Žďárská Laura, 2006

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 14. 3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
162.80 8 154.90 4 158.9036.00/29,35
K1W 28. 10/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 129.80 2 130.40 2 131.8027.30/26,124
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 15. 3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
147.30 8 149.00 4 153.0034.00/28,65
K1W 22. 9/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 123.90 2 124.90 4 125.9021.30/20,432
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 15. 13/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 00:56,99 - 01:00,83 - 00:56,9910.14/21,6-
C2W 1. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:54,37 - 00:54,66 - 00:54,37 -
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1W 8. 8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 00:59,53 - 00:58,09 - 00:58,098.18/16,41/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1W 41. 7/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 01:09,11 - 01:14,43 - 01:14,4326.68/55,91/1/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C2M 3. 3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
01:00,26 - 01:00,56 - 01:00,264.68/8,41/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
C2M 21. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
01:04,56 - 01:10,28 - 01:10,2822.71/47,717/8/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1W 8. 8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 05:27,7044.60/15,81/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1W 46. 7/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 01:18,92 - 01:39,26 - 01:39,2649.75/100,50/1/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C2M 3. 3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:00,00 - 00:00,00 - 05:31,6026.72/8,82/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
C2M 24. 2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
02:45,57 - 01:09,00 - 01:09,0020.88/43,414/1/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 59. 14/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 147.12 2 140.15 2 142.1537.76/36,211
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 62. 15/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 149.77 8 145.42 4 149.4240.82/37,611
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 3. 3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 01:05,10 - 01:05,10 - 01:05,108.00/14,09
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 4. 3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. - - - - 18:50,80147.10/15,05
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 2. 2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
01:07,70 - 01:08,20 - 01:07,701.20/1,86
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 3. 2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 19:16,9058.60/5,32
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W    ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. - - - - 00:00,00 0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 8.  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993542.19/6.128,40
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M    ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - DNS 0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 6.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993534.09/5.362,80
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1W    ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2X 3. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
147.30 0 151.50 2 147.3013.50/10,16
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1W 5. 2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 123.90 52 136.80 0 136.8011.60/9,39
C2X 5. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
163.90 2 167.00 4 165.9028.00/20,32
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1W 48. 9/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 121.53 8 118.84 4 122.8437.91/44,65
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1W 52. 10/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 162.21 6 140.06 6 146.0660.96/71,64
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1W 7. 5/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 129.60 2 127.40 0 127.408.90/7,56
C2X 7. 2/DMNĚMEC Radek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
153.00 4 155.80 4 157.0019.90/14,51
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 2. 2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. - - - - 10:55,3043.10/7,02
C2M 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 11:51,90 9
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1W 6. 4/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 130.20 6 129.50 0 129.507.00/5,78
C2X 8. 2/DMNĚMEC Radek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
167.30 4 154.20 6 160.2043.10/36,81
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 22. 8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. - - - - 15:11,96167.75/22,5-
C2W 1. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:38,12 -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 23. 8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. - - - - 15:35,37189.88/25,53/0
C2W 2. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:16,9317.88/2,02/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3. 3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. - - - - 01:05,108.00/14,09
C2M 2. 2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 01:07,701.20/1,86
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 50. 30/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 175.70 56 161.72 62 223.72122.38/120,83/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 40. 27/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 164.23 14 145.48 12 157.4855.43/54,310/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 1. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 16:17,10 5
C1W 2. 1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 19:20,0060.90/5,52
C2W 2. 1/DMŠANDOVÁ Anežka
ŽĎÁRSKÁ Laura
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:19,207.00/0,71
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 47. 14/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 142.68 66 159.20 10 169.2070.82/72,02
C2X 6. 3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
128.62 210 140.83 108 248.83129.88/109,21
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 49. 15/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub. 131.13 256 147.68 62 209.68112.52/115,86
C2X 7. 3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
1.00 999 176.89 56 232.89109.57/88,91
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 4. 2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 16:42,7098.90/10,94
C2M 4. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 16:27,40123.80/14,32
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2W 2. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 17:43,501.50/0,12
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 4.  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 17:34,20135.80/14,82
C2W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 17:14,20 2
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1W 2.  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 19:53,805.10/0,43
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1W 35. 10/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 158.70 2 167.20 4 160.7032.80/25,615
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1W 44. 13/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 180.90 4 180.70 0 180.7047.80/36,07
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 32. 10/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 01:15,03 - 01:22,22 - 01:15,0324.70/49,1-
C2W 4. 1/ZMŠANDOVÁ Anežka
ŽĎÁRSKÁ Laura
2008
2006
Pardub.
Pardub.
01:35,59 - 01:18,90 - 01:18,9016.50/26,4-
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 35. 3/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 18:18,48312.43/39,71
C2W 5. 2/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:48,33101.43/9,30
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W    ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - DNS 0
C2W 3. 1/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 20:32,19142.28/13,10
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W 13. 4/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 161.00 2 162.80 0 162.8033.30/25,70
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1W 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 15:15,20230.20/33,60
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W 14. 5/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 187.20 64 175.30 4 179.3041.20/29,80
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 6.  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 20:12,30236.00/24,21
C2W 2.  ŽĎÁRSKÁ Laura
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2006
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:45,3019.50/1,71
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. - - - - 20:17,30246.40/25,41
C2M 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 20:25,40338.60/38,22
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 8.  ŽĎÁRSKÁ Laura
VESELÁ Veronika
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:19,60488.10/57,30
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 41. 12/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 253.20 10 194.80 10 204.8086.10/72,50
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 46. 14/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 220.10 58 210.70 14 224.70105.40/88,30
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 42. 22/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 198.33 56 207.60 8 215.60105.98/96,70
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 44. 23/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 195.18 6 185.14 18 201.1893.25/86,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.07.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Šembera JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.17 updated from RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 10
55.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 8
70.C2X
Šťastný Matěj
2/2 2
71.C2X
Němec Radek
2/2 2
105.K1W 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 31
48.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 5
19.C2M
Zedníčková Michaela
5/11 31
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 6
6.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
23.K1W 5/14 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zedníčková Michaela
4/4 0
 C2W
Zedníčková Michaela
1/1 0
 K1W 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 4/4 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
4.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
64.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
21   8 20 2 22 73
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Žďárská Laurasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí14.15.
odstup %29,328,6
% poražených soupeřů40,941,7
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,928,9
průměrné % poražených soupeřů41,341,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Žďárská Laurasl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí3.5.7.8.6.7.
odstup %10,120,314,536,8109,288,9
% poražených soupeřů66,750,025,022,2------
pořadí2019celkem
průměr6.06.0
medián66
modus77
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %46,646,6
průměrné % poražených soupeřů27,327,3
počet jízd1111
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd1
9,1%
1
9,1%

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí28.22.59.62.5.48.52.7.6.50.40.47.49.35.44.13.14.41.46.42.44.
odstup %26,120,436,237,69,344,671,67,55,7120,854,372,0115,825,636,025,729,872,588,396,786,4
% poražených soupeřů50,063,818,317,671,411,38,953,866,75,825,04,211,138,223,27,77,14,82,2------
pořadí201720182019celkem
průměr43.326.536.535.9
medián42144742
modus4113544
počet závodů441321
průměrný odstup od vítěze %86,029,347,851,6
průměrné % poražených soupeřů1,819,131,423,4
počet jízd882642
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
2
15,4%
4
19,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
11,5%
5
11,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí50.40.
odstup %120,854,3
% poražených soupeřů5,825,0
pořadí2019celkem
průměr45.045.0
medián4040
modus4040
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %87,587,5
průměrné % poražených soupeřů15,415,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.3.
odstup %9,313,1
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Žďárská Laurasj 72
06.06.19
sj 11
04.04.19
pořadí2.2.
odstup %5,50,4
% poražených soupeřů75,085,7
pořadí2019celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,03,0
průměrné % poražených soupeřů80,480,4

Kategorie C2M

Žďárská Laurasl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
pořadí3.1.2.4.4.8.
odstup %5,30,01,814,338,257,3
% poražených soupeřů60,0100,080,057,150,012,5
pořadí20182019celkem
průměr6.02.53.7
medián423
modus414
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %47,85,419,5
průměrné % poražených soupeřů31,374,359,9

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí2.2.2.1.5.3.2.
odstup %2,00,70,10,09,313,11,7
% poražených soupeřů75,050,075,0100,0---33,366,7
pořadí20182019celkem
průměr3.31.82.4
medián322
modus222
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %8,00,73,8
průměrné % poražených soupeřů33,375,057,1

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí4.2.23.3.1.4.4.35.4.6.4.
odstup %15,07,025,514,00,010,914,839,733,624,225,4
% poražených soupeřů66,766,742,177,8100,070,057,115,0---37,550,0
pořadí20182019celkem
průměr12.35.98.2
medián444
modus444
počet závodů4711
průměrný odstup od vítěze %30,712,519,1
průměrné % poražených soupeřů25,668,653,0

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí21.24.
odstup %47,743,4
% poražených soupeřů16,74,2
pořadí2019celkem
průměr22.522.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,645,6
průměrné % poražených soupeřů10,510,5

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí41.46.
odstup %55,9100,5
% poražených soupeřů23,113,5
pořadí2019celkem
průměr43.543.5
medián4141
modus4141
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %78,278,2
průměrné % poražených soupeřů18,318,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.4.
odstup %0,026,4
% poražených soupeřů100,0---
pořadí20182019celkem
průměr4.01.02.5
medián411
modus411
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %26,40,013,2
průměrné % poražených soupeřů0,0100,050,0

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí15.32.
odstup %21,649,1
% poražených soupeřů56,3---
pořadí20182019celkem
průměr32.015.023.5
medián321515
modus321515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %49,121,635,4
průměrné % poražených soupeřů0,056,328,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí21.3.24.3.2.6.
odstup %47,78,443,48,81,85.362,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,480,0---
pořadí2019celkem
průměr9.89.8
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %912,2912,2
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí41.8.46.8.3.8.
odstup %55,916,4100,515,814,06.128,4
% poražených soupeřů23,158,813,558,877,8---
pořadí2019celkem
průměr19.019.0
medián88
modus88
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %1.055,11.055,1
průměrné % poražených soupeřů38,738,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí21.3.24.3.
odstup %47,78,443,48,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,4
pořadí2019celkem
průměr12.812.8
medián33
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %27,127,1
průměrné % poražených soupeřů42,542,5

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí41.8.46.8.
odstup %55,916,4100,515,8
% poražených soupeřů23,158,813,558,8
pořadí2019celkem
průměr25.825.8
medián88
modus88
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %47,147,1
průměrné % poražených soupeřů38,638,6