Zedníčková Michaela, 2005

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 3   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 21. 10/DM 23.9220,3
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 30. 12/DM 22.7221,2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
12. 3/DM 32.0425,9
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 21. 10/DM 26.4022,5
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 24. 10/DM 15.9714,8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
8. 2/DM 25.0219,4
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 6. 2/DM 7.0010,5
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 8. 5/DM 10.3013,8
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 8. 2/DM 60.717,1
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 11. 3/DM 6.5811,7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 28. 4/DM 23.8048,1
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 17. 5/DM 54.76101,7
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 33. 6/DM 9.9219,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 15. 5/DM 3945.977.170,6
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 6. 2/DM 137.4015,4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 6. 2/DM 11.1020,4
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 7. 2/DM 109.7012,3
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 7. 2/DM 10.3018,8
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 1. 1/DM
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 3. 1/DM 6.966,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DM 19.6816,1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 2. 1/DM 0.290,2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 3. 1/DM 5.004,6
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DM 23.3519,5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 3. 3/DM 2.702,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 2/DM 20.1020,6
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 2/DM 13.4010,6
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 3. 3/DM 4.203,4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 2/DM 3.303,0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 1/DM 4.403,3
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 2/DM 61.046,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 10. 3/DM 59.998,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 9. 3/DM 85.9810,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 3/DM 96.6213,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 11. 3/DM 95.0811,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 5/DM 5.5811,4
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 14. 5/DM 9.9818,8
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 5/DM 8.0716,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 5/DM 10.6720,4
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 11. 6/ZS 21.1017,8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
14. 3/ZS 36.0029,3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 9. 4/ZS 15.3014,6
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 11. 7/ZS 22.9020,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
15. 3/ZS 34.0028,6
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 12. 5/ZS 15.9015,2
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 11. 3/ZS 5.2912,7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 3. 3/ZS 4.268,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 16. 2/ZS 7.9014,7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 4.358,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 33. 5/ZS 57.32120,0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 4.407,5
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 3/ZS 4.688,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
21. 1/ZS 22.7147,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 15.435,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 35. 4/ZS 17.5435,4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 34.3610,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 3/ZS 26.728,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
24. 2/ZS 20.8843,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 6. 2/ZS 12.5021,6
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 1.903,3
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 2/ZS 1.201,8
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 2/ZS 58.605,3
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 6. 2/ZS 264.5027,9
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 6. 2/ZS 15.0026,3
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 0.100,2
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
   
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
6.   3534.095.362,8
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 3. 1/ZS 19.7014,3
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 3. 1/ZS 4.103,5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 1/ZS 13.5010,1
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 3. 1/ZS 21.3015,2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 4. 1/ZS 3.402,7
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
5. 1/ZS 28.0020,3
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 28. 6/ZS 19.1722,6
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 39. 9/ZS 43.5751,2
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 4. 3/ZS 12.509,6
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 2/ZS 4.003,4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 2/ZS 17.2012,5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 1. 1/ZS
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 3. 2/ZS 4.403,2
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/ZS 1.601,3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
7. 2/ZS 42.6036,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 13. 3/ZS 114.8515,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd    
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 13. 3/ZS 107.0014,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd    
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/ZS 17.882,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 2/ZS 12.5021,6
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 2/ZS 1.903,3
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 2/ZS 1.201,8
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 37. 26/ZS 48.8648,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 50. 29/ZS 116.63114,3
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/ZS
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
4. 1/ZS 123.8014,3
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1. 1/ZS
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1. 1/ZS
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 10.   151.7021,4
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 2/ZS 224.9026,4
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VOŘÍŠEK Václav
3. 1/ZS 264.5030,5
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/ZS 1.500,1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 30. 5/ZS 236.8322,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 26. 3/ZS 218.4121,5
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/ZS 138.7014,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 6. 1/ZS 130.4015,2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 7. 1/ZS 137.7014,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 7. 1/ZS 118.5014,1
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 11. 2/ZS 254.7823,5
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 11. 2/ZS 232.0821,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/ZS 161.1019,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14. 2/ZS 175.1018,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14. 2/ZS 171.4021,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 2/ZS 212.9022,2
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 6.   172.6023,1
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 6.   116.7019,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 15. 4/ZS 61.6444,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 19. 6/ZS 17.3013,5
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
20. 4/ZS 47.3031,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 15. 4/ZS 71.4950,9
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 21. 6/ZS 20.1015,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
21. 4/ZS 50.0833,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 24. 6/ZS 17.9926,6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
16. 7/ZS 17.2324,3
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 10/ZS 7.8815,7
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/ZS
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 42. 28/ZS 44.8254,4
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 22. 3/U14 23.3647,9
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 27. 3/U14 16.6033,1
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZS 15.701,5
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 1.702,7
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 1.402,2
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/ZS 29.602,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
BUNDOVÁ Simona
6. 2/ZS 53.0042,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 2. 1/ZS 5.904,6
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
BUNDOVÁ Simona
6. 2/ZS 47.5036,5
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 4. 2/ZS 17.8014,7
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1W slalom 42. 16/ZS 113.20143,6
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1W slalom 48. 17/ZS 145.12173,1
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 41. 27/ZS 365.76376,7
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 42. 26/ZS 279.83303,4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
2. 2/ZS 25.7023,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 18. 5/ZS 184.8023,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/ZS
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 28. 9/ZS 214.5627,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/ZS
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1W slalom 4. 1/ZS 47.8029,6
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 3. 1/ZS 2.401,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/ZS 48.0033,9
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd 1. 1/ZS
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1W slalom 4. 1/ZS 28.4014,8
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 2. 1/ZS 1.801,3
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 1/ZS 39.6025,6
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
3.   69.706,0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 33. 7/ZS 21.5944,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 30. 6/ZS 0.830,0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/ZS
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 39. 9/ZS 197.4136,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 40. 11/ZS 195.6335,8
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   20.001,9
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
SYROVÝ Filip
7.   377.8044,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 20. 10/ZS 271.1026,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 23. 12/ZS 241.0027,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 21. 8/ZS 266.0029,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 24. 11/ZS 321.0030,9
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   3.600,3
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
SYROVÝ Filip
2.   190.6015,8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 3/ZS 144.1025,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 17. 4/ZS 216.2029,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 5/ZS 231.6031,7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 7/ZS 154.8027,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 33. 8/ZM 31.7026,7
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 36. 8/ZM 32.4027,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 17. 7/ZM 83.3127,5
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 19. 9/ZM
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZM 70.107,5
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 7. 2/ZM 6.3010,7
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZM 79.908,9
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 6. 2/ZM 5.609,6
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1W slalom 2.   20.1014,8
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1W slalom 2.   15.3011,0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 37. 18/ZM 37.2133,9
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 4. 2/ZM 125.4020,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 38. 18/ZM 33.5431,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 36. 8/ZM 214.6338,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 41. 9/ZM 407.1541,1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 44. 23/ZM 105.04107,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 19. 9/ZM 9.7828,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 44. 22/ZM 117.33100,4
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   5.007,7
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZM 69.206,7
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   189.2017,4
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   147.1012,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 21. 7/ZM 396.6044,4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 22. 7/ZM 470.8045,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 21. 6/ZM 396.8046,6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 22. 7/ZM 460.4045,4
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 12.   524.0064,6
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 7.   662.9089,5
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 7. 2/ZM 484.1075,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.07.19 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5729|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
32.C1W 5/6 22
27.C2X
Zrzavý Jakub
5/6 29
71.K1W 5/6 100
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 4/4 118
14.K1W 6/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 4/4 16
6.C1W 5/9 9
9.K1W 5/16 161
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/6 16
59.C2M
Žďárská Laura
2/2 10
55.C2X
Žďárská Laura
2/2 8
64.C2X
Zrzavý Jakub
2/2 4
75.K1W 5/10 145
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Žďárská Laura
2/2 31
27.K1W 6/6 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/6 18
8.C1W 5/5 11
19.C2M
Žďárská Laura
5/11 31
38.C2M
Voříšek Václav
1/1 3
1.C2W
Žďárská Laura
3/3 6
95.K1M 1/1 14
13.K1W 5/23 132
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0
22.K1W 5/19 165

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Bundová Simona
1/1 0
 C2X
Zrzavý Jakub
4/4 0
83.K1W 5/9 89
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.K1W 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 1/1 3
53.C2M
Syrový Filip
2/2 1
60.C2M
Bundová Simona
1/1 1
1.C2W
Bundová Simona
3/3 4
31.K1W 5/15 65
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/11 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1W 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
47.K1W 5/12 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/9 3

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1W14---
K1W14274246
C2M-27--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C1W323449-
C2X276470-
K1W717583126
C2M-59117-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C1M3535--
C1W6825-
K1W9133147
C2M-3860-
C2W-11-
K1M-95-153

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1W998973

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1W2329--
K1W45223256
C2M-46--
C2W-2--
Fotky nenalezeny.
0|5729|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
32.C1W 5/6 22
27.C2X
Zrzavý Jakub
5/6 29
71.K1W 5/6 100
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 4/4 118
14.K1W 6/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 4/4 16
6.C1W 5/9 9
9.K1W 5/16 161
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/6 16
59.C2M
Žďárská Laura
2/2 10
55.C2X
Žďárská Laura
2/2 8
64.C2X
Zrzavý Jakub
2/2 4
75.K1W 5/10 145
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Žďárská Laura
2/2 31
27.K1W 6/6 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/6 18
8.C1W 5/5 11
19.C2M
Žďárská Laura
5/11 31
38.C2M
Voříšek Václav
1/1 3
1.C2W
Žďárská Laura
3/3 6
95.K1M 1/1 14
13.K1W 5/23 132
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0
22.K1W 5/19 165

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Bundová Simona
1/1 0
 C2X
Zrzavý Jakub
4/4 0
83.K1W 5/9 89
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.K1W 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 1/1 3
53.C2M
Syrový Filip
2/2 1
60.C2M
Bundová Simona
1/1 1
1.C2W
Bundová Simona
3/3 4
31.K1W 5/15 65
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/11 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1W 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
47.K1W 5/12 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/9 3

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1W14---
K1W14274246
C2M-27--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C1W323449-
C2X276470-
K1W717583126
C2M-59117-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C1M3535--
C1W6825-
K1W9133147
C2M-3860-
C2W-11-
K1M-95-153

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1W998973

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1W2329--
K1W45223256
C2M-46--
C2W-2--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
36 16 18 100 25 24 219
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody15.07.0367
K1W21.519.0334
C1W7.84.0316
C2X8.16.0514
C2M11.714.063
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody11,557,51217,91826,967
K1W00,0411,8617,61029,434
C1W16,316,3531,3743,816
C2X00,000,017,117,114
C2M00,000,000,000,03
Celkem11,557,51217,91826,967
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1322044155743,2
K1W671888283247,8
C1W323011959,4
C2X27943622,2
C2M632500,0
Celkem1322044155743,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí21.21.1.2.3.3.11.11.3.3.4.3.15.15.4.4.
odstup %20,322,50,00,22,23,417,820,114,315,29,63,244,350,929,614,8
% poražených soupeřů25,928,6100,080,050,050,033,337,533,333,340,066,717,612,5------
pořadí201820192020celkem
průměr9.55.88.57.8
medián4334
modus4333
počet závodů46616
průměrný odstup od vítěze %34,913,48,116,8
průměrné % poražených soupeřů7,540,755,838,0
počet jízd8121232
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
3
50,0%
6
37,5%
čistých jízd4
50,0%
10
83,3%
5
41,7%
19
59,4%

Kategorie C2M

Zedníčková Michaelasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 96
21.07.18
pořadí14.15.6.
odstup %29,328,636,5
% poražených soupeřů40,941,7---
pořadí20182019celkem
průměr6.014.511.7
medián61414
modus6146
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %36,528,931,5
průměrné % poražených soupeřů0,041,327,5
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Zedníčková Michaelasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí12.8.5.5.6.4.3.5.6.7.20.21.5.6.
odstup %25,919,416,119,510,63,310,120,312,536,431,133,533,925,6
% poražených soupeřů38,953,355,655,654,570,066,750,037,533,39,513,0------
pořadí201820192020celkem
průměr13.05.36.78.1
medián6556
modus5355
počet závodů44614
průměrný odstup od vítěze %31,019,815,821,3
průměrné % poražených soupeřů5,646,954,738,4
počet jízd881127
lepší 1. jízda2
50,0%
4
100,0%
1
16,7%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
4
36,4%
6
22,2%

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí30.24.3.3.5.3.9.12.3.4.28.39.3.2.37.50.19.21.4.42.48.41.42.3.2.33.36.19.2.2.37.38.
odstup %21,214,86,54,620,63,014,615,23,52,722,651,23,41,348,2114,313,515,114,7143,6173,1376,7303,41,91,326,727,20,014,811,033,931,1
% poražených soupeřů46,359,685,788,983,390,985,281,084,678,649,132,184,693,330,85,867,364,370,0------2,42,484,692,923,823,9---80,080,012,214,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr23.924.718.711.320.1
medián33219319
modus242333
počet závodů7910632
průměrný odstup od vítěze %20,7115,927,711,848,0
průměrné % poražených soupeřů33,442,762,575,853,1
počet jízd1417201263
lepší 1. jízda4
57,1%
5
55,6%
5
50,0%
3
50,0%
17
53,1%
čistých jízd5
35,7%
7
41,2%
10
50,0%
9
75,0%
31
49,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí37.50.41.42.44.44.
odstup %48,2114,3376,7303,4107,7100,4
% poražených soupeřů30,85,82,42,42,34,4
pořadí201720182019celkem
průměr44.041.543.543.0
medián44413742
modus44413744
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %104,1340,181,3175,1
průměrné % poražených soupeřů3,42,418,38,0
počet jízd43411
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí14.13.
odstup %18,820,4
% poražených soupeřů31,636,8
pořadí2020celkem
průměr13.513.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,619,6
průměrné % poražených soupeřů34,234,2

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí8.19.19.30.26.33.39.36.41.
odstup %7,111,416,722,921,544,336,038,741,1
% poražených soupeřů36,455,055,025,635,9---2,614,613,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr38.536.028.015.327.9
medián3633261930
modus3633261919
počet závodů22239
průměrný odstup od vítěze %39,940,222,211,726,6
průměrné % poražených soupeřů13,81,330,848,826,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Zedníčková Michaelasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí8.10.27.18.28.33.39.
odstup %7,18,333,123,527,444,336,0
% poražených soupeřů36,483,03,757,535,7---2,6
pořadí20182020celkem
průměr29.09.023.3
medián28827
modus1888
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %32,97,725,7
průměrné % poražených soupeřů19,959,731,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Zedníčková Michaelasj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 40
02.05.19
pořadí6.7.6.6.7.
odstup %15,412,327,921,626,4
% poražených soupeřů50,045,537,550,060,0
pořadí20192020celkem
průměr6.36.56.4
medián666
modus666
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %25,313,820,7
průměrné % poražených soupeřů49,247,848,6

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 59
16.05.19
sj 11
04.04.19
sl 39
03.05.18
pořadí1.1.2.9.11.14.13.1.1.1.
odstup %0,00,06,210,411,618,820,40,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,075,061,956,531,636,8100,0100,0100,0
pořadí201820192020celkem
průměr1.01.07.35.4
medián1191
modus1111
počet závodů12710
průměrný odstup od vítěze %0,00,09,66,7
průměrné % poražených soupeřů100,0100,066,076,2

Kategorie C2M

Zedníčková Michaelasl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sl 83
21.06.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí3.1.2.4.3.2.7.2.
odstup %5,30,01,814,330,523,944,415,8
% poražených soupeřů60,0100,080,057,175,050,025,066,7
pořadí20182019celkem
průměr3.72.63.0
medián232
modus232
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %28,010,417,0
průměrné % poražených soupeřů47,274,464,2

Kategorie C2W

Zedníčková Michaelasl 79
22.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí2.2.1.1.1.3.
odstup %2,00,10,00,00,06,0
% poražených soupeřů75,075,0100,0100,0100,033,3
pořadí20182019celkem
průměr1.71.71.7
medián121
modus121
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %2,00,71,4
průměrné % poražených soupeřů77,883,380,6

Kategorie K1M

Zedníčková Michaelasj 44
05.05.19
sj 15
06.04.17
pořadí10.12.
odstup %21,464,6
% poražených soupeřů62,515,4
pořadí20172019celkem
průměr12.010.011.0
medián121010
modus121010
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %64,621,443,0
průměrné % poražených soupeřů15,462,539,0

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí1.1.8.1.1.1.1.10.11.19.19.1.1.1.13.2.1.1.1.1.30.26.1.1.11.11.2.3.1.18.28.1.1.33.1.39.2.2.17.4.4.4.36.41.2.2.3.2.
odstup %0,00,07,10,00,00,00,08,313,711,416,70,00,00,014,43,30,00,00,00,022,921,50,00,021,223,51,52,70,023,527,40,00,044,30,036,01,90,327,57,58,920,938,741,17,76,717,412,8
% poražených soupeřů100,0100,036,4100,0100,0100,0100,083,081,155,055,0100,0100,0100,068,488,9100,0100,0100,0100,025,635,9100,0100,016,723,185,771,4100,057,535,7100,0100,0---100,02,687,583,311,157,157,140,014,613,083,380,066,783,3
pořadí2017201820192020celkem
průměr11.510.96.86.68.8
medián42112
modus21111
počet závodů1012151148
průměrný odstup od vítěze %18,911,57,15,210,2
průměrné % poražených soupeřů50,668,677,282,870,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí9.11.14.13.
odstup %10,411,618,820,4
% poražených soupeřů61,956,531,636,8
pořadí2020celkem
průměr11.811.8
medián1111
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %15,315,3
průměrné % poražených soupeřů46,746,7

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
pořadí8.10.11.19.19.13.30.26.6.6.7.7.9.14.14.15.6.6.33.39.20.23.24.21.15.17.21.18.36.41.21.22.22.21.7.7.
odstup %7,18,313,711,416,714,422,921,515,214,014,114,019,918,821,122,219,023,144,336,026,327,030,929,925,129,327,531,738,741,144,445,145,446,675,789,5
% poražených soupeřů36,483,081,155,055,068,425,635,977,379,272,773,957,948,048,046,258,358,3---2,626,98,317,920,026,320,04,819,014,613,09,18,74,59,1------
pořadí2017201820192020celkem
průměr22.123.112.213.417.6
medián212191117
modus7216196
počet závodů81013536
průměrný odstup od vítěze %53,330,818,511,428,7
průměrné % poražených soupeřů7,414,657,762,135,1

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Zedníčková Michaelasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí21.24.
odstup %47,743,4
% poražených soupeřů16,74,2
pořadí2019celkem
průměr22.522.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,645,6
průměrné % poražených soupeřů10,510,5

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
pořadí11.33.16.33.35.30.
odstup %11,719,614,7120,035,40,0
% poražených soupeřů47,434,746,438,534,69,4
pořadí201820192020celkem
průměr30.028.022.026.3
medián30331130
modus30161133
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %0,056,715,733,6
průměrné % poražených soupeřů9,439,841,135,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
pořadí8.3.
odstup %13,88,0
% poražených soupeřů41,785,7
pořadí20192020celkem
průměr3.08.05.5
medián383
modus383
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %8,013,810,9
průměrné % poražených soupeřů85,741,763,7

Kategorie C2W

Zedníčková Michaelasj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí20182019celkem
průměr1.01.01.0
medián111
modus111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 58
19.05.18
pořadí6.11.11.24.10.30.
odstup %10,511,712,726,615,70,0
% poražených soupeřů82,147,467,717,971,09,4
pořadí201820192020celkem
průměr21.311.08.515.3
medián2411611
modus1011611
počet závodů3126
průměrný odstup od vítěze %14,112,711,112,9
průměrné % poražených soupeřů32,867,764,849,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Zedníčková Michaelasj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí6.7.6.6.
odstup %20,418,821,626,3
% poražených soupeřů61,553,850,044,4
pořadí20192020celkem
průměr6.06.56.3
medián666
modus666
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %24,019,621,8
průměrné % poražených soupeřů47,257,752,4

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí17.15.4.4.
odstup %101,77.170,67,510,7
% poražených soupeřů11,122,272,770,0
pořadí20192020celkem
průměr4.016.010.0
medián4154
modus4154
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,13.636,11.822,6
průměrné % poražených soupeřů71,416,744,0

Kategorie C2M

Zedníčková Michaelasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí21.3.24.3.2.6.
odstup %47,78,443,48,81,85.362,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,480,0---
pořadí2019celkem
průměr9.89.8
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %912,2912,2
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí11.28.33.1.1.16.33.6.35.3.2.2.2.2.30.7.6.
odstup %11,748,119,60,00,014,7120,08,735,45,53,30,22,72,20,010,79,6
% poražených soupeřů47,444,934,7100,0100,046,438,570,634,688,288,985,785,785,79,425,037,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr6.511.313.914.812.8
medián626116
modus62212
počet závodů237517
průměrný odstup od vítěze %10,11,726,815,917,2
průměrné % poražených soupeřů31,360,364,765,460,2

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 110
17.08.19
sp 121
22.08.18
pořadí3.22.
odstup %5,547,9
% poražených soupeřů88,222,2
pořadí20182019celkem
průměr22.03.012.5
medián2233
modus2233
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %47,95,526,7
průměrné % poražených soupeřů22,288,255,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Zedníčková Michaelasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí17.15.4.4.
odstup %101,77.170,67,510,7
% poražených soupeřů11,122,272,770,0
pořadí20192020celkem
průměr4.016.010.0
medián4154
modus4154
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,13.636,11.822,6
průměrné % poražených soupeřů71,416,744,0

Kategorie C2M

Zedníčková Michaelasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí21.3.24.3.
odstup %47,78,443,48,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,4
pořadí2019celkem
průměr12.812.8
medián33
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %27,127,1
průměrné % poražených soupeřů42,542,5

Kategorie K1W

Zedníčková Michaelasj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí11.28.33.16.33.6.35.3.30.19.
odstup %11,748,119,614,7120,08,735,45,50,028,5
% poražených soupeřů47,444,934,746,438,570,634,688,29,430,8
pořadí2017201820192020celkem
průměr19.030.018.624.021.4
medián1930162819
modus193031133
počet závodů115310
průměrný odstup od vítěze %28,50,036,926,529,2
průměrné % poražených soupeřů30,89,455,742,344,6