Šandová Anežka, 2003

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057105
výkonnostní třídy  sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2W sjezd
KACETLOVÁ Denisa
7.   333.9028,0
0
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2M sjezd
KACETLOVÁ Denisa
9. 6/U23 702.7083,3
0
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   74.307,8
3
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 4. 1/U23 153.8716,2
8
06.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 1.  
9
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 3.   99.2010,2-
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4.   256.1026,6
1
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
12
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 38. 12/DS 156.6923,4ČP/OČ/OM
0/4/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 36. 11/DS 140.8621,9ČP/OČ/OM
0/5/0
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 5. 1/DS 129.8025,6
3
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 1/DS 20.4018,8
7
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JIŘÍK Matěj
6. 1/DS 24.6019,6
3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 32. 12/DS 13.0025,9ČP/OČ/OM
4/1/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 34. 12/DS 16.6233,7ČP/OČ/OM
2/1/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DS 25.042,7
9
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 46. 7/DS 36.6774,1ČP/OČ/OM
3/2/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 44. 8/DS 14.2728,2ČP/OČ/OM
5/2/0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 56. 6/DS 77.16100,4
2
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 57. 5/DS 92.75115,9
4
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 6. 2/DS 24.4022,8
6
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 8. 2/DS 23.0721,4
8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 11. 2/DS 39.3040,3
9
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 3. 1/DS 62.0012,2
4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 12. 2/DS 31.3028,8
7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 33. 8/DS 161.2822,3OČ/OM
7/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 35. 7/DS 197.1428,0OČ/OM
7/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
4. 2/DS 167.6318,8OČ/OM
1/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 28. 8/DS 9.4619,4ČP/OČ/OM
8/9/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 35. 8/DS 22.1745,8ČP/OČ/OM
1/3/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 49. 4/DM 47.5045,5
3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 53. 5/DM 52.1049,8
2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 47.   3957.258.287,4ČP/OČ/OM
0/0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 50.   3955.497.989,3ČP/OČ/OM
0/0/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 69. 10/DM 58.7256,3
1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 75. 9/DM 132.22121,7
0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 31. 12/DM 231.6331,1-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
SADÍLKOVÁ Lucie
    -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 28. 11/DM 209.8128,1OČ/OM
2/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
5. 2/DM 121.8813,6OČ/OM
0/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/DM 90.109,2
2
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/DM 7.000,7
1
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DM 91.4010,1
9
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 4. 2/DM 77.907,2
2
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/DM 128.6014,3
1
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 3. 2/DM 116.0010,8
1
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/DM
3
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   121.0013,2
3
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
2. 1/DM 59.205,7
1
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 5.   219.1023,1
1
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom    
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom    
0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
4. 1/ZM 16.5026,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 17.07.23 aktualizace z registru ČSK
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.10.18 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.08.18 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6264|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kacetlová Denisa
1/1 0
 C2W
Kacetlová Denisa
1/1 0

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 1/1 9
40.K1W 2/2 11

rok 2022

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 1/1 12
51.K1W 1/1 1

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C2X
Jiřík Matěj
1/1 3
165.K1W 1/1 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
50.K1W 4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/6 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1W 5/8 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 4/4 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C2W
Plášilová Anežka
1/1 1
16.K1W 5/7 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Plášilová Anežka
1/1 0
 K1W 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.K1W 4/4 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 2/2 3
2.C2W
Bundová Simona
3/3 4
6.C2W
Žďárská Laura
1/1 1
29.K1W 5/8 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Bundová Simona
1/1 0
 K1W 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
K1W503750

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C2X46---
K1W165107163-
PWK---79

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C2M53-----
C2W9---36
C1W-207--12
K1W-4051201629

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1W574954
C2W-45
Fotky nenalezeny.
0|6264|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kacetlová Denisa
1/1 0
 C2W
Kacetlová Denisa
1/1 0

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 1/1 9
40.K1W 2/2 11

rok 2022

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 1/1 12
51.K1W 1/1 1

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C2X
Jiřík Matěj
1/1 3
165.K1W 1/1 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
50.K1W 4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/6 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1W 5/8 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 4/4 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C2W
Plášilová Anežka
1/1 1
16.K1W 5/7 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Plášilová Anežka
1/1 0
 K1W 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.K1W 4/4 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 2/2 3
2.C2W
Bundová Simona
3/3 4
6.C2W
Žďárská Laura
1/1 1
29.K1W 5/8 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Bundová Simona
1/1 0
 K1W 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
K1W503750

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C2X46---
K1W165107163-
PWK---79

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C2M53-----
C2W9---36
C1W-207--12
K1W-4051201629

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1W574954
C2W-45

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
11   1 25 5 8 50
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody34.815.0612
K1W37.449.0611
C2X6.06.061
PWK0.00.002
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,012
K1W00,000,000,000,011
C2X00,000,000,000,01
PWK00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2459825312,5
K1W2258226313,6
C2X216800,0
Celkem2459825312,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Šandová Anežkasl 86
19.06.21
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
pořadí15.56.57.6.8.11.12.49.53.69.75.
odstup %18,8100,4115,922,821,440,328,845,549,856,3121,7
% poražených soupeřů48,13,56,764,361,158,350,011,110,34,2---
pořadí201920202021celkem
průměr61.525.015.037.4
medián53111549
modus496156
počet závodů46111
průměrný odstup od vítěze %68,354,918,856,5
průměrné % poražených soupeřů6,440,748,128,9
počet jízd812222
lepší 1. jízda1
25,0%
1
16,7%
0
0,0%
2
18,2%
čistých jízd1
12,5%
2
16,7%
0
0,0%
3
13,6%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Šandová Anežkasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí38.36.28.35.
odstup %23,421,919,445,8
% poražených soupeřů19,618,632,515,0
pořadí20202021celkem
průměr31.537.034.3
medián283635
modus283628
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %32,622,627,6
průměrné % poražených soupeřů23,819,121,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Šandová Anežkasj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí38.33.
odstup %23,422,3
% poražených soupeřů19,639,6
pořadí20202021celkem
průměr33.038.035.5
medián333833
modus333833
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %22,323,422,8
průměrné % poražených soupeřů39,619,629,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Šandová Anežkasj 14
06.04.23
sj 79
23.06.22
sj 39
28.04.22
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
pořadí1.3.1.4.3.
odstup %0,010,20,07,210,8
% poražených soupeřů100,060,0100,070,066,7
pořadí201920222023celkem
průměr3.52.01.02.4
medián3113
modus3111
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %9,05,10,05,6
průměrné % poražených soupeřů68,480,0100,079,3

Kategorie C2W

Šandová Anežkasj 29
18.04.24
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
pořadí7.4.5.2.1.2.
odstup %28,018,813,60,70,05,7
% poražených soupeřů---------50,0100,075,0
pořadí201920202024celkem
průměr2.54.07.03.5
medián2472
modus2472
počet závodů4116
průměrný odstup od vítěze %5,018,828,011,1
průměrné % poražených soupeřů56,30,00,037,5

Kategorie K1W

Šandová Anežkasj 79
22.06.23
sj 35
27.04.23
sj 39
28.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 72
03.06.21
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
pořadí2.4.4.38.36.5.2.3.33.35.28.35.28.4.2.3.3.5.
odstup %7,816,226,623,421,925,62,712,222,328,019,445,828,19,210,114,313,223,1
% poražených soupeřů85,781,350,019,618,650,090,966,739,635,832,515,028,950,090,050,071,442,9
pořadí20192020202120222023celkem
průměr7.526.820.34.03.015.0
medián3335424
modus3352422
počet závodů6541218
průměrný odstup od vítěze %16,325,518,426,612,019,4
průměrné % poražených soupeřů55,537,944,850,083,551,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2W

Šandová Anežkasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí4.5.
odstup %18,813,6
% poražených soupeřů------
pořadí20192020celkem
průměr5.04.04.5
medián544
modus544
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %13,618,816,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Šandová Anežkasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí38.36.33.35.28.35.28.
odstup %23,421,922,328,019,445,828,1
% poražených soupeřů19,618,639,635,832,515,028,9
pořadí201920202021celkem
průměr28.032.837.033.3
medián28333635
modus28353628
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %28,128,922,627,0
průměrné % poražených soupeřů28,930,719,127,1

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Šandová Anežkasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí32.34.44.47.50.
odstup %25,933,728,28.287,47.989,3
% poražených soupeřů13,98,312,211,55,8
pořadí201920202021celkem
průměr48.544.033.041.4
medián47443244
modus47443232
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %8.138,428,229,83.272,9
průměrné % poražených soupeřů8,712,211,110,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Šandová Anežkasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí32.34.46.44.47.50.
odstup %25,933,774,128,28.287,47.989,3
% poražených soupeřů13,98,38,212,211,55,8
pořadí201920202021celkem
průměr48.545.033.042.2
medián47443244
modus47443232
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %8.138,451,129,82.739,8
průměrné % poražených soupeřů8,710,211,110,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Šandová Anežkasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí32.34.46.44.47.50.
odstup %25,933,774,128,28.287,47.989,3
% poražených soupeřů13,98,38,212,211,55,8
pořadí201920202021celkem
průměr48.545.033.042.2
medián47443244
modus47443232
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %8.138,451,129,82.739,8
průměrné % poražených soupeřů8,710,211,110,0