Fencl Jáchym, 2003

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 2   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 22. 3/DS 5.9411,9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 29. 4/DS 10.3220,7
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 37. 6/DS 16.2722,7
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 55. 7/DS 23.2432,3
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/DS 114.9913,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 23. 5/DS 129.1717,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 27. 5/DS 146.0218,9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 72. 15/DM 28.0029,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 10. 5/DM 11.7011,0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 67. 13/DM 24.9026,6
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 23. 8/DM 15.3014,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 10. 7/DM 5.1312,4
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 21. 3/DM 14.3027,9
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 38. 11/DM 13.0527,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 30. 6/DM 10.6322,2
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 30. 4/DM 16.9616,5
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 39. 5/DM 24.4022,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 15. 8/DM 123.3515,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 15. 9/DM 118.3814,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
10. 6/DM 126.5016,1
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
1. 1/DM
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 34. 7/DM 32.0637,2
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
9. 3/DM 33.5932,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 1/DM 30.1225,3
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 28. 6/DM 23.0625,2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
9. 3/DM 36.7036,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
4. 1/DM 21.1517,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 24. 7/DM 14.3922,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 24. 7/DM 16.8526,5
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/DM 131.6015,3
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
2. 1/DM 38.704,5
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   170.6019,5
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/DM 219.3027,1
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   127.6014,8
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 3. 2/DM 118.599,0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 3. 2/DM 86.826,5
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 7. 1/DM 281.7424,2
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 21. 3/DM 21.6017,9
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
SADÍLKOVÁ Lucie
18. 3/DM 33.6022,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 40. 3/DM 33.9627,0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
SADÍLKOVÁ Lucie
20. 3/DM 44.6329,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 22. 7/DM 26.3137,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
SKALICKÝ Aleš
17. 5/DM 17.2424,4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/DM 14.1018,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 16. 9/DM 164.6518,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
SKALICKÝ Aleš
12. 5/DM 149.9016,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 16. 8/DM 176.6120,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
SKALICKÝ Aleš
9. 6/DM 113.0612,8
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 35. 5/DM 26.9058,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 30. 5/DM 1.380,1
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/DM 114.1013,0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
SKALICKÝ Aleš
2. 1/DM 128.4014,5
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   209.4026,5
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   291.9035,8
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 16.   437.3054,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 96. 20/ZS 44.9444,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 41. 8/ZS 35.2032,8
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 100. 21/ZS 46.5045,0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 57. 10/ZS 41.3037,8
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 22. 8/ZS 13.7732,5
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
NĚMEC Radek
17. 5/ZS 12.4230,0
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 49. 19/ZS 189.07202,5
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 32. 20/ZS 199.57198,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
NĚMEC Radek
11. 8/ZS 395.03280,5
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom    
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 8. 6/ZS 63.3119,0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
4. 3/ZS 35.4810,8
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 14. 8/ZS
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
NĚMEC Radek
4. 3/ZS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 22. 11/ZS 175.5628,3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
NĚMEC Radek
13. 4/ZS 154.9625,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd    
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
NĚMEC Radek
19. 6/ZS 343.2831,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
NĚMEC Radek
10. 8/ZS 41.0230,9
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 22. 17/ZS 26.3726,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 7. 6/ZS 5.8615,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
NĚMEC Radek
10. 8/ZS 66.9042,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
NĚMEC Radek
5. 5/ZS 4.7312,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 26. 19/ZS 53.8545,2
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
1.  
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 11.   18.3040,6
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   331.9039,3
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 31. 8/ZS 58.1062,7
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
   
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 85. 27/ZS 146.05173,0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 34. 8/ZS 61.4169,2
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
   
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 77. 27/ZS 60.3971,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 6. 2/ZS 213.2024,2
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 6. 2/ZS 183.7024,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
NĚMEC Radek
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
NĚMEC Radek
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 8. 1/ZS 34.1028,0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 8. 1/ZS 25.7038,5
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
NĚMEC Radek
2. 1/ZS
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
NĚMEC Radek
4. 1/ZS 20.4029,5
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 1/ZS 301.6034,4
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
3. 1/ZS 264.4030,3
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 1/ZS 392.3046,9
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4.   459.2054,5
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   401.6049,5
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 98. 16/ZS 48.4044,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 53. 5/ZS 44.4038,8
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 107. 17/ZS 43.7041,4
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 59. 6/ZS 40.7036,9
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 15. 12/ZS 21.3626,1
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 3/ZS 43.6042,3
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
   
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 5/ZS 44.5045,5
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 13. 2/ZS 384.3071,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 23. 2/ZS 47.8044,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
   
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 44. 5/ZS 51.2050,5
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 5/ZS 223.4836,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 5/ZS 470.5544,6
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5.   45.6045,5
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 8. 2/ZS 42.0055,0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 1/ZS 507.6058,6
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 1/ZS 507.6058,6
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 111. 20/ZM 91.8090,7
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 112. 22/ZM 92.3090,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Fencl JáchymTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 01.10.19 updated from RVP
Fencl JáchymTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 05.05.19 updated from RVP
Fencl JáchymTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Fencl JáchymTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 20.11.17 updated from RVP
Fencl JáchymTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 05.06.17 updated from RVP
Fencl JáchymTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Fencl JáchymTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.15 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5448|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
92.C1M 2/2 58
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 104
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 5/6 190
51.C2M
Šťastný Matěj
2/2 13
46.C2X
Bundová Simona
2/2 14
307.K1M 2/2 157
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 4/6 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/13 102
26.C2M
Šťastný Matěj
2/2 11
30.C2M
Veselý Ondřej
1/1 9
99.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Šťastný Matěj
1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 2/2 39
52.C2X
Sadílková Lucie
2/2 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 47
26.C2M
Skalický Aleš
3/3 17
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
170.C1M 5/5 22
89.C2M
Němec Radek
1/1 4
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
399.K1M 4/4 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 16
44.C2M
Němec Radek
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.C1M 2/2 29
23.C2M
Němec Radek
2/2 99
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.C1M 5/10 32
27.C2M
Němec Radek
5/8 62
61.C2M
Plášil Hynek
2/2 3
142.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 3/3 7
24.C2M
Němec Radek
3/3 6

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 4/4 1
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1M44334653
C2M---23

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1M9273141170202-
C2M-51-113124-
C2X-4652---
K1M-307-399454460

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M2019284284
C2M-30266161
K1M-99156142150

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
C1M56
C2M44

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1M57455441
C2M-26-24
Fotky nenalezeny.
0|5448|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
92.C1M 2/2 58
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 104
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 5/6 190
51.C2M
Šťastný Matěj
2/2 13
46.C2X
Bundová Simona
2/2 14
307.K1M 2/2 157
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 4/6 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/13 102
26.C2M
Šťastný Matěj
2/2 11
30.C2M
Veselý Ondřej
1/1 9
99.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Šťastný Matěj
1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 2/2 39
52.C2X
Sadílková Lucie
2/2 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 47
26.C2M
Skalický Aleš
3/3 17
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
170.C1M 5/5 22
89.C2M
Němec Radek
1/1 4
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
399.K1M 4/4 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 16
44.C2M
Němec Radek
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.C1M 2/2 29
23.C2M
Němec Radek
2/2 99
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.C1M 5/10 32
27.C2M
Němec Radek
5/8 62
61.C2M
Plášil Hynek
2/2 3
142.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 3/3 7
24.C2M
Němec Radek
3/3 6

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 4/4 1
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1M44334653
C2M---23

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1M9273141170202-
C2M-51-113124-
C2X-4652---
K1M-307-399454460

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M2019284284
C2M-30266161
K1M-99156142150

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
C1M56
C2M44

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1M57455441
C2M-26-24

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 23 10 6 40 22 113
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody41.234.01041
C1M33.531.02321
K1M81.785.04111
C2M8.49.095
C2X11.85.044
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,041
C1M00,000,000,000,021
K1M00,000,000,000,011
C2M00,000,000,000,05
C2X00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,041
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody821444181923,2
C1M4231271126,2
K1M2247422627,3
C2M1022823220,0
C2X84305400,0
Celkem821444181923,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí49.32.
odstup % *)202,5198,0
% poražených soupeřů *)---6,1
pořadí2017celkem
průměr40.540.5
medián3232
modus3232
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)200,3200,3
průměrné % poražených soupeřů *)3,13,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí37.55.10.23.30.39.34.28.21.40.41.57.14.31.34.53.59.26.23.
odstup %22,732,311,014,816,522,537,225,217,927,032,837,80,062,769,238,836,942,344,9
% poražených soupeřů54,428,986,470,754,047,926,748,164,936,137,520,031,614,38,314,810,810,718,5
pořadí20162017201820192020celkem
průměr40.335.430.527.346.034.5
medián263421283734
modus231421103723
počet závodů4526219
průměrný odstup od vítěze %40,740,522,521,227,531,2
průměrné % poražených soupeřů13,722,350,555,641,736,0
počet jízd810412438
lepší 1. jízda1
25,0%
3
60,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
6
31,6%
čistých jízd1
12,5%
3
30,0%
1
25,0%
3
25,0%
3
75,0%
11
28,9%

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sj 122
19.08.17
pořadí9.9.4.
odstup %32,836,90,0
% poražených soupeřů27,338,566,7
pořadí20172019celkem
průměr4.09.07.3
medián499
modus499
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,034,823,2
průměrné % poražených soupeřů66,732,944,2
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd2
100,0%
0
0,0%
2
33,3%

Kategorie C2X

Fencl Jáchymsl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí5.4.18.20.
odstup %25,317,222,129,8
% poražených soupeřů20,050,019,017,4
pořadí20182019celkem
průměr19.04.511.8
medián1845
modus1844
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %26,021,223,6
průměrné % poražených soupeřů18,235,026,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Fencl Jáchymsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí72.67.96.100.85.77.98.107.41.44.112.
odstup %29,026,644,745,0173,071,844,741,445,550,590,6
% poražených soupeřů54,858,822,119,59,720,014,913,834,431,7---
pořadí2015201620172019celkem
průměr112.072.589.569.581.7
medián11244856785
modus11241776741
počet závodů144211
průměrný odstup od vítěze %90,645,583,627,860,2
průměrné % poražených soupeřů-0,923,717,856,825,3
počet jízd288422
lepší 1. jízda1
100,0%
2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
4
36,4%
čistých jízd0
0,0%
3
37,5%
1
12,5%
2
50,0%
6
27,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí22.26.
odstup %26,045,2
% poražených soupeřů43,232,4
pořadí2017celkem
průměr24.024.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,635,6
průměrné % poražených soupeřů37,837,8
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí10.10.
odstup %30,942,4
% poražených soupeřů35,735,7
pořadí2017celkem
průměr10.010.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,636,6
průměrné % poražených soupeřů35,735,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
pořadí35.22.
odstup %58,128,3
% poražených soupeřů2,927,6
pořadí20172018celkem
průměr22.035.028.5
medián223522
modus223522
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,358,143,2
průměrné % poražených soupeřů27,62,915,3

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí13.19.
odstup %25,431,4
% poražených soupeřů42,921,7
pořadí2017celkem
průměr16.016.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,428,4
průměrné % poražených soupeřů32,332,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
pořadí23.16.16.35.
odstup %17,018,720,558,1
% poražených soupeřů40,550,050,02,9
pořadí20182020celkem
průměr22.323.022.5
medián162316
modus162316
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %32,517,028,6
průměrné % poražených soupeřů34,340,535,9

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí12.9.16.17.
odstup %16,912,836,444,6
% poražených soupeřů45,057,96,35,9
pořadí20162018celkem
průměr16.510.513.5
medián16912
modus1699
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %40,514,827,7
průměrné % poražených soupeřů6,151,528,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 59
16.05.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 76
25.06.16
pořadí3.23.27.15.4.6.3.3.7.6.16.16.35.4.7.5.8.22.5.6.6.7.7.13.
odstup %13,017,018,914,715,327,16,59,024,218,218,720,558,113,026,535,819,028,339,324,224,834,446,971,9
% poražených soupeřů87,540,529,753,381,358,333,333,314,361,550,050,02,975,057,171,461,127,650,028,628,650,050,07,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr13.08.712.76.317.710.6
medián13774237
modus13616336
počet závodů1776324
průměrný odstup od vítěze %71,931,027,316,116,326,1
průměrné % poražených soupeřů7,742,352,645,652,646,0

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 39
03.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
pořadí10.1.2.12.9.2.4.13.19.1.3.4.5.5.5.
odstup %16,10,04,516,912,814,510,825,431,40,030,354,545,558,658,6
% poražených soupeřů43,8100,085,745,057,983,357,142,921,7100,060,040,020,0------
pořadí2016201720182019celkem
průměr5.07.37.74.36.3
medián54925
modus54215
počet závodů363315
průměrný odstup od vítěze %54,225,414,76,825,3
průměrné % poražených soupeřů6,753,662,176,550,5

Kategorie K1M

Fencl Jáchymsj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 11
05.04.18
sj 72
02.06.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
pořadí6.8.16.11.9.8.
odstup %19,514,854,440,649,555,0
% poražených soupeřů64,365,011,828,638,530,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr8.010.016.07.09.7
medián891668
modus891668
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %55,045,154,417,239,0
průměrné % poražených soupeřů30,033,611,864,739,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
pořadí23.27.15.35.22.
odstup %17,018,914,758,128,3
% poražených soupeřů40,529,753,32,927,6
pořadí2017201820192020celkem
průměr22.035.015.025.024.4
medián2235152323
modus2235152315
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %28,358,114,717,927,4
průměrné % poražených soupeřů27,62,953,335,130,8

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.13.19.
odstup %16,125,431,4
% poražených soupeřů43,842,921,7
pořadí20172019celkem
průměr16.010.014.0
medián131013
modus131010
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %28,416,124,3
průměrné % poražených soupeřů32,343,836,1

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
pořadí29.21.38.30.24.24.30.
odstup %20,727,927,422,222,526,50,1
% poražených soupeřů46,231,028,845,325,828,125,6
pořadí201820192020celkem
průměr30.027.429.028.0
medián30242929
modus30242924
počet závodů1517
průměrný odstup od vítěze %0,125,320,721,0
průměrné % poražených soupeřů25,631,846,233,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí10.24.22.30.22.15.
odstup %12,422,537,80,132,526,1
% poražených soupeřů64,025,822,225,632,341,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr15.022.026.017.020.5
medián1522221022
modus1522221022
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %26,132,518,917,521,9
průměrné % poražených soupeřů41,732,323,944,935,3

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí17.17.
odstup %24,430,0
% poražených soupeřů5,920,0
pořadí20172018celkem
průměr17.017.017.0
medián171717
modus171717
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %30,024,427,2
průměrné % poražených soupeřů20,05,913,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí22.29.21.38.30.24.24.30.8.8.
odstup %11,920,727,927,422,222,526,50,138,528,0
% poražených soupeřů59,646,231,028,845,325,828,125,622,222,2
pořadí2017201820192020celkem
průměr8.030.027.425.523.4
medián830242224
modus83024228
počet závodů215210
průměrný odstup od vítěze %33,30,125,316,322,6
průměrné % poražených soupeřů22,225,631,852,933,5

Kategorie C2M

Fencl Jáchymsj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí4.2.
odstup %29,50,0
% poražených soupeřů25,050,0
pořadí2017celkem
průměr3.03.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,714,7
průměrné % poražených soupeřů37,537,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Fencl Jáchymsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí22.29.21.38.30.24.24.30.7.
odstup %11,920,727,927,422,222,526,50,115,4
% poražených soupeřů59,646,231,028,845,325,828,125,673,9
pořadí2017201820192020celkem
průměr7.030.027.425.525.0
medián730242224
modus730242224
počet závodů11529
průměrný odstup od vítěze %15,40,125,316,319,4
průměrné % poražených soupeřů73,925,631,852,940,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále