Šťastný Jan, 1970

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C1M 5. 2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 131.30 0 138.60 0 131.3010.70/8,978
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C1M 7. 3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 136.38 0 142.18 0 136.3810.75/8,676
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
C1M 38. 4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 104.96 8 112.96 4 112.9637.77/50,22
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
C1M 42. 3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 102.43 8 106.81 60 110.4332.43/41,60
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C1M 16. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:46,88105.01/12,531/42/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 15. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 02:05,03 - 02:21,41 - 02:21,4127.87/24,533/60/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C1M 15. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,623.92/8,033/75/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C1M 7. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:51,10 - 00:51,77 - 00:51,773.26/6,746/111/0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 1. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 113.90 0 113.90 0 113.90 -
C2X 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
149.90 2 144.90 2 146.903.60/2,5-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 1. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 122.20 0 117.10 0 117.10 17
C2X 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
159.50 2 155.80 0 155.803.00/2,05
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 1. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 118.90 4 111.40 0 111.40 20
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 39. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 121.75 2 120.78 4 123.7533.77/37,57
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 33. 2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 134.61 2 121.69 2 123.6928.13/29,412
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:39,1084.00/10,629
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 8. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. - - - - 00:48,552.26/4,943/9/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 00:47,08 - 00:48,26 - 33:49,26 53/10/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:53,4015.20/1,722
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 26. 2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 11:32,47122.20/21,4-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 4.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:59,40108.00/13,621
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 13. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 22:17,14205.21/18,131/18/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 12. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:57,31162.61/14,133/18/0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:01,7086.20/10,622
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 6. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 17:58,20142.30/15,220
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 7. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:42,30194.50/21,020
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 7. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:02,50180.10/20,022
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 7. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:04,20179.60/19,922
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 6. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 00:56,895.23/10,153/126/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:52,351.10/2,168/115/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M 18. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 12:39,8885.45/12,727/18/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 44. 4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 00:53,141.94/3,84/1/0
C2M 6.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:51,172.70/5,653/92/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 7. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 00:53,253.78/7,646/131/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:49,700.44/0,962/98/0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 2.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 111.20 0 116.00 0 111.207.80/7,510
C2X 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
155.40 2 150.60 0 150.602.60/1,81
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 1.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 117.70 2 113.80 0 113.80 15
C2X 3.  ŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
170.80 6 166.70 2 168.7016.10/10,60
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 01:00,501.10/1,913
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 10. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:50,21 - 00:50,50 - 00:50,503.76/8,037/70/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:48,81 - 00:48,65 - 00:48,653.13/6,957/79/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:49,38 - 00:48,36 - 00:48,362.13/4,653/118/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:46,85 - 00:47,83 - 00:47,831.03/2,257/79/0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 4.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:14,7070.10/8,34
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 6. 4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 103.09 0 99.83 4 103.0910.36/11,246
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 4. 3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 95.89 0 95.70 2 95.897.19/8,158
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS 0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 1. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:06,60 - 01:06,70 - 01:06,70 25
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 3. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:00,00 - 02:05,60 - 02:05,603.80/3,19
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 3. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:02,0025.10/2,917
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 12. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:19,00 - 01:16,69 - 01:16,696.96/10,033/64/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 7. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 17:20,90115.70/12,546/43/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 8. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 16:51,6089.00/9,643/36/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 3. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:22,1084.90/10,117
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 9. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 22:04,30184.30/16,240/31/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 10. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:46,10174.30/15,437/20/0
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
C1M 19. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 98.39 6 5.00 2 104.3925.94/33,13
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1M 15. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 81.70 0 84.70 4 81.7011.92/17,131
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:25,60129.10/16,227
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 9. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:17,60201.00/22,46
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS 0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 10. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 17:40.70 6
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 10. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 17:43,10195.60/22,56
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub. 123.70 0 126.50 2 123.709.20/8,091
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 9. 2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub. 119.20 0 119.00 2 119.209.00/8,281
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 6. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 00:54,824.03/7,934/80/0
C2M 3.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:52,601.54/3,047/57/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,013.38/6,738/110/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,372.49/4,853/69/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 15. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:48,13122.86/14,914/24/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 10. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 02:03,409.55/8,422
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:54,40 53
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 09:01,2016.70/3,27
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 08:52,4010.30/2,07
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 1. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:11,70 - 01:09,30 - 01:09,30 16
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 1. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:09,30 - 01:11,40 - 01:09,30 16
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 107.30 0 107.60 0 107.304.20/4,138
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 2. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 111.00 0 110.50 0 110.504.10/3,933
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 3. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 01:23,401.70/2,134
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 8. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,211.88/4,028/128/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,181.05/2,253/129/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:47,75 - 00:48,50 - A 34/139/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:45,91 - 00:46,88 - A 47/111/0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 6. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:07,00119.90/15,220
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 13. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 22:20,40180.60/15,616/12/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 14. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:56,90167.70/14,614/12/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 6. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:07,00119.90/15,220
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 8.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:16,80130.40/16,66
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS 0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS 0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 9. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:58,60 - 00:55,96 - 00:55,965.37/10,625/39/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:53,80 - 01:01,55 - 00:53,802.71/5,342/93/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 8. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:54,47 - 00:55,45 - 00:54,472.87/5,628/69/0
C2M 5.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:53,48 - 00:00,00 - 00:53,482.78/5,538/81/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 02:14,22 - 00:00,00 - 00:00,00 9/18/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 17.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:44,1199.81/11,89/12/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS-A 0/0/0
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 01:05,502.00/3,113
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:49,42 - 00:00,00 - 00:00,00 31/88/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:47,84 - 00:47,47 - 00:47,470.51/1,153/129/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 11.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:51,23 - 00:49,90 - 00:49,902.18/4,620/40/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:48,16 - 00:47,46 - 00:47,460.28/0,647/118/0
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:00,00107.90/13,64
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS-A 0/0/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS-A 0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 11. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:20,02 - 00:00,00 - 01:20,027.39/10,220/52/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:11,44 - 01:11,24 - 01:11,242.96/4,347/104/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 11. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 16:19,7061.30/6,720/42/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 13. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 12:49,6066.00/9,416/46/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:01,4077.40/9,414
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:25,10 19
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 10. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:27,70144.60/12,622/12/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 8. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:13,20127.70/11,128/30/0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:21,50119.40/12,220
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:45,6090.40/10,623
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:38,50117.60/11,720
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 5. 1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 16:05,60114.80/13,523
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:30,20106.00/12,922
C2M 6.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:15,30244.10/28,70
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 8. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:57,07 - 01:57,85 - 01:57,074.91/4,428/60/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:49,92 - 01:51,48 - 01:49,92 60/103/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 10. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:07,3664.30/7,622/48/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 7. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:54,42 - 01:17,23 - 00:54,422.31/4,431/112/0
C2M 3. 1/VŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Jan
1970
1965
1 Pardub.
Pardub.
00:54,04 - 00:52,02 - 00:52,021.26/2,547/110/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 4. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:53,64 - 00:53,54 - 00:53,541.84/3,642/107/0
C2M 3. 1/VŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Jan
1970
1965
1 Pardub.
Pardub.
00:51,25 - 00:54,57 - 00:51,250.69/1,447/110/0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub. 106.70 0 108.20 2 106.70 17
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub. 109.90 0 109.10 2 109.90 18
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 2. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 06:52,3017.90/4,516
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 3. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:19,1052.70/6,516
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:07,27 - 00:00,00 - 01:07,272.16/3,342/101/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:04,45 - 01:03,24 - 01:03,240.63/1,047/93/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 6. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:07,45 - 00:00,00 - 01:07,451.93/2,934/83/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:03,26 - 01:03,46 - 01:03,26 60/105/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 2.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 11:25,304.60/0,740
K1M 1.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 0 Pardub. - - - - 10:20,00 12
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 9.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:30,22 - 00:00,00 - 01:30,226.18/7,425/54/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:23,55 - 01:22,50 - 01:22,502.44/3,053/130/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 11. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 19:37,6899.77/9,320/36/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 11. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:01,00127.50/13,420/49/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 11. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 18:17,30136.20/14,220/36/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 3. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:15,3072.00/9,229
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
UNCAJTÍK Lukáš
1970
1984
M Pardub.
Pardub.
- - - - 15:16,004.70/0,59
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 4. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:28,8069.40/8,725
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
UNCAJTÍK Lukáš
1970
1984
M Pardub.
Pardub.
- - - - 15:23,60 18
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 6.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 02:01,12 - 01:59,43 - 01:59,435.10/4,534/79/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:53,37 - 01:53,81 - 01:53,370.40/0,453/79/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNF 22/19/0
C2M    ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 12. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:02,20 - 01:11,71 - 01:02,204.12/7,120
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
00:57,99 - 00:00,00 - 00:57,990.01/0,053
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 7. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:00,28 - 01:02,05 - 01:00,282.46/4,331/100/0
C2M 5.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
01:00,35 - 00:59,31 - 00:59,312.86/5,10/0/0
10.08.2013-11.08.2013 Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M
kvalifikace/heats
17.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 CZE 127.07 4 121.14 0 121.1430.85/34,2-
C1M
semifinal
21.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 CZE 228.60 4 0.00 0 232.60129.54/125,7-
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 119.00 2 119.50 0 119.50 28
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 09:07,60 20
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub. 122.70 0 129.40 2 122.70 26
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 1.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:13,70 39
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 6. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:08,45 - 01:07,53 - 01:07,534.02/6,334/69/0
C2M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:03,25 - 01:04,67 - 01:03,25 60/92/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:04,20 - 01:05,64 - 01:04,201.14/1,842/100/0
C2M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:01,98 - 01:02,71 - 01:01,98 60/86/0
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:30,2035.00/4,231
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:02,30 17
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 5. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 01:40,396.07/6,438/73/0
C2M 1. 1/VMROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:33,87 60/110/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M    Š?ASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DSQ-R 0/0/0
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:27,1064.60/8,030
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:38,8091.00/7,942/60/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:15,3079.60/7,042/60/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 9. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 24:25,30119.30/8,925/57/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 10. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 24:26,60114.70/8,522/46/0
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:49,9074.40/9,129
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
C1M 2. 1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 19:02,3085.20/8,130
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
C1M 3. 1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:40,3084.60/7,320
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C1M 7. 1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 19:37,6088.10/8,156
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C1M 7. 1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 19:33,7092.40/8,556
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha
C1M 11. 4/VMŠťastný Jan 1970 2 Pardub. 88.20 4 89.72 0 89.724.48/5,383
C2M 10. 2/VMVorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
110.40 10 89.71 52 120.4021.75/22,010
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha
C1M 13. 6/VMŠťastný Jan 1970 2 Pardub. 99.93 2 95.33 0 95.334.61/5,1106
C2M 3. 1/VMVorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
108.78 0 105.24 6 108.784.93/4,766
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:58,22 - 01:00,19 - 01:58,413.73/3,342/109/0
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
00:57,86 - 00:56,53 - 01:54,39 60/121/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:57,64 - 00:58,76 - 01:56,402.91/2,642/108/0
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
00:56,64 - 00:57,87 - 01:54,51 60/115/0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 6. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:18,64 - 01:19,08 - 02:37,729.66/6,534/75/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:13,86 - 01:14,60 - 02:28,462.42/1,753/123/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 4. 1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:05,96 - 01:07,16 - 02:13,126.01/4,742/87/0
C2M 5.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:05,70 - 01:05,34 - 02:11,045.62/4,538/86/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:25,40113.60/10,231/31/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:42,00106.20/9,431/55/0
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:37,9079.30/9,924
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:40,20 20
K1M 2.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub. - - - - 14:12,000.70/0,16
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 20. 4/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 19:52,79104.60/9,66/11/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:56,7223.73/2,353/104/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 6. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:17,10 - 01:17,23 - 02:34,337.86/5,434/84/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:13,11 - 01:11,62 - 02:24,732.46/1,753/140/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 19.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:44,80171.80/15,27/10/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:07,6035.70/3,253/98/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 14.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:16,90124.40/10,814/22/0
C2M    ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS-A 0/0/0
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice
C1M 3.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 14:38,1076.60/9,616
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:39,60 20
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 6.  Šťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:19,5054.70/4,744
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 8.  Šťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:31,90133.20/12,125
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 6.  Šťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 19:58,50102.00/9,356
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 10.  Šťastný Jan 1970 1 Pardub. - - - - 20:19,20128.10/11,716
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 5. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:55,92 - 01:57,85 - 03:53,777.82/3,538/72/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 8. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 15:16,1172.84/8,628/30/0
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez
C1M 6. 3/VŠťastný Jan 1970 3 Pardub. 105.00 2 102.20 0 102.208.70/9,392
K1M 32. 9/VŠťastný Jan 1970 0 Pardub. 106.30 0 104.00 0 104.0015.90/18,061
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez
K1M 34. 10/VŠťastný Jan 1970 0 Pardub. 113.80 4 107.00 0 107.0022.10/26,058
C1M 10. 6/VŠťastný Jan 1970 3 Pardub. 106.50 4 104.90 2 106.9010.80/11,288
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus
C2M 6. 3/VMVOREL Zdeněk
ŠŤASTNÝ Jan
1974
1970
Pardub.
Pardub.
114.59 8 114.61 0 114.6118.50/19,217
C1M 6. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 108.39 0 105.05 0 105.0511.84/12,753
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus
C2M 3. 2/VMVOREL Zdeněk
ŠŤASTNÝ Jan
1974
1970
Pardub.
Pardub.
114.09 6 110.23 0 110.2316.26/17,335
C1M 6. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 135.86 4 101.98 0 101.987.54/8,087
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:15,79 - 01:14,17 - 02:29,968.75/6,242/94/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:16,03 - 01:15,77 - 02:31,808.57/6,042/113/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
01:11,87 - 01:12,44 - 02:24,31 60/140/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M    ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - DNS-B 0/0/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C1M 4. 2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. 01:27,70 - 01:27,51 - 02:55,215.54/3,342/84/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C1M 5. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 16:42,1543.88/4,638/72/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 21:01,9083.50/7,131/36/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 5. 3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub. - - - - 01:55,923.65/3,338/72/0
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 5. 4/VJŠťastný Jan 1970 2 Pardub. 113.20 0 130.60 8 113.209.30/9,0-
01.08.2009-02.08.2009 Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
C1M
kvalifikace
31.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 150.12 100 138.11 4 142.1131.56/28,5-
C1M
semifinále
23.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 162.17 0 0.00 0 162.1741.67/34,6-
04.07.2007-05.07.2007 Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M
sobota
13.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Obal Pce/ 129.03 2 135.74 2 268.77 55.61/26,1-
K1M
sobota
43.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Obal Pce/ 135.90 4 141.67 4 285.57 70.24/32,6-
C1M
neděle
11.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Obal Pce/ 122.73 2 123.90 6 254.63 31.46/14,1-
K1M
neděle
56.  ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Obal Pce/ 129.36 4 146.17 10 289.53 77.20/36,4-
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy
C1M    Šťastný Jan 1970 2 Obal Pce 0.00 0 0.00 0  0
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy
C1M    Šťastný Jan 1970 2 Obal Pce 0.00 0 0.00 0  0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 25.07.18 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 29.09.16 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 12.07.16 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.13 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 1   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 1   C2: 2 22.08.11 updated from RVP
Šťastný JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 1   C2: 2 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.C1M 4/4 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C1M 4/4 191
44.C2X
Šťastná Marta
1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/9 239
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/17 317
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.C1M 5/8 160
41.C2X
Šťastná Marta
2/2 1
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 7/11 311
9.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/24 509
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 463
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 4/4 243
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 6/8 172
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/15 491
4.C2M
Rolenc Ondřej
4/4 366
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Rolenc Ondřej
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 8/12 190
10.C2M
Rolenc Ondřej
6/8 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/18 297
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 525
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/16 86
 C2M
Rolenc Ondřej
5/8 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
129.C1M 2/2 35
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 7/10 211
6.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 220
17.C2M
Rolenc Jan
2/2 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/15 463
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 431
9.C2M
Rolenc Jan
2/2 220
21.C2M
Uncajtík Lukáš
2/2 27
99.K1M 1/1 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0
 C2M
Rolenc Jan
2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 2/2 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/12 288
3.C2M
Rolenc Ondřej
6/7 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/20 421
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/7 384
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 2/2 189
19.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 8/10 243
4.C2M
Rolenc Ondřej
7/8 332
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/16 463
2.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 603
105.K1M 1/1 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 4/4 320
22.C2M
Vorel Zdeněk
2/2 52
171.K1M 2/2 119

Statistika výsledků

NKZ slalom

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí38.42.39.33.
odstup %50,241,637,529,4
% poražených soupeřů27,524,129,640,7
pořadí2018celkem
průměr38.038.0
medián3838
modus3333
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %39,739,7
průměrné % poražených soupeřů30,530,5
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
Řeka Jizera,
14.08.10
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí5.7.1.1.2.1.6.4.15.19.5.9.2.2.1.1.1.1.11.13.6.10.6.6.5.11.13.
odstup %8,98,60,00,07,50,011,28,117,133,18,08,24,13,90,00,00,00,05,35,19,311,212,78,09,014,126,1
% poražených soupeřů93,090,2100,0100,091,7100,085,791,754,818,293,487,796,496,3100,0100,0100,0100,081,182,991,986,284,888,693,158,350,0
pořadí200720102011201220132014201620172018celkem
průměr12.05.07.012.01.01.04.57.83.56.1
medián115611112415
modus115611112111
počet závodů21422246427
průměrný odstup od vítěze %20,19,010,35,20,00,06,012,84,48,1
průměrné % poražených soupeřů54,293,187,982,0100,0100,093,573,795,885,8
počet jízd428444812854
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
4
66,7%
2
50,0%
15
55,6%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
4
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
6
75,0%
6
50,0%
7
87,5%
30
55,6%

Kategorie C2M

Šťastný Jansl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
pořadí10.3.6.3.
odstup %22,04,719,217,3
% poražených soupeřů59,193,870,690,5
pořadí20112012celkem
průměr4.56.55.5
medián333
modus333
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %18,313,415,8
průměrné % poražených soupeřů80,676,578,5
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%

Kategorie C2X

Šťastný Jansl 96
21.07.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí2.2.3.
odstup %2,01,810,6
% poražených soupeřů85,750,0---
pořadí20172018celkem
průměr2.52.02.3
medián222
modus222
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %6,22,04,8
průměrné % poražených soupeřů25,085,745,2
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
50,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Šťastný JanObodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí32.34.56.43.
odstup %18,026,036,432,6
% poražených soupeřů69,066,038,253,8
pořadí20072011celkem
průměr49.533.041.3
medián433234
modus433232
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,522,028,3
průměrné % poražených soupeřů46,067,556,8
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Šťastný JanWave2013
10.08.13
Wave2013
10.08.13/2
USD České Vr
01.08.09
USD České Vr
01.08.09/2
pořadí21.17.23.31.
odstup %125,734,234,628,5
% poražených soupeřů20,038,540,533,3
pořadí20092013celkem
průměr27.019.023.0
medián231721
modus231717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,679,955,7
průměrné % poražených soupeřů36,929,333,1
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí16.8.13.12.6.18.44.7.7.8.9.10.6.10.13.14.17.11.13.10.8.10.11.11.11.5.4.4.9.10.7.7.20.19.14.8.5.7.5.
odstup %12,54,918,114,110,112,73,87,612,59,616,215,47,98,415,614,611,86,79,412,611,17,69,313,414,26,47,97,08,98,510,29,49,615,210,88,64,67,13,3
% poražených soupeřů28,680,014,315,477,315,010,487,825,022,220,025,076,259,17,77,15,937,545,518,236,455,067,767,764,376,578,676,969,269,057,157,134,528,050,050,069,245,578,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr6.313.46.410.811.810.813.612.310.9
medián514511111081210
modus5741186787
počet závodů4554548439
průměrný odstup od vítěze %5,911,07,711,110,311,611,012,410,2
průměrné % poražených soupeřů60,945,374,063,728,737,535,334,646,4

Kategorie C2M

Šťastný Jansp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí2.6.4.3.2.1.2.2.
odstup %2,15,60,93,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů92,972,282,484,692,3100,092,994,1
pořadí2012201320162017celkem
průměr2.01.02.54.02.8
medián21242
modus21222
počet závodů21238
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,52,92,1
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,582,588,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí8.13.18.44.10.11.8.
odstup %4,918,112,73,87,614,28,6
% poražených soupeřů80,014,315,010,455,064,350,0
pořadí2011201420172018celkem
průměr8.010.531.010.516.0
medián81018811
modus8101888
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %8,610,98,211,510,0
průměrné % poražených soupeřů50,059,712,747,241,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 126
26.08.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 14
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí16.2.8.2.4.13.12.3.6.7.7.7.6.18.44.7.3.4.3.7.8.3.9.10.3.9.10.10.6.10.2.2.3.6.13.14.6.8.2.7.11.13.6.10.8.6.10.2.3.2.11.11.11.3.4.1.1.3.5.3.4.4.9.10.3.2.3.7.7.7.7.3.20.19.14.3.6.8.10.8.5.7.5.
odstup %12,510,64,91,713,618,114,110,615,221,019,920,010,112,73,87,61,98,32,912,59,610,116,215,416,222,422,50,07,98,42,03,22,115,215,614,615,216,63,113,66,79,49,412,611,112,97,64,56,50,79,313,414,29,28,70,00,04,26,48,07,97,08,98,59,18,17,38,58,110,29,49,99,615,210,89,64,712,111,78,64,67,13,3
% poražených soupeřů28,693,380,091,778,614,315,485,737,533,345,545,577,315,010,487,883,362,583,325,022,283,320,025,081,820,025,025,076,259,180,080,081,850,07,77,150,030,083,340,037,545,550,018,236,466,755,087,575,088,967,767,764,381,872,7100,0100,081,876,580,078,676,969,269,075,075,050,057,157,157,157,171,434,528,050,050,066,756,352,650,069,245,578,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr6.39.74.46.37.97.09.67.37.4
medián573476777
modus5331166373
počet závodů410149810161283
průměrný odstup od vítěze %5,910,36,68,29,910,110,813,59,7
průměrné % poražených soupeřů60,952,474,773,447,252,246,754,157,5

Kategorie C2M

Šťastný Jansp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí2.6.4.3.2.1.6.2.1.1.1.1.2.2.1.
odstup %2,15,60,93,00,00,028,70,50,00,00,00,02,33,20,0
% poražených soupeřů92,972,282,484,692,3100,0---50,0100,0100,0100,0100,092,994,1100,0
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr1.51.01.53.52.54.02.3
medián1111242
modus1111221
počet závodů42222315
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,314,31,52,93,1
průměrné % poražených soupeřů96,8100,075,050,088,582,584,1

Kategorie K1M

Šťastný Jansl 49
22.05.14
sj.Chrudimka
26.04.12
pořadí1.2.
odstup %0,00,1
% poražených soupeřů100,090,0
pořadí20122014celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,10,00,0
průměrné % poražených soupeřů90,0100,095,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí16.8.13.12.6.18.44.7.7.8.9.10.6.10.13.14.11.13.10.8.5.5.5.5.10.11.11.11.5.4.4.9.10.7.7.20.19.14.6.8.5.7.5.
odstup %12,54,918,114,110,112,73,87,612,59,616,215,47,98,415,614,66,79,412,611,110,612,213,511,77,69,313,414,26,47,97,08,98,510,29,49,615,210,89,38,64,67,13,3
% poražených soupeřů28,680,014,315,477,315,010,487,825,022,220,025,076,259,17,77,137,545,518,236,471,463,673,366,755,067,767,764,376,578,676,969,269,057,157,134,528,050,073,750,069,245,578,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr6.312.26.410.87.810.813.612.310.1
medián575115108129
modus5741156785
počet závodů4654848443
průměrný odstup od vítěze %5,910,77,711,111,011,611,012,410,3
průměrné % poražených soupeřů60,950,174,063,751,637,535,334,650,1

Kategorie C2M

Šťastný Jansp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí2.6.4.3.2.1.2.2.
odstup %2,15,60,93,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů92,972,282,484,692,3100,092,994,1
pořadí2012201320162017celkem
průměr2.01.02.54.02.8
medián21242
modus21222
počet závodů21238
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,52,92,1
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,582,588,9

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí15.15.7.5.10.5.12.5.8.9.8.11.11.8.7.4.4.6.9.6.12.7.6.4.4.4.6.4.6.5.4.4.4.
odstup %24,58,06,70,08,04,610,06,74,010,65,64,610,24,44,43,63,32,97,44,57,14,36,31,83,32,66,54,75,43,56,26,03,3
% poražených soupeřů41,764,185,489,765,482,662,181,873,169,273,156,558,365,081,391,290,084,476,573,770,385,080,088,589,389,782,188,582,878,989,790,684,2
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.34.87.06.39.86.59.010.57.1
medián4466951076
modus44641155154
počet závodů4556423433
průměrný odstup od vítěze %4,74,54,84,37,75,37,59,85,9
průměrné % poražených soupeřů85,986,579,581,464,377,570,070,277,7

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí4.4.2.2.4.5.2.3.3.1.3.3.3.1.2.2.2.5.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %6,92,24,82,25,35,51,10,64,30,02,51,41,00,03,00,40,05,10,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů81,381,392,994,784,277,894,790,588,2100,090,090,988,9100,095,287,594,782,6100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr1.02.22.22.23.42.04.02.5
medián12223242
modus11133242
počet závodů155652226
průměrný odstup od vítěze %0,01,61,11,33,43,54,52,1
průměrné % poražených soupeřů100,093,593,094,287,193,881,391,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí7.5.8.8.4.4.6.4.5.
odstup %6,70,04,04,43,62,66,54,73,5
% poražených soupeřů85,489,773,165,091,289,782,188,578,9
pořadí20112012201420162018celkem
průměr5.04.76.08.06.05.7
medián544855
modus544854
počet závodů132129
průměrný odstup od vítěze %3,54,64,04,03,44,0
průměrné % poražených soupeřů78,986,878,173,187,682,6

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí2.1.3.1.2.5.
odstup %2,20,01,40,01,74,5
% poražených soupeřů94,7100,090,9100,095,077,8
pořadí201220142016celkem
průměr2.72.02.02.3
medián2122
modus1121
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %2,00,72,21,6
průměrné % poražených soupeřů90,995,594,793,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 87
09.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí15.15.7.5.10.5.1.3.12.5.1.8.9.8.11.11.8.7.4.6.9.6.6.4.4.4.6.4.6.5.4.4.4.
odstup %24,58,06,70,08,04,60,03,110,06,70,04,010,65,64,610,24,44,43,62,97,44,56,31,83,32,66,54,75,43,56,26,03,3
% poražených soupeřů41,764,185,489,765,482,6100,077,862,181,8100,073,169,273,156,558,365,081,391,284,476,573,780,088,589,389,782,188,582,878,989,790,684,2
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.34.85.36.89.84.76.210.56.6
medián446795576
modus44641111154
počet závodů4535435433
průměrný odstup od vítěze %4,74,54,24,57,73,55,29,85,6
průměrné % poražených soupeřů85,986,580,779,764,385,077,670,278,7

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí4.4.2.2.4.5.2.3.3.1.3.3.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %6,92,24,82,25,35,51,10,64,30,02,51,40,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů81,381,392,994,784,277,894,790,588,2100,090,090,9100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr1.02.21.32.03.42.04.02.4
medián12123242
modus11113241
počet závodů153552223
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,43,43,54,52,1
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,895,287,193,881,392,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šťastný Jansp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí15.15.7.5.10.5.12.5.8.9.8.11.11.8.7.4.6.9.6.6.4.4.4.6.4.6.5.4.4.4.
odstup %24,58,06,70,08,04,610,06,74,010,65,64,610,24,44,43,62,97,44,56,31,83,32,66,54,75,43,56,26,03,3
% poražených soupeřů41,764,185,489,765,482,662,181,873,169,273,156,558,365,081,391,284,476,573,780,088,589,389,782,188,582,878,989,790,684,2
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.34.85.36.89.86.59.010.57.1
medián4467951076
modus44641155154
počet závodů4535423430
průměrný odstup od vítěze %4,74,54,24,57,75,37,59,86,0
průměrné % poražených soupeřů85,986,580,779,764,377,570,070,277,3

Kategorie C2M

Šťastný Jansj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí4.4.2.2.4.5.2.3.3.1.3.3.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %6,92,24,82,25,35,51,10,64,30,02,51,40,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů81,381,392,994,784,277,894,790,588,2100,090,090,9100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr1.02.21.32.03.42.04.02.4
medián12123242
modus11113241
počet závodů153552223
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,43,43,54,52,1
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,895,287,193,881,392,0