Plášilová Anežka, 2002

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1W 30. 8/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. 01:03,95 - 00:59,04 - 00:59,0417.33/41,5-
C2W 2. 2/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:53,30 - 00:52,96 - 00:52,960.66/1,3-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1W 42. 5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. 01:10,56 - 00:00,00 - 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
C2M 22. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:18,14 - 01:06,24 - 01:06,2418.66/39,215/2/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1W 43. 5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. 01:17,50 - 01:08,49 - 01:08,4918.98/38,32/2/0
C2M 22. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:02,15 - 06:29,72 - 06:29,72341.60/709,917/8/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 60. 8/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 144.35 2 140.31 2 142.3137.92/36,310
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 58. 7/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 166.72 0 144.04 2 146.0437.44/34,515
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 24. 6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 15:25,73181.52/24,4-
C2W 4. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:42,9564.83/6,9-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 19. 6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 14:58,77153.28/20,64/0
C2W 3. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:10,6671.61/8,01/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 7. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 29:08,30771.20/78,90
C2W 1. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:12,20 2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1W 30. 4/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. 01:23,46 - 01:27,60 - 01:23,4619.96/31,47/13/0
C2M 15. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:39,00 - 01:27,74 - 01:27,7425.71/41,427/13/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 36. 6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:32,3227.89/43,31/0/0
C2M 16. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:26,2822.89/36,125/7/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1W 3. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 19:02,5065.60/6,13
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2W 3. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:02,5020.50/1,91
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 35. 6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 21:49,50274.63/26,51/13/0
C2M 12. 2/DSBUNDOVÁ Simona
PLÁŠILOVÁ Anežka
2004
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 23:20,18363.28/35,033/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 31. 6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 21:15,88260.48/25,75/25/0
C2M 16. 3/DSBUNDOVÁ Simona
PLÁŠILOVÁ Anežka
2004
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 31:11,69852.58/83,725/0/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1W 1.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 19:25,40 3
C2W 3. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 18:15,4061.20/5,90
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2. 1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 16:35,4047.60/5,04
C1W 3.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 20:11,5022.80/1,92
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 14. 3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 16:43,90196.20/24,35
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 22. 6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 20:13,70282.40/30,33
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 18. 5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 17:08,70216.00/26,67
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 21. 6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 20:53,60293.50/30,65
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2. 1/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 01:38,90 5
C2M 3. 1/DMPLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:13,6026.10/24,30
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C2W 5. 2/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:48,33101.43/9,30
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 38. 13/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 18:41,56338.36/43,22
C2W 3. 1/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - 20:32,19142.28/13,10
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 17:42,8086.50/8,94
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2. 1/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 17:00,4049.50/5,13
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 43. 11/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 12:42,27215.87/39,5-
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2X 15. 2/DMPLÁŠILOVÁ Anežka
SKALICKÝ Aleš
2002
2002
Pardub.
Pardub.
217.40 110 3312.30 16 327.40192.10/142,00
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2X 13. 2/DMPLÁŠILOVÁ Anežka
SKALICKÝ Aleš
2002
2002
Pardub.
Pardub.
198.60 22 206.50 12 218.5081.90/60,00
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 25. 8/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. 00:00,00 - 01:00,97 - 01:00,9720.75/51,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 0.00 999 4.00 999 999.00 -
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 31. 11/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 167.21 260 135.84 204 339.84246.97/265,90
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 138.85 156 1.00 999 999.00 0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 32. 7/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 12:25,09190.36/34,30/7/5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 40. 8/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 23:07,50397.97/40,20/3/2
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 1.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 01:05,20 4
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 3. 1/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 18:25,5075.00/7,32
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 30. 10/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 191.11 62 207.13 4 211.13109.27/107,30
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 30. 10/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 123.89 364 4.00 999 487.89391.69/407,20
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 2.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 19:30,5085.00/7,83
C1W 2.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 24:24,80458.80/45,62
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 1.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub. - - - - 19:06,40 4
C1W 2.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 20:02,90180.30/17,62
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W    PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1W 12. 3/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 152.00 4 153.20 0 153.2038.50/33,61
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 1.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 12:50,10 0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1W 11. 3/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 163.80 4 163.90 4 167.8046.60/38,41
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 31. 12/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 13:01,12217.57/38,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 37. 12/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 22:17,21368.14/38,0-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1W 1.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 01:53,40 2
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1W 1.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 18:20,30 2
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1W 1.  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 18:20,30 2
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1W 41. 14/ZSPLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 164.50 4 176.50 14 168.5058.60/53,30
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1W 43. 14/ZSPLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 195.90 154 182.40 10 192.4081.20/73,00
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3.  PLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 01:53,0024.90/28,30
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3.  PLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. - - - - 21:54,30129.00/10,90
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.05.19 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.06.16 updated from RVP
Plašilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.05.16 updated from RVP
Plašilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.05.15 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.K1W 2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Bundová Simona
5/6 127
40.K1W 5/6 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 3/3 8
19.C2M
Bundová Simona
5/6 30
4.C2W
Sadílková Lucie
3/3 2
5.C2W
Bundová Simona
1/1 2
21.K1W 5/9 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bundová Simona
5/6 0
 C2W
Sadílková Lucie
1/1 0
38.K1W 5/11 20

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Sadílková Lucie
1/1 0
 C2W
Žďárská Laura
2/2 0
50.K1W 5/5 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Skalický Aleš
2/2 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 2/2 4
38.K1W 5/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1W 2/2 7

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
134.K1W 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.K1W 4/4 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9   2 35 5 15 66
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Plášilová Anežkasl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí15.13.
odstup %142,060,0
% poražených soupeřů---14,3
pořadí2017celkem
průměr14.014.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %101,0101,0
průměrné % poražených soupeřů7,27,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 85
25.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí60.58.31.30.30.12.11.43.
odstup %36,334,5265,9107,3407,233,638,473,0
% poražených soupeřů16,923,0---6,5---26,728,610,6
pořadí2015201620172019celkem
průměr43.011.530.359.034.4
medián4311305830
modus4311305830
počet závodů12328
průměrný odstup od vítěze %73,036,0260,135,4124,5
průměrné % poražených soupeřů10,627,72,220,014,0
počet jízd245415
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
13,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí12.16.
odstup %35,083,7
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr14.014.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %59,359,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí35.31.32.40.
odstup %26,525,734,340,2
% poražených soupeřů12,823,124,415,2
pořadí20172019celkem
průměr36.033.034.5
medián323132
modus323131
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %37,326,131,7
průměrné % poražených soupeřů19,818,018,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Plášilová Anežkasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.3.
odstup %9,313,1
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí38.31.37.
odstup %43,238,638,0
% poražených soupeřů11,918,914,3
pořadí20162018celkem
průměr34.038.035.3
medián313837
modus313831
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %38,343,239,9
průměrné % poražených soupeřů16,611,915,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Plášilová Anežkasl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí3.1.3.2.2.
odstup %6,10,01,945,617,6
% poražených soupeřů80,0100,071,480,080,0
pořadí20172019celkem
průměr2.02.32.2
medián232
modus232
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %31,62,714,2
průměrné % poražených soupeřů80,083,882,3

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 83
21.06.18
pořadí12.16.3.
odstup %35,083,724,3
% poražených soupeřů---------
pořadí20182019celkem
průměr3.014.010.3
medián31212
modus3123
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %24,359,347,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie C2W

Plášilová Anežkasl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí3.1.3.3.5.3.
odstup %8,00,01,95,99,313,1
% poražených soupeřů50,0100,050,050,0---33,3
pořadí20182019celkem
průměr4.02.53.0
medián333
modus333
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,24,06,4
průměrné % poražených soupeřů16,762,547,2

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
pořadí19.7.35.31.2.2.38.3.2.32.40.1.3.2.1.1.1.1.1.3.3.
odstup %20,678,926,525,75,00,043,28,95,134,340,20,07,37,80,00,00,00,00,028,310,9
% poražených soupeřů52,6---12,823,185,785,711,975,083,324,415,2100,060,083,3100,0---100,0100,0100,0------
pořadí20152016201720182019celkem
průměr3.01.013.211.318.810.9
medián3122193
modus311221
počet závodů2464521
průměrný odstup od vítěze %19,60,014,914,331,316,3
průměrné % poražených soupeřů0,075,063,864,034,853,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí12.16.
odstup %35,083,7
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr14.014.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %59,359,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.35.31.14.22.18.21.32.40.
odstup %20,626,525,724,330,326,630,634,340,2
% poražených soupeřů52,612,823,131,616,032,023,124,415,2
pořadí20172019celkem
průměr36.022.925.8
medián322122
modus321414
počet závodů279
průměrný odstup od vítěze %37,326,428,8
průměrné % poražených soupeřů19,827,325,6

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.15.16.
odstup %39,2709,941,436,1
% poražených soupeřů12,512,5------
pořadí2019celkem
průměr18.818.8
medián1616
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %206,7206,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí42.43.30.36.
odstup %8.287,438,331,443,3
% poražených soupeřů21,219,217,15,4
pořadí2019celkem
průměr37.837.8
medián3636
modus3030
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.100,12.100,1
průměrné % poražených soupeřů15,715,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sl 139
10.09.17
pořadí30.30.25.
odstup %41,531,451,6
% poražených soupeřů6,517,17,7
pořadí20172019celkem
průměr25.030.028.3
medián253030
modus253030
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %51,636,541,5
průměrné % poražených soupeřů7,711,810,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.15.16.
odstup %39,2709,941,436,1
% poražených soupeřů12,512,5------
pořadí2019celkem
průměr18.818.8
medián1616
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %206,7206,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí42.43.30.36.
odstup %8.287,438,331,443,3
% poražených soupeřů21,219,217,15,4
pořadí2019celkem
průměr37.837.8
medián3636
modus3030
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.100,12.100,1
průměrné % poražených soupeřů15,715,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.15.16.
odstup %39,2709,941,436,1
% poražených soupeřů12,512,5------
pořadí2019celkem
průměr18.818.8
medián1616
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %206,7206,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí42.43.30.36.
odstup %8.287,438,331,443,3
% poražených soupeřů21,219,217,15,4
pořadí2019celkem
průměr37.837.8
medián3636
modus3030
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.100,12.100,1
průměrné % poražených soupeřů15,715,7