5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy

22.09.2012   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
119.23 4 119.29 2 121.29 60
2.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
124.29 2 121.32 0 121.320.03/0,053
3.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
121.86 54 120.22 2 122.220.93/0,853
4.2/U23GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
121.35 6 122.72 2 124.723.43/2,853
5. HRADÍLEK Vavřinec
ŘÍHA Martin
1987
1992
1 USK Pha
USK Pha
126.63 2 135.47 104 128.637.34/6,153
6.3/U23PRSKAVEC Jiří
TUNKA Ondřej
1993
1990
2 USK Pha
Jablonec
126.12 6 124.30 8 132.1210.83/8,953
7. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
133.25 50 126.77 6 132.7711.48/9,547
8. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
131.81 54 129.72 4 133.7212.43/10,242
9. BUCHTEL Michal
MAŠEK Jan
1986
1978
USK Pha
USK Pha
141.30 4 136.48 8 144.4823.19/19,138
10.2/DSZÁTOPEK Vladimír
FRANEK Jakub
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
145.78 112 140.35 6 146.3525.06/20,734
11. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
138.51 8 142.24 56 146.5125.22/20,831
12. VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1985
1987
2 Dukla B.
SKVS ČB
159.90 18 143.83 6 149.8328.54/23,528
13.3/DSSMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
159.91 8 143.24 10 153.2431.95/26,325
14.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
179.96 10 174.96 216 189.9668.67/56,622
15.4/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
197.93 12 174.06 16 190.0668.77/56,720
16.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
136.43 56 135.65 58 192.4371.14/58,718
17.2/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
142.07 56 145.19 158 198.0776.78/63,316
18.4/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
149.49 104 146.66 56 202.6681.37/67,114
19. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 KVS HK
Horš.Týn
190.75 14 180.94 66 204.7583.46/68,812
20.2/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
179.84 102 149.02 62 211.0289.73/74,010
21.5/U23KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
163.70 64 159.32 206 227.70106.41/87,79
22.1/ZMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
158.09 110 162.99 66 228.99107.70/88,88
23.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
244.86 114 195.13 60 255.13133.84/110,37
24.5/DSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
164.00 112 139.86 156 276.00154.71/127,66
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl