Němec Radek, 2004

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057036
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 2. 9/DS 6.496,2
208
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 10. 4/DS 5.525,3
185
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 45. 16/DS 7.5117,0ČP/OČ/OM
5/151/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
2. 1/DS 0.060,1ČP/OČ/OM
68/134/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 36. 11/DS 6.5715,0ČP/OČ/OM
11/187/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
5. 3/DS 1.452,9ČP/OČ/OM
53/110/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 16. 8/DS 2.845,6ČP/OČ/OM
25/142/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
2. 1/DS 1.963,7ČP/OČ/OM
68/73/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 24. 7/DS 102.1013,4ČP/OČ/OM
13/78/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
2. 1/DS 42.255,1ČP/OČ/OM
68/84/0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 2/DS 13.7213,4
6
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 2. 1/DS 3.704,6
60
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
VESELÝ Ondřej
15. 3/DS 468.73394,1
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 3. 1/DS 5.746,0
66
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 27. 14/DS 82.3117,3OČ/OM
52/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
3. 3/DS 22.784,2OČ/OM
29/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 15. 11/DS 57.8912,3OČ/OM
96/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
1. 1/DS OČ/OM
54/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VESELÝ Ondřej
1. 1/DS
21
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1. 1/DS
85
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VESELÝ Ondřej
1. 1/DS
22
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 2. 2/DS 0.400,4
86
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 94. 27/DS 34.6740,8NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 109. 28/DS 81.2494,9NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 105. 30/DS 80.45102,4NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 72. 25/DS 32.4533,2NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 24. 10/DS 8.1612,3ČP/OČ/OM
14/158/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
2. 1/DS 0.570,8ČP/OČ/OM
68/119/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 25. 9/DS 5.3512,2ČP/OČ/OM
12/158/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 3/DS 3.116,3ČP/OČ/OM
49/77/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
    ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 51.   3515.614.166,4ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
12.   3507.703.800,7ČP/OČ/OM
0/0/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 25. 6/DS 184.7118,1ČP/OČ/OM
11/54/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
5. 2/DS 146.9113,3ČP/OČ/OM
53/30/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 20. 3/DS 160.8714,7ČP/OČ/OM
17/66/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
3. 2/DS 185.5415,3ČP/OČ/OM
62/42/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 21. 4/DS 15.0815,5
63
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 15. 2/DS 17.3218,3
134
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 75. 10/DS 60.1163,6
16
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
8. 4/DS 85.818,2ČP/OČ/OM
43/49/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
    ČP/OČ/OM
0/0/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DS
26
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
1. 1/DS
14
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 13. 2/DS 12.2314,8
141
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 17. 3/DS 16.6519,5
153
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 12. 2/DS 11.0112,1
199
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VESELÝ Ondřej
8. 2/DS 21.7319,4
11
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 10. 2/DS 8.918,8
221
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VESELÝ Ondřej
7. 2/DS 14.6712,2
12
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DS 37.945,1
16
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 15. 9/DS 4.7012,5-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
5. 5/DS 3.037,3-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 53. 14/DS 7.5717,3ČP/OČ/OM
0/89/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
9. 4/DS 3.156,6ČP/OČ/OM
40/70/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 61. 16/DS 9.9423,2ČP/OČ/OM
0/59/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 2/DS 2.986,3ČP/OČ/OM
49/82/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
10. 2/DS 86.8213,2ČP/OČ/OM
37/18/0
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 21. 3/DS 18.5019,2
36
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 13. 2/DS 8.708,6
47
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 64. 19/DS 172.3029,7ČP/OČ/OM
0/23/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
7. 5/DS 29.944,4ČP/OČ/OM
46/78/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 49. 16/DS 121.2421,4ČP/OČ/OM
0/33/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
8. 5/DS 22.543,4ČP/OČ/OM
43/66/0
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd    
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 40. 15/DS 6.8815,3ČP/OČ/OM
0/33/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
13. 4/DS 3.587,4ČP/OČ/OM
31/28/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37. 14/DS 9.1021,0ČP/OČ/OM
0/57/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
10. 4/DS 3.557,4ČP/OČ/OM
37/64/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 51. 17/DS 302.2425,9ČP/OČ/OM
0/13/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 5/DS 81.086,1ČP/OČ/OM
49/23/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 41. 12/DS 230.3019,5ČP/OČ/OM
0/25/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
5. 4/DS 135.4210,2ČP/OČ/OM
53/41/0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 24.973,1
19
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 30. 6/DM 11.9511,8
134
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VESELÝ Ondřej
9. 2/DM 20.9317,6
25
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 69. 13/DM 43.6839,9
3
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 47. 10/DM 15.1914,9
106
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VESELÝ Ondřej
11. 2/DM 21.1717,5
17
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 72. 15/DM 40.7237,6
4
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DM
20
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 26. 13/DM 10.3417,0-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 3/DM 3.705,5-
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 13.001,6
16
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
1. 1/DM
8
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
9. 1/DM 76.3011,1ČP/OČ/OM
40/24/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
9. 1/DM 5.7310,9ČP/OČ/OM
40/30/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 60. 19/DM 21.1024,6
72
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 67. 16/DM 23.4727,0
78
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
13. 3/DM 5.7611,7ČP/OČ/OM
33/26/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
15. 3/DM 6.8313,8ČP/OČ/OM
29/14/0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/DM 11.109,7
4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 15. 5/DM 9.6010,0
40
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 11. 2/DM 64.0013,9
19
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VESELÝ Ondřej
4. 1/DM 15.6013,7
4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13. 4/DM 10.8011,2
46
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 2/DM 54.016,4
13
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 52. 18/DM 164.1124,9OČ/OM
19/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 3/DM 60.638,0OČ/OM
18/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 45. 17/DM 154.1823,3OČ/OM
24/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 3/DM 61.618,2OČ/OM
17/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 56. 18/DM 11.1725,3ČP/OČ/OM
0/4/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
14. 3/DM 5.3211,4ČP/OČ/OM
29/13/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 43. 12/DM 8.1318,6ČP/OČ/OM
0/13/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
10. 2/DM 4.148,8ČP/OČ/OM
37/49/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 71. 14/DM 27.7028,7
76
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/DM 13.7011,1
25
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 62. 11/DM 22.9024,5
87
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VESELÝ Ondřej
7. 1/DM 16.2013,6
18
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 31. 15/DM 9.6725,5-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
8. 5/DM 5.0111,8-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 43. 9/DM 14.2829,7ČP/OČ/OM
0/6/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 77. 16/DM 26.5660,4ČP/OČ/OM
0/1/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
19. 3/DM 11.7524,7ČP/OČ/OM
21/14/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 74. 18/DM 15.9636,7ČP/OČ/OM
0/15/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
21. 4/DM 13.5928,2ČP/OČ/OM
19/14/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 78. 21/DM 25.7827,8
61
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 103. 23/DM 33.5834,9
52
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 9. 3/DM 14.6014,2
22
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
7. 2/DM 19.9014,5
1
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 8. 3/DM 133.9028,4
11
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13. 3/DM 17.6017,1
22
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
8. 2/DM 43.1036,8
1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 40. 15/DM 203.4330,1-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
    -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 46. 20/DM 241.2536,1OČ/OM
21/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
11. 7/DM 126.5216,1OČ/OM
3/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/DM 172.9022,3
14
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
12. 4/DM 50.9849,7
1
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 100. 18/DM 43.9854,1
28
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
10. 4/DM 51.3551,7
4
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 113. 22/DM 44.2957,7
40
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 46. 10/DM 19.9534,3ČP/OČ/OM
0/12/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
14. 3/DM 14.5323,4ČP/OČ/OM
29/19/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 48. 11/DM 19.8833,9ČP/OČ/OM
0/6/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
15. 3/DM 16.7226,4ČP/OČ/OM
27/13/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 2/DM 213.5024,8
6
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/DM 172.5021,8
10
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 49. 12/DM 306.9931,9ČP/OČ/OM
0/2/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 50. 11/DM 292.9130,9ČP/OČ/OM
0/3/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   88.3010,1
6
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
2.   77.008,5
3
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/DM 110.4012,8
10
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 20. 3/DM 372.6237,7
2
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 20. 3/DM 357.8635,9
2
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 24. 4/DM 406.2341,8
1
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 36. 13/DM 241.4032,1OM
10
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 44. 14/DM 303.6035,2OM
5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 45. 15/DM 272.5036,1OM
9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 49. 17/DM 332.9037,4OM
6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 61. 11/ZS 25.3022,1
67
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VESELÝ Ondřej
10. 2/ZS 26.0019,3
7
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 77. 13/ZS 33.3128,1
53
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VESELÝ Ondřej
9. 2/ZS 30.9021,4
8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 38. 7/ZS 19.5631,7-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
14. 5/ZS 14.4120,4-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 28. 23/ZS 11.2124,0-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 6/ZS 5.3510,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 112. 69/ZS 62.2783,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
VESELÝ Ondřej
7. 7/ZS 38.7335,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 73. 11/ZS 22.9450,3ČP/OČ/OM
0/2/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
17. 2/ZS 15.2631,6ČP/OČ/OM
27/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 71. 11/ZS 23.0651,0ČP/OČ/OM
0/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
17. 2/ZS 28.6957,4ČP/OČ/OM
25/2/0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 64. 51/ZS 48.0755,0OČ/OM
37/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 82. 60/ZS 53.0058,8OČ/OM
24/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 1/ZS 15.0021,3
7
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
1. 1/ZS
2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 42. 13/ZS 261.3436,7
28
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
10. 5/ZS 123.1713,9
7
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 36. 8/ZS 262.5037,4
35
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
10. 2/ZS 155.2617,5
7
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VESELÝ Ondřej
3. 1/ZS 26.1021,2
3
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 19. 5/ZS 12.5011,2
21
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 5. 1/ZS 114.1020,8
10
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VESELÝ Ondřej
3. 1/ZS 43.2033,9
3
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 22. 4/ZS 25.0022,7
20
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 2/ZS 219.0030,1
7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 65. 16/ZS 32.8872,3ČP/OČ/OM
0/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 61. 13/ZS 7.790,4ČP/OČ/OM
0/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZS 193.7025,3
7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 53. 11/ZS 178.2934,9ČP/OČ/OM
0/4/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 56. 13/ZS 191.8237,6-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 11.   243.5033,5
4
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
5.   187.4022,0
2
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   199.9024,8
8
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 27. 5/ZS 346.6041,7
2
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 28. 6/ZS 392.7046,9
1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 30. 6/ZS 351.2043,9
3
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 31. 6/ZS 348.6043,5
2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 81. 17/ZS 39.3439,1
28
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 57. 12/ZS 58.6054,7
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 79. 15/ZS 37.6036,4
31
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 64. 12/ZS 57.4052,5
0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 48. 15/ZS 15.4343,4-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
FENCL Jáchym
17. 5/ZS 12.4230,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 114. 33/ZS 191.02219,8-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom     -
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
FENCL Jáchym
11. 8/ZS 395.03280,5-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 100. 62/ZS 242.38238,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 19. 14/ZS 75.5126,7
10
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
FENCL Jáchym
4. 3/ZS 35.4810,8
3
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 12. 9/ZS
17
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
FENCL Jáchym
4. 3/ZS
4
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom    
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom    
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom    
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom    
0
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 50. 18/ZS 205.5640,4ČP/OČ/OM
15/0/14
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
FENCL Jáchym
13. 4/ZS 154.9625,4ČP/OČ/OM
53/33/3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 52. 15/ZS 353.9837,9ČP/OČ/OM
21/0/19
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
FENCL Jáchym
19. 6/ZS 343.2831,4ČP/OČ/OM
46/23/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 93. 56/ZS 55.1957,3OM
4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
FENCL Jáchym
10. 8/ZS 41.0230,9OM
1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 79. 48/ZS 45.3239,0OM
18
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
FENCL Jáchym
10. 8/ZS 66.9042,4OM
1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 19. 15/ZS 8.4927,2OM
19
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
FENCL Jáchym
5. 5/ZS 4.7312,5OM
3
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 10.   18.1040,1
2
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   215.8028,5
4
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 35. 9/ZS 91.6398,8
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
9. 4/ZS 104.9775,0
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 64. 21/ZS 62.6374,2
16
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 36. 9/ZS 83.8194,5
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
9. 4/ZS 89.3969,5
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 65. 19/ZS 49.5558,9
18
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
FENCL Jáchym
   
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
FENCL Jáchym
   
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 15. 2/ZS 246.1031,9
4
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 15. 2/ZS 190.7029,2
5
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
FENCL Jáchym
2. 1/ZS
1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
FENCL Jáchym
4. 1/ZS 20.4029,5
1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 19. 3/ZS 46.1044,1
1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 20. 3/ZS 26.8047,1
0
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
FENCL Jáchym
3. 1/ZS 264.4030,3
2
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 1/ZS 252.3033,1
2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 56. 7/ZS 223.7844,2ČP/OČ/OM
0/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 48. 5/ZS 27.0343,0ČP/OČ/OM
0/1/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
3.   417.5049,6
2
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 1/ZS 259.2032,9
1
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
1.  
6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   229.2028,3
4
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 90. 19/ZM 40.5037,4
8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
28. 4/ZM 75.2062,8
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 104. 22/ZM 42.2040,0
1
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
27. 5/ZM 71.3062,5
0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 22. 10/ZM 27.6533,8-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 24. 14/ZM 25.7839,3-
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 28. 4/ZM 46.3044,9
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
   
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 6/ZM 33.3034,0
6
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 3/ZM 53.7050,5
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
   
0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 13. 3/ZM 246.0050,7
2
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 1/ZM 21.0020,7
18
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 50. 15/ZM 240.2944,1-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
14. 3/ZM 196.1331,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 43. 11/ZM 410.4244,3-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
15. 2/ZM 390.9937,0-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 12. 1/ZM 66.2081,0
0
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd 4. 1/ZM 31.4031,3
1
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 5. 1/ZM 34.7045,5
3
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 11. 1/ZM 656.9183,5
0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
3. 1/ZM 437.5050,5
1
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 5. 1/ZM 278.6033,8
2
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 28. 2/ZM ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 47. 2/ZM ČP/OČ/OM
0/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 30. 1/ZM 48.0666,7ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 51. 4/ZM 35.4654,0ČP/OČ/OM
0/0/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 12. 1/ZM 656.9183,5
0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
3. 1/ZM 437.5050,5
1
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 5. 1/ZM 278.6033,8
1
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
2.   475.6052,8
1
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 5.   328.6040,5
1
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 100. 14/ZM 45.9045,4
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 74. 8/ZM 100.3095,2
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 100. 14/ZM 51.4050,4
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 74. 9/ZM 87.6081,3
0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 38. 16/ZM 17.6539,6-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
BEIER Matouš
9. 3/ZM 10.7421,2-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 2/ZM 25.109,6
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 29. 11/ZM 70.5034,4
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
6. 2/ZM 8.5121,7
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 31. 10/ZM 12.0238,1
0
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
3.   45.4060,1
2
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   30.6047,4
1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 46. 10/ZM 279.0750,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 45. 8/ZM 290.0953,6-
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   365.0043,4
1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 43. 4/ZM 310.0059,7ČP/OČ/OM
0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 45. 4/ZM 42.7568,0ČP/OČ/OM
0/0/0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 21.   50.2037,0
0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 16.   48.9034,3
0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
   
0
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
   
0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
18. 12/PZM 191.40146,1OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
18. 12/PZM 175.10137,4OM
0
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom
předžáci
3. 3/PZM 38.9022,6
0
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom
předžáci
2. 2/PZM 15.008,1
0
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   1208.10147,9
0
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 122. 18/PZ 127.10124,9
0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 129. 18/PZ 153.10160,8
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 05.10.21 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 2 29.09.20 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 02.08.19 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 19.06.18 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 05.06.17 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.04.17 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.09.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4817|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C2M
Veselý Ondřej
4/4 49
93.K1M 5/9 698
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C2M
Veselý Ondřej
8/12 483
30.K1M 8/12 103
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C2M
Veselý Ondřej
5/14 524
14.K1M 5/15 796
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
5/14 0
 K1M 5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Veselý Ondřej
2/2 23
70.K1M 5/6 761
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C2M
Veselý Ondřej
8/9 348
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C2M
Veselý Ondřej
5/10 360
29.K1M 5/10 271
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
5/9 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
185.C1M 2/2 7
28.C2M
Veselý Ondřej
4/4 50
144.K1M 5/6 436
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Veselý Ondřej
6/6 208
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C2M
Veselý Ondřej
5/9 147
38.K1M 5/9 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
5/8 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Veselý Ondřej
2/2 43
69.C2M
Jiřík Matěj
2/2 5
71.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
211.K1M 5/8 316
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Veselý Ondřej
3/4 77
 K1M 6/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 1/1 6
15.C2M
Veselý Ondřej
5/5 63
37.C2M
Jiřík Matěj
1/1 3
53.K1M 5/18 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0
 C2M
Veselý Ondřej
4/4 0
63.K1M 5/13 30

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veselý Ondřej
4/4 21
247.K1M 5/6 202
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veselý Ondřej
2/2 52
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Veselý Ondřej
5/6 20
61.K1M 5/17 88
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
2/2 0
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
89.C2M
Fencl Jáchym
1/1 4
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
307.K1M 5/7 110
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C2M
Fencl Jáchym
2/2 2
146.K1M 2/2 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Fencl Jáchym
2/2 99
57.K1M 4/4 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C2M
Fencl Jáchym
5/8 62
55.C2M
Veselý Ondřej
2/2 8
 C2M
Šťastný Matěj
1/1 0
86.K1M 5/14 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Fencl Jáchym
3/3 6
61.K1M 5/5 52

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
337.K1M 4/4 33
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
44.C2M
Veselý Ondřej
3/3 3
54.C2M 1/1 1
103.K1M 5/7 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Veselý Ondřej
3/3 2
110.K1M 5/6 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M378222323--
K1M3059846058576859
C1M------42-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
K1M99

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C2M723286946114133----
K1M9370144211247307337454447358437
C1M--185--217219240---
C2X---71-------
PW--------41--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152013
C2M4793724905452-
K1M142938536186103110135
C1M---45--69--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201820172013
K1M234146205
C2M-44-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M251823453124--
K1M10484826386619797
C1M------41-
Fotky nenalezeny.
0|4817|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C2M
Veselý Ondřej
4/4 49
93.K1M 5/9 698
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C2M
Veselý Ondřej
8/12 483
30.K1M 8/12 103
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C2M
Veselý Ondřej
5/14 524
14.K1M 5/15 796
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
5/14 0
 K1M 5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Veselý Ondřej
2/2 23
70.K1M 5/6 761
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C2M
Veselý Ondřej
8/9 348
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C2M
Veselý Ondřej
5/10 360
29.K1M 5/10 271
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
5/9 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
185.C1M 2/2 7
28.C2M
Veselý Ondřej
4/4 50
144.K1M 5/6 436
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Veselý Ondřej
6/6 208
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C2M
Veselý Ondřej
5/9 147
38.K1M 5/9 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
5/8 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Veselý Ondřej
2/2 43
69.C2M
Jiřík Matěj
2/2 5
71.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
211.K1M 5/8 316
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Veselý Ondřej
3/4 77
 K1M 6/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 1/1 6
15.C2M
Veselý Ondřej
5/5 63
37.C2M
Jiřík Matěj
1/1 3
53.K1M 5/18 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0
 C2M
Veselý Ondřej
4/4 0
63.K1M 5/13 30

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veselý Ondřej
4/4 21
247.K1M 5/6 202
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veselý Ondřej
2/2 52
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Veselý Ondřej
5/6 20
61.K1M 5/17 88
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
2/2 0
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
89.C2M
Fencl Jáchym
1/1 4
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
307.K1M 5/7 110
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C2M
Fencl Jáchym
2/2 2
146.K1M 2/2 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Fencl Jáchym
2/2 99
57.K1M 4/4 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C2M
Fencl Jáchym
5/8 62
55.C2M
Veselý Ondřej
2/2 8
 C2M
Šťastný Matěj
1/1 0
86.K1M 5/14 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Fencl Jáchym
3/3 6
61.K1M 5/5 52

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
337.K1M 4/4 33
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
44.C2M
Veselý Ondřej
3/3 3
54.C2M 1/1 1
103.K1M 5/7 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Veselý Ondřej
3/3 2
110.K1M 5/6 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M378222323--
K1M3059846058576859
C1M------42-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
K1M99

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C2M723286946114133----
K1M9370144211247307337454447358437
C1M--185--217219240---
C2X---71-------
PW--------41--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152013
C2M4793724905452-
K1M142938536186103110135
C1M---45--69--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201820172013
K1M234146205
C2M-44-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M251823453124--
K1M10484826386619797
C1M------41-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
61 10 29 110 7 69 286
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ95.094.0724
K1M95.094.0724
veřejné závody34.818.01091
K1M45.930.0253
C2M8.99.0925
C1M51.257.0269
PW18.516.0162
C2X7.57.072
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
K1M00,000,000,000,04
veřejné závody33,344,444,41112,191
K1M11,947,523,8713,253
C2M28,000,028,0416,025
C1M00,000,000,000,09
PW00,000,000,000,02
C2X00,000,000,000,02
Celkem33,244,244,21111,695
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ83003800,0
K1M83003800,0
veřejné závody1793288183821,2
K1M1052030192826,7
C2M49111023612,2
C1M17624423,5
PW4681700,0
C2X418500,0
Celkem1873588193820,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Němec Radeksl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí7.11.
odstup % *)35,9280,5
% poražených soupeřů *)25,0---
pořadí20172018celkem
průměr11.07.09.0
medián1177
modus1177
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)280,535,9158,2
průměrné % poražených soupeřů *)0,025,012,5
počet jízd123
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němec Radeksl 30
16.04.22
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí15.112.114.100.
odstup % *)18,383,8219,8238,2
% poražených soupeřů *)87,618,41,72,9
pořadí201720182022celkem
průměr107.0112.015.085.3
medián10011215100
modus1001121515
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)229,083,818,3140,0
průměrné % poražených soupeřů *)2,318,487,627,7
počet jízd3126
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Němec Radeksl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
pořadí94.109.105.72.
odstup %40,894,9102,433,2
% poražených soupeřů16,21,82,835,5
pořadí2022celkem
průměr95.095.0
medián9494
modus7272
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %67,867,8
průměrné % poražených soupeřů14,114,1
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Němec Radeksl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí69.72.57.64.35.36.28.26.74.
odstup %39,937,654,752,598,894,544,950,581,3
% poražených soupeřů12,813,412,510,02,92,83,67,41,4
pořadí2015201620172020celkem
průměr74.027.048.070.551.2
medián7426366957
modus7426356926
počet závodů12429
průměrný odstup od vítěze %81,347,775,138,861,6
průměrné % poražených soupeřů1,45,57,113,17,4
počet jízd247417
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
0
0,0%
5
55,6%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
1
14,3%
1
25,0%
4
23,5%

Kategorie C2M

Němec Radeksl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí5.15.1.1.8.7.9.11.5.4.5.7.12.10.10.9.3.3.4.9.9.28.27.
odstup %13,4394,10,00,019,412,217,617,59,713,711,113,649,751,719,321,421,233,90,075,069,562,862,5
% poražených soupeřů71,4---100,0100,065,070,072,466,763,670,081,875,0---30,857,161,960,060,066,7------------
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr27.57.36.38.57.37.55.58.8
medián279375718
modus279354719
počet závodů234442423
průměrný odstup od vítěze %62,648,224,031,514,615,8101,943,0
průměrné % poražených soupeřů0,022,259,846,968,267,567,951,0
počet jízd468884745
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
6
26,1%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
42,9%
6
13,3%

Kategorie C2X

Němec Radeksl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí7.8.
odstup %14,536,8
% poražených soupeřů25,022,2
pořadí2019celkem
průměr7.57.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,725,7
průměrné % poražených soupeřů23,623,6
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němec Radeksl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
pořadí2.10.2.3.1.2.21.15.75.13.17.12.10.21.13.30.47.60.67.15.13.71.62.78.103.9.13.100.113.61.77.64.82.19.22.81.79.12.64.65.90.104.34.19.100.3.2.122.129.
odstup %6,25,34,66,00,00,415,518,363,614,819,512,18,819,28,611,814,924,627,010,011,228,724,527,834,914,217,154,157,722,128,155,058,811,222,739,136,40,074,258,937,440,034,020,750,422,68,1124,9160,8
% poražených soupeřů99,393,698,296,7100,098,777,087,625,391,990,392,894,566,780,380,071,357,256,078,582,155,461,946,236,378,971,422,726,356,246,142,724,363,359,634,436,667,632,332,621,916,345,971,410,077,888,9---2,3
pořadí2012201320152016201720182019202020212022celkem
průměr125.52.5100.061.860.254.268.638.714.314.645.4
medián1222100346561713013330
modus12221001912199131322
počet závodů221456866949
průměrný odstup od vítěze %142,815,350,433,041,733,032,416,613,813,329,9
průměrné % poražených soupeřů1,283,410,038,940,748,749,970,986,186,360,1
počet jízd442810121612121797
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
50,0%
3
37,5%
2
33,3%
2
33,3%
0
0,0%
14
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
4
40,0%
3
25,0%
4
25,0%
4
33,3%
6
50,0%
4
23,5%
27
27,8%

Kategorie PW

Němec Radeksl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí21.16.
odstup %37,034,3
% poražených soupeřů37,553,1
pořadí2014celkem
průměr18.518.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,635,6
průměrné % poražených soupeřů45,345,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Němec Radeksl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí10.10.
odstup %30,942,4
% poražených soupeřů35,735,7
pořadí2017celkem
průměr10.010.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,636,6
průměrné % poražených soupeřů35,735,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němec Radeksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí64.82.93.79.18.18.
odstup %55,058,857,339,0146,1137,4
% poražených soupeřů42,724,313,226,437,034,6
pořadí201320172018celkem
průměr18.086.073.059.0
medián18796464
modus18796418
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %141,848,156,982,3
průměrné % poražených soupeřů35,819,833,529,7
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Němec Radeksj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí28.30.
odstup %0,066,7
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr29.029.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,333,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie C2M

Němec Radeksj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.3.1.5.3.8.10.7.8.5.9.14.10.13.19.
odstup %5,14,20,013,315,38,213,24,43,410,211,111,48,825,431,4
% poražených soupeřů87,590,9100,050,033,356,330,875,070,878,927,331,655,042,921,7
pořadí2017202020212022celkem
průměr16.011.07.53.77.8
medián1310738
modus139533
počet závodů234615
průměrný odstup od vítěze %28,410,47,87,711,0
průměrné % poražených soupeřů32,338,063,969,756,8

Kategorie K1M

Němec Radeksj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí24.27.15.25.20.64.49.41.56.43.49.50.65.53.50.52.47.51.43.
odstup %13,417,312,318,114,729,721,419,525,318,631,930,972,334,940,437,90,054,059,7
% poražených soupeřů37,872,085,436,845,741,155,152,423,640,09,49,31,517,534,738,611,55,7---
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr43.049.051.059.049.549.551.322.243.4
medián434750534943492449
modus434750534943411543
počet závodů1222223519
průměrný odstup od vítěze %59,727,039,253,631,421,923,515,129,1
průměrné % poražených soupeřů0,08,636,79,59,431,849,555,532,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Němec Radeksj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí3.1.8.7.5.9.6.10.10.14.15.
odstup %4,20,08,24,410,211,18,013,917,531,937,0
% poražených soupeřů90,9100,056,375,078,927,378,355,052,618,817,6
pořadí20162018202020212022celkem
průměr14.510.07.56.04.08.0
medián14106538
modus141065110
počet závodů2222311
průměrný odstup od vítěze %34,515,79,67,34,113,3
průměrné % poražených soupeřů18,253,852,877,082,459,2

Kategorie K1M

Němec Radeksj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí27.15.64.41.52.42.36.65.53.50.43.46.45.
odstup %17,312,329,719,524,936,737,472,334,944,144,350,553,6
% poražených soupeřů72,085,441,152,448,050,658,31,517,516,930,06,36,4
pořadí201520162018202020212022celkem
průměr45.546.549.052.052.521.044.5
medián45434252411545
modus45433652411515
počet závodů22412213
průměrný odstup od vítěze %52,144,245,324,924,614,836,7
průměrné % poražených soupeřů6,423,532,048,046,878,737,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Němec Radeksl 59
16.05.19
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
pořadí6.12.11.28.30.12.
odstup %24,881,083,50,066,783,5
% poražených soupeřů68,8---------------
pořadí20162019celkem
průměr18.66.016.5
medián12612
modus12612
počet závodů516
průměrný odstup od vítěze %62,924,856,6
průměrné % poražených soupeřů-2,068,89,8

Kategorie C2M

Němec Radeksj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 157
07.10.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 144
10.09.20
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 26
18.04.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 30
19.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sl 78
28.06.15
sj 66
04.06.15
pořadí2.8.1.10.7.8.5.1.9.6.6.14.10.11.2.1.10.10.5.4.13.19.3.3.1.4.3.3.2.6.3.
odstup %5,18,20,013,24,43,410,20,011,18,08,211,48,816,18,50,013,917,522,010,825,431,430,349,60,031,350,550,552,89,660,1
% poražených soupeřů87,556,3100,030,875,070,878,9100,027,378,377,331,655,037,580,0100,055,052,650,057,142,921,760,060,0100,040,050,050,050,0---50,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr4.53.07.26.56.57.76.25.06.1
medián333526725
modus3331026123
počet závodů2464265231
průměrný odstup od vítěze %34,846,324,613,412,37,96,26,618,5
průměrné % poražených soupeřů25,047,557,064,458,861,671,171,958,9

Kategorie K1M

Němec Radeksj 109
20.08.22
sj 11
31.03.22
sj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sl 78
28.06.15
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
Chrudimka
06.06.13
pořadí24.1.2.64.49.41.2.1.2.11.4.52.45.56.43.8.46.6.8.49.50.4.6.20.20.24.7.42.36.5.9.65.5.53.11.4.27.28.31.30.19.50.52.10.6.15.15.7.56.9.6.13.5.5.47.51.5.5.29.6.5.43.9.
odstup %13,40,05,129,721,419,53,10,01,613,96,424,923,325,318,628,436,122,321,831,930,910,112,835,937,741,821,336,737,420,830,172,325,334,933,524,841,746,943,543,926,740,437,940,128,531,929,233,144,232,928,350,745,533,80,054,033,840,534,447,443,459,7147,9
% poražených soupeřů37,8100,094,741,155,152,494,4100,094,470,685,048,057,723,640,065,050,077,372,09,49,378,675,05,05,08,064,750,658,377,857,91,575,017,547,482,413,310,014,317,143,834,738,635,758,333,333,340,01,820,061,533,360,042,911,55,742,920,03,428,633,3------
pořadí201320152016201720182019202020212022celkem
průměr9.020.818.722.325.221.924.039.012.523.2
medián9651527201141115
modus9556562215
počet závodů14711141194263
průměrný odstup od vítěze %147,946,236,933,936,728,213,018,96,731,6
průměrné % poražených soupeřů0,016,330,936,542,041,368,260,868,943,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Němec Radeksj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí28.30.
odstup %0,066,7
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr29.029.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,333,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie C2M

Němec Radeksj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.3.1.8.10.7.8.5.9.6.6.14.10.11.13.19.
odstup %5,14,20,08,213,24,43,410,211,18,08,211,48,816,125,431,4
% poražených soupeřů87,590,9100,056,330,875,070,878,927,378,377,331,655,037,542,921,7
pořadí20172019202020212022celkem
průměr16.011.09.07.53.58.3
medián13119728
modus13116516
počet závodů2154416
průměrný odstup od vítěze %28,416,19,57,84,410,6
průměrné % poražených soupeřů32,337,553,963,983,760,1

Kategorie K1M

Němec Radeksj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí24.27.15.64.49.41.52.45.56.43.46.49.50.36.44.45.49.65.53.50.52.56.47.51.43.
odstup %13,417,312,329,721,419,524,923,325,318,636,131,930,932,135,236,137,472,334,940,437,944,20,054,059,7
% poražených soupeřů37,872,085,441,155,152,448,057,723,640,050,09,49,330,018,924,118,61,517,534,738,61,811,55,7---
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr43.049.052.759.045.649.051.322.046.1
medián434752534645492449
modus434750534943411549
počet závodů1232743325
průměrný odstup od vítěze %59,727,040,853,634,323,023,514,331,6
průměrné % poražených soupeřů0,08,625,09,522,942,349,565,131,4

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí2.5.2.2.6.12.9.6.13.10.9.15.19.21.14.15.17.17.
odstup %0,12,93,70,86,33.800,76,66,37,47,410,913,824,728,223,426,431,657,4
% poražených soupeřů95,883,393,395,879,2---70,480,853,865,438,544,025,016,77,16,715,823,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr17.017.312.09.54.810.8
medián171599210
modus17149622
počet závodů2424618
průměrný odstup od vítěze %44,525,712,46,9635,8225,5
průměrné % poražených soupeřů19,813,941,367,674,649,7

Kategorie K1M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
pořadí45.36.16.24.25.51.53.61.40.37.43.77.74.46.48.73.71.61.48.45.
odstup %17,015,05,612,312,24.166,417,323,215,321,029,760,436,734,333,950,351,00,443,068,0
% poražených soupeřů60,468,575,073,672,4---48,040,043,547,84,511,615,119,616,15,313,610,47,8---
pořadí201520172018201920212022celkem
průměr45.048.068.357.647.832.848.7
medián45487148402546
modus45486143371645
počet závodů11354620
průměrný odstup od vítěze %68,043,033,939,019,2704,8235,6
průměrné % poražených soupeřů0,07,89,813,444,858,331,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
sj 142
06.09.15
pořadí2.5.2.6.5.6.9.8.14.14.6.17.17.9.
odstup %0,12,90,86,37,35,510,911,823,420,410,057,430,021,2
% poražených soupeřů95,883,395,879,266,750,038,536,47,123,561,523,820,011,1
pořadí2015201720182019202020212022celkem
průměr9.017.012.311.07.55.03.88.6
medián9171486526
modus917686526
počet závodů113221414
průměrný odstup od vítěze %21,230,029,317,68,27,32,514,9
průměrné % poražených soupeřů11,120,036,321,844,366,788,549,5

Kategorie K1M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí45.36.24.25.15.26.31.46.38.28.71.61.48.24.38.
odstup %17,015,012,312,212,517,025,534,331,724,051,00,443,439,339,6
% poražených soupeřů60,468,573,672,474,157,642,319,622,958,513,610,49,628,121,3
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr38.024.048.049.538.526.015.032.537.1
medián382448383126152536
modus382448283126152424
počet závodů1114211415
průměrný odstup od vítěze %39,639,343,426,829,917,012,514,125,0
průměrné % poražených soupeřů21,328,19,626,431,057,674,168,742,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sl 76
27.06.15
pořadí2.5.2.12.9.6.13.10.9.13.15.19.21.14.15.17.17.4.2.6.
odstup %0,12,93,73.800,76,66,37,47,410,911,713,824,728,223,426,431,657,429,50,021,7
% poražených soupeřů95,883,393,3---70,480,853,865,438,552,044,025,016,77,16,715,823,825,050,0---
pořadí2015201720182019202020212022celkem
průměr6.03.017.017.312.39.55.310.6
medián621715139210
modus6217149622
počet závodů122434420
průměrný odstup od vítěze %21,714,744,525,712,16,9951,9205,7
průměrné % poražených soupeřů0,037,519,813,944,867,668,142,4

Kategorie K1M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
pořadí45.36.16.51.53.61.40.37.43.77.74.46.48.73.71.61.20.19.48.31.45.
odstup %17,015,05,64.166,417,323,215,321,029,760,436,734,333,950,351,00,447,144,143,038,168,0
% poražených soupeřů60,468,575,0---48,040,043,547,84,511,615,119,616,15,313,610,417,418,27,814,3---
pořadí201520172018201920212022celkem
průměr38.029.068.357.647.837.047.4
medián31207148403646
modus31196143371645
počet závodů23354421
průměrný odstup od vítěze %53,044,733,939,019,21.051,0229,4
průměrné % poražených soupeřů7,214,59,813,444,851,025,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí2.5.
odstup %0,12,9
% poražených soupeřů95,883,3
pořadí2022celkem
průměr3.53.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,51,5
průměrné % poražených soupeřů89,689,6

Kategorie K1M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí45.36.
odstup %17,015,0
% poražených soupeřů60,468,5
pořadí2022celkem
průměr40.540.5
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %16,016,0
průměrné % poražených soupeřů64,564,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí2.5.2.12.9.6.13.10.9.13.15.19.21.14.15.17.17.5.
odstup %0,12,93,73.800,76,66,37,47,410,911,713,824,728,223,426,431,657,412,5
% poražených soupeřů95,883,393,3---70,480,853,865,438,552,044,025,016,77,16,715,823,866,7
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr5.017.017.312.39.55.311.3
medián51715139212
modus517149622
počet závodů12434418
průměrný odstup od vítěze %12,544,525,712,16,9951,9226,4
průměrné % poražených soupeřů66,719,813,944,867,668,146,6

Kategorie K1M

Němec Radeksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
pořadí45.36.16.51.53.61.40.37.43.77.74.46.48.73.71.61.19.48.45.
odstup %17,015,05,64.166,417,323,215,321,029,760,436,734,333,950,351,00,427,243,068,0
% poražených soupeřů60,468,575,0---48,040,043,547,84,511,615,119,616,15,313,610,468,47,8---
pořadí201520172018201920212022celkem
průměr45.033.568.357.647.837.049.7
medián45197148403648
modus45196143371645
počet závodů12354419
průměrný odstup od vítěze %68,035,133,939,019,21.051,0248,2
průměrné % poražených soupeřů0,038,19,813,444,851,029,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále