Geprt David, 2005

TJ Vodní Sporty Litovelregistrační číslo: 106098
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 50.   3552.647.502,9ČP/OČ/OM
0/0/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
PAPULA Jan
28.   3552.517.482,1ČP/OČ/OM
0/0/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 49.   3552.617.498,1ČP/OČ/OM
0/0/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
PAPULA Jan
27.   3552.417.466,2ČP/OČ/OM
0/0/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 34. 7/DM 117.2217,0ČP/OČ/OM
2/0/8
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
PAPULA Jan
16. 3/DM 95.4814,2ČP/OČ/OM
25/0/7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 32. 7/DM 92.6213,9ČP/OČ/OM
4/0/15
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
PAPULA Jan
13. 2/DM 67.0610,2ČP/OČ/OM
31/0/2
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 8. 5/DM 92.4015,6OM
5
16.06.2021 Sjezd v Litovli C2M sjezd
PAPULA Jan
2.   20.003,2OM
5
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 34. 6/DM 9.1118,6ČP/OČ/OM
1/0/15
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PAPULA Jan
23. 2/DM 7.0014,5ČP/OČ/OM
13/0/7
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 40. 8/DM 10.8921,9ČP/OČ/OM
0/0/8
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PAPULA Jan
23. 2/DM 8.9818,7ČP/OČ/OM
13/0/1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 30. 8/DM 293.0222,0ČP/OČ/OM
6/0/3
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
PAPULA Jan
12. 2/DM 240.4918,0ČP/OČ/OM
33/0/7
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 31. 8/DM 292.1621,8ČP/OČ/OM
5/0/3
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
PAPULA Jan
12. 3/DM 270.7020,4ČP/OČ/OM
33/0/25
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 17. 12/DM 12.0717,7-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
PAPULA Jan
9. 6/DM 7.4411,0-
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 37. 8/DM 9.9619,9ČP/OČ/OM
5/0/6
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
PAPULA Jan
21. 6/DM 9.5719,4ČP/OČ/OM
17/0/2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 36. 8/DM 11.4723,0ČP/OČ/OM
6/0/8
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
PAPULA Jan
21. 6/DM 9.8819,9ČP/OČ/OM
17/0/2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 18. 9/DM 104.5213,7OČ/OM
0/12
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PAPULA Jan
10. 5/DM 97.8612,9OČ/OM
0/5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 21. 11/DM 121.2315,7OČ/OM
0/10
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PAPULA Jan
9. 5/DM 86.4511,5OČ/OM
0/5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 30. 8/DM 12.9627,4ČP/OČ/OM
6/0/9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PAPULA Jan
18. 6/DM 8.3717,9ČP/OČ/OM
21/0/1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 29. 9/DM 11.8625,2ČP/OČ/OM
7/0/15
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PAPULA Jan
15. 4/DM 7.1915,3ČP/OČ/OM
27/0/25
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 30. 7/ZS 39.9037,4OM
11
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
BERKA Štěpán
11. 1/DS 56.8037,6OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 28. 7/ZS 41.4034,5OM
13
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
BERKA Štěpán
13. 1/DS 76.2051,8OM
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 19. 5/ZS 10.9326,4-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
PAPULA Jan
11. 2/ZS 7.0216,6-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 4. 4/ZS 3.547,1-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 5. 5/ZS 2.804,9OČ/OM
0/13
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 40. 2/ZS 13.8929,1ČP/OČ/OM
3/0/21
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 5. 5/ZS 21.447,0OČ/OM
0/13
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 41. 3/ZS 14.2129,7ČP/OČ/OM
0/0/15
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 18. 4/ZS 156.7419,6-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 22. 6/ZS 173.3021,5OČ/OM
0/5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom     OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom     OM
0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 30. 5/ZS 19.2230,1ČP/OČ/OM
6/0/8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 33. 5/ZS 24.5938,7ČP/OČ/OM
3/0/2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 8. 3/ZS 11.7026,0OM
5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 15. 5/ZS 23.7019,8OM
7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 16. 5/ZS 30.3025,7OM
6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 26. 3/ZS 312.0329,5ČP/OČ/OM
10/0/14
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 29. 3/ZS 302.8628,8ČP/OČ/OM
7/0/8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 14. 3/ZS 187.9021,3OM
2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 15. 3/ZS 256.8025,4OM
2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 16. 2/ZS 215.1021,2OM
3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 16. 2/ZS 190.5022,0OM
3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 16. 1/ZS 196.8022,7OM
4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 18. 1/ZS 246.1024,5OM
4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 32. 9/ZS 29.7035,8OM
9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
PAPULA Jan
9. 4/ZS 22.6022,5OM
6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 40. 11/ZS 31.7035,7OM
6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
PAPULA Jan
11. 4/ZS 21.7019,7OM
5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 20. 9/ZS 20.5229,4-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
PAPULA Jan
12. 3/ZS 13.6319,3-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 35. 6/ZS 18.4938,0ČP/OČ/OM
6/0/2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 39. 9/ZS 3952.498.147,8ČP/OČ/OM
2/0/1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd    
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd    
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
PAPULA Jan
   
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom     OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
PAPULA Jan
    OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom     OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom     OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
PAPULA Jan
    OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom     OM
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 29. 5/ZS 21.1745,7ČP/OČ/OM
7/0/2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
PAPULA Jan
20. 3/ZS 15.0732,0ČP/OČ/OM
17/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 32. 6/ZS 1.560,1ČP/OČ/OM
4/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
PAPULA Jan
20. 3/ZS 4.590,2ČP/OČ/OM
19/0/0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 12. 7/ZS 33.1028,0OM
1
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
PAPULA Jan
2. 2/ZS 8.906,1OM
5
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 12. 6/ZS 22.6019,3OM
2
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
PAPULA Jan
2. 2/ZS 2.601,8OM
5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 20. 8/ZS 46.4043,2OM
1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
PAPULA Jan
3. 3/ZS 12.407,8OM
5
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 19. 7/ZS 37.2033,3OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
STRATIL Filip
3. 2/ZS 26.9019,3OM
6
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 17. 7/ZS 35.7030,7OM
1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
STRATIL Filip
5. 4/ZS 37.7024,5OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 3/ZS 213.4023,2OM
2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 15. 3/ZS 231.9021,9OM
1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 15. 3/ZS 221.0023,7OM
2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 17. 4/ZS 257.2023,7OM
1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd     OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd     OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 12. 3/ZS 224.0030,0OM
4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 3/ZS 147.2025,4OM
0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 26. 3/ZM 16.1138,0-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PAPULA Jan
18. 1/ZM 13.4232,5-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 4/ZM 76.7723,1
5
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PAPULA Jan
3. 1/ZM 32.7710,0
4
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 12. 5/ZM
4
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
PAPULA Jan
3. 1/ZM
5
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom     OM
0
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom     OM
0
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom     OM
0
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom     OM
0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 23. 4/ZM 195.8831,6ČP/OČ/OM
27/14/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PAPULA Jan
11. 1/ZM 133.0021,8ČP/OČ/OM
62/37/5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 25. 4/ZM 362.5332,5ČP/OČ/OM
31/12/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PAPULA Jan
15. 1/ZM 261.2423,9ČP/OČ/OM
57/29/3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 85. 34/ZM 47.7149,6OM
12
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 17. 5/ZM 12.3732,5OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 88. 37/ZM 59.5251,2OM
9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
PAPULA Jan
8. 2/ZM 9.4224,9OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 17. 5/ZM 16.4041,7OM
8
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 31. 8/ZM 60.4069,3OM
3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 36. 11/ZM 85.6083,9OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 39. 11/ZM 133.60143,0OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 32. 9/ZM 455.5047,5OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 33. 8/ZM 383.1047,8OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 36. 9/ZM 362.9046,4OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 38. 11/ZM 454.3049,1OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd     OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd     OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 79. 18/ZM 62.2064,7OM
4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 85. 17/ZM 64.1059,6OM
4
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 15.   3541.756.081,3-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1M sjezd 15.   3209.60822,2-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 27.   3550.327.147,8-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 27.   3260.68961,0-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 30. 19/ZM 31.2247,6-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 85. 41/ZM 250.91271,8-
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 49. 11/ZM 55.2556,4
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 45. 10/ZM 52.4051,7
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom     OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom     OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 24. 9/ZM 32.2689,6OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 30. 11/ZM 142.20149,8OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 19.   45.3034,2OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 20.   46.8035,0OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.11.22 aktualizace z registru ČSK
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 15.11.18 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Geprt DavidTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5451|0|N

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 8/8 18
20.C2M
Papula Jan
8/8 148
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Papula Jan
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/9 51
11.C2M
Papula Jan
5/9 51

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 4/4 24
21.C2M
Papula Jan
4/4 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 C2M
Papula Jan
5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/6 54
11.C2M
Papula Jan
5/6 39

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/6 37
 C2M
Berka Štěpán
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 5/6 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/16 76

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C1M 5/9 19
7.C2M
Papula Jan
5/7 26
18.C2M
Stratil Filip
2/2 6
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 19
30.C2M
Papula Jan
2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 C2M
Papula Jan
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/12 12
 C2M
Papula Jan
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 1/1 4
83.C2M
Papula Jan
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
143.K1M 5/7 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 2/2 58
21.C2M
Papula Jan
2/2 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 3/3 31
24.C2M
Papula Jan
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
23.C2M
Papula Jan
3/3 8
96.K1M 5/9 8

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
155.K1M 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C1M4235403939
C2M2021-3021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20172016
C1M207-
C2M83-
K1M-455

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M8266799245
C2M6046-7724

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015
C1M364887--
C2M3618---
K1M-217143155-
C2W----19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M179262669-
C2M1111-2623-
K1M----96102
Fotky nenalezeny.
0|5451|0|N

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 8/8 18
20.C2M
Papula Jan
8/8 148
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Papula Jan
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/9 51
11.C2M
Papula Jan
5/9 51

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 4/4 24
21.C2M
Papula Jan
4/4 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 C2M
Papula Jan
5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/6 54
11.C2M
Papula Jan
5/6 39

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/6 37
 C2M
Berka Štěpán
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 5/6 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/16 76

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C1M 5/9 19
7.C2M
Papula Jan
5/7 26
18.C2M
Stratil Filip
2/2 6
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 19
30.C2M
Papula Jan
2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 C2M
Papula Jan
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/12 12
 C2M
Papula Jan
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 1/1 4
83.C2M
Papula Jan
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
143.K1M 5/7 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 2/2 58
21.C2M
Papula Jan
2/2 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 3/3 31
24.C2M
Papula Jan
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
23.C2M
Papula Jan
3/3 8
96.K1M 5/9 8

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
155.K1M 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C1M4235403939
C2M2021-3021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20172016
C1M207-
C2M83-
K1M-455

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M8266799245
C2M6046-7724

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015
C1M364887--
C2M3618---
K1M-217143155-
C2W----19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M179262669-
C2M1111-2623-
K1M----96102

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
11 12 14 9 53 25 124
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.119.0334
C1M21.117.01212
K1M56.745.08510
C2M6.23.0310
C2W19.519.0192
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,025,938,8514,734
C1M00,000,000,000,012
K1M00,000,000,000,010
C2M00,0220,0330,0550,010
C2W00,000,000,000,02
Celkem00,025,938,8514,734
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody6556491827,7
C1M234621252,2
K1M1918810421,1
C2M1925814210,5
C2W4721800,0
Celkem6556491827,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Geprt Davidsl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí49.45.
odstup %56,451,7
% poražených soupeřů21,330,2
pořadí2016celkem
průměr47.047.0
medián4545
modus4545
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %54,154,1
průměrné % poražených soupeřů25,825,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Geprt Davidsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí30.28.15.16.32.40.12.12.20.19.17.
odstup %37,434,519,825,735,835,728,019,343,233,330,7
% poražených soupeřů29,335,739,137,531,122,026,731,320,818,223,8
pořadí20182019celkem
průměr21.722.321.9
medián191619
modus121512
počet závodů7411
průměrný odstup od vítěze %32,329,331,2
průměrné % poražených soupeřů24,835,428,7
počet jízd13821
lepší 1. jízda1
14,3%
2
50,0%
3
27,3%
čistých jízd6
46,2%
3
37,5%
9
42,9%

Kategorie C2M

Geprt Davidsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí11.13.9.11.2.2.3.3.5.
odstup %37,651,822,519,76,11,87,819,324,5
% poražených soupeřů------46,741,283,383,371,471,420,0
pořadí20182019celkem
průměr5.012.06.6
medián3115
modus2112
počet závodů729
průměrný odstup od vítěze %14,544,721,2
průměrné % poražených soupeřů59,60,046,4
počet jízd14317
lepší 1. jízda2
28,6%
2
100,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Geprt Davidsl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí19.20.
odstup %34,235,0
% poražených soupeřů45,545,7
pořadí2015celkem
průměr19.519.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,634,6
průměrné % poražených soupeřů45,645,6
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Geprt Davidsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
pořadí85.88.31.36.39.79.85.30.
odstup %49,651,269,383,9143,064,759,6149,8
% poražených soupeřů20,817,928,618,613,617,014,36,5
pořadí20162017celkem
průměr64.755.859.1
medián793939
modus303185
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %91,479,483,9
průměrné % poražených soupeřů12,619,917,2
počet jízd6915
lepší 1. jízda1
33,3%
3
60,0%
4
50,0%
čistých jízd1
16,7%
1
11,1%
2
13,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí34.32.31.30.29.26.29.29.23.25.
odstup %17,013,921,827,425,229,528,845,731,632,5
% poražených soupeřů32,739,223,129,331,710,79,720,024,125,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr24.029.027.529.532.328.8
medián232926293229
modus232926293129
počet závodů2122310
průměrný odstup od vítěze %32,045,729,226,317,627,3
průměrné % poražených soupeřů24,620,010,230,531,724,6

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.13.12.18.15.20.11.15.
odstup %14,210,220,417,915,332,021,823,9
% poražených soupeřů37,550,042,110,530,0---52,439,1
pořadí2017201820202021celkem
průměr13.020.016.513.715.0
medián1120151315
modus1120151215
počet závodů21238
průměrný odstup od vítěze %22,932,016,614,919,5
průměrné % poražených soupeřů45,80,020,343,232,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 60
20.05.18
pořadí34.31.18.29.
odstup %17,021,813,745,7
% poražených soupeřů32,723,154,120,0
pořadí201820202021celkem
průměr29.018.032.528.0
medián29183129
modus29183118
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %45,713,719,424,6
průměrné % poražených soupeřů20,054,127,932,5

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 60
20.05.18
pořadí16.12.10.20.
odstup %14,220,412,932,0
% poražených soupeřů37,542,160,9---
pořadí201820202021celkem
průměr20.010.014.014.5
medián20101212
modus20101210
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %32,012,917,319,9
průměrné % poražených soupeřů0,060,939,835,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí34.32.31.18.21.30.29.22.26.29.29.11.23.25.
odstup %17,013,921,813,715,727,425,221,529,528,845,723,131,632,5
% poražených soupeřů32,739,223,154,145,929,331,730,010,79,720,044,424,125,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr19.729.025.724.532.325.7
medián232926213226
modus112922183129
počet závodů3134314
průměrný odstup od vítěze %29,145,726,620,517,624,8
průměrné % poražených soupeřů31,220,016,840,331,730,0

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.13.12.10.9.18.15.20.3.11.15.
odstup %14,210,220,412,911,517,915,332,010,021,823,9
% poražených soupeřů37,550,042,160,963,610,530,0---71,452,439,1
pořadí2017201820202021celkem
průměr9.720.013.013.712.9
medián1120101313
modus32091215
počet závodů314311
průměrný odstup od vítěze %18,632,014,414,917,3
průměrné % poražených soupeřů54,30,041,343,241,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí34.32.8.31.18.21.30.29.22.26.29.14.15.16.16.16.18.29.15.14.17.15.12.12.23.25.
odstup %17,013,915,621,813,715,727,425,221,529,528,821,325,422,021,222,724,545,721,923,223,723,725,430,031,632,5
% poražených soupeřů32,739,241,723,154,145,929,331,730,010,79,77,16,711,811,821,119,020,022,227,815,822,221,426,724,125,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr24.016.319.124.526.320.7
medián231516213118
modus23121618815
počet závodů2794426
průměrný odstup od vítěze %32,027,724,120,517,124,0
průměrné % poražených soupeřů24,622,314,240,334,224,3

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.13.2.12.10.9.18.15.20.11.15.
odstup %14,210,23,220,412,911,517,915,332,021,823,9
% poražených soupeřů37,550,050,042,160,963,610,530,0---52,439,1
pořadí2017201820202021celkem
průměr13.020.013.010.812.8
medián1120101213
modus11209215
počet závodů214411
průměrný odstup od vítěze %22,932,014,412,016,7
průměrné % poražených soupeřů45,80,041,344,939,6

Kategorie K1M

Geprt Davidsj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
pořadí33.32.38.36.24.
odstup %47,847,549,146,489,6
% poražených soupeřů11,18,87,514,611,5
pořadí20162017celkem
průměr24.034.832.6
medián243333
modus243224
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %89,647,756,1
průměrné % poražených soupeřů11,510,510,7

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí50.49.34.40.36.40.41.30.33.35.39.32.15.15.
odstup %7.502,97.498,118,621,923,029,129,730,138,738,08.147,80,1822,26.081,3
% poražených soupeřů------32,720,432,725,024,56,5---12,87,320,5------
pořadí20162018201920202021celkem
průměr15.035.336.036.043.334.9
medián153533364035
modus153230363415
počet závodů2341414
průměrný odstup od vítěze %3.451,72.728,631,923,03.760,42.163,0
průměrné % poražených soupeřů0,013,514,032,713,313,0

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sl 58
19.05.18
pořadí28.27.23.23.21.20.
odstup %7.482,17.466,214,518,719,90,2
% poražených soupeřů------15,415,420,09,5
pořadí201820202021celkem
průměr20.021.025.323.7
medián20212323
modus20212323
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %0,219,93.745,42.500,3
průměrné % poražených soupeřů9,520,07,710,1

Kategorie K1M

Geprt Davidsp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí27.27.
odstup %961,07.147,8
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr27.027.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.054,44.054,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí17.19.4.30.20.39.32.26.
odstup %17,726,47,130,129,48.147,80,138,0
% poražených soupeřů30,428,087,56,529,67,320,519,4
pořadí2017201820192020celkem
průměr26.030.317.717.023.4
medián2632191720
modus26204174
počet závodů13318
průměrný odstup od vítěze %38,02.725,821,217,71.037,1
průměrné % poražených soupeřů19,419,140,730,428,7

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí9.11.12.20.18.
odstup %11,016,619,30,232,5
% poražených soupeřů20,09,135,39,515,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr18.016.011.09.014.0
medián181211912
modus18121199
počet závodů12115
průměrný odstup od vítěze %32,59,716,611,015,9
průměrné % poražených soupeřů15,022,49,120,017,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí50.49.34.40.37.36.40.5.41.5.30.33.35.39.32.
odstup %7.502,97.498,118,621,919,923,029,14,929,77,030,138,738,08.147,80,1
% poražených soupeřů------32,720,430,832,725,081,824,581,06,5---12,87,320,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr35.325.736.543.333.7
medián3530364036
modus32536345
počet závodů362415
průměrný odstup od vítěze %2.728,623,221,53.760,41.560,7
průměrné % poražených soupeřů13,536,531,813,325,1

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sl 58
19.05.18
pořadí28.27.23.23.21.21.20.
odstup %7.482,17.466,214,518,719,419,90,2
% poražených soupeřů------15,415,420,020,09,5
pořadí201820202021celkem
průměr20.021.025.323.3
medián20212323
modus20212321
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %0,219,73.745,42.145,9
průměrné % poražených soupeřů9,520,07,711,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Geprt Davidsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí50.49.34.40.37.36.40.5.41.5.30.33.8.35.39.32.17.
odstup %7.502,97.498,118,621,919,923,029,14,929,77,030,138,726,038,08.147,80,132,5
% poražených soupeřů------32,720,430,832,725,081,824,581,06,5---61,112,87,320,530,4
pořadí20172018201920202021celkem
průměr17.035.323.136.543.331.2
medián173530364035
modus1732536345
počet závodů1372417
průměrný odstup od vítěze %32,52.728,623,621,53.760,41.380,5
průměrné % poražených soupeřů30,413,540,031,813,327,5

Kategorie C2M

Geprt Davidsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí28.27.23.23.21.21.20.8.
odstup %7.482,17.466,214,518,719,419,90,224,9
% poražených soupeřů------15,415,420,020,09,541,7
pořadí2017201820202021celkem
průměr8.020.021.025.321.4
medián820212321
modus820212321
počet závodů11248
průměrný odstup od vítěze %24,90,219,73.745,41.880,7
průměrné % poražených soupeřů41,79,520,07,715,3