Žďárská Laura, 2006

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
14. 3/ZS 36.0029,3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 28. 10/ZS 27.3026,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
15. 3/ZS 34.0028,6
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 22. 9/ZS 21.3020,4
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 15. 13/ZS 10.1421,6
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 8. 8/ZS 8.1816,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 41. 7/ZS 26.6855,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 3/ZS 4.688,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
21. 1/ZS 22.7147,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 8. 8/ZS 44.6015,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 46. 7/ZS 49.75100,5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 3/ZS 26.728,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
24. 2/ZS 20.8843,4
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 59. 14/ZS 37.7636,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 62. 15/ZS 40.8237,6
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 3/ZS 8.0014,0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 3/ZS 147.1015,0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 1.201,8
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 2/ZS 58.605,3
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd    
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8.   3542.196.128,4
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
   
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6.   3534.095.362,8
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom    
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 1/ZS 13.5010,1
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 5. 2/ZS 11.609,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
5. 1/ZS 28.0020,3
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 48. 9/ZS 37.9144,6
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 52. 10/ZS 60.9671,6
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 5/ZS 8.907,5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NĚMEC Radek
7. 2/DM 19.9014,5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 2. 2/ZS 43.107,0
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 4/ZS 7.005,7
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NĚMEC Radek
8. 2/DM 43.1036,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 22. 8/ZS 167.7522,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 23. 8/ZS 189.8825,5
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 1/ZS 17.882,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 3/ZS 8.0014,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 1.201,8
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 50. 30/ZS 122.38120,8
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 40. 27/ZS 55.4354,3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/ZS 60.905,5
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
2. 1/DM 7.000,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 47. 14/ZS 70.8272,0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
6. 3/ZS 129.88109,2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 49. 15/ZS 112.52115,8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
7. 3/ZS 109.5788,9
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 2/ZS 98.9010,9
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
4. 1/ZS 123.8014,3
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 1/ZS 1.500,1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4.   135.8014,8
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   5.100,4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 35. 10/ZM 32.8025,6
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 44. 13/ZM 47.8036,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 32. 10/ZM 24.7049,1
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
4. 1/ZM 16.5026,4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 35. 3/ZM 312.4339,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
5. 2/DM 101.439,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd    
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
3. 1/DM 142.2813,1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 13. 4/ZM 33.3025,7
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd 4. 1/ZM 230.2033,6
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 14. 5/ZM 41.2029,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 6.   236.0024,2
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2.   19.501,7
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/ZM 246.4025,4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 1/ZM 338.6038,2
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÁ Veronika
8.   488.1057,3
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 12/ZM 86.1072,5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 46. 14/ZM 105.4088,3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 42. 22/ZM 105.9896,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 44. 23/ZM 93.2586,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.07.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Šembera JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.17 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1494|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 10
55.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 8
70.C2X
Šťastný Matěj
2/2 2
71.C2X
Němec Radek
2/2 2
105.K1W 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 31
48.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 5
19.C2M
Zedníčková Michaela
5/11 31
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 6
6.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
23.K1W 5/14 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zedníčková Michaela
4/4 0
 C2W
Zedníčková Michaela
1/1 0
 K1W 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 4/4 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
4.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
64.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
C2M27
K1W48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
C2M59--
C2X71--
K1W105126183

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
C1W11-
C2M1968
C2W69
K1W2364

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
K1W95

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
C2M46
C2W2
K1W53
Fotky nenalezeny.
0|1494|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 10
55.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 8
70.C2X
Šťastný Matěj
2/2 2
71.C2X
Němec Radek
2/2 2
105.K1W 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 31
48.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 5
19.C2M
Zedníčková Michaela
5/11 31
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 6
6.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
23.K1W 5/14 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zedníčková Michaela
4/4 0
 C2W
Zedníčková Michaela
1/1 0
 K1W 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 4/4 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
4.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
64.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
C2M27
K1W48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
C2M59--
C2X71--
K1W105126183

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
C1W11-
C2M1968
C2W69
K1W2364

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
K1W95

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
C2M46
C2W2
K1W53

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
21   8 20 2 22 73
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody28.228.0729
K1W35.942.04421
C2X6.06.076
C2M14.514.0142
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,013,413,429
K1W00,000,000,000,021
C2X00,000,0116,7116,76
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,013,413,429
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody57133223610,5
K1W4290822511,9
C2X114003619,1
C2M424600,0
Celkem57133223610,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Žďárská Laurasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí14.15.
odstup %29,328,6
% poražených soupeřů40,941,7
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,928,9
průměrné % poražených soupeřů41,341,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Žďárská Laurasl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí3.5.7.8.6.7.
odstup %10,120,314,536,8109,288,9
% poražených soupeřů66,750,025,022,2------
pořadí2019celkem
průměr6.06.0
medián66
modus77
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %46,646,6
průměrné % poražených soupeřů27,327,3
počet jízd1111
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd1
9,1%
1
9,1%

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí28.22.59.62.5.48.52.7.6.50.40.47.49.35.44.13.14.41.46.42.44.
odstup %26,120,436,237,69,344,671,67,55,7120,854,372,0115,825,636,025,729,872,588,396,786,4
% poražených soupeřů50,063,818,317,671,411,38,953,866,75,825,04,211,138,223,27,77,14,82,2------
pořadí201720182019celkem
průměr43.326.536.535.9
medián42144742
modus4113544
počet závodů441321
průměrný odstup od vítěze %86,029,347,851,6
průměrné % poražených soupeřů1,819,131,423,4
počet jízd882642
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
2
15,4%
4
19,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
11,5%
5
11,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí50.40.
odstup %120,854,3
% poražených soupeřů5,825,0
pořadí2019celkem
průměr45.045.0
medián4040
modus4040
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %87,587,5
průměrné % poražených soupeřů15,415,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.3.
odstup %9,313,1
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Žďárská Laurasj 72
06.06.19
sj 11
04.04.19
pořadí2.2.
odstup %5,50,4
% poražených soupeřů75,085,7
pořadí2019celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,03,0
průměrné % poražených soupeřů80,480,4

Kategorie C2M

Žďárská Laurasl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
pořadí3.1.2.4.4.8.
odstup %5,30,01,814,338,257,3
% poražených soupeřů60,0100,080,057,150,012,5
pořadí20182019celkem
průměr6.02.53.7
medián423
modus414
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %47,85,419,5
průměrné % poražených soupeřů31,374,359,9

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí2.2.2.1.5.3.2.
odstup %2,00,70,10,09,313,11,7
% poražených soupeřů75,050,075,0100,0---33,366,7
pořadí20182019celkem
průměr3.31.82.4
medián322
modus222
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %8,00,73,8
průměrné % poražených soupeřů33,375,057,1

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí4.2.23.3.1.4.4.35.4.6.4.
odstup %15,07,025,514,00,010,914,839,733,624,225,4
% poražených soupeřů66,766,742,177,8100,070,057,115,0---37,550,0
pořadí20182019celkem
průměr12.35.98.2
medián444
modus444
počet závodů4711
průměrný odstup od vítěze %30,712,519,1
průměrné % poražených soupeřů25,668,653,0

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí21.24.
odstup %47,743,4
% poražených soupeřů16,74,2
pořadí2019celkem
průměr22.522.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,645,6
průměrné % poražených soupeřů10,510,5

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí41.46.
odstup %55,9100,5
% poražených soupeřů23,113,5
pořadí2019celkem
průměr43.543.5
medián4141
modus4141
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %78,278,2
průměrné % poražených soupeřů18,318,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.4.
odstup %0,026,4
% poražených soupeřů100,0---
pořadí20182019celkem
průměr4.01.02.5
medián411
modus411
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %26,40,013,2
průměrné % poražených soupeřů0,0100,050,0

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí15.32.
odstup %21,649,1
% poražených soupeřů56,3---
pořadí20182019celkem
průměr32.015.023.5
medián321515
modus321515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %49,121,635,4
průměrné % poražených soupeřů0,056,328,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí21.3.24.3.2.6.
odstup %47,78,443,48,81,85.362,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,480,0---
pořadí2019celkem
průměr9.89.8
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %912,2912,2
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí41.8.46.8.3.8.
odstup %55,916,4100,515,814,06.128,4
% poražených soupeřů23,158,813,558,877,8---
pořadí2019celkem
průměr19.019.0
medián88
modus88
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %1.055,11.055,1
průměrné % poražených soupeřů38,738,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí21.3.24.3.
odstup %47,78,443,48,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,4
pořadí2019celkem
průměr12.812.8
medián33
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %27,127,1
průměrné % poražených soupeřů42,542,5

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí41.8.46.8.
odstup %55,916,4100,515,8
% poražených soupeřů23,158,813,558,8
pořadí2019celkem
průměr25.825.8
medián88
modus88
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %47,147,1
průměrné % poražených soupeřů38,638,6