Jindrák Petr, 1969

Technika Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
   
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
6. 3/ 23.0819,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 48. 7/V 21.3022,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
1. 1/VM
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 41. 9/V 27.8026,2
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
   
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 54. 8/V 21.0022,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
1. 1/VM
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 40. 9/V 25.6024,8
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
11.   27.5023,3
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1.  
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1.  
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 3/V 106.7812,9
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
18.   3954.777.873,3
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
BOČEK Zdeněk
   
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
   
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 81. 11/V 26.4927,5
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
BOČEK Zdeněk
6. 3/VM 15.7913,7
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
3. 1/V 11.819,4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 2/V 14.7014,3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
3.   30.3025,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
15. 2/V 254.4925,0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9. 3/V 244.2321,7
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
1. 1/V
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
1. 1/V
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
   
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom    
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
   
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom    
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 37. 5/V 17.9015,6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 6.304,7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
7.   14.909,8
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom    
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
17.   34.6223,1
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom    
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C2X slalom
LAGNEROVÁ Jana
   
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 40. 7/V 22.0531,3
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
7. 2/V 18.4420,7
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C2X slalom
LAGNEROVÁ Jana
3. 1/V 3.973,4
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom    
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 16.8216,8
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 46. 6/V 26.1331,5
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 11. 3/V 17.2015,6
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
3.   6.204,0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
17. 2/V 141.4225,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
16. 2/V 136.2424,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 20. 1/V 17.8917,8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 23.4020,7
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 18. 1/V 16.8016,2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 11.209,4
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2.   15.8015,5
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 47.   24.9927,4
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
1.  
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3.   17.8414,6
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 34.   36.1434,4
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
1.  
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom    
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 37. 4/V 38.4250,4
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2M slalom
SAIKO Tomáš
5.   31.8529,4
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 3.893,9
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom    
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
4. 1/V 4.375,1
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 57. 10/V 25.2141,5
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/V
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 33. 7/V 19.9722,5
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/V
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 48. 7/V 23.4526,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 2/V 670.2058,8
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 1/V 197.1017,3
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 35. 6/V 22.0020,3
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 14.1011,8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
22. 4/V 44.4037,1
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 26. 4/V 14.3013,5
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 11.4010,0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
17. 4/V 39.7034,8
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9. 1/V 81.3910,0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
13. 3/V 7.686,7
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
LAGNEROVÁ Jana
6. 1/V 10.8020,0
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
LAGNEROVÁ Jana
7. 1/V 81.009,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
17. 3/V 7.0014,9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 33. 7/V 16.6016,4
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 3.302,8
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
23.   40.6034,1
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 36. 7/V 19.3018,9
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 7.005,9
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
26.   49.9042,4
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C2M slalom
SAIKO Tomáš
18.   118.0097,5
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9.   11.3910,2
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9.   80.909,9
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom    
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 42. 6/V 27.9026,4
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 11.109,5
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 36. 10/V 24.7736,2
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/V
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
18.   41.1045,4
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
7.   31.1231,0
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 34. 10/V 28.3640,6
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 2/V 7.618,3
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
LAGNEROVÁ Jana
6. 4/V 15.3116,8
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
9.   23.7923,3
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
16.   143.61140,4
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
14.   5.9612,6
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
8. 3/V 98.3010,8
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 3/V 79.8011,2
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
2.   95.9011,9
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom    
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 25. 3/V 44.4046,4
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
SAIKO Tomáš
1.  
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
6. 1/V 135.0014,8
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
7. 1/V 91.507,3
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 36.   21.7021,4
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2.   5.004,1
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2.   21.2019,4
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 39.   22.2021,2
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
17.   44.3440,2
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
20.   88.8878,1
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
18.   48.6645,1
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.  
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.  
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 2/V 4.303,3
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 8. 4/V 158.3021,8
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
SAIKO Tomáš
2.   0.300,2
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
3. 2/V 83.3011,3
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 29. 7/VM 19.0018,8
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
17. 3/VM 29.6022,2
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 53. 13/VM 38.3038,5
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
14. 3/VM 29.0020,7
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno C2M slalom
SAIKO Tomáš
16.   32.9731,0
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno C2M slalom
SAIKO Tomáš
15.   51.6447,5
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
8.   73.248,6
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 2/VM 5.604,3
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 12. 3/VM 17.5015,4
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/VM
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 13. 3/VM 23.1020,9
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Větrovský Jiří
   
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom    
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Větrovský Jiří
2. 1/VM 1.671,4
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 25. 10/VM 26.0528,8
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
23.   94.3195,2
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
27.  
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Boček Zdeněk
12. 3/VM 15.1414,6
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
SAIKO Tomáš
3.   23.8427,6
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Tomáš Saiko
2. 2/ 5.774,9
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
SAIKO Tomáš
1.  
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Tomáš Saiko
6. 3/ 10.6010,1
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
BOČEK Zdeněk
   
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
BOČEK Zdeněk
20. 3/VM 208.89167,9
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   56.0350,0
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
24.  
22.04.2012 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
27.  
21.04.2012 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
26.   160.52172,1
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
20.   130.25125,8
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
15.   53.7350,8
28.08.2011 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
24.   111.35102,4
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
8. 2/VM 86.5610,3
27.08.2011 7.Český pohár ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   112.1597,7
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus K1M slalom    
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C2M slalom
BOČEK Zdeněk
   
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus K1M slalom 26. 11/VM 25.0830,2
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C2M slalom
BOČEK Zdeněk
11. 4/VM 30.0031,9
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
15.05.2011 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
21.   73.1765,4
14.05.2011 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
24.   157.67152,8
08.05.2011 4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
07.05.2011 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   76.3075,5
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
24.04.2011 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
SAIKO Tomáš
19.   201.76171,9
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
7. 1/VM 134.2114,1
23.04.2011 1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
SAIKO Tomáš
14.   156.56136,0
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
Tomáš Saiko
2. 3/V 13.6110,0
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
18.   69.1752,8
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
17.   57.6947,9
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   160.55132,6
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 50. 14/VJ 33.2036,9
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
Boček Zdeně
7. 3/VJ 9.908,0
09.05.2010 6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   64.5766,9
08.05.2010 5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
20.   72.9771,3
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota, 5.NKZ
BOČEK Zdeněk
15.   37.5629,4
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle, 6.NKZ
BOČEK Zdeněk
13.   36.6332,2
30.08.2009 Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009 pod lipenskou přehradou C2M slalom
BOČEK Zdeněk
18.   205.45175,9
29.08.2009 7. Český pohár ve vodním slalomu pod lipenskou přehradou C2M slalom
BOČEK Zdeněk
20.  
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota
BOČEK Zdeněk
9.   43.4535,2
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle
BOČEK Zdeněk
9.   35.1229,9
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
sobota
BOČEK Zdeněk
17.   50.3844,4
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
neděle
BOČEK Zdeněk
16.   49.4546,2
17.05.2009 6. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Boček Zdeněk
   
16.05.2009 5. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Boček Zdeněk
14.   114.3094,1
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
13.   219.2286,9
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
13.   128.2055,3
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Větrovský Jiří
20.   112.4356,4
23.06.2007 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Větrovský Jiří
20.   149.6567,4
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Boček Zdeněk
23.  
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Boček Zdeněk
20.   101.5049,3
06.05.2007 2.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Větrovský Jiří
20.  
05.05.2007 1.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Větrovský Jiří
20.  
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 01.10.19 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 16.07.17 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 24.04.15 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1:   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 15.07.13 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1:   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2175|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2X
Kašparová Anna
2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 46
14.C2M
Boček Zdeněk
4/4 108
32.C2X
Pavelková Irena
2/2 29
37.C2X
Jindráková Eliška
3/3 24
48.C2X
Jindráková Anna
2/2 14
225.K1M 5/5 291
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Oliverius Jan
4/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
5/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Větrovský Jiří
5/6 73
25.C2X
Jindráková Anna
2/2 17
27.C2X
Lagnerová Jana
2/2 13
57.C2X
Jindráková Eliška
3/3 2
190.K1M 5/9 290
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Oliverius Jan
1/1 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2M
Větrovský Jiří
5/8 221
82.C2M
Saiko Tomáš
2/2 5
6.C2X
Pavelková Irena
2/2 22
108.K1M 5/10 505
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Oliverius Jan
4/4 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C2M
Oliverius Jan
4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Větrovský Jiří
2/2 93
96.C2M
Jindráková Anna
2/2 4
212.K1M 2/2 142
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Oliverius Jan
4/4 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
37.C2M
Lagnerová Jana
2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
3/3 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C2M
Saiko Tomáš
4/4 85
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C2M
Větrovský Jiří
5/6 183
63.C2M
Lagnerová Jana
1/1 20
76.C2M
Saiko Tomáš
2/2 11
109.C2M
Jindráková Eliška
3/3 1
 C2X
Jindráková Eliška
1/1 0
170.K1M 5/8 200
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C2M
Oliverius Jan
6/6 114
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Oliverius Jan
5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
4/4 9
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C2M
Saiko Tomáš
2/2 30
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C2M
Větrovský Jiří
3/3 99
72.C2M
Saiko Tomáš
1/1 15
259.K1M 2/2 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 1/1 5
54.C2M
Oliverius Jan
1/1 1

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Saiko Tomáš
2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C2M
Saiko Tomáš
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Větrovský Jiří
5/6 55
136.K1M 5/6 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Oliverius Jan
2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Oliverius Jan
2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
2/2 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Saiko Tomáš
6/6 8
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Saiko Tomáš
3/3 126
46.C2M
Boček Zdeněk
1/1 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Saiko Tomáš
1/1 18

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
6/8 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C2M
Saiko Tomáš
4/6 102
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
87.C2M
Saiko Tomáš
1/1 5
281.K1M 2/2 29

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2014201320122011
C2M22272822

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152013
C2M203230221626

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201920152014201320122011
C2X4-----
C2M-121713307

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M148--------
C2M1421829610972164687
C2X48576-7----
K1M225190108212170259136-281

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M2323623715542924
C1M-----65--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152013
C2M402244292553
Fotky nenalezeny.
0|2175|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2X
Kašparová Anna
2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 46
14.C2M
Boček Zdeněk
4/4 108
32.C2X
Pavelková Irena
2/2 29
37.C2X
Jindráková Eliška
3/3 24
48.C2X
Jindráková Anna
2/2 14
225.K1M 5/5 291
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Oliverius Jan
4/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
5/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Větrovský Jiří
5/6 73
25.C2X
Jindráková Anna
2/2 17
27.C2X
Lagnerová Jana
2/2 13
57.C2X
Jindráková Eliška
3/3 2
190.K1M 5/9 290
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Oliverius Jan
1/1 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2M
Větrovský Jiří
5/8 221
82.C2M
Saiko Tomáš
2/2 5
6.C2X
Pavelková Irena
2/2 22
108.K1M 5/10 505
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Oliverius Jan
4/4 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C2M
Oliverius Jan
4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Větrovský Jiří
2/2 93
96.C2M
Jindráková Anna
2/2 4
212.K1M 2/2 142
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Oliverius Jan
4/4 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
37.C2M
Lagnerová Jana
2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
3/3 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C2M
Saiko Tomáš
4/4 85
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C2M
Větrovský Jiří
5/6 183
63.C2M
Lagnerová Jana
1/1 20
76.C2M
Saiko Tomáš
2/2 11
109.C2M
Jindráková Eliška
3/3 1
 C2X
Jindráková Eliška
1/1 0
170.K1M 5/8 200
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C2M
Oliverius Jan
6/6 114
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Oliverius Jan
5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
4/4 9
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C2M
Saiko Tomáš
2/2 30
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C2M
Větrovský Jiří
3/3 99
72.C2M
Saiko Tomáš
1/1 15
259.K1M 2/2 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 1/1 5
54.C2M
Oliverius Jan
1/1 1

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Saiko Tomáš
2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C2M
Saiko Tomáš
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Větrovský Jiří
5/6 55
136.K1M 5/6 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Oliverius Jan
2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Oliverius Jan
2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
2/2 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Saiko Tomáš
6/6 8
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Saiko Tomáš
3/3 126
46.C2M
Boček Zdeněk
1/1 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Saiko Tomáš
1/1 18

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
6/8 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C2M
Saiko Tomáš
4/6 102
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
87.C2M
Saiko Tomáš
1/1 5
281.K1M 2/2 29

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2014201320122011
C2M22272822

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152013
C2M203230221626

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201920152014201320122011
C2X4-----
C2M-121713307

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M148--------
C2M1421829610972164687
C2X48576-7----
K1M225190108212170259136-281

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M2323623715542924
C1M-----65--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152013
C2M402244292553

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
33 2 106   1 28 170
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár20.922.02227
C2M20.922.02227
NKZ15.216.02020
C2M16.717.02018
C2X1.01.012
veřejné závody16.99.0388
C2M5.83.0244
K1M35.236.03631
C2X5.63.0311
C1M40.540.0402
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,027
C2M00,000,000,000,027
NKZ210,000,000,0210,020
C2M00,000,000,000,018
C2X2100,000,000,02100,02
veřejné závody910,21011,41415,93337,588
C2M715,91022,71022,72761,444
K1M00,000,000,000,031
C2X218,200,0436,4654,511
C1M00,000,000,000,02
Celkem118,1107,41410,43525,9135
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár3931948200,0
C2M3931948200,0
NKZ3823446200,0
C2M3422086500,0
C2X41363400,0
veřejné závody15676654327,6
C2M8152261619,8
K1M5316832139,6
C2X20724630,0
C1M24200,0
Celkem2336304274318,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 122
30.08.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
sl.Č.Vrbné
22.04.12
sl.Č.Vrbné
21.04.12
Vltava pod L
28.08.11
Vltava pod L
27.08.11
USD Troja
15.05.11
USD Troja
14.05.11
USD Veltrusy
07.05.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
Vltava pod L
28.08.10
USD Troja
09.05.10
USD Troja
08.05.10
pod lipensko
29.08.09
Špindlerův M
16.05.09
USD Troja
24.06.07
USD Troja
23.06.07
Labe pod Špi
06.05.07
Labe pod Špi
05.05.07
pořadí17.22.22.16.15.23.27.22.24.27.26.24.22.21.24.22.19.14.22.22.20.20.14.20.20.20.20.
odstup % *)40,20,00,031,047,595,20,050,00,00,0172,1102,497,765,4152,875,5171,9136,0132,666,971,30,094,156,467,40,00,0
% poražených soupeřů *)11,1------21,126,318,53,716,08,03,77,4---8,79,1---8,7---31,6---8,720,8------9,55,0------
pořadí2007200920102011201220132014celkem
průměr20.017.021.320.924.815.520.320.9
medián2014222224152222
modus2014222227152222
počet závodů423762327
průměrný odstup od vítěze % *)30,947,090,3114,552,939,213,463,9
průměrné % poražených soupeřů *)3,60,09,88,39,623,73,78,1
počet jízd6361353238
lepší 1. jízda1
25,0%
2
100,0%
2
66,7%
4
57,1%
1
16,7%
2
100,0%
0
0,0%
12
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 122
30.08.14
sl 24
20.04.14
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
Vltava pod L
28.08.11
pod lipensko
30.08.09
pořadí17.3.23.27.24.18.
odstup % *)40,23,395,20,0102,4175,9
% poražených soupeřů *)11,186,718,53,7---10,5
pořadí2009201120122014celkem
průměr18.024.025.010.018.7
medián182423318
modus18242333
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze % *)175,9102,447,621,769,5
průměrné % poražených soupeřů *)10,50,011,148,921,8
počet jízd22149
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
sl.Č.Vrbné
02.06.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
pořadí18.9.16.20.18.16.15.20.20.15.19.14.18.17.13.15.16.17.13.13.23.20.
odstup %97,523,3140,478,145,131,047,5167,9125,850,8171,9136,052,847,932,229,446,244,486,955,30,049,3
% poražených soupeřů5,646,76,35,015,021,126,3------30,0---31,619,030,440,036,425,027,314,325,0---17,4
pořadí200720082009201020112012201320142015celkem
průměr21.513.015.317.517.020.015.519.014.316.6
medián20131517152015181616
modus2013131714201518920
počet závodů22424122322
průměrný odstup od vítěze %24,671,138,150,3121,1167,939,261,687,170,9
průměrné % poražených soupeřů8,719,732,224,715,40,023,710,019,519,2
počet jízd34846234640
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
3
75,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
12
54,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jindrák Petrsl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Jindrák Petrsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí41.40.
odstup %26,224,8
% poražených soupeřů39,448,0
pořadí2019celkem
průměr40.540.5
medián4040
modus4040
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,525,5
průměrné % poražených soupeřů43,743,7
počet jízd22
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 106
10.08.19
sl 144
30.09.18
sl 92
14.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 102
15.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 151
26.09.15
sl 117
08.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 18
18.04.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Písek
21.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
Ohře peřej H
23.07.11
Kamenice nad
16.04.11
Řeka Jizera,
14.08.10
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
pořadí1.1.6.3.7.3.2.2.3.5.3.4.1.1.22.17.26.3.18.6.1.2.2.3.2.17.14.3.1.2.12.3.2.6.11.2.7.9.9.
odstup %0,00,013,74,720,720,79,415,514,629,43,95,10,00,037,134,842,49,545,416,80,04,119,43,30,222,220,74,30,01,414,627,64,910,131,910,08,029,935,2
% poražených soupeřů100,0100,070,690,553,892,396,493,388,250,093,390,6100,0100,022,238,516,780,015,078,3100,095,095,086,788,930,445,877,8100,092,965,684,695,880,852,466,775,046,733,3
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr9.07.06.55.87.42.310.819.52.75.02.76.2
medián9723326173313
modus9722121173312
počet závodů2124545292339
průměrný odstup od vítěze %32,58,021,014,39,76,722,835,911,012,74,614,6
průměrné % poražených soupeřů40,075,059,681,769,491,458,030,489,372,290,273,9
počet jízd424898147173581
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
40,0%
3
75,0%
2
25,0%
0
0,0%
7
77,8%
1
50,0%
1
33,3%
20
45,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
11,1%
0
0,0%
4
28,6%
3
42,9%
4
23,5%
0
0,0%
2
40,0%
15
18,5%

Kategorie C2X

Jindrák Petrsl 138
05.10.19
sl 136
28.09.19
sl 106
10.08.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 92
14.07.18
sl 73
09.06.18
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 99
19.07.15
pořadí6.11.3.3.7.17.3.3.1.1.7.
odstup %19,023,39,425,99,823,13,44,00,00,031,0
% poražených soupeřů61,554,585,777,871,430,471,460,0100,0100,014,3
pořadí2015201720182019celkem
průměr7.01.07.55.85.6
medián71333
modus71333
počet závodů124411
průměrný odstup od vítěze %31,00,010,119,413,5
průměrné % poražených soupeřů14,3100,058,369,966,1
počet jízd247720
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
28,6%
3
42,9%
6
30,0%

Kategorie K1M

Jindrák Petrsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 106
10.08.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 92
14.07.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 102
15.07.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 151
26.09.15
sl 117
08.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 18
18.04.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor1
11.05.13
Ohře peřej H
23.07.11
Řeka Jizera,
14.08.10
pořadí48.54.81.10.37.40.11.20.18.47.34.37.57.33.48.35.26.36.42.36.34.25.36.39.29.53.12.13.25.26.50.
odstup %22,022,527,514,315,631,315,617,816,227,434,450,441,522,526,820,313,518,926,436,240,646,421,421,218,838,515,420,928,830,236,9
% poražených soupeřů70,166,950,078,673,769,580,884,486,260,073,054,470,269,860,570,279,768,257,743,553,536,858,860,867,144,771,869,268,859,057,0
pořadí201020112013201420152016201720182019celkem
průměr50.026.026.437.534.630.536.829.348.335.2
medián50262536362634374836
modus50261236362618111036
počet závodů11525283431
průměrný odstup od vítěze %36,930,224,521,333,716,929,620,821,626,5
průměrné % poražených soupeřů57,059,064,359,851,975,069,874,766,465,0
počet jízd229364166553
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
20,0%
2
100,0%
3
60,0%
1
50,0%
3
37,5%
0
0,0%
4
100,0%
15
48,4%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
3
33,3%
1
33,3%
1
16,7%
3
75,0%
6
37,5%
3
50,0%
2
40,0%
20
37,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 35
29.04.18
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 11ČP
31.08.13
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí10.15.9.17.10.10.13.9.8.10.8.8.7.
odstup %12,925,021,725,458,817,36,79,910,811,28,610,314,1
% poražených soupeřů10,06,7---15,8---10,07,727,3---18,212,522,240,0
pořadí2011201320152016201720182019celkem
průměr7.58.09.013.010.017.011.310.3
medián7891310171010
modus788131017910
počet závodů213121313
průměrný odstup od vítěze %12,28,610,66,738,025,419,917,9
průměrné % poražených soupeřů31,112,515,27,75,015,85,613,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 35
29.04.18
sj 54
21.05.16
sj 18
19.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí17.7.3.8.
odstup %25,49,111,310,3
% poražených soupeřů15,845,533,322,2
pořadí2011201420162018celkem
průměr8.03.07.017.08.8
medián837177
modus837173
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %10,311,39,125,414,0
průměrné % poražených soupeřů22,233,345,515,829,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 35
29.04.18
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 18
19.04.14
sj 11ČP
31.08.13
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí10.15.9.1.1.17.10.10.13.8.10.2.6.7.3.8.8.7.
odstup %12,925,021,70,00,025,458,817,36,710,811,211,914,87,311,38,610,314,1
% poražených soupeřů10,06,7---100,0100,015,8---10,07,7---18,283,328,614,333,312,522,240,0
pořadí20112013201420152016201720182019celkem
průměr7.58.03.06.613.010.06.311.38.1
medián783713101108
modus783213101910
počet závodů2115123318
průměrný odstup od vítěze %12,28,611,311,26,738,08,519,914,9
průměrné % poražených soupeřů31,112,533,328,97,75,071,95,627,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 35
29.04.18
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 11ČP
31.08.13
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí10.15.9.17.10.10.13.8.10.8.8.7.
odstup %12,925,021,725,458,817,36,710,811,28,610,314,1
% poražených soupeřů10,06,7---15,8---10,07,7---18,212,522,240,0
pořadí2011201320152016201720182019celkem
průměr7.58.09.013.010.017.011.310.4
medián7881310171010
modus788131017910
počet závodů212121312
průměrný odstup od vítěze %12,28,611,06,738,025,419,918,6
průměrné % poražených soupeřů31,112,59,17,75,015,85,611,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 118
24.08.19
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 53
16.05.15
pořadí18.17.9.14.
odstup %7.873,314,910,212,6
% poražených soupeřů---15,820,038,1
pořadí201520162019celkem
průměr11.517.018.014.5
medián9171814
modus917189
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %11,414,97.873,31.977,8
průměrné % poražených soupeřů29,115,8-6,316,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 118
24.08.19
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 53
16.05.15
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí18.6.17.9.14.1.
odstup %7.873,320,014,910,212,60,0
% poražených soupeřů---50,015,820,038,1100,0
pořadí2012201520162019celkem
průměr1.011.511.518.010.8
medián196189
modus196181
počet závodů12216
průměrný odstup od vítěze %0,011,417,47.873,31.321,8
průměrné % poražených soupeřů100,029,132,9-6,336,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 118
24.08.19
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 53
16.05.15
pořadí18.17.9.14.
odstup %7.873,314,910,212,6
% poražených soupeřů---15,820,038,1
pořadí201520162019celkem
průměr11.517.018.014.5
medián9171814
modus917189
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %11,414,97.873,31.977,8
průměrné % poražených soupeřů29,115,8-6,316,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále