Stratil Filip, 2006

TJ Vodní Sporty Litovelregistrační číslo: 106086
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 32. 7/DM 8.4216,9ČP/OČ/OM
6/0/15
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ČAMEK David
24.   3549.286.999,2ČP/OČ/OM
0/0/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 33. 6/DM 8.5217,2ČP/OČ/OM
4/0/21
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ČAMEK David
15. 3/DM 5.7011,4ČP/OČ/OM
27/0/1
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 29. 9/DM 9.7618,3ČP/OČ/OM
8/0/2
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
ČAMEK David
14.   3547.366.740,2ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 24. 5/DM 149.1817,5ČP/OČ/OM
13/0/6
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
ČAMEK David
    ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 17. 8/DM 88.7615,8OČ/OM
0/6
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
PAPULA Jan
9. 4/DS 89.9416,4OČ/OM
0/1
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 16. 7/DM 77.8313,9OČ/OM
0/10
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
ČAMEK David
8. 3/DM 60.3910,9OČ/OM
0/9
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 10/DM 21.6021,8
31
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 15. 7/DM 123.0025,0
10
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 44. 14/DM 25.5024,9
22
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 33. 7/DM 15.1020,8ČP/OČ/OM
3/0/9
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
ČAMEK David
20. 4/DM 14.2319,5ČP/OČ/OM
19/0/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 26. 4/DM 9.7419,9ČP/OČ/OM
10/0/21
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
ČAMEK David
15. 2/DM 6.2812,7ČP/OČ/OM
27/0/0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom     OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 31. 12/DM 32.5032,9OM
11
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
ČAMEK David
    ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 21. 3/DM 15.8716,9ČP/OČ/OM
15/0/7
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
ČAMEK David
11. 1/DM 14.7115,9ČP/OČ/OM
35/0/6
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 15. 1/DM 260.8923,2ČP/OČ/OM
27/0/6
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 15. 2/DM 297.0226,0ČP/OČ/OM
27/0/18
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 27. 5/DM 294.8827,3ČP/OČ/OM
9/0/2
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ČAMEK David
    ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ČAMEK David
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 17. 8/DM 151.9019,9OM
2
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ČAMEK David
3. 1/DM 125.2016,4OM
5
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ČAMEK David
    OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 12. 4/DM 106.1013,6OM
10
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 12. 4/DM 100.7012,6OM
11
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ČAMEK David
3. 1/DM 96.4012,4OM
5
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C2M sjezd
ČAMEK David
3. 1/DM 127.0016,2OM
5
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 22. 10/DM 13.0732,6-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
ČAMEK Petr
9. 1/DM 6.1414,9-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 37. 7/DM 11.2023,7ČP/OČ/OM
0/0/7
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ČAMEK David
22. 2/DM 10.1221,3ČP/OČ/OM
15/0/2
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 38. 6/DM 10.9623,1ČP/OČ/OM
2/0/7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ČAMEK David
23. 2/DM 10.2821,6ČP/OČ/OM
15/0/2
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 12. 3/DM 9.6718,1
3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 19. 3/DM 77.3411,2ČP/OČ/OM
19/0/38
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
ČAMEK David
    ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 24. 3/DM 71.3310,7ČP/OČ/OM
12/0/33
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
ČAMEK David
12. 1/DM 62.099,4ČP/OČ/OM
33/0/8
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 33. 8/DM 21.4024,1
27
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M sjezd 5. 1/DM 63.4012,4
3
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 6/DM 17.7019,4
35
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 6. 3/DM 73.8012,5OM
10
16.06.2021 Sjezd v Litovli C2M sjezd
ČAMEK David
1.   OM
9
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 37. 8/DM 9.5019,4ČP/OČ/OM
0/0/8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ČAMEK David
26. 4/DM 9.9420,6ČP/OČ/OM
10/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 44. 10/DM 12.0024,1ČP/OČ/OM
0/0/4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ČAMEK David
25. 3/DM 9.7320,3ČP/OČ/OM
11/0/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 28. 6/DM 280.0121,0ČP/OČ/OM
8/0/5
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
ČAMEK David
9. 1/DM 213.4915,9ČP/OČ/OM
40/0/25
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 29. 6/DM 280.6520,9ČP/OČ/OM
7/0/4
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
ČAMEK David
9. 1/DM 243.0118,3ČP/OČ/OM
40/0/37
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 79. 16/ZS 44.4047,3OM
9
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 76. 18/ZS 44.8049,1OM
10
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 20. 3/ZS 15.3322,5-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 7. 7/ZS 6.6315,0-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ČAMEK David
4. 4/ZS 5.2212,0-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 6/ZS 4.818,8OČ/OM
0/7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 53.   3954.957.902,0ČP/OČ/OM
0/0/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ČAMEK David
7. 7/ZS 6.5411,9OČ/OM
0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 6/ZS 22.927,3OČ/OM
0/8
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 49. 4/ZS 19.8039,8ČP/OČ/OM
0/0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ČAMEK David
2. 2/ZS 16.075,2OČ/OM
0/2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 36. 6/ZS 24.1025,0
19
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 12. 4/ZS 85.4017,1
3
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 7/ZS 28.1029,2
18
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 28. 6/ZS 155.3920,4OČ/OM
0/5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ČAMEK David
13. 2/ZS 149.7519,8OČ/OM
0/4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 29. 6/ZS 165.5221,4OČ/OM
0/4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ČAMEK David
17. 2/ZS 178.8323,7OČ/OM
0/2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 38. 3/ZS 16.4234,7ČP/OČ/OM
0/0/3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 37. 1/ZS 39.5684,1ČP/OČ/OM
0/0/4
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 29. 7/ZS 82.4079,3OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 65. 18/ZS 65.1070,5OM
2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 39. 10/ZS 61.3057,5OM
2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 76. 17/ZS 50.2051,6OM
17
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 40. 11/ZS 65.1054,2OM
2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 89. 17/ZS 66.6065,5OM
12
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 10. 10/ZS 7.1614,4-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PAPULA Jan
5. 5/ZS 3.116,2-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 15. 13/ZS 8.6115,1OČ/OM
0/2
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
PAPULA Jan
2. 2/ZS 3.336,0OČ/OM
0/6
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 8. 8/ZS 35.9111,7OČ/OM
0/5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
PAPULA Jan
2. 2/ZS 9.693,2OČ/OM
0/6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 23. 8/ZS 175.8922,0-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
PAPULA Jan
7. 3/ZS 102.6212,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 23. 7/ZS 177.8722,1OČ/OM
0/4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
PAPULA Jan
7. 1/ZS 89.0011,3OČ/OM
0/10
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 14. 4/ZS 46.8040,8OM
1
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 51. 11/ZS 47.0053,9OM
14
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 10. 3/ZS 27.5024,1OM
7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 43. 11/ZS 45.3049,8OM
22
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 57. 9/ZS 71.61123,1ČP/OČ/OM
0/0/1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 57. 9/ZS 59.93102,1ČP/OČ/OM
0/0/2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 12. 4/ZS 16.6036,9OM
2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 21. 6/ZS 18.0049,5OM
3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 22. 6/ZS 105.2087,8OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 48. 12/ZS 38.4039,4OM
7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 22. 7/ZS 47.4040,1OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 48. 13/ZS 54.7060,0OM
6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 33. 9/ZS 344.1038,9OM
4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 35. 9/ZS 313.2041,0OM
2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 35. 9/ZS 272.0036,1OM
5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 36. 9/ZS 330.5037,7OM
4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 43. 9/ZS 301.4034,9OM
6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 44. 10/ZS 273.7036,4OM
2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 51. 10/ZS 338.5038,1OM
4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 54. 12/ZS 318.5042,2OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 41. 5/ZM 33.0039,8OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
ŠMAKAL Petr
10. 4/DM 27.7027,6OM
5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 95. 17/ZM 45.2062,0OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 47. 6/ZM 43.4048,8OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 94. 11/ZM 42.9058,4OM
10
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 3/ZM 14.4327,5-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 36. 11/ZM 14.4430,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 120. 48/ZM 69.7793,8-
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 61. 9/ZM 341.7248,0
9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
WEISER Kryštof
17. 2/ZM 295.1233,3
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 61. 8/ZM 344.3549,1
10
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
WEISER Kryštof
18. 4/ZM 340.1838,4
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 15. 6/ZM 70.5058,3OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
WEISER Kryštof
    OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 47. 12/ZM 68.9072,8OM
6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 16. 7/ZM 93.5072,2OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
WEISER Kryštof
5. 1/ZM 125.3073,6OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 44. 11/ZM 85.2086,9OM
11
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 13. 3/ZM 38.8032,8OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 39. 9/ZM 49.0047,3OM
7
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 15. 4/ZM 45.3038,8OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 36. 10/ZM 41.5043,2OM
8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 23. 5/ZM 70.5065,6OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 47. 12/ZM 70.2074,3OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
GEPRT David
3. 2/ZS 26.9019,3OM
6
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom     OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
GEPRT David
5. 4/ZS 37.7024,5OM
0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 63. 2/ZM 260.7751,1ČP/OČ/OM
0/0/2
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 65. 3/ZM 257.6050,5-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 41. 4/ZM 360.1045,2OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 43. 5/ZM 411.6044,3OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 42. 5/ZM 504.5063,0OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 43. 8/ZM 483.6051,4OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 42. 7/ZM 67.1066,2OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 73. 14/ZM 65.2071,4OM
4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 41. 6/ZM 59.2056,3OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 71. 12/ZM 47.3051,4OM
7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 30. 14/ZM 119.9442,4
0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SALAJ František
   
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 32. 16/ZM
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
SALAJ František
6. 5/ZS
2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 67. 14/ZM 264.7452,0ČP/OČ/OM
0/0/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
SALAJ František
20. 7/ZS 235.1638,6ČP/OČ/OM
35/21/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 73. 14/ZM 466.8850,1ČP/OČ/OM
0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
SALAJ František
23. 7/ZS 456.8541,8ČP/OČ/OM
35/15/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 104. 46/ZM 87.3590,7OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 105. 47/ZM 173.54149,2OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 41. 19/ZM 14.3746,0OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
SALAJ František
10. 7/ZS 10.0626,5OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 29. 11/ZM 27.4069,7OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 41. 14/ZM 97.00111,4OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 41. 13/ZM 177.80174,3OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 42. 13/ZM 248.10265,6OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 23. 15/PZM 50.3034,2OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 19. 14/PZM 40.5025,1OM
0
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 7. 4/PZM 36.9026,4OM
0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 5. 3/PZM 27.8017,9OM
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
STRATIL Michal
6.   72.1061,7
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 58. 9/PZ 71.8073,3
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
STRATIL Michal
5.   81.7067,6
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 53. 7/PZ 69.1068,2
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 14. 9/M 334.82165,1OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 16. 10/M 271.53198,7OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 6. 6/PZM 31.2018,0OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 30.   76.4057,6OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 19.   43.7032,7OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 15. 9/PZM 101.2078,3OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 15. 9/PZM 96.1076,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 25.11.22 aktualizace z registru ČSK
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 15.06.20 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.06.19 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Stratil FilipTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.12.13 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5026|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
408.K1M 2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
111.K1M 2/2 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 8/12 115
22.C2M
Čamek David
8/10 108
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/14 0
 C2M
Čamek David
5/11 0
 C2M
Papula Jan
1/1 0
120.K1M 1/1 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/18 86
9.C2M
Čamek David
5/15 30
15.C2M
Papula Jan
1/1 1

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 2/2 62
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 8/8 48
19.C2M
Čamek David
8/8 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 5/10 6
 C2M
Čamek David
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/9 96
8.C2M
Čamek David
5/9 81

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
359.K1M 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
102.K1M 3/3 21
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 5/9 3
 C2M
Čamek David
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/8 28
15.C2M
Čamek David
4/4 8

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.C1M 5/6 12
97.K1M 5/6 72
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Papula Jan
3/3 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 4/4 13
14.C2M
Papula Jan
3/3 22
67.K1M 5/13 23

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
18.C2M
Geprt David
2/2 6
21.C2M
Šmakal Petr
1/1 5
 C2M
Weiser Kryštof
2/2 0
114.K1M 5/7 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Weiser Kryštof
2/2 0
116.K1M 3/3 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
66.K1M 5/5 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C2M
Salaj František
1/1 2
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
154.K1M 5/7 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Salaj František
2/2 70
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Salaj František
3/3 36
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Salaj František
3/3 0
 K1M 4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Stratil Michal
2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1P 2/2 0
 PW 5/5 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1M263447---
C2M2219---32
K1M---6981118

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020172016
K1M408348359515460
C2M---102122

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1M87485180--
C2M885953598237
K1M120--202116203

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202020192018201720162015
K1M11110297114154--
C1M-49527889--
C2M---42---
K1P-----16-
PW-----2126
C2W------20

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M17131636--
C2M1581514-55
K1M---6766137
Fotky nenalezeny.
0|5026|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
408.K1M 2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
111.K1M 2/2 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 8/12 115
22.C2M
Čamek David
8/10 108
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/14 0
 C2M
Čamek David
5/11 0
 C2M
Papula Jan
1/1 0
120.K1M 1/1 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/18 86
9.C2M
Čamek David
5/15 30
15.C2M
Papula Jan
1/1 1

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 2/2 62
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 8/8 48
19.C2M
Čamek David
8/8 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 5/10 6
 C2M
Čamek David
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/9 96
8.C2M
Čamek David
5/9 81

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
359.K1M 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
102.K1M 3/3 21
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 5/9 3
 C2M
Čamek David
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/8 28
15.C2M
Čamek David
4/4 8

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.C1M 5/6 12
97.K1M 5/6 72
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Papula Jan
3/3 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 4/4 13
14.C2M
Papula Jan
3/3 22
67.K1M 5/13 23

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
18.C2M
Geprt David
2/2 6
21.C2M
Šmakal Petr
1/1 5
 C2M
Weiser Kryštof
2/2 0
114.K1M 5/7 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Weiser Kryštof
2/2 0
116.K1M 3/3 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
66.K1M 5/5 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C2M
Salaj František
1/1 2
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
154.K1M 5/7 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Salaj František
2/2 70
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Salaj František
3/3 36
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Salaj František
3/3 0
 K1M 4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Stratil Michal
2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1P 2/2 0
 PW 5/5 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1M263447---
C2M2219---32
K1M---6981118

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020172016
K1M408348359515460
C2M---102122

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1M87485180--
C2M885953598237
K1M120--202116203

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202020192018201720162015
K1M11110297114154--
C1M-49527889--
C2M---42---
K1P-----16-
PW-----2126
C2W------20

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M17131636--
C2M1581514-55
K1M---6766137

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
34 16 11 26 45 35 167
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody37.336.0566
K1M55.747.03133
C1M26.822.01516
PW12.57.056
C2M5.75.057
C2W24.519.0192
PWK15.014.0142
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,011,511,566
K1M00,000,000,000,033
C1M00,000,000,000,016
PW00,000,000,000,06
C2M00,000,0114,3114,37
C2W00,000,000,000,02
PWK00,000,000,000,02
Celkem00,000,011,511,566
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1264240341310,3
K1M6317022757,9
C1M3149816619,4
PW122261900,0
C2M1236430216,7
C2W4681700,0
PWK4138234600,0
Celkem1264240341310,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Stratil Filipsj 122
19.08.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí6.6.5.
odstup %0,061,767,6
% poražených soupeřů44,4------
pořadí20162017celkem
průměr5.56.05.7
medián566
modus566
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %64,70,043,1
průměrné % poražených soupeřů0,044,414,8
počet jízd325
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
2
100,0%
2
40,0%

Kategorie K1M

Stratil Filipsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sj 122
19.08.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí31.44.33.28.36.38.32.58.53.
odstup %21,824,924,119,425,029,20,073,368,2
% poražených soupeřů58,344,253,662,546,244,88,86,617,5
pořadí20162017202020212022celkem
průměr55.532.037.030.537.539.2
medián533236283136
modus533236283128
počet závodů212229
průměrný odstup od vítěze %70,80,027,121,823,331,8
průměrné % poražených soupeřů12,18,845,558,151,338,1
počet jízd4244317
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
11,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Stratil Filipsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí29.39.40.14.10.22.22.41.47.15.16.13.15.23.42.41.
odstup %79,357,554,240,824,187,840,139,848,858,372,232,838,865,666,256,3
% poražených soupeřů3,47,37,113,343,88,712,511,18,012,56,320,012,58,34,74,8
pořadí2017201820192020celkem
průměr41.524.324.529.026.8
medián4116222922
modus4115222915
počet závodů276116
průměrný odstup od vítěze %61,350,950,879,353,9
průměrné % poražených soupeřů4,811,215,53,411,5
počet jízd41411231
lepší 1. jízda1
50,0%
3
42,9%
4
66,7%
0
0,0%
8
50,0%
čistých jízd2
50,0%
3
21,4%
1
9,1%
0
0,0%
6
19,4%

Kategorie C2M

Stratil Filipsl 142
23.09.18
sl 66
02.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí10.5.3.5.
odstup %27,673,619,324,5
% poražených soupeřů40,0---71,420,0
pořadí2018celkem
průměr5.85.8
medián55
modus55
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %36,236,2
průměrné % poražených soupeřů32,932,9
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Stratil Filipsl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí30.19.
odstup %57,632,7
% poražených soupeřů12,148,6
pořadí2015celkem
průměr24.524.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,145,1
průměrné % poražených soupeřů30,430,4
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Stratil Filipsl 54
14.05.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí31.79.76.65.76.89.51.43.48.48.95.94.47.44.39.36.47.73.71.104.105.41.41.42.
odstup %32,947,349,170,551,665,553,949,839,460,062,058,472,886,947,343,274,371,451,490,7149,2111,4174,3265,6
% poražených soupeřů34,815,214,813,521,114,626,540,020,317,57,816,222,028,328,330,06,112,215,72,81,94,87,06,8
pořadí20172018201920202022celkem
průměr68.157.459.273.331.061.9
medián714748763148
modus414748653141
počet závodů7763124
průměrný odstup od vítěze %130,663,653,455,632,978,3
průměrné % poražených soupeřů7,319,823,314,534,817,0
počet jízd1413116246
lepší 1. jízda1
14,3%
1
14,3%
3
50,0%
2
66,7%
0
0,0%
7
29,2%
čistých jízd1
7,1%
1
7,7%
1
9,1%
0
0,0%
0
0,0%
3
6,5%

Kategorie PW

Stratil Filipsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 46
11.05.16
sl 82
05.07.15
pořadí23.19.7.5.6.15.
odstup %34,225,126,417,918,078,3
% poražených soupeřů33,341,964,777,876,212,5
pořadí20152016celkem
průměr15.012.012.5
medián1577
modus1555
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %78,324,333,3
průměrné % poražených soupeřů12,558,851,1
počet jízd21012
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Stratil Filipsl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí14.16.
odstup %165,1198,7
% poražených soupeřů27,821,1
pořadí2016celkem
průměr15.015.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %181,9181,9
průměrné % poražených soupeřů24,524,5
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Stratil Filipsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí24.17.16.15.15.27.19.24.29.6.38.37.
odstup %17,515,813,923,226,027,311,210,720,97,334,784,1
% poražených soupeřů8,060,064,312,5---3,763,354,928,270,69,812,2
pořadí202020212022celkem
průměr27.024.019.022.3
medián37241619
modus6191515
počet závodů33612
průměrný odstup od vítěze %42,014,320,624,4
průměrné % poražených soupeřů30,948,824,832,3

Kategorie C2M

Stratil Filipsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.8.12.9.2.20.23.
odstup %16,410,99,418,35,238,641,8
% poražených soupeřů63,669,654,257,987,59,54,3
pořadí2017202020212022celkem
průměr21.52.010.58.511.9
medián202989
modus202989
počet závodů21227
průměrný odstup od vítěze %40,25,213,813,720,1
průměrné % poražených soupeřů6,987,556,166,649,5

Kategorie K1M

Stratil Filipsl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí63.67.73.
odstup %51,152,050,1
% poražených soupeřů1,612,013,3
pořadí20172018celkem
průměr70.063.067.7
medián676367
modus676363
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %51,051,151,0
průměrné % poražených soupeřů12,71,69,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Stratil Filipsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí17.16.27.19.29.28.
odstup %15,813,927,311,220,920,4
% poražených soupeřů60,064,33,763,328,227,0
pořadí202020212022celkem
průměr28.024.020.022.7
medián28191719
modus28191616
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze %20,416,119,018,3
průměrné % poražených soupeřů27,045,842,741,1

Kategorie C2M

Stratil Filipsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí9.8.9.13.17.18.
odstup %16,410,918,319,833,338,4
% poražených soupeřů63,669,657,947,820,010,5
pořadí2018202020212022celkem
průměr17.513.09.08.512.3
medián1713989
modus1713989
počet závodů21126
průměrný odstup od vítěze %35,919,818,313,722,9
průměrné % poražených soupeřů15,347,857,966,644,9

Kategorie K1M

Stratil Filipsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí61.61.63.
odstup %48,049,151,1
% poražených soupeřů27,728,61,6
pořadí2018celkem
průměr61.761.7
medián6161
modus6161
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %49,449,4
průměrné % poražených soupeřů19,319,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Stratil Filipsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí24.27.19.24.5.29.6.12.28.29.38.37.23.
odstup %17,527,311,210,712,420,97,317,120,421,434,784,122,1
% poražených soupeřů8,03,763,354,950,028,270,621,427,024,39,812,226,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr23.025.019.325.523.2
medián2328192424
modus23652424
počet závodů164213
průměrný odstup od vítěze %22,130,813,822,423,6
průměrné % poražených soupeřů26,727,649,15,930,8

Kategorie C2M

Stratil Filipsj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.9.2.13.17.7.17.18.20.23.
odstup %9,418,35,219,823,711,333,338,438,641,8
% poražených soupeřů54,257,987,547,827,362,520,010,59,54,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr21.517.57.010.710.513.8
medián2017713913
modus201772917
počet závodů2213210
průměrný odstup od vítěze %40,235,911,316,213,824,0
průměrné % poražených soupeřů6,915,362,554,256,138,2

Kategorie K1M

Stratil Filipsj 74
18.06.22
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.61.61.63.30.67.73.
odstup %25,048,049,151,142,452,050,1
% poražených soupeřů50,027,728,61,69,412,013,3
pořadí201720182022celkem
průměr56.761.715.052.9
medián67611561
modus30611561
počet závodů3317
průměrný odstup od vítěze %48,149,425,045,4
průměrné % poražených soupeřů11,619,350,020,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Stratil Filipsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 9
27.03.22
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí24.17.16.27.17.12.12.19.24.6.29.6.28.29.38.37.23.
odstup %17,515,813,927,319,912,613,611,210,712,520,97,320,421,434,784,122,1
% poražených soupeřů8,060,064,33,711,150,047,663,354,958,328,270,627,024,39,812,226,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr23.027.619.517.921.4
medián2329191723
modus2366126
počet závodů154717
průměrný odstup od vítěze %22,133,613,817,221,5
průměrné % poražených soupeřů26,728,851,235,036,5

Kategorie C2M

Stratil Filipsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 9
27.03.22
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.8.3.3.3.12.1.9.2.13.17.7.20.23.
odstup %16,410,916,416,212,49,40,018,35,219,823,711,338,641,8
% poražených soupeřů63,669,633,333,333,354,2100,057,987,547,827,362,59,54,3
pořadí20172019202020212022celkem
průměr21.57.010.77.35.29.3
medián20713938
modus2072133
počet závodů2133514
průměrný odstup od vítěze %40,211,316,29,214,517,2
průměrné % poražených soupeřů6,962,554,270,746,648,9

Kategorie K1M

Stratil Filipsj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí35.33.35.36.44.43.54.51.63.43.41.43.42.67.73.
odstup %41,038,936,137,736,434,942,238,151,144,345,251,463,052,050,1
% poražených soupeřů10,513,517,114,614,020,88,615,31,68,79,14,5---12,013,3
pořadí201720182019celkem
průměr70.046.441.446.9
medián67433643
modus67433543
počet závodů25815
průměrný odstup od vítěze %51,051,038,244,2
průměrné % poražených soupeřů12,74,814,310,9

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí32.33.29.33.26.21.37.38.37.44.49.
odstup %16,917,218,320,819,916,923,723,119,424,139,8
% poražených soupeřů35,433,328,236,050,016,726,522,926,512,27,7
pořadí202020212022celkem
průměr49.039.029.034.5
medián49372933
modus49373333
počet závodů14611
průměrný odstup od vítěze %39,822,618,321,8
průměrné % poražených soupeřů7,722,033,326,9

Kategorie C2M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí24.15.14.20.15.11.22.23.26.25.
odstup %6.999,211,46.740,219,512,715,921,321,620,620,3
% poražených soupeřů4,241,713,320,841,79,122,215,43,87,7
pořadí20212022celkem
průměr24.016.519.5
medián231520
modus221515
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %21,02.299,81.388,3
průměrné % poražených soupeřů12,321,818,0

Kategorie K1M

Stratil Filipsj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí57.57.
odstup %123,1102,1
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr57.057.0
medián5757
modus5757
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %112,6112,6
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí32.33.33.26.22.20.7.10.16.
odstup %16,917,220,819,932,622,515,014,427,5
% poražených soupeřů35,433,336,050,025,017,472,762,537,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr16.010.013.522.031.022.1
medián16107223222
modus16107223333
počet závodů112149
průměrný odstup od vítěze %27,514,418,732,618,720,8
průměrné % poražených soupeřů37,562,545,125,038,741,1

Kategorie C2M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí24.15.20.15.9.4.5.
odstup %6.999,211,419,512,714,912,06,2
% poražených soupeřů4,241,720,841,733,378,655,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr5.04.09.018.513.1
medián5491515
modus5491515
počet závodů11147
průměrný odstup od vítěze %6,212,014,91.760,71.010,8
průměrné % poražených soupeřů55,678,633,327,139,4

Kategorie K1M

Stratil Filipsj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí57.36.
odstup %123,130,9
% poražených soupeřů---46,2
pořadí20182019celkem
průměr36.057.046.5
medián365736
modus365736
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %30,9123,177,0
průměrné % poražených soupeřů46,20,023,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí32.33.29.21.37.38.12.37.44.53.6.49.15.8.
odstup %16,917,218,316,923,723,118,119,424,17.902,08,839,815,111,7
% poražených soupeřů35,433,328,216,726,522,915,426,512,2---72,27,736,466,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr11.536.033.628.829.6
medián849372932
modus86372137
počet závodů235414
průměrný odstup od vítěze %13,42.650,221,717,3582,5
průměrné % poražených soupeřů51,626,620,728,428,6

Kategorie C2M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí24.15.14.11.22.23.26.25.7.2.2.
odstup %6.999,211,46.740,215,921,321,620,620,311,96,03,2
% poražených soupeřů4,241,713,39,122,215,43,87,725,088,985,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr2.07.024.016.015.5
medián27231415
modus2722112
počet závodů214411
průměrný odstup od vítěze %4,611,921,03.441,71.261,1
průměrné % poražených soupeřů87,325,012,317,128,8

Kategorie K1M

Stratil Filipsj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí57.57.
odstup %123,1102,1
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr57.057.0
medián5757
modus5757
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %112,6112,6
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí32.33.8.
odstup %16,917,211,7
% poražených soupeřů35,433,366,7
pořadí20192022celkem
průměr8.032.524.3
medián83232
modus8328
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %11,717,115,3
průměrné % poražených soupeřů66,734,445,1

Kategorie C2M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí24.15.2.
odstup %6.999,211,43,2
% poražených soupeřů4,241,785,7
pořadí20192022celkem
průměr2.019.513.7
medián21515
modus2152
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %3,23.505,32.337,9
průměrné % poražených soupeřů85,723,043,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí32.33.29.21.37.38.37.44.53.6.49.15.8.12.
odstup %16,917,218,316,923,723,119,424,17.902,08,839,815,111,736,9
% poražených soupeřů35,433,328,216,726,522,926,512,2---72,27,736,466,738,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr11.736.039.028.829.6
medián1249372932
modus86372137
počet závodů334414
průměrný odstup od vítěze %21,22.650,222,617,3583,8
průměrné % poražených soupeřů47,326,622,028,430,3

Kategorie C2M

Stratil Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 74
03.06.17
pořadí24.15.14.11.22.23.26.25.7.2.2.10.
odstup %6.999,211,46.740,215,921,321,620,620,311,96,03,226,5
% poražených soupeřů4,241,713,39,122,215,43,87,725,088,985,725,0
pořadí20172019202020212022celkem
průměr10.02.07.024.016.015.1
medián1027231414
modus102722112
počet závodů1214412
průměrný odstup od vítěze %26,54,611,921,03.441,71.158,2
průměrné % poražených soupeřů25,087,325,012,317,128,5

Kategorie K1M

Stratil Filipsj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí57.57.21.41.29.
odstup %123,1102,149,546,069,7
% poražených soupeřů------31,029,817,6
pořadí20172019celkem
průměr35.045.041.0
medián295741
modus295757
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %57,991,678,1
průměrné % poražených soupeřů23,710,315,7