Berka Štěpán, 2002

TJ Vodní Sporty Litovelregistrační číslo: 106069
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 81. 19/U23 12.6328,6ČP/OČ/OM
0/0/6
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 95. 20/U23 18.0641,3ČP/OČ/OM
0/0/4
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 52. 11/U23 10.3420,3ČP/OČ/OM
0/0/2
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 78. 15/U23 25.4038,4ČP/OČ/OM
0/0/1
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 85.   3556.218.122,9ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 48. 15/U23 23.9828,4ČP/OČ/OM
0/0/1
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 55. 14/U23 486.3250,2ČP/OČ/OM
0/0/1
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 40. 11/U23 147.9217,0ČP/OČ/OM
0/0/5
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 13. 4/U23 110.2016,7OM
32
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 15. 5/U23 129.6019,7OM
33
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd     OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd     OM
0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 95. 14/U23 66.60152,1ČP/OČ/OM
0/0/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 83. 15/U23 15.8837,1ČP/OČ/OM
0/0/4
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 34. 5/U23 10.9721,6
8
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 10.   181.9038,7OM
5
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 60. 14/U23 12.3627,4ČP/OČ/OM
0/0/4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 64. 14/U23 14.9034,4ČP/OČ/OM
0/0/3
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 47. 13/DS 13.6827,4ČP/OČ/OM
0/0/12
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 83. 11/DS 3956.358.860,8ČP/OČ/OM
0/0/12
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 91. 11/DS 19.9144,2ČP/OČ/OM
0/0/6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 63. 18/DS 204.4631,0OČ/OM
0/12
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 56. 17/DS 172.5426,1OČ/OM
0/20
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 62. 16/DS 12.6628,7ČP/OČ/OM
0/0/8
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/10
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GEPRT David
11. 1/DS 56.8037,6OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 92. 9/DS 76.9079,1OM
1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GEPRT David
13. 1/DS 76.2051,8OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 101. 9/DS 93.9092,3OM
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 39. 9/DS 10.9028,7-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 75. 10/DS 16.3337,1ČP/OČ/OM
0/0/3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 82. 9/DS 22.4151,5ČP/OČ/OM
0/0/0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 45. 13/DS 221.1132,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 43. 13/DS 233.4035,0OČ/OM
0/15
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom     OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 64. 3/DS 127.00139,6OM
2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 48. 9/DS 20.3234,9ČP/OČ/OM
0/0/10
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/1
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 19. 4/DS 15.5042,6OM
5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 55. 2/DS 68.7070,5OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 55. 2/DS 108.60119,1OM
0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 52. 12/DS 362.6237,7ČP/OČ/OM
0/0/3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 52. 12/DS 332.9735,1ČP/OČ/OM
0/0/2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 24. 4/DS 294.1033,2OM
13
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 26. 4/DS 244.4032,0OM
11
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 30. 6/DS 289.9033,1OM
10
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 34. 6/DS 271.0036,0OM
6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 8/DS 232.5030,9OM
16
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 37. 8/DS 280.0032,4OM
12
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 6/DS 149.6016,8OM
54
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 41. 8/DS 256.4034,0OM
13
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 102. 20/DM 58.5080,2OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 110. 20/DM 91.20124,3OM
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 47. 20/DM 35.9658,2-
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd    
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd    
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom    
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom    
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom     OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom     OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 53. 12/DM 212.46205,1OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom     OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 50. 13/DM 212.50224,9OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 74. 14/DM 232.30239,5OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom     OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Berka ŠtěpánTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.11.22 aktualizace z registru ČSK
Berka ŠtěpánTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Berka ŠtěpánTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Berka ŠtěpánTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.03.19 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4118|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.K1M 5/16 80

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
119.K1M 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1M 5/5 16

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/8 66

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Geprt David
2/2 0
127.K1M 5/6 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/16 111

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019
K1M71657070

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M515

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
K1M173119143157207

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C2M36-
K1M127209

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
K1M37423239
Fotky nenalezeny.
0|4118|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.K1M 5/16 80

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
119.K1M 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1M 5/5 16

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/8 66

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Geprt David
2/2 0
127.K1M 5/6 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/16 111

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019
K1M71657070

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M515

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
K1M173119143157207

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C2M36-
K1M127209

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
K1M37423239

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10   2 40     52
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody65.055.05512
K1M75.664.05510
C2M12.011.0112
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,012
K1M00,000,000,000,010
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody217643600,0
K1M187184000,0
C2M3461500,0
Celkem217643600,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Berka Štěpánsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí11.13.
odstup %37,651,8
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr12.012.0
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,744,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Berka Štěpánsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
pořadí92.101.64.55.55.102.110.53.50.74.
odstup %79,192,3139,670,5119,180,2124,3205,1224,9239,5
% poražených soupeřů4,22,910,08,55,31,01,81,9---1,4
pořadí20182019celkem
průměr77.873.475.6
medián746464
modus505555
počet závodů5510
průměrný odstup od vítěze %174,8100,1137,5
průměrné % poražených soupeřů1,26,23,7
počet jízd81018
lepší 1. jízda1
20,0%
2
40,0%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 57
07.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí55.40.62.52.52.
odstup %50,217,028,737,735,1
% poražených soupeřů---27,815,33,85,6
pořadí201920202022celkem
průměr52.062.047.552.2
medián52624052
modus52624052
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %36,428,733,633,7
průměrné % poražených soupeřů4,715,313,910,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 77
14.06.20
pořadí55.40.63.
odstup %50,217,031,0
% poražených soupeřů---27,836,7
pořadí20202022celkem
průměr63.047.552.7
medián634055
modus634040
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %31,033,632,7
průměrné % poražených soupeřů36,713,921,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí55.40.63.56.62.43.52.52.
odstup %50,217,031,026,128,735,037,735,1
% poražených soupeřů---27,836,747,115,353,33,85,6
pořadí201920202022celkem
průměr49.060.347.552.9
medián52624052
modus52564052
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %35,928,633,632,6
průměrné % poražených soupeřů20,933,013,923,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 80
16.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
pořadí55.40.13.15.10.63.56.62.43.52.52.26.24.34.30.30.37.41.22.
odstup %50,217,016,719,738,731,026,128,735,037,735,132,033,236,033,130,932,434,016,8
% poražených soupeřů---27,867,665,043,836,747,115,353,33,85,634,237,819,529,342,032,131,064,4
pořadí2019202020212022celkem
průměr35.560.310.030.837.1
medián3462101537
modus3056101330
počet závodů1131419
průměrný odstup od vítěze %32,428,638,725,930,7
průměrné % poražených soupeřů32,133,043,840,134,5

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
pořadí81.95.52.78.85.48.95.83.60.64.47.91.75.82.48.
odstup %28,641,320,338,48.122,928,4152,137,127,434,427,444,237,151,534,9
% poražených soupeřů27,915,315,011,53,46,06,018,014,58,74,210,914,05,816,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr68.369.075.573.272.3
medián7547647878
modus4847604848
počet závodů324615
průměrný odstup od vítěze %41,235,862,81.380,0581,7
průměrné % poražených soupeřů12,07,611,813,211,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
pořadí81.95.78.85.47.39.48.47.
odstup %28,641,338,48.122,927,428,734,958,2
% poražených soupeřů27,915,311,53,44,226,916,14,2
pořadí2018201920202022celkem
průměr47.043.547.084.865.0
medián4739478148
modus4739477847
počet závodů12148
průměrný odstup od vítěze %58,231,827,42.057,81.047,6
průměrné % poražených soupeřů4,221,54,214,513,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
pořadí81.95.52.48.95.83.34.60.64.47.83.91.75.82.48.
odstup %28,641,320,328,4152,137,121,627,434,427,48.860,844,237,151,534,9
% poražených soupeřů27,915,315,06,06,018,021,414,58,74,218,810,914,05,816,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr68.373.767.269.069.2
medián7583645275
modus4847344848
počet závodů335415
průměrný odstup od vítěze %41,22.977,554,529,6629,8
průměrné % poražených soupeřů12,011,313,716,113,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí81.95.
odstup %28,641,3
% poražených soupeřů27,915,3
pořadí2022celkem
průměr88.088.0
medián8181
modus8181
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,934,9
průměrné % poražených soupeřů21,621,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 62
22.05.19
pořadí81.95.52.48.95.83.60.64.47.83.91.75.82.48.19.
odstup %28,641,320,328,4152,137,127,434,427,48.860,844,237,151,534,942,6
% poražených soupeřů27,915,315,06,06,018,014,58,74,218,810,914,05,816,137,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr56.073.775.569.068.2
medián4883645275
modus1947604848
počet závodů434415
průměrný odstup od vítěze %41,62.977,562,829,6631,2
průměrné % poražených soupeřů18,511,311,816,114,6