Bundová Simona, 2004

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1W 1. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 139.30 4 135.90 2 137.90 4
K1W 4. 2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 124.00 0 123.30 0 123.305.30/4,59
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1W 1. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 141.50 2 138.00 2 140.00 4
K1W 2. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 127.30 0 129.70 2 127.302.10/1,715
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
C1W 13. 3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 139.47 6 117.70 4 121.7034.31/39,31
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
C1W 9. 3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 139.87 6 135.36 2 137.3639.19/39,95
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1W 1. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 134.20 0 129.90 0 129.90 5
K1W 2. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 120.70 0 119.20 0 119.200.70/0,611
C2X 2. 1/DMŠŤASTNÝ Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
143.40 4 139.10 2 141.104.00/2,99
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1W 1. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 137.40 2 134.40 6 139.40 5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 1.  BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 11:35,80 0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1W 1. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 123.50 2 122.50 0 122.50 13
C2X 5. 1/DMŠŤASTNÝ Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
151.30 4 146.80 4 150.8033.70/28,84
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
C1W 9. 5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 16:30,20133.42/15,6-
C2W 4. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:42,9564.83/6,9-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
C1W 7. 4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 15:50,34115.87/13,91/0
C2W 5. 2/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:00,93121.88/13,60/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1W 1. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 18:19,10 3
C2W 1. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:12,20 2
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 6. 3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 132.31 56 127.05 6 133.0525.88/24,13
K1W 32. 9/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 120.03 2 129.13 8 122.0323.65/24,017
C2X 5. 1/DMBUNDOVÁ Simona
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
139.07 10 136.22 256 149.0730.12/25,32
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 9. 5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 142.69 14 130.84 108 156.6949.71/46,53
K1W 37. 11/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub. 114.53 12 131.80 6 126.5329.37/30,218
C2X 4. 1/DMBUNDOVÁ Simona
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
130.47 14 295.73 112 144.4721.15/17,212
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1W 33. 10/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. 01:24,26 - 01:59,06 - 01:24,2620.76/32,74/7/0
C2M 15. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:39,00 - 01:27,74 - 01:27,7425.71/41,427/13/0
C1W 16. 5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 01:34,24 - 01:31,54 - 01:31,5418.39/25,125/1/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 28. 7/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:20,8216.39/25,49/19/0
C2M 16. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:26,2822.89/36,125/7/0
C1W 17. 4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:31,2516.83/22,623/0/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3. 2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - 16:35,8092.00/10,25
C1W 2. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 18:24,7027.80/2,64
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1W 1. 1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 17:49,60 3
C2W 1. 1/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:42,00 3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 34. 10/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - 21:41,27266.40/25,72/19/0
C2M 12. 2/DSBUNDOVÁ Simona
PLÁŠILOVÁ Anežka
2004
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 23:20,18363.28/35,033/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 39. 10/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - 26:13,24557.84/54,90/7/0
C2M 16. 3/DSBUNDOVÁ Simona
PLÁŠILOVÁ Anežka
2004
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 31:11,69852.58/83,725/0/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2.  BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - 16:33,1074.70/8,17
C2W 2. 1/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 18:13,4059.20/5,71
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 8. 5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - 26:17,33467.87/42,24
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 8. 5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - 28:34,00594.10/53,04
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 13. 7/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - 26:23,97501.70/46,44
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W    BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub. - - - - DNS 0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C1W 8. 3/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 163.50 0 163.70 4 163.5024.34/17,55
K1W 17. 5/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 145.30 2 142.70 2 144.7016.80/13,133
C2X 14. 3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.90 6 167.30 6 173.3021.40/14,16
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C1W 8. 3/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 175.09 0 206.13 10 175.0934.67/24,75
K1W 23. 7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 152.78 2 155.14 4 154.7821.88/16,528
C2X 19. 3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 176.46 10 186.4636.81/24,62
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1W 25. 7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 01:37,27 - 01:26,02 - 01:26,0218.34/27,1-
C2M 16. 7/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
01:27,99 - 01:28,19 - 01:27,9917.23/24,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 11. 11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 01:00,90 - 00:58,59 - 00:58,598.26/16,4-
C2W 1. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
01:06,46 - 01:02,40 - 01:02,40 -
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 36. 25/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 127.25 60 115.41 8 123.4141.09/49,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1W 36. 7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,8814.25/28,76/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1W 33. 6/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 01:26,71 - 01:07,61 - 01:07,6118.13/36,68/1/0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1W 2. 1/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 196.80 0 185.10 0 185.1028.20/18,0-
C2M 6. 2/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
181.80 6 179.00 0 179.0053.00/42,1-
K1W 3. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 142.50 2 140.70 0 140.7012.90/10,1-
C2X 7. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
165.70 2 175.20 4 167.7024.40/17,0-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1W 2. 1/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 216.40 2 197.00 0 197.0040.80/26,11
C2M 6. 2/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
176.10 6 175.60 2 177.6047.50/36,50
K1W 5. 3/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 139.90 0 141.70 0 139.9018.70/15,46
C2X 5. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.80 6 168.50 2 170.5017.70/11,62
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1W 40. 15/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 141.82 8 116.78 110 149.8270.99/90,13
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1W 37. 12/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 129.71 156 115.21 8 123.2139.36/46,96
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1W 38. 24/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 228.54 162 219.30 112 331.30234.21/241,25/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1W 35. 23/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 161.82 14 183.23 14 175.8283.59/90,67/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 01:40,60 4
C2M 2. 2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 02:13,2025.70/23,91
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 26. 10/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 16:57,35231.30/29,410
C2W 1. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 18:06,90 2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 31. 12/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 17:15,03251.83/32,29
C2W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 18:09,91 2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W 6. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 141.70 2 129.00 6 135.005.50/4,27
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1W 2. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 11:53,9028.90/4,22
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 16:49,5033.20/3,45
C2W 3.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 20:35,5069.70/6,00
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1W 2. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 20:15,807.60/0,62
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3.  BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 17:48,6028.30/2,73
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 1.  BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 17:46,70 4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 39. 11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 208.30 6 169.50 6 175.5056.80/47,92
C2X 14. 3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
192.90 16 206.00 110 208.9073.60/54,40
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 41. 11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 219.90 12 165.40 8 173.4054.10/45,32
C2X 14. 3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
214.90 64 218.40 18 236.4099.80/73,10
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1W    ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2W    SADÍLKOVÁ Lucie
ŠOTOLOVÁ Markéta
2002
1989
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
K1W    ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2W    SADÍLKOVÁ Lucie
ŠOTOLOVÁ Markéta
2002
1989
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 41. 20/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 208.42 16 172.04 10 182.0472.42/66,10
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 43. 21/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 166.67 60 155.54 10 165.5457.61/53,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 15.07.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.07.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šotolová MarkétaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.08.17 updated from RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 5/8 23
34.C2X
Fencl Jáchym
2/2 14
36.C2X
Šťastný Matěj
2/2 13
85.K1W 5/6 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 2/2 48
14.C2M
Plášilová Anežka
4/4 110
37.K1W 4/4 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/7 12
14.C2M
Plášilová Anežka
4/4 20
2.C2W
Šandová Anežka
3/3 4
5.C2W
Plášilová Anežka
1/1 2
17.K1W 5/10 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2M
Plášilová Anežka
4/4 0
 C2W
Šandová Anežka
1/1 0
 K1W 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 3/3 11
 C2M
Zedníčková Michaela
1/1 0
30.C2X
Jiřík Matěj
3/3 10
86.K1W 5/8 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 1/1 2
60.C2M
Zedníčková Michaela
1/1 1
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 4
41.K1W 5/9 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Sadílková Lucie
2/2 0
 C2X
Jiřík Matěj
2/2 0
153.K1W 5/6 4

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Bundová Simonasl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
pořadí1.1.13.9.1.1.6.9.8.8.2.
odstup %0,00,039,339,90,00,024,146,517,524,726,1
% poražených soupeřů100,0100,020,046,7100,0100,028,620,058,856,375,0
pořadí20182019celkem
průměr6.05.15.4
medián816
modus811
počet závodů3811
průměrný odstup od vítěze %22,818,719,8
průměrné % poražených soupeřů63,464,464,1
počet jízd61622
lepší 1. jízda2
66,7%
2
25,0%
4
36,4%
čistých jízd3
50,0%
2
12,5%
5
22,7%

Kategorie C2X

Bundová Simonasl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí2.5.5.4.14.19.5.14.14.
odstup %2,928,825,317,214,124,611,654,473,1
% poražených soupeřů87,555,620,050,038,121,742,97,17,1
pořadí201720182019celkem
průměr14.012.74.09.1
medián141445
modus14555
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %63,716,818,528,0
průměrné % poražených soupeřů7,134,253,336,7
počet jízd45817
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí4.2.2.1.32.37.17.23.5.40.37.38.35.6.39.41.41.43.
odstup %4,51,70,60,024,030,213,116,515,490,146,9241,290,64,247,945,366,153,4
% poražených soupeřů76,992,992,3100,035,433,370,960,760,04,923,49,819,061,59,513,02,42,3
pořadí201720182019celkem
průměr41.025.113.024.6
medián4123232
modus41522
počet závodů48618
průměrný odstup od vítěze %53,264,810,244,0
průměrné % poražených soupeřů6,838,871,842,7
počet jízd8161236
lepší 1. jízda0
0,0%
4
50,0%
3
50,0%
7
38,9%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
6
50,0%
8
22,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí38.35.
odstup %241,290,6
% poražených soupeřů9,819,0
pořadí2018celkem
průměr36.536.5
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %165,9165,9
průměrné % poražených soupeřů14,414,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí12.16.
odstup %35,083,7
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr14.014.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %59,359,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí34.39.
odstup %25,754,9
% poražených soupeřů15,42,6
pořadí2019celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,340,3
průměrné % poražených soupeřů9,09,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí26.31.
odstup %29,432,2
% poražených soupeřů37,528,6
pořadí2018celkem
průměr28.528.5
medián2626
modus2626
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,830,8
průměrné % poražených soupeřů33,133,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sl 39
03.05.18
pořadí1.7.1.2.1.2.
odstup %0,013,90,02,60,00,6
% poražených soupeřů---66,7100,090,0100,080,0
pořadí20182019celkem
průměr2.02.42.3
medián211
modus211
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %0,63,32,8
průměrné % poražených soupeřů80,071,372,8

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 83
21.06.18
pořadí12.16.2.
odstup %35,083,723,9
% poražených soupeřů------50,0
pořadí20182019celkem
průměr2.014.010.0
medián21212
modus2122
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,959,347,5
průměrné % poražených soupeřů50,00,016,7

Kategorie C2W

Bundová Simonasl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí5.1.1.2.1.1.3.
odstup %13,60,00,05,70,00,06,0
% poražených soupeřů---100,0100,075,0100,0100,033,3
pořadí20182019celkem
průměr1.72.32.0
medián111
modus111
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %2,04,83,6
průměrné % poražených soupeřů77,868,872,6

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 59
16.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí3.34.39.2.8.8.13.3.26.31.2.2.3.1.
odstup %10,225,754,98,153,042,246,40,029,432,24,23,42,70,0
% poražených soupeřů80,015,42,685,7------7,771,437,528,666,787,575,0100,0
pořadí20182019celkem
průměr9.715.312.5
medián383
modus282
počet závodů7714
průměrný odstup od vítěze %10,334,422,3
průměrné % poražených soupeřů66,727,347,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí12.16.
odstup %35,083,7
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr14.014.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %59,359,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí34.39.
odstup %25,754,9
% poražených soupeřů15,42,6
pořadí2019celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,340,3
průměrné % poražených soupeřů9,09,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí16.17.
odstup %25,122,6
% poražených soupeřů6,311,1
pořadí2019celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,923,9
průměrné % poražených soupeřů8,78,7

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí15.16.
odstup %41,436,1
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,838,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí33.28.36.33.
odstup %32,725,428,736,6
% poražených soupeřů8,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.530.532.5
medián332833
modus332833
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %32,729,130,9
průměrné % poražených soupeřů6,817,812,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
pořadí15.16.
odstup %41,424,3
% poražených soupeřů---11,8
pořadí20182019celkem
průměr16.015.015.5
medián161515
modus161515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %24,341,432,9
průměrné % poražených soupeřů11,80,05,9

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
pořadí33.25.11.33.
odstup %32,727,116,436,6
% poražených soupeřů8,614,367,713,5
pořadí20182019celkem
průměr23.033.025.5
medián253325
modus113333
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %26,732,728,2
průměrné % poražených soupeřů31,88,626,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí16.17.
odstup %25,122,6
% poražených soupeřů6,311,1
pořadí2019celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,923,9
průměrné % poražených soupeřů8,78,7

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí15.16.
odstup %41,436,1
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,838,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí33.28.36.33.
odstup %32,725,428,736,6
% poražených soupeřů8,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.530.532.5
medián332833
modus332833
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %32,729,130,9
průměrné % poražených soupeřů6,817,812,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí16.17.
odstup %25,122,6
% poražených soupeřů6,311,1
pořadí2019celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,923,9
průměrné % poražených soupeřů8,78,7

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí15.16.
odstup %41,436,1
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,838,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí33.28.36.33.
odstup %32,725,428,736,6
% poražených soupeřů8,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.530.532.5
medián332833
modus332833
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %32,729,130,9
průměrné % poražených soupeřů6,817,812,3