Uncajtík Lukáš, 1984

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C2M 6.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 12:02,8744.80/6,653/30/36
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 9.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
01:59,94 - 02:01,82 - 02:01,828.72/7,743/6/24
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 13.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 142.10 4 4.00 999 146.1032.20/28,3-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - 15:15,80120.70/15,217
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 3.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - 15:49,0070.80/8,114
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 10:00,1444.31/8,049/56/58
C2M    LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 10:09,7552.59/9,4-
C2M    LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - DNS -
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 6.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:11,0284.52/7,549/42/42
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 11.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 28:56,89604.59/53,435/6/6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 10:03,5085.00/16,413
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 13:00,5050.90/7,013
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 09:59,8040.60/7,30
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 13:10,8070.40/9,89
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 00:52,561.31/2,646/55/55
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C2M 5.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 11:34,7930.15/4,553/73/43
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 8.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 155.50 0 4.00 999 155.5041.70/36,62
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 01:01,402.00/3,45
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 6.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 16:02,4085.50/9,84
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 16:01,0048.40/5,357/54/54
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 16:03,1047.40/5,257/66/30
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 5.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 16:30,80153.60/18,35
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:02,4061.90/5,453/43/30
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
C2M 5.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:56,2057.60/5,153/43/42
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - DNS 0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - DNS 0
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 15:32,80136.30/17,119
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 15:12,1063.00/7,49
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 4.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:43,0043.70/5,226
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:59,8047.40/5,633
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 4.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:58,7049.80/5,926
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:38,5764.36/7,931/42/25
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 01:58,953.65/3,231
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 10.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 01:32,5010.80/13,21
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 12.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,832.50/5,318/80/0
C2M 18.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,054.92/10,48/2/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 00:49,57 - 00:49,34 - B 20/91/0
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:51,54 - 00:50,61 - B 20/27/32
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 1.  RUFFER Matěj
UNCAJTÍK Lukáš
1999
1984
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:25,70 13
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 59:59.99 0/0/0
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 09:42.90 47/88/31
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - DNS-A 0/0/0
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 01:12,941.47/2,147/88/43
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 7.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 21:12,00112.20/9,731/72/0
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:28,7080.40/7,042/42/24
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 7.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 20:30,2081.00/7,031/84/0
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:07,8045.20/3,947/54/36
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 1.  RUFFER Matěj
UNCAJTÍK Lukáš
1999
1984
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:25,70 13
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 7.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 15:14,90128.50/16,310
C2M 1.  RUFFER Matěj
UNCAJTÍK Lukáš
1999
1984
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:00,30 9
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 15:25,5017.70/1,917
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:19,0313.03/1,517
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 23:29,07291.00/26,01
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 27.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993549.40/7.016,00/0/0
C2M 20.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993548.90/6.946,40/0/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 6.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. 00:56,04 - 00:54,28 - 00:54,282.69/5,234/93/0
C2M 11.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:56,65 - 00:57,97 - 00:56,655.95/11,720/33/21
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. 00:00,00 - 02:00,75 - 00:00,00 20/60/0
C2M 5.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
02:00,21 - 01:58,18 - 01:58,186.59/5,938/31/37
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - DNS-A 0/0/0
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 13:59,4221.97/2,747/61/37
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C2M 11.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:53,84 - 00:51,18 - 00:51,184.22/9,020/33/33
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C2M 8.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:50,62 - 00:50,56 - 00:50,563.39/7,228/58/45
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 3.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - 13:59,2047.10/5,925
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 09:47,0419.55/3,442/80/27
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 6.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
01:12,18 - 01:12,78 - 01:12,183.90/5,734/68/33
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 7.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - 15:52,2033.80/3,731/78/0
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 15:22,409.90/1,153/72/36
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 8.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - 12:24,1040.50/5,828/94/0
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 12:04,7013.80/1,947/84/31
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - 14:45,0061.00/7,430
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
KEJKLÍČEK Tomáš
1984
1980
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:20,30115.20/14,33
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:38,5046.00/4,142/54/24
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:12,2055.40/4,847/66/24
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 16:37,50 22
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:13,00 13
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:10,8026.30/3,221
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 16:49,0046.70/4,930
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub. - - - - 14:53,3069.10/8,438
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
KEJKLÍČEK Tomáš
1984
1980
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:24,0072.80/8,625
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 13.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 00:56,23 - 00:57,04 - 00:56,234.12/7,916/52/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 10.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 00:55,40 - 00:55,15 - 00:55,153.45/6,722/71/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 6.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 11:36,8016.10/2,48
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LANDSMANOVÁ Lucie
1984
2002
M Pardub.
Pardub.
- - - - 14:20,40196.10/29,51
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
MT Pardub.
Olomouc
01:23,86 - 00:00,00 - 01:23,863.80/4,734/94/47
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
- - - - 17:51,4031.37/3,053/82/42
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 2.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 16:04,4012.10/1,353/79/39
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 2.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 16:06,8012.20/1,353/79/39
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 14:25,3082.00/10,521
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
UNCAJTÍK Lukáš
1970
1984
M Pardub.
Pardub.
- - - - 15:16,004.70/0,59
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 12:40,80 43
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M 2.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:34,605.90/0,533
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 3.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 14:20,6061.20/7,733
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
UNCAJTÍK Lukáš
1970
1984
M Pardub.
Pardub.
- - - - 15:23,60 18
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 8.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 02:00,39 - 02:00,11 - 02:00,115.78/5,128/55/0
C2M    UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 14:19,775.67/0,747/67/25
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 18.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 01:02,94 - 00:00,00 - 01:02,944.86/8,49
C2M 8.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
01:01,86 - 00:00,00 - 01:01,863.88/6,728
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 9.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 01:01,11 - 01:03,31 - 01:01,113.28/5,725/76/0
C2M 7.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
01:04,03 - 01:00,45 - 01:00,454.00/7,10/0/0
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 5.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 15:06,6071.40/8,515
C2M 4.  TATÍČEK Miroslav
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1985
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 26:35,10752.80/89,40
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 15:13,97 60/110/49
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 9.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 25:41,30738.80/92,10
C2M 4.  TATÍČEK Miroslav
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1985
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 25:11,30659.40/77,40
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:15,10 60/85/48
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
- - - - 19:03,90 60/97/48
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - DNF 0/0/0
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 22:28,60 60/92/79
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 23:31,3059.40/4,442/106/0
C2M 2.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 22:37,706.90/0,553/80/67
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 2.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 14:47,0071.50/8,837
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
C2M 3.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 19:16,4021.90/1,966
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
C2M 4.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 19:01,406.30/0,657
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C2M 1.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 18:24,30 88
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C2M 1.  Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
- - - - 18:04,70 87
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 3.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 19:27,8056.00/5,047/79/0
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:44,80 60/133/43
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 2.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 19:54,9059.10/5,253/103/0
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 19:07,20 60/133/43
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 18:28,3520.16/1,942/107/0
C2M 1.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
- - - - 17:32,99 60/116/55
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 7.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 01:17,17 - 01:18,46 - 02:35,639.16/6,331/72/0
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
01:13,83 - 01:16,04 - 02:29,877.60/5,334/92/43
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 19:23,9030.90/2,742/94/0
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:31,90 60/110/66
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 5.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 19:59,7047.20/4,138/94/0
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 18:59,70 60/112/54
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice
C2M 3.  UNCAJTÍK Lukáš
Kejklíček Tomáš
1984
1980
M Pardub.
Pardub.
- - - - 15:11,3091.70/11,24
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:53,20 - 01:53,39 - 03:46,593.01/1,347/61/36
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 14:02,53 60/86/36
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 21.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 01:36,07 - 01:17,89 - 02:53,9632.75/23,25/22/0
C2M 4.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:13,04 - 01:12,12 - 02:25,163.13/2,242/74/49
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M    UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
C2M 10.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:17,95 - 01:14,10 - 02:32,057.74/5,422/44/37
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:21,80 60/100/13
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C2M 1.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:21,80 60/100/13
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C1M 5.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. 01:28,55 - 01:29,59 - 02:58,148.47/5,038/72/0
C2M    LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C1M 3.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 16:28,1729.90/3,147/84/0
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 16:29,2137.43/3,947/67/24
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 4.  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub. - - - - 20:37,9059.50/5,042/60/0
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:02,0026.10/2,247/85/36
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 3.  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
- - - - 20:19,3024.90/2,147/85/48
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.13 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: MT 17.11.12 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: MT 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Lisický David
4/6 194
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 2/2 31
5.C2M
Lisický David
5/6 140
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Lisický David
5/10 173

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
209.C1M 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
15.C2M
Lisický David
4/6 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/6 33
9.C2M
Lisický David
5/6 291
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
3.C2M
Lisický David
5/12 227

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 5/6 100
10.C2M
Lisický David
5/8 169
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/8 337
6.C2M
Lisický David
5/10 314
22.C2M
Ruffer Matěj
3/3 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
3.C2M
Lisický David
5/7 167

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/6 113
5.C2M
Lisický David
8/12 314
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/9 363
6.C2M
Lisický David
5/12 370
26.C2M
Kejklíček Tomáš
2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
3.C2M
Lisický David
5/16 188

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 2/2 38
8.C2M
Lisický David
4/4 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/5 185
6.C2M
Lisický David
4/4 334
21.C2M
Šťastný Jan
2/2 27
55.C2M
Landsmanová Lucie
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
2.C2M
Lisický David
5/6 210

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 6/6 104
5.C2M
Lisický David
7/9 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/8 289
1.C2M
Lisický David
5/12 474
 C2M
Tatíček Miroslav
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
1.C2M
Lisický David
5/8 291

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 5/6 215
7.C2M
Lisický David
5/6 274
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/6 477
1.C2M
Lisický David
5/6 604
36.C2M
Kejklíček Tomáš
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
2.C2M
Lisický David
5/6 261

Statistika výsledků

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí7.7.7.8.4.3.2.4.4.5.3.4.
odstup %9,77,03,75,84,45,05,21,92,74,13,15,0
% poražených soupeřů53,857,162,568,289,785,792,989,788,084,684,672,7
pořadí20112012201320152016celkem
průměr3.53.64.07.57.04.8
medián344774
modus344774
počet závodů2512212
průměrný odstup od vítěze %4,13,84,44,78,44,8
průměrné % poražených soupeřů78,788,289,765,455,577,5

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí6.6.6.11.7.5.4.4.5.5.7.3.3.4.3.3.4.2.3.4.3.2.2.2.3.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.3.
odstup %6,68,07,553,42,64,55,35,25,45,13,20,02,17,03,92,73,41,11,94,14,83,01,31,30,70,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů44,473,750,0---57,169,257,166,755,660,053,887,588,257,175,081,878,685,781,862,571,493,891,791,775,0100,0100,0100,0100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.01.01.52.03.24.05.07.33.2
medián111233563
modus111233561
počet závodů6563656441
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,21,93,03,24,718,93,7
průměrné % poražených soupeřů91,1100,094,992,477,072,361,042,079,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí6.6.5.2.1.
odstup %8,07,54,51,30,0
% poražených soupeřů73,750,069,291,7100,0
pořadí2011201420172018celkem
průměr1.02.05.06.04.0
medián12565
modus12566
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %0,01,34,57,74,3
průměrné % poražených soupeřů100,091,769,261,976,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 7
07.04.16
sj 34
07.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sl 49
22.05.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí4.3.4.6.5.4.10.7.7.7.3.7.8.4.4.6.4.3.5.9.4.2.3.2.4.4.5.3.4.
odstup %15,28,13,49,818,317,113,29,77,016,35,93,75,87,48,42,410,57,78,592,14,48,85,05,21,92,74,13,15,0
% poražených soupeřů80,083,375,058,366,772,718,253,857,140,080,062,568,270,080,044,472,781,863,620,089,787,585,792,989,788,084,684,672,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr3.53.65.04.35.27.84.83.54.9
medián344447434
modus342347434
počet závodů2543544229
průměrný odstup od vítěze %4,13,828,46,86,211,612,111,610,7
průměrné % poražených soupeřů78,788,265,266,372,142,368,281,769,8

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí6.6.6.11.7.5.4.4.5.5.7.1.3.3.4.3.1.1.2.2.6.4.2.3.3.4.3.2.6.2.2.2.2.1.3.4.1.4.1.1.1.2.3.4.1.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.3.3.3.
odstup %6,68,07,553,42,64,55,35,25,45,13,20,00,02,17,03,90,00,01,51,926,03,41,11,914,34,14,88,629,53,01,31,30,50,00,789,40,077,40,00,00,00,51,90,60,00,00,00,00,00,00,011,20,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů44,473,750,0---57,169,257,166,755,660,053,8100,087,588,257,175,0100,0100,066,766,7---78,685,781,866,762,571,480,016,793,891,791,750,0100,075,025,0100,025,0100,0100,0100,094,177,870,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0---100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.01.32.22.53.03.05.07.33.0
medián111233563
modus111231561
počet závodů661267116458
průměrný odstup od vítěze %1,41,914,25,95,54,14,718,97,1
průměrné % poražených soupeřů91,183,380,674,075,272,361,042,074,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí7.7.7.8.4.3.2.4.4.5.3.4.
odstup %9,77,03,75,84,45,05,21,92,74,13,15,0
% poražených soupeřů53,857,162,568,289,785,792,989,788,084,684,672,7
pořadí20112012201320152016celkem
průměr3.53.64.07.57.04.8
medián344774
modus344774
počet závodů2512212
průměrný odstup od vítěze %4,13,84,44,78,44,8
průměrné % poražených soupeřů78,788,289,765,455,577,5

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí6.6.6.11.4.5.4.5.7.5.4.4.5.5.3.4.3.4.7.3.3.4.3.4.2.3.4.3.1.1.2.2.2.2.2.2.1.3.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.3.
odstup %6,68,07,553,416,47,07,39,82,64,55,35,25,45,17,45,25,65,93,20,02,17,03,93,41,11,94,14,80,00,03,24,93,01,31,30,50,00,70,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů44,473,750,0---50,042,950,033,357,169,257,166,755,660,050,062,571,462,553,887,588,257,175,078,685,781,862,571,4100,0100,075,083,393,891,791,785,7100,075,0100,0100,0100,0100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.01.01.51.82.44.04.45.93.1
medián111223453
modus111223461
počet závodů65659510854
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,21,22,63,25,214,54,1
průměrné % poražených soupeřů91,1100,094,992,682,072,361,243,076,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí12.27.6.13.10.8.18.9.7.21.5.
odstup %5,37.016,05,27,96,75,18,45,76,323,25,0
% poražených soupeřů57,7---80,862,573,563,254,180,079,331,078,9
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr13.07.011.711.516.512.012.4
medián5791061210
modus578106125
počet závodů21322111
průměrný odstup od vítěze %14,16,36,47,33.510,65,3645,0
průměrné % poražených soupeřů55,079,365,868,040,457,760,1

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí9.18.20.11.5.11.8.6.6.8.7.6.3.4.10.
odstup %7,710,46.946,411,75,99,07,25,74,76,77,15,31,32,25,4
% poražených soupeřů11,110,5---44,460,047,466,770,676,263,273,973,780,083,355,0
pořadí2011201220132014201520162018celkem
průměr5.76.07.56.010.218.09.08.8
medián467681898
modus3676111896
počet závodů312161115
průměrný odstup od vítěze %3,05,36,94,71.164,310,47,7469,1
průměrné % poražených soupeřů72,873,768,676,248,210,511,154,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
pořadí12.10.
odstup %5,36,7
% poražených soupeřů57,773,5
pořadí20142016celkem
průměr10.012.011.0
medián101210
modus101210
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %6,75,36,0
průměrné % poražených soupeřů73,557,765,6

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
Lipno, start
28.08.11
pořadí18.3.
odstup %10,41,3
% poražených soupeřů10,580,0
pořadí20112016celkem
průměr3.018.010.5
medián3183
modus3183
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %1,310,45,9
průměrné % poražených soupeřů80,010,545,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí12.27.6.13.10.8.7.21.5.
odstup %5,37.016,05,27,96,75,16,323,25,0
% poražených soupeřů57,7---80,862,573,563,279,331,078,9
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr13.07.08.011.516.512.012.1
medián5781061210
modus578106125
počet závodů2112219
průměrný odstup od vítěze %14,16,35,17,33.510,65,3786,7
průměrné % poražených soupeřů55,079,363,268,040,457,758,5

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí9.18.20.11.5.11.8.6.6.6.3.4.10.
odstup %7,710,46.946,411,75,99,07,25,74,75,31,32,25,4
% poražených soupeřů11,110,5---44,460,047,466,770,676,273,780,083,355,0
pořadí201120122014201520162018celkem
průměr5.76.06.010.218.09.09.0
medián46681898
modus366111896
počet závodů31161113
průměrný odstup od vítěze %3,05,34,71.164,310,47,7540,2
průměrné % poražených soupeřů72,873,776,248,210,511,152,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí12.27.6.13.10.8.7.21.5.
odstup %5,37.016,05,27,96,75,16,323,25,0
% poražených soupeřů57,7---80,862,573,563,279,331,078,9
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr13.07.08.011.516.512.012.1
medián5781061210
modus578106125
počet závodů2112219
průměrný odstup od vítěze %14,16,35,17,33.510,65,3786,7
průměrné % poražených soupeřů55,079,363,268,040,457,758,5

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí9.18.20.11.5.11.8.6.6.6.3.4.10.
odstup %7,710,46.946,411,75,99,07,25,74,75,31,32,25,4
% poražených soupeřů11,110,5---44,460,047,466,770,676,273,780,083,355,0
pořadí201120122014201520162018celkem
průměr5.76.06.010.218.09.09.0
medián46681898
modus366111896
počet závodů31161113
průměrný odstup od vítěze %3,05,34,71.164,310,47,7540,2
průměrné % poražených soupeřů72,873,776,248,210,511,152,2