Zárubová Michaela, 1986

TJ Dvůr Královéregistrační číslo: 053008
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 14. 4/VM 12.7011,4
64
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 19. 5/VM 17.6016,5
36
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1W slalom 9. 1/VM 24.0619,9
1
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 2. 1/VM 4.013,7
33
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1W slalom 8. 1/VM 21.9218,0
2
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 2. 1/VM 1.911,6
34
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 11. 4/VM 15.2919,8
58
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 7. 2/VM 14.4217,7
62
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 6. 2/VM 9.6710,2
62
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
WENDL Miloslav
1. 1/VM
12
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 9. 2/VM 13.7514,1
45
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
WENDL Miloslav
1. 1/VM
12
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 1/VM 14.0212,3
19
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 1/VM 9.598,6
20
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 13. 1/VM 16.8917,5
56
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 16. 2/VM 15.4116,2
58
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 5. 2/VM 12.9016,2
41
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 9. 3/VM 19.3724,2
33
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 4. 1/VM 3.904,3
57
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 2. 1/VM 3.142,9
61
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 2. 1/VM 5.765,3
63
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 14. 1/VM 20.6318,3
48
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 8. 1/VM 16.2814,6
80
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
   
0
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 14.   0.130,2
65
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
4. 1/VM 0.030,0
12
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 2. 1/VM 0.220,2
20
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 2. 1/VM 2.192,0
21
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 6. 1/VM 9.4811,4
36
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
WENDL Miloslav
2. 1/VM 0.310,3
13
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 5. 1/VM 10.1513,1
41
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
WENDL Miloslav
2. 1/VM 1.581,6
13
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 1/VM 13.5012,9
25
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 1/VM 8.607,6
23
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 11. 2/VM 13.8817,8
70
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 16. 4/VM 19.8225,3
56
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 5. 1/VM 7.207,7
58
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 4. 2/VM 15.6017,1
57
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 3. 1/VM 1.261,2
50
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 2. 1/VM 2.462,1
68
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 3. 1/VM 11.9011,6
50
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 19. 4/VM 18.4818,9
64
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BAČÁKOVÁ Radka
11. 4/VM 23.9020,0
11
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 19. 5/VM 16.8115,3
78
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BAČÁKOVÁ Radka
5. 2/VM 13.4710,2
28
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom    
0
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom    
0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 20. 3/VM 12.8513,7
95
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ZÁRUBA Martin
5. 2/VM 24.8422,2
7
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 23. 4/VM 12.8513,3
86
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
ZÁRUBA Martin
5. 2/VM 16.2614,2
8
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 3. 2/VM 2.201,9
26
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
8
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 2. 2/VM 2.402,1
29
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ZÁRUBA Martin
2. 2/VM 5.604,4
4
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 21. 3/VM 10.1613,4
51
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ZÁRUBA Martin
   
0
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 18. 3/VM 14.7317,5
65
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ZÁRUBA Martin
8. 2/VM 11.9510,7
5
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/VM
22
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
10
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/VM 0.400,4
20
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZÁRUBA Martin
1. 1/VM
11
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 8.   10.149,5
81
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
BAČÁKOVÁ Radka
3.   10.757,9
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 11.   9.358,7
82
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
BAČÁKOVÁ Radka
4.   8.756,3
0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 11.   12.4112,7
74
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 8.   7.387,5
91
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 2.   2.723,5
123
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 17.   7.209,0
59
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 2.   3.272,6
3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 1.  
14
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZÁRUBA Martin
1.  
19
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 1.  
5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 1.  
18
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZÁRUBA Martin
1.  
19
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 4.   12.9010,5
1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2.   11.9012,2
21
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 4.   16.6013,6
1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 1.  
21
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19.   12.6713,9
101
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 24.   16.2319,1
87
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 10.   17.6016,8
48
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZÁRUBA Martin
17.   64.3048,3
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 8.   14.3013,7
59
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZÁRUBA Martin
6.   20.9017,7
35
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 20.   11.6111,1
77
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 22.   16.7715,4
75
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 2.   10.207,4
3
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 1.  
18
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZÁRUBA Martin
1.  
14
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 2.   14.4010,3
3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 1.  
19
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZÁRUBA Martin
2.   2.201,6
11
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom    
0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 26.   34.7840,9
47
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 17.   22.1824,7
78
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 18.   23.4828,5
80
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 20.   11.6011,8
65
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 26.   17.6518,2
57
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 9.   10.519,8
42
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 9.   8.547,9
60
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 15.   15.2011,9
38
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 12.   15.5611,7
51
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1W slalom 1.   -
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 1.   -
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
MÍL Pavel
5.   13.009,1-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1W slalom 1.  
2
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 2.   7.706,4
11
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
MÍL Pavel
4.   10.406,8
3
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 17.   10.7613,2
40
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 12.   14.7214,8
62
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 14.   15.1516,1
23
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 19.   19.8521,1
14
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 14.   19.8017,4
14
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 12.   16.6815,3
16
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 18.   16.0013,5
23
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
INDRUCH Tomáš
4.   17.6013,0
5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 24.   20.6017,3
19
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
INDRUCH Tomáš
4.   15.9011,6
5
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 21.   23.8020,4
17
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
VORLOVÁ Darina
5.   26.8016,9
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 22.   17.9015,7
16
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
VORLOVÁ Darina
3.   26.6017,0
0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 21.   14.6013,0
32
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 30.   20.2017,8
20
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2.   25.904,8
1
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2.   17.203,2
1
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1.  
2
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1.  
2
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3.   7.106,2
10
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2.   3.002,5
10
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 18. 3/ 22.4424,3
30
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 17. 4/ 33.4338,6
32
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 4.   6.315,3
14
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 3.   9.127,6
15
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1W slalom 13. 5/ 14.2914,4
38
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu C2M slalom
WENDL Miloslav
3. 2/ 1.771,5
33
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1W slalom 9. 4/ 6.576,6
57
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží C2M slalom
WENDL Miloslav
2. 1/ 1.020,9
41
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 3.   1.301,1
18
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1.  
28
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
KAŠPAROVÁ Anna
7.   18.1014,8
16
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 10.   14.6012,8
41
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 8.   13.4011,7
51
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
KAŠPAROVÁ Anna
11.   42.4038,8
7
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 5.   8.287,3
30
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 6.   5.714,9
41
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 25.   26.4025,6NKZ
17
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 25.   23.8323,9NKZ
17
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 21.   43.5446,2NKZ
29
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 38.   155.01164,2NKZ
7
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom    
0
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 9.   11.609,8
15
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 7.   6.905,9
32
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 8.   8.907,2
32
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 5.   6.265,2
19
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 3.   4.674,1
27
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja K1W slalom 29.   40.7841,6ČP
7
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja K1W slalom 29.   51.5052,1ČP
7
14.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom    
0
13.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom    
0
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 15.   21.4124,9
16
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 16.   24.6225,9
20
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 31.   39.7143,8ČP
5
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 32.   125.32122,0ČP
4
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 18.   21.6221,8NKZ
37
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
WENDL Miloslav
    NKZ
0
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 23.   56.6551,7NKZ
27
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
WENDL Miloslav
19.   83.4668,8NKZ
12
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja K1W slalom 23.   35.9138,0ČP
13
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja K1W slalom 28.   ČP
0
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 5.   11.7011,5
39
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 5.   15.0014,7
39
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 22.   39.6436,7NKZ
31
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 22.   34.5132,3NKZ
31
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 27.   120.83110,0ČP
9
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 27.   127.64137,5ČP
9
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 5.   9.589,7
74
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
WENDL Miloslav
1.  
41
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 4.   6.456,1
80
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
WENDL Miloslav
4.   6.245,1
30
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava C2M slalom
WENDL Miloslav
11.   42.8639,8NKZ
25
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 12.   17.9317,3NKZ
49
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava C2M slalom
WENDL Miloslav
12.   32.3929,7NKZ
25
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 11.   19.1119,4NKZ
49
22.04.2012 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 28.   84.4487,6ČP
8
21.04.2012 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 26.   77.7382,3ČP
10
15.04.2012 2.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka K1W slalom 26.   321.18322,8ČP
10
14.04.2012 1.Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka K1W slalom 24.   166.76151,6ČP
12
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
WENDL Miloslav
4.   8.507,7
19
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 3.   17.9016,1
5
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
WENDL Miloslav
4.   12.6011,1
19
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1W slalom 23.   31.2831,2NKZ
25
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 24.   33.0733,1NKZ
19
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1W slalom 6.   3.903,7
55
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C2M slalom
Wendl Miloslav
3.   5.004,3
19
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C2M slalom
Wendl Miloslav
6.   20.5019,9
14
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1W slalom 10.   10.6010,1
35
07.08.2011 Memoriál J.Froňka st. - neděle USD Veltrusy K1W slalom 11.   20.4120,8
46
06.08.2011 Memoriál J.Froňka st. - sobota USD Veltrusy K1W slalom 12.   20.2218,9
47
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Wendl Miloslav
3. 2/ 9.779,0
10
16.07.2011 Písecký Venouš - VZ ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Wendl Miloslav
2. 1/ 7.257,0
17
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 24.   29.5325,8NKZ
21
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
WENDL Miloslav
13.   55.1143,6NKZ
28
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 33.   37.1633,3NKZ
9
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
WENDL Miloslav
18.   92.9985,5NKZ
18
15.05.2011 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja USD Troja K1W slalom 28.   81.7172,4ČP
8
14.05.2011 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja USD Troja K1W slalom 33.   94.1691,2ČP
3
08.05.2011 4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 26.   44.7543,1ČP
10
07.05.2011 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 28.   33.1333,7ČP
8
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
12.   16.6018,8
48
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
sobota 30.4.2011
WENDL Miloslav
3.   14.6014,6
24
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
12.   20.6022,5
48
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
neděle 1.5.2011
WENDL Miloslav
2.   11.7011,8
32
24.04.2011 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1W slalom 13.   44.5537,6ČP/NKZ
31/53
23.04.2011 1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1W slalom 18.   48.1642,5ČP/NKZ
21/43
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1W slalom
sobota 25.9.2010
3.   9.308,7-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
WENDL Miloslav
2.   1.000,8-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
WENDL Miloslav
5.   4.103,4-
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 18.   35.6328,8-
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
WENDL Miloslav
21.   100.8276,9-
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 22.   39.7633,1-
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
WENDL Miloslav
24.   121.32100,7-
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 15.   55.6344,1-
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 18.   48.3538,4-
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
sobota 21.8.2010
14.   67.3858,0-
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
sobota 21.8.2010
WENDL Miloslav
6.   63.6453,5-
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
neděle, 22.8.2010
6.   16.7017,0-
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C2W slalom
neděle, 22.8.2010
WENDL Miloslav
6.   46.9050,7-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
Wendl Miloslav
9.   16.4013,2-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 3.   4.103,5-
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom
sobota 31.7.201
7.   24.7721,9-
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné C2M slalom
sobota 31.7.201
WENDL Miloslav
8.   56.2250,9-
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom
neděle 1.8.2010
12.   22.9120,4-
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné C2M slalom
neděle 1.8.2010
WENDL Miloslav
10.   43.8241,4-
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1W slalom
sobota 5.6.2010
18.   23.8020,5-
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C2M slalom
sobota 5.6.2010
WENDL Miloslav
20.   132.04105,7-
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1W slalom
neděle 6.6.2010
21.   30.2726,3-
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C2M slalom
neděle 6.6.2010
WENDL Miloslav
13.   36.7931,9-
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 9.   21.4024,6-
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 4.   3.503,8-
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
WENDL Miloslav
5.   30.2035,3-
09.05.2010 6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ USD Troja K1W slalom 23.   25.8425,2-
08.05.2010 5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ USD Troja K1W slalom 30.   77.6572,9-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
sobota, 5.NKZ
25.   27.5221,7-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota, 5.NKZ
WENDL Miloslav
16.   38.8330,4-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
neděle, 6.NKZ
20.   25.4522,1-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle, 6.NKZ
WENDL Miloslav
16.   49.7443,8-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
sobota
8.   13.0412,0-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
sobota
WENDL Miloslav
8.   27.7324,2-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
neděle
8.   9.207,6-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
neděle
WENDL Miloslav
9.   187.99147,5-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
sobota
6.   12.6013,0-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
neděle
9.   16.2016,3-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C2M slalom
neděle
Wendl Miloslav
11.   24.2023,6-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C2M slalom
neděle
Wendl Miloslav
5.   11.0010,7-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota
3.   7.827,3-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
sobota
WENDL Miloslav
4.   5.894,7-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle
5.   10.4910,4-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
neděle
WENDL Miloslav
5.   10.789,3-
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
sobota
4.   7.809,3-
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře C2M slalom
sobota
WENDL Miloslav
3.   9.209,3-
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
neděle
4.   9.4011,3-
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře C2M slalom
neděle
WENDL Miloslav
3.   4.705,1-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek C2M slalom
sobota
WENDL Miloslav
6.   13.4012,9-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
sobota
6.   5.305,9-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek C2M slalom
neděle
WENDL Miloslav
3.   6.806,7-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
neděle
6.   5.606,1-
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy K1W slalom
sobota
26.   31.5928,0-
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy K1W slalom
neděle
21.   22.1421,2-
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy K1W slalom
sobota
13.   30.5725,7-
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy K1W slalom
neděle
12.   23.3919,9-
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 36.   206.6089,8NKZ
8
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 24.   101.9643,9NKZ
23
04.05.2008 2.NKZ, 2.ČP juniorů USD Opava K1W slalom 21.   49.9124,3NKZ
25
03.05.2008 1.NKZ, 1.ČP juniorů USD Opava K1W slalom 23.   48.4621,7NKZ
17
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy K1W slalom 23.   73.8836,3NKZ
20
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy K1W slalom 21.   52.3425,8NKZ
20
13.05.2007 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu USD Troja K1W slalom 26.   59.4524,8NKZ
9
12.05.2007 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu USD Troja K1W slalom 32.   147.8865,4NKZ
4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 05.08.23 aktualizace z registru ČSK
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 25.07.18 updated from RVP
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 03.07.18 updated from RVP
Zárubová MichaelaTJ Dvůr Králové K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.11.17 updated from RVP
Zárubová MichaelaKVS Hradec Králové K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Zárubová MichaelaKVS Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Osochovská MichaelaKVS Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 17.09.15 updated from RVP
Osochovská MichaelaKVS Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.06.15 updated from RVP
Osochovská MichaelaKVS Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Osochovská MichaelaKVS Hradec Králové K1: 2+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Osochovská MichaelaVodácký oddíl Horšovský Týn K1: 2+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 17.01.12 updated from RVP
Osochovská MichaelaVodácký oddíl Horšovský Týn K1: 2+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Osochovská MichaelaVodácký oddíl Horšovský Týn K1: 2+   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Osochovská MichaelaVodácký oddíl Horšovský Týn K1: 2+   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1753|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C1W 2/2 3
17.C2X
Wendl Miloslav
2/2 24
41.K1W 5/18 312

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C2X
Wendl Miloslav
2/2 26
31.C2X
Kašparová Anna
2/2 12
37.K1W 5/17 341

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C2X
Záruba Martin
5/8 44
16.C2X
Bačáková Radka
2/2 39
29.K1W 5/12 388

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C1W 4/4 10
 C2W
Bačáková Radka
2/2 0
20.C2X
Záruba Martin
2/2 38
16.K1W 5/12 484

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C1W 2/2 6
16.C2X
Záruba Martin
4/4 60
32.K1W 5/14 375

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 1/1 2
51.C2X
Míl Pavel
1/1 3
39.K1W 5/9 214

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C2X
Indruch Tomáš
2/2 10
106.K1W 2/2 42

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Vorlová Darina
2/2 0
42.K1W 5/10 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.K1W 4/4 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Wendl Miloslav
2/2 74
38.K1W 4/4 141

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
25.K1W 4/4 70
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Kašparová Anna
2/2 23
30.K1W 5/6 178

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
36.K1W 4/4 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/8 130

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1W 6/8 63
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C2M
Wendl Miloslav
4/4 62
12.K1W 4/6 166
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Wendl Miloslav
2/2 71
17.K1W 4/4 232

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1W 6/6 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C2M
Wendl Miloslav
2/2 46
15.K1W 4/6 142
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 1/1 5
4.C2M
Wendl Miloslav
5/8 113
12.K1W 5/6 244

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201320122011
K1W362828

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201420122011
K1W251215
C2M-1917

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017201620152014201320122011
C1W86--364640------26
C2X17311620165119------
K1W413729163239106423830251712
C2W---9---12-----
C2M--------1465-204

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2016
K1W46
Fotky nenalezeny.
0|1753|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C1W 2/2 3
17.C2X
Wendl Miloslav
2/2 24
41.K1W 5/18 312

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C2X
Wendl Miloslav
2/2 26
31.C2X
Kašparová Anna
2/2 12
37.K1W 5/17 341

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C2X
Záruba Martin
5/8 44
16.C2X
Bačáková Radka
2/2 39
29.K1W 5/12 388

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C1W 4/4 10
 C2W
Bačáková Radka
2/2 0
20.C2X
Záruba Martin
2/2 38
16.K1W 5/12 484

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C1W 2/2 6
16.C2X
Záruba Martin
4/4 60
32.K1W 5/14 375

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 1/1 2
51.C2X
Míl Pavel
1/1 3
39.K1W 5/9 214

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C2X
Indruch Tomáš
2/2 10
106.K1W 2/2 42

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Vorlová Darina
2/2 0
42.K1W 5/10 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.K1W 4/4 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Wendl Miloslav
2/2 74
38.K1W 4/4 141

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
25.K1W 4/4 70
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Kašparová Anna
2/2 23
30.K1W 5/6 178

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
36.K1W 4/4 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/8 130

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1W 6/8 63
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C2M
Wendl Miloslav
4/4 62
12.K1W 4/6 166
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Wendl Miloslav
2/2 71
17.K1W 4/4 232

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1W 6/6 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C2M
Wendl Miloslav
2/2 46
15.K1W 4/6 142
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 1/1 5
4.C2M
Wendl Miloslav
5/8 113
12.K1W 5/6 244

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201320122011
K1W362828

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201420122011
K1W251215
C2M-1917

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017201620152014201320122011
C1W86--364640------26
C2X17311620165119------
K1W413729163239106423830251712
C2W---9---12-----
C2M--------1465-204

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2016
K1W46

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
187 11 71 4     273
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár26.027.02821
K1W26.027.02821
NKZ21.521.02141
K1W23.323.02130
C2M16.616.01311
veřejné závody7.86.02202
K1W9.68.02133
C2M5.14.0331
C2X3.92.0123
C1W3.62.0210
C2W4.24.035
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,021
K1W00,000,000,000,021
NKZ00,000,000,000,041
K1W00,000,000,000,030
C2M00,000,000,000,011
veřejné závody188,92411,9209,96230,7202
K1W75,3139,8107,53022,6133
C2M13,2412,9722,61238,731
C2X834,8417,400,01252,223
C1W220,0330,0110,0660,010
C2W00,000,0240,0240,05
Celkem186,8249,1207,66223,5264
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár3720885638,1
K1W3720885638,1
NKZ80206426810,0
K1W58102218813,8
C2M2210424700,0
veřejné závody3901582416642,6
K1W264728312948,9
C2M59576101220,3
C2X4114641331,7
C1W181211266,7
C2W81201500,0
Celkem50757341117734,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Zárubová Michaela10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
sl.Č.Vrbné
22.04.12
sl.Č.Vrbné
21.04.12
sl.Trnávka
15.04.12
sl.Trnávka
14.04.12
USD Troja
15.05.11
USD Troja
14.05.11
USD Veltrusy
08.05.11
USD Veltrusy
07.05.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
Vltava pod L
28.08.10
USD Troja
09.05.10
USD Troja
08.05.10
pořadí29.29.31.32.23.28.27.27.28.26.26.24.28.33.26.28.13.18.18.23.30.
odstup % *)41,652,143,8122,038,00,0110,0137,587,682,3322,8151,672,491,243,133,737,642,538,425,272,9
% poražených soupeřů *)3,4---9,16,121,43,67,17,1---7,43,811,512,9---13,86,933,310,534,637,119,4
pořadí2010201120122013celkem
průměr23.724.326.130.326.0
medián2326262927
modus1828262928
počet závodů368421
průměrný odstup od vítěze % *)45,553,4116,264,978,4
průměrné % poražených soupeřů *)30,412,97,74,711,9
počet jízd61113737
lepší 1. jízda1
33,3%
2
33,3%
6
75,0%
2
50,0%
11
52,4%
čistých jízd1
16,7%
1
9,1%
0
0,0%
1
14,3%
3
8,1%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Zárubová Michaelasl 98
16.07.23
sl 30
16.04.22
9.ČP Troja
10.08.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
Vltava pod L
29.08.10
pořadí11.2.29.23.28.15.
odstup % *)19,82,152,138,00,044,1
% poražených soupeřů *)80,497,2---21,43,641,7
pořadí20102012201320222023celkem
průměr15.025.529.02.011.018.0
medián15232921115
modus1523292112
počet závodů121116
průměrný odstup od vítěze % *)44,119,052,12,119,826,0
průměrné % poražených soupeřů *)41,712,50,097,280,440,7
počet jízd2222210
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
20,0%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Zárubová MichaelaNKZ.Veltrusy
22.09.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
pořadí19.11.12.13.18.21.24.13.20.16.16.
odstup %68,839,829,743,685,576,9100,731,9105,743,830,4
% poražených soupeřů21,747,438,933,310,54,8---42,95,025,031,8
pořadí2009201020112012celkem
průměr16.019.515.514.016.6
medián1620131216
modus1613131113
počet závodů242311
průměrný odstup od vítěze %37,178,864,546,159,7
průměrné % poražených soupeřů28,413,221,936,023,8
počet jízd484622
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
9,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Zárubová Michaelasl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
USD Opava
04.05.08
USD Opava
03.05.08
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
USD Troja
13.05.07
USD Troja
12.05.07
pořadí25.25.21.38.18.23.22.22.12.11.23.24.24.33.13.18.18.22.21.18.20.25.21.26.36.24.21.23.23.21.26.32.
odstup %25,623,946,2164,221,851,736,732,317,319,431,233,125,833,337,642,528,833,126,320,522,121,721,228,089,843,924,321,736,325,824,865,4
% poražených soupeřů45,545,550,05,154,142,150,050,066,768,835,330,345,225,633,310,556,444,748,756,456,847,851,240,55,437,839,433,360,064,349,036,7
pořadí2007200820092010201120122014celkem
průměr25.526.023.019.822.518.027.322.8
medián2323211823182522
modus2121201824222521
počet závodů444466432
průměrný odstup od vítěze %38,144,923,227,233,929,965,036,8
průměrné % poražených soupeřů52,529,049,151,630,055,336,543,3
počet jízd88881211762
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
50,0%
2
33,3%
3
75,0%
12
37,5%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
1
12,5%
2
25,0%
2
16,7%
2
18,2%
1
14,3%
9
14,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Zárubová Michaelasl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 96
21.07.18
řeka Orlice
02.10.11
pořadí9.8.2.1.4.4.2.2.1.3.
odstup %19,918,02,60,010,513,67,410,30,016,1
% poražených soupeřů20,022,275,0100,025,025,066,766,7100,075,0
pořadí20112018201920202023celkem
průměr3.01.02.02.88.53.6
medián312282
modus312482
počet závodů1124210
průměrný odstup od vítěze %16,10,08,86,718,99,8
průměrné % poražených soupeřů75,0100,066,756,321,157,6
počet jízd2247318
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
7
70,0%
čistých jízd1
50,0%
2
100,0%
2
50,0%
4
57,1%
2
66,7%
11
61,1%

Kategorie C2M

Zárubová Michaelasl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
řeka Otava,
17.07.11
řeka Otava,
16.07.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
USD Veltrusy
21.08.10
Řeka Jizera,
14.08.10
USD České Vr
31.07.10
USD České Vr
31.07.10/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí3.2.7.11.1.4.4.4.3.6.3.2.2.3.5.2.6.9.10.8.9.8.5.11.5.4.3.3.3.6.
odstup %1,50,914,838,80,05,17,711,14,319,99,07,011,814,63,40,853,513,241,450,9147,524,210,723,69,34,75,19,36,712,9
% poražených soupeřů92,696,670,050,0100,078,687,588,085,766,780,090,994,187,578,995,228,666,730,841,7---22,280,044,475,081,366,771,483,361,5
pořadí200920102011201220142015celkem
průměr5.76.73.42.59.02.55.1
medián5631724
modus3231723
počet závodů106822230
průměrný odstup od vítěze %25,427,210,72,526,81,218,8
průměrné % poražených soupeřů58,657,085,189,360,094,669,9
počet jízd19121644459
lepší 1. jízda5
50,0%
1
16,7%
2
25,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
9
30,0%
čistých jízd5
26,3%
2
16,7%
3
18,8%
1
25,0%
1
25,0%
2
50,0%
14
23,7%

Kategorie C2W

Zárubová Michaelasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
USD Veltrusy
21.08.10
pořadí3.4.5.3.6.
odstup %7,96,316,917,050,7
% poražených soupeřů60,040,020,060,028,6
pořadí201020162020celkem
průměr6.04.03.54.2
medián6334
modus6333
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %50,716,97,119,8
průměrné % poražených soupeřů28,640,050,041,7
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Zárubová Michaelasl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 103
06.08.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí1.1.4.2.2.11.5.5.5.1.2.8.1.1.1.1.17.6.1.2.4.4.4.
odstup %0,00,00,00,31,620,010,222,214,20,04,410,70,00,00,00,048,317,70,01,66,813,011,6
% poražených soupeřů100,0100,076,988,988,958,382,650,055,6100,080,053,3100,0100,0100,0100,011,177,3100,087,557,178,678,6
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr4.04.06.51.04.32.71.03.9
medián44215212
modus44111211
počet závodů214293223
průměrný odstup od vítěze %12,36,816,90,09,10,60,07,9
průměrné % poražených soupeřů78,657,169,0100,075,584,9100,079,3
počet jízd4274156442
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
2
50,0%
1
50,0%
4
44,4%
0
0,0%
1
50,0%
9
39,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
42,9%
2
50,0%
4
26,7%
3
50,0%
2
50,0%
14
33,3%

Kategorie K1W

Zárubová Michaelasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 82
17.06.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
USD Veltrusy
07.08.11
USD Veltrusy
06.08.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Orlice
25.09.10
USD Veltrusy
21.08.10
USD Veltrusy
21.08.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD České Vr
31.07.10
USD České Vr
31.07.10/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
USD Veltrusy
09.05.09
USD Veltrusy
09.05.09/2
pořadí14.19.2.2.11.7.6.9.4.5.13.16.5.9.4.2.2.14.8.14.2.2.6.5.7.6.11.16.5.4.3.2.3.19.19.20.23.3.2.21.18.1.2.8.11.11.8.2.17.1.1.2.1.19.24.10.8.20.22.1.1.26.17.18.20.26.9.9.15.12.2.17.12.14.14.12.18.24.21.22.21.30.3.2.18.17.4.3.13.9.3.1.10.8.5.6.9.7.8.5.3.15.16.5.5.5.4.6.10.11.12.12.12.3.6.14.3.12.7.8.8.9.6.5.3.4.4.6.6.12.13.
odstup %11,416,53,71,619,817,710,214,112,38,617,516,216,224,24,32,95,318,314,60,20,22,011,413,112,97,617,825,37,717,11,22,111,618,915,313,713,31,92,113,417,50,00,49,58,712,77,53,59,00,00,012,20,013,919,116,813,711,115,40,00,040,924,728,511,818,29,87,911,911,76,413,214,816,117,415,313,517,320,415,713,017,86,22,524,338,65,37,614,46,61,10,012,811,77,34,99,85,97,25,24,124,925,911,514,79,76,13,710,120,818,922,518,88,717,058,03,520,421,97,612,016,313,010,47,311,39,36,15,919,925,7
% poražených soupeřů77,267,996,896,680,486,092,186,985,781,872,169,490,982,693,096,897,077,288,778,795,295,586,890,082,483,987,882,691,593,593,897,293,373,975,776,573,290,996,376,280,0100,096,387,082,582,887,798,273,3100,0100,095,8100,069,565,283,387,973,271,6100,0100,055,477,577,060,453,769,275,074,580,490,075,883,858,153,659,359,550,053,550,063,043,186,792,972,175,084,289,575,084,990,0100,077,583,388,688,171,484,682,584,692,065,067,486,787,190,593,085,372,752,452,278,478,489,576,240,994,356,076,077,478,182,288,984,692,382,484,286,181,535,336,8
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023celkem
průměr7.07.510.54.89.07.66.514.121.012.314.48.812.86.87.69.7
medián6611578317181217818568
modus6312535131812112222
počet závodů1266465410281312101617131
průměrný odstup od vítěze %12,121,615,810,512,29,35,515,115,413,315,38,09,610,211,912,2
průměrné % poražených soupeřů75,872,269,989,379,481,887,571,054,871,975,786,883,988,685,580,0
počet jízd241211812108204162624203234261
lepší 1. jízda7
58,3%
4
66,7%
3
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
3
60,0%
1
25,0%
4
40,0%
2
100,0%
4
50,0%
3
23,1%
4
33,3%
4
40,0%
8
50,0%
10
58,8%
63
48,1%
čistých jízd3
12,5%
1
8,3%
3
27,3%
4
50,0%
4
33,3%
4
40,0%
4
50,0%
12
60,0%
4
100,0%
10
62,5%
17
65,4%
14
58,3%
14
70,0%
20
62,5%
15
44,1%
129
49,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Zárubová MichaelaUSD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
pořadí9.4.
odstup %24,63,8
% poražených soupeřů71,488,9
pořadí2010celkem
průměr6.56.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,214,2
průměrné % poražených soupeřů80,280,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Zárubová Michaelasl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
pořadí2.2.
odstup %3,24,8
% poražených soupeřů66,766,7
pořadí2016celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4,04,0
průměrné % poražených soupeřů66,766,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále