Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 137   91 537
2.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 156 150 11 133 78 2 530
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 132 102 6 136 93   469
4.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 129 110 25 117 73   454
5.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 254 59 26 105 2   446
6.Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 140 102 6 116 70 2 436
7.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 206 107 95 17 1 3 429
8.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 126   67 427
9.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 112 104 120 37 52   425
10.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 117 109 48 61 71 16 422
11.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 120 106 33 91 70   420
12.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 186 116 71 17 4 4 398
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 49 151 107 3 21 67 398
14.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 109 107 23 96 61   396
15.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 44 26 27 12 159 126 394
16.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 184 85 24 64 11 19 387
17.Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 165 77 140       382
18.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 138 73 15 378
19.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 118 76 31 99 10 38 372
20.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 76 74   101 114 370
21.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 147 137 26 57 1 1 369
22.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 187 74 103       364
23.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 96 84 6 104 72   362
24.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 192 51 2 2 2 359
25.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 158 72 344
26.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 172 48 8 105   3 336
27.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 116 15 24 174   4 333
28.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 10 24 135 73 17 330
29.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 191 127 10       328
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 158 41 4 8 1 328
31.Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 141 132 21 25 8   327
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 161 160 6       327
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 186 92   2 2 327
34.Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 177 24 123       324
35.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 176 103       323
36.Novotný Petr 2000 012085 DUKLA Brandýs 82 71 115 10 19 25 322
37.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 218 20 48 31   4 321
38.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 153 25 12 124 1   315
39.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 117 4 73 75 1 39 309
40.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 156 3 140 9     308
41.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 76 60 16 90 50 14 306
42.Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 52 80 21 48 79 25 305
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 147 128       305
44.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 83 17 40 126   38 304
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 105 8   304
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 232 69 2 1     304
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 155 145 4       304
48.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 69 13 7 151 1 62 303
49.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 161 41   32 37 302
50.Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 178 82 19 16 2   297
51.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 93 55 35 83 27   293
 Kuna Václav 1998 012077 DUKLA Brandýs 48 211 32   1 1 293
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   132 156   4 1 293
54.Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 129 4 147 10   1 291
55.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 248 2 39       289
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
57.Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 83 7 13     288
58.Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
59.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   202 81   1 1 285
60.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 100 66 27 57 32 2 284
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   162 122       284
62.Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 180 14 40 49     283
63.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 111 30   70 36 282
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 133 91 15 29 14   282
65.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 62 14 5 146 4 50 281
66.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 105 85 1 2 1 280
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 136 102       280
68.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 131 14 10 124     279
69.Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 216 60         276
70.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 88 42 30 50 18 46 274
71.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 97 77 25 30 43 1 273
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 15 11 4   167 76 273
73.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 133 2 137       272
74.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   115 70 270
75.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 86 59 27 61 33 2 268
76.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 181 2 83     1 267
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 158 92   7 5 267
78.Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   137 112   9 8 266
79.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 45 2 4 177   37 265
80.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 97 1 56 81   27 262
81.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 107 42 9 100 2   260
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 29 33 34   118 46 260
83.Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 115 33 2 259
84.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 120 93 21 23 1   258
85.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 132 6       256
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 181 37 38       256
87.Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 178 69   5   2 254
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 105 133 16       254
89.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 120 22 66 13 3 29 253
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 176 40     1 253
91.Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 226 10 16       252
92.Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 115 250
93.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 79 63 13 63 29 1 248
94.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 98 82 59 7   1 247
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
96.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 88 57 13 42 44 2 246
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 46 9 2 144 41 246
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   139 107       246
99.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   31 16 2 125 71 245
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 178   10 57     245
101.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 205 1 38       244
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
103.Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc 8 60 39   81 55 243
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 83 158       243
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   167 75   1   243
106.Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 101 106 13 6 15 1 242
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 22 124 22 10 57 7 242
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 130 14 33 2 11 242
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 66 18 158       242
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 82 29 131       242
111.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 100 11 239
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 49 130 15 9 30 6 239
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 212 19 5 3     239
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   126 113       239
115.Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
116.Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 103 19 16 76 1 22 237
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 185 46 6       237
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   151 86       237
119.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 63   25 130   17 235
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 94   4 137     235
121.Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 149 31 30 23 1   234
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 133 48 15 36 1 1 234
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 175 37 22       234
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 94 53       234
125.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 29 7   132 40 233
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   84 149       233
127.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 87 59 14 41 28   229
128.Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 35 44 147     2 228
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 114 3       228
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 72 67 6 33 5 228
131.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 184 40 3       227
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 114   113       227
134.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 114 72 37 3     226
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
136.Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 75 117 2 31     225
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 14 33 2   45 131 225
138.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 53 57 4 22 70 18 224
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 108 70 12 8 21 5 224
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 200 17 7       224
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 121 2   101     224
143.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 77 76       222
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
146.Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 89 4 20 102 1 5 221
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 51 14 14 131 1 10 221
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 84 136 1       221
149.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 45 27 147     1 220
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   217 3       220
153.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 14 22 1   117 65 219
154.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 80 52 6 53 27   218
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 72 79 11 36 14 6 218
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 215   3       218
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   68 150       218
158.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   110 107       217
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 93 26 62 33   3 217
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 202 14       217
161.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 122 45 26 22 1   216
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 93 28 11 216
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 9 43 164       216
164.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 55 64 39 12 35 10 215
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 107 93 215
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 94 2       215
167.Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 143 17 54       214
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   78 136       214
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   134 66 214
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 198 2 5 9     214
171.Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 101   4 211
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 80   1 211
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 118     3 211
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 209 1 1       211
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 70     141     211
176.Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 187 20 3       210
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs 2 189 19       210
179.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 137 32       209
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 139 13 57       209
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 117 77 15       209
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 134       209
184.Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 60 48 24 29 35 12 208
185.Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 157 31 19       207
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 202 2 3       207
188.Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc 71 63 5 9 56 2 206
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 51 153 2       206
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 71   2 133     206
192.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 86 41 14 56 7 1 205
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Franek Jakub 1997 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
196.Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 200 2 1 1     204
197.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 134 44 19 6     203
198.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 198   4       202
199.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 170 8 23       201
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 120 70 201
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 192 6   1 1 201
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 64 46 32 59     201
204.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 154 29 6 10   1 200
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 136 7 53 4     200
206.Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 65     98 7 29 199
207.Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 135 2 61       198
208.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 38 8 21 83 7 40 197
209.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 61 18 37 59 6 15 196
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 149 16 28 3     196
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 114 18 14 47 3   196
212.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 94 6 5 90     195
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha 17 43 42   51 42 195
215.Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 99 13   44 2 194
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 105       194
217.Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 113 14 31 1 28 6 193
218.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 92 50 28 22     192
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 52 44       192
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
221.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 187   4       191
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   185 6       191
223.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 57 55 20 27 28 3 190
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 81 65   5 37 190
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 75   40 75     190
226.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 103 53       189
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 50 36 39 35 17 12 189
228.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 90   5 93     188
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 15 169 4       188
232.Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 124     63     187
233.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 14 44 27 6 63 32 186
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 27 5 67 7 9 186
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 182 4         186
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha 57   36 59   34 186
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 62 30 45 1 2 46 186
238.Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 32 12 14 88 15 24 185
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 120 6 2 48 1 8 185
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 167   18       185
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 81 78   8 17 185
242.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 108 40 31 4 1   184
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 113 64 6 1     184
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 27   4 93 10 50 184
245.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 91 30   61   1 183
246.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 169 5 4 4     182
 Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 33   4 96   49 182
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   76 51     55 182
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 161 3 18       182
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 37 4 112   1 28 182
251.Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 177 2 2       181
252.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 23   16 5 23 113 180

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.