Žďárská Laura, 2006

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057062
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C2: 3sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   134.7114,8
9
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 3.   41.703,9
5
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 3/DS 143.6015,5
7
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 4.   175.4018,0
5
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 20. 1/DS 30.0628,1
6
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 1/DS 11.118,6
4
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 22. 2/DS 25.9122,3
2
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
4. 1/DS 7.025,3
4
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Alžběta
1.  
2
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   69.607,1
4
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 43.   3538.185.724,3ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 38. 7/DS 19.1831,1ČP/OČ/OM
8/10/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 31. 7/DS 241.6125,2
2
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Alžběta
11. 5/DS 581.7868,2
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 37. 7/DM 42.0737,3
19
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 34. 5/DM 33.1429,8
27
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 27. 3/DM 11.3522,5ČP/OČ/OM
11/15/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 37. 6/DM 19.3038,0ČP/OČ/OM
1/1/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 20.   3543.546.277,3ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 12. 3/DM 355.4141,3ČP/OČ/OM
33/6/0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1W slalom 9. 1/DM 35.7329,6
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 10. 2/DM 14.8214,7
9
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1W slalom 8. 1/DM 32.9123,8
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 12. 2/DM 24.7422,9
8
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   55.905,7-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 19. 4/DM 25.1024,0
13
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
8. 1/DS 24.8019,7
3
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 4. 1/DM 141.3027,4
4
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 17. 5/DM 22.7020,0
12
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
8. 1/DS 28.7021,6
3
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 29. 4/DM 18.6425,4ČP/OČ/OM
7/6/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 35. 7/DM 16.3632,5ČP/OČ/OM
2/3/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 26. 4/DM 63.4158,0
4
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 20. 4/DM 39.9634,6
14
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom    
0
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
10
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 22. 2/DM 201.3218,9ČP/OČ/OM
14/2/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 22. 4/DM 121.9912,8ČP/OČ/OM
14/9/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
13
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
5
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
10
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 38. 11/DM 28.0428,7
30
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KOBLÍŽEK Daniel
14. 2/U23 36.6730,7
8
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 38. 11/DM 24.7922,6
35
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KOBLÍŽEK Daniel
13. 2/U23 23.0517,5
8
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
11
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 30. 18/DM 15.0636,5-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 33. 8/DM 15.8132,7ČP/OČ/OM
9/2/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 32. 6/DM 11.8424,1ČP/OČ/OM
10/9/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 5. 4/DM 8.578,4
11
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
KOBLÍŽEK Daniel
2. 1/U23 1.201,0
4
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 4. 4/DM 6.085,4
12
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
KOBLÍŽEK Daniel
3. 1/U23 0.990,7
4
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 21. 6/DM 87.0013,0ČP/OČ/OM
15/21/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 21. 5/DM 71.9311,2ČP/OČ/OM
15/19/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 3/DM 8.107,6
14
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
KOBLÍŽEK Daniel
2. 1/U23 7.206,0
6
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 2. 2/DM 57.0011,2
12
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 2/DM 4.804,4
18
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
KOBLÍŽEK Daniel
2. 1/U23 5.404,3
7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 28. 7/DM 9.2218,3ČP/OČ/OM
8/2/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 28. 7/DM 10.4421,2ČP/OČ/OM
8/2/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 20. 5/DM 226.4617,2ČP/OČ/OM
17/6/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 29. 7/DM 260.5619,7ČP/OČ/OM
7/4/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
13
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZS 5.970,7
7
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 24. 8/ZS 25.5421,7
3
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 21. 5/ZS 17.2116,1
32
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 23. 7/ZS 29.3725,0
4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 32. 6/ZS 19.2717,9
25
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZS 34.094,0
2
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 19. 2/ZS 15.2422,8-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/DM -
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
9
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/DM
5
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 2. 2/ZS 0.902,0-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/ZS 2.425,6-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22. 18/ZS 30.5530,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
13. 11/ZS 193.77140,1-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 24. 5/ZS 18.2718,7
34
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 8/ZS 22.2522,7
24
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
2/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 41. 1/ZS 15.1830,7ČP/OČ/OM
8/3/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/ZS 0.010,0OČ/OM
7/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
22. 7/DM 11.9224,1ČP/OČ/OM
15/0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
2/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 38. 1/ZS 15.4630,6ČP/OČ/OM
9/10/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
1. 1/ZS OČ/OM
11/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
22. 7/DM 9.6719,5ČP/OČ/OM
15/0/0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 40. 14/ZS 21.7428,3
17
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 29. 8/ZS 12.1015,1
27
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 2. 1/ZS 6.005,6
10
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 2. 1/ZS 2.622,4
14
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 1/ZS 15.7016,1
17
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
8. 1/ZS 19.2015,2
3
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 2. 1/ZS 16.303,2
5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 1/ZS 6.706,2
15
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
7. 1/ZS 15.1011,4
4
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZS 26.963,1
3
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 26/ZS 35.1834,0OM/OČ
0/14
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
11. 11/ZS 62.0044,3OM/OČ
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 14. 1/ZS 86.2911,9OČ/OM
29/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 1/ZS 128.4217,0OČ/OM
6/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 20. 1/ZS 124.8517,8OČ/OM
13/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/DM OČ/OM
9/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 1/ZS 10.9822,5ČP/OČ/OM
6/3/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
20. 7/DM 12.5727,0ČP/OČ/OM
17/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 24. 1/ZS 8.7818,1ČP/OČ/OM
12/9/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
20. 7/DM 12.1025,7ČP/OČ/OM
17/1/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
14. 3/ZS 36.0029,3
5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 28. 10/ZS 27.3026,1
24
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
15. 3/ZS 34.0028,6
5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 22. 9/ZS 21.3020,4
32
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 15. 13/ZS 10.1421,6-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS -
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 8. 8/ZS 8.1816,4OČ/OM
1/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 41. 7/ZS 26.6855,9ČP/OČ/OM
1/1/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 3/ZS 4.688,4OČ/OM
1/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
21. 1/ZS 22.7147,7ČP/OČ/OM
17/8/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 8. 8/ZS 44.6015,8OČ/OM
1/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 46. 7/ZS 49.75100,5ČP/OČ/OM
0/1/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 3/ZS 26.728,8OČ/OM
2/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
24. 2/ZS 20.8843,4ČP/OČ/OM
14/1/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 59. 14/ZS 37.7636,2
11
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 62. 15/ZS 40.8237,6
11
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 3/ZS 8.0014,0
9
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 3/ZS 147.1015,0
5
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 1.201,8
6
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 2/ZS 58.605,3
2
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd    
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8.   3542.196.128,4
0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
   
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6.   3534.095.362,8
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom    
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 1/ZS 13.5010,1
6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 5. 2/ZS 11.609,3
9
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
5. 1/ZS 28.0020,3
2
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 48. 9/ZS 37.9144,6
5
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 52. 10/ZS 60.9671,6
4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 5/ZS 8.907,5
6
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NĚMEC Radek
7. 2/DM 19.9014,5
1
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 2. 2/ZS 43.107,0
2
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
9
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 4/ZS 7.005,7
8
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NĚMEC Radek
8. 2/DM 43.1036,8
1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 22. 8/ZS 167.7522,5-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 23. 8/ZS 189.8825,5OČ/OM
3/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 1/ZS 17.882,0OČ/OM
2/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 3/ZS 8.0014,0
9
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 1.201,8
6
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 50. 30/ZS 122.38120,8OČ/OM
3/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 40. 27/ZS 55.4354,3OČ/OM
10/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
5
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/ZS 60.905,5
2
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
2. 1/DM 7.000,7
1
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 47. 14/ZS 70.8272,0
2
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
6. 3/ZS 129.88109,2
1
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 49. 15/ZS 112.52115,8
6
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
7. 3/ZS 109.5788,9
1
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 2/ZS 98.9010,9
4
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
4. 1/ZS 123.8014,3
2
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 1/ZS 1.500,1
2
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4.   135.8014,8
2
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
2
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   5.100,4
3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 35. 10/ZM 32.8025,6
15
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 44. 13/ZM 47.8036,0
7
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 32. 10/ZM 24.7049,1-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
4. 1/ZM 16.5026,4-
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 35. 3/ZM 312.4339,7
1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
5. 2/DM 101.439,3
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd    
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
3. 1/DM 142.2813,1
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 13. 4/ZM 33.3025,7
0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd 4. 1/ZM 230.2033,6
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 14. 5/ZM 41.2029,8
0
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 6.   236.0024,2
1
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2.   19.501,7
1
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/ZM 246.4025,4
1
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 1/ZM 338.6038,2
2
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÁ Veronika
8.   488.1057,3
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 12/ZM 86.1072,5
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 46. 14/ZM 105.4088,3
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 42. 22/ZM 105.9896,7
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 44. 23/ZM 93.2586,4
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.04.24 aktualizace z registru ČSK
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 2 29.09.20 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 2 19.08.20 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.07.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Šembera JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.17 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1494|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 2/2 10
15.K1W 2/2 16

