Čamek Petr, 2009

TJ Vodní Sporty Litovelregistrační číslo: 106085
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 21. 6/DM 108.4618,5OČ/OM
0/7
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 19. 5/DM 99.9416,9OČ/OM
0/8
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 28. 3/DM 10.7219,7ČP/OČ/OM
8/0/9
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1M sjezd 32. 4/DM 13.4824,7ČP/OČ/OM
4/0/2
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 31. 4/DM 201.7222,6ČP/OČ/OM
5/0/1
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 38. 6/DM 363.5040,3ČP/OČ/OM
0/0/1
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 10. 3/DM 104.5013,2OM
5
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 14. 3/DM 155.0020,8OM
5
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 11. 3/DM 89.0011,1OM
5
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 15. 3/DM 134.5017,8OM
5
31.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 7. 3/DM 183.0921,5
0
31.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 9. 3/DM 190.0122,3
0
30.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 12. 3/DM 159.3618,6
1
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 14. 3/DM 171.0220,1
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 76. 15/ZS 35.8038,8OM
10
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
ČAMEK David
9. 2/DS 35.6030,0OM
2
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 71. 12/ZS 29.2033,1OM
15
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
ČAMEK David
9. 2/DS 31.1027,1OM
2
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 2. 2/ZS 1.653,6-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 35. 1/ZS 11.9824,1ČP/OČ/OM
3/0/1
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 87.   3556.638.202,6ČP/OČ/OM
0/0/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 15.665,2OČ/OM
0/4
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 37. 1/ZS 11.9723,4ČP/OČ/OM
1/0/1
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 3.476,7OČ/OM
0/5
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 10. 3/ZS 135.2715,7OČ/OM
0/4
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 22. 4/ZS 198.9925,3OČ/OM
0/3
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 37. 1/ZS 18.5730,1ČP/OČ/OM
0/0/1
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 71. 6/ZS 17.9833,4ČP/OČ/OM
0/0/2
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 40. 1/ZS 14.8223,3ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 5/ZS 16.5730,6ČP/OČ/OM
0/0/9
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 24. 1/ZS 209.0021,2
2
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 28. 1/ZS 222.2920,6ČP/OČ/OM
8/0/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 33. 1/ZS 220.8420,3ČP/OČ/OM
3/0/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 14. 1/ZS 211.7018,1OM
4
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 17. 1/ZS 226.0020,1OM
5
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd     OM
0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1M sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd     OM
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 11/ZS 11.0222,4OČ/OM
0/4
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 31. 22/ZS 11.3426,1OČ/OM
0/6
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 91. 12/ZS 16.5337,4ČP/OČ/OM
0/0/4
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9. 8/ZS 41.6813,6OČ/OM
0/4
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 31. 20/ZS 77.1730,0OČ/OM
0/5
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 93. 11/ZS 17.1539,2ČP/OČ/OM
0/0/5
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 12. 11/ZS 8.4018,2-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 24. 22/ZS 9.0622,7-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 32. 9/ZS 154.7827,6OČ/OM
0/2
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 61. 18/ZS 193.7040,8OČ/OM
0/8
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 33. 9/ZS 172.3730,8OČ/OM
0/2
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 57. 15/ZS 190.8140,5OČ/OM
0/9
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
0
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd    
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 44. 6/ZS 25.5024,9
23
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 76. 9/ZS 25.3238,3ČP/OČ/OM
0/0/2
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 81. 12/ZS 21.0048,0ČP/OČ/OM
0/0/1
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 33. 5/ZS 244.9037,1OM
3
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 34. 5/ZS 230.6035,1OM
5
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 37. 6/ZS 252.7037,8OM
5
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 38. 7/ZS 252.8038,2OM
4
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom     OM
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
STRATIL Filip
9. 1/DM 6.1414,9-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 35. 12/ZM 14.0330,5OČ/OM
0/4
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 40. 17/ZM 103.3638,3OČ/OM
0/2
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 48. 15/ZM 12.3529,4-
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 99. 14/ZM 257.5245,5ČP/OČ/OM
0/0/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 57. 13/ZM 42.1047,4
3
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 21. 4/ZM 182.7038,1
2
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 58. 13/ZM 39.1042,9
5
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 12.   256.4054,5OM
3
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom     OM
0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 82. 8/ZM 597.3651,3ČP/OČ/OM
0/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 83. 9/ZM 596.8150,5ČP/OČ/OM
0/0/0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 88. 17/ZM 74.4079,3OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 89. 18/ZM 180.00197,4OM
0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 42. 15/ZM 17.5845,3-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 37. 15/ZM 24.1051,9OČ/OM
0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 14/ZM 137.9253,3OČ/OM
0/0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 53. 3/ZM 51.3053,3
2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 29. 2/ZM 213.7046,5
1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 53. 3/ZM 48.2050,2
3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 97. 20/ZM 353.1053,5OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 102. 19/ZM 346.6852,4OČ/OM
0/0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 69. 14/ZM 94.00101,7OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 14. 10/PZM 32.4023,2OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 14. 10/PZM 39.8026,7OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 5. 4/PZM 25.9019,9OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 4. 3/PZM 34.1028,3OM
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 9. 7/PZM 48.5038,7OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 10. 8/PZM 182.00151,7OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PWK slalom     OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom     OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom     OM
0
15.07.2018 Slalom v Brně PWK slalom 11. 9/PZM 47.8038,8OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje PWK slalom 12. 10/PZM 55.5041,2OM
0
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 14. 8/PZM 68.5055,2OM
0
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 14. 8/PZM 64.3054,8OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 21. 17/PZM 81.6060,9OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 19. 15/PZM 111.4078,4OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 21. 16/PZM 108.8087,6OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 19. 14/PZM 71.1058,7OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje PW slalom 10. 6/PZM 65.6045,1OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 17. 11/PZM 102.6076,9OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 27. 13/PZM 535.00377,8OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 25. 12/PZM 389.00303,9OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
ČAMEK Petr
27.   69.4054,1OM
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 03.11.23 aktualizace z registru ČSK
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 25.11.22 aktualizace z registru ČSK
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Čamek PetrTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.12.13 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5025|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/10 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/10 34

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2M
Čamek David
2/2 4
88.K1M 2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 5/6 15
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 5/11 2
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/14 22
65.K1M 5/10 11

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
442.K1M 2/2 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 4/4 12
56.K1M 5/14 33

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
405.K1M 2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
142.K1M 5/7 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/7 9

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
402.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
112.K1M 5/5 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/9 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0
 PWK 5/6 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.C2M
Čamek Petr
1/1 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
C1M3942--
K1M-6888109

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
K1M442405402

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M7780115--
K1M-186178142112

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202120202019201820172016
C2M12-----60
K1M8894118----
PWK---1723--
PW----2529-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1M192034--
K1M-655646121
Fotky nenalezeny.
0|5025|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/10 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/10 34

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2M
Čamek David
2/2 4
88.K1M 2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 5/6 15
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 5/11 2
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/14 22
65.K1M 5/10 11

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
442.K1M 2/2 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 4/4 12
56.K1M 5/14 33

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
405.K1M 2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
142.K1M 5/7 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/7 9

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
402.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
112.K1M 5/5 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/9 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0
 PWK 5/6 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.C2M
Čamek Petr
1/1 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
C1M3942--
K1M-6888109

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
K1M442405402

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M7780115--
K1M-186178142112

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202120202019201820172016
C2M12-----60
K1M8894118----
PWK---1723--
PW----2529-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1M192034--
K1M-655646121

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10   3 30 33 1 77
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody31.319.01431
PWK12.312.01412
K1M65.858.05310
PW19.819.0106
C2M15.09.093
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,031
PWK00,000,000,000,012
K1M00,000,000,000,010
PW00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,03
Celkem00,000,000,000,031
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody60319653915,0
PWK2449221416,7
K1M1928415421,1
PW12236219718,3
C2M5581200,0
Celkem60319653915,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Čamek Petrsl 73
18.06.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí44.57.58.53.53.
odstup %24,947,442,953,350,2
% poražených soupeřů44,218,820,820,022,4
pořadí202020212022celkem
průměr53.057.544.053.0
medián53574453
modus53574453
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %51,745,124,943,7
průměrné % poražených soupeřů21,219,844,225,2
počet jízd4419
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
40,0%
čistých jízd1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
33,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Čamek Petrsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 129
25.09.16
pořadí9.9.27.
odstup %30,027,154,1
% poražených soupeřů33,338,516,1
pořadí20162023celkem
průměr27.09.015.0
medián2799
modus2799
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %54,128,537,1
průměrné % poražených soupeřů16,135,929,3
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%

Kategorie K1M

Čamek Petrsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
pořadí76.71.88.89.69.
odstup %38,833,179,3197,4101,7
% poražených soupeřů15,723,15,4---8,1
pořadí20202023celkem
průměr82.073.578.6
medián887176
modus697169
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %126,135,990,1
průměrné % poražených soupeřů4,519,410,5
počet jízd6410
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
10,0%

Kategorie PW

Čamek Petrsl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí21.19.10.17.27.25.
odstup %87,658,745,176,9377,8303,9
% poražených soupeřů4,810,018,223,83,711,1
pořadí20172018celkem
průměr23.016.719.8
medián251919
modus171010
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %252,963,8158,3
průměrné % poražených soupeřů12,911,011,9
počet jízd6612
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
8,3%

Kategorie PWK

Čamek Petrsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
pořadí14.14.5.4.9.10.11.12.14.14.21.19.
odstup %23,226,719,928,338,7151,738,841,255,254,860,978,4
% poražených soupeřů53,655,276,582,442,935,716,78,335,031,613,028,0
pořadí20182019celkem
průměr15.29.312.3
medián14912
modus141414
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze %54,948,151,5
průměrné % poražených soupeřů22,157,739,9
počet jízd121224
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
5
41,7%
čistých jízd1
8,3%
3
25,0%
4
16,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Čamek Petrsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí21.19.31.38.28.33.32.33.
odstup %18,516,922,640,320,620,327,630,8
% poražených soupeřů53,557,123,12,612,98,622,523,8
pořadí202220232024celkem
průměr32.530.527.329.4
medián32282131
modus32281933
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %29,220,424,624,7
průměrné % poražených soupeřů23,210,834,125,5

Kategorie K1M

Čamek Petrsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí61.57.99.83.35.
odstup %40,840,545,550,553,3
% poražených soupeřů35,541,78,42,412,8
pořadí202020212022celkem
průměr35.091.059.067.0
medián35835761
modus35835735
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %53,348,040,646,1
průměrné % poražených soupeřů12,85,438,620,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Čamek Petrsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí21.19.31.38.10.22.28.33.32.33.
odstup %18,516,922,640,315,725,320,620,327,630,8
% poražených soupeřů53,557,123,12,665,443,212,98,622,523,8
pořadí202220232024celkem
průměr32.523.327.326.7
medián32222128
modus32101933
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %29,220,524,623,9
průměrné % poražených soupeřů23,232,534,131,3

Kategorie K1M

Čamek Petrsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí61.57.48.83.97.
odstup %40,840,529,450,553,5
% poražených soupeřů35,541,720,32,42,0
pořadí202020212022celkem
průměr97.065.559.069.2
medián97485761
modus97485748
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %53,540,040,642,9
průměrné % poražených soupeřů2,011,438,620,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Čamek Petrsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 9
31.03.24
sj 8
31.03.24/2
sj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
pořadí21.19.31.38.7.9.12.14.2.10.22.24.28.33.9.
odstup %18,516,922,640,321,522,318,620,15,215,725,321,220,620,313,6
% poražených soupeřů53,557,123,12,6------8,37,194,465,443,211,512,98,657,9
pořadí202220232024celkem
průměr9.019.818.918.6
medián9221419
modus9279
počet závodů16815
průměrný odstup od vítěze %13,618,022,620,2
průměrné % poražených soupeřů57,939,319,029,7

Kategorie K1M

Čamek Petrsj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí31.40.99.21.83.35.29.97.102.
odstup %30,038,345,538,150,553,346,553,552,4
% poražených soupeřů42,320,48,428,62,412,817,62,02,9
pořadí202020212022celkem
průměr65.860.831.059.7
medián35403140
modus29213121
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %51,443,130,045,3
průměrné % poražených soupeřů8,815,042,315,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Čamek Petrsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí21.19.31.38.10.14.11.15.2.10.22.28.33.14.17.9.32.33.
odstup %18,516,922,640,313,220,811,117,85,215,725,320,620,318,120,113,627,630,8
% poražených soupeřů53,557,123,12,640,031,637,530,094,465,443,212,98,623,523,857,922,523,8
pořadí202220232024celkem
průměr24.718.019.919.9
medián32171517
modus921010
počet závodů37818
průměrný odstup od vítěze %24,017,920,119,9
průměrné % poražených soupeřů34,738,834,436,2

Kategorie K1M

Čamek Petrsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí31.61.57.33.34.37.38.40.99.12.83.35.97.102.
odstup %30,040,840,537,135,137,838,238,345,554,550,553,353,552,4
% poražených soupeřů42,335,541,713,517,520,017,820,48,431,32,412,82,02,9
pořadí202020212022celkem
průměr78.058.541.654.2
medián97403738
modus35123112
počet závodů34714
průměrný odstup od vítěze %53,047,237,143,4
průměrné % poražených soupeřů5,915,626,919,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Čamek Petrsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí28.32.35.37.37.40.
odstup %19,724,724,123,430,123,3
% poražených soupeřů35,726,226,17,712,24,9
pořadí20232024celkem
průměr37.330.034.8
medián372835
modus372837
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %25,322,224,2
průměrné % poražených soupeřů12,731,018,8

Kategorie K1M

Čamek Petrsp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí87.71.69.91.93.76.81.
odstup %8.202,633,430,637,439,238,348,0
% poražených soupeřů3,415,718,118,917,113,88,0
pořadí20222023celkem
průměr85.375.781.1
medián817181
modus766969
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %40,72.755,51.204,2
průměrné % poražených soupeřů14,512,413,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Čamek Petrsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 113
28.08.22
pořadí32.2.35.37.37.40.12.
odstup %24,73,624,123,430,123,318,2
% poražených soupeřů26,296,626,17,712,24,959,3
pořadí202220232024celkem
průměr12.030.232.027.9
medián12373235
modus12373237
počet závodů1517
průměrný odstup od vítěze %18,220,924,721,1
průměrné % poražených soupeřů59,329,526,233,3

Kategorie K1M

Čamek Petrsp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí87.71.69.91.93.24.76.81.42.
odstup %8.202,633,430,637,439,222,738,348,045,3
% poražených soupeřů3,415,718,118,917,163,513,88,016,3
pořadí202020222023celkem
průměr42.073.075.770.4
medián42817176
modus42246924
počet závodů1539
průměrný odstup od vítěze %45,337,12.755,5944,1
průměrné % poražených soupeřů16,324,312,419,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Čamek Petrsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
pořadí28.32.35.37.2.37.40.12.
odstup %19,724,724,123,46,730,123,322,4
% poražených soupeřů35,726,226,17,794,712,24,945,0
pořadí202220232024celkem
průměr12.030.230.027.9
medián12372832
modus12372837
počet závodů1528
průměrný odstup od vítěze %22,421,522,221,8
průměrné % poražených soupeřů45,029,131,031,6

Kategorie K1M

Čamek Petrsp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí87.71.69.31.91.93.35.37.
odstup %8.202,633,430,626,137,439,230,551,9
% poražených soupeřů3,415,718,145,518,917,133,312,2
pořadí2020202120222023celkem
průměr37.035.071.775.764.3
medián3735917169
modus3735316931
počet závodů11338
průměrný odstup od vítěze %51,930,534,22.755,51.056,5
průměrné % poražených soupeřů12,233,327,212,420,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Čamek Petrsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
pořadí35.37.
odstup %24,123,4
% poražených soupeřů26,17,7
pořadí2023celkem
průměr36.036.0
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,823,8
průměrné % poražených soupeřů16,916,9

Kategorie K1M

Čamek Petrsp 125
03.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí87.91.93.
odstup %8.202,637,439,2
% poražených soupeřů3,418,917,1
pořadí20222023celkem
průměr92.087.090.3
medián918791
modus918787
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %38,38.202,62.759,7
průměrné % poražených soupeřů18,03,413,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Čamek Petrsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
pořadí28.32.35.37.2.37.40.12.
odstup %19,724,724,123,46,730,123,322,4
% poražených soupeřů35,726,226,17,794,712,24,945,0
pořadí202220232024celkem
průměr12.030.230.027.9
medián12372832
modus12372837
počet závodů1528
průměrný odstup od vítěze %22,421,522,221,8
průměrné % poražených soupeřů45,029,131,031,6

Kategorie K1M

Čamek Petrsp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí87.71.69.31.91.93.35.37.
odstup %8.202,633,430,626,137,439,230,551,9
% poražených soupeřů3,415,718,145,518,917,133,312,2
pořadí2020202120222023celkem
průměr37.035.071.775.764.3
medián3735917169
modus3735316931
počet závodů11338
průměrný odstup od vítěze %51,930,534,22.755,51.056,5
průměrné % poražených soupeřů12,233,327,212,420,5