Jiřík Matěj, 2005

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 3   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 79. 31/DM 18.5627,2
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 82. 30/DM 18.4526,9
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 3/DM 6.907,2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 12. 3/DM 66.9014,6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8. 2/DM 9.009,4
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 4/DM 95.0111,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 43. 16/DM 154.0623,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 44. 16/DM 150.8322,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 43. 12/DM 8.7219,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 41. 10/DM 7.6617,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 38. 7/ZS 17.4018,0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 38. 6/ZS 17.8019,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 24. 5/ZS 8.3422,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 6. 6/ZS 5.4913,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
ČERNÍK Jan
6. 6/ZS 4.278,5
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 44. 32/ZS 30.7638,4
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 40. 3/ZS 12.9026,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 8. 8/ZS 8.7719,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 60. 5/ZS 13.3330,3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
8.   3544.416.377,1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 10. 10/ZS 43.0016,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 72. 7/ZS 15.7636,2
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 69. 16/ZS 23.1124,9
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 93. 17/ZS 29.7530,9
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 62. 13/ZS 23.7031,4
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 58. 9/ZS 30.7938,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 35. 8/ZS 193.1128,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
9. 5/ZS 125.4115,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
NĚMEC Radek
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 34. 6/ZS 192.5828,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
NĚMEC Radek
11. 7/DM 126.5216,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 51. 40/ZS 35.6039,0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
1. 1/ZS
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 22. 18/ZS 22.7024,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
1. 1/ZS
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZS 172.8022,3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
2. 1/ZS 42.804,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
NĚMEC Radek
12. 4/DM 50.9849,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 86. 22/ZS 34.8942,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
NĚMEC Radek
10. 4/DM 51.3551,7
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73. 15/ZS 27.8936,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 44. 6/ZS 16.0327,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 44. 5/ZS 16.6028,3
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 125.0015,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZS 142.8018,3
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   250.8032,5
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZS 100.1011,6
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 17. 4/ZS 337.3134,1
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 19. 4/ZS 355.4835,6
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 22. 4/ZS 366.0937,7
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 3/ZS 220.3029,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 35. 5/ZS 270.8031,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 2/ZS 207.3023,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 36. 6/ZS 239.7031,7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 57. 10/ZS 22.9020,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
14. 3/ZS 21.4014,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 60. 11/ZS 28.9524,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
19. 3/ZS 36.8124,6
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 19. 17/ZS 9.5620,4
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 79. 58/ZS 41.0155,2
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 67. 7/ZS 14.1631,0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 74. 14/ZS 31.4969,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
SKALICKÝ Aleš
3. 2/DM 27.8022,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 11. 2/ZS 20.4018,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
7. 1/ZS 24.4017,0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
SKALICKÝ Aleš
3. 2/DM 43.7033,6
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 16. 4/ZS 26.0024,3
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 1/ZS 17.7011,6
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 95. 17/ZS 52.2978,8
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 92. 15/ZS 41.5558,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 54. 42/ZS 40.4946,3
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 37. 31/ZS 27.3130,3
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 2/ZS 21.2030,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 31. 8/ZS 214.2230,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
14. 7/ZS 190.2921,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 50. 16/ZS 312.3944,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
4. 2/ZS 30.2024,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 11. 1/ZS 9.208,3
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 10. 3/ZS 168.4030,7
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
4. 2/ZS 50.8039,9
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 18. 2/ZS 18.8017,1
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZS 193.9026,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 57. 10/ZS 12.9828,6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 60. 12/ZS 7.660,4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 214.5028,0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
3. 1/ZS 161.4018,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 50. 9/ZS 169.2033,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 54. 11/ZS 185.3436,3
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10.   237.5032,7
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   222.8027,7
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 28. 6/ZS 391.9047,2
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 29. 7/ZS 414.3049,5
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 32. 7/ZS 363.3045,4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 33. 7/ZS 382.0047,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 87. 19/ZM 40.8440,6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
14. 3/ZS 73.6054,4
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 98. 23/ZM 46.2044,7
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
14. 3/ZS 99.8073,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 49. 5/ZM 17.2348,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 97. 38/ZM 191.74188,5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom    
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom    
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 122. 15/ZM 189.39239,2
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 128. 16/ZM 198.71251,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 65. 12/ZM 255.7150,2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
19. 6/ZS 200.1132,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 75. 15/ZM 477.4451,2
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 12.   23.8052,8
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 87. 29/ZM 158.19187,4
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 96. 32/ZM 265.00315,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 19. 2/ZM 246.9037,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 22. 4/ZM 381.8049,5
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 19. 1/ZM 24.1042,4
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 22. 2/ZM 46.7044,6
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZM 347.2045,6
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 11.   668.7079,9
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 1/ZM 367.6046,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   362.6044,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 113. 34/ZM 75.6069,8
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 123. 35/ZM 64.2060,8
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 59. 14/ZM 78.6080,3
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 3/ZM 330.2047,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 58. 13/ZM 83.3082,2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 6. 1/ZM 37.1048,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.10.19 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.08.19 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.10.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Linková AnetaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1519|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 4/4 277
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/6 98
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C2M
Němec Radek
2/2 5
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
173.K1M 5/10 443
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 1/1 4
33.C2M
Šťastný Matěj
4/4 5
37.C2M
Němec Radek
1/1 3
33.K1M 5/17 169
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Němec Radek
1/1 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
44.K1M 5/13 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Šťastný Matěj
2/2 4
91.C2M
Skalický Aleš
1/1 3
30.C2X
Bundová Simona
3/3 10
203.K1M 5/9 272
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Šťastný Matěj
2/2 6
55.K1M 5/17 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Bundová Simona
2/2 0
388.K1M 5/12 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C2M
Veselý Ondřej
1/1 37
91.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
44.C2M
Veselý Ondřej
1/1 23
132.K1M 5/10 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Plášil Hynek
1/1 0
125.K1M 1/1 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
K1M42575991
C2M---38

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M128173203388465
C2M-9891--
C2X--3053-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M323355132125
C1M-48-81-
C2M-37384470

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C2M33-
K1M194220

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
K1M784488144
C2M-33-57
Fotky nenalezeny.
0|1519|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 4/4 277
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/6 98
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C2M
Němec Radek
2/2 5
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
173.K1M 5/10 443
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 1/1 4
33.C2M
Šťastný Matěj
4/4 5
37.C2M
Němec Radek
1/1 3
33.K1M 5/17 169
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Němec Radek
1/1 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
44.K1M 5/13 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Šťastný Matěj
2/2 4
91.C2M
Skalický Aleš
1/1 3
30.C2X
Bundová Simona
3/3 10
203.K1M 5/9 272
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Šťastný Matěj
2/2 6
55.K1M 5/17 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Bundová Simona
2/2 0
388.K1M 5/12 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C2M
Veselý Ondřej
1/1 37
91.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
44.C2M
Veselý Ondřej
1/1 23
132.K1M 5/10 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Plášil Hynek
1/1 0
125.K1M 1/1 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
K1M42575991
C2M---38

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M128173203388465
C2M-9891--
C2X--3053-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M323355132125
C1M-48-81-
C2M-37384470

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C2M33-
K1M194220

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
K1M784488144
C2M-33-57

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
37   14 59 2 9 121
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody50.754.01445
K1M66.162.03833
C2M5.04.017
C2X13.214.0145
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody24,400,012,236,745
K1M00,000,000,000,033
C2M228,600,0114,3342,97
C2X00,000,000,000,05
Celkem24,400,012,236,745
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody891790201314,6
K1M661284191319,7
C2M142681900,0
C2X92382600,0
Celkem891790201314,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí44.79.97.128.
odstup % *)38,455,2188,5251,1
% poražených soupeřů *)47,642,65,9---
pořadí201720182019celkem
průměr112.579.044.087.0
medián97794479
modus97794444
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)219,855,238,4133,3
průměrné % poražených soupeřů *)3,042,647,624,0
počet jízd4127
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí1.1.12.10.3.4.4.
odstup %0,00,049,751,733,624,539,9
% poražených soupeřů---------30,860,040,040,0
pořadí20182019celkem
průměr3.76.05.0
medián414
modus411
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %32,725,328,5
průměrné % poražených soupeřů46,77,724,4
počet jízd6814
lepší 1. jízda2
66,7%
1
25,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jiřík Matějsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí14.19.5.14.14.
odstup %14,124,611,654,473,1
% poražených soupeřů38,121,742,97,17,1
pořadí20172018celkem
průměr14.012.713.2
medián141414
modus14514
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %63,716,835,5
průměrné % poražených soupeřů7,134,223,4
počet jízd459
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí79.82.10.8.38.38.69.93.62.58.51.22.86.73.57.60.16.95.92.54.37.11.18.87.98.122.128.87.96.113.123.59.58.
odstup %27,226,97,29,418,019,024,930,931,438,339,024,242,936,420,024,424,378,858,946,330,38,317,140,644,7239,2251,1187,4315,169,860,880,382,2
% poražených soupeřů51,650,686,289,676,476,952,442,546,552,551,580,633,652,659,158,244,423,628,951,866,479,667,329,521,11,6---7,5---1,80,84,99,5
pořadí20162017201820192020celkem
průměr88.3103.048.959.044.866.1
medián599654581062
modus58871138838
počet závodů46910433
průměrný odstup od vítěze %73,3179,734,330,517,762,3
průměrné % poražených soupeřů4,310,053,356,669,542,4
počet jízd8121820866
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
4
44,4%
4
40,0%
0
0,0%
11
33,3%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
5
27,8%
5
25,0%
1
12,5%
13
19,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí51.22.54.37.
odstup %39,024,246,330,3
% poražených soupeřů51,580,651,866,4
pořadí20182019celkem
průměr45.536.541.0
medián372237
modus372222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %38,331,635,0
průměrné % poražených soupeřů59,166,162,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí43.41.57.50.65.75.
odstup %19,717,528,633,150,251,2
% poražených soupeřů41,742,913,822,214,710,8
pořadí201720182020celkem
průměr70.053.542.055.2
medián65504150
modus65504141
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %50,730,918,633,4
průměrné % poražených soupeřů12,818,042,324,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí43.31.50.57.50.
odstup %23,330,144,528,633,1
% poražených soupeřů57,163,941,713,822,2
pořadí20182020celkem
průměr47.043.046.2
medián504350
modus504350
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %34,123,331,9
průměrné % poražených soupeřů35,457,139,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Jiřík Matějsj 26
18.04.19
sj 32
20.04.17
pořadí8.11.
odstup %32,579,9
% poražených soupeřů46,216,7
pořadí20172019celkem
průměr11.08.09.5
medián1188
modus1188
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %79,932,556,2
průměrné % poražených soupeřů16,746,231,5

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 80
17.06.18
sl 39
03.05.18
sj 82
18.06.17
sj 76
25.06.16
pořadí11.2.14.3.19.4.
odstup %16,14,721,518,232,847,9
% poražených soupeřů37,590,035,066,714,3---
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.019.08.56.58.8
medián419324
modus419322
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %47,932,819,810,423,5
průměrné % poražených soupeřů0,014,350,963,840,6

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
pořadí12.6.43.44.43.41.34.5.4.6.5.19.17.22.8.31.50.10.8.57.7.50.10.5.28.29.33.32.65.75.12.22.19.8.10.8.6.
odstup %14,611,323,322,819,717,528,922,315,818,311,635,634,137,730,130,144,530,726,628,628,033,132,727,747,249,547,745,450,251,252,849,537,845,646,644,748,6
% poražených soupeřů67,675,057,158,741,742,963,381,888,073,780,010,020,016,058,863,941,750,063,213,862,522,252,676,510,06,78,611,414,710,821,4---14,330,010,046,250,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr6.027.425.614.031.523.9
medián6122864119
modus6885438
počet závodů18148637
průměrný odstup od vítěze %48,647,335,825,518,233,6
průměrné % poražených soupeřů50,018,438,754,157,240,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
pořadí11.19.
odstup %16,132,8
% poražených soupeřů37,514,3
pořadí20172019celkem
průměr19.011.015.0
medián191111
modus191111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %32,816,124,4
průměrné % poražených soupeřů14,337,525,9

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí43.44.43.41.34.26.35.36.26.57.50.65.75.
odstup %23,322,819,717,528,929,331,431,723,328,633,150,251,2
% poražených soupeřů57,158,741,742,963,350,035,839,757,613,822,214,710,8
pořadí2017201820192020celkem
průměr70.053.531.442.844.2
medián6550344343
modus6550264326
počet závodů225413
průměrný odstup od vítěze %50,730,928,920,830,1
průměrné % poražených soupeřů12,818,049,350,139,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí40.60.72.44.44.67.74.60.
odstup %26,930,336,227,628,331,069,70,4
% poražených soupeřů11,431,417,423,223,213,29,911,9
pořadí20182019celkem
průměr67.052.057.6
medián674460
modus604444
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %33,729,931,3
průměrné % poražených soupeřů11,721,317,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí24.6.44.19.74.60.49.
odstup %22,013,027,620,469,70,448,5
% poražených soupeřů55,893,223,272,39,911,97,7
pořadí201720182019celkem
průměr49.051.024.739.4
medián49602444
modus491966
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %48,530,220,928,8
průměrné % poražených soupeřů7,731,457,439,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí40.60.8.72.10.44.44.67.74.60.19.22.
odstup %26,930,319,636,216,827,628,331,069,70,442,444,6
% poražených soupeřů11,431,484,417,479,123,223,213,29,911,921,74,5
pořadí201720182019celkem
průměr20.567.039.743.3
medián19674444
modus19604444
počet závodů23712
průměrný odstup od vítěze %43,533,726,531,2
průměrné % poražených soupeřů13,111,738,627,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí40.60.8.72.10.44.44.67.74.60.
odstup %26,930,319,636,216,827,628,331,069,70,4
% poražených soupeřů11,431,484,417,479,123,223,213,29,911,9
pořadí20182019celkem
průměr67.039.747.9
medián674444
modus604444
počet závodů3710
průměrný odstup od vítěze %33,726,528,7
průměrné % poražených soupeřů11,738,630,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále