Šťastný Matěj, 2005

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057075
výkonnostní třídy  slalom C1: 3+ C2: 3sjezd C1: 1 C2: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom     -
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 3/DS 4.238,5ČP/OČ/OM
27/79/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
12. 3/DS 5.1310,7ČP/OČ/OM
33/56/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
7. 1/DS 2.124,3ČP/OČ/OM
46/98/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 17.   3550.257.137,6
0
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 7. 2/DS 3.096,0
36
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 17. 2/DS 77.7011,0ČP/OČ/OM
25/24/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
    ČP/OČ/OM
0/0/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 19. 3/DS 93.6713,4ČP/OČ/OM
21/12/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 1/DS 55.358,1ČP/OČ/OM
53/96/0
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1M slalom 1. 1/DS
45
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
3.   18.0315,8
6
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
5. 1/DS 11.118,6
4
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1M slalom 2. 2/DS 3.973,8
43
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
   
0
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
4. 1/DS 7.025,3
4
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd     OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
    OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 15. 5/DS 120.8015,4OČ/OM
17/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 3/DS 46.165,8OČ/OM
28/0
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom     NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 50. 14/DS 39.5640,4NKZ
0
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/DS 16.702,0
12
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 9. 1/DS 4.156,7ČP/OČ/OM
40/102/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 3/DS 4.797,8ČP/OČ/OM
35/77/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 15. 2/DS 4.997,9ČP/OČ/OM
31/84/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
8. 2/DS 3.545,7ČP/OČ/OM
43/83/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20. 5/DS 147.4014,9
6
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 3/DS 56.516,0
46
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
1. 1/DS
27
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 14. 8/DS 40.2948,6
31
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 19. 9/DS 30.1436,0
18
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 18. 8/DS 21.2226,5
26
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 29. 9/DS 227.06283,8
1
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 22. 4/DS 165.8915,4ČP/OČ/OM
14/13/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 3/DS 90.808,6ČP/OČ/OM
35/52/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 31. 6/DS 209.9419,3ČP/OČ/OM
5/4/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 4/DS 131.7012,2ČP/OČ/OM
35/40/0
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
3. 2/DS 16.021,9
14
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom     NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom     NKZ
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 32. 14/DS 29.2530,1-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 21. 6/DS 4.639,3ČP/OČ/OM
17/58/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
19. 6/DS 7.7115,2ČP/OČ/OM
19/2/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 29. 8/DS 7.9616,1ČP/OČ/OM
8/22/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 5/DS 5.8611,7ČP/OČ/OM
25/32/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 22. 7/DS 7.3913,9ČP/OČ/OM
15/25/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
6. 2/DS 4.258,1ČP/OČ/OM
49/31/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 23. 8/DS 133.5815,7ČP/OČ/OM
14/18/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 2/DS 87.4710,5ČP/OČ/OM
57/60/0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom 2. 2/DS 2.943,2
30
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
8.   27.8527,3
3
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom 3. 3/DS 6.035,9
28
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
9.   35.0129,4
3
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 25. 8/DS 127.5122,8OČ/OM
6/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 7/DS 150.9627,6OČ/OM
2/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 15. 8/DS 77.6613,9OČ/OM
11/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
12. 5/DS 101.8218,4OČ/OM
9/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 3/DS 4.103,8
36
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
8. 1/DS 24.8019,7
3
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2. 2/DS 0.700,6
40
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
8. 1/DS 28.7021,6
3
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 31. 11/DS 30.2133,6NKZ
12
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 36. 12/DS 32.3335,6NKZ
6
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 15. 7/DS 8.6511,9ČP/OČ/OM
27/67/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
9. 5/DS 12.8817,7ČP/OČ/OM
40/47/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 22. 8/DS 7.6615,7ČP/OČ/OM
14/33/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 7/DS 6.3112,8ČP/OČ/OM
25/23/0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   2.002,4
21
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 16. 7/DS 144.3516,0ČP/OČ/OM
25/18/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 14. 7/DS 8.749,3ČP/OČ/OM
29/33/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 7/DS 258.1722,9ČP/OČ/OM
29/13/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 5. 3/DS 5.525,5
75
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 10. 4/DS 13.1212,5
66
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 6. 3/DS 7.597,4
66
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 23. 6/DS 33.1441,8
8
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 21. 8/DS 31.9239,7
24
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 4/DS 120.0314,7
14
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 35. 13/DM 30.9834,2NKZ
4
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 31. 10/DM 24.7328,8NKZ
8
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 18. 6/DM 12.1512,0
54
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 51. 10/DM 26.8323,8
16
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 2/DM 79.999,4
13
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 35. 11/DM 35.6436,0NKZ
6
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom     NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 13. 4/DM 6.3715,9-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
SLEZÁK Adam
10. 2/DM 6.1514,9-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 24. 11/DM 29.7633,5-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 21. 2/DM 6.3613,4ČP/OČ/OM
17/45/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
13. 1/DM 6.4213,5ČP/OČ/OM
31/34/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 26. 2/DM 6.4613,6ČP/OČ/OM
14/33/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
21. 1/DM 7.0914,9ČP/OČ/OM
19/2/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 16. 2/DM 121.0418,1ČP/OČ/OM
25/30/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 6. 1/DM 5.8811,0
39
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom    
0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom    
0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 3. 2/DM 5.145,8
24
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
3.   5.925,1
2
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 6. 3/DM 4.124,0
20
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
2.   5.033,6
5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 28. 5/DM 95.2713,8ČP/OČ/OM
8/14/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 1/DM 83.1912,3ČP/OČ/OM
35/42/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 28. 4/DM 80.6812,1ČP/OČ/OM
8/14/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 4/DM 74.5911,3ČP/OČ/OM
25/18/0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 10/DM 23.1923,1NKZ
10
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 28. 9/DM 14.5314,4NKZ
12
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 32. 5/DM 7.1814,7ČP/OČ/OM
4/4/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 1/DM 4.719,8ČP/OČ/OM
25/10/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20. 1/DM 3.927,9ČP/OČ/OM
17/58/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 1/DM 5.2310,9ČP/OČ/OM
23/10/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 27. 5/DM 270.1520,2ČP/OČ/OM
9/4/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 2/DM 266.1120,0ČP/OČ/OM
35/11/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 1/DM 263.0033,2
8
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 15. 4/DM 6.395,8
90
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 79. 21/DM 21.7021,3
74
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 18. 7/DM 7.607,0
82
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 11. 6/DM 6.8510,0-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
8. 5/DM 6.559,7-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 29. 16/DM 67.2264,2-
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 2/DM 83.969,6
13
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 18. 5/DM 151.5817,9ČP/OČ/OM
21/30/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 23. 7/DM 8.1014,7ČP/OČ/OM
13/24/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 18. 6/DM 9.8310,0
61
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 41. 8/DM 27.5629,9
26
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 32. 7/DM 9.3618,7ČP/OČ/OM
10/24/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 4/DM 6.8313,8ČP/OČ/OM
27/14/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 28. 7/DM 9.4619,0ČP/OČ/OM
12/35/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 5/DM 10.1720,5ČP/OČ/OM
19/1/0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 15. 4/DM 8.5612,0
120
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 23. 5/DM 11.4815,9
82
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 47. 15/DM 86.17109,6NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 44. 13/DM 52.6771,3NKZ
2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 6. 2/DM 3.603,4
18
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
3. 1/DM 5.704,5
8
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 7. 4/DM 36.607,3
8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 1/DM 1.801,7
27
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 2/DM 7.605,7
6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 19. 10/DM 104.9513,8OČ/OM
5/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 16. 9/DM 99.7012,9OČ/OM
10/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
12. 6/DM 104.0413,8OČ/OM
5/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 5/DM 6.3513,4ČP/OČ/OM
14/33/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 5/DM 8.4718,2ČP/OČ/OM
25/7/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 27. 8/DM 7.9316,9ČP/OČ/OM
9/9/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 6/DM 16.8735,8ČP/OČ/OM
23/7/0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 14. 1/ZS 7.6918,6-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
10. 1/ZS 6.2114,7-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 3. 3/ZS 2.374,8-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/ZS 0.410,8-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 20. 16/ZS 29.6832,6-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 27.   3953.667.700,9ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 4. 4/ZS 1.362,4OČ/OM
7/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 51.   3957.298.294,5ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
8.   3544.416.377,1OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd     OČ/OM
0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 51.   3957.128.264,7ČP/OČ/OM
0/0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
    OČ/OM
0/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 3/ZS 11.9811,6
66
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 25. 6/ZS 18.7417,3
64
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 43. 8/ZS 22.7930,1
27
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 55. 10/ZS 38.5745,2
16
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 1/ZS 5.404,8
9
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 6/ZS 25.8025,1
11
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
2. 1/DM 4.002,9
9
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 3. 1/ZS 88.6015,3
3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 1/ZS 1.601,4
13
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 6/ZS 27.8027,0
13
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 1/DM 33.7028,8
4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 25. 9/ZS 186.1923,3-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
9. 5/ZS 125.4115,5-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FENCL Jáchym
    -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 19. 4/ZS 157.0119,5OČ/OM
4/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FENCL Jáchym
10. 6/DM 126.5016,1OČ/OM
7/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
    OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
1. 1/ZS OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 8/ZS 19.3619,2OČ/OM
18/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
1. 1/ZS OČ/OM
0/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 9/ZS 19.1218,7OČ/OM
19/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/ZS 154.3017,6
8
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
2. 1/ZS 42.804,7
5
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 41. 11/ZS 41.4248,0
5
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FENCL Jáchym
9. 3/DM 33.5932,8
4
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
6. 3/ZS 129.88109,2
1
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 45. 11/ZS 64.8770,9
6
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FENCL Jáchym
9. 3/DM 36.7036,9
9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
0
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
7. 3/ZS 109.5788,9
1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 29. 4/ZS 19.0029,7ČP/OČ/OM
7/13/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 32. 4/ZS 22.0534,7ČP/OČ/OM
4/1/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 1/ZS 190.8022,1
7
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
FENCL Jáchym
2. 1/DM 38.704,5
4
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/ZS 183.9021,6
9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 2/ZS 264.4925,0ČP/OČ/OM
12/2/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 26. 2/ZS 272.4425,9ČP/OČ/OM
10/2/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   147.3016,8
5
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZS 289.0035,7
4
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10.   163.7019,0
6
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4. 1/ZS 134.1110,2
4
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4. 1/ZS 129.949,7
4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 8. 2/ZS 355.1430,5
4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 3/ZS 200.8023,3OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 17. 3/ZS 321.7032,5OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 20. 4/ZS 251.4029,0OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 22. 4/ZS 304.1030,3OM
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
11. 3/ZS 28.0020,8
6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 21. 3/ZS 21.6017,9
27
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
10. 3/ZS 36.8125,5
7
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 26. 3/ZS 22.6718,0
27
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 15. 6/ZS 18.3726,4-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
13. 4/ZS 13.9019,6-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 11/ZS 9.8818,9-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
7. 7/ZS 6.5512,3-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
9. 9/ZS 49.3745,7-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 28. 19/ZS 42.6952,3-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 34. 5/ZS 21.2543,6ČP/OČ/OM
7/9/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
18. 3/ZS 17.2235,7ČP/OČ/OM
25/1/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 33. 6/ZS 19.0339,2ČP/OČ/OM
8/9/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 4/ZS 20.8341,7ČP/OČ/OM
19/0/0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 9. 1/ZS 24.9021,9-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/ZS 37.1029,4-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom     -
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 8. 1/ZS 22.8019,5
4
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/ZS 44.7034,4
1
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom    
0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 21. 16/ZS 46.9347,1OČ/OM
7/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 24. 17/ZS 53.9257,1OČ/OM
7/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZS 22.5029,1
4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 4/ZS 43.1061,2
4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 22. 9/ZS 232.0326,4
6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
14. 7/ZS 190.2921,5
3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 23. 10/ZS 253.8929,5
5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
14. 5/ZS 281.7331,8
3
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 8. 2/ZS 18.2016,3
7
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
JIŘÍK Matěj
4. 2/ZS 30.2024,5
2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 8. 4/ZS 168.4029,2
1
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
JIŘÍK Matěj
4. 2/ZS 50.8039,9
2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 33. 9/ZS 21.1045,6ČP/OČ/OM
3/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 34. 8/ZS 1.140,1ČP/OČ/OM
2/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 2/ZS 254.1028,9
4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
3. 1/ZS 161.4018,2
3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 32. 7/ZS 214.7837,8ČP/OČ/OM
3/1/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 38. 6/ZS 217.8538,2-
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 12. 2/ZS 346.6038,4
0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 12. 2/ZS 347.6038,4
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
24. 3/ZM 77.1068,4
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 55. 6/ZM 47.2044,0
2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
25. 3/ZM 72.2060,9
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 60. 6/ZM 44.4040,6
2
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 28. 4/ZM 17.9042,2-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 2/ZM 15.0936,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 48. 7/ZM 150.95161,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 34. 14/ZM 436.36433,0-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
10. 3/ZM 253.71180,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13. 5/ZM 95.8928,8
3
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
7. 2/ZM 88.0926,8
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 10. 4/ZM
6
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
8. 2/ZM
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 9.   54.6052,8
1
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 20.   51.5049,6
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 9.   51.8045,5
1
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 17.   47.7046,9
2
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 83. 38/ZM 48.4947,1
1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 31. 12/ZM 38.8235,2
0
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 5. 2/ZM 259.0044,4
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 82. 37/ZM 41.3639,6
3
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
NĚMEC Radek
   
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 27. 9/ZM 31.7129,1
5
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 48. 4/ZM 78.0391,0
3
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 124. 16/ZM 202.65255,9
0
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 61. 4/ZM 93.36107,2
0
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 123. 15/ZM 81.12102,5
2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 25. 6/ZM 207.0033,4ČP/OČ/OM
23/12/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 4/ZM 187.3330,7ČP/OČ/OM
43/27/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 27. 6/ZM 390.7135,0ČP/OČ/OM
27/10/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
22. 4/ZM 409.5537,4ČP/OČ/OM
37/17/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
14. 6/ZM 65.6049,3OM
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 29. 9/ZM 42.5842,0OM
3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 15. 4/ZM 11.6130,5OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
15. 6/ZM 190.06120,5OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 4/ZM 11.8831,3OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 33. 13/ZM 72.8461,1OM
0
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   31.8053,5
4
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   17.3038,4
4
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   600.0071,0
1
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   355.2046,9
3
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 34. 6/ZM 91.1098,2
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 4/ZS 104.9775,0
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 81. 26/ZM 104.43123,7
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 35. 6/ZM 79.6989,8
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 4/ZS 89.3969,5
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 89. 27/ZM 107.89128,3
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 8. 2/ZM 485.4055,1
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 8. 2/ZM 268.8036,4
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
   
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
   
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 9. 2/ZM 52.8043,3
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 10. 3/ZM 33.4050,1
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
3. 1/ZM 11.507,2
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 1/ZM 27.2039,3
0
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZM 524.6059,8
1
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 1/ZM 520.0059,6
1
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
3.   159.2013,3
1
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 57. 5/ZM 49.0042,8
0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
28. 4/ZM 75.2062,8
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 63. 6/ZM 49.0044,5
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
27. 5/ZM 71.3062,5
0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 17. 5/ZM 22.4027,4-
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 6. 1/ZM 186.9035,6
0
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 6. 1/ZM 181.4034,7
0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 7. 1/ZM 34.7050,1
0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 7. 1/ZM 36.6052,8
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 3/ZM 43.0041,7
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
FENCL Jáchym
   
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 9/ZM 44.7045,7
0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 14. 3/ZM 448.9084,0
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 4/ZM 54.1050,8
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
FENCL Jáchym
   
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 47. 11/ZM 55.5054,8
0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PILAŘ Jan
17. 5/ZM 283.5146,1-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PILAŘ Jan
18. 4/ZM 573.5954,3-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
3. 1/ZM 30.4030,3
2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 7. 2/ZM 43.0056,4
1
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
4. 2/ZM 452.7052,3
0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd    
0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
4. 2/ZM 452.7052,3
0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd    
0
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
3.   621.1069,0
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 21. 22/PZM 42.7034,2
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 73. 4/PZ 70.4066,8
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 22. 22/PZM 43.5033,9
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 73. 4/PZ 67.5062,6
0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 35.5022,5
0
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 65.4043,5
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 1 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 25.04.22 aktualizace z registru ČSK
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 20.07.20 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 01.07.19 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 19.06.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 18.06.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5174|0|N

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 5/6 163
69.C2M
Šťastný Filip
2/2 6
39.C2X
Žďárská Laura
2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 6/8 158
8.C2M
Plášil Hynek
6/9 247
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/13 325
7.C2M
Plášil Hynek
5/15 410
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Plášil Hynek
5/11 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/9 283
60.C2M
Šťastný Filip
2/2 6
46.C2X
Žďárská Laura
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 8/10 156
14.C2M
Plášil Hynek
5/6 196
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/14 216
11.C2M
Plášil Hynek
5/8 193
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Plášil Hynek
5/8 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.C1M 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 5/6 114
52.C2M
Šťastný Filip
2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 8/8 102
16.C2M
Plášil Hynek
7/7 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/11 205
13.C2M
Plášil Hynek
5/7 115
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Plášil Hynek
5/7 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.C1M 2/2 2
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/8 435
40.C2X
Bundová Simona
2/2 14
314.K1M 2/2 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/6 79
20.C2M
Plášil Hynek
4/4 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/10 146
17.C2M
Plášil Hynek
5/5 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Plášil Hynek
5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 5/10 194
51.C2M
Fencl Jáchym
2/2 13
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
50.C2X
Bundová Simona
2/2 13
70.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
414.K1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/20 44
26.C2M
Fencl Jáchym
2/2 11
33.C2M
Jiřík Matěj
4/4 5
101.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/15 0
 C2M
Fencl Jáchym
1/1 0
 C2M
Jiřík Matěj
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 75
58.C2M
Plášil Hynek
2/2 13
86.C2M
Jiřík Matěj
2/2 4
103.C2M
Veselý Ondřej
1/1 1
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 5/5 23
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/14 33
38.C2M
Jiřík Matěj
2/2 6
45.C2M
Plášil Hynek
3/3 4
145.K1M 1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 5/11 18
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
431.K1M 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.C1M 2/2 3
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 2/2 50
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/11 30
33.C2M
Plášil Hynek
5/9 46
 C2M
Němec Radek
1/1 0
126.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
47.C2M
Makarov Lukáš
4/4 2
128.K1M 3/3 1

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020201920182017
C1M18232522383642
C2M8141620-2828

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023202220212020
C1M49362844

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017201620152014
C1M10944872071118176220239-
C2M696052-98103127133--
C2X3946-4070-----
K1M---314414536431456-445
PW--------60-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019201820172016
C1M1317172128324685
C2M711131733459047
K1M----101145126128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M818574
C2M33-55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020201920182017
C1M53676251475071
C2M19302128333454
Fotky nenalezeny.
0|5174|0|N

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 5/6 163
69.C2M
Šťastný Filip
2/2 6
39.C2X
Žďárská Laura
2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 6/8 158
8.C2M
Plášil Hynek
6/9 247
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/13 325
7.C2M
Plášil Hynek
5/15 410
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Plášil Hynek
5/11 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/9 283
60.C2M
Šťastný Filip
2/2 6
46.C2X
Žďárská Laura
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 8/10 156
14.C2M
Plášil Hynek
5/6 196
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/14 216
11.C2M
Plášil Hynek
5/8 193
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Plášil Hynek
5/8 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.C1M 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 5/6 114
52.C2M
Šťastný Filip
2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 8/8 102
16.C2M
Plášil Hynek
7/7 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/11 205
13.C2M
Plášil Hynek
5/7 115
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Plášil Hynek
5/7 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.C1M 2/2 2
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/8 435
40.C2X
Bundová Simona
2/2 14
314.K1M 2/2 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/6 79
20.C2M
Plášil Hynek
4/4 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/10 146
17.C2M
Plášil Hynek
5/5 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Plášil Hynek
5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 5/10 194
51.C2M
Fencl Jáchym
2/2 13
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
50.C2X
Bundová Simona
2/2 13
70.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
414.K1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/20 44
26.C2M
Fencl Jáchym
2/2 11
33.C2M
Jiřík Matěj
4/4 5
101.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/15 0
 C2M
Fencl Jáchym
1/1 0
 C2M
Jiřík Matěj
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 75
58.C2M
Plášil Hynek
2/2 13
86.C2M
Jiřík Matěj
2/2 4
103.C2M
Veselý Ondřej
1/1 1
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 5/5 23
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/14 33
38.C2M
Jiřík Matěj
2/2 6
45.C2M
Plášil Hynek
3/3 4
145.K1M 1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 5/11 18
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
431.K1M 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.C1M 2/2 3
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 2/2 50
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/11 30
33.C2M
Plášil Hynek
5/9 46
 C2M
Němec Radek
1/1 0
126.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
47.C2M
Makarov Lukáš
4/4 2
128.K1M 3/3 1

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020201920182017
C1M18232522383642
C2M8141620-2828

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023202220212020
C1M49362844

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017201620152014
C1M10944872071118176220239-
C2M696052-98103127133--
C2X3946-4070-----
K1M---314414536431456-445
PW--------60-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019201820172016
C1M1317172128324685
C2M711131733459047
K1M----101145126128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M818574
C2M33-55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020201920182017
C1M53676251475071
C2M19302128333454

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
15 80 36 6 105 63 305
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ36.735.03110
C1M36.735.03110
veřejné závody23.415.09110
C1M23.320.0361
C2M10.39.0923
K1M55.847.0415
C2X5.35.0510
PW22.022.0221
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,010
C1M00,000,000,000,010
veřejné závody32,754,576,41513,6110
C1M11,634,946,6813,161
C2M28,714,328,7521,723
K1M00,000,000,000,015
C2X00,0110,0110,0220,010
PW00,000,000,000,01
Celkem32,554,275,81512,5120
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ1978441210,5
C1M1978441210,5
veřejné závody2124014194521,2
C1M1202098173630,0
C2M437541849,3
K1M3071424310,0
C2X1743225211,8
PW216800,0
Celkem2314798214720,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 122
10.09.22
sl 30
16.04.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí32.10.24.29.20.28.48.34.61.
odstup % *)30,112,533,564,232,652,3161,7433,0107,2
% poražených soupeřů *)16,280,032,49,729,620,62,1---3,2
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr47.728.020.029.024.021.031.8
medián48282029241029
modus34282029241010
počet závodů3111129
průměrný odstup od vítěze % *)234,052,332,664,233,521,3103,0
průměrné % poražených soupeřů *)1,820,629,69,732,448,121,5
počet jízd52212416
lepší 1. jízda1
33,3%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí9.10.
odstup % *)45,7180,2
% poražených soupeřů *)---10,0
pořadí20172018celkem
průměr10.09.09.5
medián1099
modus1099
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)180,245,7112,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,00,05,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 68
03.06.23
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí50.31.36.35.31.35.30.28.47.44.
odstup %40,433,635,634,228,836,023,114,4109,671,3
% poražených soupeřů7,533,320,517,128,615,027,535,78,015,7
pořadí2020202120222023celkem
průměr45.531.833.550.036.7
medián4431315035
modus4435315031
počet závodů252110
průměrný odstup od vítěze %90,427,334,640,442,7
průměrné % poražených soupeřů11,924,826,97,520,9
počet jízd4103219
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
1
50,0%
1
100,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
10,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí1.2.14.19.29.18.2.3.4.2.5.10.6.23.21.18.51.3.6.15.18.18.41.15.23.6.3.20.25.43.55.4.3.8.9.41.45.21.26.8.21.24.8.55.60.10.9.9.31.27.48.61.34.35.57.63.25.27.73.
odstup %0,03,848,636,0283,826,53,25,93,80,65,512,57,441,839,712,023,85,84,05,87,010,029,912,015,93,41,711,617,330,145,24,81,419,218,748,070,917,918,019,547,157,116,344,040,60,052,845,535,229,191,0107,298,289,842,844,541,750,862,6
% poražených soupeřů100,096,643,535,73,437,095,892,392,197,490,580,087,826,739,473,429,686,776,282,179,372,642,082,371,180,892,369,867,141,727,080,086,774,170,411,115,464,959,046,233,330,358,815,615,752,633,342,96,321,27,83,25,75,68,24,614,33,72,7
pořadí201520162017201820192020202120222023celkem
průměr73.043.034.518.025.317.419.58.413.823.1
medián732734212015651419
modus7325983153213
počet závodů1411610849659
průměrný odstup od vítěze %62,645,057,629,326,710,711,413,466,533,4
průměrné % poražených soupeřů2,77,719,148,854,375,366,578,052,750,3
počet jízd282212201681810116
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
3
27,3%
4
66,7%
6
60,0%
1
12,5%
1
25,0%
5
55,6%
4
66,7%
26
44,1%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
13,6%
6
50,0%
5
25,0%
8
50,0%
1
12,5%
5
27,8%
5
50,0%
35
30,2%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 106
30.07.23
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí3.8.9.3.2.1.1.9.9.11.10.5.4.4.24.25.8.9.9.28.27.
odstup %15,827,329,45,13,60,00,032,836,920,825,534,424,539,968,460,90,075,069,562,862,5
% poražených soupeřů81,850,042,933,380,0------27,338,552,457,120,040,040,011,514,322,2------------
pořadí2016201720182019202120222023celkem
průměr27.515.06.85.02.58.53.010.0
medián279512839
modus279412839
počet závodů255422121
průměrný odstup od vítěze %62,654,729,017,44,328,315,833,1
průměrné % poražených soupeřů0,09,641,916,556,746,581,829,1
počet jízd41010832239
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
2
40,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
8
38,1%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
3
7,7%

Kategorie C2X

Šťastný Matějsl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí5.4.8.8.3.5.2.5.6.7.
odstup %8,65,319,721,64,55,72,928,8109,288,9
% poražených soupeřů55,666,741,736,481,860,087,555,6------
pořadí2019202020222023celkem
průměr5.04.08.04.55.3
medián53845
modus23845
počet závodů422210
průměrný odstup od vítěze %57,45,120,76,929,5
průměrné % poražených soupeřů35,870,939,161,248,5
počet jízd743317
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
20,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
11,8%

Kategorie K1M

Šťastný Matějsl 134
26.09.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
pořadí79.20.22.20.17.83.82.124.123.81.89.42.47.4.4.
odstup %21,325,127,049,646,947,139,6255,9102,5123,7128,345,754,822,543,5
% poražených soupeřů51,350,050,017,430,47,910,0---3,914,07,432,827,025,025,0
pořadí20142016201720192020celkem
průměr4.044.577.421.079.055.8
medián44282207947
modus4421720794
počet závodů2282115
průměrný odstup od vítěze %33,050,299,226,021,368,9
průměrné % poražených soupeřů25,029,911,450,051,323,5
počet jízd44164230
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
25,0%
2
100,0%
1
100,0%
6
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
3
10,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí8.9.21.24.29.33.
odstup %19,218,747,157,142,061,1
% poražených soupeřů74,170,433,330,324,313,5
pořadí201720182019celkem
průměr31.022.58.520.7
medián2921821
modus292188
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %51,652,118,940,9
průměrné % poražených soupeřů18,931,872,341,0
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí1.1.14.15.
odstup %0,00,049,3120,5
% poražených soupeřů------7,1---
pořadí20172019celkem
průměr14.51.07.8
medián1411
modus1411
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %84,90,042,5
průměrné % poražených soupeřů3,60,01,8
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.19.22.31.23.25.15.16.14.16.28.28.18.22.27.24.26.33.32.25.27.
odstup %11,013,415,419,315,722,813,916,022,918,113,812,117,913,416,925,025,945,637,833,435,0
% poražených soupeřů23,810,032,314,312,040,066,76,318,816,744,947,119,048,836,617,919,48,68,817,218,8
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr26.032.525.022.324.018.622.323.2
medián2532242228161924
modus2532241828141716
počet závodů222335421
průměrný odstup od vítěze %34,241,725,516,014,718,214,821,2
průměrné % poražených soupeřů18,08,718,734,836,228,820,125,1

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí5.11.11.4.17.12.11.16.11.16.17.17.22.
odstup %8,18,612,210,527,618,412,311,320,018,235,830,737,4
% poražených soupeřů63,654,544,462,527,352,258,337,547,421,120,023,88,7
pořadí20172020202120222023celkem
průměr19.516.512.711.09.013.1
medián171611121112
modus17161141111
počet závodů2233313
průměrný odstup od vítěze %34,127,014,618,99,619,3
průměrné % poražených soupeřů16,320,647,747,354,240,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 92
27.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí15.22.31.25.15.16.28.18.19.22.23.33.32.
odstup %15,415,419,322,813,916,013,817,913,826,429,545,637,8
% poražených soupeřů62,232,314,340,066,76,344,919,051,430,026,78,68,8
pořadí20182020202120222023celkem
průměr27.518.528.018.722.723.0
medián231828162222
modus221828151515
počet závodů4213313
průměrný odstup od vítěze %34,815,813,817,516,722,1
průměrné % poražených soupeřů18,535,244,937,736,331,6

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí5.11.11.17.12.11.11.14.14.17.18.
odstup %5,88,612,227,618,412,320,021,531,846,154,3
% poražených soupeřů76,554,544,427,352,258,347,435,031,6------
pořadí20162018202120222023celkem
průměr17.514.011.014.59.012.8
medián171411121112
modus171411121111
počet závodů2222311
průměrný odstup od vítěze %50,226,616,223,08,823,5
průměrné % poražených soupeřů0,033,352,939,858,538,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 58
19.05.22
sj 41
01.05.22
sj 11
31.03.22
sj 156
23.09.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 72
03.06.21
sj 144
10.09.20
sj 125
30.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 76
25.06.16
pořadí17.19.15.20.22.31.23.2.16.8.3.16.28.28.7.2.18.7.19.16.22.27.3.19.4.5.6.24.26.8.4.4.8.9.22.23.8.33.7.32.12.12.13.5.25.27.5.7.8.8.9.6.6.14.
odstup %11,013,415,414,915,419,315,72,416,014,79,418,113,812,133,29,617,97,313,812,913,416,915,319,517,622,121,625,025,935,79,710,230,529,126,429,529,245,628,937,838,438,428,844,433,435,053,571,055,136,459,834,735,684,0
% poražených soupeřů23,810,062,226,932,314,312,095,76,363,288,916,744,947,170,092,319,057,151,459,548,836,660,040,072,775,066,717,919,441,7---------38,530,026,712,58,650,08,8------33,3---17,218,866,725,0------33,3---------
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr8.711.917.610.115.916.412.320.714.2
medián68126181681912
modus651242282158
počet závodů39911754654
průměrný odstup od vítěze %51,446,433,721,213,117,312,214,926,4
průměrné % poražených soupeřů0,021,619,535,852,153,544,328,332,3

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 118
26.08.23
sj 73
17.06.23
sj 67
01.06.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 3
23.03.23
sj 109
20.08.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 39
03.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 42
04.05.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
pořadí5.5.2.5.1.11.11.3.4.11.16.11.12.16.17.10.2.2.14.14.3.7.17.22.4.3.3.4.4.3.
odstup %8,15,82,06,00,08,612,21,910,512,311,320,013,818,235,816,14,74,521,531,818,226,830,737,459,613,330,352,352,369,0
% poražených soupeřů63,676,590,073,3100,054,544,471,462,558,337,547,450,021,120,043,890,085,735,031,666,714,323,88,740,060,060,025,025,0---
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr3.510.610.34.715.012.74.05.48.1
medián371421611455
modus331421211453
počet závodů4533331830
průměrný odstup od vítěze %51,033,623,88,422,614,610,55,621,2
průměrné % poražených soupeřů27,529,444,473,230,447,762,571,749,3

Kategorie K1M

Šťastný Matějsj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sl 62
02.06.16
pořadí5.10.10.8.7.7.
odstup %16,819,061,238,446,956,4
% poražených soupeřů71,455,047,150,050,040,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr7.07.510.07.57.8
medián771057
modus771057
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %56,442,661,217,939,8
průměrné % poražených soupeřů40,050,047,163,252,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.19.15.22.31.23.25.15.16.16.28.28.18.19.16.22.27.19.24.26.14.17.20.22.33.32.25.27.
odstup %11,013,415,415,419,315,722,813,916,018,113,812,117,913,812,913,416,919,525,025,923,332,529,030,345,637,833,435,0
% poražených soupeřů23,810,062,232,314,312,040,066,76,316,744,947,119,051,459,548,836,640,017,919,4------------8,68,817,218,8
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr26.032.520.320.424.019.820.822.0
medián2532201928161922
modus2532141628151516
počet závodů227534528
průměrný odstup od vítěze %34,241,726,515,014,717,114,921,4
průměrné % poražených soupeřů18,08,711,043,136,231,328,525,8

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 118
26.08.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí5.5.11.11.4.17.12.11.16.11.12.16.17.10.17.22.
odstup %8,15,88,612,210,527,618,412,311,320,013,818,235,816,130,737,4
% poražených soupeřů63,676,554,544,462,527,352,258,337,547,450,021,120,043,823,88,7
pořadí201720192020202120222023celkem
průměr19.510.015.012.711.08.012.3
medián1710161112511
modus171012114511
počet závodů21333416
průměrný odstup od vítěze %34,116,122,614,618,98,717,9
průměrné % poražených soupeřů16,343,830,447,747,359,843,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí16.9.15.21.29.22.15.22.14.21.26.32.20.23.28.27.51.51.29.32.34.33.34.
odstup %8,56,77,99,316,113,911,915,79,313,413,614,77,914,719,07.700,98.294,58.264,729,734,743,639,20,1
% poražených soupeřů67,480,565,958,341,746,272,058,045,859,247,936,761,218,548,110,33,85,79,73,115,422,015,4
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr33.738.025.524.820.513.326.3
medián34322321211526
modus3451232022915
počet závodů35246323
průměrný odstup od vítěze %27,64.864,916,912,412,77,71.069,1
průměrné % poražených soupeřů17,66,533,351,353,771,338,8

Kategorie C2M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí12.7.11.8.19.16.6.9.16.13.21.16.17.20.18.20.
odstup %10,74,37,85,715,211,78,117,712,813,514,99,810,920,535,741,7
% poražených soupeřů57,775,061,573,125,037,566,766,737,555,623,142,338,524,010,59,5
pořadí20182020202120222023celkem
průměr19.020.016.813.29.514.3
medián18201616816
modus18201316716
počet závodů2145416
průměrný odstup od vítěze %38,720,512,313,17,115,1
průměrné % poražených soupeřů10,024,039,946,766,844,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí16.9.15.21.29.15.22.13.11.23.14.3.29.15.11.33.34.28.17.
odstup %8,56,77,99,316,111,915,715,910,014,718,64,829,726,418,939,20,142,227,4
% poražených soupeřů67,480,565,958,341,772,058,057,156,518,548,091,79,748,158,322,015,412,933,3
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr17.028.023.315.317.013.021.813.318.8
medián172815141113211516
modus1728113111315915
počet závodů1143214319
průměrný odstup od vítěze %27,442,221,117,712,415,913,27,717,0
průměrné % poražených soupeřů33,312,936,049,837,557,157,571,348,2

Kategorie C2M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí12.7.11.8.19.16.9.16.10.8.10.2.13.7.20.20.
odstup %10,74,37,85,715,211,717,712,814,99,714,70,819,612,341,736,5
% poražených soupeřů57,775,061,573,125,037,566,737,525,030,018,288,929,453,89,55,0
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr20.013.36.08.010.015.09.511.8
medián2013281016810
modus20728101677
počet závodů132114416
průměrný odstup od vítěze %36,524,57,89,714,914,37,114,8
průměrné % poražených soupeřů5,030,953,630,025,041,766,843,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 87
09.07.16
pořadí16.17.7.9.15.21.29.22.14.21.26.6.32.20.23.32.28.27.51.4.51.29.32.34.33.34.10.9.7.
odstup %8,57.137,66,06,77,99,316,113,99,313,413,611,014,77,914,718,719,07.700,98.294,52,48.264,729,734,743,639,20,150,143,350,1
% poražených soupeřů67,45,964,780,565,958,341,746,245,859,247,961,536,761,218,540,448,110,33,886,45,79,73,115,422,015,4---11,1---
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr7.09.533.732.327.721.021.512.822.7
medián7934292821211522
modus79345123614732
počet závodů1236354529
průměrný odstup od vítěze %50,146,727,64.054,517,512,112,11.433,41.099,4
průměrné % poražených soupeřů0,05,617,619,835,753,348,056,935,6

Kategorie C2M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí12.7.11.8.19.16.6.13.21.16.17.16.20.8.18.20.5.3.
odstup %10,74,37,85,715,211,78,113,514,99,810,913,820,56.377,135,741,739,37,2
% poražených soupeřů57,775,061,573,125,037,566,755,623,142,338,540,024,022,210,59,5------
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr4.019.08.018.016.813.79.513.1
medián3188161616813
modus318816136716
počet závodů221243418
průměrný odstup od vítěze %23,338,76.377,117,212,311,77,1369,3
průměrné % poražených soupeřů0,010,022,232,039,943,166,836,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí16.21.29.
odstup %8,59,316,1
% poražených soupeřů67,458,341,7
pořadí20222023celkem
průměr25.016.022.0
medián211621
modus211616
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %12,78,511,3
průměrné % poražených soupeřů50,067,455,8

Kategorie C2M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí12.7.19.16.
odstup %10,74,315,211,7
% poražených soupeřů57,775,025,037,5
pořadí20222023celkem
průměr17.59.513.5
medián16712
modus1677
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,47,510,5
průměrné % poražených soupeřů31,366,448,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí16.9.15.21.29.22.14.21.26.32.20.23.32.28.27.51.4.51.29.32.34.33.34.15.
odstup %8,56,77,99,316,113,99,313,413,614,77,914,718,719,07.700,98.294,52,48.264,729,734,743,639,20,130,5
% poražených soupeřů67,480,565,958,341,746,245,859,247,936,761,218,540,448,110,33,886,45,79,73,115,422,015,439,1
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr15.033.732.327.724.821.513.325.8
medián1534292821211526
modus153451232014932
počet závodů136344324
průměrný odstup od vítěze %30,527,64.054,517,512,412,17,71.025,6
průměrné % poražených soupeřů39,117,619,835,751,348,071,338,7

Kategorie C2M

Šťastný Matějsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí12.7.11.8.19.16.6.13.21.16.17.16.20.8.18.20.11.
odstup %10,74,37,85,715,211,78,113,514,99,810,913,820,56.377,135,741,731,3
% poražených soupeřů57,775,061,573,125,037,566,755,623,142,338,540,024,022,210,59,516,7
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr11.019.08.018.016.813.79.514.1
medián11188161616816
modus1118816136716
počet závodů121243417
průměrný odstup od vítěze %31,338,76.377,117,212,311,77,1390,2
průměrné % poražených soupeřů16,710,022,232,039,943,166,839,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále