Berka Štěpán, 2002

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 75. 10/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel 02:49,22 - 01:00,30 - 01:00,3016.33/37,10/0/3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 82. 9/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel 01:14,66 - 01:05,89 - 01:05,8922.41/51,50/0/0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 45. 13/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel - - - - 14:57,74221.11/32,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 43. 13/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel - - - - 15:00,84233.40/35,00/15
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
K1M    BERKA Štěpán   Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
K1M 64. 3/DSBERKA Štěpán   Litovel 161.70 112 154.00 64 218.00127.00/139,62
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M 48. 9/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel 01:20,12 - 01:18,48 - 01:18,4820.32/34,90/0/10
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M    BERKA Štěpán 2002 3 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 16:39,00 0/0/1
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 19. 4/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel 00:52,00 - 00:51,90 - 00:51,9015.50/42,65
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
K1M 55. 2/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel 171.90 2 160.10 6 166.1068.70/70,50
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
K1M 55. 2/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel 221.40 64 187.80 12 199.80108.60/119,10
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 52. 12/DSBERKA Štěpán   3 Litovel - - - - 22:03,55362.62/37,70/0/3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 52. 12/DSBERKA Štěpán   3 Litovel - - - - 21:22,07332.97/35,10/0/2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 24. 4/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel - - - - 19:38,90294.10/33,213
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 26. 4/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel - - - - 16:47,70244.40/32,011
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 30. 6/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel - - - - 19:26,20289.90/33,110
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 34. 6/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel - - - - 17:04,80271.00/36,06
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 30. 8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel - - - - 16:23,90232.50/30,916
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 37. 8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel - - - - 19:03,30280.00/32,412
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 22. 6/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel - - - - 17:18,80149.60/16,854
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 41. 8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel - - - - 16:51,60256.40/34,013
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 102. 20/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel 131.50 4 129.40 2 131.4058.50/80,20
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 110. 20/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel 163.90 6 162.60 2 164.6091.20/124,30
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 47. 20/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel 00:00,00 - 01:37,71 - 01:37,7135.96/58,2-
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel - - - - DNS 0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel - - - - DNS 0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel 1.00 999 4.00 999 999.00 0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel 1.00 999 1.00 999 999.00 0
13.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M 53. 12/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel 241.00 168 252.06 64 316.06212.46/205,10
12.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel 1.00 999 1.00 999 999.00 0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
K1M 50. 13/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel 1.00 999 241.00 66 307.00212.50/224,90
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 74. 14/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel 211.30 118 1.00 999 329.30232.30/239,50
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M    BERKA Štěpán 2002 Litovel 1.00 999 1.00 999 999.00 0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Berka ŠtěpánTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.03.19 updated from RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 4/4 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/16 111

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8     17     25
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Berka Štěpánsl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
pořadí64.55.55.102.110.53.50.74.
odstup %139,670,5119,180,2124,3205,1224,9239,5
% poražených soupeřů10,08,55,31,01,81,9---1,4
pořadí20182019celkem
průměr77.858.070.4
medián745555
modus505555
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %174,8109,7150,4
průměrné % poražených soupeřů1,27,93,7
počet jízd8614
lepší 1. jízda1
20,0%
0
0,0%
1
12,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí52.52.
odstup %37,735,1
% poražených soupeřů3,85,6
pořadí2019celkem
průměr52.052.0
medián5252
modus5252
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,436,4
průměrné % poražených soupeřů4,74,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Berka Štěpánsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí43.52.52.
odstup %35,037,735,1
% poražených soupeřů53,33,85,6
pořadí2019celkem
průměr49.049.0
medián5252
modus5252
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %35,935,9
průměrné % poražených soupeřů20,920,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Berka Štěpánsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
pořadí43.52.52.26.24.34.30.30.37.41.22.
odstup %35,037,735,132,033,236,033,130,932,434,016,8
% poražených soupeřů53,33,85,634,237,819,529,342,032,131,064,4
pořadí2019celkem
průměr35.535.5
medián3434
modus3030
počet závodů1111
průměrný odstup od vítěze %32,432,4
průměrné % poražených soupeřů32,132,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
pořadí75.82.48.
odstup %37,151,534,9
% poražených soupeřů14,05,816,1
pořadí2019celkem
průměr68.368.3
medián7575
modus4848
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %41,241,2
průměrné % poražených soupeřů12,012,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
pořadí48.47.
odstup %34,958,2
% poražených soupeřů16,14,2
pořadí20182019celkem
průměr47.048.047.5
medián474847
modus474847
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %58,234,946,6
průměrné % poražených soupeřů4,216,110,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
pořadí75.82.48.
odstup %37,151,534,9
% poražených soupeřů14,05,816,1
pořadí2019celkem
průměr68.368.3
medián7575
modus4848
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %41,241,2
průměrné % poražených soupeřů12,012,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Berka Štěpánsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 62
22.05.19
pořadí75.82.48.19.
odstup %37,151,534,942,6
% poražených soupeřů14,05,816,137,9
pořadí2019celkem
průměr56.056.0
medián4848
modus1919
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %41,641,6
průměrné % poražených soupeřů18,518,5