Uhlík Kryštof, 2008

Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.registrační číslo: 011030
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 34. 9/DM 27.1829,8NKZ
13
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 69. 19/DM 25.9330,3NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 32. 7/DM 21.4422,4NKZ
15
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 82. 21/DM 38.9943,5NKZ
0
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 28. 2/DM -
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 29. 6/DM 24.1424,8ČP
7
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 36. 7/DM 37.4638,8ČP
0
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1M slalom 38. 8/DM 82.9190,6ČP
0
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1M slalom 35. 8/DM 24.6224,9ČP
1
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1M slalom 19.   27.6233,8
86
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 19. 7/DM 27.2031,9
86
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom    
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 9. 4/DM 6.506,4
195
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 3. 2/DM 7.106,5
75
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/DM 4.003,0
28
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 4. 3/DM 1.902,0
241
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 4. 2/DM 3.203,0
92
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/DM 0.800,6
28
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 55. 13/DM 25.0525,7NKZ
0
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 8/DM 18.6417,5NKZ
25
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 34. 7/DM 18.0318,9NKZ
8
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 40. 12/DM 36.0935,0NKZ
5
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 28. 12/DM 18.6918,4-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 14. 6/DM 21.2219,8-
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 27. 4/DM 32.5629,0ČP
9
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 30. 4/DM 18.2016,0ČP
6
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 10. 3/DM 18.2220,1
158
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 31. 10/DM 16.4918,5
352
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 15. 7/DM 14.7614,4
142
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 14. 5/DM 10.9611,7
455
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 5. 3/DM 6.667,1
182
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 13. 6/DM 13.2516,1
270
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 7. 3/DM 5.565,8
183
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 11. 5/DM 9.6911,5
295
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 6. 3/DM 5.035,4
134
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VONEŠ Jakub
3. 1/DM 3.743,3
29
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 13. 4/DM 7.929,2
291
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 3/DM 9.4210,6
130
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VONEŠ Jakub
3. 1/DM 15.5114,9
24
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 6. 1/DM 6.678,0
334
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 85. 29/DM 32.3436,8NKZ
0
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 36. 11/DM 23.0023,7NKZ
6
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 25/DM 23.3624,9NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 26. 6/DM 15.3315,7NKZ
21
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 71. 23/DM 23.7429,8NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 25. 5/DM 18.3722,3NKZ
19
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 28. 3/DM 16.0918,9NKZ
15
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 34. 8/DM 30.7833,8NKZ
9
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 34. 4/DM 81.1180,1ČP
2
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 29. 3/DM 32.9531,2ČP
7
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 25. 4/DM 30.3429,9ČP
11
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 33. 4/DM 40.9941,7ČP
3
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 1/DM 19.5919,3
72
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 20. 3/DM 19.7021,0
160
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VENC Ondřej
4. 1/DM 14.2210,3
9
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 9. 1/ZS 11.2210,7
180
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VENC Ondřej
4. 1/DM 13.4910,1
13
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 4. 1/ZS 3.463,3
209
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 46. 4/ZS 19.9821,1NKZ
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 28. 4/ZS 17.7017,3NKZ
12
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 39. 3/ZS 19.3820,5NKZ
1
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 27. 3/ZS 25.8524,8NKZ
13
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 2/ZS 18.6622,0-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 22. 3/ZS 17.9118,4-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18. 3/ZS 25.4426,7
61
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 1/ZS 17.4720,2
334
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 7. 1/ZS 10.028,7
150
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 85. 18/ZS 73.0368,9
39
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 8. 8/ZS 5.5712,1-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 14. 13/ZS 6.1415,4-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M sjezd
MALINSKÝ Petr
2. 2/ZS 3.047,0-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 1. 1/ZS -
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 4. 4/ZS 8.418,7-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2X slalom
VACULOVÁ Lucie
3. 3/ZS 11.709,1-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 5. 5/ZS 5.687,2OČ/OM
92/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 3. 3/ZS 7.398,4OČ/OM
41/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 4. 4/ZS 3.834,4OČ/OM
93/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 4. 4/ZS 4.815,0OČ/OM
38/0
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 4. 4/ZS 3.066,4-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 5. 5/ZS 3.087,8-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 3. 3/ZS 2.522,3-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 5. 5/ZS 9.019,5-
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 47. 2/ZS 17.2820,3NKZ
0
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 34. 3/ZS 31.1034,6NKZ
9
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 92. 12/ZS 36.9343,1NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 34. 5/ZS 30.7133,8NKZ
8
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 62. 4/ZS 19.5424,9NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 25. 1/ZS 16.5619,3NKZ
19
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 55. 3/ZS 26.3627,0NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 32. 2/ZS 29.8727,6NKZ
12
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 6. 1/ZS 4.385,2
90
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 18. 2/ZS 7.3710,1
216
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 6. 1/ZS 6.918,2
107
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 12. 1/ZS 8.0411,2
257
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 2. 2/ZS 4.905,4
55
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 11. 1/ZS 5.206,2
149
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 2. 1/ZS 2.402,5
69
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 15. 2/ZS 9.3010,8
136
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 4. 4/ZS 4.284,0OM/OČ
0/27
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 8. 8/ZS 10.4711,1OM/OČ
0/78
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
VACULOVÁ Lucie
3. 3/ZS 44.2032,3OM/OČ
0/5
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 5. 5/ZS 7.397,1OM/OČ
0/23
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 7. 7/ZS 10.9312,2OM/OČ
0/82
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
VACULOVÁ Lucie
4. 3/ZS 22.5117,2OM/OČ
0/5
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 27. 1/ZS 21.1022,8
171
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 32. 1/ZS 20.0620,1
183
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
MALINSKÝ Petr
   
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
MALINSKÝ Petr
   
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
MALINSKÝ Petr
   
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 4. 1/ZS 3.954,2
175
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 60. 9/ZS 24.5330,4NKZ
0
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C2M slalom
FOUKAL Pavel
1.   NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 51. 6/ZS 17.2321,3NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C2M slalom
FOUKAL Pavel
4.   23.2519,7NKZ
62
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 11. 4/ZS 9.5210,5
203
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 24. 5/ZS 13.7313,6
36
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
MALINSKÝ Petr
9. 2/ZS 24.5921,9
10
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 11. 2/ZS 9.028,9
217
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 38. 8/ZS 20.8118,4
29
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
MALINSKÝ Petr
10. 2/ZS 28.5323,7
9
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 59. 5/ZS 27.3230,1NKZ
0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C2M slalom
FOUKAL Pavel
4.   18.6013,2NKZ
62
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 55. 5/ZS 22.5223,3NKZ
0
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom     -
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 10. 10/ZS 2.796,6-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
MALINSKÝ Petr
4. 4/ZS 4.028,9-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 8. 8/ZS 7.688,2-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
MALINSKÝ Petr
5. 5/ZS 26.7123,7-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 7. 7/ZS 4.936,2-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 13. 11/ZS 14.9816,4OČ/OM
14/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
MALINSKÝ Petr
5. 5/ZS 31.2126,6OČ/OM
2/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 3. 3/ZS 8.6111,0OČ/OM
98/0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 34. 6/ZS 23.6427,6
17
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 24. 3/ZS 10.8513,2
333
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 45. 9/ZS 40.5040,6
11
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 56. 9/ZS 23.3324,3
160
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 10. 10/ZS 14.0214,8OČ/OM
86/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 12. 11/ZS 14.0213,0OČ/OM
22/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 11. 11/ZS 11.9612,9OČ/OM
81/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 11. 10/ZS 15.0014,0OČ/OM
24/0
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 35. 8/ZS 68.8077,9
1
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 21. 5/ZS 10.2612,5
217
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 25. 6/ZS 25.3030,5
13
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 31. 8/ZS 13.2216,8
139
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 2/ZS 12.6012,6
15
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 2/ZS 6.907,8
61
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 14. 2/ZS 14.7014,5
13
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 2/ZS 7.107,8
64
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 48. 3/ZM 15.5015,2
92
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 56. 4/ZM 16.7216,4
97
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 46. 3/ZM 33.2339,3
67
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 39. 13/ZM 15.2639,3-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 49. 20/ZM 33.9135,1-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 90. 9/ZM 30.5535,7
43
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 148. 29/ZM 82.9595,3
0
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 94. 4/ZM 87.1488,9
8
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 97. 3/ZM 124.46143,3
7
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 28. 2/ZM 22.5023,4
38
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 37. 2/ZM 21.5021,2
42
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 72. 27/ZM 25.7427,1OČ/OM
35/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 98. 46/ZM 46.6554,2OČ/OM
18/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 89. 34/ZM 43.2541,3OM/OČ
0/32
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 121. 26/ZM 42.3043,8
26
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 129. 30/ZM 42.2045,1
20
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 56. 21/ZM 21.0650,0-
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 131. 20/ZM 47.2951,0
9
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 143. 19/ZM 61.7464,2
13
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 152. 23/ZM 55.8257,8
12
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 155. 24/ZM 53.7561,7
19
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 65. 9/ZM 69.5094,2
4
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 78. 15/ZM 88.80107,1
0
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 145. 27/ZM 140.37160,4
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 20. 16/PZM 39.3827,2
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 22. 17/PZM 44.4629,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Uhlík KryštofKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 25.05.22 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.21 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.11.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
0|6064|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
37.C1M 4/4 8
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 2/2 28
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 4/4 172

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.C1M 4/6 74
41.K1M 4/6 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/9 799
15.C2M
Voneš Jakub
2/2 53
12.C2X
Hojdová Markéta
2/2 56
9.K1M 5/9 1727

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 56
62.K1M 4/6 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/10 477
32.C2M
Venc Ondřej
2/2 22
 C2M
Malinský Petr
3/3 0
37.C2X
Vaculová Lucie
2/2 10
29.K1M 5/17 1199
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2X
Vaculová Lucie
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2M
Foukal Pavel
3/3 199
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/11 128
24.C2M
Malinský Petr
3/3 21
30.K1M 5/11 1130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Malinský Petr
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
170.K1M 5/13 341
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
349.K1M 5/10 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1M3732

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1M242124-
K1M784162102
C2M---1

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M2061877---
C2M-158824---
C2X-1237----
K1M-92930170349-
PWK------71

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M5840-
C2X15--
K1M187103178
C2M-18-
Fotky nenalezeny.
0|6064|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
37.C1M 4/4 8
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 2/2 28
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 4/4 172

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.C1M 4/6 74
41.K1M 4/6 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/9 799
15.C2M
Voneš Jakub
2/2 53
12.C2X
Hojdová Markéta
2/2 56
9.K1M 5/9 1727

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 56
62.K1M 4/6 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/10 477
32.C2M
Venc Ondřej
2/2 22
 C2M
Malinský Petr
3/3 0
37.C2X
Vaculová Lucie
2/2 10
29.K1M 5/17 1199
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2X
Vaculová Lucie
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2M
Foukal Pavel
3/3 199
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/11 128
24.C2M
Malinský Petr
3/3 21
30.K1M 5/11 1130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Malinský Petr
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
170.K1M 5/13 341
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
349.K1M 5/10 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1M3732

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1M242124-
K1M784162102
C2M---1

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M2061877---
C2M-158824---
C2X-1237----
K1M-92930170349-
PWK------71

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M5840-
C2X15--
K1M187103178
C2M-18-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
81 61 16 5 2 2 167
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár31.630.02910
C1M31.630.02910
NKZ43.036.03435
K1M59.155.05518
C1M30.832.03414
C2M3.04.043
veřejné závody31.913.0497
K1M47.024.01155
C1M13.611.0331
C2M5.44.037
PWK21.020.0202
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,010
C1M00,000,000,000,010
NKZ12,900,000,012,935
K1M00,000,000,000,018
C1M00,000,000,000,014
C2M133,300,000,0133,33
veřejné závody00,044,166,21010,397
K1M00,000,011,811,855
C1M00,026,539,7516,131
C2M00,000,0228,6228,67
PWK00,000,000,000,02
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem10,742,864,2117,7142
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2075438210,0
C1M2075438210,0
NKZ7011321657,1
K1M365881625,6
C1M2848417310,7
C2M6601000,0
veřejné závody1931986106031,1
K1M1101344123229,1
C1M6253692133,9
C2M13726430,8
PWK4267125,0
C2X482250,0
Celkem2833872146723,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
pořadí29.36.38.35.27.30.34.29.25.33.
odstup % *)24,838,890,624,929,016,080,131,229,941,7
% poražených soupeřů *)28,210,32,610,523,514,75,717,629,45,9
pořadí20232024celkem
průměr29.734.531.6
medián293530
modus252929
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze % *)38,044,840,7
průměrné % poražených soupeřů *)16,112,914,8
počet jízd12820
lepší 1. jízda3
50,0%
1
25,0%
4
40,0%
čistých jízd1
8,3%
1
12,5%
2
10,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí14.27.30.7.22.4.8.
odstup % *)19,829,016,05,818,48,78,2
% poražených soupeřů *)66,723,514,794,143,293,078,1
pořadí202120222023celkem
průměr8.013.019.516.0
medián841414
modus8474
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze % *)8,213,617,615,1
průměrné % poražených soupeřů *)78,168,149,859,0
počet jízd24814
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
3
21,4%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí28.11.23.1.7.49.
odstup % *)18,411,522,00,06,235,1
% poražených soupeřů *)67,994,272,2100,092,728,4
pořadí2020202120222023celkem
průměr49.07.012.019.519.8
medián49711111
modus4971111
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze % *)35,16,211,014,915,5
průměrné % poražených soupeřů *)28,492,786,181,175,9
počet jízd224412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
pořadí34.32.24.40.36.26.25.34.28.27.34.34.25.32.
odstup %29,822,417,535,023,715,722,333,817,324,834,633,819,327,6
% poražených soupeřů37,741,559,631,630,052,852,936,532,538,126,725,040,024,4
pořadí202220232024celkem
průměr30.030.833.030.8
medián28263232
modus34243234
počet závodů66214
průměrný odstup od vítěze %26,224,726,125,5
průměrné % poražených soupeřů31,143,939,637,8
počet jízd1212428
lepší 1. jízda5
83,3%
2
33,3%
2
100,0%
9
64,3%
čistých jízd2
16,7%
1
8,3%
0
0,0%
3
10,7%

Kategorie C2M

Uhlík Kryštofsl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
pořadí1.4.4.
odstup %0,019,713,2
% poražených soupeřů100,0------
pořadí2021celkem
průměr3.03.0
medián44
modus44
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %11,011,0
průměrné % poražených soupeřů33,333,3
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí69.82.55.34.85.74.71.28.46.39.47.92.62.55.60.51.59.55.
odstup %30,343,525,718,936,824,929,818,921,120,520,343,124,927,030,421,330,123,3
% poražených soupeřů40,930,255,072,522,934,833,374,853,160,858,617,343,050,935,246,836,340,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr56.356.857.875.559.1
medián5547556955
modus5139286955
počet závodů466218
průměrný odstup od vítěze %26,326,225,836,927,3
průměrné % poražených soupeřů39,847,348,935,644,8
počet jízd81212436
lepší 1. jízda2
50,0%
4
66,7%
4
66,7%
1
50,0%
11
61,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
5,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 28
15.04.23
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí19.19.3.4.10.15.5.7.6.8.12.18.7.6.6.2.2.24.38.13.34.45.12.11.35.25.11.14.
odstup %33,831,96,53,020,114,47,15,85,410,619,326,78,75,28,25,42,513,618,416,427,640,613,014,077,930,512,614,5
% poražených soupeřů50,050,096,595,579,170,295,994,191,188,164,561,487,293,694,397,797,964,147,961,335,321,473,276,28,138,565,556,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr23.86.87.819.014.7
medián24671911
modus1123196
počet závodů1169228
průměrný odstup od vítěze %25,49,510,232,817,6
průměrné % poražených soupeřů49,888,786,150,069,8
počet jízd221218456
lepší 1. jízda7
63,6%
2
33,3%
3
33,3%
1
50,0%
13
46,4%
čistých jízd6
27,3%
5
41,7%
8
44,4%
0
0,0%
19
33,9%

Kategorie C2M

Uhlík Kryštofsl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
pořadí3.3.4.4.9.10.5.
odstup %3,314,910,310,121,923,726,6
% poražených soupeřů81,880,075,076,960,055,050,0
pořadí202120222023celkem
průměr8.04.03.05.4
medián9434
modus5433
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %24,110,29,115,8
průměrné % poražených soupeřů55,076,080,968,4
počet jízd64313
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
2
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
1
33,3%
4
30,8%

Kategorie C2X

Uhlík Kryštofsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
pořadí2.2.
odstup %3,00,6
% poražených soupeřů93,393,3
pořadí2023celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,81,8
průměrné % poražených soupeřů93,393,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 28
15.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí9.4.31.14.13.11.13.6.20.9.4.23.85.18.12.11.15.27.32.4.11.11.3.24.56.10.11.21.31.5.5.48.56.46.90.148.94.97.28.37.72.98.89.121.129.131.143.152.155.65.78.145.
odstup %6,42,018,511,716,111,59,28,021,010,73,320,268,910,111,26,210,822,820,14,210,58,911,013,224,314,812,912,516,87,87,815,216,439,335,795,388,9143,323,421,227,154,241,343,845,151,064,257,861,794,2107,1160,4
% poražených soupeřů94,398,075,289,392,894,291,196,470,894,197,980,430,091,294,691,888,966,264,097,093,593,997,981,057,091,790,882,873,994,294,467,665,661,935,52,07,95,963,558,143,223,636,223,620,09,111,320,923,812,37,23,4
pořadí20192020202120222023celkem
průměr124.375.317.121.813.449.4
medián1317211151327
modus65281141311
počet závodů9121111952
průměrný odstup od vítěze %76,150,112,717,111,633,1
průměrné % poražených soupeřů14,639,386,581,589,162,5
počet jízd1824222218104
lepší 1. jízda5
55,6%
6
50,0%
5
45,5%
5
45,5%
5
55,6%
26
50,0%
čistých jízd1
5,6%
4
16,7%
9
40,9%
10
45,5%
4
22,2%
28
26,9%

Kategorie PWK

Uhlík Kryštofsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí20.22.
odstup %27,229,1
% poražených soupeřů56,854,3
pořadí2018celkem
průměr21.021.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,128,1
průměrné % poražených soupeřů55,655,6
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí3.4.3.13.12.11.
odstup %8,45,02,316,413,014,0
% poražených soupeřů96,394,695,361,373,276,2
pořadí20212022celkem
průměr12.03.37.7
medián1234
modus1133
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %14,55,29,8
průměrné % poražených soupeřů70,295,482,8
počet jízd6612
lepší 1. jízda1
33,3%
2
66,7%
3
50,0%
čistých jízd1
16,7%
2
33,3%
3
25,0%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí5.4.5.3.10.11.72.98.
odstup %7,24,49,511,014,812,927,154,2
% poražených soupeřů95,596,790,797,991,790,843,223,6
pořadí202020212022celkem
průměr85.08.04.726.0
medián721055
modus72355
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %40,612,97,117,6
průměrné % poražených soupeřů33,493,594,378,8
počet jízd46616
lepší 1. jízda1
50,0%
3
100,0%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
4
66,7%
5
31,3%

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsp 113
28.08.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí14.39.56.
odstup %15,439,350,0
% poražených soupeřů79,422,424,7
pořadí201920202022celkem
průměr56.039.014.036.3
medián56391439
modus56391414
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %50,039,315,434,9
průměrné % poražených soupeřů24,722,479,442,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále