Šmoldas Michal, 1998

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C1M 8. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:42,3040.43/4,846/0/26
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 9. 3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:57,81 - 02:00,48 - 02:00,486.94/6,143/0/27
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
C1M 3. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:49,82 - 00:48,24 - 00:48,240.87/1,8-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
C1M 6. 3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 00:50,674.12/8,9-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
C2M 3. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠMAKAL Petr
1998
2003
1 Litovel
Litovel
00:53,56 - 00:53,36 - 00:53,363.67/7,4-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
C2M 4. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠMAKAL Petr
1998
2003
1 Litovel
Litovel
- - - - 00:53,363.60/7,2-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C1M 3. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,731.03/2,162/0/84
C2M 6. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,162.86/5,949/0/32
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C1M 4. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:50,72 - 00:49,78 - 00:49,781.27/2,657/0/96
C2M 8. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
00:52,60 - 00:52,67 - 00:52,672.73/5,543/0/33
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 10. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel - - - - 00:49,313.02/6,537/0/27
C2M 7. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
Litovel
Litovel
- - - - 00:49,332.25/4,846/0/6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 8. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel 00:48,56 - 00:50,62 - 33:49,620.19/0,043/0/21
C2M 7. 3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
Litovel
Litovel
00:49,46 - 00:50,56 - 34:33,561.84/0,149/0/6
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C1M 6. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel 95.40 2 98.80 4 97.406.20/6,819
C2M 4.  ŠVADLENA Václav
ŠMOLDAS Michal
1985
1998
3 Č.Kruml.
Litovel
122.40 12 117.20 10 127.209.60/8,27
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
C1M 1. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:01,10 49
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C1M 9. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel 104.30 2 117.70 8 106.3011.40/12,011
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
C2M 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:31,9010.20/1,235
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C2M 3.  ŠMOLDAS Michal
JANŮ Petr
1998
1987
Litovel
Č.Kruml.
1.00 999 126.40 10 136.4013.80/11,38
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1M 6. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel 130.80 8 119.10 2 121.1013.60/12,724
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 5. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 09:50,1021.37/3,853/0/74
C2M 9. 3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 10:10,4654.63/9,840/0/34
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 4. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 09:51,0420.77/3,6-
C2M 5. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 10:08,3351.17/9,2-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 4. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 19:38,2846.36/4,157/0/19
C2M 5. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 20:07,9181.41/7,253/0/54
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 19:54,9840.28/3,553/0/19
C2M 5. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 20:19,4587.15/7,753/0/54
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 12:42,4025.80/3,556
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 3. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 09:51,9010.60/1,856
C2M 3. 1/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - 10:02,5084.00/16,221
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 6. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - 13:07,2057.60/7,95
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 12:41,8015.20/2,049
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 3. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 09:47,808.10/1,40
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 4. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - 13:01,9061.50/8,517
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 5. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - 10:01,7042.50/7,60
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 15. 4/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 120.30 4 117.40 0 117.4016.10/15,922
C2X 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
141.00 2 143.10 6 143.0022.70/18,93
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 17. 4/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 117.30 4 116.20 4 120.2015.00/14,320
C2X 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
137.90 4 135.10 8 141.9023.80/20,23
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - DNS 0/0/0
C2M    ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - DNF 29/0/1
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - DNS 0/0/0
C2M    ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 6. 3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 00:51,920.72/1,449/0/64
C2M 19. 4/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 00:52,033.56/7,323/0/2
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 00:51,381.91/3,949/0/59
C2M 7. 3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 00:51,251.99/4,049/0/38
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C1M 1. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 13:44,70 45
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C1M 5. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 114.10 4 129.10 10 118.1012.40/11,716
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C2M 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:14,506.40/0,821
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C2X 3. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
181.60 62 4.00 999 243.60105.60/76,50
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C1M 1. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 13:41,10 45
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C1M 4. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 129.23 2 132.00 12 131.2314.83/12,721
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C2M 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:18,0016.20/1,921
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2X 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
171.30 14 4.00 999 185.3021.20/12,90
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 7. 3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:48,83 - 00:49,37 - 00:49,372.63/5,646/0/44
C2M 9. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:51,10 - 00:49,54 - 00:49,544.02/8,840/0/31
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 9. 3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:52,64 - 00:49,02 - 00:49,022.79/6,040/0/44
C2M 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:50,21 - 00:48,62 - 00:48,621.82/3,949/0/55
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 4. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 09:42,7929.67/5,457/0/57
C2M 6. 3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 09:35,8730.40/5,649/0/44
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:13,81 - 01:12,34 - 01:12,342.61/3,749/0/51
C2M 5. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
01:10,74 - 01:11,01 - 01:11,013.80/5,753/0/44
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - DNF 0/0/0
C2M    ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - DNF 0/0/0
C2M    ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - DNS 0/0/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 4. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 19:43,5043.50/3,857/0/12
C2M 4. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - 19:41,5041.00/3,657/0/42
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 4. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 19:52,3060.50/5,357/0/13
C2M 6. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - 20:03,5064.90/5,749/0/30
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1M 1. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:35,80 33
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C1M 2. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 18:35,606.20/0,625
C2M 2. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 18:25,7075.10/7,329
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M 2. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:56,4065.10/6,435
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1M 4. 2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:13,6057.50/6,715
C2M 1. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 14:57,60 21
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C2M 1. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 17:40,50 21
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 2.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:22,0050.50/5,831
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 3.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:08,3026.90/3,149
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 2.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 14:51,7042.60/5,017
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 3.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 14:39,3040.00/4,834
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 3.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:02,9012.40/1,450
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 3. 1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:08,3033.70/3,950
C2M 4. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 15:05,3052.90/6,225
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 3.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 14:54,7045.80/5,434
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - DNF 0/0/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 5. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 01:54,981.13/1,038
C2M 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 01:59,434.13/3,634
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 10:01,83 -
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:15,53 -
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
C1M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:15,4026.60/3,243
C2M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
1 Litovel
Č.Kruml.
- - - - 15:11,5028.20/3,212
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C1M 5. 2/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:36,8030.60/3,635
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C1M 6. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,804.90/9,628
C2M 2. 1/U23MAŠÍNOVÁ Marie
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,302.40/4,525
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C2M 5. 1/U23MAŠÍNOVÁ Marie
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
- - - - 15:19,2027.50/3,19
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 4. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,191.86/3,942/0/34
C2M 7. 3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,511.38/2,931/0/44
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:47,89 - 00:48,76 - A 31/0/34
C2M    ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:49,03 - 00:48,09 - A 34/0/44
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 00:49,84 23
C2M    ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - DNS 0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 9. 4/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 125.70 6 128.80 10 131.7028.10/27,18
C2M 3. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
151.10 70 137.30 4 141.3025.40/21,913
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 4. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 09:52.10 42/0/45
C2M    ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 59:59.99 0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 4. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 01:15,333.25/4,542/0/45
C2M 7. 2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 01:13,231.76/2,531/0/31
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
C2M    ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - DNS-B 0/0/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 20:13,5064.30/5,638/0/24
C2M 4. 2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
- - - - 20:45,6083.00/7,142/0/24
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:42,1021.30/2,030
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:08,505.90/0,731
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 17:43,9076.10/7,718
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 2. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 15:12,9077.60/9,320
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:54,7023.40/2,231
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:23,1017.90/2,033
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 17:40,8052.50/5,218
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 2. 1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 15:26,5077.10/9,120
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 2.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:16,0016.95/1,938
C2M 3.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 15:56,6048.80/5,49
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 3.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 19:41,3057.60/5,146
C2M 3.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
- - - - 19:41,0062.93/5,618
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 20. 5/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 130.80 0 123.80 4 127.8017.80/16,215
C2M 8. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
131.90 6 134.30 4 137.9017.60/14,611
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 17. 4/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 127.80 2 125.60 2 127.6019.40/17,918
C2M 6. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
137.60 4 142.40 6 141.607.50/5,613
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:44,39 - 00:44,85 - 00:44,39 -
C2M 2. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:54,52 - 00:45,61 - 00:45,611.28/2,9-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 10. 6/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
181.14 208 144.21 60 204.2195.16/87,3-
C1M 30. 11/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 123.47 64 127.66 66 187.4794.82/102,3-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 12. 3/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:13,85 - 00:56,79 - 00:56,796.20/12,318/0/39
C2M 6. 1/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:57,08 - 00:54,17 - 00:54,173.08/6,034/0/33
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 4. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:56,97 - 00:53,73 - 00:53,732.13/4,142/0/57
C2M 7. 1/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:54,33 - 00:55,50 - 00:54,333.63/7,231/0/45
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M 6.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:56,15 - 01:59,28 - 01:56,153.04/2,734/0/42
C2M 7.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
02:00,32 - 01:59,63 - 01:59,638.04/7,231/0/25
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 6.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:30,2625.96/3,134/0/42
C2M 4.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
- - - - 14:26,7149.26/6,042/0/25
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 10. 1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
162.60 6 156.30 4 160.3027.90/21,13
C1M 15. 3/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 136.40 12 127.60 2 129.6019.30/17,59
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 11. 1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
164.50 8 157.70 60 172.5038.30/28,5-
C1M 14. 2/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 132.00 6 124.60 6 130.6020.20/18,3-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 10:48,31 -
C2M 3. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
- - - - 10:52,5418.38/2,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 10:22,50 -
C2M 2. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
- - - - 10:25,5513.11/2,1-
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 13:32,30 36
C2M 6. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:31,0048.00/5,85
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:32,20 36
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C1M 2. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:58,60 36
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 4. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
- - - - 15:22,6058.00/6,77
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 4. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
00:00,00 - 00:00,00 - 01:06,005.20/8,67
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 5.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:47,89 - 00:50,73 - 00:47,890.91/1,938/0/63
C2M 10.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:51,69 - 00:51,10 - 00:51,104.14/8,822/0/45
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 3.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:47,79 - 00:50,56 - 00:47,790.07/0,147/0/51
C2M 11.  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:54,94 - 00:52,21 - 00:52,215.03/10,720/0/21
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:46,30 - 00:45,80 - 00:45,80 11
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 8. 4/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 126.80 10 133.40 14 136.8042.10/44,52
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 00:39,00 - 00:41,60 - 00:39,00 51
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 7. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 10:20,4436.13/6,231/0/37
C2M 8. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
- - - - 10:22,7655.27/9,728/0/15
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 5. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:15,06 - 01:14,94 - 01:14,942.31/3,238/0/49
C2M 9. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
01:15,34 - 01:16,87 - 01:15,347.06/10,325/0/21
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 8. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:58,4040.00/4,428/0/36
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 6. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 12:23,0039.40/5,634/0/49
C2M 6. 2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
- - - - 12:30,3039.40/5,534/0/19
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 6. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 20:16,5073.40/6,434/0/24
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 6. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 20:33,4087.90/7,734/0/24
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 2. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:35,7020.50/2,447
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:00,7038.60/3,936
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 2. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:18,7037.80/3,844
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 2. 1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:53,8043.00/5,147
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 11. 4/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 125.50 0 127.03 6 125.5012.15/10,720
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 19. 6/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 128.35 56 116.49 4 120.4913.99/13,118
C2M 16. 6/U23ŠMOLDAS Michal
ČAPÁKOVÁ Eliška
1998
1995
Litovel
Litovel
179.41 14 0.00 0 193.4174.80/63,14
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 1.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:54,95 - 00:57,56 - 00:54,95 -
C2M 2.  ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
97
98
3 Litovel
Litovel
00:55,26 - 00:58,33 - 00:55,261.55/2,9-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 10.  ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
97
98
Litovel
Litovel
164.43 78 158.99 20 178.9964.37/56,2-
C1M 25.  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 152.75 68 139.42 12 151.4246.29/44,0-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 9. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:57,52 - 02:05,18 - 01:57,525.36/4,825/0/39
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 9. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 15:04,0460.98/7,225/0/39
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 6. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:54,24 - 00:55,74 - 00:54,242.13/4,134/0/42
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 9. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:56,48 - 00:54,90 - 00:54,903.20/6,225/0/44
C2M 13.  BUKNA Lukáš
ŠMOLDAS Michal
1987
1998
Litovel
Litovel
00:57,08 - 00:56,67 - 00:56,676.11/12,116/0/4
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
C1M 1. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:46,50 27
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
C1M 2. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 14:45,105.90/0,729
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 10. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:09,64 - 01:08,23 - 01:08,233.12/4,822/0/59
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 7. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:09,82 - 01:08,12 - 01:08,122.60/4,031/0/83
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 1. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 00:45,90 - 00:45,20 - 00:45,20 12
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 3. 2/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 128.50 6 125.10 6 131.1028.90/28,36
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 1. 1/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:48,60 - 00:00,00 - 00:48,60 1
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 8.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel 01:30,30 - 01:29,56 - 01:29,565.53/6,628/0/62
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 7. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 18:54,4356.52/5,231/0/79
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 8. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:20,0086.50/9,128/0/57
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 8. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 17:32,3091.20/9,528/0/69
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 3.  ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 13:27,2013.70/1,712
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 3. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 19:49,1018.70/1,612
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 2. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 19:38,2031.40/2,728
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 4. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 13:27,8028.90/3,713
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 3. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 13:42,1057.10/7,526
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C1M 4. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel - - - - 13:37,7050.00/6,522
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 20. 4/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 109.60 4 113.20 54 113.6024.30/27,217
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 20. 6/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 110.03 8 112.10 4 116.1022.06/23,516
C2M 16. 6/DSŠMOLDAS Michal
ČAPÁKOVÁ Eliška
1919
1998
Litovel
Litovel
185.00 60 0.00 999 245.00135.70/124,22
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 2.  Šmoldas Michal 1998 2 Litovel 01:13,77 - 01:14,01 - 01:13,773.47/4,9-
C2M 2.  Šmoldas Michal
Paták Jan
1998
1997
Litovel
Litovel
01:10,78 - 00:00,00 - 01:10,780.94/1,3-
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 9.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 02:00,67 - 02:00,18 - 02:00,185.85/5,125/0/45
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 9.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 15:08,8647.85/5,625/0/32
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 10. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:01,47 - 01:02,72 - 01:01,473.39/5,825
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 11. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:01,34 - 01:04,55 - 01:01,343.51/6,120/0/95
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C1M 1. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 10:21,50 32
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
C1M 1. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 10:03,10 32
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 2. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 10:00,0027.40/4,853
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 12. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:09,30 - 01:09,68 - 01:09,305.79/9,118/0/28
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 7. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:06,52 - 01:08,78 - 01:06,523.46/5,531/0/52
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
C1M 1. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 00:49,14 - 00:00,00 - 00:49,14 10
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
C1M 3. 3/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 124.10 4 125.60 0 125.6022.30/21,64
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
C1M 5. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 112.30 2 115.70 12 114.3013.10/12,95
11.05.2013 Kroměřížský slalom
C1M 7. 2/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 135.00 10 148.50 0 145.0025.10/20,93
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 13. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 01:51,5217.20/18,216/0/38
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 10.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 16:51,86103.36/11,422/0/56
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 10. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 21:27,40139.60/12,222/0/31
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 10. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 21:25,60149.90/13,222/0/31
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 16. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 25:30,40184.40/13,710/0/43
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 17. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 25:24,60172.70/12,89/0/44
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 15:03,4088.90/10,921
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 4. 2/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 14:59,9098.60/12,317
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
C1M 5. 1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 21:41,10129.40/11,022
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 6.  ŠMOLDAS Michal 1998 DM 2 - - - - 23:45,00172.20/13,76
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 6.  ŠMOLDAS Michal 1998 DM 2 - - - - 23:41,80183.50/14,86
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 18. 4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 118.90 8 116.60 4 120.6024.90/26,08
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 12. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 109.10 0 109.30 2 109.1016.90/18,317
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
C1M 3. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:07,03 - 01:08,10 - 02:15,1311.85/9,6-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 3.  ŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
01:10,91 - 01:22,25 - 02:33,1611.24/7,9-
C1M 1.  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 01:06,94 - 01:10,06 - 02:17,00 -
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 7.  ŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
153.11 114 156.45 116 267.11156.78/142,1-
C1M 12.  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 139.37 64 127.59 10 137.5941.04/42,5-
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
C1M 9.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 16:19,75153.58/18,625/0/18
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
C1M 16.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 02:44,72 - 02:11,05 - 04:55,7765.14/28,210/0/6
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 25. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:07,75 - 01:18,77 - 02:26,5231.84/27,81/0/14
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 24. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:08,30 - 01:13,87 - 02:22,1728.68/25,32/0/27
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 9. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 11:29,7067.20/10,846
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 4. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 11:29,7056.20/8,9-
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 15. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 126.80 0 0.00 0 126.8015.10/13,528
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
C1M 9. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 137.30 2 122.60 2 124.6022.40/21,95
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
C1M 9. 4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 106.30 6 111.70 2 112.3028.70/34,34
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 4.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:06,60 - 01:06,80 - 02:13,4013.80/11,513
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 7. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 122.50 2 120.10 0 120.1017.00/16,56
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 4.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:08,10 - 01:04,70 - 02:12,8013.10/10,914
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 8. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 115.90 6 111.20 2 113.2020.10/21,65
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 2. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 00:52,40 - 00:52,40 - 01:44,800.40/0,410
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 10. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 127.30 6 128.40 4 132.4024.10/22,34
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 1. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:56,80 - 01:57,80 - 03:54,60 19
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 2. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 21:09,207.70/0,614
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 1. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:57,90 - 01:58,80 - 03:56,70 18
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 1. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 20:30,90 15
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 24. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:17,82 - 01:49,40 - 03:07,2260.11/47,32/0/10
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 14.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 22:37,80246.00/22,114/0/12
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 14.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 23:28,20272.40/24,014/0/12
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 27. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 21:04,40176.21/16,20/0/2
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 24. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel 01:26,14 - 01:26,60 - 02:52,7426.27/17,92/0/2
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 22.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 22:40,70227.70/20,14/0/6
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 22.  ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel - - - - 22:39,30206.80/17,94/0/7
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C1M 6. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 16:47,7051.70/5,47
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 14:30,1045.30/5,58
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C1M 4. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 16:58,9063.40/6,624
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 4. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 14:33,0051.20/6,224
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C1M 4.  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 19:01,2095.10/9,16
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C1M 5.  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 18:53,3089.50/8,65
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 19. 4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 140.40 2 135.20 0 135.2028.70/26,913
C2M 20. 4/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
162.40 104 191.00 6 197.0081.60/70,71
C2M    PATÁK Jan
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 26. 7/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 134.50 8 137.50 8 142.5040.00/39,05
C2M 23. 4/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
160.90 56 151.00 56 207.0091.00/78,40
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
C2M 11.  PATÁK Jan
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 216.10 218 434.10310.40/250,9-
C1M 23.  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 163.10 12 171.87 14 175.1071.28/68,7-
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 29. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 01:50,53 - 01:39,80 - 03:30,3369.12/48,90/0/2
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M    ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 01:52,51 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
C1M 10. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 147.20 0 148.10 8 147.2032.70/28,69
C2M    KUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 11. 5/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 141.40 4 141.30 2 143.3029.70/26,19
C2M    KUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 25. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 134.10 2 133.30 0 133.3020.40/18,111
K1M 46. 12/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 123.90 6 135.20 6 129.9027.20/26,514
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 33. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 128.60 6 129.40 4 133.4026.00/24,211
K1M 35. 9/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 126.40 4 123.60 0 123.6021.40/20,929
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1M 10. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 132.90 0 120.70 4 124.7032.00/34,56
C2M 6. 1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
143.60 4 142.10 6 147.6035.40/31,61
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1M 14. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 136.60 58 132.80 4 136.80 47.30/52,83
C2M 4. 1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
141.90 10 153.20 12 151.9039.70/35,43
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 19. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 140.70 8 141.30 2 143.3024.60/20,75
C2M 3. 1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
161.00 2 166.20 12 163.0010.80/7,13
C1M 7. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 150.10 0 154.80 2 150.1026.50/21,44
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 16. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 141.00 0 136.90 4 140.9024.80/21,48
C2M 3. 1/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
157.00 16 164.90 6 170.9020.70/13,83
C1M 6. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 147.10 2 144.90 4 148.9029.30/24,55
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
C1M 21. 9/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 121.80 0 119.40 8 121.8034.50/39,59
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
C1M 31. 16/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 124.10 200 147.20 6 153.2061.20/66,50
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 24. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 02:19,18 - 02:22,17 - 04:41,3557.41/25,62/0/1
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 19. 3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 22:11,61249.30/23,07/0/1
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M
sobota
4. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 145.40 2 141.20 2 143.2026.10/22,35
K1M
sobota
25. 6/ZSŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 132.60 6 148.80 6 138.6039.00/39,25
C1M
neděle
5. 1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 155.60 6 165.00 60 161.6041.30/34,34
K1M
neděle
17. 4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 157.70 0 130.80 2 132.8032.50/32,410
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 5. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel 146.80 2 138.30 0 138.3030.10/27,88
K1M 14. 6/ZSŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 144.60 2 139.30 0 139.3043.00/44,74
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 27. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 26:55,00387.60/31,60/0/2
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 27. 2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel - - - - 26:55,00387.60/31,60/0/2
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M
sobota 25.9.2010
29. 1/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 141.40 2 140.60 4 143.4040.10/38,8-
C2M
sobota 25.9.2010
19. 5/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
168.10 4 170.10 54 172.1065.30/61,1-
C1M
neděle 26.9.2010
25. 1/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 142.80 4 140.30 4 144.3038.50/36,4-
C2M
neděle 26.9.2010
   ŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 -
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
C1M
sobota 19.6.2010
14. 1/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 159.40 2 160.20 0 160.2049.10/44,2-
C2M
sobota 19.6.2010
8. 2/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
Litovel
Litovel
188.30 4 186.60 4 190.6055.50/41,1-
K1M
sobota 19.6.2010
34. 8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 156.70 0 154.50 2 156.5045.50/41,0-
C1M
neděle 20.6.2010
13. 1/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 153.90 2 162.30 0 155.9038.40/32,7-
C2M
neděle 20.6.2010
8. 2/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
Litovel
Litovel
181.40 12 179.30 6 185.3050.00/37,0-
K1M
neděle 20.6.2010
34. 6/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 154.50 2 154.80 2 156.5043.90/39,0-
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M    ŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 -
C2M 8. 2/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
161.71 4 161.68 4 165.6845.12/37,4-
C1M 14. 8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 147.09 8 144.24 2 146.2445.99/45,9-
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 6. 2/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 138.30 54 132.20 54 186.2077.50/71,3-
K1M 15. 2/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 147.30 110 137.60 4 141.6055.30/64,1-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M
sobota
46. 4/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 0.00 999 177.80 56 233.80120.30/106,0-
K1M
sobota
86. 10/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 163.40 2 178.20 4 165.4069.90/73,2-
C1M
neděle
39. 3/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 191.10 2 170.30 4 174.3059.80/52,2-
K1M
neděle
83. 11/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 166.30 6 166.30 2 168.3070.60/72,3-
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí
C1M 17.  ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 216.17 10 208.47 58 226.1788.07/63,8-
K1M 50.  ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 187.96 58 188.15 2 190.1566.14/53,3-
20.06.2009-21.06.2009 Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice
C1M
sobota
15. 2/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 186.80 2 177.60 6 183.6071.00/63,1-
C2M
sobota
13. 3/ZMKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Litovel
Litovel
201.10 16 200.10 16 216.1077.10/55,5-
K1M
sobota
53. 8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 173.30 2 193.80 0 175.3067.70/62,9-
C1M
neděle
13. 2/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 184.90 2 184.90 2 186.9069.50/59,2-
C2M
neděle
12. 2/ZMKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Litovel
Litovel
193.10 8 196.00 16 201.1060.30/42,8-
K1M
neděle
49. 8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 171.90 0 169.00 4 171.9065.90/62,2-
13.06.2009-14.06.2009 Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M
sobota
18. 1/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 202.90 106 183.80 10 193.80103.30/114,1-
C2M
sobota
10. 2/ZMKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Litovel
Litovel
194.80 60 180.30 118 254.80138.30/118,7-
K1M
sobota
46. 7/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 192.10 54 179.50 6 185.50101.50/120,8-
C1M
neděle
19. 2/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 183.20 104 195.50 52 247.50157.90/176,2-
C2M
neděle
9. 2/ZMKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Litovel
Litovel
194.50 166 180.70 110 290.70164.50/130,3-
K1M
neděle
43. 8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 169.70 110 211.60 8 219.60128.20/140,3-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
34. 2/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 189.20 0 0.00 999 189.2079.60/72,6-
K1M
sobota
69. 8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 175.50 6 170.80 12 181.5076.20/72,4-
C1M
neděle
   ŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 -
K1M
neděle
   ŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 24.05.18 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 30.05.17 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 23.11.16 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 27.05.15 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 31.03.12 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Šmoldas MichalTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 30
64.C2M
Janů Petr
1/1 8
70.C2M
Švadlena Václav
1/1 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 1/1 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 6/9 325
6.C2M
Šotola Karel
6/7 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/10 49
17.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 35
 C2M
Šotola Karel
5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/13 366
4.C2M
Šotola Karel
5/11 207

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
152.C1M 2/2 37
 C2X
Plachtová Alexandra
2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 42
13.C2X
Plachtová Alexandra
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 7/12 355
6.C2M
Šotola Karel
7/12 346
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/14 90
34.C2M
Plachtová Alexandra
2/2 42
 C2M
Šotola Karel
5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/20 281
4.C2M
Šotola Karel
5/19 223

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
57.C1M 1/1 8
28.C2M
Šotola Karel
1/1 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 5/8 195
9.C2M
Šotola Karel
5/7 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/12 190
23.C2M
Mašínová Marie
2/2 34
24.C2M
Šotola Karel
5/8 27
33.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/12 191
4.C2M
Šotola Karel
5/11 163

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 44
10.C2M
Šotola Karel
2/2 24
38.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/12 301
8.C2M
Šotola Karel
7/9 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/15 108
28.C2M
Plachtová Alexandra
3/3 19
 C2M
Šotola Karel
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/17 269
4.C2M
Šotola Karel
5/9 173
38.K1M 1/1 51

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 3/3 44
32.C2M
Čapáková Eliška
1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 7/10 205
34.C2M
Bukna Lukáš
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/12 56
 C2M
Bukna Lukáš
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/17 352
23.C2M
Bukna Lukáš
1/1 4
29.C2M
Šotola Karel
1/1 1

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/5 45
33.C2M
Čapáková Eliška
1/1 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 8/12 192
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/20 301

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 1/1 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/7 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 8/12 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 5/14 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/25 112

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
162.C1M 2/2 22
270.K1M 2/2 43
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/13 48
23.C2M
Kuča Jakub
5/8 11
 C2M
Paták Jan
1/1 0
113.K1M 5/5 32

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí30.25.12.23.14.17.
odstup % *)102,344,042,568,745,963,8
% poražených soupeřů *)6,525,050,029,023,511,1
pořadí200920102011201220142015celkem
průměr17.014.023.012.025.030.020.2
medián17142312253017
modus17142312253012
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)63,845,968,742,544,0102,361,2
průměrné % poražených soupeřů *)11,123,529,050,025,06,524,2
počet jízd22222212
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí10.10.7.11.8.
odstup % *)87,356,2142,1250,937,4
% poražených soupeřů *)40,030,825,09,146,2
pořadí20102011201220142015celkem
průměr8.011.07.010.010.09.2
medián8117101010
modus8117101010
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)37,4250,9142,156,287,3114,8
průměrné % poražených soupeřů *)46,29,125,030,840,030,2
počet jízd212229
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí6.9.5.4.15.25.33.34.
odstup %6,812,011,712,713,518,124,272,6
% poražených soupeřů75,057,976,583,373,144,237,315,4
pořadí20092011201220172018celkem
průměr34.029.015.04.57.516.4
medián342515469
modus342515464
počet závodů121228
průměrný odstup od vítěze %72,621,113,512,29,421,5
průměrné % poražených soupeřů15,440,873,179,966,557,8
počet jízd1424415
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
62,5%
čistých jízd1
100,0%
1
25,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
26,7%

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
pořadí4.3.
odstup %8,211,3
% poražených soupeřů72,771,4
pořadí2018celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,79,7
průměrné % poražených soupeřů72,172,1
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Šmoldas Michalsl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
pořadí3.2.
odstup %76,512,9
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,744,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd22
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šmoldas Michalřeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí46.35.69.
odstup %26,520,972,4
% poražených soupeřů37,555,310,5
pořadí20092011celkem
průměr69.040.550.0
medián693546
modus693535
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %72,423,739,9
průměrné % poražených soupeřů10,546,434,4
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí6.15.17.9.20.17.15.8.11.19.3.20.20.3.5.7.18.12.9.9.7.8.10.19.26.10.11.10.14.7.6.21.31.5.4.5.25.29.13.14.6.39.46.13.15.19.18.
odstup %12,715,914,327,116,217,917,544,510,713,128,327,223,521,612,920,926,018,321,934,316,521,622,326,939,028,626,134,552,821,424,539,566,534,322,327,836,438,832,744,271,352,2106,059,263,1176,2114,1
% poražených soupeřů79,267,461,955,651,359,053,322,269,753,881,855,852,566,755,633,337,063,346,742,962,553,340,050,028,659,160,043,823,553,861,542,916,760,072,777,835,133,340,031,616,75,02,27,7---5,310,5
pořadí2009201020112012201320142015201620172018celkem
průměr25.017.413.010.411.011.015.09.016.06.014.3
medián181410971115915613
modus13659203891565
počet závodů6513753412147
průměrný odstup od vítěze %95,144,734,223,021,217,424,027,115,112,736,7
průměrné % poražených soupeřů5,131,350,049,452,868,446,555,664,779,244,7
počet jízd11102614106824293
lepší 1. jízda1
16,7%
2
40,0%
5
38,5%
2
28,6%
3
60,0%
1
33,3%
1
25,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
16
34,0%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
6
23,1%
2
14,3%
2
20,0%
1
16,7%
1
12,5%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
15
16,1%

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 136
27.09.14
Hanácké SO
28.09.13
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí3.8.6.10.16.16.20.23.6.4.3.3.19.8.8.12.13.9.10.
odstup %21,914,65,621,163,1124,270,778,431,635,47,113,861,137,041,142,855,5130,3118,7
% poražených soupeřů80,068,277,340,028,616,713,68,328,657,166,766,728,041,736,4---7,7------
pořadí2009201020112013201420152016celkem
průměr11.011.79.816.016.08.03.010.4
medián10841616839
modus9831616633
počet závodů436113119
průměrný odstup od vítěze %86,846,439,5124,263,113,821,951,3
průměrné % poražených soupeřů1,935,440,216,728,661,880,035,0
počet jízd8612126237
lepší 1. jízda2
50,0%
1
33,3%
3
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
9
47,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
2,7%

Kategorie C2X

Šmoldas Michalsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí6.6.
odstup %18,920,2
% poražených soupeřů44,444,4
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,519,5
průměrné % poražených soupeřů44,444,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šmoldas MichalŘeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí19.16.17.25.14.34.34.15.83.86.49.53.43.46.
odstup %20,721,432,439,244,739,041,064,172,373,262,262,9140,3120,8
% poražených soupeřů48,655,950,035,158,129,826,736,412,812,415,822,48,711,8
pořadí200920102011celkem
průměr60.027.718.238.1
medián49341734
modus43341434
počet závodů63514
průměrný odstup od vítěze %88,648,031,759,6
průměrné % poražených soupeřů14,031,049,530,3
počet jízd1261028
lepší 1. jízda3
50,0%
1
33,3%
1
20,0%
5
35,7%
čistých jízd2
16,7%
1
16,7%
3
30,0%
6
21,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí8.10.5.4.5.6.6.4.4.5.4.4.5.6.7.8.6.6.6.9.7.8.8.9.13.10.10.10.16.17.9.14.14.27.22.22.19.27.27.
odstup %4,86,53,84,13,51,43,93,85,31,00,04,55,63,16,24,45,66,47,77,25,29,19,55,618,211,412,213,213,712,818,622,124,016,220,117,923,031,631,6
% poražených soupeřů66,774,388,278,669,289,689,870,075,081,888,989,771,470,675,056,377,354,554,560,080,677,475,046,729,425,035,730,842,344,811,17,17,110,316,019,210,013,313,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr24.318.012.18.06.54.55.06.410.4
medián271410864458
modus271410864456
počet závodů3674644539
průměrný odstup od vítěze %28,719,812,47,85,62,83,64,510,4
průměrné % poražených soupeřů12,211,836,473,364,783,081,175,453,2

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí7.9.5.5.19.7.4.6.6.7.4.4.8.6.
odstup %4,89,87,27,77,34,03,65,73,62,57,16,09,75,5
% poražených soupeřů68,457,960,060,0---64,766,750,061,564,762,572,750,054,5
pořadí2015201620172018celkem
průměr6.05.79.06.56.9
medián66656
modus44454
počet závodů334414
průměrný odstup od vítěze %7,14,45,27,46,1
průměrné % poražených soupeřů59,162,945,461,656,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí6.10.5.4.6.1.1.5.1.1.1.9.2.8.2.4.
odstup %8,96,53,84,11,40,00,03,60,00,00,07,20,79,54,88,9
% poražených soupeřů61,574,388,278,689,6100,0100,063,6100,0100,0100,060,094,475,096,381,3
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr4.02.06.31.02.36.06.34.1
medián42811654
modus42211641
počet závodů113331416
průměrný odstup od vítěze %8,94,85,80,01,21,45,83,7
průměrné % poražených soupeřů81,396,376,5100,087,989,675,785,2

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí4.7.9.5.19.5.3.2.4.
odstup %7,24,89,87,27,33,12,92,16,7
% poražených soupeřů40,068,457,960,0---63,687,594,178,6
pořadí2015201620172018celkem
průměr3.05.019.06.36.4
medián351955
modus251944
počet závodů31149
průměrný odstup od vítěze %3,93,17,37,35,7
průměrné % poražených soupeřů86,763,60,056,661,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí8.10.1.5.4.5.6.6.1.1.4.4.4.5.3.4.4.5.2.3.1.1.7.8.6.6.6.9.1.2.7.8.8.9.13.10.10.10.16.17.9.9.14.14.27.22.22.19.27.27.
odstup %4,86,50,03,84,13,51,43,90,00,05,43,85,31,03,20,04,55,61,95,10,00,06,24,45,66,47,77,20,00,75,29,19,55,618,211,412,213,213,712,818,610,822,124,016,220,117,923,031,631,6
% poražených soupeřů66,774,3100,088,278,669,289,689,8100,0100,088,570,075,081,880,088,989,771,488,981,8100,0100,075,056,377,354,554,560,0100,094,480,677,475,046,729,425,035,730,842,344,811,179,57,17,110,316,019,210,013,313,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr24.316.712.15.85.03.73.75.58.6
medián271410764456
modus27910863451
počet závodů3776777650
průměrný odstup od vítěze %28,718,512,45,34,33,02,83,88,6
průměrné % poražených soupeřů12,221,536,481,273,983,287,679,562,4

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí7.2.9.5.5.19.7.2.2.6.4.6.6.3.7.4.3.3.6.4.8.6.
odstup %4,81,29,87,27,77,34,00,81,95,63,65,73,63,22,57,15,45,65,86,79,75,5
% poražených soupeřů68,493,357,960,060,0---64,787,588,968,866,750,061,575,064,762,533,360,061,578,650,054,5
pořadí2015201620172018celkem
průměr6.04.36.65.65.6
medián63655
modus63256
počet závodů467522
průměrný odstup od vítěze %7,04,64,16,15,2
průměrné % poražených soupeřů61,259,560,967,962,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí8.10.5.4.5.3.3.3.3.6.6.4.4.4.1.2.2.4.2.3.3.3.5.1.4.4.5.3.3.3.3.7.8.6.6.6.2.3.2.2.9.7.8.8.3.3.2.4.3.4.9.1.2.1.13.10.10.10.16.17.3.5.4.6.6.9.2.1.14.14.27.22.22.6.6.4.4.5.4.19.27.27.
odstup %4,86,53,84,13,51,83,51,42,01,43,95,43,85,30,00,66,46,75,83,13,91,41,00,00,04,55,60,72,02,02,26,24,45,66,47,72,43,95,13,87,25,29,19,51,61,72,73,77,56,55,60,04,80,018,211,412,213,213,712,810,911,012,314,813,718,60,60,022,124,016,220,117,95,55,46,26,68,69,123,031,631,6
% poražených soupeřů66,774,388,278,669,287,587,585,786,789,689,888,570,075,0100,088,988,962,587,585,787,586,781,8100,088,989,771,483,377,885,781,875,056,377,354,554,592,981,893,391,760,080,677,475,081,883,392,980,084,676,946,7100,096,3100,029,425,035,730,842,344,866,755,657,137,537,511,190,9100,07,17,110,316,019,244,437,570,066,760,070,010,013,313,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr24.310.07.55.14.73.43.44.96.6
medián2766463344
modus27410323433
počet závodů31415109913982
průměrný odstup od vítěze %28,711,510,35,55,02,03,73,57,3
průměrné % poražených soupeřů12,243,653,779,375,384,584,780,567,2

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 22
09.04.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 34
30.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí7.9.5.5.3.6.5.4.19.7.6.4.6.2.1.1.2.3.4.3.6.7.4.2.2.2.2.8.6.
odstup %4,89,87,27,716,27,97,68,57,34,05,63,65,77,30,00,05,04,86,25,43,62,57,19,37,79,15,29,75,5
% poražených soupeřů68,457,960,060,066,728,633,350,0---64,768,866,750,080,0100,0100,075,075,057,175,061,564,762,585,780,085,780,050,054,5
pořadí2015201620172018celkem
průměr7.03.64.85.54.9
medián62354
modus62152
počet závodů2712829
průměrný odstup od vítěze %7,66,44,68,76,4
průměrné % poražených soupeřů52,374,367,753,164,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí9.3.4.8.7.9.6.4.12.4.6.5.3.5.9.6.9.10.7.8.9.10.11.12.7.16.25.24.24.24.29.24.
odstup %6,12,12,60,05,66,03,73,912,34,12,71,90,13,24,84,16,24,84,06,65,15,86,19,15,528,227,825,347,317,948,925,6
% poražených soupeřů66,794,992,782,176,965,282,888,557,788,570,683,391,383,360,084,476,570,081,379,457,975,775,056,076,9---14,320,711,520,73,411,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr26.522.69.88.25.84.07.36.010.9
medián242410854749
modus24247954639
počet závodů2556613432
průměrný odstup od vítěze %37,329,36,35,14,13,95,12,710,6
průměrné % poražených soupeřů7,513,468,375,379,188,575,084,162,5

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 117
23.08.14
pořadí6.8.7.9.6.5.7.6.7.7.10.11.9.13.
odstup %5,95,50,18,83,95,72,96,07,27,28,810,710,312,1
% poražených soupeřů73,766,771,450,068,875,068,473,766,740,052,652,452,945,5
pořadí20142015201620172018celkem
průměr13.08.37.06.77.07.9
medián1377677
modus1377567
počet závodů1613314
průměrný odstup od vítěze %12,18,42,96,13,86,8
průměrné % poražených soupeřů45,556,468,464,670,661,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí4.8.4.1.2.1.9.9.2.3.1.24.24.
odstup %2,60,03,90,00,00,04,86,24,99,60,025,347,3
% poražených soupeřů92,782,188,5100,090,0100,060,076,591,784,6100,020,711,5
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr13.02.06.31.54.06.07.1
medián3291444
modus24291441
počet závodů41321213
průměrný odstup od vítěze %20,54,93,70,03,91,38,0
průměrné % poražených soupeřů54,291,778,895,088,587,476,8

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí8.7.7.2.4.2.13.2.3.
odstup %5,50,12,92,98,62,912,11,37,9
% poražených soupeřů66,771,468,492,375,093,345,590,071,4
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr3.02.07.53.07.07.55.3
medián3222774
modus3222772
počet závodů1122129
průměrný odstup od vítěze %7,91,37,55,72,92,84,9
průměrné % poražených soupeřů71,490,069,483,768,469,174,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí9.3.4.8.7.9.6.6.4.12.4.6.2.5.3.5.9.6.9.7.8.9.12.7.16.25.24.24.24.29.24.
odstup %6,12,12,60,05,66,03,79,63,912,34,12,70,01,90,13,24,84,16,24,06,65,19,15,528,227,825,347,317,948,925,6
% poražených soupeřů66,794,992,782,176,965,282,861,588,557,788,570,690,083,391,383,360,084,476,581,379,457,956,076,9---14,320,711,520,73,411,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr26.522.69.37.85.35.07.36.010.5
medián24249854748
modus24247954639
počet závodů2535723431
průměrný odstup od vítěze %37,329,36,65,13,56,85,12,710,7
průměrné % poražených soupeřů7,513,463,676,380,775,075,084,162,3

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 117
23.08.14
pořadí6.8.7.9.6.5.2.7.6.7.7.4.10.11.9.13.
odstup %5,95,50,18,83,95,74,52,96,07,27,28,68,810,710,312,1
% poražených soupeřů73,766,771,450,068,875,090,068,473,766,740,075,052,652,452,945,5
pořadí20142015201620172018celkem
průměr13.07.74.56.77.07.3
medián1372677
modus1372567
počet závodů1723316
průměrný odstup od vítěze %12,18,43,76,13,86,8
průměrné % poražených soupeřů45,559,079,264,670,663,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šmoldas Michalsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí9.3.4.8.7.9.6.4.12.4.6.5.3.1.5.9.6.9.7.1.8.9.12.7.1.16.25.24.4.4.2.1.1.24.24.29.24.
odstup %6,12,12,60,05,66,03,73,912,34,12,71,90,10,03,24,84,16,24,00,06,65,19,15,50,028,227,825,311,510,90,40,00,047,317,948,925,6
% poražených soupeřů66,794,992,782,176,965,282,888,557,788,570,683,391,3100,083,360,084,476,581,3100,079,457,956,076,9100,0---14,320,772,772,790,0100,0100,011,520,73,411,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr26.512.57.36.75.14.07.36.09.0
medián2447754747
modus24241954631
počet závodů21046713437
průměrný odstup od vítěze %37,316,94,94,33,53,95,12,79,3
průměrné % poražených soupeřů7,550,372,780,382,188,575,084,168,0

Kategorie C2M

Šmoldas Michalsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 117
23.08.14
sj 46
14.05.14
pořadí6.8.7.9.6.5.7.6.7.7.10.11.9.13.1.
odstup %5,95,50,18,83,95,72,96,07,27,28,810,710,312,10,0
% poražených soupeřů73,766,771,450,068,875,068,473,766,740,052,652,452,945,5---
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.08.37.06.77.07.5
medián177677
modus177567
počet závodů2613315
průměrný odstup od vítěze %6,08,42,96,13,86,3
průměrné % poražených soupeřů22,856,468,464,670,657,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále