Dimovová Barbora, 2000

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 1. 1/U23
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 1. 1/U23
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 7. 3/U23 3.206,5
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 4. 3/U23 1.613,2
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 5. 3/U23 44.746,4
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4. 3/U23 0.430,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 5/U23 1.873,9
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 1. 1/U23
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/U23 2.845,9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/U23 1.743,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 3. 3/U23 1.923,0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 3. 3/U23 1.642,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 4/U23 32.343,1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 3/U23 32.083,2
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 5/U23 65.586,0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 6/U23 89.018,1
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 1. 1/DS
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 3. 1/DS 36.024,4
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 2. 1/DS 1.040,9
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 1. 1/U18
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 2. 1/U18 1.432,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 4. 2/DS 2.465,0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 2. 1/DS 2.104,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd    
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 1. 1/DS
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 8. 2/DS
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 3. 1/DS
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 4. 1/DS 12.112,2
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 4. 1/DS 16.873,1
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 3. 1/DS 48.464,4
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 2/DS 70.646,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 1/DS 3.500,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 2/DS 24.802,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DS 9.501,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 1/DS 20.201,9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/DS
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DS 16.602,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DS 9.301,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 1/DS 12.602,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 1. 1/DS
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 6. 3/DS 49.627,5
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DS 1.322,5
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 4. 2/DS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 3. 3/DS 22.854,1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 4. 3/DS 53.485,4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2. 1/DS 0.561,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 7. 2/DS 2.184,5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 2/DS 5.731,0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/DS
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 3. 1/DS 35.403,8
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 7. 3/DS 69.607,5
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd    
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd    
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 1. 1/DS
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 1. 1/DS
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 1. 1/DS
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 2.   34.904,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 2.   13.101,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 4.   33.203,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 4. 3/DS 44.405,3
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 4. 2/DM 1.222,3
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DM 0.320,6
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/DM 0.230,4
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 10. 4/DM 223.1226,7
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 9. 4/DM 5.574,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 3. 1/DM 24.654,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 6. 2/DM 67.126,9
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4. 2/DM 1.192,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 1/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 1/DM 1.311,8
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 2/DM 188.9016,1
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 2/DM 174.8014,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd    
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 1.  
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 2.   27.923,3
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 3.   48.974,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 35. 8/DM 41.5038,1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
DIMOVOVÁ Viktorie
22. 7/DM 55.4946,1
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 35. 8/DM 40.4037,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
DIMOVOVÁ Viktorie
21. 7/DM 45.5033,9
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 3/DM 3.517,9
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 2/DM 1.693,1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 9. 4/DM 5.7710,4
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 11.   17.9915,8
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 8.   154.6419,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 3. 2/DM 29.244,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 3. 2/DM 13.262,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13.   7.1314,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8.   4.038,2
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 2/DM 17.903,1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 2/DM 0.751,0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 8. 3/DM 113.6012,0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 10. 3/DM 84.0011,5
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 3/DM 316.8026,6
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd    
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DM 6.000,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 1/DM 11.801,4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DM 23.002,3
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 1/DM 6.700,8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 31. 6/ZS 67.0563,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠOTOLA Karel
12. 3/DS 41.4236,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 38. 9/ZS 265.09253,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠOTOLA Karel
21. 3/DS 102.0886,1
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 4.   2.063,7
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 1. 1/ZS
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 49.   64.3966,8
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/ZS 8.9616,5
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 15. 2/ZS 9.7818,2
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 1. 1/ZS
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 1. 1/ZS
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 37. 17/ZS 53.3759,9
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 1. 1/ZS
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 41. 20/ZS 160.22180,1
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 19. 3/ZS 30.5746,4
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 14. 1/ZS 10.8716,2
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 1. 1/ZS
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 10. 2/ZS 54.6047,8
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 7.   3.964,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 11. 1/ZS 100.499,4
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 2.   45.206,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 3. 1/ZS 61.505,4
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 5. 1/ZS 94.8012,9
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 5. 1/ZS 84.6011,2
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 44. 7/ZS 110.60112,9
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 1. 1/ZS
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 3.   2.695,6
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 6. 3/ZS 64.5011,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 6. 2/ZS 95.9017,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 8. 3/ZS 54.109,7
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 4. 3/ZS 3.096,3
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W slalom    
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/ZS 164.8021,1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 2/ZS 187.2024,1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 11. 2/ZS 241.1021,1
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 4.   228.8018,7
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 6.   303.9024,7
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W sjezd 10. 2/ZM 23.8025,2
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 17. 3/ZM 343.10280,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.06.13 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.12 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4660|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1W 6/6 375
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 5/7 538

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1W 6/10 377
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1W 5/10 774

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 6/9 379
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 5/11 138
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1W 5/17 592

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 7/14 456
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1W 5/14 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1W 5/21 532

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/10 236
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1W 5/12 141
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/11 440

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Dimovová Viktorie
2/2 0
47.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1W 8/12 259
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/16 341

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Šotola Karel
2/2 6
55.K1W 5/5 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 5/6 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 5/7 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/13 215

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 5/9 75

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1W14223717

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1W4578151395524

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
C2M5128--
K1W47555664

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W21134451749
Fotky nenalezeny.
0|4660|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1W 6/6 375
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 5/7 538

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1W 6/10 377
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1W 5/10 774

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 6/9 379
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 5/11 138
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1W 5/17 592

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 7/14 456
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1W 5/14 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1W 5/21 532

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/10 236
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1W 5/12 141
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/11 440

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Dimovová Viktorie
2/2 0
47.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1W 8/12 259
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/16 341

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Šotola Karel
2/2 6
55.K1W 5/5 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 5/6 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 5/7 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/13 215

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 5/9 75

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1W14223717

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1W4578151395524

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
C2M5128--
K1W47555664

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W21134451749

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10   4 118     132
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody28.031.02113
K1W32.035.0359
C2M19.021.0214
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,013
K1W00,000,000,000,09
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,013
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2214186429,1
K1W1613188216,3
C2M610017116,7
Celkem2214186429,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Dimovová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
pořadí22.21.12.21.
odstup %46,133,936,286,1
% poražených soupeřů4,59,142,14,8
pořadí20142015celkem
průměr16.521.519.0
medián122121
modus122121
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %61,140,050,6
průměrné % poražených soupeřů23,56,815,1
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%

Kategorie K1W

Dimovová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí35.35.31.38.37.41.10.44.17.
odstup %38,137,063,1253,259,9180,147,8112,9280,5
% poražených soupeřů17,117,123,15,120,013,025,014,05,9
pořadí2012201320142015celkem
průměr17.044.031.435.032.0
medián1744373535
modus1744103535
počet závodů11529
průměrný odstup od vítěze %280,5112,9120,837,6119,2
průměrné % poražených soupeřů5,914,017,217,115,6
počet jízd129416
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
40,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
6,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sl 34
03.05.14
pořadí1.4.6.4.3.5.6.3.8.4.3.5.1.6.2.4.3.4.3.7.2.9.5.6.8.8.8.5.8.10.8.11.
odstup %0,00,93,93,13,26,08,14,40,02,24,46,40,07,52,50,04,15,43,87,50,64,60,01,816,114,819,03,112,011,526,69,4
% poražených soupeřů100,092,587,592,394,966,754,587,578,192,384,663,6100,066,796,990,995,193,571,450,094,746,787,984,422,222,236,478,922,230,812,556,5
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr11.07.86.33.84.64.53.75.3
medián118634445
modus118833318
počet závodů156854332
průměrný odstup od vítěze %9,414,46,33,83,55,11,66,0
průměrné % poražených soupeřů56,536,259,783,181,277,193,370,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 125
30.08.20
sp 122
22.08.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.1.1.8.4.3.6.2.3.6.3.3.1.1.8.
odstup %0,00,00,00,02,24,47,52,54,46,94,82,20,00,09,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,078,192,384,666,796,994,688,193,393,9100,0100,078,8
pořadí2013201420152016201720182020celkem
průměr4.51.03.04.54.03.41.03.4
medián11332313
modus11332111
počet závodů212225115
průměrný odstup od vítěze %4,80,03,55,75,01,30,03,0
průměrné % poražených soupeřů89,4100,093,691,481,891,0100,091,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 125
30.08.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 109
09.08.14
sl 34
03.05.14
pořadí1.5.4.6.4.3.5.6.3.1.8.4.3.5.1.6.2.4.3.4.4.3.7.2.9.5.6.8.8.1.2.3.5.8.10.8.1.11.
odstup %0,06,40,93,93,13,26,08,14,40,00,02,24,46,40,07,52,50,04,15,41,03,87,50,64,60,01,816,114,80,03,34,43,112,011,526,60,09,4
% poražených soupeřů100,092,592,587,592,394,966,754,587,5100,078,192,384,663,6100,066,796,990,995,193,589,371,450,094,746,787,984,422,222,2100,087,587,578,922,230,812,5100,056,5
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr6.07.84.93.84.04.54.04.7
medián18543444
modus18243313
počet závodů249964438
průměrný odstup od vítěze %4,713,35,13,52,95,12,85,0
průměrné % poražených soupeřů78,336,170,383,884,477,193,175,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 125
30.08.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 22
09.04.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
pořadí1.5.4.6.4.3.5.6.3.8.4.3.5.2.3.2.2.1.2.3.2.1.6.2.4.3.4.4.3.7.1.1.1.2.2.4.4.2.9.5.6.8.8.5.8.10.8.3.2.2.2.11.3.2.5.5.6.8.6.9.11.11.6.4.
odstup %0,06,40,93,93,13,26,08,14,40,02,24,46,40,32,81,91,10,02,32,21,30,07,52,50,04,15,41,03,87,50,00,00,01,54,15,33,90,64,60,01,816,114,83,112,011,526,61,40,60,82,39,45,46,011,212,911,29,717,221,121,124,124,718,7
% poražených soupeřů100,092,592,587,592,394,966,754,587,578,192,384,663,696,291,796,496,0100,095,090,595,2100,066,796,990,995,193,589,371,450,0100,0100,0100,093,894,784,285,094,746,787,984,422,222,278,922,230,812,585,792,993,892,956,589,594,769,269,280,878,850,027,323,123,116,757,1
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr7.65.25.06.33.13.14.54.04.5
medián653633444
modus652842312
počet závodů858616134464
průměrný odstup od vítěze %18,59,07,36,32,92,35,12,86,2
průměrné % poražených soupeřů44,675,863,759,788,289,877,193,176,0

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí1.4.1.2.5.3.3.2.4.2.3.2.7.1.3.4.4.9.11.13.8.4.11.15.19.14.7.
odstup %0,03,20,05,93,53,02,50,95,04,20,01,24,50,00,42,43,110,415,814,78,21,016,518,246,416,24,8
% poražených soupeřů100,093,9100,098,192,394,394,695,291,497,393,896,076,9100,090,585,780,046,728,636,861,185,054,539,1---23,575,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr13.28.23.53.32.82.82.56.0
medián148322314
modus74312314
počet závodů562345227
průměrný odstup od vítěze %20,48,91,41,92,53,01,67,1
průměrné % poražených soupeřů38,456,488,191,094,495,997,075,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí1.3.1.2.3.4.4.6.4.1.15.3.
odstup %0,03,00,04,20,02,32,47,93,70,018,25,6
% poražených soupeřů100,094,3100,097,393,889,785,780,085,7100,039,191,3
pořadí2013201420152016201820192020celkem
průměr3.06.76.04.02.03.01.03.9
medián34642313
modus31641311
počet závodů131231112
průměrný odstup od vítěze %5,67,37,92,31,43,00,03,9
průměrné % poražených soupeřů91,374,980,087,797,094,3100,088,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí1.7.4.1.2.5.3.3.2.4.2.3.2.7.1.3.4.4.9.11.13.8.4.11.15.14.7.
odstup %0,06,53,20,05,93,53,02,50,95,04,20,01,24,50,00,42,43,110,415,814,78,21,016,518,216,24,8
% poražených soupeřů100,087,893,9100,098,192,394,394,695,291,497,393,896,076,9100,090,585,780,046,728,636,861,185,054,539,123,575,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr11.88.23.53.32.82.84.05.6
medián118322344
modus74312314
počet závodů462345327
průměrný odstup od vítěze %13,98,91,41,92,53,03,25,6
průměrné % poražených soupeřů48,056,488,191,094,495,993,978,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Olomouc
18.05.12
pořadí1.7.4.1.2.5.3.3.2.4.2.3.2.7.1.3.4.4.9.11.13.8.4.11.15.1.1.14.1.7.4.10.
odstup %0,06,53,20,05,93,53,02,50,95,04,20,01,24,50,00,42,43,110,415,814,78,21,016,518,20,00,016,20,04,86,325,2
% poražených soupeřů100,087,893,9100,098,192,394,394,695,291,497,393,896,076,9100,090,585,780,046,728,636,861,185,054,539,1100,0100,023,5100,075,066,725,0
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.04.07.18.23.53.32.82.84.05.2
medián10478322344
modus10414312311
počet závodů11762345332
průměrný odstup od vítěze %25,26,37,98,91,41,92,53,03,25,7
průměrné % poražených soupeřů25,066,770,356,488,191,094,495,993,978,4