Šťastný Filip, 1994

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 10.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 0.00 999 136.70 4 140.7026.80/23,5-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 9.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 146.80 4 142.80 2 144.8027.70/23,73
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub. - - - - 01:31,4014.10/18,26
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. - - - - 17:02,50227.40/28,69
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. - - - - 17:21,90250.50/31,74
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M    ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M    ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 10. 3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. - - - - 12:44,20229.60/42,92
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 17. 3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 133.90 4 134.60 2 136.6030.20/28,43
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M 64. 6/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 143.00 6 4.00 999 149.0043.60/41,40
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M 52. 5/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 136.80 4 4.00 999 140.8033.00/30,68
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub. - - - - 01:15,7012.20/19,21
C2M 3.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 02:01,0045.40/60,11
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 11.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub. - - - - 17:32,50260.40/32,90
C2M 4.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 25:15,40675.80/80,51
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 5.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:10,00224.90/27,91
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 13.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub. - - - - 16:42,30178.10/21,62
C2M 4.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
Pardub.
Pardub.
- - - - 18:11,20240.00/28,29
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 31. 9/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 01:11,50 - 01:27,42 - 01:11,5019.39/37,20/1/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 25. 8/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 01:04,10 - 01:03,88 - 01:03,8812.18/23,61/5/0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 6. 1/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 120.20 2 137.40 6 122.2015.50/14,56
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 8. 3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. - - - - 08:41,90127.50/32,31
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 16. 4/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 136.70 2 138.15 2 138.7028.80/26,20
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 25. 7/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. 01:23,65 - 01:39,34 - 03:02,9941.78/29,61/4/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 23. 6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. 01:27,38 - 01:25,98 - 02:53,3630.13/21,03/23/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 17. 5/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. 02:05,21 - 02:06,48 - 04:11,6927.75/12,49/1/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 17. 5/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. - - - - 21:06,91184.60/17,19/1/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 26. 6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. - - - - 26:31,90364.50/29,70/1/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 26. 6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. - - - - 26:31,90364.50/29,70/1/0
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
C1M    ŠŤASTNÝ Filip 1994 Obal Pce 0.00 999 0.00 999 999.00 -
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
25. 5/DMŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 154.00 16 147.70 4 151.7042.10/38,4-
C1M
neděle
16. 5/DMŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 140.50 0 144.50 4 140.5027.00/23,8-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát
C1M
starší
   ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 0.00 0 0.00 0  -
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 20.  Šťastný Filip 1994 Obal Pce 199.76 10 208.92 14 432.68 225.08/108,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 25.07.18 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 24.04.15 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
214.C1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 3/3 19

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 1/1 2

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 3/3 3
32.C2M
Tatíček Miroslav
4/4 12

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.C1M 2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šťastný Filipsl 96
21.07.18
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí9.17.52.6.16.16.25.
odstup %23,728,430,614,526,223,838,4
% poražených soupeřů38,540,731,166,76,337,538,5
pořadí20092014201520162018celkem
průměr20.511.052.017.09.020.1
medián1665217916
modus1665217916
počet závodů221117
průměrný odstup od vítěze %31,120,430,628,423,726,5
průměrné % poražených soupeřů38,036,531,140,738,537,0
počet jízd4412213
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
57,1%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Filipřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí17.26.26.
odstup %17,129,729,7
% poražených soupeřů20,016,716,7
pořadí2011celkem
průměr23.023.0
medián2626
modus2626
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %25,525,5
průměrné % poražených soupeřů17,817,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Filipsl 83
21.06.18
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 76
25.06.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 3
02.04.15
sj 79
05.07.14
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí7.6.8.10.7.11.13.8.17.26.26.
odstup %18,228,631,742,919,232,921,632,317,129,729,7
% poražených soupeřů53,866,750,030,8------20,012,520,016,716,7
pořadí20112014201520162018celkem
průměr23.08.010.310.07.012.6
medián2681110710
modus26871067
počet závodů3131311
průměrný odstup od vítěze %25,532,324,642,926,227,6
průměrné % poražených soupeřů17,812,56,730,856,826,1

Kategorie C2M

Šťastný Filipsj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
pořadí3.4.5.4.
odstup %60,180,527,928,2
% poražených soupeřů50,0---33,340,0
pořadí2015celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %49,249,2
průměrné % poražených soupeřů30,830,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Filipřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí17.26.26.
odstup %17,129,729,7
% poražených soupeřů20,016,716,7
pořadí2011celkem
průměr23.023.0
medián2626
modus2626
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %25,525,5
průměrné % poražených soupeřů17,817,8

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šťastný Filipsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí31.25.25.23.17.
odstup %37,223,629,621,012,4
% poražených soupeřů6,329,417,231,338,5
pořadí20112014celkem
průměr21.728.024.2
medián232525
modus172525
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %21,030,424,8
průměrné % poražených soupeřů29,017,924,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šťastný Filipsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí31.25.25.23.17.
odstup %37,223,629,621,012,4
% poražených soupeřů6,329,417,231,338,5
pořadí20112014celkem
průměr21.728.024.2
medián232525
modus172525
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %21,030,424,8
průměrné % poražených soupeřů29,017,924,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šťastný Filipsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí31.25.25.23.17.
odstup %37,223,629,621,012,4
% poražených soupeřů6,329,417,231,338,5
pořadí20112014celkem
průměr21.728.024.2
medián232525
modus172525
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %21,030,424,8
průměrné % poražených soupeřů29,017,924,5