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C2X
Šťastný Matěj
2/2 8
181.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Žďárská Alžběta
1/1 0
1.C2W
Žďárská Alžběta
1/1 2
33.K1W 4/4 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
46.C2X
Šťastný Matěj
2/2 6
96.K1W 5/9 85
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 7/8 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/11 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C2X
Koblížek Daniel
5/6 33
94.K1W 5/6 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 8/8 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1W 2/2 7
51.C2X
Plášil Hynek
3/3 7
60.K1W 5/11 142
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Plášil Hynek
1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Bundová Simona
4/4 64
29.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Plášil Hynek
3/3 24
36.C2M
Bundová Simona
4/4 1
1.C2W
Bundová Simona
2/2 14
14.K1W 5/13 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bundová Simona
4/4 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
 C2W
Bundová Simona
1/1 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Zedníčková Michaela Anna
2/2 10
55.C2X
Zedníčková Michaela Anna
2/2 8
70.C2X
Šťastný Matěj
2/2 2
71.C2X
Němec Radek
2/2 2
105.K1W 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Zedníčková Michaela Anna
2/2 31
48.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 5
19.C2M
Zedníčková Michaela Anna
5/11 31
1.C2W
Zedníčková Michaela Anna
3/3 6
6.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
23.K1W 5/14 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zedníčková Michaela Anna
4/4 0
 C2W
Zedníčková Michaela Anna
1/1 0
 K1W 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 4/4 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
4.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
64.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232022202120202019
K1W4325242948
C2M---2527

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2X3946205171--
K1W181969460105126183
C1W-99-44---
C2M----59--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1W8----11-
K1W15331914142364
C2M-81--361968
C2W-1--169

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C2X26-
K1W7995

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
K1W6162514853
C2M---3846
C2W---22
Fotky nenalezeny.
0|1494|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 2/2 10
15.K1W 2/2 16

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C2X
Šťastný Matěj
2/2 8
181.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Žďárská Alžběta
1/1 0
1.C2W
Žďárská Alžběta
1/1 2
33.K1W 4/4 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
46.C2X
Šťastný Matěj
2/2 6
96.K1W 5/9 85
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 7/8 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/11 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C2X
Koblížek Daniel
5/6 33
94.K1W 5/6 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 8/8 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1W 2/2 7
51.C2X
Plášil Hynek
3/3 7
60.K1W 5/11 142
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Plášil Hynek
1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Bundová Simona
4/4 64
29.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Plášil Hynek
3/3 24
36.C2M
Bundová Simona
4/4 1
1.C2W
Bundová Simona
2/2 14
14.K1W 5/13 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bundová Simona
4/4 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
 C2W
Bundová Simona
1/1 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Zedníčková Michaela Anna
2/2 10
55.C2X
Zedníčková Michaela Anna
2/2 8
70.C2X
Šťastný Matěj
2/2 2
71.C2X
Němec Radek
2/2 2
105.K1W 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Zedníčková Michaela Anna
2/2 31
48.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 5
19.C2M
Zedníčková Michaela Anna
5/11 31
1.C2W
Zedníčková Michaela Anna
3/3 6
6.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
23.K1W 5/14 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zedníčková Michaela Anna
4/4 0
 C2W
Zedníčková Michaela Anna
1/1 0
 K1W 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 4/4 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
4.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
64.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232022202120202019
K1W4325242948
C2M---2527

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2X3946205171--
K1W181969460105126183
C1W-99-44---
C2M----59--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1W8----11-
K1W15331914142364
C2M-81--361968
C2W-1--169

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C2X26-
K1W7995

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
K1W6162514853
C2M---3846
C2W---22

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
49 4 22 66 5 35 181
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody20.614.0273
K1W26.926.0448
C2X6.57.0819
C1W16.09.084
C2M14.514.0142
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,056,834,1811,073
K1W00,024,212,136,348
C2X00,0315,8210,5526,319
C1W00,000,000,000,04
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,056,834,1811,073
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1411966143927,7
K1W951130123334,7
C2X3478823514,7
C1W8243112,5
C2M424600,0
Celkem1411966143927,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 30
16.04.22
sl 118
22.08.20
pořadí20.22.
odstup % *)34,630,4
% poražených soupeřů *)47,253,3
pořadí20202022celkem
průměr22.020.021.0
medián222020
modus222020
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)30,434,632,5
průměrné % poražených soupeřů *)53,347,250,3
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Žďárská Laurasl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí9.8.24.23.
odstup %29,623,821,725,0
% poražených soupeřů---12,514,821,4
pořadí20202022celkem
průměr23.58.516.0
medián2389
modus2388
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,326,725,0
průměrné % poražených soupeřů18,16,312,2
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie C2M

Žďárská Laurasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí14.15.
odstup %29,328,6
% poražených soupeřů40,941,7
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,928,9
průměrné % poražených soupeřů41,341,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Žďárská Laurasl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí5.4.8.8.14.13.2.3.2.2.8.7.11.3.5.7.8.6.7.
odstup %8,65,319,721,630,717,51,00,76,04,315,211,444,310,120,314,536,8109,288,9
% poražených soupeřů55,666,741,736,445,847,883,371,488,990,036,440,09,166,750,025,022,2------
pořadí20192020202120222023celkem
průměr6.08.76.08.04.56.5
medián682847
modus772848
počet závodů6362219
průměrný odstup od vítěze %46,623,610,020,76,924,5
průměrné % poražených soupeřů27,328,571,239,161,246,2
počet jízd116113334
lepší 1. jízda3
50,0%
2
66,7%
3
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
10
52,6%
čistých jízd1
9,1%
0
0,0%
3
27,3%
0
0,0%
1
33,3%
5
14,7%

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí20.22.37.34.10.12.19.17.26.20.38.38.5.4.6.4.21.32.24.33.40.29.2.2.3.4.33.28.22.59.62.5.48.52.7.6.50.40.47.49.35.44.13.14.41.46.42.44.
odstup %28,122,337,329,814,722,924,020,058,034,628,722,68,45,47,64,416,117,918,722,728,315,15,62,416,16,234,026,120,436,237,69,344,671,67,55,7120,854,372,0115,825,636,025,729,872,588,396,786,4
% poražených soupeřů38,727,636,846,857,150,047,148,421,947,246,450,075,081,380,088,963,045,660,343,931,653,392,994,491,786,442,950,063,818,317,671,411,38,953,866,75,825,04,211,138,223,27,77,14,82,2------
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr43.326.536.520.315.821.921.026.9
medián421447245192026
modus411352410204
počet závodů44131168248
průměrný odstup od vítěze %86,029,347,816,712,830,225,234,1
průměrné % poražených soupeřů1,819,131,464,270,344,433,242,5
počet jízd8826221216395
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
2
15,4%
5
45,5%
4
66,7%
3
37,5%
2
100,0%
18
37,5%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
11,5%
10
45,5%
8
66,7%
9
56,3%
1
33,3%
33
34,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí50.40.
odstup %120,854,3
% poražených soupeřů5,825,0
pořadí2019celkem
průměr45.045.0
medián4040
modus4040
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %87,587,5
průměrné % poražených soupeřů15,415,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí1.20.20.
odstup %0,027,025,7
% poražených soupeřů100,0---5,0
pořadí2020celkem
průměr13.713.7
medián2020
modus2020
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %17,517,5
průměrné % poražených soupeřů35,035,0

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí12.22.22.21.21.29.1.30.24.
odstup %41,318,912,813,011,219,70,022,518,1
% poražených soupeřů---19,216,056,553,524,3100,027,542,5
pořadí202020212022celkem
průměr18.323.718.720.2
medián24212222
modus1212221
počet závodů3339
průměrný odstup od vítěze %13,514,624,317,5
průměrné % poražených soupeřů56,744,811,737,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.3.
odstup %9,313,1
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
pořadí22.22.21.29.14.35.
odstup %18,912,813,019,711,939,7
% poražených soupeřů19,216,056,524,375,515,0
pořadí2018202020212022celkem
průměr35.014.025.022.023.8
medián3514212222
modus3514212222
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %39,711,916,415,919,3
průměrné % poražených soupeřů15,075,540,417,634,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Žďárská Laurasj 29
18.04.24
sj 3
21.03.24
sj 79
23.06.22
sj 72
06.06.19
sj 11
04.04.19
pořadí3.4.2.2.2.
odstup %3,918,05,75,50,4
% poražených soupeřů81,875,080,075,085,7
pořadí201920222024celkem
průměr2.02.03.52.6
medián2232
modus2232
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %3,05,710,96,7
průměrné % poražených soupeřů80,480,078,479,5

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 35
27.04.23
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
pořadí11.1.11.20.20.3.1.2.4.4.8.
odstup %68,20,017,027,025,75,30,01,814,338,257,3
% poražených soupeřů---100,056,5---5,060,0100,080,057,150,012,5
pořadí2018201920202023celkem
průměr6.02.513.011.07.7
medián4211114
modus4120111
počet závodů244111
průměrný odstup od vítěze %47,85,417,468,223,2
průměrné % poražených soupeřů31,374,340,40,047,4

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 79
22.06.23
sj 144
10.09.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí1.1.1.2.2.2.1.5.3.2.
odstup %0,00,00,02,00,70,10,09,313,11,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,075,050,075,0100,0---33,366,7
pořadí2018201920202023celkem
průměr3.31.81.01.02.0
medián32112
modus22111
počet závodů342110
průměrný odstup od vítěze %8,00,70,00,02,7
průměrné % poražených soupeřů33,375,0100,0100,070,0

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 41
02.05.24
sj 10
04.04.24
sj 48
11.05.23
sj 41
29.04.23
sj 109
20.08.22
sj 74
18.06.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 11
31.03.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 107
08.08.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí3.4.3.31.12.4.1.22.22.1.1.1.1.21.21.2.29.1.2.2.1.1.2.2.14.20.30.24.4.2.23.3.1.4.4.35.4.6.4.
odstup %14,815,57,125,241,327,40,018,912,80,00,00,00,013,011,211,219,70,00,74,00,00,03,23,111,917,822,518,115,07,025,514,00,010,914,839,733,624,225,4
% poražených soupeřů87,580,075,0------57,1100,019,216,0100,0100,0100,0100,056,553,587,524,3100,090,066,7100,0100,083,375,075,564,227,542,566,766,742,177,8100,070,057,115,0---37,550,0
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr12.35.99.89.610.317.03.59.4
medián44214334
modus44211331
počet závodů4710862239
průměrný odstup od vítěze %30,712,58,16,916,716,215,113,1
průměrné % poražených soupeřů25,668,672,577,748,737,583,863,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí1.11.20.20.
odstup %0,017,027,025,7
% poražených soupeřů100,056,5---5,0
pořadí2020celkem
průměr13.013.0
medián1111
modus2020
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %17,417,4
průměrné % poražených soupeřů40,440,4

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.2.
odstup %0,02,0
% poražených soupeřů100,075,0
pořadí20192020celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %2,00,01,0
průměrné % poražených soupeřů75,0100,087,5

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí12.22.22.21.21.29.1.14.20.30.24.23.
odstup %41,318,912,813,011,219,70,011,917,822,518,125,5
% poražených soupeřů---19,216,056,553,524,3100,075,564,227,542,542,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr23.017.823.718.719.9
medián2320212221
modus231212221
počet závodů153312
průměrný odstup od vítěze %25,514,114,624,317,7
průměrné % poražených soupeřů42,161,944,811,743,4

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí22.21.24.
odstup %19,547,743,4
% poražených soupeřů16,016,74,2
pořadí20192020celkem
průměr22.522.022.3
medián212222
modus212221
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %45,619,536,9
průměrné % poražených soupeřů10,516,012,3

Kategorie K1W

Žďárská Laurasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí43.38.27.37.20.29.35.33.32.28.28.38.41.46.
odstup %5.724,331,122,538,06.277,325,432,532,724,118,321,230,655,9100,5
% poražených soupeřů---9,833,37,7---31,717,123,826,225,025,024,523,113,5
pořadí20192020202120222023celkem
průměr43.538.030.329.640.533.9
medián413828293833
modus413828203828
počet závodů2145214
průměrný odstup od vítěze %78,230,624,11.279,12.877,7888,2
průměrné % poražených soupeřů18,324,525,016,83,718,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.1.4.
odstup %0,00,026,4
% poražených soupeřů100,0100,0---
pořadí201820192020celkem
průměr4.01.01.02.0
medián4111
modus4111
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %26,40,00,08,8
průměrné % poražených soupeřů0,0100,0100,066,7

Kategorie K1W

Žďárská Laurasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí43.38.27.37.29.35.30.19.2.15.32.
odstup %5.724,331,122,538,025,432,536,522,82,021,649,1
% poražených soupeřů---9,833,37,731,717,114,735,795,056,3---
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr32.015.010.530.032.040.527.9
medián3215230293830
modus321523027382
počet závodů11214211
průměrný odstup od vítěze %49,121,612,436,529,62.877,7546,0
průměrné % poražených soupeřů0,056,365,414,722,53,727,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí22.2.22.21.3.24.3.2.6.
odstup %24,10,019,547,78,443,48,81,85.362,8
% poražených soupeřů16,087,516,016,777,84,271,480,0---
pořadí20192020celkem
průměr9.815.311.7
medián3226
modus3222
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %912,214,6613,0
průměrné % poražených soupeřů41,739,841,1

Kategorie K1W

Žďárská Laurasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí43.38.27.37.20.33.32.28.28.41.1.38.41.8.46.8.3.8.
odstup %5.724,331,122,538,06.277,332,724,118,321,230,70,030,655,916,4100,515,814,06.128,4
% poražených soupeřů---9,833,37,7---23,826,225,025,018,4100,024,523,158,813,558,877,8---
pořadí20192020202120222023celkem
průměr19.026.730.328.040.526.7
medián83828273828
modus812820388
počet závodů6343218
průměrný odstup od vítěze %1.055,120,424,12.112,62.877,71.032,3
průměrné % poražených soupeřů38,747,625,011,83,728,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Žďárská Laurasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí27.37.8.
odstup %22,538,015,8
% poražených soupeřů33,37,758,8
pořadí20192022celkem
průměr8.032.024.0
medián82727
modus8278
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %15,830,225,4
průměrné % poražených soupeřů58,820,533,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí22.2.22.21.3.24.3.
odstup %24,10,019,547,78,443,48,8
% poražených soupeřů16,087,516,016,777,84,271,4
pořadí20192020celkem
průměr12.815.313.9
medián32221
modus3223
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %27,114,621,7
průměrné % poražených soupeřů42,539,841,4

Kategorie K1W

Žďárská Laurasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí43.38.27.37.20.33.32.28.28.41.1.38.41.8.46.8.
odstup %5.724,331,122,538,06.277,332,724,118,321,230,70,030,655,916,4100,515,8
% poražených soupeřů---9,833,37,7---23,826,225,025,018,4100,024,523,158,813,558,8
pořadí20192020202120222023celkem
průměr25.826.730.328.040.529.3
medián83828273832
modus812820388
počet závodů4343216
průměrný odstup od vítěze %47,120,424,12.112,62.877,7777,5
průměrné % poražených soupeřů38,647,625,011,83,727,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále