Vorel Zdeněk, 1974

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 24. 6/V 14.1713,8
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3. 2/V 9.899,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3. 1/V 11.9910,4
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 26. 6/V 18.9317,4
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
5. 3/V 17.1318,6
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 30. 5/V 87.911.098,9
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
6. 3/V 18.9218,5
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 40. 7/V 27.5832,3
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ZÁRUBA Martin
   
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 1/V 2.602,3
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZÁRUBA Martin
4. 1/V 35.8028,5
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ZÁRUBA Martin
   
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 5. 2/V 3.402,9
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠŤASTNÝ Jan
5. 1/V 36.8028,9
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 5. 2/V 16.0017,7
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
ZÁRUBA Martin
   
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
VORLOVÁ Darina
2. 1/VM 6.204,6
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 9. 3/V 15.1017,3
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
ZÁRUBA Martin
   
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
VORLOVÁ Darina
3. 2/VM 26.2019,7
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 18. 6/V 24.0024,0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/V
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 11. 3/V 14.2414,0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/V
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 3.702,7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 14. 2/VM 18.9015,7
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3. 2/VM 2.111,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 13. 2/VM 16.6113,2
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 10. 2/VM 9.999,2
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 28. 6/VM 18.8220,2
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 11. 4/VM 9.178,2
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 3.222,6
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 46. 9/VM 21.0121,2
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 2. 1/VM 6.105,4
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
VORLOVÁ Darina
1.  
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 2. 1/VM 6.905,9
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
VORLOVÁ Darina
3.   7.204,7
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 44. 12/VM 23.0834,8
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C2M slalom
VORLOVÁ Darina
   
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C1M slalom 28. 8/VM 22.1232,3
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 39. 12/VM 21.7830,9
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C2M slalom
VORLOVÁ Darina
   
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C1M slalom 37. 10/VM 21.5728,6
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 3. 1/VM 8.307,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
2.   4.803,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 4. 1/VM 3.403,0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd    
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd    
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 3. 1/VM 4.503,7
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
1.  
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2M sjezd
ZÁRUBA Martin
   
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 5. 1/VM 10.109,2
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 3. 1/VM 3.003,3
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3. 2/VM 8.208,5
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 14. 5/VM 11.4013,8
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 5. 2/VM 12.0015,0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3. 2/VM 9.8110,1
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 11. 5/VM 9.7011,8
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom    
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom    
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 30. 4/VM 20.2520,1
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 21.9019,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 10. 3/VM 17.6016,4
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 17. 3/VM 16.6016,1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3. 1/VM 13.2011,1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 14. 4/VM 18.7017,1
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 42. 4/VM 24.0847,0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 37. 3/VM 20.7642,0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 4.   14.5014,0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 1.  
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2X slalom
VORLOVÁ Darina
1.  
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 2.   4.904,3
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 4.   10.3010,1
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2X slalom
VORLOVÁ Darina
1.  
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 5. 2/VM 9.6310,4
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 4. 1/VM 18.3021,7
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 7. 2/VM 15.9418,0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 6. 1/VM 14.4517,2
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 4. 1/VM 106.2012,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 4. 1/VM 78.1010,6
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd    
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd    
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 3. 1/VM 13.2012,1
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 10. 3/VM 11.6010,6
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 6. 2/VM 20.2918,1
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 13. 3/VM 14.6513,7
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 2/VM 246.3029,4
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
VORLOVÁ Darina
5.   488.9058,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 21. 3/VM 15.8014,6
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 17. 5/VM 16.7014,6
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
6. 2/VM 18.8015,7
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 3/VM 12.8012,1
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 17. 5/VM 13.6012,3
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
5. 2/VM 17.4015,2
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 1/VM 82.3015,7
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 1/VM 78.7015,1
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 5. 1/VM 8.9012,8
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 5. 1/VM 11.1016,0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9. 3/VM 12.8012,4
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 3/VM 11.7012,0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9. 3/VM 16.3015,3
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
ZÁRUBA Martin
   
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 2/VM 13.3013,1
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 7. 3/VM 14.2013,1
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 16. 4/VM 17.8217,6
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 9. 3/VM 22.4321,6
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 6.795,4
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 15. 6/VM 18.0417,6
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 10. 2/VM 222.9028,3
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 10. 2/VM 222.9028,3
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 36. 5/VM 17.4017,2
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
4. 1/VM 4.904,1
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 31. 9/VM 19.3018,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 23. 3/VM 14.7014,4
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
4. 1/VM 10.909,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 25. 8/VM 17.9016,6
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 3. 1/VM 97.4020,5
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd    
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 1/VM 14.3020,4
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 1/VM 10.7015,4
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   11.7018,4
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   1.101,7
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 4. 1/VM 6.805,9
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 11. 6/VM 11.4010,7
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 4. 1/VM 3.902,7
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 8. 3/VM 5.203,8
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   52.506,1
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   99.4012,1
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 25.   17.0016,7
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3.   8.306,8
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 13.   18.2016,6
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 26.   24.9022,5
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3.   23.9021,9
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 22.   17.0016,2
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 29. 3/VM 18.5435,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 32. 3/VM 22.8044,1
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 3.   28.503,0
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 3.   27.803,5
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v C1M sjezd 2.   3.605,0
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 3. 1/VM 6.308,8
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v C2M sjezd
ZÁRUBA Martin
1.  
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
ZÁRUBA Martin
1.  
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   25.103,7
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   65.9010,6
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 12. 3/VM 285.6036,5
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/VM 12.801,5
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 14. 5/VM 22.5020,7
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
5. 2/VM 9.006,9
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 34. 10/VM 21.6020,7
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 6. 3/VM 145.7020,1
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 11. 3/VM 13.5011,3
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C2M sjezd
ZÁRUBA Martin
4. 2/VM 105.3014,3
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 12. 3/VM 12.1011,1
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 12. 2/VM 634.7079,4
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/VM 120.6016,3
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C1M sjezd 3.   14.0017,5
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové C1M sjezd 3.   127.3017,2
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové C1M sjezd 3.   129.5010,6
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C1M sjezd 3.   16.1020,5
04.05.2013 Trutnovský sprint C1M sjezd 3.   6.4011,9
04.05.2013 Trutnovský slalom C1M slalom 5. 3/VM 9.808,2
04.05.2013 Trutnovský sprint C2M sjezd
TROCHOVÁ Jana
1.  
04.05.2013 Trutnovský slalom C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
04.05.2013 Trutnovský slalom K1M slalom 5. 2/VM 17.9016,6
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 17. 5/VM 11.2011,0
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 12. 5/VM 13.6012,9
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 24. 6/VM 18.4019,3
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 7.106,0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 19. 6/VM 16.5015,6
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 28. 9/VM 19.5022,9
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Šťastný Jan
10. 2/VM 21.7522,0
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 24. 8/VM 12.9714,3
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Šťastný Jan
3. 1/VM 4.934,7
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy C1M sjezd 4.   201.5018,7
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy C1M sjezd 4. 1/VM 211.8019,8
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 6. 2/VM 5.805,0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
3. 1/VM 1.501,2
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 14. 4/VM 15.5015,0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 30. 10/VM 23.2020,8
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 0.200,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 36. 6/VM 26.6025,0
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 14.   17.4018,5
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
MACHEK Radek
4.   9.838,5
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 25.   19.8523,3
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 12.   19.0219,6
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
MACHEK Radek
2.   2.462,0
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 16.   11.7612,5
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 13.   14.3015,3
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 10.   12.7013,3
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 6.806,2
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16.   17.1017,6
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 12.   15.7015,3
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2.   10.208,9
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C2M slalom
ŠŤASTNÝ Jan
6. 3/VM 18.5019,2
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C2M slalom
ZÁRUBA Martin
   
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C1M slalom 8. 4/VM 15.4416,6
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C2M slalom
ŠŤASTNÝ Jan
3. 2/VM 16.2617,3
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C2M slalom
ZÁRUBA Martin
   
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C1M slalom 16. 9/VM 14.5715,4
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 6. 4/VM 6.305,6
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
ZÁRUBA Martin
4. 2/VM 2.402,0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 8. 2/VM 7.207,0
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 7. 5/VM 6.005,6
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 7. 1/VM 11.309,2
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 3. 2/VM 4.703,4
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 7. 1/VM 7.105,8
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 2.301,5
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 3. 2/VM 4.203,1
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
sobota 25.9.2010
20.   25.0026,4
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
ZÁRUBA Martin
7.   4.803,8
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
19.   16.3016,8
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
neděle 26.9.2010
15.   14.7014,3
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
ZÁRUBA Martin
4.   3.703,1
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
23.   17.8018,7
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 47. 12/VJ 31.7035,3
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
Záruba Martin
18. 11/VJ 32.7026,3
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 12. 8/VJ 13.1012,6
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
sobota
7.   6.146,9
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
sobota
ZÁRUBA Martin
3.   12.9113,5
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
neděle
4. 1/VM 4.284,7
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
neděle
ZÁRUBA Martin
2. 2/VM 2.091,9
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
obří slalom
7. 4/VM 4.206,1
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
obří slalom
ZÁRUBA Martin
2. 2/VM 3.334,8
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
slalom
5. 3/VM 6.146,9
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
slalom
ZÁRUBA Martin
2. 2/VM 12.9113,5
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
sobota
16. 5/VM 21.6023,7
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C2M slalom
sobota
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 19.0018,6
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
neděle
6. 2/VM 15.6015,9
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C2M slalom
neděle
ZÁRUBA Martin
2. 1/VM 1.301,0
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom
sobota
7. 3/VM 18.3015,9
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
sobota
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom
neděle
4. 1/VM 5.404,3
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
neděle
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 15.05.17 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 23.11.16 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 29.09.16 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 01.05.14 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 25.04.14 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 26.06.12 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 26.11.11 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.06.11 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 2 17.05.10 updated from RVP
Vorel ZdeněkTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 2 20.02.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1480|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 5/10 276
8.C2M
Záruba Martin
5/11 131
81.C2M
Šťastný Jan
1/1 1
51.C2X
Vorlová Darina
2/2 12

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/13 306
8.C2M
Záruba Martin
5/7 109
60.C2M
Tatíček Miroslav
2/2 12
 C2M
Vorlová Darina
2/2 0
48.C2X
Vorlová Darina
1/1 4
116.K1M 5/8 533
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Záruba Martin
1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 5/8 299
21.C2M
Záruba Martin
2/2 70
18.C2X
Vorlová Darina
2/2 10
111.K1M 5/8 498
Sjezd: Žebříček Český Pohár
58.C1M 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 5/7 17
 C2M
Vorlová Darina
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 5/6 139
4.C2M
Záruba Martin
5/6 112
123.K1M 5/6 256
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/6 14
 C2M
Záruba Martin
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 4/4 101
5.C2M
Záruba Martin
4/4 98
143.K1M 4/4 242
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 41
92.K1M 3/3 14

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 4/4 76
10.C2M
Záruba Martin
4/4 101
121.K1M 4/4 288
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/10 21
43.C2M
Záruba Martin
3/3 4
80.K1M 3/3 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 1/1 17
68.C2M
Záruba Martin
1/1 12
243.K1M 1/1 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/5 9
 C2M
Trochová Jana
1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/8 241
19.C2M
Šťastný Jan
2/2 76
23.C2M
Machek Radek
2/2 66
24.C2M
Záruba Martin
4/4 62
65.K1M 5/6 488
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 2/2 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/8 212
9.C2M
Záruba Martin
5/7 76
22.C2M
Šťastný Jan
2/2 52
83.K1M 5/5 242

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20172014
C1M5848

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M4841456073911413129
C2M81116214510682422
C2X514818------
K1M-1161111231431212436583

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
C1M95533926383372
C2M818071-4353-
K1M197--9280--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20172014
C1M7964
Fotky nenalezeny.
0|1480|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 5/10 276
8.C2M
Záruba Martin
5/11 131
81.C2M
Šťastný Jan
1/1 1
51.C2X
Vorlová Darina
2/2 12

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/13 306
8.C2M
Záruba Martin
5/7 109
60.C2M
Tatíček Miroslav
2/2 12
 C2M
Vorlová Darina
2/2 0
48.C2X
Vorlová Darina
1/1 4
116.K1M 5/8 533
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Záruba Martin
1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 5/8 299
21.C2M
Záruba Martin
2/2 70
18.C2X
Vorlová Darina
2/2 10
111.K1M 5/8 498
Sjezd: Žebříček Český Pohár
58.C1M 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 5/7 17
 C2M
Vorlová Darina
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 5/6 139
4.C2M
Záruba Martin
5/6 112
123.K1M 5/6 256
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/6 14
 C2M
Záruba Martin
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 4/4 101
5.C2M
Záruba Martin
4/4 98
143.K1M 4/4 242
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 41
92.K1M 3/3 14

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 4/4 76
10.C2M
Záruba Martin
4/4 101
121.K1M 4/4 288
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/10 21
43.C2M
Záruba Martin
3/3 4
80.K1M 3/3 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 1/1 17
68.C2M
Záruba Martin
1/1 12
243.K1M 1/1 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/5 9
 C2M
Trochová Jana
1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/8 241
19.C2M
Šťastný Jan
2/2 76
23.C2M
Machek Radek
2/2 66
24.C2M
Záruba Martin
4/4 62
65.K1M 5/6 488
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 2/2 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/8 212
9.C2M
Záruba Martin
5/7 76
22.C2M
Šťastný Jan
2/2 52
83.K1M 5/5 242

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20172014
C1M5848

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M4841456073911413129
C2M81116214510682422
C2X514818------
K1M-1161111231431212436583

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
C1M95533926383372
C2M818071-4353-
K1M197--9280--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20172014
C1M7964

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
45 72 67 6 33 5 228
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody10.36.03174
C1M12.110.0368
C2M3.02.0157
K1M17.815.0444
C2X2.02.015
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody1910,9179,82112,15732,8174
C1M00,022,9710,3913,268
C2M1628,11424,61221,14273,757
K1M12,300,000,012,344
C2X240,0120,0240,05100,05
Celkem1910,9179,82112,15732,8174
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody3341560514643,7
C1M13347046448,1
C2M11188083228,8
K1M8016224961,3
C2X10485110,0
Celkem3341560514643,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
20.06.09
USD Roztoky
20.06.09/2
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí24.26.30.40.3.5.5.9.18.11.14.13.10.11.2.28.37.3.3.3.5.10.14.4.2.5.7.3.6.17.17.9.9.7.9.25.4.4.13.26.14.11.5.12.19.28.24.6.30.14.12.10.12.8.16.6.7.3.3.15.20.12.4.7.6.16.4.7.
odstup %13,817,41.098,932,32,32,917,717,324,014,015,713,29,28,25,932,328,67,53,73,315,016,417,114,04,310,418,012,118,114,612,312,415,313,121,616,65,92,716,622,520,711,38,212,915,622,914,35,020,818,519,613,315,316,615,45,65,63,43,114,326,412,64,76,915,923,74,315,9
% poražených soupeřů63,565,860,347,386,773,380,063,650,076,277,280,380,479,692,360,350,788,286,790,081,085,981,475,092,988,683,390,980,873,875,471,470,462,560,067,683,385,773,955,459,461,576,580,071,049,167,185,344,271,177,185,083,378,865,988,488,290,591,770,270,381,083,380,690,473,784,271,4
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr7.315.78.118.15.016.011.011.36.411.717.112.1
medián615714513495101110
modus412312511492353
počet závodů638814368111068
průměrný odstup od vítěze %11,917,89,816,28,217,88,414,913,813,0124,129,7
průměrné % poražených soupeřů80,673,884,068,176,562,678,968,984,978,866,775,2
počet jízd126161628610162220134
lepší 1. jízda4
66,7%
2
66,7%
4
50,0%
4
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
66,7%
5
83,3%
4
50,0%
2
18,2%
5
50,0%
33
48,5%
čistých jízd4
33,3%
2
33,3%
9
56,3%
8
50,0%
0
0,0%
2
25,0%
3
50,0%
6
60,0%
9
56,3%
12
54,5%
10
50,0%
65
48,5%

Kategorie C2M

Vorel Zdeněksl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
řeka Loučná
19.06.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
20.06.09
USD Roztoky
20.06.09/2
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí3.3.5.6.4.5.1.1.2.3.1.2.1.2.1.3.3.2.3.6.5.1.1.1.2.4.1.1.3.3.5.1.1.1.2.10.3.3.2.4.2.2.2.6.3.4.1.2.4.7.18.2.3.2.2.1.1.
odstup %9,210,418,618,528,528,90,00,02,71,50,02,60,03,90,08,510,119,411,115,715,20,00,00,05,49,30,00,06,821,96,90,00,00,06,022,04,71,20,28,52,06,28,919,217,32,00,01,53,13,826,31,913,51,018,60,00,0
% poražených soupeřů85,788,255,637,557,142,9100,0100,095,290,5100,091,7100,080,0100,081,880,096,292,981,584,6100,0100,0100,080,090,0100,0100,090,090,073,3100,0100,0100,095,559,193,866,785,778,692,995,896,070,690,575,0100,085,784,271,429,288,983,395,896,0100,0100,0
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr1.89.72.93.41.03.02.02.72.52.03.53.0
medián272213112232
modus242213112111
počet závodů6378143629857
průměrný odstup od vítěze %5,811,17,95,60,08,93,16,115,33,314,37,4
průměrné % poražených soupeřů94,061,687,784,0100,088,396,791,094,691,070,986,0
počet jízd12614162861241716113
lepší 1. jízda2
33,3%
3
100,0%
1
14,3%
5
62,5%
1
100,0%
2
50,0%
1
33,3%
3
50,0%
2
100,0%
5
55,6%
4
50,0%
29
50,9%
čistých jízd2
16,7%
2
33,3%
4
28,6%
7
43,8%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
16,7%
2
50,0%
9
52,9%
4
25,0%
34
30,1%

Kategorie C2X

Vorel Zdeněksl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 96
21.07.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí2.3.3.1.1.
odstup %4,619,74,70,00,0
% poražených soupeřů50,0---71,4100,0100,0
pořadí201720182019celkem
průměr1.03.02.52.0
medián1322
modus1321
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %0,04,712,25,8
průměrné % poražených soupeřů100,071,425,064,3
počet jízd42410
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
100,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
10,0%

Kategorie K1M

Vorel Zdeněksl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
pořadí28.46.44.39.4.5.14.11.30.17.1.4.4.6.10.13.21.22.10.10.16.15.23.11.8.25.22.34.12.5.17.24.14.36.25.16.13.16.8.7.7.23.19.47.
odstup %20,221,234,830,93,09,213,811,820,116,10,010,121,717,210,613,714,612,112,013,117,617,614,410,73,816,716,220,711,116,611,019,315,025,023,312,515,317,67,09,25,818,716,835,3
% poražených soupeřů76,964,665,070,393,992,379,784,876,287,0100,087,096,894,785,582,982,582,985,285,766,772,080,080,484,171,878,454,884,587,186,882,482,763,276,985,689,787,390,385,485,770,378,359,6
pořadí201020112012201320142015201620172018celkem
průměr29.710.222.05.023.314.015.710.623.917.8
medián23817522111561415
modus19714512810444
počet závodů35614368844
průměrný odstup od vítěze %23,611,017,716,616,29,714,513,718,115,5
průměrné % poražených soupeřů69,487,779,687,172,481,579,288,878,480,9
počet jízd691128610161482
lepší 1. jízda1
33,3%
3
60,0%
2
33,3%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
4
66,7%
3
37,5%
5
62,5%
21
47,7%
čistých jízd4
66,7%
5
55,6%
7
63,6%
0
0,0%
5
62,5%
2
33,3%
6
60,0%
10
62,5%
11
78,6%
50
61,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Vorel ZdeněkUSD Roztoky
19.06.09
USD Roztoky
19.06.09/2
pořadí5.7.
odstup %6,96,1
% poražených soupeřů80,066,7
pořadí2009celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %6,56,5
průměrné % poražených soupeřů73,473,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie C2M

Vorel ZdeněkUSD Roztoky
19.06.09
USD Roztoky
19.06.09/2
pořadí2.2.
odstup %13,54,8
% poražených soupeřů87,588,9
pořadí2009celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,19,1
průměrné % poražených soupeřů88,288,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí42.37.
odstup %47,042,0
% poražených soupeřů14,626,5
pořadí2017celkem
průměr39.539.5
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,544,5
průměrné % poražených soupeřů20,620,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksj 124
20.08.17
sj 18
19.04.14
pořadí42.6.
odstup %47,020,1
% poražených soupeřů14,664,3
pořadí20142017celkem
průměr6.042.024.0
medián6426
modus6426
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %20,147,033,6
průměrné % poražených soupeřů64,314,639,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 32
20.04.17
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 89
12.07.15
sj 66
04.06.15
sj 3
02.04.15
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
sl 49
22.05.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
pořadí42.37.4.4.6.4.4.10.10.3.6.5.3.3.7.12.6.12.3.3.4.4.
odstup %47,042,012,110,629,415,115,728,328,320,518,412,13,53,03,736,520,179,417,210,619,818,7
% poražených soupeřů14,626,557,157,158,340,040,010,010,060,016,773,350,050,033,3---64,3---33,333,350,050,0
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr4.03.07.24.77.018.68.7
medián4365464
modus4333444
počet závodů22634522
průměrný odstup od vítěze %19,213,924,317,021,928,222,4
průměrné % poražených soupeřů50,033,332,950,025,042,737,6

Kategorie C2M

Vorel Zdeněksj 32
20.04.17
sj 18
19.04.14
pořadí5.4.
odstup %58,014,3
% poražených soupeřů20,0---
pořadí20142017celkem
průměr4.05.04.5
medián454
modus454
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,358,036,2
průměrné % poražených soupeřů0,020,010,0

Kategorie K1M

Vorel Zdeněksj 66
04.06.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sl 49
22.05.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
pořadí2.3.1.2.2.2.
odstup %1,76,10,010,61,516,3
% poražených soupeřů85,760,0100,088,980,090,0
pořadí20142015celkem
průměr2.02.02.0
medián222
modus212
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %9,52,66,0
průměrné % poražených soupeřů86,381,984,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí42.37.
odstup %47,042,0
% poražených soupeřů14,626,5
pořadí2017celkem
průměr39.539.5
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,544,5
průměrné % poražených soupeřů20,620,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí29.32.
odstup %35,644,1
% poražených soupeřů12,58,8
pořadí2014celkem
průměr30.530.5
medián2929
modus2929
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,839,8
průměrné % poražených soupeřů10,710,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.Trutnov1
04.05.13
pořadí5.4.4.29.32.3.2.3.3.3.
odstup %12,815,420,435,644,18,85,017,520,511,9
% poražených soupeřů33,350,050,012,58,850,075,050,050,033,3
pořadí2013201420152016celkem
průměr3.016.54.05.08.8
medián33453
modus32453
počet závodů342110
průměrný odstup od vítěze %16,623,417,912,819,2
průměrné % poražených soupeřů44,436,650,033,341,3

Kategorie C2M

Vorel Zdeněksj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
sp.Trutnov1
04.05.13
pořadí1.1.1.
odstup %0,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0---
pořadí20132014celkem
průměr1.01.01.0
medián111
modus111
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů0,0100,066,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Vorel Zdeněksj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí29.32.
odstup %35,644,1
% poražených soupeřů12,58,8
pořadí2014celkem
průměr30.530.5
medián2929
modus2929
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,839,8
průměrné % poražených soupeřů10,710,7