C1W-433144

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
96 61 26 5 3 1 192
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár24.921.02114
K1W27.026.02110
C1W19.819.0214
NKZ19.519.01937
K1W21.417.01018
C1W18.919.01917
C2X6.54.042
veřejné závody14.29.02110
K1W20.013.0257
C1W8.38.0233
C2X5.14.0218
PWK29.529.0292
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,014
K1W00,000,000,000,010
C1W00,000,000,000,04
NKZ00,000,000,000,037
K1W00,000,000,000,018
C1W00,000,000,000,017
C2X00,000,000,000,02
veřejné závody76,41614,554,52825,5110
K1W35,3712,311,81119,357
C1W26,1412,1412,11030,333
C2X211,1527,800,0738,918
PWK00,000,000,000,02
Celkem74,3169,953,12817,4161
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár276622527,4
K1W2057029210,0
C1W7921300,0
NKZ7014042057,1
K1W3654415513,9
C1W317402400,0
C2X31204000,0
veřejné závody218193096730,7
K1W1131198114237,2
C1W6646871928,8
C2X352447617,1
PWK420500,0
Celkem3153996137423,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Vaculová Luciesl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
pořadí21.18.21.19.
odstup % *)36,435,832,127,6
% poražených soupeřů *)13,026,116,728,0
pořadí2024celkem
průměr19.819.8
medián1919
modus2121
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze % *)33,033,0
průměrné % poražených soupeřů *)21,021,0
počet jízd77
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Vaculová Luciesl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
pořadí40.21.20.27.26.30.21.29.34.22.
odstup % *)63,718,115,717,151,423,324,428,473,316,5
% poražených soupeřů *)2,550,051,333,326,517,144,422,28,341,7
pořadí20232024celkem
průměr27.027.027.0
medián262126
modus212021
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze % *)36,228,633,2
průměrné % poražených soupeřů *)26,734,329,7
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
3
75,0%
5
50,0%
čistých jízd2
16,7%
0
0,0%
2
10,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Vaculová Luciesl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí14.24.2.7.15.
odstup % *)14,953,34,57,130,1
% poražených soupeřů *)38,111,595,266,736,4
pořadí2020202120222023celkem
průměr15.07.013.014.012.4
medián15721414
modus1572142
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)30,17,128,914,922,0
průměrné % poražených soupeřů *)36,466,753,438,149,6
počet jízd224210
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
10,0%

Kategorie C2X

Vaculová Luciesl 111
27.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí3.6.2.2.
odstup % *)9,169,54,35,1
% poražených soupeřů *)60,037,587,591,7
pořadí202020212022celkem
průměr2.04.03.03.3
medián2232
modus2232
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)5,136,99,122,0
průměrné % poražených soupeřů *)91,762,560,069,2
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
1
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Vaculová Luciesl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí13.26.30.13.3.19.12.29.
odstup % *)9,851,423,313,01,221,612,735,8
% poražených soupeřů *)70,026,517,170,095,159,173,837,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr29.015.58.023.018.1
medián291232613
modus291231313
počet závodů12238
průměrný odstup od vítěze % *)35,817,17,128,221,1
průměrné % poražených soupeřů *)37,866,582,637,956,2
počet jízd244616
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
66,7%
5
62,5%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
12,5%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Vaculová Luciesl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí11.11.12.21.17.10.24.14.19.19.19.23.19.25.26.28.23.
odstup %18,217,08,744,126,710,974,324,932,425,748,4143,261,292,853,673,739,7
% poražených soupeřů44,444,465,641,244,870,011,551,928,033,321,74,314,320,019,412,929,0
pořadí2021202220232024celkem
průměr25.519.816.311.018.9
medián2519141119
modus2319101119
počet závodů456217
průměrný odstup od vítěze %64,962,231,617,646,8
průměrné % poražených soupeřů20,320,347,544,432,7
počet jízd6912431
lepší 1. jízda2
50,0%
2
40,0%
3
50,0%
1
50,0%
8
47,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Vaculová Luciesl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí9.4.
odstup %78,734,7
% poražených soupeřů---57,1
pořadí2021celkem
průměr6.56.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,756,7
průměrné % poražených soupeřů28,628,6
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Vaculová Luciesl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí10.15.17.10.14.10.19.14.26.16.26.16.25.24.30.47.39.28.
odstup %9,310,412,89,015,26,017,912,215,912,816,414,119,519,219,138,430,328,4
% poražených soupeřů81,371,464,481,372,381,362,571,750,070,053,772,252,054,048,214,825,548,1
pořadí2021202220232024celkem
průměr36.022.214.012.521.4
medián3024141017
modus2816101010
počet závodů466218
průměrný odstup od vítěze %29,016,312,29,917,1
průměrné % poražených soupeřů34,258,772,376,459,7
počet jízd81212436
lepší 1. jízda3
75,0%
1
16,7%
2
33,3%
2
100,0%
8
44,4%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
2
16,7%
1
25,0%
5
13,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Vaculová Luciesl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 145
18.06.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí6.8.3.4.2.3.17.12.2.1.1.2.8.11.5.10.13.6.6.11.14.16.14.13.14.7.8.12.17.19.
odstup %15,012,47,710,14,90,836,231,12,50,00,09,29,011,27,85,510,27,77,917,022,212,410,219,024,213,919,116,220,376,1
% poražených soupeřů77,370,889,584,296,693,320,047,675,0100,0100,085,775,063,077,866,757,175,075,041,231,644,453,629,423,540,036,447,623,810,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr13.39.35.05.38.8
medián1410248
modus146232
počet závodů998430
průměrný odstup od vítěze %23,511,010,611,314,7
průměrné % poražených soupeřů34,362,577,380,560,4
počet jízd181816860
lepší 1. jízda2
22,2%
3
33,3%
1
12,5%
1
25,0%
7
23,3%
čistých jízd8
44,4%
4
22,2%
3
18,8%
2
25,0%
17
28,3%

Kategorie C2X

Vaculová Luciesl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
pořadí9.10.4.2.1.2.4.4.2.2.4.7.5.7.12.13.
odstup %19,615,311,14,40,00,87,514,36,415,114,29,55,120,824,641,8
% poražených soupeřů66,760,962,588,9100,085,766,783,393,394,183,350,066,745,515,4---
pořadí201920202021celkem
průměr12.54.44.65.5
medián12444
modus12222
počet závodů27716
průměrný odstup od vítěze %33,212,28,413,2
průměrné % poražených soupeřů7,773,775,966,4
počet jízd4141432
lepší 1. jízda1
50,0%
5
71,4%
3
42,9%
9
56,3%
čistých jízd0
0,0%
3
21,4%
1
7,1%
4
12,5%

Kategorie K1W

Vaculová Luciesl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 145
18.06.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 149
15.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
pořadí11.14.9.6.1.2.8.6.10.6.2.2.12.24.5.1.1.13.21.2.17.29.8.13.2.16.26.3.2.17.11.18.29.34.27.40.45.11.14.20.21.36.51.46.37.33.62.57.52.55.59.66.
odstup %11,911,212,55,50,00,514,210,67,99,85,72,612,228,76,40,00,023,621,36,623,8131,19,98,73,511,413,71,80,014,07,613,317,024,019,560,4154,39,316,423,719,736,585,638,333,826,538,734,470,6105,465,678,8
% poražených soupeřů73,068,382,290,0100,098,068,280,060,979,298,298,472,550,085,7100,0100,068,450,096,748,415,289,983,897,681,569,595,597,869,881,168,550,943,154,49,34,374,466,761,259,237,515,331,833,344,814,124,33,83,618,312,2
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr52.630.210.910.86.012.521.4
medián552911561114
modus3311226112
počet závodů8139128252
průměrný odstup od vítěze %56,739,87,821,87,611,526,7
průměrné % poražených soupeřů19,344,485,273,682,370,761,2
počet jízd16261823164103
lepší 1. jízda3
37,5%
6
46,2%
4
44,4%
11
91,7%
5
62,5%
2
100,0%
31
59,6%
čistých jízd3
18,8%
9
34,6%
8
44,4%
9
39,1%
8
50,0%
2
50,0%
39
37,9%

Kategorie PWK

Vaculová Luciesl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí29.30.
odstup %36,640,9
% poražených soupeřů36,437,0
pořadí2018celkem
průměr29.529.5
medián2929
modus2929
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,738,7
průměrné % poražených soupeřů36,736,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Vaculová Luciesl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
pořadí18.43.
odstup %15,629,3
% poražených soupeřů71,247,5
pořadí2023celkem
průměr30.530.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %22,422,4
průměrné % poražených soupeřů59,459,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Vaculová Luciesl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí2.3.3.5.6.6.12.17.
odstup %4,313,28,07,87,77,916,220,3
% poražených soupeřů97,093,893,877,875,075,047,623,8
pořadí202020212022celkem
průměr14.55.72.76.8
medián12635
modus12633
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %18,37,88,510,7
průměrné % poražených soupeřů35,775,994,973,0
počet jízd46616
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
33,3%
2
33,3%
6
37,5%

Kategorie C2X

Vaculová Luciesl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí2.1.4.2.1.7.5.
odstup %2,90,011,14,40,09,55,1
% poražených soupeřů92,9100,062,588,9100,050,066,7
pořadí202020212023celkem
průměr6.02.31.53.1
medián5212
modus5111
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %7,35,21,44,7
průměrné % poražených soupeřů58,483,896,580,1
počet jízd46313
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
1
50,0%
4
57,1%
čistých jízd1
25,0%
1
16,7%
2
66,7%
4
30,8%

Kategorie K1W

Vaculová Luciesl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí4.10.4.6.2.2.3.2.20.21.
odstup %2,010,36,79,92,63,51,80,023,719,7
% poražených soupeřů93,982,093,088,696,997,695,597,861,259,2
pořadí2020202120222023celkem
průměr20.52.34.07.07.4
medián202444
modus202242
počet závodů233210
průměrný odstup od vítěze %21,71,86,46,18,0
průměrné % poražených soupeřů60,297,092,888,086,6
počet jízd466420
lepší 1. jízda2
100,0%
2
66,7%
1
33,3%
2
100,0%
7
70,0%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
2
33,3%
1
25,0%
8
40,0%

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Vaculová Luciesp 113
28.08.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí4.20.28.
odstup %10,17.995,331,8
% poražených soupeřů90,65,015,6
pořadí201920202022celkem
průměr28.020.04.017.3
medián2820420
modus282044
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %31,87.995,310,12.679,1
průměrné % poražených soupeřů15,65,090,637,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále