Zieris Matyáš, 1995

TJ Bohemians Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 8.   48.006,4
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 6.   2.515,2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 20.   4.089,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 12.   3.117,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 6.   1.412,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 7.   1.612,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
   
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 4.   23.502,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 5.   30.203,2
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 5.   28.922,8
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 4.   20.262,0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 2.   10.751,1
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 2.   14.211,4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 2.   9.251,0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 2.   14.101,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2.   19.002,5
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4.   25.803,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4.   17.402,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5.   31.903,6
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 10. 1/U23 39.085,2
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 12. 2/U23 7.737,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 8. 3/U23 0.190,4
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 7. 2/U23 0.680,0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 4. 1/U23 10.352,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 4. 1/U23 10.402,0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 6. 2/U23 25.282,4
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 5. 2/U23 29.522,8
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 1. 1/U23
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 2. 2/U23 0.500,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 1. 1/U23
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 1. 1/U23
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 1/U23 17.302,7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd    
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 1/U23 19.103,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 1/U23 9.501,9
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd    
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd    
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 14. 5/U23 0.721,5
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 6. 2/U23 1.342,8
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 7. 3/U23 2.044,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 4. 2/U23 1.343,1
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 5. 3/U23 11.032,2
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 1. 1/U23
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 7. 4/U23 28.703,3
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 6. 3/U23 32.103,7
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 4/U23 38.303,7
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 6. 3/U23 37.103,6
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 1. 1/U23
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně K1M sjezd 1. 1/U23
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 1. 1/U23
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 1. 1/U23
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd    
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd    
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd    
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 26.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 4.   30.103,9
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 3.   20.602,6
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 3. 1/U23 19.802,5
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 7. 2/U23 1.974,5
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 3. 2/U23
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 2. 1/U23
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 3. 1/U23 37.803,6
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 4. 2/U23 37.403,6
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 1. 1/U23
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 1. 1/U23
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 2.   10.001,3
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 3.   19.992,6
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 2.   9.941,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 10. 4/U23 3.968,2
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 13. 6/U23 6.2713,4
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 1. 1/U23
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 1. 1/U23
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/U23
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/U23
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 6.   3.127,2
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 7.   3.027,0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 3. 1/U23 9.061,7
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 3. 2/U23 1.652,6
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 3. 2/U23 40.904,9
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 6. 2/U23 31.704,8
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 4. 1/U23 56.705,5
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 3. 1/U23 43.204,2
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1M sjezd 1. 1/U23
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 1. 1/U23
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1M sjezd 1. 1/U23
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 1. 1/U23
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 12. 5/U23 6.105,7
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 3. 2/U23 28.163,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 5. 3/U23 2.795,8
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 7. 2/U23 3.417,2
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 15. 6/U23 6.5411,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 8.   4.906,9
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 7. 3/U23 48.545,2
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 8. 3/U23 49.205,9
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 9. 3/U23 60.007,2
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
KÁDRLE Martin
   
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 30. 3/U23 20.5019,7
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
KÁDRLE Martin
   
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 2. 1/U23 20.803,4
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 8. 2/U23 9.508,7
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/U23
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 27. 3/DS 17.6019,5
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 2.   0.130,2
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 27.   26.1329,6
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd    
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 6.   50.196,6
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 1.  
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 1.  
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 1.  
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 1.  
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 4. 1/DS 24.904,6
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 4. 2/DS 3.900,8
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 8. 3/DS 3.946,9
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 8. 2/DS 4.568,3
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 12. 2/DS 6.957,9
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 6.   43.595,1
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 7. 1/DS 79.107,8
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 6. 1/DS 70.606,9
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 7. 2/DS 77.806,6
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 7. 2/DS 53.704,5
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice K1M sjezd 2. 1/DS 62.606,6
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice K1M sjezd 3. 1/DS 55.205,5
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice K1M sjezd 3. 1/DS 44.204,7
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice K1M sjezd 3. 1/DS 60.806,5
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 8. 1/DS 6.906,8
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 6. 1/DS 11.5012,1
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 3. 2/DS 4.464,0
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1M slalom 28.   29.4330,5
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 1. 1/DS
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 1. 1/DS
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 10. 3/DS 8.788,6
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 22. 5/DS 13.7913,3
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 4. 1/DS 7.307,1
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 3. 3/DS 13.502,5
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 15. 3/DS 14.7013,8
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 10.   85.908,6
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 9.   75.407,4
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 11. 3/DS 66.677,1
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 12. 4/DS 9.697,5
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 14.   93.5010,0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 9.   60.806,4
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 5.   64.706,9
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 6.   83.508,7
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 5.   42.804,5
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 5.   51.005,4
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 15. 2/DM 19.069,1
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 13. 1/DM 63.318,4
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 12. 2/DM 12.029,4
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 15. 2/DM 15.8512,5
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 59. 8/DM 34.4334,0
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 51. 6/DM 25.5226,1
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 10. 1/DM 13.166,8
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 11. 1/DM 65.277,1
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 5. 1/DM 7.408,5
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 2. 1/DM 2.803,0
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 2. 1/DM 3.302,7
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
POSPÍŠIL Adrian
   
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 2. 1/DM 0.500,4
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
POSPÍŠIL Adrian
7. 2/DM 80.5053,1
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 17. 1/DM 103.2010,0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 17. 1/DM 103.2010,0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 15. 1/DM 14.9710,0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 12. 1/DM 80.299,2
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 13.   113.0011,1
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 15.   152.1014,7
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
sobota 25.9.2010
43.   33.4035,2
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
POSPÍŠIL Adrian
14.   28.0022,4
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
14.   13.9014,3
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
POSPÍŠIL Adrian
11.   23.9019,9
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
10.   11.7012,3
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1M slalom 26.   29.1029,0
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 28. 7/DM 23.0025,6
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 20. 5/DM 15.1018,7
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 21. 7/DM 16.9420,1
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy K1M slalom
sobota 22.5.2010
33. 7/DM 34.3832,5
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy K1M slalom
neděle 23.5.2010
37. 9/DM 37.0439,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
42. 4/ZS 26.0227,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
41. 4/ZS 23.6024,2
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1M slalom 18.   18.7815,1
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
32. 9/ZS 23.8328,1
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
60. 21/ZS 75.4089,7
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
72. 20/ZS 38.6744,1
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
sobota
65. 2/ZS 38.1348,4
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
neděle
39. 2/ZS 30.2138,2
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
27. 3/ZS 24.1022,9
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
16. 2/ZS 15.9015,7
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
sobota
39. 6/ZS 27.4032,2
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
neděle
38. 8/ZS 25.8028,4
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
sobota
15. 1/ZS 36.7032,4
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
neděle
14. 1/ZS 33.9028,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zieris MatyášTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 03.03.19 updated from RVP
Zieris MatyášBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 06.02.19 updated from RVP
Zieris MatyášBohemians Praha K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Zieris MatyášLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 08.03.15 updated from RVP
Zieris MatyášLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.04.14 updated from RVP
Zieris MatyášLoko Trutnov K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Zieris MatyášLoko Trutnov K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Zieris MatyášLoko Trutnov K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Zieris MatyášLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Zieris MatyášLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4005|0|N

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Šmoldas Michal
2/2 23
6.K1M 6/10 315
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Šmoldas Michal
2/2 1
3.K1M 5/14 1022
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Šmoldas Michal
2/2 12
7.K1M 5/14 624

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 5/7 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.K1M 5/11 770
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/11 255

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 7/12 394
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/20 904
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/16 267

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.K1M 5/6 291
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/11 654
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1M 8/10 437
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/18 623
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kádrle Martin
2/2 0
193.K1M 2/2 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/9 326
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/11 539
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
98.K1M 1/1 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 7/10 302
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/18 719
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/12 177

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
78.K1M 4/4 424
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 7/8 236
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/14 723
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pospíšil Adrian
2/2 0
81.K1M 4/4 246

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M30-------
K1M6765471014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2011
K1M69

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420122011
C2M124-114
K1M1937881

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M52-------
K1M34232336

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2013
K1M98

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M18-------
K1M717177275941685
Fotky nenalezeny.
0|4005|0|N

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Šmoldas Michal
2/2 23
6.K1M 6/10 315
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Šmoldas Michal
2/2 1
3.K1M 5/14 1022
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Šmoldas Michal
2/2 12
7.K1M 5/14 624

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 5/7 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.K1M 5/11 770
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/11 255

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 7/12 394
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/20 904
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/16 267

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.K1M 5/6 291
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/11 654
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1M 8/10 437
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/18 623
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kádrle Martin
2/2 0
193.K1M 2/2 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/9 326
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/11 539
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
98.K1M 1/1 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 7/10 302
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/18 719
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/12 177

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
78.K1M 4/4 424
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 7/8 236
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/14 723
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pospíšil Adrian
2/2 0
81.K1M 4/4 246

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M30-------
K1M6765471014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2011
K1M69

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420122011
C2M124-114
K1M1937881

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M52-------
K1M34232336

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2013
K1M98

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C2M18-------
K1M717177275941685

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
37 1 3 138     179
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ55.051.0512
K1M55.051.0512
veřejné závody24.220.0235
K1M24.921.0231
C2M10.711.073
C1M43.043.0431
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody00,038,600,038,635
K1M00,039,700,039,731
C2M00,000,000,000,03
C1M00,000,000,000,01
Celkem00,038,100,038,137
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ426700,0
K1M426700,0
veřejné závody68808121623,5
K1M59602101627,1
C2M71982800,0
C1M28400,0
Celkem72834121622,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Zieris Matyášsl 24
20.04.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí30.27.28.26.18.
odstup % *)19,729,630,529,015,1
% poražených soupeřů *)60,361,860,358,370,2
pořadí20092010201220132014celkem
průměr18.026.028.027.030.025.8
medián182628273027
modus182628273018
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)15,129,030,529,619,724,8
průměrné % poražených soupeřů *)70,258,360,361,860,362,2
počet jízd222219
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Zieris MatyášUSD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
pořadí59.51.
odstup %34,026,1
% poražených soupeřů41,450,5
pořadí2011celkem
průměr55.055.0
medián5151
modus5151
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,130,1
průměrné % poražených soupeřů46,046,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Zieris MatyášŘeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí7.11.14.
odstup %53,119,922,4
% poražených soupeřů14,347,438,1
pořadí20102011celkem
průměr12.57.010.7
medián11711
modus1177
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %21,253,131,8
průměrné % poražených soupeřů42,814,333,3
počet jízd426
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Zieris Matyášsl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD Veltrusy
22.05.10
USD Veltrusy
22.05.10/2
USD České Vr
27.06.09
USD Roztoky
20.06.09
USD Roztoky
20.06.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí30.8.8.6.4.15.5.2.2.2.10.14.28.20.21.37.33.72.39.65.16.27.38.39.14.15.
odstup %19,78,76,812,17,113,88,53,02,70,412,314,325,618,720,139,332,544,138,248,415,722,928,432,228,132,4
% poražených soupeřů60,390,194,296,296,085,392,398,197,697,687,884,376,382,482,139,050,820,237,712,372,765,865,165,543,548,1
pořadí20092010201120122014celkem
průměr36.123.32.88.319.021.9
medián382126815
modus39102482
počet závodů9744226
průměrný odstup od vítěze %32,323,33,69,914,220,6
průměrné % poražených soupeřů47,971,896,492,975,270,8
počet jízd181488250
lepší 1. jízda3
33,3%
5
71,4%
2
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
13
50,0%
čistých jízd3
16,7%
3
21,4%
3
37,5%
6
75,0%
0
0,0%
15
30,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Zieris MatyášHanácké SO
28.09.13
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
pořadí27.41.42.60.32.
odstup %19,524,227,289,728,1
% poražených soupeřů74,857,457,710,652,3
pořadí20092013celkem
průměr43.827.040.4
medián412741
modus322727
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %42,319,537,7
průměrné % poražených soupeřů44,574,850,6
počet jízd8210
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd2
25,0%
0
0,0%
2
20,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Zieris Matyášsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí8.4.5.5.4.10.8.4.6.5.14.6.7.6.7.6.3.2.3.4.3.3.6.4.3.3.7.8.9.6.12.6.7.6.7.7.10.9.11.14.9.13.11.17.17.12.13.15.
odstup %6,42,43,22,82,05,20,42,02,42,81,52,83,33,73,73,60,00,03,63,61,74,94,85,54,23,75,25,97,26,67,95,17,86,96,64,58,67,47,110,06,48,47,110,010,09,211,114,7
% poražených soupeřů75,094,392,684,688,979,589,295,281,585,278,091,768,479,273,978,396,298,185,780,095,285,779,278,685,788,287,881,177,173,764,580,076,980,885,485,057,163,675,674,084,961,381,163,663,657,750,041,7
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr14.010.67.36.83.83.07.76.65.27.6
medián131077336657
modus13963336446
počet závodů75745465548
průměrný odstup od vítěze %10,17,96,55,54,21,83,12,63,45,3
průměrné % poražených soupeřů59,971,078,083,684,990,078,386,187,178,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Zieris Matyášsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí8.4.6.14.3.9.2.4.3.13.
odstup %0,42,02,41,53,77,23,40,82,58,4
% poražených soupeřů89,295,281,578,088,277,194,793,991,761,3
pořadí201120122013201420172018celkem
průměr13.03.04.04.714.06.06.6
medián133431464
modus133421443
počet závodů11131310
průměrný odstup od vítěze %8,42,50,84,81,51,63,2
průměrné % poražených soupeřů61,391,793,986,778,088,685,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Zieris Matyášsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 11
01.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
sj 11ČP
31.08.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí8.4.5.5.4.2.2.2.2.10.8.4.6.5.2.1.1.1.14.6.5.7.6.7.6.1.1.1.1.26.3.2.3.4.1.1.3.2.2.1.1.3.3.6.4.3.1.1.1.1.3.7.8.9.2.1.6.1.1.12.6.7.6.7.7.3.2.3.3.10.9.11.14.9.6.5.5.13.11.17.17.12.13.15.
odstup %6,42,43,22,82,01,41,11,41,05,20,42,02,42,80,10,00,00,01,52,82,23,33,73,73,60,00,00,00,00,00,00,03,63,60,00,02,61,31,00,00,01,74,94,85,54,20,00,00,00,03,75,25,97,23,40,06,60,00,07,95,17,86,96,64,55,56,66,54,78,67,47,110,06,48,76,94,58,47,110,010,09,211,114,7
% poražených soupeřů75,094,392,684,688,995,095,095,596,079,589,295,281,585,296,7100,0100,0100,078,091,792,968,479,273,978,3100,0100,0100,0100,03,896,298,185,780,0100,0100,090,996,397,1100,0100,095,285,779,278,685,7100,0100,0100,0100,088,287,881,177,194,7100,073,7100,0100,064,580,076,980,885,485,083,391,788,988,957,163,675,674,084,982,887,188,961,381,163,663,657,750,041,7
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr14.08.64.95.02.32.36.84.23.85.5
medián13963126444
modus13531121121
počet závodů78136119129984
průměrný odstup od vítěze %10,17,45,34,21,91,41,71,42,43,7
průměrné % poražených soupeřů59,976,884,588,293,193,880,591,990,885,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Zieris Matyášsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 5
25.03.18
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí8.4.5.5.4.2.4.4.5.10.8.4.6.5.3.3.3.14.6.5.7.6.7.6.4.3.3.3.2.3.4.3.3.6.4.3.3.7.8.9.6.4.4.12.6.7.6.7.7.10.9.11.14.9.5.13.11.17.17.12.13.15.
odstup %6,42,43,22,82,02,53,02,33,65,20,42,02,42,82,71,93,01,52,82,23,33,73,73,63,92,52,60,00,03,63,61,74,94,85,54,23,75,25,97,26,64,60,87,95,17,86,96,64,58,67,47,110,06,45,48,47,110,010,09,211,114,7
% poražených soupeřů75,094,392,684,688,998,094,394,893,279,589,295,281,585,294,794,994,978,091,792,968,479,273,978,390,993,193,196,298,185,780,095,285,779,278,685,788,287,881,177,173,792,193,964,580,076,980,885,485,057,163,675,674,084,988,961,381,163,663,657,750,041,7
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr14.09.76.66.83.83.06.15.34.66.7
medián13967336446
modus13963336343
počet závodů769454108962
průměrný odstup od vítěze %10,17,55,65,54,21,83,02,63,14,8
průměrné % poražených soupeřů59,974,081,483,684,990,084,089,490,682,0

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Zieris Matyášsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí6.20.12.6.7.12.7.7.4.1.7.10.13.6.7.3.12.5.7.15.8.8.8.10.22.12.15.12.15.10.15.
odstup %5,29,37,22,42,77,40,04,73,10,04,58,213,47,27,02,65,75,87,211,26,96,98,38,613,37,59,19,412,56,810,0
% poražených soupeřů88,677,987,291,189,378,091,087,093,8100,084,675,767,686,182,995,535,389,785,460,086,882,582,176,344,773,253,367,663,283,060,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr13.414.78.09.47.87.04.09.510.29.7
medián151288774778
modus151085371767
počet závodů53255132531
průměrný odstup od vítěze %9,69,87,67,47,74,52,63,75,46,9
průměrné % poražených soupeřů65,464,782,371,481,684,693,684,586,878,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Zieris Matyášsj 67
26.05.19
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.7.7.12.7.2.3.22.15.
odstup %2,40,04,55,77,20,24,013,39,1
% poražených soupeřů91,191,084,635,385,496,492,944,753,3
pořadí2011201220132014201620182019celkem
průměr15.012.52.09.57.07.06.09.0
medián153277767
modus153277767
počet závodů12121119
průměrný odstup od vítěze %9,18,60,26,54,50,02,45,2
průměrné % poražených soupeřů53,368,896,460,484,691,091,175,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Zieris Matyášsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí6.20.12.6.7.12.7.7.4.1.7.10.13.1.1.6.7.3.12.5.7.15.8.1.1.8.8.1.1.10.22.12.15.12.15.10.15.
odstup %5,29,37,22,42,77,40,04,73,10,04,58,213,40,00,07,27,02,65,75,87,211,26,90,00,06,98,30,00,08,613,37,59,19,412,56,810,0
% poražených soupeřů88,677,987,291,189,378,091,087,093,8100,084,675,767,6100,0100,086,182,995,535,389,785,460,086,8100,0100,082,582,1100,0100,076,344,773,253,367,663,283,060,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr13.49.24.59.45.97.04.09.510.28.3
medián151018674777
modus15115171761
počet závodů55457132537
průměrný odstup od vítěze %9,65,93,87,45,54,52,63,75,45,8
průměrné % poražených soupeřů65,478,891,271,486,884,693,684,586,881,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Zieris Matyášsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí6.20.12.6.7.12.7.7.4.1.7.10.13.6.7.3.12.5.7.15.8.8.8.10.22.12.15.12.15.10.15.
odstup %5,29,37,22,42,77,40,04,73,10,04,58,213,47,27,02,65,75,87,211,26,96,98,38,613,37,59,19,412,56,810,0
% poražených soupeřů88,677,987,291,189,378,091,087,093,8100,084,675,767,686,182,995,535,389,785,460,086,882,582,176,344,773,253,367,663,283,060,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr13.414.78.09.47.87.04.09.510.29.7
medián151288774778
modus151085371767
počet závodů53255132531
průměrný odstup od vítěze %9,69,87,67,47,74,52,63,75,46,9
průměrné % poražených soupeřů65,464,782,371,481,684,693,684,586,878,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále