3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné

21.04.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.97.69 4 94.47 0 94.47 75
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.101.63 4 96.68 0 96.682.21/2,368
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha99.46 0 96.36 2 98.363.89/4,162
4. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.34 6 95.76 8 103.769.29/9,857
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.104.80 4 104.61 0 104.6110.14/10,753
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy111.99 4 113.45 8 121.4526.98/28,649
7. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha105.32 2 93.77 50 143.7749.30/52,246
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.104.46 6 102.97 50 152.9758.50/61,943
9. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha98.54 2 94.26 152 246.26151.79/160,740
10. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB109.08 8 104.23 158 262.23167.76/177,637
11. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha111.74 8 98.82 0 98.824.35/4,635
12. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha135.74 12 104.31 2 106.3111.84/12,533
13. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice110.75 8 107.63 2 109.6315.16/16,031
14. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava111.43 6 108.64 4 112.6418.17/19,229
15. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí131.31 6 110.32 8 118.3223.85/25,227
16. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK116.86 2 133.46 56 118.8624.39/25,825
17. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha116.53 4 115.18 4 119.1824.71/26,223
18. SEHNALOVÁ Marie 1981 1 USK Pha113.31 6 0.00 999 119.3124.84/26,321
19. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec128.72 10 114.72 6 120.7226.25/27,819
20. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava117.48 4 124.40 4 121.4827.01/28,617
21. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň114.21 8 127.21 12 122.2127.74/29,415
22. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha120.40 108 114.15 12 126.1531.68/33,514
23. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha121.00 14 114.21 14 128.2133.74/35,713
24. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 KK Opava135.50 16 124.95 10 134.9540.48/42,812
25. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB139.21 14 127.01 56 153.2158.74/62,211
26. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK152.20 20 117.03 68 172.2077.73/82,310
27. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice128.85 60 134.26 54 188.2693.79/99,39
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy139.41 108 133.88 104 237.88143.41/151,88
Oddíl