Šťastný Matěj, 2005

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 2   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 14. 1/ZS 7.6918,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
10. 1/ZS 6.2114,7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 3. 3/ZS 2.374,8
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/ZS 0.410,8
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 20. 16/ZS 29.6832,6
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 27.   3953.667.700,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 4. 4/ZS 1.362,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 51.   3957.298.294,5
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
8.   3544.416.377,1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd    
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 51.   3957.128.264,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
   
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 3/ZS 11.9811,6
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 25. 6/ZS 18.7417,3
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 43. 8/ZS 90.531.131,6
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 55. 10/ZS 38.5745,2
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 1/ZS 5.404,8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 6/ZS 25.8025,1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
2. 1/DM 4.002,9
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 3. 1/ZS 88.6015,3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 1/ZS 1.601,4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 6/ZS 27.8027,0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 1/DM 33.7028,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 25. 9/ZS 186.1923,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
9. 5/ZS 125.4115,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FENCL Jáchym
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 19. 4/ZS 157.0119,5
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FENCL Jáchym
10. 6/DM 126.5016,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
   
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
1. 1/ZS
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 8/ZS 19.3619,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
1. 1/ZS
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 9/ZS 19.1218,7
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/ZS 154.3017,6
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
2. 1/ZS 42.804,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 41. 11/ZS 41.4248,0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FENCL Jáchym
9. 3/DM 33.5932,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
6. 3/ZS 129.88109,2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 45. 11/ZS 64.8770,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FENCL Jáchym
9. 3/DM 36.7036,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
7. 3/ZS 109.5788,9
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 29. 4/ZS 19.0029,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 32. 4/ZS 22.0534,7
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 1/ZS 190.8022,1
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
FENCL Jáchym
2. 1/DM 38.704,5
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/ZS 183.9021,6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 2/ZS 264.4925,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 26. 2/ZS 272.4425,9
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   147.3016,8
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZS 289.0035,7
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10.   163.7019,0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4. 1/ZS 134.1110,2
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4. 1/ZS 129.949,7
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 8. 2/ZS 355.1430,5
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 3/ZS 200.8023,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 17. 3/ZS 321.7032,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 20. 4/ZS 251.4029,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 22. 4/ZS 304.1030,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
11. 3/ZS 28.0020,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 21. 3/ZS 21.6017,9
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
10. 3/ZS 36.8125,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 26. 3/ZS 22.6718,0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 15. 6/ZS 18.3726,4
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
13. 4/ZS 13.9019,6
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 11/ZS 9.8818,9
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
7. 7/ZS 6.5512,3
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
9. 9/ZS 49.3745,7
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 28. 19/ZS 42.6952,3
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 34. 5/ZS 21.2543,6
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
18. 3/ZS 17.2235,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 33. 6/ZS 19.0339,2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 4/ZS 20.8341,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 9. 1/ZS 24.9021,9
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/ZS 37.1029,4
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom    
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 8. 1/ZS 22.8019,5
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/ZS 44.7034,4
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom    
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 21. 16/ZS 46.9347,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 24. 17/ZS 53.9257,1
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZS 22.5029,1
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 4/ZS 43.1061,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 22. 9/ZS 232.0326,4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
14. 7/ZS 190.2921,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 23. 10/ZS 253.8929,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
14. 5/ZS 281.7331,8
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 8. 2/ZS 18.2016,3
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
JIŘÍK Matěj
4. 2/ZS 30.2024,5
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 8. 4/ZS 168.4029,2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
JIŘÍK Matěj
4. 2/ZS 50.8039,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 33. 9/ZS 21.1045,6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 34. 8/ZS 1.140,1
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 2/ZS 254.1028,9
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
3. 1/ZS 161.4018,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 32. 7/ZS 214.7837,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 38. 6/ZS 217.8538,2
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 12. 2/ZS 346.6038,4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 12. 2/ZS 347.6038,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
24. 3/ZM 77.1068,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 55. 6/ZM 47.2044,0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
25. 3/ZM 72.2060,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 60. 6/ZM 44.4040,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 28. 4/ZM 17.9042,2
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 2/ZM 15.0936,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 48. 7/ZM 150.95161,7
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 34. 14/ZM 436.36433,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
10. 3/ZM 253.71180,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13. 5/ZM 95.8928,8
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
7. 2/ZM 88.0926,8
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 10. 4/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
8. 2/ZM
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 9.   54.6052,8
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 20.   51.5049,6
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 9.   51.8045,5
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 17.   47.7046,9
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 83. 38/ZM 48.4947,1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 31. 12/ZM 38.8235,2
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 5. 2/ZM 259.0044,4
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 82. 37/ZM 41.3639,6
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
NĚMEC Radek
   
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 27. 9/ZM 31.7129,1
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 48. 4/ZM 78.0391,0
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 124. 16/ZM 202.65255,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 61. 4/ZM 93.36107,2
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 123. 15/ZM 81.12102,5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 25. 6/ZM 207.0033,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 4/ZM 187.3330,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 27. 6/ZM 390.7135,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
22. 4/ZM 409.5537,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
14. 6/ZM 65.6049,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 29. 9/ZM 42.5842,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 15. 4/ZM 11.6130,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
15. 6/ZM 190.06120,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 4/ZM 11.8831,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 33. 13/ZM 72.8461,1
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   31.8053,5
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   17.3038,4
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   600.0071,0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   355.2046,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 34. 6/ZM 91.1098,2
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 4/ZS 104.9775,0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 81. 26/ZM 104.43123,7
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 35. 6/ZM 79.6989,8
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 4/ZS 89.3969,5
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 89. 27/ZM 107.89128,3
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 8. 2/ZM 485.4055,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 8. 2/ZM 268.8036,4
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 9. 2/ZM 52.8043,3
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 10. 3/ZM 33.4050,1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
3. 1/ZM 11.507,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 1/ZM 27.2039,3
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZM 524.6059,8
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 1/ZM 520.0059,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
3.   159.2013,3
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 57. 5/ZM 49.0042,8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
28. 4/ZM 75.2062,8
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 63. 6/ZM 49.0044,5
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
27. 5/ZM 71.3062,5
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 17. 5/ZM 22.4027,4
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 6. 1/ZM 186.9035,6
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 6. 1/ZM 181.4034,7
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 7. 1/ZM 34.7050,1
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 7. 1/ZM 36.6052,8
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 3/ZM 43.0041,7
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
FENCL Jáchym
   
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 9/ZM 44.7045,7
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 14. 3/ZM 448.9084,0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 4/ZM 54.1050,8
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
FENCL Jáchym
   
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 47. 11/ZM 55.5054,8
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PILAŘ Jan
17. 5/ZM 283.5146,1
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PILAŘ Jan
18. 4/ZM 573.5954,3
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
3. 1/ZM 30.4030,3
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 7. 2/ZM 43.0056,4
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
4. 2/ZM 452.7052,3
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd    
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
4. 2/ZM 452.7052,3
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd    
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
3.   621.1069,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 21. 22/PZM 42.7034,2
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 73. 4/PZ 70.4066,8
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 22. 22/PZM 43.5033,9
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 73. 4/PZ 67.5062,6
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 35.5022,5
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 65.4043,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 01.07.19 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 19.06.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 18.06.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.14 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5174|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 5/10 194
51.C2M
Fencl Jáchym
2/2 13
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
50.C2X
Bundová Simona
2/2 13
70.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
414.K1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/20 44
26.C2M
Fencl Jáchym
2/2 11
33.C2M
Jiřík Matěj
4/4 5
101.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/15 0
 C2M
Fencl Jáchym
1/1 0
 C2M
Jiřík Matěj
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 75
58.C2M
Plášil Hynek
2/2 13
86.C2M
Jiřík Matěj
2/2 4
103.C2M
Veselý Ondřej
1/1 1
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 5/5 23
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/14 33
38.C2M
Jiřík Matěj
2/2 6
45.C2M
Plášil Hynek
3/3 4
145.K1M 1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 5/11 18
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
431.K1M 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.C1M 2/2 3
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 2/2 50
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/11 30
33.C2M
Plášil Hynek
5/9 46
 C2M
Němec Radek
1/1 0
126.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
47.C2M
Makarov Lukáš
4/4 2
128.K1M 3/3 1

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C1M383642
C2M-2828

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
C1M71118176220239-
C2M98103127133--
C2X70-----
K1M414536431456-445
PW----60-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
C1M28324685
C2M33459047
K1M101145126128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M818574
C2M33-55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M475071
C2M333454
Fotky nenalezeny.
0|5174|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 5/10 194
51.C2M
Fencl Jáchym
2/2 13
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
50.C2X
Bundová Simona
2/2 13
70.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
414.K1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/20 44
26.C2M
Fencl Jáchym
2/2 11
33.C2M
Jiřík Matěj
4/4 5
101.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/15 0
 C2M
Fencl Jáchym
1/1 0
 C2M
Jiřík Matěj
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 75
58.C2M
Plášil Hynek
2/2 13
86.C2M
Jiřík Matěj
2/2 4
103.C2M
Veselý Ondřej
1/1 1
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 5/5 23
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/14 33
38.C2M
Jiřík Matěj
2/2 6
45.C2M
Plášil Hynek
3/3 4
145.K1M 1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 5/11 18
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
431.K1M 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.C1M 2/2 3
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 2/2 50
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/11 30
33.C2M
Plášil Hynek
5/9 46
 C2M
Němec Radek
1/1 0
126.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
47.C2M
Makarov Lukáš
4/4 2
128.K1M 3/3 1

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C1M383642
C2M-2828

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
C1M71118176220239-
C2M98103127133--
C2X70-----
K1M414536431456-445
PW----60-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
C1M28324685
C2M33459047
K1M101145126128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M818574
C2M33-55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M475071
C2M333454

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14 40 25 6 58 29 172
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody29.022.0971
C1M30.827.0834
C2M11.89.0918
K1M54.142.0414
C2X5.05.024
PW22.022.0221
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody22,811,411,445,671
C1M00,000,012,912,934
C2M211,100,000,0211,118
K1M00,000,000,000,014
C2X00,0125,000,0125,04
PW00,000,000,000,01
Celkem22,811,411,445,671
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1412694192215,6
C1M68852131725,0
C2M367322025,6
K1M2870625310,7
C2X73885500,0
PW216800,0
Celkem1412694192215,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí20.28.48.34.61.
odstup % *)32,652,3161,7433,0107,2
% poražených soupeřů *)29,620,62,1---3,2
pořadí201720182019celkem
průměr47.728.020.038.2
medián48282034
modus34282020
počet závodů3115
průměrný odstup od vítěze % *)234,052,332,6157,4
průměrné % poražených soupeřů *)1,820,629,611,1
počet jízd5229
lepší 1. jízda1
33,3%
0
0,0%
1
100,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí9.10.
odstup % *)45,7180,2
% poražených soupeřů *)---10,0
pořadí20172018celkem
průměr10.09.09.5
medián1099
modus1099
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)180,245,7112,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,00,05,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí20.25.43.55.4.3.8.9.41.45.21.26.8.21.24.8.55.60.10.9.9.31.27.48.61.34.35.57.63.25.27.73.
odstup %11,617,31.131,645,24,81,419,218,748,070,917,918,019,547,157,116,344,040,60,052,845,535,229,191,0107,298,289,842,844,541,750,862,6
% poražených soupeřů69,867,142,527,080,086,774,170,411,115,464,959,046,233,330,358,815,615,752,633,342,96,321,27,83,25,75,68,24,614,33,72,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr73.043.034.518.025.330.8
medián732734212026
modus73259838
počet závodů141161032
průměrný odstup od vítěze %62,645,057,629,3136,975,6
průměrné % poražených soupeřů2,77,719,148,854,433,8
počet jízd2822122064
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
3
27,3%
4
66,7%
6
60,0%
15
46,9%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
13,6%
6
50,0%
5
25,0%
16
25,0%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí1.1.9.9.11.10.5.4.4.24.25.8.9.9.28.27.
odstup %0,00,032,836,920,825,534,424,539,968,460,90,075,069,562,862,5
% poražených soupeřů------27,338,552,457,120,040,040,011,514,322,2------------
pořadí2016201720182019celkem
průměr27.515.06.85.011.5
medián279519
modus279419
počet závodů255416
průměrný odstup od vítěze %62,654,729,017,438,4
průměrné % poražených soupeřů0,09,641,916,520,2
počet jízd41010832
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
2
40,0%
1
25,0%
7
43,8%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
6,3%

Kategorie C2X

Šťastný Matějsl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí2.5.6.7.
odstup %2,928,8109,288,9
% poražených soupeřů87,555,6------
pořadí2019celkem
průměr5.05.0
medián55
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %57,457,4
průměrné % poražených soupeřů35,835,8
počet jízd77
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šťastný Matějsl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
pořadí20.22.20.17.83.82.124.123.81.89.42.47.4.4.
odstup %25,127,049,646,947,139,6255,9102,5123,7128,345,754,822,543,5
% poražených soupeřů50,050,017,430,47,910,0---3,914,07,432,827,025,025,0
pořadí2014201620172019celkem
průměr4.044.577.421.054.1
medián442822042
modus44217204
počet závodů228214
průměrný odstup od vítěze %33,050,299,226,072,3
průměrné % poražených soupeřů25,029,911,450,021,5
počet jízd4416428
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
25,0%
2
100,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
12,5%
0
0,0%
3
10,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí8.9.21.24.29.33.
odstup %19,218,747,157,142,061,1
% poražených soupeřů74,170,433,330,324,313,5
pořadí201720182019celkem
průměr31.022.58.520.7
medián2921821
modus292188
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %51,652,118,940,9
průměrné % poražených soupeřů18,931,872,341,0
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí1.1.14.15.
odstup %0,00,049,3120,5
% poražených soupeřů------7,1---
pořadí20172019celkem
průměr14.51.07.8
medián1411
modus1411
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %84,90,042,5
průměrné % poražených soupeřů3,60,01,8
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí24.26.33.32.25.27.
odstup %25,025,945,637,833,435,0
% poražených soupeřů17,919,48,68,817,218,8
pořadí201720182019celkem
průměr26.032.525.027.8
medián25322426
modus25322424
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %34,241,725,533,8
průměrné % poražených soupeřů18,08,718,715,1

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.22.
odstup %30,737,4
% poražených soupeřů23,88,7
pořadí2017celkem
průměr19.519.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,134,1
průměrné % poražených soupeřů16,316,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí22.23.33.32.
odstup %26,429,545,637,8
% poražených soupeřů30,026,78,68,8
pořadí2018celkem
průměr27.527.5
medián2323
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %34,834,8
průměrné % poražených soupeřů18,518,5

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí14.14.17.18.
odstup %21,531,846,154,3
% poražených soupeřů35,031,6------
pořadí20162018celkem
průměr17.514.015.8
medián171414
modus171414
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %50,226,638,4
průměrné % poražených soupeřů0,033,316,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 76
25.06.16
pořadí3.19.4.5.6.24.26.8.4.4.8.9.22.23.8.33.7.32.12.12.13.5.25.27.5.7.8.8.9.6.6.14.
odstup %15,319,517,622,121,625,025,935,79,710,230,529,126,429,529,245,628,937,838,438,428,844,433,435,053,571,055,136,459,834,735,684,0
% poražených soupeřů60,040,072,775,066,717,919,441,7---------38,530,026,712,58,650,08,8------33,3---17,218,866,725,0------33,3---------
pořadí2016201720182019celkem
průměr8.711.917.610.112.6
medián681268
modus651248
počet závodů3991132
průměrný odstup od vítěze %51,446,433,721,234,6
průměrné % poražených soupeřů0,021,619,535,823,8

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 39
03.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 42
04.05.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
pořadí10.2.2.14.14.3.7.17.22.4.3.3.4.4.3.
odstup %16,14,74,521,531,818,226,830,737,459,613,330,352,352,369,0
% poražených soupeřů43,890,085,735,031,666,714,323,88,740,060,060,025,025,0---
pořadí2016201720182019celkem
průměr3.510.610.34.77.5
medián371424
modus331423
počet závodů453315
průměrný odstup od vítěze %51,033,623,88,431,2
průměrné % poražených soupeřů27,529,444,473,240,6

Kategorie K1M

Šťastný Matějsj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sl 62
02.06.16
pořadí5.10.10.8.7.7.
odstup %16,819,061,238,446,956,4
% poražených soupeřů71,455,047,150,050,040,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr7.07.510.07.57.8
medián771057
modus771057
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %56,442,661,217,939,8
průměrné % poražených soupeřů40,050,047,163,252,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.24.26.14.17.20.22.33.32.25.27.
odstup %19,525,025,923,332,529,030,345,637,833,435,0
% poražených soupeřů40,017,919,4------------8,68,817,218,8
pořadí201720182019celkem
průměr26.032.520.323.5
medián25322024
modus25321414
počet závodů22711
průměrný odstup od vítěze %34,241,726,530,7
průměrné % poražených soupeřů18,08,711,011,9

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.17.22.
odstup %16,130,737,4
% poražených soupeřů43,823,88,7
pořadí20172019celkem
průměr19.510.016.3
medián171017
modus171010
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %34,116,128,1
průměrné % poražených soupeřů16,343,825,4

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí27.51.51.29.32.34.33.34.
odstup %7.700,98.294,58.264,729,734,743,639,20,1
% poražených soupeřů10,33,85,79,73,115,422,015,4
pořadí20182019celkem
průměr33.738.036.4
medián343233
modus345134
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %27,64.864,93.050,9
průměrné % poražených soupeřů17,66,510,7

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí18.20.
odstup %35,741,7
% poražených soupeřů10,59,5
pořadí2018celkem
průměr19.019.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,738,7
průměrné % poražených soupeřů10,010,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí14.3.29.15.11.33.34.28.17.
odstup %18,64,829,726,418,939,20,142,227,4
% poražených soupeřů48,091,79,748,158,322,015,412,933,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr17.028.023.315.320.4
medián1728151417
modus17281133
počet závodů11439
průměrný odstup od vítěze %27,442,221,117,723,0
průměrné % poražených soupeřů33,312,936,049,837,7

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí10.2.13.7.20.20.
odstup %14,70,819,612,341,736,5
% poražených soupeřů18,288,929,453,89,55,0
pořadí201720182019celkem
průměr20.013.36.012.0
medián2013210
modus207220
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %36,524,57,820,9
průměrné % poražených soupeřů5,030,953,634,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 87
09.07.16
pořadí27.51.4.51.29.32.34.33.34.10.9.7.
odstup %7.700,98.294,52,48.264,729,734,743,639,20,150,143,350,1
% poražených soupeřů10,33,886,45,79,73,115,422,015,4---11,1---
pořadí2016201720182019celkem
průměr7.09.533.732.326.8
medián79342929
modus79345134
počet závodů123612
průměrný odstup od vítěze %50,146,727,64.054,52.046,1
průměrné % poražených soupeřů0,05,617,619,815,2

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí8.18.20.5.3.
odstup %6.377,135,741,739,37,2
% poražených soupeřů22,210,59,5------
pořadí201720182019celkem
průměr4.019.08.010.8
medián31888
modus31883
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %23,338,76.377,11.300,2
průměrné % poražených soupeřů0,010,022,28,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí27.51.4.51.29.32.34.33.34.15.
odstup %7.700,98.294,52,48.264,729,734,743,639,20,130,5
% poražených soupeřů10,33,886,45,79,73,115,422,015,439,1
pořadí201720182019celkem
průměr15.033.732.331.0
medián15342932
modus15345134
počet závodů13610
průměrný odstup od vítěze %30,527,64.054,52.444,0
průměrné % poražených soupeřů39,117,619,821,1

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí8.18.20.11.
odstup %6.377,135,741,731,3
% poražených soupeřů22,210,59,516,7
pořadí201720182019celkem
průměr11.019.08.014.3
medián1118811
modus111888
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %31,338,76.377,11.621,5
průměrné % poražených soupeřů16,710,022,214,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále