Tatíček Miroslav, 1985

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 33. 3/VM 12.2112,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠANDL Lukáš
   
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 7. 2/VM 2.832,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 19. 4/VM 8.338,2
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠANDL Lukáš
   
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 6. 2/VM 3.142,9
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
ŠANDL Lukáš
3. 1/VM 9.228,3
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 19. 5/VM 10.0210,2
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
ŠANDL Lukáš
4. 1/VM 8.417,3
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 7/VM 14.9816,2
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
PISCHEK Jan
26.   3955.618.008,9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
PISCHEK Jan
26.   3955.427.977,9
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
ŠANDL Lukáš
4. 1/VM 6.607,6
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom    
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
ŠANDL Lukáš
2. 1/VM 6.808,1
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 37. 8/VM 16.0922,3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 2. 2/VM 1.311,3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
ŠANDL Lukáš
1. 1/VM
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 1. 1/VM
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
ŠANDL Lukáš
2. 1/VM 14.4413,5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2. 1/VM 1.401,3
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
WALTER Jakub
4.   7.106,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JANDÍKOVÁ Martina
9. 2/VM 31.3024,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/VM
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JANDÍKOVÁ Martina
9. 2/VM 20.2015,2
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/VM
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 6.   8.608,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 6.   7.307,1
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
PISCHEK Jan
   
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
PISCHEK Jan
10.   3.867,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 50.   3957.298.294,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
PISCHEK Jan
11.   3.948,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 52.   3957.128.264,7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
PISCHEK Jan
15.   5.9212,3
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 10.   7.477,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 9.   11.2510,4
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 1.  
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
JANDÍKOVÁ Martina
   
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 1.  
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
JANDÍKOVÁ Martina
3.   15.7011,4
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 18.   80.761.009,5
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 32.   21.4625,2
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1.  
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JANDÍKOVÁ Martina
5.   13.409,8
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1.  
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JANDÍKOVÁ Martina
4.   30.5026,0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 20.   22.2725,8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 25.   19.7721,6
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   34.604,1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   125.6016,3
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   102.6012,7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 6.   11.809,8
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 6.   9.377,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 40.   30.4562,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 22.   7.4415,3
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C1M slalom 37.   27.0339,5
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.  
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 2.   3.202,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VOREL Zdeněk
2.   4.803,9
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 2.   60.2010,4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 1.  
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VOREL Zdeněk
1.  
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   111.3014,0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 5.   15.1014,6
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 7.   10.309,9
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 4.   7.906,9
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 7.   18.1017,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 2.   60.306,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 2.   51.607,0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1.  
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1.  
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 6.   3.404,2
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Filip
3.   45.4060,1
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Filip
4.   675.8080,5
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Filip
5.   224.9027,9
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 16.   198.2024,0
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Filip
4.   240.0028,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 24.   11.4922,2
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 10.   441.9051,8
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 10.   696.2083,4
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
UNCAJTÍK Lukáš
4.   752.8089,4
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 11.   790.0098,4
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
UNCAJTÍK Lukáš
4.   659.4077,4
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 6.   6.704,9
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 5.   5.303,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 29.09.20 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 20.07.20 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 02.10.18 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 18.06.18 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 20.11.17 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 27.07.17 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.04.15 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Tatíček MiroslavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1501|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/10 416
5.C2M
Šandl Lukáš
5/8 137
64.C2M
Walter Jakub
1/1 5
57.C2X
Jandíková Martina
2/2 4
177.K1M 2/2 325
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Pischek Jan
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 1/1 17
 C2M
Pischek Jan
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pischek Jan
2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/12 536
45.C2X
Jandíková Martina
4/4 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
19.C2M
Pischek Jan
4/4 105
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/6 86
13.C2M
Pischek Jan
4/4 112
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Pischek Jan
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 5/5 233
60.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/5 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.C1M 2/2 10
411.K1M 2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 4/4 52

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 1/1 14

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
32.C2M
Šťastný Filip
4/4 12

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 1/1 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 1/1 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0

rok 2013

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Uncajtík Lukáš
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
154.C1M 2/2 27

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182014
C2M2819--
C1M-533840

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172011
C1M211459191154
C2M64-60--
C2X5745---
K1M177--411-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201520142013
C1M3420173040715067
C2M6413---32-52

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182014
C2M5052--
C1M-715662
Fotky nenalezeny.
0|1501|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/10 416
5.C2M
Šandl Lukáš
5/8 137
64.C2M
Walter Jakub
1/1 5
57.C2X
Jandíková Martina
2/2 4
177.K1M 2/2 325
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Pischek Jan
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 1/1 17
 C2M
Pischek Jan
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pischek Jan
2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/12 536
45.C2X
Jandíková Martina
4/4 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
19.C2M
Pischek Jan
4/4 105
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/6 86
13.C2M
Pischek Jan
4/4 112
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Pischek Jan
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 5/5 233
60.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/5 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.C1M 2/2 10
411.K1M 2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 4/4 52

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 1/1 14

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
32.C2M
Šťastný Filip
4/4 12

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 1/1 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 1/1 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0

rok 2013

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Uncajtík Lukáš
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
154.C1M 2/2 27

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182014
C2M2819--
C1M-533840

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172011
C1M211459191154
C2M64-60--
C2X5745---
K1M177--411-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201520142013
C1M3420173040715067
C2M6413---32-52

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182014
C2M5052--
C1M-715662

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 30 14   22 11 81
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody8.75.0148
C1M9.96.0130
C2M2.62.029
C2X6.05.095
K1M16.57.074
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody918,8612,524,21735,448
C1M723,3310,000,01033,330
C2M222,2333,3111,1666,79
C2X00,000,0120,0120,05
K1M00,000,000,000,04
Celkem918,8612,524,21735,448
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody9333843537,6
C1M6015432846,7
C2M171348317,6
C2X10424110,0
K1M681350,0
Celkem9333843537,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Tatíček Miroslavsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 93
15.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
pořadí7.6.19.20.37.2.1.2.1.6.6.10.9.1.1.18.32.1.1.20.25.6.6.37.2.1.5.4.6.5.
odstup %2,62,910,216,222,31,30,01,30,08,17,17,210,40,00,01.009,525,20,00,025,821,69,87,539,52,90,014,66,94,93,9
% poražených soupeřů92,393,971,072,552,695,2100,096,2100,092,493,385,789,0100,0100,076,758,1100,0100,057,853,891,291,847,194,1100,066,778,676,283,3
pořadí20112017201820192020celkem
průměr5.54.510.410.810.69.9
medián546666
modus546111
počet závodů22512930
průměrný odstup od vítěze %4,410,811,992,96,342,1
průměrné % poražených soupeřů79,872,784,883,986,083,7
počet jízd4410241860
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
3
60,0%
5
41,7%
4
44,4%
14
46,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
7
70,0%
9
37,5%
12
66,7%
28
46,7%

Kategorie C2M

Tatíček Miroslavsl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí3.4.4.2.1.2.4.2.1.
odstup %8,37,37,68,10,013,56,23,90,0
% poražených soupeřů85,781,384,294,1100,080,072,780,0100,0
pořadí20182020celkem
průměr1.52.92.6
medián132
modus142
počet závodů279
průměrný odstup od vítěze %1,97,36,1
průměrné % poražených soupeřů90,085,486,4
počet jízd41317
lepší 1. jízda0
0,0%
3
42,9%
3
33,3%
čistých jízd1
25,0%
2
15,4%
3
17,6%

Kategorie C2X

Tatíček Miroslavsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí9.9.3.5.4.
odstup %24,815,211,49,826,0
% poražených soupeřů27,320,075,050,066,7
pořadí20192020celkem
průměr4.09.06.0
medián495
modus399
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %15,720,017,4
průměrné % poražených soupeřů63,923,747,8
počet jízd6410
lepší 1. jízda3
100,0%
1
50,0%
4
80,0%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
1
10,0%

Kategorie K1M

Tatíček Miroslavsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí33.19.7.7.
odstup %12,08,29,917,8
% poražených soupeřů77,988,873,973,9
pořadí20172020celkem
průměr7.026.016.5
medián7197
modus7197
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,910,112,0
průměrné % poražených soupeřů73,983,478,6
počet jízd246
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd1
50,0%
2
50,0%
3
50,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Tatíček Miroslavsj 80
25.06.20
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sl 62
02.06.16
sj 3
02.04.15
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí1.1.2.4.3.2.2.3.2.2.6.16.10.10.11.
odstup %0,00,04,116,312,70,010,414,06,87,04,224,051,883,498,4
% poražených soupeřů100,0100,093,376,983,392,387,586,785,785,754,5---10,018,2---
pořadí2013201520162017201820192020celkem
průměr10.316.06.02.02.32.51.05.0
medián1016622213
modus1016622112
počet závodů311234115
průměrný odstup od vítěze %77,924,04,26,98,18,30,022,2
průměrné % poražených soupeřů9,40,054,585,788,888,4100,064,9

Kategorie C2M

Tatíček Miroslavsj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí3.4.5.4.4.4.
odstup %60,180,527,928,289,477,4
% poražených soupeřů50,0---33,340,025,025,0
pořadí20132015celkem
průměr4.04.04.0
medián444
modus444
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %83,449,260,6
průměrné % poražených soupeřů25,030,828,9

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Tatíček Miroslavsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 117
23.08.14
pořadí50.52.40.22.24.
odstup %8.294,58.264,762,515,322,2
% poražených soupeřů5,83,8---48,832,4
pořadí201420182019celkem
průměr24.031.051.037.6
medián24225040
modus24225022
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %22,238,98.279,63.331,8
průměrné % poražených soupeřů32,424,44,818,2

Kategorie C2M

Tatíček Miroslavsj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí26.10.11.15.
odstup %7.977,97,78,312,3
% poražených soupeřů---43,858,341,7
pořadí20192020celkem
průměr12.026.015.5
medián112611
modus102610
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %9,47.977,92.001,5
průměrné % poražených soupeřů47,90,036,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Tatíček Miroslavsl 114
18.08.18
sj 117
23.08.14
pořadí22.24.
odstup %15,322,2
% poražených soupeřů48,832,4
pořadí20142018celkem
průměr24.022.023.0
medián242222
modus242222
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %22,215,318,8
průměrné % poražených soupeřů32,448,840,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Tatíček Miroslavsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 117
23.08.14
pořadí50.52.40.22.1.1.24.
odstup %8.294,58.264,762,515,30,00,022,2
% poražených soupeřů5,83,8---48,8100,0100,032,4
pořadí2014201720182019celkem
průměr24.01.031.051.027.1
medián241225024
modus24122501
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %22,20,038,98.279,62.379,9
průměrné % poražených soupeřů32,4100,024,44,841,5

Kategorie C2M

Tatíček Miroslavsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí26.26.10.11.15.
odstup %8.008,97.977,97,78,312,3
% poražených soupeřů------43,858,341,7
pořadí20192020celkem
průměr12.026.017.6
medián112615
modus102626
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %9,47.993,43.203,0
průměrné % poražených soupeřů47,90,028,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Tatíček Miroslavsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 117
23.08.14
pořadí50.52.40.22.24.
odstup %8.294,58.264,762,515,322,2
% poražených soupeřů5,83,8---48,832,4
pořadí201420182019celkem
průměr24.031.051.037.6
medián24225040
modus24225022
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %22,238,98.279,63.331,8
průměrné % poražených soupeřů32,424,44,818,2

Kategorie C2M

Tatíček Miroslavsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí26.26.10.11.15.
odstup %8.008,97.977,97,78,312,3
% poražených soupeřů------43,858,341,7
pořadí20192020celkem
průměr12.026.017.6
medián112615
modus102626
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %9,47.993,43.203,0
průměrné % poražených soupeřů47,90,028,8