Šmakal Petr, 2003, TJ  Vodní Sporty Litovel

Šmakal Petr, 2003

TJ Vodní Sporty Litovelregistrační číslo: 116088
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: MT
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 15. 5/U23 3.336,7ČP/OČ/OM
29/0/57
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 18. 5/U23 5.0810,3ČP/OČ/OM
23/0/45
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 37.   3546.676.651,7ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 12. 2/U23 57.926,8ČP/OČ/OM
33/0/48
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 22. 5/U23 11.6516,1ČP/OČ/OM
14/0/52
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
SALAJ František
6. 1/U23 3.144,3ČP/OČ/OM
49/0/43
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 21. 4/U23 7.6115,6ČP/OČ/OM
15/0/39
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
SALAJ František
4. 1/U23 1.863,8ČP/OČ/OM
57/0/43
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 12. 1/U23 95.2710,5ČP/OČ/OM
33/0/18
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
SALAJ František
3. 1/U23 36.434,1ČP/OČ/OM
62/0/24
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 15. 1/U23 10.8611,5ČP/OČ/OM
27/0/13
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
SALAJ František
3. 1/U23 2.452,7ČP/OČ/OM
62/0/30
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 11. 1/U23 166.9414,8ČP/OČ/OM
35/0/18
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SALAJ František
3. 1/U23 71.136,4ČP/OČ/OM
62/0/30
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SALAJ František
    ČP/OČ/OM
0/0/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14. 1/U23 139.6412,9ČP/OČ/OM
29/0/20
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SALAJ František
3. 1/U23 51.064,9ČP/OČ/OM
62/0/61
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 15. 1/U23 73.057,7ČP/OČ/OM
27/0/33
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/U23 35.643,8ČP/OČ/OM
68/0/49
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 6. 1/U23 70.409,2OM
31
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 11. 1/U23 97.3012,4OM
7
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SALAJ František
1. 1/U23 OM
21
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SALAJ František
1. 1/U23 OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 6. 1/U23 41.505,2OM
35
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 9. 1/U23 94.3012,0OM
22
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SALAJ František
1. 1/U23 OM
21
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/U23 15.301,9OM
13
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 9. 8/DS 4.7611,9-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
SALAJ František
3. 3/DS 0.932,3-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 16. 7/DS 5.6111,8ČP/OČ/OM
25/0/56
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
8. 3/DS 3.527,4ČP/OČ/OM
43/0/33
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 21. 7/DS 5.7012,0ČP/OČ/OM
23/0/44
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
8. 4/DS 4.088,6ČP/OČ/OM
43/0/45
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 12. 4/DS 76.2611,4ČP/OČ/OM
33/0/18
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
SALAJ František
3. 1/DS 19.232,9ČP/OČ/OM
62/0/48
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 14. 7/DS 41.986,1ČP/OČ/OM
29/0/50
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
SALAJ František
1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/61
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 14. 7/DS 27.404,1ČP/OČ/OM
29/0/57
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
SALAJ František
1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/62
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 23. 8/DS 5.2810,8ČP/OČ/OM
13/0/45
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SALAJ František
6. 2/DS 2.825,9ČP/OČ/OM
49/0/73
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 23. 8/DS 4.499,0ČP/OČ/OM
13/0/39
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SALAJ František
8. 3/DS 10.2321,4ČP/OČ/OM
43/0/61
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 8. 4/DS 24.6323,6OM
9
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 11. 6/DS 99.257,4ČP/OČ/OM
35/0/42
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/DS 4.680,3ČP/OČ/OM
68/0/61
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 14. 7/DS 132.699,9ČP/OČ/OM
29/0/42
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/DS 19.691,5ČP/OČ/OM
68/0/73
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 15. 2/DS 24.6023,7OM
17
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 14. 2/DS 25.7024,7OM
15
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 7. 3/DS 4.316,3-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/DS 0.731,1-
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 13. 2/DS 92.9811,0ČP/OČ/OM
31/0/8
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
SALAJ František
6. 1/DS 39.025,7ČP/OČ/OM
49/0/48
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 22. 3/DS 7.6513,9ČP/OČ/OM
14/0/8
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
SALAJ František
11. 1/DS 6.4212,2ČP/OČ/OM
35/0/24
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 29. 4/DS 19.8439,6ČP/OČ/OM
11/0/19
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
9. 2/DS 3951.618.000,8ČP/OČ/OM
40/0/38
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 26. 3/DS 7.7715,6ČP/OČ/OM
14/0/26
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
10. 2/DS 3.757,6ČP/OČ/OM
40/0/38
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 2/DS 11.8011,2
13
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 3. 1/DS 7.501,5
24
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9. 2/DS 8.708,4
15
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 8. 3/DS 59.897,9OČ/OM
0/17
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/DS 7.581,0OČ/OM
0/34
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 7. 3/DS 54.917,1OČ/OM
0/17
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/DS 4.270,6OČ/OM
0/41
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 21. 3/DS 5.9712,6ČP/OČ/OM
15/0/27
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SALAJ František
7. 1/DS 3.467,4ČP/OČ/OM
46/0/49
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 21. 3/DS 6.9414,8ČP/OČ/OM
15/0/27
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SALAJ František
9. 2/DS 2.785,9ČP/OČ/OM
40/0/37
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 24. 6/DM 32.1030,1OM
17
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
SALAJ František
4. 3/DM 12.108,0OM
10
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 21. 6/DM 30.2025,1OM
21
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
SALAJ František
5. 4/DM 25.1017,1OM
14
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 9. 6/DM 4.7311,4-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
SALAJ František
4. 3/DM 0.601,4-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 17. 3/DM 152.2018,5ČP/OČ/OM
23/0/12
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
SALAJ František
5. 1/DM 53.376,5ČP/OČ/OM
53/0/42
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 19. 2/DM 8.8817,3ČP/OČ/OM
25/0/12
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
SALAJ František
14. 1/DM 6.6213,2ČP/OČ/OM
29/0/6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 27. 6/DM 8.8818,6ČP/OČ/OM
14/0/51
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
12. 1/DM 4.469,4ČP/OČ/OM
35/0/31
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 28. 5/DM 8.5317,8ČP/OČ/OM
12/0/45
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
13. 2/DM 3.888,1ČP/OČ/OM
33/0/19
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd     -
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
SALAJ František
2. 2/DM 6.130,8-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 12. 6/DM 108.8913,5OČ/OM
0/19
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
SALAJ František
2. 2/DM 5.210,7OČ/OM
0/30
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom     OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom     OM
0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 23. 6/DM 14.0422,0ČP/OČ/OM
13/0/38
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
SALAJ František
13. 2/DM 9.5915,5ČP/OČ/OM
31/0/24
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 23. 6/DM 14.0722,1ČP/OČ/OM
13/0/38
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
SALAJ František
13. 2/DM 7.4711,8ČP/OČ/OM
31/0/24
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 5. 2/DM 7.3016,2OM
21
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
SALAJ František
1. 1/DM OM
6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 5/DM 30.5028,6OM
11
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 32. 13/DM 48.7051,2OM
5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 2. 1/DM 0.600,5OM
20
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 7. 3/DM 9.207,8OM
15
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 5/DM 167.6415,9ČP/OČ/OM
23/0/32
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SALAJ František
8. 2/DM 130.2412,6ČP/OČ/OM
43/0/1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 5/DM 164.5915,7ČP/OČ/OM
21/0/32
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SALAJ František
10. 2/DM 135.0613,3ČP/OČ/OM
37/0/13
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 3/DM 230.1420,1ČP/OČ/OM
29/0/12
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 18. 3/DM 274.4924,0ČP/OČ/OM
21/0/12
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 6. 3/DM 128.9014,6OM
28
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 3/DM 150.8014,9OM
28
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
SALAJ František
2. 1/DM 124.9012,8OM
5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 7. 3/DM 123.5012,2OM
36
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 8. 3/DM 110.3012,7OM
32
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
SALAJ František
4. 1/DM 89.409,1OM
5
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8. 2/DM 134.5013,6OM
27
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd     OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
SALAJ František
4. 1/DM 110.5011,6OM
24
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 11. 4/DM 130.9015,1OM
24
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 12. 4/DM 160.3016,0OM
28
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
SALAJ František
6. 1/DM 136.5014,1OM
24
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 25. 9/DM 22.5027,1OM
16
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
STRATIL Filip
10. 4/DM 27.7027,6OM
5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 26. 8/DM 20.1022,6OM
20
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
SALAJ František
10. 4/DM 20.8018,9OM
6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 11. 4/DM 12.6318,1-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
SALAJ František
7. 4/DM 6.669,4-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 20. 2/DM 182.5221,7ČP/OČ/OM
23/0/2
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 22. 3/DM 21.5719,0ČP/OČ/OM
19/0/3
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 11. 5/U18 15.9033,6-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 12. 6/U18 23.8351,2-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3. 1/U23 3.677,4-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4. 1/U23 3.607,2-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 31. 4/DM 32.2266,2ČP/OČ/OM
10/0/5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 40. 5/DM 36.3274,9ČP/OČ/OM
1/0/0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 13. 6/DM 131.1214,9
15
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
VODÁK Norbert
11. 4/DM 141.1715,9
6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 12. 6/DM 148.8317,3
16
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
PAPULA Jan
8. 5/DM 99.4211,2
9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 12. 1/DM 24.8022,3
3
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VITOUL Tomáš
5. 1/DM 36.9029,9
1
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 6. 1/DM 143.6024,9
3
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 7. 1/DM 17.5014,4
6
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VITOUL Tomáš
6. 1/DM 52.9041,6
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 4. 1/DM 21.3017,6OM
10
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
SALAJ František
3. 1/DM 33.4021,1OM
2
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 14. 1/DM 72.7056,1OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
SALAJ František
3. 1/DM 41.4024,3OM
2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 36. 6/DM 54.58117,9ČP/OČ/OM
0/0/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
VITOUL Tomáš
19. 5/DM 14.6731,2ČP/OČ/OM
19/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 31. 6/DM 0.760,0ČP/OČ/OM
5/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
VITOUL Tomáš
21. 5/DM 5.270,3ČP/OČ/OM
17/0/0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 11. 1/DM 32.3027,3OM
2
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
VITOUL Tomáš
6. 1/DM 39.9027,4OM
1
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 6. 1/DM 10.909,3OM
8
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
VITOUL Tomáš
6. 1/DM 36.1024,7OM
1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 18. 5/DM 43.3040,3OM
3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
VITOUL Tomáš
8. 2/DM 40.5025,4OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 17. 2/DM 32.7029,3OM
2
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
VITOUL Tomáš
7. 2/DM 63.1045,2OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 19. 2/DM 38.1032,8OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
VITOUL Tomáš
6. 1/DM 93.2060,5OM
0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 28. 5/DM 171.0330,1ČP/OČ/OM
7/0/4
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
VITOUL Tomáš
19. 5/DM 194.7435,0ČP/OČ/OM
19/0/2
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 34. 6/DM 169.0929,7-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
VITOUL Tomáš
19. 4/DM 195.3635,1-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 12. 3/DM 194.9021,2OM
4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 3/DM 215.2020,3OM
3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 3/DM 228.0021,0OM
5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 3/DM 200.3021,5OM
3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 2/DM 209.2028,4OM
2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 14. 2/DM 129.1022,2OM
2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 11. 2/DM 129.8022,4OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 13. 2/DM 242.5032,5OM
3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 33. 8/ZS 41.9041,4OM
4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 70. 22/ZS 60.9066,7OM
7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 37. 10/ZS 42.0039,9OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 67. 23/ZS 45.6049,5OM
11
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 27. 10/ZS 17.0240,1-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
VODÁK Norbert
21. 7/ZS 15.2036,8-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 15. 9/ZS 101.5530,5
1
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VODÁK Norbert
6. 5/ZS 58.9817,9
1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 9. 6/ZS
7
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
VODÁK Norbert
7. 6/ZS
1
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 32. 10/ZS 52.0045,7OM
2
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 4/ZS 65.4054,1OM
0
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 34. 10/ZS 52.3051,9OM
1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 4/ZS 69.9062,6OM
0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 18. 8/ZS 148.0523,9ČP/OČ/OM
37/23/4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
VODÁK Norbert
18. 5/ZS 193.7331,8ČP/OČ/OM
40/25/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 22. 8/ZS 278.7025,0ČP/OČ/OM
37/15/2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
VODÁK Norbert
18. 5/ZS 340.3731,1ČP/OČ/OM
49/25/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 97. 57/ZS 58.6260,9OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 11. 8/ZS 9.0323,7OM
3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 86. 51/ZS 55.9048,0OM
11
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
VODÁK Norbert
7. 6/ZS 9.1624,2OM
1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 46. 6/ZS 19.9646,5ČP/OČ/OM
0/0/4
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 9. 4/ZS 16.7034,4OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 16. 7/ZS 16.1041,0OM
9
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 35. 12/ZS 68.2078,3OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 38. 17/ZS 100.1098,1OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 37. 16/ZS 113.60121,6OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 22.   336.7042,4OM
7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 26.   352.7045,2OM
3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 23.   327.1041,6OM
4
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 28. 8/ZS 396.2050,4OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
VODÁK Norbert
32. 9/ZS 101.9079,5OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 85. 19/ZS 77.0080,1OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
VODÁK Norbert
30. 10/ZS 93.9068,5OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 91. 18/ZS 77.8072,4OM
0
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1M sjezd 9. 6/ZS 132.5834,0-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 12. 7/ZS 32.1255,2-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 19. 11/ZS 121.3235,8-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 21. 12/ZS 19.5239,3-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 24. 13/ZS 33.4440,9-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 27. 11/ZS 27.8142,4-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom     -
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 50. 8/ZS 58.3059,6
0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 15. 2/ZS 289.8059,7
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 48. 7/ZS 55.8055,1
0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 20. 5/ZS 266.8944,3-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 49. 16/ZS 239.4243,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 22. 5/ZS 511.7049,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 46. 15/ZS 440.8947,5-
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 78. 41/ZS 423.77440,3OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 73. 41/ZS 147.47182,5OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 19. 7/ZS 23.5965,5OM
3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 31. 9/ZS 151.00159,1OM
0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 48. 10/ZS ČP/OČ/OM
0/0/3
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 50. 10/ZS 34.7252,8ČP/OČ/OM
0/0/1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 84. 20/ZM 81.7085,9OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 92. 21/ZM 79.1080,5OM
0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 46. 22/ZM 40.1890,1-
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 26. 8/ZM 29.7076,2OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 27. 9/ZM 137.90151,2OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 01.12.20 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 15.11.18 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 19.06.18 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 18.06.18 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 24.05.18 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 10.07.17 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Šmakal PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.12.13 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníŠternberk
ZnameníPanna
BydlištěLitovel
ZaměstnáníStřední průmyslová škola strojnická Olomouc
Plánované povoláníStrojní inženýr, technolog, konstruktér
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděSparrow, limax, cutter, feeling
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiPEON, Stavební firma Vymětal s.r.o.
Od kolika let pádluje10
První trenérČamek Petr
Současný trenérTomáš Kutý, Michal Šmoldas
Sportovní vzorNemám
ZálibyCyklistika, procházky se psem, běžkování
Zimní přípravaNa běžkařském stadiónů Nová Ves
Cíle na sezonuObhajoba titulu, vyjetí reprezentace i v kategorii C1
Nejlepší dosažené výsledkyVýhra mistrovství světa, druhé místo na mistrovství světa v C2 hlídkách, 2 místo na mistrovství ČR
Zajímavost o soběCharakter, nářečí
Oblíbenci v hudběStracené ráj- trávnikář
Oblíbený filmAuta 3
Oblíbený herecDwaine Johnson
Oblíbená traťKamenice, trať pod Lipenskou přehradou
FacebookPéťa Šmaka
Instagramhttps://www.instagram.com/petasmakal/

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|5028|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 8/12 224
5.C2M
Salaj František
7/8 422
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/12 0
 C2M
Salaj František
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/16 241
2.C2M
Salaj František
5/12 226

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 1/1 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 8/9 200
3.C2M
Salaj František
8/9 464
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/9 0
 C2M
Salaj František
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/9 252
3.C2M
Salaj František
5/9 330

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
150.C1M 2/2 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 2/2 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 6/6 100
5.C2M
Salaj František
6/6 250
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/9 24
 C2M
Salaj František
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/8 116
6.C2M
Salaj František
5/8 214

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/7 84
7.C2M
Salaj František
2/2 24
125.K1M 1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 6/10 127
10.C2M
Salaj František
6/8 232
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
 C2M
Salaj František
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/20 208
8.C2M
Salaj František
5/14 151

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 2/2 9
101.C2M
Vitoul Tomáš
2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/9 57
13.C2M
Salaj František
3/3 10
21.C2M
Stratil Filip
1/1 5
27.C2M
Vitoul Tomáš
5/5 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 6/7 64
22.C2M
Vitoul Tomáš
3/3 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/10 34
32.C2M
Papula Jan
1/1 9
42.C2M
Vodák Norbert
1/1 6
 C2M
Vitoul Tomáš
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/15 21
15.C2M
Vitoul Tomáš
3/3 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 1/1 7
107.C2M
Vodák Norbert
1/1 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
72.C1M 4/4 4
142.K1M 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 74
26.C2M
Vodák Norbert
2/2 89
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 3/3 39
31.C2M
Vodák Norbert
3/3 51
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 4/4 9
35.C2M
Vodák Norbert
3/3 1
82.K1M 5/7 27

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Vodák Norbert
2/2 0
 K1M 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 3/3 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M151720212834-
C2M535102226-
K1M-----10769

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201820172016
C1M150193199-
C2M-101107-
K1M---457

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M787631743138-
C2M655745567131-
K1M-----180142

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M2531212372--
C2M--727-72-
K1M--125-142166128

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M786102539--
C2M23681535--
K1M-----8257103
Hledání nejkratší stopy na  Kamenici
Hledání nejkratší stopy na Kamenici
0|5028|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 8/12 224
5.C2M
Salaj František
7/8 422
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/12 0
 C2M
Salaj František
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/16 241
2.C2M
Salaj František
5/12 226

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 1/1 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 8/9 200
3.C2M
Salaj František
8/9 464
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/9 0
 C2M
Salaj František
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/9 252
3.C2M
Salaj František
5/9 330

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
150.C1M 2/2 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 2/2 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 6/6 100
5.C2M
Salaj František
6/6 250
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/9 24
 C2M
Salaj František
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/8 116
6.C2M
Salaj František
5/8 214

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/7 84
7.C2M
Salaj František
2/2 24
125.K1M 1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 6/10 127
10.C2M
Salaj František
6/8 232
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
 C2M
Salaj František
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/20 208
8.C2M
Salaj František
5/14 151

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 2/2 9
101.C2M
Vitoul Tomáš
2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/9 57
13.C2M
Salaj František
3/3 10
21.C2M
Stratil Filip
1/1 5
27.C2M
Vitoul Tomáš
5/5 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 6/7 64
22.C2M
Vitoul Tomáš
3/3 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/10 34
32.C2M
Papula Jan
1/1 9
42.C2M
Vodák Norbert
1/1 6
 C2M
Vitoul Tomáš
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/15 21
15.C2M
Vitoul Tomáš
3/3 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 1/1 7
107.C2M
Vodák Norbert
1/1 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
72.C1M 4/4 4
142.K1M 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 74
26.C2M
Vodák Norbert
2/2 89
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 3/3 39
31.C2M
Vodák Norbert
3/3 51
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 4/4 9
35.C2M
Vodák Norbert
3/3 1
82.K1M 5/7 27

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Vodák Norbert
2/2 0
 K1M 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 3/3 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M151720212834-
C2M535102226-
K1M-----10769

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201820172016
C1M150193199-
C2M-101107-
K1M---457

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M787631743138-
C2M655745567131-
K1M-----180142

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M2531212372--
C2M--727-72-
K1M--125-142166128

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M786102539--
C2M23681535--
K1M-----8257103

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 26 16 17 88 60 227
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.815.0662
C1M15.014.01526
K1M59.450.03220
C2M9.36.0616
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,011,623,234,862
C1M00,013,800,013,826
K1M00,000,000,000,020
C2M00,000,0212,5212,516
Celkem00,011,623,234,862
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1232250181915,4
C1M5231661426,9
K1M4013203337,5
C2M316142026,5
Celkem1232250181915,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šmakal Petrsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
pořadí11.9.12.7.9.
odstup %11,28,422,314,40,0
% poražených soupeřů61,569,235,360,057,9
pořadí201720182020celkem
průměr9.09.510.09.6
medián9799
modus9799
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %0,018,39,811,2
průměrné % poražených soupeřů57,947,765,456,8
počet jízd24410
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
4
80,0%
čistých jízd2
100,0%
3
75,0%
1
25,0%
6
60,0%

Kategorie C2M

Šmakal Petrsl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
pořadí5.6.7.
odstup %29,941,60,0
% poražených soupeřů20,0---33,3
pořadí20172018celkem
průměr7.05.56.0
medián756
modus755
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,035,723,8
průměrné % poražených soupeřů33,310,017,8
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd2
100,0%
0
0,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Šmakal Petrsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí50.48.
odstup %59,655,1
% poražených soupeřů19,725,4
pořadí2016celkem
průměr49.049.0
medián4848
modus4848
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %57,357,3
průměrné % poražených soupeřů22,622,6
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šmakal Petrsl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí8.15.14.24.21.10.2.7.25.26.4.14.11.6.18.17.19.33.37.15.15.
odstup %23,623,724,730,125,128,60,57,827,122,617,656,127,39,340,329,332,841,439,954,162,6
% poražených soupeřů58,854,855,243,952,452,695,775,046,750,081,318,833,368,829,227,314,325,614,317,617,6
pořadí20172018201920202021celkem
průměr25.015.612.814.58.016.2
medián15171014815
modus154214815
počet závodů4952121
průměrný odstup od vítěze %49,529,218,424,223,629,7
průměrné % poražených soupeřů18,841,163,955,058,844,4
počet jízd818104242
lepší 1. jízda3
75,0%
3
33,3%
1
20,0%
0
0,0%
0
0,0%
7
33,3%
čistých jízd1
12,5%
4
22,2%
3
30,0%
0
0,0%
0
0,0%
8
19,0%

Kategorie C2M

Šmakal Petrsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí4.5.10.10.3.3.6.6.8.7.6.32.30.
odstup %8,017,127,618,921,124,327,424,725,445,260,579,568,5
% poražených soupeřů70,066,740,047,150,050,016,716,7---14,3------3,3
pořadí201620182019celkem
průměr31.06.64.510.0
medián30646
modus30646
počet závodů29213
průměrný odstup od vítěze %74,030,612,534,5
průměrné % poražených soupeřů1,726,168,428,8
počet jízd417425
lepší 1. jízda2
100,0%
2
22,2%
1
50,0%
5
38,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šmakal Petrsl 58
15.05.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
pořadí32.70.67.32.34.97.86.35.38.37.85.91.78.73.31.84.92.27.
odstup %51,266,749,545,751,960,948,078,398,1121,680,172,4440,3182,5159,185,980,5151,2
% poražených soupeřů16,215,920,513,98,39,419,819,014,018,210,68,2---6,53,21,2------
pořadí2015201620172019celkem
průměr67.771.655.132.060.5
medián8478383267
modus2731323232
počet závodů359118
průměrný odstup od vítěze %105,9186,969,051,2106,9
průměrné % poražených soupeřů0,45,715,416,210,3
počet jízd61018236
lepší 1. jízda1
33,3%
4
80,0%
5
55,6%
0
0,0%
10
55,6%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
1
5,6%
0
0,0%
2
5,6%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šmakal Petrsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.12.11.14.15.12.14.14.14.13.21.21.17.17.18.14.18.20.36.28.18.22.
odstup %6,810,514,812,97,711,46,14,19,911,012,614,818,515,915,720,124,021,7117,930,123,925,0
% poražených soupeřů56,031,337,551,953,338,973,574,566,742,951,251,25,942,945,223,510,59,5---20,641,434,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr20.028.016.818.313.512.817.3
medián18281721141215
modus18201721141214
počet závodů23534522
průměrný odstup od vítěze %24,456,618,812,87,910,619,8
průměrné % poražených soupeřů37,910,025,648,463,446,039,2

Kategorie C2M

Šmakal Petrsj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí3.3.3.2.3.1.1.2.6.7.9.5.8.10.19.19.18.18.
odstup %4,16,44,93,82,90,00,01,55,77,45,96,512,613,331,235,031,831,1
% poražených soupeřů66,775,087,592,984,6100,0100,094,754,568,460,060,036,440,05,35,319,026,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr18.019.07.77.31.82.87.6
medián181987135
modus181956133
počet závodů22334418
průměrný odstup od vítěze %31,433,110,86,31,14,811,3
průměrné % poražených soupeřů22,65,345,561,094,880,559,8

Kategorie K1M

Šmakal Petrsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí48.50.
odstup %0,052,8
% poražených soupeřů9,67,5
pořadí2016celkem
průměr49.049.0
medián4848
modus4848
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,426,4
průměrné % poražených soupeřů8,68,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šmakal Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí12.14.15.14.14.13.8.12.13.12.36.28.20.22.
odstup %10,512,97,76,19,911,07,951,214,917,3117,930,144,349,4
% poražených soupeřů31,351,953,373,566,742,981,115,460,063,3---20,69,54,5
pořadí20162018202020212022celkem
průměr21.020.210.514.013.716.6
medián20138141414
modus20128141212
počet závodů2522314
průměrný odstup od vítěze %46,946,39,48,010,427,9
průměrné % poražených soupeřů7,031,962,070,145,541,0

Kategorie C2M

Šmakal Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí3.3.2.1.2.6.2.4.11.8.19.19.
odstup %4,14,93,80,01,55,71,07,215,911,231,235,0
% poražených soupeřů66,787,592,9100,094,754,595,740,050,063,25,35,3
pořadí2018202020212022celkem
průměr12.24.01.52.76.7
medián112133
modus192132
počet závodů522312
průměrný odstup od vítěze %20,13,30,74,310,1
průměrné % poražených soupeřů32,875,197,482,463,0

Kategorie K1M

Šmakal Petrsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí49.46.
odstup %43,947,5
% poražených soupeřů18,625,0
pořadí2016celkem
průměr47.547.5
medián4646
modus4646
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,745,7
průměrné % poražených soupeřů21,821,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šmakal Petrsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.12.14.15.12.14.14.14.13.3.8.7.21.21.17.12.17.18.14.18.20.13.12.6.36.28.15.18.22.
odstup %6,810,512,97,711,46,14,19,911,01,57,97,112,614,818,513,515,915,720,124,021,714,917,324,9117,930,130,523,925,0
% poražených soupeřů56,031,351,953,338,973,574,566,742,985,781,183,851,251,25,963,342,945,223,510,59,560,063,337,5---20,622,241,434,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr18.319.216.012.213.513.315.4
medián1813178141214
modus1561721141212
počet závodů36664429
průměrný odstup od vítěze %26,537,817,99,17,99,518,6
průměrné % poražených soupeřů32,731,831,966,063,448,145,6

Kategorie C2M

Šmakal Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí3.3.2.3.1.1.2.6.2.2.7.9.5.2.8.10.11.8.19.19.6.18.18.
odstup %4,14,93,82,90,00,01,55,71,00,67,45,96,50,712,613,315,911,231,235,017,931,831,1
% poražených soupeřů66,787,592,984,6100,0100,094,754,595,795,568,460,060,093,836,440,050,063,25,35,328,619,026,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr14.014.36.35.21.82.77.2
medián181156136
modus181922132
počet závodů34454323
průměrný odstup od vítěze %26,923,38,24,11,14,310,6
průměrné % poražených soupeřů24,631,057,674,894,882,462,1

Kategorie K1M

Šmakal Petrsj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí15.48.50.
odstup %59,70,052,8
% poražených soupeřů22,29,67,5
pořadí2016celkem
průměr37.737.7
medián4848
modus1515
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %37,537,5
průměrné % poražených soupeřů13,113,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šmakal Petrsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.12.14.15.11.6.6.9.12.14.14.14.13.8.7.21.21.17.12.17.18.14.18.6.7.8.7.8.11.12.20.36.28.13.12.13.14.14.14.11.13.18.22.
odstup %6,810,512,97,712,49,25,212,011,46,14,19,911,07,97,112,614,818,513,515,915,720,124,014,614,912,712,213,615,116,021,7117,930,120,321,221,021,522,228,422,432,523,925,0
% poražených soupeřů56,031,351,953,341,272,277,361,938,973,574,566,742,981,183,851,251,25,963,342,945,223,510,564,360,058,864,756,347,447,69,5---20,633,338,936,827,818,818,828,620,041,434,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr20.017.111.914.013.510.613.8
medián18141213141113
modus181372114614
počet závodů2111354843
průměrný odstup od vítěze %24,432,615,910,77,99,618,1
průměrné % poražených soupeřů37,923,045,462,063,455,644,8

Kategorie C2M

Šmakal Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 22
07.04.19
sj 20
06.04.19
sj 5
24.03.19
sj 3
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí3.3.2.1.1.2.1.3.1.1.2.6.2.2.7.9.5.2.8.10.2.4.4.6.19.19.18.18.
odstup %4,14,93,80,00,01,90,02,90,00,01,55,71,00,67,45,96,50,712,613,312,89,111,614,131,235,031,831,1
% poražených soupeřů66,787,592,9100,0100,066,7100,084,6100,0100,094,754,595,795,568,460,060,093,836,440,066,740,050,044,45,35,319,026,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr18.019.05.15.21.81.95.8
medián181946123
modus181922112
počet závodů22854728
průměrný odstup od vítěze %31,433,110,14,11,12,18,9
průměrné % poražených soupeřů22,65,353,974,894,887,766,2

Kategorie K1M

Šmakal Petrsj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí26.22.28.23.19.48.50.
odstup %45,242,450,441,665,50,052,8
% poražených soupeřů24,230,06,924,130,89,67,5
pořadí20162017celkem
průměr39.024.830.9
medián482326
modus192219
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %39,544,942,6
průměrné % poražených soupeřů16,021,319,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šmakal Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí15.18.37.22.21.15.16.21.23.23.22.26.19.27.28.23.23.22.31.40.31.9.12.
odstup %6,710,36.651,716,115,611,511,812,010,89,013,915,617,318,617,822,022,119,066,274,90,034,055,2
% poražených soupeřů70,864,67,758,060,041,769,458,355,155,122,251,937,950,049,129,031,312,523,14,923,142,921,4
pořadí201620182019202020212022celkem
průměr10.531.024.024.020.821.322.8
medián9312322211822
modus9312322231523
počet závodů24524623
průměrný odstup od vítěze %44,640,019,614,710,91.118,6310,1
průměrné % poražených soupeřů32,215,939,537,159,550,540,9

Kategorie C2M

Šmakal Petrsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
pořadí6.4.3.8.8.6.8.11.10.14.12.13.13.13.21.
odstup %4,33,82,77,48,65,921,412,27,613,29,48,115,511,80,3
% poražených soupeřů79,287,581,874,173,180,873,123,164,018,854,250,014,320,04,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr21.013.010.57.54.310.0
medián2113108410
modus211310838
počet závodů1524315
průměrný odstup od vítěze %0,311,69,910,83,68,8
průměrné % poražených soupeřů4,831,543,675,382,853,3

Kategorie K1M

Šmakal Petrsj 64
20.05.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí46.19.21.
odstup %46,535,839,3
% poražených soupeřů6,330,823,1
pořadí20162017celkem
průměr20.046.028.7
medián194621
modus194619
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %37,546,540,5
průměrné % poražených soupeřů27,06,320,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šmakal Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí15.18.22.21.9.7.22.9.23.11.40.31.27.24.
odstup %6,710,316,115,611,96,313,911,422,018,174,90,040,140,9
% poražených soupeřů70,864,658,060,071,473,922,268,029,063,04,923,116,14,2
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr24.027.027.316.014.59.019.019.9
medián2427319791821
modus242711979159
počet závodů113221414
průměrný odstup od vítěze %40,940,131,016,710,111,912,220,6
průměrné % poražených soupeřů4,216,130,348,548,171,463,444,9

Kategorie C2M

Šmakal Petrsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí6.4.3.2.11.4.13.7.21.21.
odstup %4,33,82,31,112,21,415,59,40,336,8
% poražených soupeřů79,287,583,390,023,172,714,364,74,8---
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr21.014.08.56.53.05.09.2
medián21742346
modus21742344
počet závodů12221210
průměrný odstup od vítěze %36,84,88,46,72,34,08,7
průměrné % poražených soupeřů0,034,843,556,683,383,452,0

Kategorie K1M

Šmakal Petrsj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí27.46.
odstup %42,490,1
% poražených soupeřů18,84,3
pořadí20152016celkem
průměr46.027.036.5
medián462727
modus462727
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %90,142,466,2
průměrné % poražených soupeřů4,318,811,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šmakal Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí15.18.37.15.16.21.23.23.22.29.26.19.27.28.23.23.22.31.40.31.
odstup %6,710,36.651,711,511,812,010,89,013,939,615,617,318,617,822,022,119,066,274,90,0
% poražených soupeřů70,864,67,741,769,458,355,155,122,246,251,937,950,049,129,031,312,523,14,923,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr31.024.025.720.821.324.5
medián312326211523
modus312322231523
počet závodů4534420
průměrný odstup od vítěze %40,019,623,010,91.670,0352,5
průměrné % poražených soupeřů15,939,540,159,546,240,2

Kategorie C2M

Šmakal Petrsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
pořadí3.8.8.6.8.11.9.10.14.12.13.13.13.21.
odstup %2,77,48,65,921,412,28.000,87,613,29,48,115,511,80,3
% poražených soupeřů81,874,173,180,873,123,168,064,018,854,250,014,320,04,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr21.013.010.07.53.010.6
medián2113108310
modus21139838
počet závodů1534114
průměrný odstup od vítěze %0,311,62.673,510,82,7580,3
průměrné % poražených soupeřů4,831,551,775,381,850,0

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Šmakal Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí15.18.11.
odstup %6,710,333,6
% poražených soupeřů70,864,628,6
pořadí20182022celkem
průměr11.016.514.7
medián111515
modus111511
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %33,68,516,8
průměrné % poražených soupeřů28,667,754,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šmakal Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí15.18.37.15.16.21.23.23.22.29.26.19.27.28.23.23.5.22.31.40.31.11.9.
odstup %6,710,36.651,711,511,812,010,89,013,939,615,617,318,617,822,022,116,219,066,274,90,023,734,4
% poražených soupeřů70,864,67,741,769,458,355,155,122,246,251,937,950,049,129,031,377,812,523,14,923,156,542,9
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr10.031.020.825.720.821.322.3
medián9312326211523
modus9312322231523
počet závodů24634423
průměrný odstup od vítěze %29,040,019,023,010,91.670,0309,8
průměrné % poražených soupeřů49,715,945,940,159,546,242,7

Kategorie C2M

Šmakal Petrsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí3.8.8.6.8.11.9.10.14.12.13.13.13.1.21.7.
odstup %2,77,48,65,921,412,28.000,87,613,29,48,115,511,80,00,324,2
% poražených soupeřů81,874,173,180,873,123,168,064,018,854,250,014,320,0100,04,850,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr7.021.011.010.07.53.09.8
medián7211310839
modus721139838
počet závodů11634116
průměrný odstup od vítěze %24,20,39,62.673,510,82,7509,3
průměrné % poražených soupeřů50,04,842,951,775,381,853,1

Kategorie K1M

Šmakal Petrsj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 46
13.05.15
pořadí46.16.26.
odstup %46,541,076,2
% poražených soupeřů6,355,97,4
pořadí20152017celkem
průměr26.031.029.3
medián261626
modus261616
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %76,243,754,5
průměrné % poražených soupeřů7,431,123,2