Veselý Ondřej, 2004

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 2   C2: 2
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 5. 1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
138.20 4 134.60 2 136.6013.70/11,125
C1M 23. 7/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub. 120.40 2 122.70 4 122.4016.20/15,335
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 7. 1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
130.90 8 131.20 4 135.2016.20/13,618
C1M 18. 6/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub. 117.40 2 116.80 0 116.8013.40/13,050
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
C1M 13. 10/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. 00:51,68 - 00:49,00 - 00:49,007.65/18,5-
C2M 8. 5/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:49,52 - 00:47,28 - 00:47,285.01/11,8-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
C1M    VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
C1M 24. 4/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. 01:14,80 - 01:04,71 - 01:04,7113.37/26,015/12/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
C1M 44. 13/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. 01:03,07 - 01:06,27 - 01:06,2718.56/38,90/2/0
C2M 19. 3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:02,45 - 00:59,33 - 00:59,3311.75/24,721/14/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
C1M 34. 8/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. 01:01,47 - 01:00,06 - 01:00,0612.18/25,46/10/0
C2M 21. 4/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:00,89 - 01:01,71 - 01:01,7113.59/28,219/14/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1M 37. 5/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub. 121.06 2 128.64 0 123.0620.01/19,425
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1M 36. 4/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub. 131.48 0 155.18 20 131.4822.95/21,135
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
C1M 57. 9/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub. 103.75 2 129.48 0 105.7597.75/1.221,915
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
C1M 59. 8/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub. 122.54 4 123.91 108 126.5441.25/48,412
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 1. 1/DMVESELÝ Ondřej
FENCL Jáchym
2004
2003
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:10,40 9
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
C1M 31. 10/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. 01:24,65 - 01:24,04 - 01:24,0420.14/31,55/7/0
C2M 14. 3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:16,56 - 01:18,35 - 01:16,5614.53/23,429/19/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 31. 11/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:25,5622.00/34,65/7/0
C2M 15. 3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:20,1116.72/26,427/13/0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 5. 1/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - 16:16,80126.10/14,813
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 25. 6/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - 22:06,97270.44/25,611/1/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 23. 6/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - 21:24,65233.16/22,213/15/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7.  VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - 16:58,40246.70/32,05
C2M 2.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:19,4077.00/8,53
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7. 2/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - 17:58,90270.30/33,48
K1M 9.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 16:58,90156.70/18,27
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 2. 1/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - 23:06,5073.46/5,612
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 2. 1/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - 23:33,0775.76/5,712
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M    VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - DNS 0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M    VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub. - - - - DNS 0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C2M 10. 2/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
163.90 2 160.70 0 160.7026.00/19,37
C1M 33. 4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 148.60 0 150.30 0 148.6028.00/23,217
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C2M 9. 2/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
176.85 2 172.99 2 174.9930.90/21,48
C1M 34. 4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 156.38 0 153.33 0 153.3327.70/22,019
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
C1M 16. 7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 01:28,60 - 03:14,02 - 01:28,6018.92/27,2-
C2M 14. 5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:33,42 - 01:25,17 - 01:25,1714.41/20,4-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 9. 9/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 01:01,50 - 01:01,23 - 01:01,238.85/16,9-
C2M 6. 6/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:58,66 - 00:58,64 - 00:58,645.35/10,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 7. 7/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
223.07 8 138.72 8 146.7238.73/35,9-
C1M 25. 17/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 127.01 2 113.96 6 119.9638.37/47,0-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C1M 38. 8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:08,7420.04/41,13/2/0
C2M 17. 2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,5615.26/31,627/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C1M 36. 8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 01:11,50 - 01:17,12 - 01:17,1228.61/59,05/2/0
C2M 17. 2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:02,57 - 01:18,63 - 01:18,6328.69/57,425/2/0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 11. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 141.50 0 141.10 2 141.5027.60/24,2-
C2M 5. 1/ZSŠŤASTNÝ Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 159.10 4 163.1037.10/29,4-
C2X 8. 2/DMVESELÁ Veronika
VESELÝ Ondřej
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
208.00 8 203.20 12 215.2071.90/50,2-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 10. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 150.60 6 148.10 0 148.1031.00/26,52
C2M 5. 1/ZSŠŤASTNÝ Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
180.20 4 170.80 4 174.8044.70/34,41
C2X 8. 2/DMVESELÁ Veronika
VESELÝ Ondřej
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
211.50 52 210.80 56 263.50110.70/72,40
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8. 1/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 01:35,9018.60/24,15
C2M 1. 1/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:47,50 2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 18. 6/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 17:25,84166.75/19,010
C2M 10. 5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:50,04123.17/13,97
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 19. 7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 17:28,35188.40/21,99
C2M 10. 2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:20,38155.26/17,57
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 11. 4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 136.50 0 135.80 0 135.8024.40/21,94
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
150.10 2 145.40 4 149.4026.10/21,23
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
C1M 4. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 11:49,10132.20/22,95
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 8. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 140.70 4 143.00 0 143.0021.40/17,65
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
186.90 14 164.50 6 170.5043.20/33,93
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6. 1/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 17:56,90198.70/22,65
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 18:24,20312.80/39,53
C2M 5.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:18,90187.40/22,02
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 19:08,00332.50/40,85
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 104. 24/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 153.55 0 146.20 8 153.5552.99/52,76
C1M 48. 10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 147.00 0 145.30 0 145.3038.10/35,58
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 105. 23/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 154.70 4 151.70 4 155.7052.30/50,66
C1M 61. 11/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 152.30 4 154.20 4 156.3047.00/43,01
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 32.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993557.56/8.384,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 -
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 12. 8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. - - - - 06:49,9277.23/23,24
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 11. 7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 83.29 0 75.20 0 01:15.20 5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1M 17.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 145.40 0 147.60 2 145.4041.50/39,92
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 10.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 150.30 52 169.70 2 171.7057.90/50,90
K1M 18.  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub. 148.40 2 145.90 52 150.4048.80/48,01
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 80. 45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 143.87 4 141.55 8 147.8744.94/43,74
C1M 27. 19/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 140.55 2 142.62 2 142.5532.11/29,14
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 3. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 12:47,70184.80/31,71
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 78. 45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 140.34 2 137.34 4 141.3436.93/35,47
C1M 28. 19/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 141.96 2 139.53 2 141.5332.44/29,74
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 21. 10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 13:13,74173.98/28,131/17/1
C2M 19. 6/ZSJIŘÍK Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:29,54200.11/32,837/23/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 31. 12/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 26:49,72493.64/44,219/6/0
C2M 14. 4/DSBOUČEK Stanislav
VESELÝ Ondřej
1999
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 22:16,12242.03/22,10/31/4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 90. 55/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 156.31 14 141.76 6 147.7651.50/53,57
C1M 38. 23/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 165.01 52 177.91 4 181.9180.60/79,60
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 13. 10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 00:50,95 - 00:47,51 - 00:47,519.44/24,81
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 102. 57/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 248.64 60 214.19 16 230.19113.85/97,90
C1M 34. 21/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 210.05 8 198.30 2 200.3081.14/68,10
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 8.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 01:29,4030.00/50,51
K1M 9.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 01:02,8017.70/39,23
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 6.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 20:15,00370.40/43,92
K1M 9.  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 25:29,30771.80/101,91
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 8. 2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 23:15,00557.80/66,62
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:00,00417.50/49,62
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:55,00 6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M 14. 3/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:30,51196.13/31,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M 15. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 24:06,52390.99/37,0-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 9. 3/ZMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. - - - - 02:10,3054.00/70,80
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 2.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:55,90475.60/52,81
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M    VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 109. 20/ZMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 181.90 158 177.40 6 183.4081.50/80,00
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 04:45,4025.10/9,60
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
00:47,78 - 00:53,06 - 00:47,788.51/21,70
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:01,0045.40/60,12
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 02.08.19 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 18.06.18 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 03.07.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 02.07.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.09.14 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 5/6 160
28.C2M
Němec Radek
2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C1M 6/8 50
22.C2M
Němec Radek
3/4 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/15 64
15.C2M
Němec Radek
5/5 63
30.C2M
Fencl Jáchym
1/1 9
106.K1M 1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Němec Radek
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
132.C1M 5/5 47
46.C2M
Němec Radek
4/4 21
103.C2M
Šťastný Matěj
1/1 1
 C2X
Veselá Veronika
1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.C1M 2/2 8
23.C2M
Němec Radek
2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/9 34
24.C2M
Němec Radek
5/6 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/6 22
405.K1M 5/6 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
158.K1M 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 2/2 50
38.C2M
Jiřík Matěj
1/1 37
 C2M
Bouček Stanislav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 5/7 31
39.C2M
Bouček Stanislav
1/1 31
44.C2M
Jiřík Matěj
1/1 23
55.C2M
Němec Radek
2/2 8
136.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 3/3 2
27.C2M
Bouček Stanislav
1/1 4
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Němec Radek
3/3 3
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Němec Radek
3/3 2

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9 21 11 4 33 27 105
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí23.18.37.36.57.59.33.34.10.11.8.48.61.11.10.27.28.
odstup %15,313,019,421,11.221,948,423,222,026,521,917,635,543,00,050,929,129,7
% poražených soupeřů66,777,342,952,123,321,643,945,930,841,253,326,614,347,435,718,818,2
pořadí201720182019celkem
průměr30.819.238.330.1
medián27113628
modus1081810
počet závodů65617
průměrný odstup od vítěze %31,422,2223,296,4
průměrné % poražených soupeřů26,843,047,338,8
počet jízd12101234
lepší 1. jízda2
33,3%
1
20,0%
5
83,3%
8
47,1%
čistých jízd4
33,3%
8
80,0%
4
33,3%
16
47,1%

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí5.7.10.9.5.3.3.
odstup %11,113,619,321,434,421,233,9
% poražených soupeřů81,875,057,161,920,060,060,0
pořadí20182019celkem
průměr6.06.06.0
medián555
modus353
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %26,012,422,1
průměrné % poražených soupeřů51,878,459,4
počet jízd10414
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
1
7,1%

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 151
26.09.15
pořadí104.105.17.18.80.78.109.
odstup %52,750,639,948,043,735,480,0
% poražených soupeřů15,615,430,426,111,214,41,8
pořadí20152017celkem
průměr109.067.073.0
medián1097880
modus1091717
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %80,045,050,0
průměrné % poražených soupeřů1,818,916,4
počet jízd21214
lepší 1. jízda0
0,0%
4
66,7%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
2
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí38.34.
odstup %79,668,1
% poražených soupeřů---10,8
pořadí2017celkem
průměr36.036.0
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %73,873,8
průměrné % poražených soupeřů5,45,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí90.102.
odstup %53,597,9
% poražených soupeřů16,04,7
pořadí2017celkem
průměr96.096.0
medián9090
modus9090
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %75,775,7
průměrné % poražených soupeřů10,410,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.23.21.31.
odstup %25,622,228,144,2
% poražených soupeřů14,329,031,06,3
pořadí20172019celkem
průměr26.024.025.0
medián212323
modus212321
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %36,223,930,0
průměrné % poražených soupeřů18,721,720,2

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.14.
odstup %32,822,1
% poražených soupeřů14,343,5
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,527,5
průměrné % poražených soupeřů28,928,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí18.19.
odstup %19,021,9
% poražených soupeřů43,340,0
pořadí2018celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,420,4
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí10.10.14.15.
odstup %13,917,531,937,0
% poražených soupeřů55,052,618,817,6
pořadí20162018celkem
průměr14.510.012.3
medián141010
modus141010
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,515,725,1
průměrné % poražených soupeřů18,253,836,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí5.25.23.7.7.2.2.8.18.19.4.6.9.6.12.3.21.31.8.6.8.
odstup %14,825,622,232,033,45,75,624,119,021,922,922,639,540,823,231,728,144,250,543,966,6
% poražených soupeřů73,314,329,053,850,066,766,746,243,340,062,558,342,964,338,950,031,06,341,737,541,7
pořadí201720182019celkem
průměr12.710.010.111.0
medián8878
modus8626
počet závodů77721
průměrný odstup od vítěze %41,227,319,929,4
průměrné % poražených soupeřů35,351,150,545,6

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 72
06.06.19
sj 26
18.04.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 30
19.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sl 78
28.06.15
sj 66
04.06.15
pořadí1.2.1.10.10.5.19.14.3.1.3.3.2.6.3.
odstup %0,08,50,013,917,522,032,822,149,60,050,550,552,89,660,1
% poražených soupeřů100,080,0100,055,052,650,014,343,560,0100,050,050,050,0---50,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr4.52.79.36.51.55.5
medián333513
modus3311013
počet závodů2344215
průměrný odstup od vítěze %34,851,326,113,44,326,0
průměrné % poražených soupeřů25,050,054,564,490,057,0

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsj 11
04.04.19
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sl 62
02.06.16
pořadí9.9.9.9.
odstup %18,239,2101,970,8
% poražených soupeřů60,042,933,320,0
pořadí201620172019celkem
průměr9.09.09.09.0
medián9999
modus9999
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %70,870,618,257,5
průměrné % poražených soupeřů20,038,160,039,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.23.21.31.
odstup %25,622,228,144,2
% poražených soupeřů14,329,031,06,3
pořadí20172019celkem
průměr26.024.025.0
medián212323
modus212321
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %36,223,930,0
průměrné % poražených soupeřů18,721,720,2

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.14.
odstup %32,822,1
% poražených soupeřů14,343,5
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,527,5
průměrné % poražených soupeřů28,928,9

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí24.44.34.31.31.38.36.
odstup %26,038,925,431,534,641,159,0
% poražených soupeřů20,717,337,73,26,35,114,6
pořadí20182019celkem
průměr37.032.834.0
medián363134
modus363131
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %50,131,336,7
průměrné % poražených soupeřů9,917,015,0

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí19.21.14.15.17.17.
odstup %24,728,223,426,431,657,4
% poražených soupeřů25,016,77,16,715,823,8
pořadí20182019celkem
průměr17.017.317.2
medián171517
modus171417
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %44,525,732,0
průměrné % poražených soupeřů19,813,915,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí13.31.16.9.36.32.
odstup %18,531,527,216,959,08.384,5
% poražených soupeřů52,03,244,466,714,6---
pořadí201720182019celkem
průměr32.020.322.022.8
medián32161316
modus329139
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %8.384,534,325,01.422,9
průměrné % poražených soupeřů0,041,927,630,2

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
pořadí8.14.14.6.17.
odstup %11,823,420,410,057,4
% poražených soupeřů36,47,123,561,523,8
pořadí20182019celkem
průměr12.311.011.8
medián14814
modus6814
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %29,317,624,6
průměrné % poražených soupeřů36,321,830,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí24.44.34.31.31.38.36.
odstup %26,038,925,431,534,641,159,0
% poražených soupeřů20,717,337,73,26,35,114,6
pořadí20182019celkem
průměr37.032.834.0
medián363134
modus363131
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %50,131,336,7
průměrné % poražených soupeřů9,917,015,0

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 76
27.06.15
pořadí19.21.14.15.17.17.6.
odstup %24,728,223,426,431,657,421,7
% poražených soupeřů25,016,77,16,715,823,8---
pořadí201520182019celkem
průměr6.017.017.315.6
medián6171517
modus6171417
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %21,744,525,730,5
průměrné % poražených soupeřů0,019,813,913,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí24.44.34.31.31.38.36.13.
odstup %26,038,925,431,534,641,159,024,8
% poražených soupeřů20,717,337,73,26,35,114,647,8
pořadí201720182019celkem
průměr13.037.032.831.4
medián13363131
modus13363131
počet závodů1258
průměrný odstup od vítěze %24,850,131,335,2
průměrné % poražených soupeřů47,89,917,019,1

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí19.21.14.15.17.17.
odstup %24,728,223,426,431,657,4
% poražených soupeřů25,016,77,16,715,823,8
pořadí20182019celkem
průměr17.017.317.2
medián171517
modus171417
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %44,525,732,0
průměrné % poražených soupeřů19,813,915,9