Šilar Jakub, 1987

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064033
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 2 C2: 2sjezd C1: 2 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 3. 1/VM 26.803,4OM
27
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 5. 1/VM 53.607,2OM
39
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
1. 1/VM OM
13
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
4. 1/VM 94.3012,7OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 2. 1/VM 11.101,4OM
43
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 5. 1/VM 41.805,5OM
47
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
1. 1/VM OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
3. 1/VM 82.4011,0OM
9
30.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 7. 2/VM 78.179,1
18
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 10. 2/VM 105.5912,4
8
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C1M sjezd 2. 1/VM 0.900,1OM
23
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C1M sjezd 3. 1/VM 7.302,1OM
16
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C2M sjezd
KREJZA Filip
1. 1/VM OM
0
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C2M sjezd
KREJZA Filip
1. 1/VM OM
0
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   49.005,9
41
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 C1M sjezd 2. 1/VM 14.001,7OM
8
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 C1M sjezd 2. 1/VM 2.000,5OM
10
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno. Závod č. 142 - 1300m, Závod č. 143 - 4500m, závod č. 144 - C1M sjezd 1. 1/VM OM
12
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 C1M sjezd 2. 1/VM 1.860,3OM
10
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 10. 1/VM 16.6015,2
47
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
1.  
34
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 12. 1/VM 15.0014,2
60
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
1.  
34
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 36. 2/VM 13.3927,0ČP/OČ/OM
2/5/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
15.   7.2615,2ČP/OČ/OM
27/32/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 36. 2/VM 15.2229,8ČP/OČ/OM
2/4/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
15.   4.869,9ČP/OČ/OM
27/38/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
KREJZA Filip
9.   77.0611,2ČP/OČ/OM
40/42/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 21. 1/VM 126.8218,1ČP/OČ/OM
19/6/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
KREJZA Filip
11.   79.9411,6ČP/OČ/OM
35/24/0
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 2. 1/VM 42.364,3
7
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 2. 1/VM 6.1510,8
8
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd    
0
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 7.   3543.046.221,3
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 7. 2/VM 10.709,1
25
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
14
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 2/VM 29.8029,2
31
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 3. 1/VM 47.199,3
14
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 6. 2/VM 7.656,9
27
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
14
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C2M sjezd
KREJZA Filip
2.   33.165,8
9
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 27. 2/VM 21.5421,8
36
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   35.604,2
9
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/VM 37.504,4
20
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 5. 1/VM 8.3010,0
66
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 7. 1/VM 9.7011,6
61
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 31. 1/VM 11.7319,0ČP/OČ/OM
5/3/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KREJZA Filip
16.   6.9611,3ČP/OČ/OM
25/35/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 39. 1/VM 12.9120,3ČP/OČ/OM
0/1/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KREJZA Filip
15.   6.6710,7ČP/OČ/OM
27/35/0
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1M sjezd 2. 1/VM 53.016,5
35
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C2M sjezd
JANKO Jan
4. 1/VM 51.066,0
7
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 12. 1/VM 84.527,8ČP/OČ/OM
33/61/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 14. 2/VM 75.306,9ČP/OČ/OM
29/74/0
06.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1M sjezd 1. 1/VM
34
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 6. 1/VM 67.005,7OM
31
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 10. 1/VM 99.708,8OM
27
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
4.   103.509,1OM
8
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
5.   86.807,4OM
8
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1M sjezd 9. 1/VM 94.008,5OM
21
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 11. 1/VM 94.608,5OM
21
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
4.   88.708,0OM
12
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C2M sjezd
KREJZA Filip
5.   76.006,7OM
12
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1M sjezd 2. 1/VM 60.057,2
28
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C2M sjezd
JANKO Jan
4. 1/VM 73.018,6
6
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 3. 1/VM 10.501,5OM
14
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 5. 1/VM 7.992,2OM
6
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 2. 1/VM 6.600,8OM
26
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 4. 1/VM 6.011,6OM
10
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 26. 2/VM 24.6021,7
34
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
JANKO Jan
3. 1/VM 12.018,7
10
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 29. 2/VM 22.8820,8
37
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
JANKO Jan
3. 1/VM 8.216,1
17
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 44. 2/VM 14.0528,2ČP/OČ/OM
0/4/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
18.   7.0213,8ČP/OČ/OM
21/8/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 42. 3/VM 13.9328,1ČP/OČ/OM
0/5/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
12.   5.1410,3ČP/OČ/OM
33/44/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 32. 2/VM 12.2523,0ČP/OČ/OM
5/3/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
KREJZA Filip
9.   5.9611,3ČP/OČ/OM
40/19/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 26. 2/VM 171.5220,2ČP/OČ/OM
11/6/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
KREJZA Filip
6.   96.8411,7ČP/OČ/OM
49/36/0
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 2. 1/VM 109.0011,8
14
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 4. 1/VM 6.3011,1
6
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 2. 1/VM 119.8012,9
10
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/VM 7.4013,2
6
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9. 2/VM 10.009,4
22
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
3.   10.108,6
13
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 46. 5/VM 30.3030,5
16
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna
3.   2.702,1
11
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 3. 1/VM 46.008,9
14
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 3/VM 9.308,3
21
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
3.   6.305,0
14
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 29. 5/VM 18.8018,4
38
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna
2.   0.800,6
18
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 46. 1/VM 39.5354,5ČP/OČ/OM
0/2/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
KREJZA Filip
13.   11.4715,7ČP/OČ/OM
31/23/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 41. 2/VM 15.9132,6ČP/OČ/OM
0/3/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
KREJZA Filip
10.   4.9810,1ČP/OČ/OM
37/29/0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   6.007,2
13
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 14. 2/VM 13.6015,0
23
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
JANKO Jan
2. 1/VM 11.2010,2
13
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 11. 2/VM 10.2010,7
33
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
JANKO Jan
2. 1/VM 8.006,7
12
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
KREJZA Filip
    ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 20. 1/VM 15.7416,7ČP/OČ/OM
17/3/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
KREJZA Filip
7.   11.3212,3ČP/OČ/OM
46/24/0
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/VM 66.408,2
18
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 32. 5/VM 33.5533,2
8
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
KREJZA Filip
5.   13.6310,5
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 82. 4/VM 172.69177,6
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 33. 5/VM 37.1635,4
11
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
KREJZA Filip
7.   84.8864,8
1
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 88. 8/VM 69.0772,8
17
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
KREJZA Filip
   
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 1/VM 185.1317,2ČP/OČ/OM
17/16/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
10.   167.2015,9ČP/OČ/OM
37/37/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 23. 2/VM 102.4710,8ČP/OČ/OM
13/17/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
7.   86.349,2ČP/OČ/OM
46/49/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/VM 62.047,6
30
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 4. 1/VM 60.007,9OM
43
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 4. 1/VM 43.005,5OM
39
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 5. 1/VM 55.207,1OM
38
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 5. 1/VM 32.204,0OM
39
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C1M sjezd 3. 1/VM 23.902,9OM
8
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C1M sjezd 5. 1/VM 9.602,5OM
3
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C2M sjezd
KREJZA Filip
1.   OM
0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C2M sjezd
KREJZA Filip
1.   OM
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 19.   12.5112,4
50
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3.   7.196,0
37
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 26.   15.5513,8
41
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
4.   7.745,9
32
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 41.   13.5228,6ČP/OČ/OM
0/1/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
20.   8.8318,6ČP/OČ/OM
19/2/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
KREJZA Filip
    ČP/OČ/OM
0/0/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 11.   9.0416,9
9
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
KREJZA Filip
10.   8.7116,6
1
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 16.   49.927,2ČP/OČ/OM
25/56/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 18.   36.965,5ČP/OČ/OM
21/50/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3.   3.003,0
29
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
2.   5.805,4
8
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22.   16.0018,0
38
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M sjezd 2.   4.800,9
9
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 6.   5.905,8
24
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
16
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18.   13.0014,3
45
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 13.   116.668,7ČP/OČ/OM
31/47/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
KREJZA Filip
8.   177.0313,2ČP/OČ/OM
43/11/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 13.   122.229,1ČP/OČ/OM
31/36/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
KREJZA Filip
7.   196.1214,8ČP/OČ/OM
46/29/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   65.018,2
22
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
20
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
10
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 66.   18.3918,1
74
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
1.  
57
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 16.   6.576,0
86
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 72.   19.2919,0
81
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
1.  
57
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 27.   10.9110,1
49
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   42.955,2
10
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 16.   110.8113,1ČP/OČ/OM
25/42/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
KREJZA Filip
10.   83.6912,2ČP/OČ/OM
37/12/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 21.   7.6113,8ČP/OČ/OM
15/30/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
KREJZA Filip
13.   7.5514,4ČP/OČ/OM
31/12/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 36.   20.4440,8ČP/OČ/OM
6/12/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
18.   8.7817,8ČP/OČ/OM
23/2/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 30.   10.8021,7ČP/OČ/OM
10/23/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
16.   7.4114,9ČP/OČ/OM
27/8/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 2.   23.002,6
17
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 2.   1.302,4
17
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 2.   14.401,6
21
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 4.   2.304,2
13
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 147.   42.6462,4
12
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
KREJZA Filip
6.   9.4610,9
27
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 55.   22.3731,3
21
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 125.   29.1842,6
36
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
KREJZA Filip
11.   21.7125,9
6
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 53.   21.1429,3
21
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1.  
35
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
11
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13.   9.309,7
48
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VENIGEROVÁ Hana
4.   6.004,8
7
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 2.   3.000,6
32
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2.   1.101,1
31
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
10
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18.   11.8012,3
38
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VENIGEROVÁ Hana
3.   3.302,5
8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 28.   9.5320,1ČP/OČ/OM
8/3/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 30.   9.1719,5ČP/OČ/OM
6/2/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 29.   15.6016,1
136
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 5.   7.306,9
78
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
KREJZA Filip
    ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 23.   3953.667.700,9ČP/OČ/OM
17/18/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
KREJZA Filip
15.   3954.777.873,3ČP/OČ/OM
27/6/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 31.   10.3721,7ČP/OČ/OM
11/22/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
17.   8.9818,9ČP/OČ/OM
25/20/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 31.   12.8326,8ČP/OČ/OM
9/22/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
KREJZA Filip
18.   8.1216,9ČP/OČ/OM
25/20/0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 2.   51.905,5
13
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 2.   1.001,7
15
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
HAMÁČKOVÁ Adéla
1.  
14
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
HAMÁČKOVÁ Adéla
3.   3.505,3
2
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 2.   64.606,8
13
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 2.   3.906,8
14
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
HAMÁČKOVÁ Adéla
2.   18.801,6
5
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
HAMÁČKOVÁ Adéla
2.   4.907,4
5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2.   1.101,0
17
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
11
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8.   13.7013,3
23
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
HAMÁČKOVÁ Adéla
3.   7.505,5
5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 1.  
15
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2.   1.000,9
17
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
11
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
HAMÁČKOVÁ Adéla
2.   34.304,8
1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8.   11.9011,5
27
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
HAMÁČKOVÁ Adéla
2.   27.5023,5
13
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   1.001,7
15
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
HAMÁČKOVÁ Adéla
3.   3.505,3
2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
KREJZA Filip
    ČP/OČ/OM
0/0/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 21.   13.7521,6ČP/OČ/OM
15/31/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KREJZA Filip
14.   10.2516,2ČP/OČ/OM
29/19/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
27
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
12
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
33
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
12
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14.   152.1814,4ČP/OČ/OM
29/38/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
11.   196.8019,0ČP/OČ/OM
35/1/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14.   150.2014,3ČP/OČ/OM
29/57/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
13.   196.8219,3ČP/OČ/OM
31/13/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   99.9012,9
25
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   90.7011,2
32
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5.   81.409,4OM
31
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7.   86.208,7OM
31
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KREJZA Filip
5.   119.9014,5OM
12
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
KREJZA Filip
6.   159.9016,8OM
8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8.   92.1010,6OM
36
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 9.   119.9011,9OM
40
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
KREJZA Filip
7.   138.5016,9OM
12
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KREJZA Filip
9.   178.4018,4OM
8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 32.   16.6014,5
105
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
1.  
34
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 7.   13.6011,3
70
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
HAMÁČKOVÁ Adéla
13.   21.0013,8
7
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 39.   21.3118,0
91
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.480,3
27
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 8.   12.149,7
72
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
HAMÁČKOVÁ Adéla
15.   31.9721,4
6
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 18.   150.5517,9ČP/OČ/OM
27/18/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 20.   18.8216,6ČP/OČ/OM
23/6/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 26.   10.4921,5ČP/OČ/OM
14/15/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
KREJZA Filip
14.   7.4715,5ČP/OČ/OM
33/9/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 34.   22.9747,4ČP/OČ/OM
7/3/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
KREJZA Filip
13.   4.889,8ČP/OČ/OM
33/9/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   2.403,1
12
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 4.   8.607,7
11
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
KREJZA Filip
1.  
8
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 14.   10.409,3
25
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 2.   3.703,0
11
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
KREJZA Filip
2.   2.502,0
4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 8.   13.3012,1
37
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 20.   10.4922,7ČP/OČ/OM
17/3/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
KREJZA Filip
12.   4.9810,6ČP/OČ/OM
33/2/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 39.   1.560,1ČP/OČ/OM
0/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
KREJZA Filip
22.   5.270,3ČP/OČ/OM
0/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
30
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 14.   65.2711,5ČP/OČ/OM
27/27/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
KREJZA Filip
14.   87.8315,8ČP/OČ/OM
29/14/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 14.   59.5610,4-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
KREJZA Filip
12.   83.9215,1-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   89.1011,3
29
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KREJZA Filip
4.   35.604,2
3
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   94.8011,6
14
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7.   67.5011,6OM
24
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8.   110.1014,9OM
20
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
KREJZA Filip
6.   133.7025,8OM
1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KREJZA Filip
7.   125.8017,2OM
1
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 19.   8.2616,0ČP/OČ/OM
23/12/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
JÍLEK Jan
12.   89.0213,4ČP/OČ/OM
33/13/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 31.   8.9417,5ČP/OČ/OM
15/17/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 23.   9.7919,8ČP/OČ/OM
25/35/0
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   1.600,2
25
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
KREJZA Filip
1.  
4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14.   74.2713,4ČP/OČ/OM
29/15/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
11.   94.3417,3ČP/OČ/OM
35/9/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 13.   7.9511,4ČP/OČ/OM
31/52/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
11.   7.8911,7ČP/OČ/OM
35/20/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   58.707,0
25
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
KREJZA Filip
2.   45.305,4
3
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12.   263.0023,2ČP/OČ/OM
33/2/0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 4.   136.7015,7OM
15
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 7.   113.1012,8OM
17
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KREJZA Filip
6.   177.7021,2OM
10
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KREJZA Filip
    OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 8.   114.0012,8OM
14
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 8.   150.0017,2OM
14
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KREJZA Filip
    OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KREJZA Filip
6.   187.8022,1OM
10
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 16.   144.2817,5ČP/OČ/OM
12/12/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 19.   20.4818,0ČP
8
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4.   8.608,3
30
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
JÍLEK Jan
2.   12.2010,4
7
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22.   24.5025,0
16
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 3.   67.7012,7
22
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 5.   10.6010,0
21
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
JÍLEK Jan
2.   9.307,7
3
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18.   20.2019,9
19
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 5.   2.102,6
18
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd     OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 4.   16.4015,8OM
22
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 3.   83.2010,6
44
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 12.   ČP/OČ/OM
18/44/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
15.   ČP/OČ/OM
12/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 12.   7.5810,5ČP/OČ/OM
18/68/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KREJZA Filip
17.   9.7413,6ČP/OČ/OM
9/1/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 3.   83.2010,6
44
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5.   77.207,4OM
14
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5.   52.605,8OM
15
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5.   80.307,6OM
15
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5.   73.008,1OM
17
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 3.   105.6013,4
38
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 54.   23.1022,8
39
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
HRNČÍŘ Vojtěch
7.   15.6013,1
22
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 12.   13.0012,3
61
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 41.   20.6020,2
52
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
HRNČÍŘ Vojtěch
14.   26.3022,3
9
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 14.   12.1011,2
56
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 16.   17.7815,7ČP/OČ/OM
10/24/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19.   9.7120,7ČP/OČ/OM
7/4/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 17.   7.9516,7ČP/OČ/OM
9/10/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 12.   74.7512,8ČP/OČ/OM
18/34/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 13.   8.8712,2ČP/OČ/OM
16/34/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   66.908,1
22
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   117.1014,2
10
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 3.   57.808,8OM
9
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 3.   68.008,6OM
9
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 21.   19.3917,3ČP/OČ/OM
5/6/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 21.   170.0920,2ČP/OČ/OM
5/6/0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 4.   10.7010,0
8
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C2M slalom
JASANSKÁ Jitka
5.   19.5015,5
0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 14.   22.1022,4
12
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 2.   5.204,7
14
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 4.   48.1012,2
8
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C2M slalom
JASANSKÁ Jitka
4.   16.7013,8
1
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 12.   20.1019,8
14
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   82.1010,2
8
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
JÍLEK Jan
1.  
10
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 23.   13.9921,5ČP/OČ/OM
3/5/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 24.   11.7517,9ČP/OČ/OM
2/5/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 21.   12.0414,3ČP/OČ/OM
5/12/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
JŮVA Marek
16.   17.7122,1ČP/OČ/OM
10/4/4
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 12.   115.6310,7ČP/OČ/OM
18/30/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
JŮVA Marek
11.   209.2220,1ČP/OČ/OM
20/4/5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 12.   160.9016,9ČP/OČ/OM
18/43/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   103.8013,3
9
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 8.   88.8011,6OM
6
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 9.   112.7014,7OM
5
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C2M sjezd
JŮVA Marek
2.   60.207,7OM
2
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
JŮVA Marek
2.   54.806,9OM
2
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   116.9014,6
17
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 19.   23.3520,4ČP/OČ/OM
7/7/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 15.   147.8717,2ČP/OČ/OM
9/0/0
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 2.   2.902,4
24
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 13.   18.2016,0
19
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 2.   2.902,4
22
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd 3.   41.007,5
8
22.06.2013 Sjezd na Loučné C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.  
10
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.300,2
10
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 11.   20.6018,6
22
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   72.708,5
11
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 4.   69.508,3
23
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 4.   99.0412,3
22
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 26.   296.9022,1ČP/OČ/OM
0/3/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 24.   269.2019,9ČP/OČ/OM
2/3/0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2.   69.808,6OM
26
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 5.   106.3013,0
13
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 13.   178.0016,5
6
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 14.   193.6017,8
1
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 3.   144.0011,5OM
18
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 4.   140.4011,3OM
14
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 6.   117.4010,7
14
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 6.   126.8011,8
14
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 59.   25.1024,7
28
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.400,3
24
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13.   14.5013,7
51
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 54.   29.0030,5
43
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
2.   7.106,0
21
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 10.   12.3011,6
75
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 6.   30.2019,8
4
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 6.   22.1013,9
6
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 26.   32.3228,2ČP/OČ/OM
0/1/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 23.   28.5825,2ČP/OČ/OM
3/6/0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 4.   2.502,2
40
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 8.   52.308,4
50
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
JANKO Jan
5.   7.205,7
0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 27.   26.6025,8
21
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 3.   5.004,5
64
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
JANKO
5.   7.706,0
3
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 23.   20.7019,4
40
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice C1M sjezd 5.   98.6012,3
12
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 28.   186.0017,1ČP/OČ/OM
0/2/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
JANKO Jan
15.   218.2320,7ČP/OČ/OM
12/2/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 27.   33.1722,6ČP/OČ/OM
0/3/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
JANKO Jan
18.   26.1618,4ČP/OČ/OM
8/8/0
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd 7.   71.407,5OM
9
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8.   63.207,7OM
4
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 3.   54.305,2OM
10
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 4.   82.207,9OM
6
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 27.   39.8227,8ČP/OČ/OM
0/4/0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 2.   0.300,3
46
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
JANKO Jan
6.   6.205,1
5
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 28.   20.3019,8
32
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 4.   4.003,7
46
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
JANKO Jan
4. 3/ 5.104,3
6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 22.   17.1016,7
42
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 16.   27.2412,2ČP/OČ/OM
10/2/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 9.   116.4010,8ČP/OČ/OM
25/19/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 17.   192.7015,7ČP/OČ/OM
9/32/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
JANKO Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 17.   192.7015,7ČP/OČ/OM
9/32/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
JANKO Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C1M sjezd 20.   57.4433,9ČP/OČ/OM
6/18/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
sobota 25.9.2010
15.   22.8024,1-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
SUCHÁNEK Daniel
6.   3.202,6-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
41.   28.3029,2-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
neděle 26.9.2010
8.   11.5011,2-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
SUCHÁNEK Daniel
6.   4.303,6-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
42.   30.0031,4-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
50.   38.3037,8-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
sobota
KREJZA Filip
4.   20.4017,1-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C1M slalom
sobota
7.   10.209,0-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
49.   39.0041,4-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
neděle
KREJZA Filip
1.   -
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C1M slalom
neděle
12.   13.0012,2-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
sobota
8.   15.7014,3-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
sobota
KREJZA Filip
2.   2.001,5-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
35.   28.4027,0-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
neděle
4.   7.106,3-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
neděle
KREJZA Filip
2.   2.501,9-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
29.   30.7030,4-
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom
sobota
14.   38.7033,5-
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom
neděle
10.   24.1019,3-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja C1M slalom 34.   -
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja C2M slalom
Krejza Filip
15.   527.81222,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 04.10.23 aktualizace z registru ČSK
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 1 29.09.20 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 17.01.19 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 2 02.10.18 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 18.06.18 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 28.03.17 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 23.11.16 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 28.09.15 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 25.06.14 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 06.10.12 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 1 26.11.11 updated from RVP
Šilar JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1761|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 3/3 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/6 179
2.C2M
Krejza Filip
5/6 40

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 5/6 261
9.C2M
Suchánek Daniel
2/2 68
31.C2M
Krejza Filip
2/2 28
409.K1M 2/2 67
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 6/8 90
17.C2M
Krejza Filip
5/6 156
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/18 232
14.C2M
Krejza Filip
5/7 182
38.C2M
Janko Jan
2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/16 112
8.C2M
Krejza Filip
5/10 40

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
101.C1M 5/9 149
8.C2M
Janko Jan
4/4 52
21.C2M
Krejza Filip
5/5 31
15.C2X
Zedníčková Michaela Anna
2/2 29
379.K1M 5/5 71
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 8/12 63
10.C2M
Krejza Filip
8/10 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/20 95
10.C2M
Krejza Filip
5/10 195
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/22 185
 C2M
Krejza Filip
5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 4/4 144
22.C2M
Krejza Filip
2/2 24
7.C2X
Zedníčková Michaela Anna
2/2 69
324.K1M 2/2 83
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/6 108
25.C2M
Krejza Filip
4/4 108
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/9 211
20.C2M
Krejza Filip
5/5 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Krejza Filip
4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 5/6 222
12.C2M
Suchánek Daniel
2/2 114
27.C2M
Krejza Filip
4/4 54
38.C2X
Venigerová Hana
2/2 15
196.K1M 5/6 277
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 6/6 70
15.C2M
Krejza Filip
4/4 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/13 148
16.C2M
Krejza Filip
5/9 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Krejza Filip
4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 4/4 112
41.C2M
Krejza Filip
2/2 22
43.C2X
Hamáčková Adéla
2/2 18
276.K1M 4/4 186
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 6/8 101
15.C2M
Krejza Filip
6/8 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/18 191
14.C2M
Krejza Filip
5/10 84
21.C2M
Hamáčková Adéla
5/6 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/12 138
13.C2M
Krejza Filip
5/12 40

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1M 4/4 164
24.C2M
Suchánek Daniel
2/2 61
59.C2M
Krejza Filip
2/2 12
29.C2X
Hamáčková Adéla
2/2 13
208.K1M 4/4 258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 6/7 115
15.C2M
Krejza Filip
5/5 128
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/11 119
15.C2M
Krejza Filip
5/8 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/9 44
14.C2M
Krejza Filip
5/7 2

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/8 141
31.C2M
Krejza Filip
2/2 70
39.C2M
Jílek Jan
1/1 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/10 154
36.C2M
Krejza Filip
4/4 36
51.C2M
Jílek Jan
1/1 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/12 60
17.C2M
Krejza Filip
5/6 20
 C2M
Jílek Jan
1/1 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
117.C1M 2/2 51
70.C2M
Jílek Jan
2/2 10
334.K1M 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 1/1 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 3/4 48
27.C2M
Krejza Filip
2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/8 238
49.C2M
Krejza Filip
2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/8 61
 C2M
Krejza Filip
2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 2/2 117
42.C2M
Hrnčíř Vojtěch
2/2 31
247.K1M 2/2 91
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/8 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/8 18

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.C1M 2/2 22
121.C2M
Jasanská Jitka
2/2 1
347.K1M 2/2 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 7/8 56
25.C2M
Jůva Marek
2/2 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/12 111
32.C2M
Jílek Jan
1/1 10
38.C2M
Jůva Marek
2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/10 11
13.C2M
Jůva Marek
4/4 13

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 2/2 46
72.C2M
Suchánek Daniel
1/1 10
268.K1M 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/11 77
26.C2M
Suchánek Daniel
1/1 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 58

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 4/4 230
34.C2M
Suchánek Daniel
2/2 45
101.C2M
Janko Jan
2/2 3
203.K1M 4/4 132
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 4/4 3
28.C2M
Janko Jan
2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/10 96
29.C2M
Janko Jan
2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/8 29
 C2M
Janko Jan
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.C1M 2/2 92
64.C2M
Janko Jan
2/2 11
226.K1M 2/2 74

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M263523272319232119223042
C2M1710251515153927-25-28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018201620152014201320122011
C1M6510171531087611757151993788
C2M31212227415970421217210164
K1M409379324196276208334247347268203226
C2X-157384329------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M7172316191414151416151517
C2M-3810201621155149-382629

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016
C1M40

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M214124853142217517232021
C2M2816194913145925-13-38
Fotky nenalezeny.
0|1761|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 3/3 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/6 179
2.C2M
Krejza Filip
5/6 40

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 5/6 261
9.C2M
Suchánek Daniel
2/2 68
31.C2M
Krejza Filip
2/2 28
409.K1M 2/2 67
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 6/8 90
17.C2M
Krejza Filip
5/6 156
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/18 232
14.C2M
Krejza Filip
5/7 182
38.C2M
Janko Jan
2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/16 112
8.C2M
Krejza Filip
5/10 40

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
101.C1M 5/9 149
8.C2M
Janko Jan
4/4 52
21.C2M
Krejza Filip
5/5 31
15.C2X
Zedníčková Michaela Anna
2/2 29
379.K1M 5/5 71
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 8/12 63
10.C2M
Krejza Filip
8/10 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/20 95
10.C2M
Krejza Filip
5/10 195
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/22 185
 C2M
Krejza Filip
5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 4/4 144
22.C2M
Krejza Filip
2/2 24
7.C2X
Zedníčková Michaela Anna
2/2 69
324.K1M 2/2 83
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/6 108
25.C2M
Krejza Filip
4/4 108
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/9 211
20.C2M
Krejza Filip
5/5 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Krejza Filip
4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 5/6 222
12.C2M
Suchánek Daniel
2/2 114
27.C2M
Krejza Filip
4/4 54
38.C2X
Venigerová Hana
2/2 15
196.K1M 5/6 277
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 6/6 70
15.C2M
Krejza Filip
4/4 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/13 148
16.C2M
Krejza Filip
5/9 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Krejza Filip
4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 4/4 112
41.C2M
Krejza Filip
2/2 22
43.C2X
Hamáčková Adéla
2/2 18
276.K1M 4/4 186
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 6/8 101
15.C2M
Krejza Filip
6/8 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/18 191
14.C2M
Krejza Filip
5/10 84
21.C2M
Hamáčková Adéla
5/6 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/12 138
13.C2M
Krejza Filip
5/12 40

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1M 4/4 164
24.C2M
Suchánek Daniel
2/2 61
59.C2M
Krejza Filip
2/2 12
29.C2X
Hamáčková Adéla
2/2 13
208.K1M 4/4 258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 6/7 115
15.C2M
Krejza Filip
5/5 128
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/11 119
15.C2M
Krejza Filip
5/8 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/9 44
14.C2M
Krejza Filip
5/7 2

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/8 141
31.C2M
Krejza Filip
2/2 70
39.C2M
Jílek Jan
1/1 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/10 154
36.C2M
Krejza Filip
4/4 36
51.C2M
Jílek Jan
1/1 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/12 60
17.C2M
Krejza Filip
5/6 20
 C2M
Jílek Jan
1/1 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
117.C1M 2/2 51
70.C2M
Jílek Jan
2/2 10
334.K1M 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 1/1 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 3/4 48
27.C2M
Krejza Filip
2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/8 238
49.C2M
Krejza Filip
2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/8 61
 C2M
Krejza Filip
2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 2/2 117
42.C2M
Hrnčíř Vojtěch
2/2 31
247.K1M 2/2 91
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/8 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/8 18

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.C1M 2/2 22
121.C2M
Jasanská Jitka
2/2 1
347.K1M 2/2 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 7/8 56
25.C2M
Jůva Marek
2/2 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/12 111
32.C2M
Jílek Jan
1/1 10
38.C2M
Jůva Marek
2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/10 11
13.C2M
Jůva Marek
4/4 13

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 2/2 46
72.C2M
Suchánek Daniel
1/1 10
268.K1M 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/11 77
26.C2M
Suchánek Daniel
1/1 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 58

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 4/4 230
34.C2M
Suchánek Daniel
2/2 45
101.C2M
Janko Jan
2/2 3
203.K1M 4/4 132
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 4/4 3
28.C2M
Janko Jan
2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/10 96
29.C2M
Janko Jan
2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/8 29
 C2M
Janko Jan
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.C1M 2/2 92
64.C2M
Janko Jan
2/2 11
226.K1M 2/2 74

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M263523272319232119223042
C2M1710251515153927-25-28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018201620152014201320122011
C1M6510171531087611757151993788
C2M31212227415970421217210164
K1M409379324196276208334247347268203226
C2X-157384329------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M7172316191414151416151517
C2M-3810201621155149-382629

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016
C1M40

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M214124853142217517232021
C2M2816194913145925-13-38

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
41 55 56   196 89 437
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody15.67.02147
C1M11.37.0253
C2M3.12.0144
K1M37.728.0840
C2X5.23.0310
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody1510,22215,0106,84732,0147
C1M11,9815,123,81120,853
C2M1431,81227,349,13068,244
K1M00,000,000,000,040
C2X00,0220,0440,0660,010
Celkem1510,22215,0106,84732,0147
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody286910314149,3
C1M10519226259,0
C2M8341452530,1
K1M7823235064,1
C2X20724420,0
Celkem286910314149,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šilar Jakubsl 30
16.04.22
USD Troja
17.09.05
pořadí33.34.
odstup % *)35,40,0
% poražených soupeřů *)28,9---
pořadí20052022celkem
průměr34.033.033.5
medián343333
modus343333
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)0,035,417,7
průměrné % poražených soupeřů *)0,028,914,5
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šilar Jakubsl 30
16.04.22
USD Troja
17.09.05
pořadí7.15.
odstup % *)64,8222,1
% poražených soupeřů *)------
pořadí20052022celkem
průměr15.07.011.0
medián1577
modus1577
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)222,164,8143,4
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,00,0
počet jízd213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šilar Jakubsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí10.12.7.6.5.7.26.29.9.10.14.11.32.33.19.26.3.6.16.27.55.53.1.2.5.2.2.7.8.4.2.4.5.14.4.2.2.2.13.10.4.3.2.4.8.15.12.7.4.8.10.14.
odstup %15,214,29,16,910,011,621,720,89,48,315,010,733,235,412,413,83,05,86,010,131,329,30,01,16,91,00,911,39,77,73,08,310,011,210,04,72,42,413,711,62,24,50,33,711,224,112,29,06,314,319,333,5
% poražených soupeřů84,283,381,885,392,089,160,359,478,976,370,579,226,228,971,964,893,183,380,868,331,631,6100,096,293,993,393,389,588,582,493,389,385,282,480,093,895,094,478,285,591,296,297,794,185,178,177,688,087,582,152,638,1
pořadí20092010201120122013201420152016201820192020202120222023celkem
průměr9.211.53.07.52.03.014.04.55.33.025.713.520.57.811.5
medián882422144421661477
modus4823221442213972
počet závodů6224221243648652
průměrný odstup od vítěze %15,817,62,08,02,47,411,29,27,92,913,08,719,311,211,3
průměrné % poražených soupeřů71,081,695,987,894,786,982,487,388,493,568,178,360,086,078,9
počet jízd124484424861281612104
lepší 1. jízda4
66,7%
2
100,0%
1
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
4
100,0%
0
0,0%
3
50,0%
1
25,0%
4
50,0%
3
50,0%
30
57,7%
čistých jízd4
33,3%
4
100,0%
4
100,0%
5
62,5%
4
100,0%
2
50,0%
1
50,0%
4
100,0%
6
75,0%
5
83,3%
4
33,3%
4
50,0%
7
43,8%
8
66,7%
62
59,6%

Kategorie C2M

Šilar Jakubsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí1.1.1.1.3.3.3.3.2.2.5.7.2.1.1.1.6.11.1.1.1.1.1.2.1.2.2.2.14.5.4.2.2.2.5.5.6.4.6.6.1.4.2.2.
odstup %0,00,00,00,08,76,18,65,010,26,710,564,85,40,00,00,010,925,90,00,00,00,00,00,30,02,010,47,722,315,513,80,20,36,05,76,05,14,33,62,60,017,11,91,5
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,083,384,685,786,790,088,933,3---88,9100,0100,0100,073,741,2100,0100,0100,0100,0100,095,2100,080,080,075,056,720,040,088,995,095,533,342,958,372,773,776,2100,085,790,092,9
pořadí20092010201120122013201420152016201820192020202120222023celkem
průměr2.36.05.03.52.04.514.02.01.51.03.51.53.51.03.1
medián2642241421111312
modus2642241421111311
počet závodů4224121242628444
průměrný odstup od vítěze %5,13,14,74,50,214,722,39,10,60,06,12,715,10,06,6
průměrné % poražených soupeřů92,275,065,566,788,930,056,777,593,8100,085,894,569,1100,079,7
počet jízd844824138412414884
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
50,0%
2
100,0%
3
37,5%
4
100,0%
20
45,5%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
3
75,0%
2
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
50,0%
1
25,0%
5
41,7%
2
50,0%
3
21,4%
4
50,0%
26
31,0%

Kategorie C2X

Šilar Jakubsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí3.2.3.4.4.3.3.2.13.15.
odstup %2,10,66,05,94,82,55,523,513,821,4
% poražených soupeřů83,390,991,787,072,780,075,088,942,939,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr14.02.53.53.52.55.2
medián1323323
modus1323323
počet závodů2222210
průměrný odstup od vítěze %17,614,53,66,01,48,6
průměrné % poražených soupeřů41,082,076,489,487,175,2
počet jízd4444420
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
75,0%
4
20,0%

Kategorie K1M

Šilar Jakubsl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí28.27.46.29.82.88.22.18.66.72.147.125.13.18.29.8.8.32.39.14.8.22.18.41.14.12.13.11.59.54.27.23.28.22.42.41.49.50.29.35.
odstup %29,221,830,518,4177,672,818,014,318,119,062,442,69,712,316,113,311,514,518,09,312,125,019,920,222,419,816,018,624,730,525,819,419,816,731,429,241,437,830,427,0
% poražených soupeřů59,162,337,563,66,923,069,676,455,255,69,324,481,574,682,281,683,377,473,073,586,565,673,063,659,465,669,274,452,159,565,376,862,572,444,651,840,742,449,155,3
pořadí20092010201120122013201420152016201820192020202120222023celkem
průměr40.841.525.040.812.013.041.020.023.315.073.520.061.327.537.7
medián35412227111241181486618462728
modus294122231112411888131829278
počet závodů4224221243624240
průměrný odstup od vítěze %34,130,318,225,117,321,120,222,513,513,727,316,174,825,527,9
průměrné % poražených soupeřů46,948,267,563,471,862,563,669,377,682,450,173,032,860,760,0
počet jízd84484424861247479
lepší 1. jízda3
75,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
1
25,0%
2
66,7%
2
33,3%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
20
50,0%
čistých jízd4
50,0%
3
75,0%
4
100,0%
5
62,5%
4
100,0%
1
25,0%
1
50,0%
3
75,0%
6
75,0%
4
66,7%
6
50,0%
4
100,0%
3
42,9%
3
75,0%
51
64,6%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí21.12.14.26.20.23.16.18.13.16.28.30.14.14.18.20.14.19.31.23.12.19.12.12.12.21.12.12.15.26.24.28.9.17.17.
odstup %18,17,86,920,217,210,87,25,59,113,120,119,514,414,317,922,711,516,017,519,823,218,00,010,512,820,210,716,917,222,119,917,110,815,715,7
% poražených soupeřů---64,562,9---29,626,769,466,769,228,634,129,353,658,119,045,761,818,237,555,18,318,259,362,154,2---64,564,56,73,820,76,960,046,746,7
pořadí2011201220132014201520162017201820192020202120222023celkem
průměr14.328.021.715.012.014.321.317.314.024.715.723.015.718.2
medián1728241212121918142816231417
modus1728151212121214141613201212
počet závodů313313432333335
průměrný odstup od vítěze %14,117,119,715,912,89,519,117,314,317,67,316,011,014,9
průměrné % poražených soupeřů51,16,910,443,054,246,529,842,255,930,768,418,842,538,6

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí9.11.6.10.7.7.10.11.13.12.14.12.15.17.11.15.
odstup %11,211,611,715,99,214,812,219,019,310,615,813,40,013,620,120,7
% poražených soupeřů11,19,137,543,857,168,418,29,120,042,131,615,412,55,937,5---
pořadí2012201420162017201820192020202120222023celkem
průměr15.011.016.012.013.012.010.07.07.710.011.3
medián1511151212111077911
modus1511151212111076911
počet závodů112122113216
průměrný odstup od vítěze %20,720,16,813,413,219,112,214,812,311,413,7
průměrné % poražených soupeřů0,037,59,215,436,914,618,268,446,110,126,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
pořadí12.14.20.23.16.13.16.20.14.31.21.
odstup %7,86,917,210,87,29,113,122,711,517,520,2
% poražených soupeřů64,562,929,626,769,469,228,645,761,837,5---
pořadí2014201720182020202120222023celkem
průměr21.031.017.016.014.521.513.018.2
medián2131141613201216
modus2131141613201214
počet závodů112122211
průměrný odstup od vítěze %20,217,517,113,18,214,07,413,1
průměrné % poražených soupeřů0,037,553,828,669,328,263,745,1

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
pořadí10.7.7.10.12.14.12.
odstup %15,99,214,812,210,615,813,4
% poražených soupeřů43,857,168,418,242,131,615,4
pořadí20172018202020212022celkem
průměr12.013.010.07.08.510.3
medián1212107710
modus121210777
počet závodů121127
průměrný odstup od vítěze %13,413,212,214,812,613,1
průměrné % poražených soupeřů15,436,918,268,450,539,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 3
21.03.24
sj 118
26.08.23
sj 101
23.07.23
sj 81
24.06.23
sj 79
22.06.23
sj 67
01.06.23
sj 35
27.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 14
06.04.23
sj 3
23.03.23
sj 109
20.08.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 58
19.05.22
sj 39
28.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 11
31.03.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 126
26.08.18
sl 83
21.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí7.10.2.21.2.3.2.4.2.12.14.1.2.26.2.2.3.4.3.20.23.4.16.18.2.13.2.1.3.16.2.2.2.28.30.2.2.1.2.1.1.14.14.3.2.18.4.20.1.14.3.4.19.31.23.2.14.2.12.19.3.5.3.12.12.3.3.12.5.8.21.4.4.12.12.6.5.15.3.5.4.4.26.24.5.13.14.6.6.8.5.28.9.17.17.
odstup %9,112,45,918,14,39,34,24,46,57,86,90,07,220,211,812,98,97,28,217,210,87,67,25,50,99,18,20,05,213,12,61,60,620,119,55,56,80,01,70,00,014,414,312,911,217,93,122,70,011,511,311,616,017,519,80,213,47,023,218,012,72,610,60,010,510,613,412,88,114,220,212,210,210,716,913,314,617,27,58,58,312,322,119,913,016,517,811,810,78,412,317,110,815,715,7
% poražených soupeřů50,035,795,7---80,080,088,983,394,464,562,9100,094,4---85,783,383,387,083,329,626,784,269,466,787,569,295,0100,081,828,690,090,992,934,129,387,587,5100,090,0100,0100,053,658,184,691,719,076,945,7100,061,885,778,618,237,555,191,750,091,78,318,284,663,680,059,362,180,080,054,260,053,3---62,562,564,564,554,563,66,771,460,072,770,03,820,750,014,37,172,272,282,142,96,960,046,746,7
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr14.310.611.39.18.37.514.79.14.210.510.29.76.36.39.2
medián176568314422134275
modus1764453242222222
počet závodů3510738771085910395
průměrný odstup od vítěze %14,112,114,314,011,79,813,911,16,77,86,211,66,99,210,5
průměrné % poražených soupeřů51,155,337,753,255,866,050,466,885,368,577,662,674,860,562,9

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 81
24.06.23
sj 35
27.04.23
sj 3
23.03.23
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 128
26.08.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 69
19.06.14
sl 34
03.05.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí9.11.2.4.4.6.10.7.7.1.10.1.1.1.2.2.3.1.1.11.13.1.12.1.14.4.12.1.11.2.15.17.1.11.1.15.
odstup %11,211,65,86,08,611,715,99,214,80,012,20,00,00,01,64,85,30,00,019,019,30,010,60,015,84,213,40,017,35,40,013,60,020,10,020,7
% poražených soupeřů11,19,150,070,057,137,543,857,168,4100,018,2100,0100,0100,075,050,060,0100,0100,09,120,0---42,1100,031,662,515,4100,037,580,012,55,9100,037,5100,0---
pořadí20122013201420162017201820192020202120222023celkem
průměr15.01.06.016.06.56.44.33.37.07.76.06.3
medián15111524217744
modus15111511117641
počet závodů1122458413536
průměrný odstup od vítěze %20,70,010,16,89,06,16,33,114,812,38,77,7
průměrné % poražených soupeřů0,0100,068,89,258,247,264,379,668,446,139,554,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šilar Jakubsj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 145
22.10.23
sj 144
22.10.23/2
sj 143
21.10.23
sj 142
21.10.23/2
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Č.Pila
22.04.12
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí3.5.2.5.3.2.2.2.2.1.21.12.14.6.10.9.11.5.3.4.2.26.20.23.4.4.5.5.5.3.16.18.13.16.28.30.14.14.5.7.8.9.18.20.14.7.8.19.31.23.14.12.4.7.8.8.19.12.12.5.5.5.5.12.3.3.21.12.12.9.8.15.26.24.2.4.3.28.8.7.4.3.9.17.17.
odstup %3,47,21,45,52,10,10,51,70,30,018,17,86,95,78,88,58,52,21,51,60,820,217,210,85,57,94,07,12,52,97,25,59,113,120,119,514,414,39,48,710,611,917,922,711,511,614,916,017,519,813,423,215,712,817,212,818,00,010,55,87,48,17,612,88,68,820,210,716,914,711,617,222,119,98,611,311,517,17,77,57,95,210,815,715,7
% poražených soupeřů86,778,993,880,081,890,080,050,080,0100,0---64,562,970,657,152,947,450,075,062,588,9---29,626,782,483,381,881,050,075,069,466,769,228,634,129,353,658,169,262,563,261,919,045,761,862,556,318,237,555,150,08,362,557,156,353,318,259,362,166,755,671,463,654,250,050,0---64,564,538,546,26,73,820,783,362,575,06,930,033,370,080,060,046,746,7
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr14.310.012.312.46.09.014.013.49.524.715.78.48.23.310.6
medián177412351214828165938
modus17321235871416135225
počet závodů356537956331311685
průměrný odstup od vítěze %14,19,115,114,810,18,216,515,711,617,67,36,56,13,310,4
průměrné % poražených soupeřů51,144,042,042,751,456,744,349,161,430,768,460,560,585,254,9

Kategorie C2M

Šilar Jakubsj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 41
30.04.17
sj 7
26.03.17
sj 5
25.03.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí4.1.3.1.1.1.9.11.5.4.5.4.6.10.7.1.1.7.10.11.13.5.6.7.9.12.14.6.7.12.11.6.6.15.17.11.2.2.15.
odstup %12,70,011,00,00,00,011,211,67,49,16,78,011,715,99,20,00,014,812,219,019,314,516,816,918,410,615,825,817,213,417,321,222,10,013,620,16,97,720,7
% poražených soupeřů50,0100,060,0100,0100,0100,011,19,133,340,042,950,037,543,857,1------68,418,29,120,020,016,714,311,142,131,616,714,315,437,537,537,512,55,937,575,075,0---
pořadí20122014201620172018201920202021202220232024celkem
průměr15.05.016.08.89.88.510.07.05.06.31.87.1
medián152156771076516
modus152156651071411
počet závodů1324461156639
průměrný odstup od vítěze %20,711,66,818,517,417,512,214,87,49,03,911,8
průměrné % poražených soupeřů0,062,59,232,026,215,218,268,427,731,185,037,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí36.36.31.39.44.42.32.46.41.20.41.21.30.23.31.31.21.20.26.34.39.13.16.19.17.13.21.23.24.21.19.26.23.27.27.16.20.
odstup %27,029,819,020,328,228,123,054,532,616,728,613,821,77.700,921,726,821,616,621,547,40,111,415,720,716,712,217,321,517,914,320,428,225,222,627,812,233,9
% poražených soupeřů23,910,326,87,310,414,620,510,020,020,818,425,944,224,142,343,437,520,835,919,52,658,611,825,030,450,0---26,728,141,25,310,724,110,318,842,3---
pořadí201120122013201420152017201820192020202120222023celkem
průměr21.025.319.022.316.313.029.826.525.541.037.535.527.3
medián20261921161326232141413626
modus16231921131320312141203621
počet závodů33144144216437
průměrný odstup od vítěze %24,625,320,417,816,311,421,41.942,817,828,630,524,0230,2
průměrné % poražených soupeřů20,415,05,324,029,358,619,736,835,118,416,117,123,3

Kategorie C2M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí15.15.16.15.18.12.9.13.10.7.20.13.16.15.17.18.14.14.13.22.11.16.18.
odstup %15,29,911,310,713,810,311,315,710,112,318,614,414,97.873,318,916,916,215,59,80,311,722,118,4
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,246,750,062,545,529,67,740,012,533,329,213,331,642,9---37,528,610,5
pořadí201220142017201820192020202120222023celkem
průměr18.016.011.016.316.014.520.011.515.314.7
medián18161114151320101515
modus1816111314132071515
počet závodů11134216423
průměrný odstup od vítěze %18,422,111,78,51.981,314,718,612,311,8355,3
průměrné % poražených soupeřů10,528,637,524,822,123,929,648,044,134,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí36.36.31.39.44.42.46.41.21.34.39.21.23.
odstup %27,029,819,020,328,228,154,532,613,847,40,117,325,2
% poražených soupeřů23,910,326,87,310,414,610,020,025,919,52,6---24,1
pořadí201220142018202020222023celkem
průměr23.021.036.521.043.335.534.8
medián23213421423636
modus23213421413621
počet závodů11214413
průměrný odstup od vítěze %25,217,323,713,835,924,026,4
průměrné % poražených soupeřů24,10,011,125,913,817,115,0

Kategorie C2M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí15.15.16.15.18.12.13.10.13.13.22.
odstup %15,29,911,310,713,810,315,710,114,49,80,3
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,250,062,57,742,9---
pořadí2018202020222023celkem
průměr17.513.013.315.314.7
medián1313121515
modus1313101513
počet závodů214411
průměrný odstup od vítěze %5,014,412,511,811,0
průměrné % poražených soupeřů21,57,749,044,138,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 123
28.08.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí36.36.2.7.31.39.44.42.32.4.3.20.41.11.21.36.30.2.4.23.31.31.2.2.21.20.26.34.39.13.16.19.17.13.21.24.21.19.6.6.26.23.27.27.16.20.
odstup %27,029,810,86.221,319,020,328,228,123,011,113,216,728,616,913,840,821,72,44,27.700,921,726,81,76,821,616,621,547,40,111,415,720,716,712,217,317,914,320,413,919,828,225,222,627,812,233,9
% poražených soupeřů23,910,387,525,026,87,310,414,620,562,575,020,818,423,125,932,744,292,376,924,142,343,490,088,937,520,835,919,52,658,611,825,030,450,0---28,141,25,366,754,510,724,110,318,842,3---
pořadí201120122013201420152017201820192020202120222023celkem
průměr21.017.619.022.016.313.029.818.318.626.024.225.221.4
medián20231921161326212111203121
modus166192113132022113362
počet závodů35134146526646
průměrný odstup od vítěze %24,622,020,416,516,311,421,41.296,616,622,720,11.054,7321,1
průměrné % poražených soupeřů20,433,35,323,129,358,619,754,454,420,834,030,134,4

Kategorie C2M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 123
28.08.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí15.15.16.15.18.12.9.7.20.10.13.18.16.1.1.15.17.18.3.2.14.14.13.22.11.16.18.
odstup %15,29,911,310,713,810,311,312,318,616,614,417,814,90,00,07.873,318,916,95,37,416,215,59,80,311,722,118,4
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,246,745,529,6---7,732,040,0100,0100,012,533,329,260,080,013,331,642,9---37,528,610,5
pořadí201220142017201820192020202120222023celkem
průměr18.016.011.016.311.59.815.011.515.312.9
medián1816111414131091515
modus18161113211071515
počet závodů11136524427
průměrný odstup od vítěze %18,422,111,78,51.323,09,417,611,911,8303,4
průměrné % poražených soupeřů10,528,637,524,838,155,914,843,944,138,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí36.36.44.42.
odstup %27,029,828,228,1
% poražených soupeřů23,910,310,414,6
pořadí20222023celkem
průměr43.036.039.5
medián423636
modus423636
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %28,228,428,3
průměrné % poražených soupeřů12,517,114,8

Kategorie C2M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí15.15.18.12.
odstup %15,29,913,810,3
% poražených soupeřů46,241,729,254,2
pořadí20222023celkem
průměr15.015.015.0
medián121515
modus121515
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,012,512,3
průměrné % poražených soupeřů41,744,042,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí36.36.31.39.44.42.32.20.41.21.36.30.23.31.31.21.20.26.34.39.13.16.19.17.13.21.24.21.19.26.23.27.27.16.20.
odstup %27,029,819,020,328,228,123,016,728,613,840,821,77.700,921,726,821,616,621,547,40,111,415,720,716,712,217,317,914,320,428,225,222,627,812,233,9
% poražených soupeřů23,910,326,87,310,414,620,520,818,425,932,744,224,142,343,437,520,835,919,52,658,611,825,030,450,0---28,141,25,310,724,110,318,842,3---
pořadí201120122013201420152017201820192020202120222023celkem
průměr21.025.319.022.016.313.029.826.529.041.034.535.526.7
medián20261921161326233041323626
modus16231921131320312141203621
počet závodů33134144314435
průměrný odstup od vítěze %24,625,320,416,516,311,421,41.942,825,428,624,024,0241,4
průměrné % poražených soupeřů20,415,05,323,129,358,619,736,834,318,416,617,124,0

Kategorie C2M

Šilar Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí15.15.16.15.18.12.9.7.20.13.18.16.15.17.18.14.14.13.22.11.16.18.
odstup %15,29,911,310,713,810,311,312,318,614,417,814,97.873,318,916,916,215,59,80,311,722,118,4
% poražených soupeřů46,241,742,346,229,254,246,745,529,67,732,040,012,533,329,213,331,642,9---37,528,610,5
pořadí201220142017201820192020202120222023celkem
průměr18.016.011.016.316.015.720.011.515.315.1
medián1816111415162091515
modus1816111314132071515
počet závodů11134314422
průměrný odstup od vítěze %18,422,111,78,51.981,315,718,611,911,8371,1
průměrné % poražených soupeřů10,528,637,524,822,126,629,643,944,131,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále